Jakie buty do koralowej sukienki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-04, 18:39   #1
olenka2194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2
Exclamation

Jakie buty do koralowej sukienki


Hay . Pomóżcie mi, 22września mam wesele i nie wiem kompletnie jakie buty kupic(mam bardzo małą stopę i mam problem z kupnem butów w sklepach;/) do koralowej(różowej) sukienki. Myślałam o nude (beż) ale wydaje mi się to nudne połączenie... . Chciaambym żeby buty ożuwiły trochę całośc, ponieważ kolor sukienki jest niezbyt żywy( jest pastelowy). Pomóżcie mi.
olenka2194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 21:57   #2
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Jakie buty do koralowej sukienki

Cytat:
Napisane przez olenka2194 Pokaż wiadomość
Hay . Pomóżcie mi, 22września mam wesele i nie wiem kompletnie jakie buty kupic(mam bardzo małą stopę i mam problem z kupnem butów w sklepach;/) do koralowej(różowej) sukienki. Myślałam o nude (beż) ale wydaje mi się to nudne połączenie... . Chciaambym żeby buty ożuwiły trochę całośc, ponieważ kolor sukienki jest niezbyt żywy( jest pastelowy). Pomóżcie mi.
Mam ten sam problem, sukienka pastelowa - dokładnie pastelowa limonka i cóż... myślalam o srebrze, ale boje się ze bedzię mdło, tak samo przy nude. Czerń może znowu sukienkę przyćmić ;/

Może jakięs konrastowe kolory ? Ja chyba będę za srebrnym kolorem
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 22:14   #3
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: Jakie buty do koralowej sukienki

Cytat:
Napisane przez olenka2194 Pokaż wiadomość
Hay . Pomóżcie mi, 22września mam wesele i nie wiem kompletnie jakie buty kupic(mam bardzo małą stopę i mam problem z kupnem butów w sklepach;/) do koralowej(różowej) sukienki. Myślałam o nude (beż) ale wydaje mi się to nudne połączenie... . Chciaambym żeby buty ożuwiły trochę całośc, ponieważ kolor sukienki jest niezbyt żywy( jest pastelowy). Pomóżcie mi.
Czerń i nude będą wyglądać klasycznie.
Co jeszcze może pasować? Spróbuj ubrać do niej coś: czerwonego. Zobacz czy się te kolory "nie gryzą". Może dodatki w ciemniejszym odcieniu sukienki. Brąz? Przyznam, że to dość problematyczny kolor
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 18:01   #4
olenka2194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Jakie buty do koralowej sukienki

Dzieki za podpowiedzi, ale chciałabym coś bardziej żywego... może granat? Co Wy na to?. A może zadam takie pytanie... jaka sukienta bedzie pasowała do bucików nude lub carmel?.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Napisane przez : kochaneczka7 Mam ten sam problem, sukienka pastelowa - dokładnie pastelowa limonka i cóż... myślalam o srebrze, ale boje się ze bedzię mdło, tak samo przy nude. Czerń może znowu sukienkę przyćmić ;/

Może jakięs konrastowe kolory ? Ja chyba będę za srebrnym kolorem

Poszperałam w necie i znalazłam coś ciekawego: Nie jest to kolor łatwy. Źle zestawiony może poważnie zeszpecić. Lecz dopóki nosimy go w towarzystwie bieli, szarości, beżu, khaki, oliwki, turkusu, granatu, czeni i złota – nic nam nie grozi. Koral pięknie koresponduje zarówno ze złocistą, smagniętą słońcem cerą, jak i bladym alabastrem. Wyjątkowo pięknie wyglądają w koralu rudzielce o piegowatych dekoltach i ramionach. Uwielbiam ten typ urody i nigdy nie zrozumiem, jak można wybielać piegi!
olenka2194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.