Wesele Toruń i okolice. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-02, 10:47   #1561
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez 100procentbawelna Pokaż wiadomość
HELP! Nie mamy organisty Okazało się, że organistka z parafii nie może Znacie jakiegoś organistę, który nie zdziera z kasy i mógłby u nas zagrać za ok. 2 miesiące?
A w jakiej parafii i termin?
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 12:40   #1562
wazka1990
Raczkowanie
 
Avatar wazka1990
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 62
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Nisia89

Wesele - LOKOMOTYWA - Bardzo polecam! Wszystko było dopięte na ostatni guzik Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Elżbiecie za przygotowanie nam naprawdę wspaniałego przyjęcia weselnego. Jedzenia przepyszne. I dużo!! Wszystko bardzo smaczne. Wstępnie była mowa, że wódką zajmuje się tylko świadek - ale kelnerzy pytają czy mają rozdawać, czy świadek chce sam wódką się zajmować. Zrobią tak jak będziecie chcieli. Sala pięknie ozdobiona. Pani Elżbieta specjalnie dla nas zamówiła drugą kurtynę świetlną, abyśmy mieli pięknie oświetlony róg za nami... Bardzo profesjonalne podejście i super współpraca

Zaproszenia itd. - FABRYKA INSPIRACJI - Świetny kontakt z Panią Irminą bardzo umilał nam czas ślubnego szaleństwa Pani bardzo wesoła i energiczna, a wszystko co zrobiła wzbudziło zachwyt nasz i gości wykonała dla nas zaproszenia, zawiadomienia, winietki, księgę gości, pudło na koperty, pudełka na prezent dla rodziców i zawieszki na alkohol. Polecam! Bo warto przed ślubem otaczać się tak pozytywnymi osobami. Zawsze poprawiała nam humor

Pocieszyłaś mnie również lokomotywą, że wszystko przebiegło pomyślnie. A wiesz może czy na dużej sali zamontowali 2 klimatyzator?
Zaproszenia, zawiadomienia oraz różne pierdołki mamy również z fabryki inspiracji a Pani Irmina jest pozytywnie zakręcona

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez zielo0ona Pokaż wiadomość
A mogłabyś podać namiary na Panią z Nieszawki? I byłaś zadowolona z babeczek? Bo myślę nad tortem w całości z babeczek . Moje wesele także odbędzie się w Lokomotywie, więc cieszy mnie Twoja pozytywna opinia

A co do kwiatów, to te na stołach mają być właśnie z JAGA DESIGN, podobały Ci się na Twoim weselu? Czy tak samo jak bukiet nie były takie jak chciałaś? Początkowo planowałam zamówić od nich także swój bukiet, ale jak piszesz, że drogo i nie spełniły Twoich oczekiwań to muszę to przemyśleć

Byłabym wdzięczna za odpowiedź
Kiedy weselicho? u mnie tez lokomotywa
__________________
Nasza magiczna data 29.08.2015
wazka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 20:52   #1563
zielo0ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

moje wesele dopiero 24.06.2017 , wiem jeszcze sporo czasu, ale jak zobaczyliśmy jaki słaby jest wybór sal w Toruniu, to postanowiliśmy już zaklepać termin w miejscu, które nam się najbardziej spodobało . Na razie tylko Was podczytuje, a dalszą organizacją zajmę się pewnie dopiero w przyszłym roku
zielo0ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 22:16   #1564
Aleksa4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 44
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez nisia89 Pokaż wiadomość
Witam ponownie Równo miesiąc temu wzięliśmy ślub Wreszcie znalazłam czas by wystawić opinie Mam nadzieję, że będzie pomocna.

Wesele - LOKOMOTYWA - Bardzo polecam! Wszystko było dopięte na ostatni guzik Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Elżbiecie za przygotowanie nam naprawdę wspaniałego przyjęcia weselnego. Jedzenia przepyszne. I dużo!! Wszystko bardzo smaczne. Wstępnie była mowa, że wódką zajmuje się tylko świadek - ale kelnerzy pytają czy mają rozdawać, czy świadek chce sam wódką się zajmować. Zrobią tak jak będziecie chcieli. Sala pięknie ozdobiona. Pani Elżbieta specjalnie dla nas zamówiła drugą kurtynę świetlną, abyśmy mieli pięknie oświetlony róg za nami... Bardzo profesjonalne podejście i super współpraca

Zaproszenia itd. - FABRYKA INSPIRACJI - Świetny kontakt z Panią Irminą bardzo umilał nam czas ślubnego szaleństwa Pani bardzo wesoła i energiczna, a wszystko co zrobiła wzbudziło zachwyt nasz i gości wykonała dla nas zaproszenia, zawiadomienia, winietki, księgę gości, pudło na koperty, pudełka na prezent dla rodziców i zawieszki na alkohol. Polecam! Bo warto przed ślubem otaczać się tak pozytywnymi osobami. Zawsze poprawiała nam humor

Ciasta - PANI Z NIESZAWKI - Ciasta pyszne w super cenie, bo 40zł blacha. Pani upiekła nam 5 blach i babeczki. Wszyscy goście chwalili

Tort - RUMIŃSCY Z GŁOGOWA - Polecamy! Tort miał 3 piętra i był ciężki - 8kg. Zapłaciliśmy 320zł za tort Był naprawdę piękny. Składając zamówienie, zostawiliśmy zdjęcie tortu jaki miał być wykonany i był dosłownie... identyczny Piękny i smaczny. Na każde piętro tortu wybraliśmy inne smaki. Płaciliśmy za całość po weselu. Rumińscy sami dostarczyli tort wraz ze stojakiem... Naprawdę fajna współpraca.

Fotograf - FOTOGRAFIARNIA - Zanim wybraliśmy fotografa na nasz ślub i wesele mieliśmy 4 spotkania I jak trafiliśmy na Weronikę z Fotografiarni to od razu wiedzieliśmy, że będzie to świetna współpraca osoba bardzo pozytywna, pełna charyzmy, wesoła i otwarta, z głową pełną pomysłów. Towarzyszyła nam od przygotowań do końca oczepin. Umilała nam czas przygotowań do ślubu. Byliśmy również zaskoczeni podejściem do sesji w plenerze. Nie mieliśmy z góry ustalonej daty - poprostu pojechaliśmy na sesję, gdy pogoda dopisała. Weronika wcześniej przygotowała na miejscu sesji kilka pięknie zaaranżowanych scenerii miała na sesję wiele pomysłów i gadżetów, by urozmaicić zdjęcia ...zdjęcia wyszły cudowne Nie wiem czy wielu fotografów się tak stara. SERDECZNIE POLECAM tymbardziej, że cena bardzoooo przystępna

Kamerzysta - WOJWIT - Gdy byliśmy u p. Wojtka pokazał nam świetnie zmontowane filmy...z resztą na jego stronie też widać wysoki poziom montażu. Niestety mamy z nim obecnie słaby kontakt. Nie odpisuje i nie odbiera telefonów. Kamerzyści spóźnili się i nie mamy pamiątki z błogosławieństwa. Póki co czekamy na efekty ich pracy... mamy nadzieje, że film dobrze zmontują.

Suknia - SALON AMBER - Polecam!! Salon z Bydgoszczy polecam O wiele ciekawsze suknie niż w salonach w Toruniu.Większy wybór, suknie ładniejsze. Większy wybór niż chyba we wszystkich toruńskich salonach razem

Obrączki - SALON CARDANO - Chcieliśmy obrączki z grawerem na zewnątrz obrączki i salon Cardano zapewniał nas, że zlecenie wykonają wzorowo. Niestety były duże problemy z realizacją zamówienia tak jak się umawialiśmy. Ostatecznie obrączki dostaliśmy na dzień przed ślubem !! . Nie polecam.

Kwiaty - STUDIO FLORYSTYCZNE JAGA DESIGN - Zamawiając bukiet dałam Paniom zdjęcie bukietu. Niestety nie były takie jak na zdjęciu. Chciałam kulę z róż - ale Panie, z powodu małej ilości róż - dodały jeszcze inne kwiatki i nie wyszło tak jak chciałam. Drogo.

Makijaż - ANNA WENGE - Polecam! Już na próbnym makijażu Ania poświęciła mi sporo czasu... ponad 2 godziny wypytała jaki makijaż codzienny lubię, jakie cienie czy matowe, czy błyszczące... Potrafiła doradzić i wybrać dla mnie odpowiednie kolorki. Makijaż ślubny trzymał się bardzo dobrze. Pot i łzy spływały po makijażu nie pozostawiając śladów na twarzy Po drobnych poprawkach makijaż miałam jeszcze na poprawiny. Polecam

Fryzura - OLA DUBIEL - Ola przyłożyła się bardzo do fryzury. Na każdym etapie tworzenia fryzurki pytała czy wszystko mi się podoba Z fryzury byłam bardzo zadowolona. Miałam włosy rozpuszczone podpięte na bok - i niestety fale się rozprostowały. Także trwałość była słaba. W czasie tańca wyszło mi kilka wsówek i musiałam poprawiać. Ale tak to zapewne jest, gdy włosy są rozpuszczone. Łatwiej utrwalić fryzurę, gdzie całe włosy są spięte. Tak czy inaczej... Polecam

Paznokcie - SALON PROWANSJA - Polecam! Dziewczyna na paznokciach tworzy cuda Napewno nie raz jeszcze się tam wybiorę

Pytanko odnośnie Lokomotywy, tak dla jasności. Kwiaty na stołach, jakichś wazonikach robi sala ALE kwiatów na stół młodych, ze tak powiem nie robią i trzeba samemu? nie chce się obudzić z palcem w ... że pusty stół będe przed sobą miała, bez dekoracji Bo wydawało mi się, ze lokal coś tam gwarantuje w tej kwestii, niebawem i tak muszę się tam wybrać, w sensie do lokalu, ale wolałabym szybciej wiedzieć od kogoś kto sprawdził i wie co i jak
Aleksa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 08:45   #1565
nisia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 36
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

wazka1990. Nie wiem odnośnie klimatyzatora nic - bo mieliśmy na małej sali. Nasze wesele nie było w upalny dzień - ale muszę przyznać, że to był jeden minus... Klima nie dawała rady.

Aleksa4 Dokładnie tak jak piszesz. Sala zapewnia kwiatki na stoły gości w wysokich szklanych wazonikach, a na stół młodych trzeba niestety samemu załatwić jakąś wiązankę
__________________
Nasz dzień: 01.05.2015 !!!

Edytowane przez nisia89
Czas edycji: 2015-06-03 o 08:49
nisia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 11:11   #1566
nikki1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 22
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez nisia89 Pokaż wiadomość
wazka1990. Nie wiem odnośnie klimatyzatora nic - bo mieliśmy na małej sali. Nasze wesele nie było w upalny dzień - ale muszę przyznać, że to był jeden minus... Klima nie dawała rady.

Aleksa4 Dokładnie tak jak piszesz. Sala zapewnia kwiatki na stoły gości w wysokich szklanych wazonikach, a na stół młodych trzeba niestety samemu załatwić jakąś wiązankę

Nisia dzięki za wszystkie wskazówki, bardzo się przydadzą
Ja też wesele będę miała w Lokomotywie. I powiem Wam, że byłam na wielu weselach - w upały i w chłodne dni - i tak naprawdę klima nigdy nie daje rady gdy się tańczy siłą rzeczy jest gorąco, a też nie można przesadzić, żeby osoby starsze czy dzieci siedzące przy stołach nie zmarzli, bo takie sytuacje się zdarzały. Nie da się wszystkim dogodzić... jednemu zawsze będzie za gorąco innemu za zimno.. itp
nikki1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 19:42   #1567
whitney224
Przyczajenie
 
Avatar whitney224
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 26
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Napisane przez NISIA 89
"Fotograf - FOTOGRAFIARNIA - Zanim wybraliśmy fotografa na nasz ślub i wesele mieliśmy 4 spotkania I jak trafiliśmy na Weronikę z Fotografiarni to od razu wiedzieliśmy, że będzie to świetna współpraca osoba bardzo pozytywna, pełna charyzmy, wesoła i otwarta, z głową pełną pomysłów. Towarzyszyła nam od przygotowań do końca oczepin. Umilała nam czas przygotowań do ślubu. Byliśmy również zaskoczeni podejściem do sesji w plenerze. Nie mieliśmy z góry ustalonej daty - poprostu pojechaliśmy na sesję, gdy pogoda dopisała. Weronika wcześniej przygotowała na miejscu sesji kilka pięknie zaaranżowanych scenerii miała na sesję wiele pomysłów i gadżetów, by urozmaicić zdjęcia ...zdjęcia wyszły cudowne Nie wiem czy wielu fotografów się tak stara. SERDECZNIE POLECAM tym bardziej, że cena bardzoooo przystępna"





Super, gratuluje ze wszystko tak super się udało! klask i:
ja właśnie jestem na etapie szukania fotografa, zaintrygowałaś mnie tą fotografiarnia, ma super zdjęcia na stronie szczególnie te sesje dziecięce.
Możesz powiedzieć coś więcej, ile zdjęć wam zrobiła, czy dostaliście jakieś fotoalbumy, fotoksiazki, czy zdjęcia były retuszowane (wszystkie czy tylko niektóre) i co z kolorami, bo czasem sa stylizowane i nie do końca mi się podobają takie kombinacje... etc. no a może pochwalisz sie kilkoma zdjęciami tu na forum? ;-)

Edytowane przez whitney224
Czas edycji: 2015-06-03 o 19:46
whitney224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-04, 08:22   #1568
pannaMlodaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Przejrzalam watek z grubsza. We wrzesniu biore slub. Mamy juz sale wybalismy karbowko, zaproszeniai ksiege gosci z decorisus, sukienka szyje sie w salonie Maria&Magdalena na prostej (przemila obsluga), pan mlody ubrany. Zostal mi m.in. fryzjer i makijazystka. Pani Ola Dubiel ba ktora bylam zdecydowana niestety w tym terminie nie ma juz miejsca. Kogopolecacie? Ratunku! Mam ciezkie do ulozenia wlosy o potrzebuje kohos kto sie na prawde zna na rzeczy. Jesli chodzi o mu to waham die między anna czapnik a ewa witkowska. Moze ktos cos slyszal?
pannaMlodaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 09:46   #1569
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Witam

Mam pytanie do dziewczyn, które organizowały panieński. Wiecie gdzie kupię gadzety typu szarfa dla PM, podwiązki itd. Tylko nie sklepik na Moście Paulińskim- tam już byłam
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 11:43   #1570
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Witam

Mam pytanie do dziewczyn, które organizowały panieński. Wiecie gdzie kupię gadzety typu szarfa dla PM, podwiązki itd. Tylko nie sklepik na Moście Paulińskim- tam już byłam
A na allegro szukałaś? Dużo tam takich pierdół
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 20:51   #1571
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
A na allegro szukałaś? Dużo tam takich pierdół
Potrzebuję tego na pojutrze
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-04, 21:49   #1572
szachistka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez pannaMlodaN Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Przejrzalam watek z grubsza. We wrzesniu biore slub. Mamy juz sale wybalismy karbowko, zaproszeniai ksiege gosci z decorisus, sukienka szyje sie w salonie Maria&Magdalena na prostej (przemila obsluga), pan mlody ubrany. Zostal mi m.in. fryzjer i makijazystka. Pani Ola Dubiel ba ktora bylam zdecydowana niestety w tym terminie nie ma juz miejsca. Kogopolecacie? Ratunku! Mam ciezkie do ulozenia wlosy o potrzebuje kohos kto sie na prawde zna na rzeczy. Jesli chodzi o mu to waham die między anna czapnik a ewa witkowska. Moze ktos cos slyszal?
Na próbnej byłam w salonie Doloress u Pani Doroty przy ul. Lotników i polecam. Byłam zadowolona z fryzury, wszyscy mi mówili, że ładna Robiłam w piątek rano, w niedzielę popołudniu trzymała się dobrze.
Niestety nie mogę powiedzieć tego o makijażu próbnym. Tego samego dnia byłam w salonie Lalen, babeczka miła, ale niestety makijaż był ciężki i raczej podkreślał niedoskonałości, wyglądałam po prostu źle. Jutro mam podejście numer 2 w innym salonie, zobaczymy jak wyjdzie
__________________
szachistka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 06:28   #1573
pannaMlodaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dzieki szachistka. Jeszcze dzis zadzwonie zapytac o termin. Kiedy Twoj dzien?

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

A podpowiedzcie mi jeszcze ile trzeba kaski przygotowac na fryzjera? Na probna i ostateczna w dzien slubu? Tak mniej wiecej. W makijazach to sie orientuje a fryzjer?
pannaMlodaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 13:09   #1574
nisia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 36
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez whitney224 Pokaż wiadomość
Napisane przez NISIA 89
"Fotograf - FOTOGRAFIARNIA - Zanim wybraliśmy fotografa na nasz ślub i wesele mieliśmy 4 spotkania I jak trafiliśmy na Weronikę z Fotografiarni to od razu wiedzieliśmy, że będzie to świetna współpraca osoba bardzo pozytywna, pełna charyzmy, wesoła i otwarta, z głową pełną pomysłów. Towarzyszyła nam od przygotowań do końca oczepin. Umilała nam czas przygotowań do ślubu. Byliśmy również zaskoczeni podejściem do sesji w plenerze. Nie mieliśmy z góry ustalonej daty - poprostu pojechaliśmy na sesję, gdy pogoda dopisała. Weronika wcześniej przygotowała na miejscu sesji kilka pięknie zaaranżowanych scenerii miała na sesję wiele pomysłów i gadżetów, by urozmaicić zdjęcia ...zdjęcia wyszły cudowne Nie wiem czy wielu fotografów się tak stara. SERDECZNIE POLECAM tym bardziej, że cena bardzoooo przystępna"

Super, gratuluje ze wszystko tak super się udało! klask i:
ja właśnie jestem na etapie szukania fotografa, zaintrygowałaś mnie tą fotografiarnia, ma super zdjęcia na stronie szczególnie te sesje dziecięce.
Możesz powiedzieć coś więcej, ile zdjęć wam zrobiła, czy dostaliście jakieś fotoalbumy, fotoksiazki, czy zdjęcia były retuszowane (wszystkie czy tylko niektóre) i co z kolorami, bo czasem sa stylizowane i nie do końca mi się podobają takie kombinacje... etc. no a może pochwalisz sie kilkoma zdjęciami tu na forum? ;-)
Weronika zrobiła nam bardzo dużo zdjęć..nie wiem ile ostatecznie, ale w tam nie mają takiego podejścia, że zrobią 300, 400 czy 500. Poprostu ile się da to będzie napewno się dogadacie. Bo widać, że im tak samo jak Wam zależy na tym, aby zdjęcia wyszły piękne i zebyście byli zadowoleni. W cenie mieliśmy fotoksiążkę i 3 dokupiliśmy osobno. Nasze zdjęcie jest wstawione na facebooka fotografiarnia, takze mozesz zobaczyc
__________________
Nasz dzień: 01.05.2015 !!!
nisia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 20:27   #1575
pannaMlodaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dziewczyny ratujcie! Ani pani Ola Dubiel ani pani Dorota z salonu Doloress nie ma możliwości wykonania w dniu mojego slubu fryzury. Kogo polecacie? Pomóżcie!!!
pannaMlodaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 20:47   #1576
whitney224
Przyczajenie
 
Avatar whitney224
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 26
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez nisia89 Pokaż wiadomość
Weronika zrobiła nam bardzo dużo zdjęć..nie wiem ile ostatecznie, ale w tam nie mają takiego podejścia, że zrobią 300, 400 czy 500. Poprostu ile się da to będzie napewno się dogadacie. Bo widać, że im tak samo jak Wam zależy na tym, aby zdjęcia wyszły piękne i zebyście byli zadowoleni. W cenie mieliśmy fotoksiążkę i 3 dokupiliśmy osobno. Nasze zdjęcie jest wstawione na facebooka fotografiarnia, takze mozesz zobaczyc

WOW jeśli to zdjęcie z 31 maja na fb jest WASZE to rewelacja! naprawdę jestem pod wrażeniem, wspaniały pomysł na zdjęcie, gratuluje pomysłu i aranżacji... sami to wymyśliliście czy pomysł wyszedł od fotografa?
powiem szczerze, że choć nasz ślub i wesele dopiero za rok, to zaczęłam myśleć juz o fotografie, śledzę aktualną oferty fotografów i są one tak różne i przede wszytskim mocno różnią sie cenowo, fotografiarnia wypada dobrze cenowo i zdjęcia są fajne... dlatego tak podpytuje bo mocno rozważam z nimi współpracę...ale nie wiem wciąż na co zwracać uwagę...
whitney224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 22:11   #1577
nisia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 36
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez whitney224 Pokaż wiadomość
WOW jeśli to zdjęcie z 31 maja na fb jest WASZE to rewelacja! naprawdę jestem pod wrażeniem, wspaniały pomysł na zdjęcie, gratuluje pomysłu i aranżacji... sami to wymyśliliście czy pomysł wyszedł od fotografa?
powiem szczerze, że choć nasz ślub i wesele dopiero za rok, to zaczęłam myśleć juz o fotografie, śledzę aktualną oferty fotografów i są one tak różne i przede wszytskim mocno różnią sie cenowo, fotografiarnia wypada dobrze cenowo i zdjęcia są fajne... dlatego tak podpytuje bo mocno rozważam z nimi współpracę...ale nie wiem wciąż na co zwracać uwagę...
Tak to nasze zdjęcie wszystkie scenerie to ich pomysły my nie mieliśmy jakiegoś wymarzonego miejsca na sesję, wiec zdecydowaliśmy się na ich pomysły i propozycje. My od fotografa oczekiwaliśmy poprostu fajnych zdjęć i milej współpracy i tak też było No i cena również grała u nas ważną rolę Pozdrawiam!!
__________________
Nasz dzień: 01.05.2015 !!!
nisia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 21:14   #1578
zfieszak
Raczkowanie
 
Avatar zfieszak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 95
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

No dobra, gołąbeczki, to kolej na moje podsumowanie
Od 23.05.2015 jestem szczęśliwą mężatką i naprawdę, naprawdę wydaje mi się, że wszystko wyszło super

KOŚCIÓŁ - plac św. Katarzyny, parafia garnizonowa w Toruniu - przepiękny, jasny i duży kościół, z mnóstwem kolorów, a z drugiej strony nie przesadzony. Organista ze wspaniałym głosem, zaprosił do współpracy koleżankę z którą w duecie wycisnęli łzy z oczu naszych gości Księża są naprawdę "ludzcy", tak samo Pan Kościelny, któremu będę już zawsze wdzięczna za szklankę wody na chwile przed mszą

AUTO - niesamowity, zabytkowy Citroen z przemiłymi włascicielami - Gangtimer, zrobił duże wrażenie na gościach. My mieliśmy sporo miejsca, suknia się nie pogniotła a ja mogłam wyprostować nogi

KOSMETYCZKA, FRYZJER, FLORYSTKA - piszę wszystko razem, bo wszystkie trzy panie to moje lokalne mistrzynie - z Czernikowa Makijaż robiła pani Ania Mueller (sama byłam zdziwiona, że się sobie podobam:P), z moich krótkich włosów cuda uplotła pani Agata, a przepiękny, kolorowy bukiet wykonała Beata Wójtewicz. Także jeśli ktoś jest z tych okolic - spokojnie polecam - nie trzeba koniecznie pchać się do Torunia, będzie taniej i równie miło

GARNITUR - salon Vizarro na toruńskiej starówce, obsługa bardzo miła, smoking świetnej jakości. Jedyne zastrzeżenie - jeśli chcemy koszulę ecru, to nie wmawia się klientowi że nie ma różnicy między białą a ecru, bo jest

SUKNIA - salon Angela na Broniewskiego, bardzo miła obsługa, lepiej czułam się chyba tylko w Elenie, ale jednak suknia z firmy Gala wygrała Czysto, ładne światło i duże przymierzalnie.

BUTY - robiłam na zamówienie ze strony www.bialebuty.com.pl i jestem baaardzo zadowolona. Wymarzyłam sobie kolor granatowy, na niewysokim obcasie i wszystko było OK. Zapłaciłam 200 zł za pełną skórę - butów nie musiałam zmieniać przez całe wesele. To dla mnie naprawdę wyczyn

FOTOGRAF I KAMERZYSTA - świetni, świetni, świetni! Wybraliśmy sfilmujmnie.pl i zdecydowaliśmy isę nawet na nakręcenie podziękowań dla rodziców. My - ludzie, którzy spodziewali się mieć alergię na kamerę Wszystko za sprawą osobowości Witka, który jest profesjonalistą i chyba zaklinaczem ludzi w jednym Fotografował nas Mateusz Patalon, który pracuje ze sfilmujmnie.pl i również jesteśmy zachwyceni zdjęciami - pełen luz, uśmiech sam się pojawiał, zero skrępowania. Dla mnie swobodna relacja z tymi panami była naprawdę, naprawdę dużym powodem do odstresowania

OBRĄCZKI - dostaliśmy od rodziców, więc nie polecę miejsca kupna, ale za to z całego serca rekomenduję złotnika na Podmurnej, który zmniejszał nam obrączki, polerował i przy okazji profesjonalnie doradził co do graweru itp.

RESTAURACJA - LOKOMOTYWA! znam ją już od kilku lat, więc mogę stwierdzić, że z dumą patrzyłam jak się rozwija i jestem naprawdę zadowolona że wybrałam ją na swoje wesele. Piękna sala, dobra akustyka, wspaniała obsługa. Ciekawe otoczenie, zwłaszcza dla przyjezdnych gości, ładne pokoje z wygodnymi łóżkami Na co zwracam zawsze uwagę - odpowiednia ilość toalet, w tym dla niepełnosprawnych i przewijakiem dla niemowląt.

ZESPÓŁ - Sobota Ban z Ciechocinka, to już nie pierwsza impreza w naszej rodzinie, w której dbają oni o zabawę naszych gości, więc nie odkryję ameryki, gdy powiem, że było naprawdę dobrze.

CIASTO, TORT - pan Krystian z Osieka, zamówiliśmy ciasta naprawdę dużo, a byliśmy zdziwieni jak szybko się rozchodziło - później słyszeliśmy same pochwały na jego temat - więc naprawdę warto.

I chyba tyle Gdyby któraś z Was miała jakieś pytania, to poszerzę info o którymkolwiek z usługodawców pozdrawiam przyszłe Panny Młode i już żony! Wasze wesela będą jeszcze piekniejsze!
zfieszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 15:48   #1579
whitney224
Przyczajenie
 
Avatar whitney224
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 26
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez nisia89 Pokaż wiadomość
Tak to nasze zdjęcie wszystkie scenerie to ich pomysły my nie mieliśmy jakiegoś wymarzonego miejsca na sesję, wiec zdecydowaliśmy się na ich pomysły i propozycje. My od fotografa oczekiwaliśmy poprostu fajnych zdjęć i milej współpracy i tak też było No i cena również grała u nas ważną rolę Pozdrawiam!!
Zdjęcie jest mega, więc fajnie Wam to wyszło pozostaje juz teraz tylko zyczyc wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! ;-)
whitney224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 13:32   #1580
monna20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cześć dziewczyny jestem tu nowa i mam nadzieję, że pomożecie mi rozwiać moje wątpliwości. Póki co jesteśmy z narzeczonym na etapie wyboru sali. Bardzo spodobała się nam sala Patrycja w Świętosławiu, ale nie znamy rzetelnych opinii na jej temat. Przejrzłam wątek, ale chyba umknęło to mojej uwadze... Czy ktoraś z Was organizuje lub organizowała tam wesele i zachciałaby podzielić się ze mną opinią na jej temat? Będę wdzięczna za odpowiedź
monna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 02:35   #1581
naomi8919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

.

---------- Dopisano o 02:35 ---------- Poprzedni post napisano o 02:30 ----------

Cytat:
Napisane przez olga223 Pokaż wiadomość
Chciałam się zorientować Naomi jak wygląda u Ciebie sytuacja z sukienką z salonu susan hooward? Z tego co się orientuje niedługo twój ślub jesteś już po przymiarkach? Ja też zamówiłam tam suknie i zaczęłam się martwić tym bardziej że minęło już prawie 5 miesięcy i jeszcze nie miałam przymiarki co prawda ślub w sierpniu ale stresuje się, że tak długo to trwa...
Suknia jest już ze mną! Jest przepiękna (piękniejsza niż ekspozycyjna) i dopasowana! Zobaczymy jak się sprawdzi na weselu! Przymiarkę miałam z lekkim poślizgiem, ale to nie był żaden problem.
Ps. Sorka, za tamtą wiadomość , pomyliłam się

Edytowane przez naomi8919
Czas edycji: 2015-06-14 o 02:32
naomi8919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 10:52   #1582
whitney224
Przyczajenie
 
Avatar whitney224
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 26
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez zfieszak Pokaż wiadomość
No dobra, gołąbeczki, to kolej na moje podsumowanie
Od 23.05.2015 jestem szczęśliwą mężatką i naprawdę, naprawdę wydaje mi się, że wszystko wyszło super

KOŚCIÓŁ - plac św. Katarzyny, parafia garnizonowa w Toruniu - przepiękny, jasny i duży kościół, z mnóstwem kolorów, a z drugiej strony nie przesadzony. Organista ze wspaniałym głosem, zaprosił do współpracy koleżankę z którą w duecie wycisnęli łzy z oczu naszych gości Księża są naprawdę "ludzcy", tak samo Pan Kościelny, któremu będę już zawsze wdzięczna za szklankę wody na chwile przed mszą

AUTO - niesamowity, zabytkowy Citroen z przemiłymi włascicielami - Gangtimer, zrobił duże wrażenie na gościach. My mieliśmy sporo miejsca, suknia się nie pogniotła a ja mogłam wyprostować nogi

KOSMETYCZKA, FRYZJER, FLORYSTKA - piszę wszystko razem, bo wszystkie trzy panie to moje lokalne mistrzynie - z Czernikowa Makijaż robiła pani Ania Mueller (sama byłam zdziwiona, że się sobie podobam:P), z moich krótkich włosów cuda uplotła pani Agata, a przepiękny, kolorowy bukiet wykonała Beata Wójtewicz. Także jeśli ktoś jest z tych okolic - spokojnie polecam - nie trzeba koniecznie pchać się do Torunia, będzie taniej i równie miło

GARNITUR - salon Vizarro na toruńskiej starówce, obsługa bardzo miła, smoking świetnej jakości. Jedyne zastrzeżenie - jeśli chcemy koszulę ecru, to nie wmawia się klientowi że nie ma różnicy między białą a ecru, bo jest

SUKNIA - salon Angela na Broniewskiego, bardzo miła obsługa, lepiej czułam się chyba tylko w Elenie, ale jednak suknia z firmy Gala wygrała Czysto, ładne światło i duże przymierzalnie.

BUTY - robiłam na zamówienie ze strony www.bialebuty.com.pl i jestem baaardzo zadowolona. Wymarzyłam sobie kolor granatowy, na niewysokim obcasie i wszystko było OK. Zapłaciłam 200 zł za pełną skórę - butów nie musiałam zmieniać przez całe wesele. To dla mnie naprawdę wyczyn

FOTOGRAF I KAMERZYSTA - świetni, świetni, świetni! Wybraliśmy sfilmujmnie.pl i zdecydowaliśmy isę nawet na nakręcenie podziękowań dla rodziców. My - ludzie, którzy spodziewali się mieć alergię na kamerę Wszystko za sprawą osobowości Witka, który jest profesjonalistą i chyba zaklinaczem ludzi w jednym Fotografował nas Mateusz Patalon, który pracuje ze sfilmujmnie.pl i również jesteśmy zachwyceni zdjęciami - pełen luz, uśmiech sam się pojawiał, zero skrępowania. Dla mnie swobodna relacja z tymi panami była naprawdę, naprawdę dużym powodem do odstresowania

OBRĄCZKI - dostaliśmy od rodziców, więc nie polecę miejsca kupna, ale za to z całego serca rekomenduję złotnika na Podmurnej, który zmniejszał nam obrączki, polerował i przy okazji profesjonalnie doradził co do graweru itp.

RESTAURACJA - LOKOMOTYWA! znam ją już od kilku lat, więc mogę stwierdzić, że z dumą patrzyłam jak się rozwija i jestem naprawdę zadowolona że wybrałam ją na swoje wesele. Piękna sala, dobra akustyka, wspaniała obsługa. Ciekawe otoczenie, zwłaszcza dla przyjezdnych gości, ładne pokoje z wygodnymi łóżkami Na co zwracam zawsze uwagę - odpowiednia ilość toalet, w tym dla niepełnosprawnych i przewijakiem dla niemowląt.

ZESPÓŁ - Sobota Ban z Ciechocinka, to już nie pierwsza impreza w naszej rodzinie, w której dbają oni o zabawę naszych gości, więc nie odkryję ameryki, gdy powiem, że było naprawdę dobrze.

CIASTO, TORT - pan Krystian z Osieka, zamówiliśmy ciasta naprawdę dużo, a byliśmy zdziwieni jak szybko się rozchodziło - później słyszeliśmy same pochwały na jego temat - więc naprawdę warto.

I chyba tyle Gdyby któraś z Was miała jakieś pytania, to poszerzę info o którymkolwiek z usługodawców pozdrawiam przyszłe Panny Młode i już żony! Wasze wesela będą jeszcze piekniejsze!

Super! wydaje się ze wszystko wyszło Wam przepięknie i udało się znakomicie! zainteresowałas mnie z tym kamerowaniem, aktualnie sie właśnie zastanawiam, choć do tej pory oferta tej firmy nie wpadła mi w ręce... może się do nich odezwę? ja wydaje sie byc sceptyczna, dobrze określiłaś tę alergie na kamerę ale kurcze nie wyobrażam sobie nie mieć utrwalonego tego dnia tym bardziej ze podejrzewam stres i natłok wszystkiego sprawi, ze połowy nie dostrzega się a resztę zapomina, więc kamera pozwoli choć w części przeżyć to raz jeszcze a cenowo tez wypadają korzystnie, pośród innych? miałać jednego kamerzystę czy więcej? są jakieś elementy typu kamerka w aucie etc. będę wdzięczna za odpowiedź
raz jeszcze GRATULUJE Tobie i Twojemu mężowi i życzę wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia!
whitney224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 07:04   #1583
zfieszak
Raczkowanie
 
Avatar zfieszak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 95
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Odezwij się, pogadaj, chłopacy są bardzo fajni w kontakcie, nie zaszkodzi ich nawet poznać, pogadać przy kawie - dzięki temu byłam pewna, że podpisuję umowę z kimś kogo charakter mi odpowiada. Cenę mieliśmy bardzo atrakcyjną - ale to kwestia indywidualnych ustaleń, terminu (my mieliśmy maj, więc wyszło taniej) i tego czy bierzesz pakiet z fotografem. Mieliśmy dwie kamery i go-pro w aucie Sprzęt mają pełną profeskę!

Także podsumowując: nie są tani jak student bez żadnego portfolio, ale też nie uważam żeby byli drodzy. Spotkałam się z fotografami, którzy za same zdjęcia chcieli tyle, co my za komplet. Na targach ślubnych widziałam tez ludzi biorących po 3 tys., a których poziom był po prostu żenujący. A wiec - najlepiej pogadać, nie boli

Ja osobiście dopiero teraz przeglądając próbne nagrania widzę ile elementów gdzieś mi uciekło Ale to normalne - stres i Twoja rola sprawią, że nie będziesz wszędzie - a oni tak

Mogłaś o nich nie słyszeć wcześniej, bo Witek pracował kiedyś dla kogoś innego, a dopiero niedawno wystartował pod własnym szyldem Sfilmuj mnie.

i dziękuję za gratulacje, polecam małżeństwo, jest fajnie

Cytat:
Napisane przez whitney224 Pokaż wiadomość
Super! wydaje się ze wszystko wyszło Wam przepięknie i udało się znakomicie! zainteresowałas mnie z tym kamerowaniem, aktualnie sie właśnie zastanawiam, choć do tej pory oferta tej firmy nie wpadła mi w ręce... może się do nich odezwę? ja wydaje sie byc sceptyczna, dobrze określiłaś tę alergie na kamerę ale kurcze nie wyobrażam sobie nie mieć utrwalonego tego dnia tym bardziej ze podejrzewam stres i natłok wszystkiego sprawi, ze połowy nie dostrzega się a resztę zapomina, więc kamera pozwoli choć w części przeżyć to raz jeszcze a cenowo tez wypadają korzystnie, pośród innych? miałać jednego kamerzystę czy więcej? są jakieś elementy typu kamerka w aucie etc. będę wdzięczna za odpowiedź
raz jeszcze GRATULUJE Tobie i Twojemu mężowi i życzę wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia!

Edytowane przez zfieszak
Czas edycji: 2015-06-15 o 07:07
zfieszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 13:06   #1584
Torun_ianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez monna20 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny jestem tu nowa i mam nadzieję, że pomożecie mi rozwiać moje wątpliwości. Póki co jesteśmy z narzeczonym na etapie wyboru sali. Bardzo spodobała się nam sala Patrycja w Świętosławiu, ale nie znamy rzetelnych opinii na jej temat. Przejrzłam wątek, ale chyba umknęło to mojej uwadze... Czy ktoraś z Was organizuje lub organizowała tam wesele i zachciałaby podzielić się ze mną opinią na jej temat? Będę wdzięczna za odpowiedź
Witaj. Naszym zdaniem Patrycja jest bezkonkurencyjna w okolicy pod względem ceny i jakości, pomimo odległości od centrum Torunia. Myślę, że nie trzeba robić im zbyt wielkiej reklamy - dostępne terminy mówią same za siebie. My byliśmy na jednym weselu i imprezach sylwestrowych - super organizacja i ciężko znaleźć jakieś zastrzeżenia. Od tego roku obok głównej dużej sali dobudowano obiekt na kameralniejsze wesela - optymalnie na 80-90os wraz z zapleczem noclegowym. Jeżeli miałabyś jakieś konkretne pytania chętnie pomogę
Torun_ianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 17:48   #1585
zfieszak
Raczkowanie
 
Avatar zfieszak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 95
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Patrycja jest piękna, owszem, i wesele w niej to na pewno przyjemność, ale negatywy (jak o każdym miejscu zresztą) też słyszałam. Chodzi często o jakość współpracy z właścicielką i jej córką, które dzięki sprzecznym informacjom wprowadziły spore zamieszanie przy organizacji wesela koleżeństwa. Drobniejszy fakt to brak możliwości wprowadzenia własnej dekoratorki.
zfieszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:10   #1586
whitney224
Przyczajenie
 
Avatar whitney224
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 26
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Kochane a teraz pytanie z innej beczki nie mam jeszcze sukienki, ale planuje mieć sukienkę ecru (jestem blondynka i w białej wyglądam naprawdę blado) ;-( i myślę o butach... nie zamierzam kupować stricte butów ślubnych, bo mało jest stylizacji, gdzie bym wykorzystała białe buty... zresztą do ecru nawet białe nie pasują...
Chciałabym czółenka, które wykorzystam jeszcze wiele razy później...
myślę o złotych dodatkach: biżuteria, obrączka i buty... planuje w kolorze złota... szukając bucików na necie natrafiłam na firmę baldowski... fakt tanie buty nie są ale zakochałam się od pierwszego wejrzenia w tych bucikach w kolorze starego złota:
http://visione.pl/product-pol-4394-B...a-Szpilki.html
podobają mi się jeszcze ta w kolorze klasycznego złota:
http://visione.pl/product-pol-3836-B...-Czolenka.html
http://visione.pl/product-pol-4264-B...a-Szpilki.html
Co myślicie o nich? proszę o szczere opinie... bo nie wiem czy w dobrym kierunku podążam ;-)
whitney224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 07:54   #1587
zfieszak
Raczkowanie
 
Avatar zfieszak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 95
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Też miałam ecru sukienkę Nie jestem blondynką, ale moja jasna karnacja i brązowe włosy o wiele lepiej wyglądały w tym kolorze.
Butów tez nie wzięłam białych - tylko granatowe, właśnie żeby przydały się też później Tych złotych ja osobiście wiem, ze bym później nei wykrozystała, ale to rzecz gustu. Tylko czy jako osoba o blond włosach nie "zginiesz" pośród złota i ecru? Może chociaż jakieś akcenty w innym kolorze? Piękne są pudrowe róże i odcienie mięty/pistacji (choć ja poszłam w fuksje/granat :P)
zfieszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 13:04   #1588
lubie_malinki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 26
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

whitney224

Miałam ten sam problem!! Ale zamówiłam takie buciki http://www.bialebuty.com.pl/pl/p/A-1...aturalna-/4040 przyszły piękne i do tego bardzo wygodne





_______________
19.09.2015
lubie_malinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 16:47   #1589
whitney224
Przyczajenie
 
Avatar whitney224
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 26
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez zfieszak Pokaż wiadomość
Też miałam ecru sukienkę Nie jestem blondynką, ale moja jasna karnacja i brązowe włosy o wiele lepiej wyglądały w tym kolorze.
Butów tez nie wzięłam białych - tylko granatowe, właśnie żeby przydały się też później Tych złotych ja osobiście wiem, ze bym później nei wykrozystała, ale to rzecz gustu. Tylko czy jako osoba o blond włosach nie "zginiesz" pośród złota i ecru? Może chociaż jakieś akcenty w innym kolorze? Piękne są pudrowe róże i odcienie mięty/pistacji (choć ja poszłam w fuksje/granat :P)
super dziękuje Ci za spostrzeżenie, może masz racje moze za mdło... hmmm... kurde wiem jedno, ze nie chce butow na raz, więc myślę o innym kolorze... pudrowy róż to fajny kolor, mięta pistacja moim zdaniem troche chłodne ale pomyślę, do czerwca mam trochę czasu



lubie_malinki
Oto super Ci się udało dopasować! fajna stronka ta co podesłałaś link, popatrzę poszukam a nuż coś znajdę dla siebie... kurcze i jeszcze mozna wybierac przebierac w obcasach i materiałach... coś dla mnie

Edytowane przez whitney224
Czas edycji: 2015-06-16 o 16:53
whitney224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 19:08   #1590
malina090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cześć dziewczyny!
Ja do swojego ślubu również mam sporo czasu, ale biorąc pod uwagę to jak szybko trzeba zainteresować się poszukiwaniem wymarzonej sali, aby wziąć ślub w rozsądnym terminie i innym niż zima lub późna jesień, to ilość czasu wydaje się wręcz bardzo mała.

Zaplanowaliśmy ślub na 17.09.2016 r.

Mieliśmy urwanie głowy ze znalezieniem sali, ponieważ odwiedziliśmy ich mnóstwo. Wiele wesel w naszej rodzinie odbyło się w Borynie w Grzywnie (btw świetna sala, świetne miejsce, super właściciele, niezawodna obsługa, jedzenie pyszne), ale ja chciałam odejść trochę od konwenansów. Zdecydowaliśmy się na Salę Bankietową Poranna Rosa w Grabowcu. Urzekło nas otoczenie - poza zgiełkiem ulicy, na polanie przy lesie, nas stawem. Jest dużo miejsca dla dzieci - plac zabaw. Ale przede wszystkim urzekła nas Pani Agata, która swoim profesjonalizmem i podejściem sprawiła, że powierzyliśmy jej Nasz dzień. Co ważne, obok sali buduje się hotelik, a na tym nam najbardziej zależało. Ceny w Porannej Rosie są dość przystępne - są 4 opcje manu i można je nieco modyfikować według upodobań.

Jak wspomniałam, czasu jeszcze sporo, więc na razie nie mam nic plus sali, zespołu (MaykiPolo), video i foto.

Jestem na etapie poszukiwania makijażystki i fryzjera, bo słyszałam, że dobrych 'specjalistek' trzeba terminy rezerwować z rocznym wyprzedzeniem...

Więc pytanie do Was... macie kogoś sprawdzonego, poleconego?

Stoję również przed bojowym zadaniem wyboru koloru, motywu przewodniego. Na razie przeglądam internety z nadzieją znalezienia inspiracji. Z tym wiąże się również wybór firmy dekoracyjnej. Postanowiliśmy samochód i kościół stroić sami z pomocą rodziny
Ślub będziemy brać w parafii św. Jakuba i trochę niepokoi mnie przygnębiający chłód tego kościoła - nawet latem jest tam zimno ;/

A przy temacie kościoła, mam do Was pytanie. Na ile wcześniej trzeba się udać do parafii żeby 'zaklepać' termin?

O sukni jeszcze nie myślę, ale bardzo pomocne są wasze odczucia z wizyt w różnych salonach. Wiele dobrego słyszałam o Salonie Pani Pardyki, zresztą miałam też przyjemność podziwiać jej 'dzieła'

Pozdrawiam Was serdecznie
malina090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 17:23:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.