biała mini sukieneczka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 22:00   #61
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

ja skonczyla choc nie ja zaczelam poniewaz bardzo do serca wzielam sobie powiedzenie``Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem``
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:06   #62
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
ja skonczyla choc nie ja zaczelam poniewaz bardzo do serca wzielam sobie powiedzenie``Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem``
i dalej dolewasz oliwy do ognia, super, wystarczy...
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:09   #63
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
(...)bo chcialabym aby randka byla tylko nasza a nie zeby faceci wkolo sie za mna ogladali a raczej za tym co bym pokazywala moglby sie dziwnie czuc,ze mamy byc ``tylko dla siebie`` a tu tyle obcych oczu,no ale co kto lubi
Rozumiem że tez nie malujesz się ani nie dbasz o fryzurę bo nie chce zwrócić uwagi innego faceta? A może zawsze zostajecie w domu żeby nikt na Ciebie nie śmiał lubieżnie spojrzeć?
Mój były lubił kiedy ubierałam mini a jak szłam z nim w miniówce i np szpilkach to z reguły nie zauważałam czy się inni gapią bo zwracałam uwagę na niego nie innych.

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
(..)a jak gorąco to kto się będzie przejmował, że ciało widać? w koszulce na ramiączkach i w szortach tak naprawdę odsłania się tyle samo co w tej sukience i nikt szumu nie robi
O własnie! Dokładnie ja nierzadko odsłania w szortach i bluzce na ramiączkach więcej niż dziewczyny w obcisłej sukience tubie
Pamiętam jak mnie denerwowało jak nasza wychowawczyni czepiała sie dziewczyn które nosiły w czerwcu bluzki na ramiączkach bo za dużo pokazują ale nigdy nic nie powiedziała dziewczynie która nosiła absurdalnie krótkie miniówki bo nosiła do nich zawsze cienkie rajstopy ogromna różnica;p

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
bo maz lubi co to wogole znaczy ???ja mam jedna bluzke z H&M ( w moich wieszakach zreszta ) taka bezowa i w niej widac strasznie biust i mojego meza cholera bierze jak ja ubieram bo twierdzi,ze niektorych rzeczy nie powinno sie pokazywac wszystkim i tu sie z nim zgadzam
Moi partnerzy na szczęście sa mniej zaborczy i mogę nosić co chcę czy to są jeansy i trampki czy mini sukienka i szpilki

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
teraz mam juz 30 ale nawet jak mialam 17 czy 20 pare to nigdy sie tak nie rozbieralam zeby wszystko na raz pokazac,jak ktos mial mnie zauwazyc to zauwazyl bez ``golizny``
Nie wiem czemu uważać że jak ktoś odsłania ciało w takiej kiecce to ludzie polecą tylko na to ciało. Ja mogłam zwrócić uwagę faceta podkreśloną pupą i nogami ale jeśli to kretyn patrzacy tylko na mój tyłek i nogi to i tak nie mam z nim o czym rozmawiać. A jeśli fajny facet który zatrzymał na mnie oko ale poznać chce coś więcej niż moje ciało to tylko się cieszyć.

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
pozatym na randke wolalabym ubrac sukienke/i cos takiego jak w zalaczonym linku,mimo,ze nie maja dziewczyny ciala calego na wierzchu to wygladaja seksownie i kobieco
Ty byś wolała no i super. Nie ma jednak powodu pisać że jeśli ktoś woli co innego to chce się 'dowartościować swoją golizną'
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2012-06-12 o 22:11
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:11   #64
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

ciesze sie... ale wiekszej niż ty to chyba nie ma
jak bys była taka mądra to byś skonczyła wtedy co ci mówiłam a ty dalej drążysz temat...
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:12   #65
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
ja skonczyla choc nie ja zaczelam poniewaz bardzo do serca wzielam sobie powiedzenie``Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem``
To według Ciebie tez nie obraza? Nazywanie ludzi z którymi dyskutujesz idiotami? Eh bojgu bojgu..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:29   #66
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

No zebys wiedziala,ze maluje sie sporadycznie poniewaz drzwi obok mojej pracy jest solarium i czasem z niego korzystam,mam permanente brwi i rzesy 1:1 wiec jak widzisz nie mam takiej potrzeby czesze sie codziennie bo jako ,ze jestem fryzjerka nienaganna fryzura to obowiazek i przyjemnosc dla mnie
moj uniform do pracy to krotka obcisla mini koszula w stojke tak wiec nie ograniczam sie do workow pokutnych
na co dzien preferuje obcisle jeansy,szpile i zwykle topy no chyba,ze jest goraca to wymieniam na krotkie szorty i w tym sie czuje kobieco i nie musze codziennie biegac w mega obcislych mini bandazowkach
nie zostajemy w domu jesli juz pytasz bo piatki i soboty sa zawsze wychodne dla nas bo wtedy mamy nianie i owszem moj maz jest zazdrosny jak ogladaja sie za mna faceci no ale chyba bez zazdrosci nie ma milosci pozatym nie trzeba wciskac sie w takie kiecki aby faceci ogladali sie za toba
moj obecny maz zaczepil mnie jak wracalam z silowni wiec jak widac odkryte cialo do tego nie jest potrzebne
moj maz jesli cie to interesuje zaborczy rowniez nie jest ale ja sama nie lubie byc prowokatprka dla innych facetow bo mnie to nie bawi

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kropeczka7 Pokaż wiadomość
ciesze sie... ale wiekszej niż ty to chyba nie ma
jak bys była taka mądra to byś skonczyła wtedy co ci mówiłam a ty dalej drążysz temat...
A przepraszam kim Ty jestes abys mi mowila kiedy mam przestac pisac to raz a 2 gdybyc byla madrzejsza za jaka sie ponoc uwazasz to bys wogole nie zaczela tej pustej prowadzacej donikad offtopujacej gadki

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
To według Ciebie tez nie obraza? Nazywanie ludzi z którymi dyskutujesz idiotami? Eh bojgu bojgu..
a nazywanie ludzi SZKODNIKAMI to nie jest obrazanie ??? jesli chcesz sie przyczepic to poczytaj od poczatku uwaznie posty kto zaczal cala ``afere``
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:31   #67
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: biała mini sukieneczka

jeśli chodzi o sukienkę to sama w sobie nie podoba mi się, zbyt oczywista, materiał kiepskiej jakości, sukienka dla dziewczyn o małym biuście.Nie moje klimaty.Również zgadzam się z dziewczynami, że nie nadaje się na co dzień (może dlatego że mi się nie podoba) co do samej firmy TW(mam tylko spodnie rurki, w których już żadko chodzę) nie lubię zbytnio tego sklepu, ponieważ większa część asortymentu zalata kiczem i tandetąLecz nie zgodzę się ze stwierdzeniem, ze sukienka jest za krótka no ludziesukienka nie jest za krótka bez przesady, dziewczyna jest młoda wiec niech śmiało pokazuje nogi.Sama chodzę w krótkich spóniczkach i do głowy mi nie przyszło, że mogę kogoś gorszyć taką długością noo ale coż ile ludzi tyle opini
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 22:36   #68
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
na co dzien preferuje obcisle jeansy,szpile i zwykle topy no chyba,ze jest goraca to wymieniam na krotkie szorty i w tym sie czuje kobieco i nie musze codziennie biegac w mega obcislych mini bandazowkach
Dla mnie obcisłe jeansy szpilki i top nierzadko są bardziej prowokujaco niż taka kiecka jak na zdjęciu.
Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
nie zostajemy w domu jesli juz pytasz bo piatki i soboty sa zawsze wychodne dla nas bo wtedy mamy nianie
To ironia raczej była
Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
i owszem moj maz jest zazdrosny jak ogladaja sie za mna faceci no ale chyba bez zazdrosci nie ma milosci
Co kto lubi. Ja jestem dumna jak idę gdzieś z facetem który wygląda świetnie i wiem, że się podoba innym. Jakby mój facet się wściekał bo np w jakiejś kiecce faceci bedą zwracać uwagę na mój tyłek to bym go wyśmiała.
Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
pozatym nie trzeba wciskac sie w takie kiecki aby faceci ogladali sie za toba
Nikt tu nic takiego nie twierdził. Co więcej autorka wieszaka ma męża więc raczej nie chce podrywać żadnych nowych.
Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
moj obecny maz zaczepil mnie jak wracalam z silowni wiec jak widac odkryte cialo do tego nie jest potrzebne
nie widzę związku z dyskusją nikt nie twierdzi że odkryte ciało jest potrzebne żeby facet cie zaczepił.
Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
moj maz jesli cie to interesuje zaborczy rowniez nie jest ale ja sama nie lubie byc prowokatprka dla innych facetow bo mnie to nie bawi
A ja lubię jak faceci zwracają na mnie uwagę na ulicy obojętnie czy kiedy jestem w jeansach i trampkach i zwracam uwagę uśmiechem czy kiedy jestem w sukience i zwracam uwagę figurą. Może jestem dziwną kobietą ale lubię się podobać, nie ma to nic wspólnego z prowokacją.
A zalewanie się krwią bo partnerka ma prześwitująca bluzkę to dla mnie zaborczość. Mój by się pewnie zagapił i szybko zdarł ze mnie bluzkę Na sylwestrze był dumny że wyglądam świetnie i chciał mnie wszystkim pokazać

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
a nazywanie ludzi SZKODNIKAMI to nie jest obrazanie ??? jesli chcesz sie przyczepic to poczytaj od poczatku uwaznie posty kto zaczal cala ``afere``
Przeczytałam od początku
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:39   #69
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

od ciebie to każdy jest mądrzejszy
ja swojego męza poznałam na weselu iwyobraz sobie że wtedy mialam mniej wyzywająca sukienke do kolan i z zakrytem biusem
a tak chodze bo on tak lubi i ja zreszta też i nie widze w tym nic zlego bo ani mnie to nie dowartościowywuje ani niewiadomo co nie robi to jest poprostu normalne...
a jak masz takiego zazdrosnego męża to już twój problem.

a to ty zaczełaś jak nie zauwazyłaś... nie dość że głupio to jeszcze ślepa...
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:41   #70
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

nie bede sie z Toba klocila bo nie mam ku temu powodow i zgodze sie z ostatnim w sylwestra ...wiadomo kazdy facet lubi jak jego kobieta wyglada Bosko i to na ogol wlasnie jak sa jakies imprezy czy cos w tym stylu w koncu facet to facet
ja ``walcze`` od poczatku,ze ta kiecka wedlug mnie powtarzam wedlug mnie nie nadaje sie na codzien,na wieczorne wyjscia moze i by uszla choc wedlug mnie posiada wszystko co mozliwe w 1 rzeczy czyli jest mini ? jest...jest obcisla ? jest...jest odkryta ?jest ....wiec wedlug mnie nawet na wieczor nie bardzo i tyle
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:42   #71
0Icia
Zadomowienie
 
Avatar 0Icia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego Ramiona
Wiadomości: 1 656
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Rozumiem że tez nie malujesz się ani nie dbasz o fryzurę bo nie chce zwrócić uwagi innego faceta? A może zawsze zostajecie w domu żeby nikt na Ciebie nie śmiał lubieżnie spojrzeć?
Mój były lubił kiedy ubierałam mini a jak szłam z nim w miniówce i np szpilkach to z reguły nie zauważałam czy się inni gapią bo zwracałam uwagę na niego nie innych.


O własnie! Dokładnie ja nierzadko odsłania w szortach i bluzce na ramiączkach więcej niż dziewczyny w obcisłej sukience tubie
Pamiętam jak mnie denerwowało jak nasza wychowawczyni czepiała sie dziewczyn które nosiły w czerwcu bluzki na ramiączkach bo za dużo pokazują ale nigdy nic nie powiedziała dziewczynie która nosiła absurdalnie krótkie miniówki bo nosiła do nich zawsze cienkie rajstopy ogromna różnica;p


Moi partnerzy na szczęście sa mniej zaborczy i mogę nosić co chcę czy to są jeansy i trampki czy mini sukienka i szpilki


Nie wiem czemu uważać że jak ktoś odsłania ciało w takiej kiecce to ludzie polecą tylko na to ciało. Ja mogłam zwrócić uwagę faceta podkreśloną pupą i nogami ale jeśli to kretyn patrzacy tylko na mój tyłek i nogi to i tak nie mam z nim o czym rozmawiać. A jeśli fajny facet który zatrzymał na mnie oko ale poznać chce coś więcej niż moje ciało to tylko się cieszyć.


Ty byś wolała no i super. Nie ma jednak powodu pisać że jeśli ktoś woli co innego to chce się 'dowartościować swoją golizną'
Hmm... a obecny też tak lubi? Zastanowiłabym się nad tym na Twoim miejscu
__________________
Wymieniam się
0Icia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 22:43   #72
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez kropeczka7 Pokaż wiadomość
od ciebie to każdy jest mądrzejszy
ja swojego męza poznałam na weselu iwyobraz sobie że wtedy mialam mniej wyzywająca sukienke do kolan i z zakrytem biusem
a tak chodze bo on tak lubi i ja zreszta też i nie widze w tym nic zlego bo ani mnie to nie dowartościowywuje ani niewiadomo co nie robi to jest poprostu normalne...
a jak masz takiego zazdrosnego męża to już twój problem.

a to ty zaczełaś jak nie zauwazyłaś... nie dość że głupio to jeszcze ślepa...
a Ty jesteś bezczelna, jeśli nie potrafisz sensownie obronić się to nie obrażaj innych

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
nie bede sie z Toba klocila bo nie mam ku temu powodow i zgodze sie z ostatnim w sylwestra ...wiadomo kazdy facet lubi jak jego kobieta wyglada Bosko i to na ogol wlasnie jak sa jakies imprezy czy cos w tym stylu w koncu facet to facet
ja ``walcze`` od poczatku,ze ta kiecka wedlug mnie powtarzam wedlug mnie nie nadaje sie na codzien,na wieczorne wyjscia moze i by uszla choc wedlug mnie posiada wszystko co mozliwe w 1 rzeczy czyli jest mini ? jest...jest obcisla ? jest...jest odkryta ?jest ....wiec wedlug mnie nawet na wieczor nie bardzo i tyle
na wieczór się nadaje, ale i tak jest obciachowa, powiem więcej wolałabym wyjść w przysłowiowym worku na ziemniaki niż w tej sukience
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:44   #73
0Icia
Zadomowienie
 
Avatar 0Icia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego Ramiona
Wiadomości: 1 656
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
nie bede sie z Toba klocila bo nie mam ku temu powodow i zgodze sie z ostatnim w sylwestra ...wiadomo kazdy facet lubi jak jego kobieta wyglada Bosko i to na ogol wlasnie jak sa jakies imprezy czy cos w tym stylu w koncu facet to facet
ja ``walcze`` od poczatku,ze ta kiecka wedlug mnie powtarzam wedlug mnie nie nadaje sie na codzien,na wieczorne wyjscia moze i by uszla choc wedlug mnie posiada wszystko co mozliwe w 1 rzeczy czyli jest mini ? jest...jest obcisla ? jest...jest odkryta ?jest ....wiec wedlug mnie nawet na wieczor nie bardzo i tyle
Zgadzam się w 100%!!
__________________
Wymieniam się
0Icia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:44   #74
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez kropeczka7 Pokaż wiadomość
od ciebie to każdy jest mądrzejszy
ja swojego męza poznałam na weselu iwyobraz sobie że wtedy mialam mniej wyzywająca sukienke do kolan i z zakrytem biusem
a tak chodze bo on tak lubi i ja zreszta też i nie widze w tym nic zlego bo ani mnie to nie dowartościowywuje ani niewiadomo co nie robi to jest poprostu normalne...
a jak masz takiego zazdrosnego męża to już twój problem.

a to ty zaczełaś jak nie zauwazyłaś... nie dość że głupio to jeszcze ślepa...
uwazaj bo zlosc pieknosci szkodzi i z nerwow moze jakas zylka puscic
ja sie wypowiedzialam zle na temat kiecki a ty ty ``dobrze widzaca`` kobieto na mnie wsiadlas ...no ale juz komus na wzrok padlo
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:45   #75
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

Irisfeal

zgadzam sie z tobą w 100 % mój mąż jest poprostu wyrozumiały i mi ufa ja mu zreszta też też lubie sie podobać facetom ale to nie znaczy że musze iść sie z nim odrazu bzyknąć....
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:45   #76
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
a Ty jesteś bezczelna, jeśli nie potrafisz sensownie obronić się to nie obrażaj innych

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------


na wieczór się nadaje, ale i tak jest obciachowa, powiem więcej wolałabym wyjść w przysłowiowym worku na ziemniaki niż w tej sukience
No i ja rowniez wolalabym worek dlatego tak bronie swojej racji
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:51   #77
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
uwazaj bo zlosc pieknosci szkodzi i z nerwow moze jakas zylka puscic
ja sie wypowiedzialam zle na temat kiecki a ty ty ``dobrze widzaca`` kobieto na mnie wsiadlas ...no ale juz komus na wzrok padlo
ja sie nie denerwuje bo nie mam czym a moja uroda to mój problem nie wszyscy są idealni jestem jaka jestem i mi moja uroda nie przeszkadza

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

ubierz nawet dwa nic mi do tego...
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:54   #78
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

Widac,ze niestety nie znasz tego powiedzenia

niestety denerwujesz sie a przy okazji obrazasz ludzi ,postaraj panowac sie nad emocjami.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:56   #79
Judyta__
Raczkowanie
 
Avatar Judyta__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 230
Dot.: biała mini sukieneczka

a według mnie ładnie w niej wyglądasz Usuń tylko te ramiączka!
Judyta__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 22:57   #80
WickedVirgo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 494
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
uwazaj bo zlosc pieknosci szkodzi i z nerwow moze jakas zylka puscic
ja sie wypowiedzialam zle na temat kiecki a ty ty ``dobrze widzaca`` kobieto na mnie wsiadlas ...no ale juz komus na wzrok padlo
Wiesz powiem ci, że zgadzam się jeśli chodzi o sukienkę-jest beznadziejna. Tyle że jak jej się podoba niech łazi bo tak jakby o to chodzi. Wyraziłaś swoją opinię z kilka razy jakbyś chciała na siłę jej ją obrzydzić albo nie wiem zaznaczyć że tak strasznie ci się nie podoba, że no nie ma racji bytu. Wyluzuj trochę, wdawanie się w głupie pyskówki na forum i opisywanie w czym to się niby chodzi i jak żyje.. no daj spokój kobieto, komu chcesz coś udowodnić. Nie podoba ci się, okej. Wszyscy to już wiemy, więc jak nie masz już do powiedzenia nic wnoszącego cokolwiek nowego do dyskusji to po co to ciągniesz. Jasne, że masz prawo i nikt ci niczego bynajmniej nie zabrania ale po co?. Ludzie pokazują tu wieszaki żeby być opluci jadem czy co?. Nie wiem nie doczytałam może cię obraziła, może powiedziała coś głupiego ..grejt, jeśli to zrobiła a ty z nią nadal dyskutujesz(co innego coś sprostować) to chyba przeczysz swojemu słynnemu motto...
I tak ta sukienka to porażka właścicielko ale to moje zdanie a ja w niej nie chodzę.
WickedVirgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:57   #81
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

co ty tam możesz wiedziac o moim denerwowaniu sie??? znasz mnie???
powiedzenia fakt nie znam ...
i co z tego powodu też głupia jestem??
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:57   #82
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
. Jakby mój facet się wściekał bo np w jakiejś kiecce faceci bedą zwracać uwagę na mój tyłek to bym go wyśmiała.
I tu się różnimy. Mam chyba podejście typowo muzułmańskie bo tak jak muzułmanki nie rozumiem kobiet o takim podejściu. Wolałabym być skromna, niewidoczna a najpiękniejsza i seksowna tylko dla męża w naszej sypialni. Nie muszą wszyscy widzieć mojego tyła czy biustu. Nie mówię też o kompletnym zakrywaniu, ale wolę gdy obcy facet za mną nie woła obscenicznie.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:00   #83
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No i ja rowniez wolalabym worek dlatego tak bronie swojej racji
Bronisz swej racji?
Dziewczyna pokazała kieckę, zdanie użytkowniczek zostało wyrażone, nie musi się każdy z każdym zgadzać i na pewno nie ma tu czego "bronić" - nie podoba ci się to nie, wielkie mi halo! a autorka niech sobie nosi, skoro jej i jej mężowi się podoba. prowadzisz jakąś krucjatę przeciwko wyzywającym sukienkom?

A swoją drogą, nieważne kto i jak zaczyna, tylko jak kończy. Cała strona tego wątku bez bezsensowną dyskusją toczoną niepotrzebnie przez obie strony.

I tak nawiasem mówiąc, to szorty i top pokazują dokładnie tyle samo ciała co ta sukienka. Ba, szorty są krótsze. W ogóle to piejecie nad długością tej sukienki, a wcale nie jest taka zła,m przecież sięga jej do połowy uda! to całkiem normalna długość, a że dziewczyna ma długie nogi to cóż

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
I tu się różnimy. Mam chyba podejście typowo muzułmańskie bo tak jak muzułmanki nie rozumiem kobiet o takim podejściu. Wolałabym być skromna, niewidoczna a najpiękniejsza i seksowna tylko dla męża w naszej sypialni. Nie muszą wszyscy widzieć mojego tyła czy biustu. Nie mówię też o kompletnym zakrywaniu, ale wolę gdy obcy facet za mną nie woła obscenicznie.
Nie musi od razu wołać obscenicznie. Może na przykład obdarzyć cię zainteresowanym spojrzeniem pełnym podziwu lub aprobaty. Nie służy to niczemu, ale zawsze, niezależnie od tego czy kogoś masz czy nie, jest bardzo miłe.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:04   #84
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość

. Mój by się pewnie zagapił i szybko zdarł ze mnie bluzkę Na sylwestrze był dumny że wyglądam świetnie i chciał mnie wszystkim pokazać
To miło, że faceci was kochają a wy kochacie siebie. ale pamietajcie o umiarze.

Na urodzinach mojej mamy, która w brew pozorom jest dość młoda, była para jej znajomych. Mąż dumny jak paw, że ma żonę atrakcyjną, oni zakochani, ona pewna siebie. on nie miał nic przeciwko temu co ubrała. A tak na prawdę po urodzinach każdy ze znajomych, mimo, że znają się od lat mówił o jego żonie, że (tutaj cytat) "wygladała jak prostytutka". Kobieta racja - ładna, zgrabna, miała co pokazać (no wiecie, ta wasza zasada - póki możesz to się chwal tym co masz) a jednak mimo wszystko wyglądała jednoznacznie.

Jest to przykład extremalny ale chciałam nim pokazać, że nie zawsze to jak siebie widzimy, jak widzą nas nasi mężowe jest dobrym spojrzeniem. Tłumaczenie się "a bo mężowi się podoba" może być zgubne. Podstawy estetyki, jakiś zasad ubioru na prawdę nas nie pogrążą
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:09   #85
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Bronisz swej racji?
Dziewczyna pokazała kieckę, zdanie użytkowniczek zostało wyrażone, nie musi się każdy z każdym zgadzać i na pewno nie ma tu czego "bronić" - nie podoba ci się to nie, wielkie mi halo! a autorka niech sobie nosi, skoro jej i jej mężowi się podoba. prowadzisz jakąś krucjatę przeciwko wyzywającym sukienkom?

A swoją drogą, nieważne kto i jak zaczyna, tylko jak kończy. Cała strona tego wątku bez bezsensowną dyskusją toczoną niepotrzebnie przez obie strony.

I tak nawiasem mówiąc, to szorty i top pokazują dokładnie tyle samo ciała co ta sukienka. Ba, szorty są krótsze. W ogóle to piejecie nad długością tej sukienki, a wcale nie jest taka zła,m przecież sięga jej do połowy uda! to całkiem normalna długość, a że dziewczyna ma długie nogi to cóż

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------



Nie musi od razu wołać obscenicznie. Może na przykład obdarzyć cię zainteresowanym spojrzeniem pełnym podziwu lub aprobaty. Nie służy to niczemu, ale zawsze, niezależnie od tego czy kogoś masz czy nie, jest bardzo miłe.
chyba nie doczytalas jednak watku do konca od poczatku nie chodzi tylko o to ,ze jest krotka ( niech bedzie jak juz jest) ale do tego mega obcisla i mega odkryta a to mi sie nie widzi nie lubie po prostu wszystkiego na raz
co do szortow to moze i sa krotsze ale top bez dekoltu i z zakrytymi ramionami czyli pokazuje tylko nogi

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Bronisz swej racji?
Dziewczyna pokazała kieckę, zdanie użytkowniczek zostało wyrażone, nie musi się każdy z każdym zgadzać i na pewno nie ma tu czego "bronić" - nie podoba ci się to nie, wielkie mi halo! a autorka niech sobie nosi, skoro jej i jej mężowi się podoba. prowadzisz jakąś krucjatę przeciwko wyzywającym sukienkom?

A swoją drogą, nieważne kto i jak zaczyna, tylko jak kończy. Cała strona tego wątku bez bezsensowną dyskusją toczoną niepotrzebnie przez obie strony.

I tak nawiasem mówiąc, to szorty i top pokazują dokładnie tyle samo ciała co ta sukienka. Ba, szorty są krótsze. W ogóle to piejecie nad długością tej sukienki, a wcale nie jest taka zła,m przecież sięga jej do połowy uda! to całkiem normalna długość, a że dziewczyna ma długie nogi to cóż

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------



Nie musi od razu wołać obscenicznie. Może na przykład obdarzyć cię zainteresowanym spojrzeniem pełnym podziwu lub aprobaty. Nie służy to niczemu, ale zawsze, niezależnie od tego czy kogoś masz czy nie, jest bardzo miłe.
No widzisz so rozne toki rozumowania ja nie lubie jak sie faceci ogladaja i usmiechaja bo mam dziwne wrazenie,ze w glowie maja tylko jedno i moze to glupie a moze nie ale ja tak to wlasnie widze

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kropeczka7 Pokaż wiadomość
co ty tam możesz wiedziac o moim denerwowaniu sie??? znasz mnie???
powiedzenia fakt nie znam ...
i co z tego powodu też głupia jestem??
z moich ust tego nie uslyszysz i nie sprowokujesz mnie do obrazenia cie
nie znam cie ale szlo wyczuc w tonie twojego pisania zlosc.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:11   #86
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez 0Icia Pokaż wiadomość
Hmm... a obecny też tak lubi? Zastanowiłabym się nad tym na Twoim miejscu
Akurat były był zaborczym zazdrośnikiem który nie lubił kiedy gadałam z innymi facetami
Facet z którym się obecnie umawiam rzadko komplementuje moje ciuchy ale jak już to raczej dobór ciuchów albo kolorystykę np strasznie mu się podobała koszula w kratę mojego ojca zawiazana na białymtopie(stwierdził ze jeansy by lepiej wyglądały do niej niż szorty i ciemne rajstopy) a mój były zakochał się we mnie kiedy chodziłam w podartych trampkach, jeansach 24/7 i tshirtach bez dekoltu. Więc raczej nie mam się and czym zastanawiac
Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
I tu się różnimy. Mam chyba podejście typowo muzułmańskie bo tak jak muzułmanki nie rozumiem kobiet o takim podejściu. Wolałabym być skromna, niewidoczna a najpiękniejsza i seksowna tylko dla męża w naszej sypialni. Nie muszą wszyscy widzieć mojego tyła czy biustu.
nie utożsamiam się z moją pupą biustem czy nogami. Wręcz przeciwnie, nie podoba mi się moja figura i dlatego lubię podkreślać atuty żeby poczuć się zwyczajnie ładna. Nie oznacza to, że jak nie wywalę biustu i nie przyłapię kilku obleśnych spojrzeń na mojej pupie dziennie to czuję się niedowartościowana Zwyczajnie w krótkiej obcisłej spódniczce i obcasach wyglądam lepiej niż w jakichkolwiek jeansach
A najpiękniejsza chce być dla mojego faceta wszędzie czy na mieście czy w mieszkaniu czy w sypialni
Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Nie mówię też o kompletnym zakrywaniu, ale wolę gdy obcy facet za mną nie woła obscenicznie.
Oj to już coś zupełnie innego. nie znoszę chamskiego zaczepiania mnie na ulicy, cmokania na mnie czy wołania ale to się zdarza obojętnie co mam na sobie. Takie chamy niestety tylko powielają stereotyp i myślą, że jak dziewczyna pokaże nogi to łatwa i chętnie odpowie na prostackie zaczepki. Na szczęście takie sytuacje zdarzają się rzadko chociaż zawsze są niemiłe..
Notabene swego czasu uwielbiałam krótkie spódniczki i obcasy paradowałam z podkreśloną figurą, zdarzało się ze miałam i dekolt i pokazane nogi ale nigdy nie czułam się kiczowato czy wulgarnie a jestem na tym punkcie przeczulona dosyć. Rzadko też ktoś komentował mój strój czy obleśnie gapił się na biust czy tyłek. I zauważyłam ze najczęściej przeciętni faceci zerkają na całośc i oceniają pobieżnie sylwetkę a wpatrują się i tak w twarz
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2012-06-12 o 23:14
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:11   #87
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Nie musi od razu wołać obscenicznie. Może na przykład obdarzyć cię zainteresowanym spojrzeniem pełnym podziwu lub aprobaty. Nie służy to niczemu, ale zawsze, niezależnie od tego czy kogoś masz czy nie, jest bardzo miłe.
Dla mnie nie ejst miłe. może mam błędne myśle ale uważam, że jeśli facet się zachwyci walorami typowo kobiecymi (biust, nogi, pupa) bo ja je akurat pokażę to dla mnie nie ejst nic wart taki obcy facet.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:11   #88
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
chyba nie doczytalas jednak watku do konca od poczatku nie chodzi tylko o to ,ze jest krotka ( niech bedzie jak juz jest) ale do tego mega obcisla i mega odkryta a to mi sie nie widzi nie lubie po prostu wszystkiego na raz
co do szortow to moze i sa krotsze ale top bez dekoltu i z zakrytymi ramionami czyli pokazuje tylko nogi
przeczytałam cały wątek od początku, i wiem, że się rozchodzi nie tylko o długość, ale o nią akurat się rozchodzić nie powinno moim zdaniem, tylko tyle.

Cytat:
Jest to przykład extremalny ale chciałam nim pokazać, że nie zawsze to jak siebie widzimy, jak widzą nas nasi mężowe jest dobrym spojrzeniem. Tłumaczenie się "a bo mężowi się podoba" może być zgubne. Podstawy estetyki, jakiś zasad ubioru na prawdę nas nie pogrążą
No pewnie, że tak, ale akurat ta sukienka (dobrze dobrana z innymi elementami garderoby i dodatkami, co podkreślam po raz trzeci) akurat nie jest AŻ taka zła. O wygląd prostytutki raczej jej nikt nie posądzi. I myślę że tłumaczenie, ze "a bo mężowi się podoba" jest po prostu defensywą na teksty w stylu "mój mąż to by mnie tak na ulicę nie wypuścił". Zresztą tyle się tu jadu polało (czemu właściwie...?) że już nawet nie wiadomo o co chodzi...
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:14   #89
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Widac,ze niestety nie znasz tego powiedzenia

niestety denerwujesz sie a przy okazji obrazasz ludzi ,postaraj panowac sie nad emocjami.
co ty tam możesz wiedziac o moim denerwowaniu sie??? znasz mnie???
powiedzenia fakt nie znam ...
i co z tego powodu też głupia jestem??
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:15   #90
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
chyba nie doczytalas jednak watku do konca od poczatku nie chodzi tylko o to ,ze jest krotka ( niech bedzie jak juz jest) ale do tego mega obcisla i mega odkryta a to mi sie nie widzi nie lubie po prostu wszystkiego na raz
co do szortow to moze i sa krotsze ale top bez dekoltu i z zakrytymi ramionami czyli pokazuje tylko nogi

Ja cię rozumiem, choć sama twoja wymiana zdań pomiędzy autorką mnie drażni ;] ale mam to samo zdanie na temat tego ile odkrywa ta sukienka.

No widzisz so rozne toki rozumowania ja nie lubie jak sie faceci ogladaja i usmiechaja bo mam dziwne wrazenie,ze w glowie maja tylko jedno i moze to glupie a moze nie ale ja tak to wlasnie widze

Bogu dzięki, nie jestem w tym sama. Równiez tego nie cierpię!

Pisałam na czerwono.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.