Studniówka!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 07:52   #31
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Studniówka!!

Sukienka bardzo ladna, wcale nie z akrotka, masz co pokazywac wiec popieram, natomiast faktycznie inna torebka by sie przydala no i buty tzn ogolnie fason jest ok, fajny obcas (ksztalt i wysokosc), ale moze lepsze by byly cale zabudowane i w innym kolorze?
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:23   #32
blondette
Raczkowanie
 
Avatar blondette
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 349
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
strój na imprezę, w żadnym wypadku na studniówkę

'za moich czasów' w takim stroju nawet nie wpuściliby mnie na salę, już nie mówiąc że byłoby mi głupio pokazywać się tak nauczycielom
no ale wtedy pamiętam większe ilości alko trzeba było przemycać mimo, że większość z nas była już przecież pełnoletnia...
więc może po prostu nie jestem jednak taka nowoczesna

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------



jak się ma nie schylać przy tańczeniu poloneza, hę? jest przecież ta figura gdzie trzeba się jednak trochę schylić przechodząc pod 'mostkiem' czy jak to się nazywa, a jak sala duża i pary nie idą za sobą w ścisku, to ci co będą oglądać poloneza będą mogli 'podziwiać' jej bieliznę...

zielony pasek na torebce jest na stałe... (też się nad nią zastanawiam, ale nie wiem czy ten kolor bym wzięła ze względu na ten pasek... gdyby chociaż też był zamszowy...)

a w ogóle takie wysokie obcasy na studniówkę to też przesada, nie dość że dalekich kroków w takich nie zrobi się by wyglądać z gracją, to wątpię by ktoś dał radę bez bólu przetańczyć w nich całą studniówkę
Nie tańczę poloneza
Świadomie wzięlam torebkę z tym paskiem i wiedziałam, ze nie można go odpruć. Ale wiem, ze w pasmanteriach są różne"bajery" , niedługo pojadę i zobacze czy uda się cos kupić.

Wiekszosc osob i tak pod koniec studniowki zmienia buty na wygodniejsze, płaskie. JA jestem przyzwyczajona do chodzenia na obcasach.
blondette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:44   #33
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez blondette Pokaż wiadomość
Mam rajstopy bez palców
To jeszcze gorzej . Dla mnie to akurat wygląda idiotycznie, gdy na nogach są rajstopy, a na palcach nie ma . Ale to moje prywatne zdanie .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:44   #34
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Studniówka!!

OMG! Rodzice widzieli Twój strój???? Moja siostra miałą teraz studiówkę i chyba bym ją zabiłą gdyby tak się wystroiła! Do b u r d e l u się nadaje ta kreację a nie na szkolny bal!
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:53   #35
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
OMG! Rodzice widzieli Twój strój???? Moja siostra miałą teraz studiówkę i chyba bym ją zabiłą gdyby tak się wystroiła! Do b u r d e l u się nadaje ta kreację a nie na szkolny bal!
Nie za ostro?!! Powstrzymaj się od takich komentarzy... I zastanów trochę nad sobą, autorka wcale nie jest wystrojona, a z burdelem na pewno nie ma nic wspólnego!

Autorko, nie przejmuj się, ja miałam studniówkę tydzień temu, sukienkę miałam podobnej długości (podobnie jak większość koleżanek...) i ,,burdelowo" się nie czułam, wręcz przeciwnie - słyszałam sporo komplementów, że wyglądam elegancko i klasycznie.
Sukienka jest bardzo ładna, świetnie w niej wyglądasz. U mnie w szkole sporo dziewczyn miało buty bez palca i nikt ich od czci i wiary nie odsądzał (ale na wizażu widzę, że są same objawione trendsetterki...), aczkolwiek jeśli masz w domu pasujące zakryte - to weź te pasujące zakryte, a jak coś to faktycznie te rajstopy bez palca i git.
Torebka może być, i tak nie będziesz z nią śmigała po sali przecież.
Długość jest NAPRAWDĘ dobra. Długich u mnie na studniówce były dwie sukienki. Większość dziewczyn (w tym ja) miały nawet sukienki bez ramion i przed kolano...
Będziesz świetnie wyglądać i udanej zabawy!

Edytowane przez 201605300922
Czas edycji: 2012-01-27 o 08:59
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:54   #36
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Studniówka!!

Faktycznie kurczę,krótka trochę. Ale nie wyglądasz źle,nogi masz ładne,a do soboty już niczego raczej nie wymyślisz,więc może być tylko pozbądź się ramiączka,a i pasek przy torebce nie bardzo jest udanej zabawy!!!
__________________
Nasz dzień 20.06.2015
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:09   #37
blondette
Raczkowanie
 
Avatar blondette
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 349
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
OMG! Rodzice widzieli Twój strój???? Moja siostra miałą teraz studiówkę i chyba bym ją zabiłą gdyby tak się wystroiła! Do b u r d e l u się nadaje ta kreację a nie na szkolny bal!
Piszesz, ze ja wyglądam jak z burdelu, a Ty swoim komentarzem dałaś niezły popis- zero kultury osobistej i klasy. Na niższy poziom już sie chyba nie da zejść.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Nie za ostro?!! Powstrzymaj się od takich komentarzy... I zastanów trochę nad sobą, autorka wcale nie jest wystrojona, a z burdelem na pewno nie ma nic wspólnego!

Autorko, nie przejmuj się, ja miałam studniówkę tydzień temu, sukienkę miałam podobnej długości (podobnie jak większość koleżanek...) i ,,burdelowo" się nie czułam, wręcz przeciwnie - słyszałam sporo komplementów, że wyglądam elegancko i klasycznie.
Sukienka jest bardzo ładna, świetnie w niej wyglądasz. U mnie w szkole sporo dziewczyn miało buty bez palca i nikt ich od czci i wiary nie odsądzał (ale na wizażu widzę, że są same objawione trendsetterki...), aczkolwiek jeśli masz w domu pasujące zakryte - to weź te pasujące zakryte, a jak coś to faktycznie te rajstopy bez palca i git.
Torebka może być, i tak nie będziesz z nią śmigała po sali przecież.
Długość jest NAPRAWDĘ dobra. Długich u mnie na studniówce były dwie sukienki. Większość dziewczyn (w tym ja) miały nawet sukienki bez ramion i przed kolano...
Będziesz świetnie wyglądać i udanej zabawy!
Dzieki za pozytywny i konstruktywny komentarz Ostatanio obejrzałam bardzo dużo zdjęć z różnych studniówek i też widziałam mnóstwo dziewczyn w podobnych długościach. Ja sie na pewno źle nie bede czuła. Moze caly zestaw nie jest super elegancki , ale czy żeby wygladac z klasą to trzeba mieć czarna sukienkę?
Co do rajstop, to mam bezszwowe i bez placow ,więc zobacze które mi beda lepiej pasowały.
blondette jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 09:23   #38
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Studniówka!!

Dla mnie gołe plecy plus długosc mini to za dużo. Gołe plecy fajnie by wyglądały przy długiej sukni. Ja bym się tak nie ubrała. Poza tym jakby nie było to impreza SZKOLNA a nie wesele czy imprezka ze znajomymi. Ja bym się krępowała być tak wyrozbierana przy nauczycielach
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:23   #39
zanciapp
Zadomowienie
 
Avatar zanciapp
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 685
Dot.: Studniówka!!

sukienka jest piękna i świetnie w niej wyglądasz
życze udanej zabawy
zanciapp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:28   #40
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Studniówka!!

Nie gniewaj się, ale wyglądasz trochę wyzywająco, ze względu na te wycięte plecy i długość sukienki... Dobrze ktoś napisał- mogłaś wybrać jedno, albo drugie. Ale teraz już "po ptakach", więc faktycznie ostrożnie przy schylaniu Figurę masz świetną, ale mogłaś ją podkreślić na wiele innych sposobów. Tak czy siak- udanej zabawy

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Nie za ostro?!! Powstrzymaj się od takich komentarzy... I zastanów trochę nad sobą, autorka wcale nie jest wystrojona, a z burdelem na pewno nie ma nic wspólnego!

Autorko, nie przejmuj się, ja miałam studniówkę tydzień temu, sukienkę miałam podobnej długości (podobnie jak większość koleżanek...) i ,,burdelowo" się nie czułam, wręcz przeciwnie - słyszałam sporo komplementów, że wyglądam elegancko i klasycznie.
Sukienka jest bardzo ładna, świetnie w niej wyglądasz. U mnie w szkole sporo dziewczyn miało buty bez palca i nikt ich od czci i wiary nie odsądzał (ale na wizażu widzę, że są same objawione trendsetterki...), aczkolwiek jeśli masz w domu pasujące zakryte - to weź te pasujące zakryte, a jak coś to faktycznie te rajstopy bez palca i git.
Torebka może być, i tak nie będziesz z nią śmigała po sali przecież.
Długość jest NAPRAWDĘ dobra. Długich u mnie na studniówce były dwie sukienki. Większość dziewczyn (w tym ja) miały nawet sukienki bez ramion i przed kolano...
Będziesz świetnie wyglądać i udanej zabawy!
Sukienka przed kolano to nie sukienka ledwo do połowy uda, to tak na marginesie
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:30   #41
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Autorko, nie przejmuj się, ja miałam studniówkę tydzień temu, sukienkę miałam podobnej długości (podobnie jak większość koleżanek...) i ,,burdelowo" się nie czułam, wręcz przeciwnie - słyszałam sporo komplementów, że wyglądam elegancko i klasycznie.
Sukienka jest bardzo ładna, świetnie w niej wyglądasz. U mnie w szkole sporo dziewczyn miało buty bez palca i nikt ich od czci i wiary nie odsądzał (ale na wizażu widzę, że są same objawione trendsetterki...), aczkolwiek jeśli masz w domu pasujące zakryte - to weź te pasujące zakryte, a jak coś to faktycznie te rajstopy bez palca i git.
Torebka może być, i tak nie będziesz z nią śmigała po sali przecież.
Długość jest NAPRAWDĘ dobra. Długich u mnie na studniówce były dwie sukienki. Większość dziewczyn (w tym ja) miały nawet sukienki bez ramion i przed kolano...
Będziesz świetnie wyglądać i udanej zabawy!
Odpisuję, bo czuję, że to do mnie też skierowane . Nie jestem żadną trendsetterką, ale wyraziłam swoją opinię na temat rajstop i butów z odkrytym palcem. Mogę taką mieć, a nikogo przy tym od czci i wiary nie osądzałam. Uważam, że wygląda to idiotycznie po prostu.

Skoro z torbką nie będzie śmigać po sali, to niech weźmie reklamówkę .

No i nie porównuj długości przed kolano do tej, którą ma autorka . Nikt też nie napisał, że ma iść w długiej przecież...

No i da się wyglądać w tej długości elegancko i klasycznie, ale autorka tak nie wygląda...

Cytat:
Napisane przez blondette Pokaż wiadomość
Dzieki za pozytywny i konstruktywny komentarz Ostatanio obejrzałam bardzo dużo zdjęć z różnych studniówek i też widziałam mnóstwo dziewczyn w podobnych długościach. Ja sie na pewno źle nie bede czuła. Moze caly zestaw nie jest super elegancki , ale czy żeby wygladac z klasą to trzeba mieć czarna sukienkę?
Co do rajstop, to mam bezszwowe i bez placow ,więc zobacze które mi beda lepiej pasowały.
Konstruktywny znaczy taki, który Ci pasuje? Można wyglądać elegancko i z klasą nie w czarnym, ale tutaj akurat tak nie ma .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 09:36   #42
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Studniówka!!

swoja studniowke mialam dwa tygodnie temu i mowiac szczerze nikt nie wygladal tak wyzywajaco jak Ty. sukienka - owszem, fajna, na 18stke do klubu lub jakas domowke, nie na studniowke. buty mi sie jedynie podobaja, niestety.
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:37   #43
blondette
Raczkowanie
 
Avatar blondette
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 349
Dot.: Studniówka!!

Pozostale, negatywne, ktore są napisane w normalny , kulturalny sposób też są dla mnie konstruktywne. Dlatego też , mam zamiar zmienić pasek zielony na torebce i nie ubierać silikonowego ramiączka Ale długości i tak nie zmienie, nawet jakbym chciała. Więc setny taki sam komentarz jest zbędny. Dla niektórych osob jest długość dobra i podoba sie zestaw, dla innych nie. To jest normalne. Ja to szanuje, sukienki zmieniać nie bede, bo jak dla mnie długośc jest okej i na pewno nie bede jedyna, ktora taka dlugosc bede miała.
blondette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:42   #44
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Studniówka!!

Kazdy ma prawo wyrazic tutaj swoje zdanie, dlatego tez to robie. Wedlug mnie bedziesz wygladac smiesznie, ale to Twoja studniowka. Dziekuje, skonczylam z tym tematem.
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:43   #45
blondette
Raczkowanie
 
Avatar blondette
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 349
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez malinowydzemx3 Pokaż wiadomość
Kazdy ma prawo wyrazic tutaj swoje zdanie, dlatego tez to robie. Wedlug mnie bedziesz wygladac smiesznie, ale to Twoja studniowka. Dziekuje, skonczylam z tym tematem.
Ja nikomu nie zabraniam sie wypowiadać i dziękuje za wszystkie pozytywne i NEGATYWNE komentarze.
blondette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:53   #46
Issabel
Raczkowanie
 
Avatar Issabel
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 93
Dot.: Studniówka!!

Pasek w torebce faktycznie do wymiany bo pasuje jak piesc do oka. sukienka troche krótka, zle bym się w niej czula na studniówce, ale jestem z ery sukien balowych na studniówkach wiec taki negliz srednio mi pasuje, ale skoro Tobie to odpowiada, to ją ubierz. wygląda ładnie
Issabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:55   #47
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Studniówka!!

Rany, obejrzałam zdjęcia i nawet do głowy mi nie przyszło że tutaj taka ostra dyskusja się odbywa

Jak dla mnie wyglądasz bardzo ładnie, świeżo i fajnie. Nie dajmy się zwariować, masz 19 lat, fajną figurę więc nie widzę sensu żeby to ukrywać. Moim zdaniem mimo długości i kroju nie wygląda to wyzywająco, bo sukienka ma fajny kolor a buty dodają klasy.

Poza tym jednego nie rozumiem na wizażu, szczególnie w przypadku kreacji studniówkowych: rzadko kiedy cokolwiek się tuta podoba, gdy kreacja jest mega elegancka to źle bo za stojna a to TYLKO studniówka. Gdy zestaw wygląda jak u Ciebie, też źle, nieodpowiednia, bo to AŻ studniówka!

Na twoim miejscu pokombinowałabym z tym paskiem na torebce i zlikwidowała silikony. Dobrej zabawy życzę!
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:47   #48
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Studniówka!!

To normalne, że ludzie mają tutaj różne gusta i nie widzę nic dziwnego w tym, że zawsze znajdzie się jakieś "ale"
Owszem, przesadą jest pisanie, że ktoś wygląda jak "z burdelu" (zero kultury), ale wizaż i szafa są po to, żeby wyrażać swoje opinie, pozytywne lub negatywne.
Ja nikogo nie próbuję obrazić, z resztą większość dziewczyn też nie.
A do studniówki każdy ma indywidualne podejście Z resztą, nie wiemy gdzie właścicielka wieszaka ma swoją studniówkę. Niektórzy robią w klubach, inni na salach gimnastycznych, inny w hotelach i tak dalej. Może "dobrała" sukienkę także właśnie pod tym względem.
Nie bulwersujcie się tak, dziewczyna zdecydowała się na taką sukienkę, czuje się w niej dobrze i okej. Ale nie oznacza to, że ktoś nie może napisać, że jemu się to nie podoba
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:56   #49
Igoo
Raczkowanie
 
Avatar Igoo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 80
Dot.: Studniówka!!

Mi się podoba Bez wspomnianej wcześniej przez Wizażanki sylikonowej naramki + zielonego paska będzie super. Sama nie miałabym nic przeciwko żeby się tak ubrać na studniówkę. Niestety za moich czasów panowały nieszczęsne suknie balowe albo lepiej - długa spódnica i gorsetowa góra Tamtejszy schemat przełamała jedna z NAUCZYCIELEK - sukienka ledwo zakrywała jej pupę ale jeżeli czuła się w tym dobrze to czemu nie.
Będziesz tylko musiała uważać jeżeli puszczą Zorbę Udanej zabawy.
__________________
"Learn for them, but do not follow. We are fare from grace"
Gabriel
Igoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 11:26   #50
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Studniówka!!

Sukienka całkiem ładna, ale nogi masz po prostu boskie
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:27   #51
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Studniówka!!

Przepraszam bardzo, ale żyjemy w wolnym kraju i mamy wolność wypowiedzi, więc jeśli ktoś zamieszcza swoje zdjęcie z prośbą o komentarz to mam prawo go dodać. Dla mnie strój jest po prostu wulgarny. Można wyglądać ładnie/ elegancko/ seksownie nie pokazując dupska.
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:32   #52
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, ale żyjemy w wolnym kraju i mamy wolność wypowiedzi, więc jeśli ktoś zamieszcza swoje zdjęcie z prośbą o komentarz to mam prawo go dodać. Dla mnie strój jest po prostu wulgarny. Można wyglądać ładnie/ elegancko/ seksownie nie pokazując dupska.
Można wypowiedzieć swoja negatywną opinię kulturalnie, bez "dupsk" i "burdelów"
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:38   #53
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Studniówka!!

Denerwują mnie takie komentarze,dziewczyna ma bardzo piękną sylwetkę to dlaczego ma to ukrywać?w naszej polskiej naturze siedzi takie zacofanie i krytykanctwo ze az bije po oczach
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:42   #54
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Denerwują mnie takie komentarze,dziewczyna ma bardzo piękną sylwetkę to dlaczego ma to ukrywać?w naszej polskiej naturze siedzi takie zacofanie i krytykanctwo ze az bije po oczach
Denerwuje Cię, że inni maja inne zdanie? To, że ktos ma ładne nogi nie znaczy, że ma je ukrywać ale w opiniach niektórych (w tym mojej) studiówka nie jest odpowiednią okazją. Podobnie nie wyobrażam sobie tej długosci na pogrzebie, rozmowie o pracę czy uroczystosci rodzinnej. Zasłanianie ciała w pewnych kontekstach to nie zacofanie tylko kultura i dostosowanie ubioru do okazji. Tyle ode mnie.

Choć trzeba przyznać autorko, że nogi masz piękne
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:18   #55
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Denerwują mnie takie komentarze,dziewczyna ma bardzo piękną sylwetkę to dlaczego ma to ukrywać?w naszej polskiej naturze siedzi takie zacofanie i krytykanctwo ze az bije po oczach
Niech idzie w stroju kąpielowym, żeby pokazać sylwetkę .

Naprawdę nie da się podkreślić swoich walorów bez "rozbierania się" i odpowiednio do okazji? Na rozmowę kwalifikcyjną też ma tak iść, bo ma ładną sylwetkę?
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:29   #56
blondette
Raczkowanie
 
Avatar blondette
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 349
Dot.: Studniówka!!

Wiadomo, ze nie poszłabym tak na rozmowę kwalifikacyjną czy na pogrzeb. Bo też uważam, ze nie byłoby to odpowiednie. Teraz na studniówkach nie ma orkiestry czy czegoś takiego, tylko gra DJ i lecą hity, ( przynajmniej u mnie tak bedzie). Stroj może i nie jest ekstra elegancki, ale z drugiej strony nie poszłabym tak na impreze, bo czułabym się aż za bardzo elegancka. Do tego dojdzie jeszcze uczesanie i nietradycyjny makijaż, wiec to też doda trochę więcej gracji.

Nie chce oczywiście nikogo przekonywać do mojego zdania. Ja szanuje to, ze ktoś uważa, ze ona jest za krótka albo nieodpowiednia.

Dziękuję ślicznie za komplementy

Edytowane przez blondette
Czas edycji: 2012-01-27 o 12:30
blondette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:31   #57
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
a w ogóle takie wysokie obcasy na studniówkę to też przesada, nie dość że dalekich kroków w takich nie zrobi się by wyglądać z gracją, to wątpię by ktoś dał radę bez bólu przetańczyć w nich całą studniówkę

A moim zdaniem te buty są świetne, uwierz że da się przetańczyć w takich całą noc bez problemu, wystarczą np. dobre żelowe wkładki i jest super .
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:43   #58
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Studniówka!!

Ojejku świetnie !
redroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:02   #59
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez blondette Pokaż wiadomość
Wiadomo, ze nie poszłabym tak na rozmowę kwalifikacyjną czy na pogrzeb. Bo też uważam, ze nie byłoby to odpowiednie. Teraz na studniówkach nie ma orkiestry czy czegoś takiego, tylko gra DJ i lecą hity, ( przynajmniej u mnie tak bedzie). Stroj może i nie jest ekstra elegancki, ale z drugiej strony nie poszłabym tak na impreze, bo czułabym się aż za bardzo elegancka. Do tego dojdzie jeszcze uczesanie i nietradycyjny makijaż, wiec to też doda trochę więcej gracji.

Nie chce oczywiście nikogo przekonywać do mojego zdania. Ja szanuje to, ze ktoś uważa, ze ona jest za krótka albo nieodpowiednia.

Dziękuję ślicznie za komplementy
Ja też miałam studniówkę z DJ i hitami, ale co to zmienia?

Mnie sukienka bardzo się podoba, ale nie na tą okazję .

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
A moim zdaniem te buty są świetne, uwierz że da się przetańczyć w takich całą noc bez problemu, wystarczą np. dobre żelowe wkładki i jest super .
Jeśli są dobrze zrobione, to nawet i bez wkładek .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:10   #60
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Studniówka!!

świetnie pięknie wyglądasz

Buty fantastyczne, mogę znać link na allegro?
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.