Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-28, 18:54   #3031
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ojej, a u mnie jakoś tak malinowo wychodzi, bardziej tak: http://3.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/-FP9rGogD...+mystical+.JPG
A czasem wygląda identycznie jak Mademoiselle Chanel, więc jakby co mam zamiennik
Może obie mamy inne odcienie pigmentu na ustach. Moje są mocniej napigmentowane, to pewnie się przekłada na ostateczny efekt. Albo to cera (odcień, poziom jasności) daje taką różnicę.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 19:02   #3032
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

W grupie glaze wybór nie jest za duży straszne są te kolory
W sumie to jak dotąd największą porażką na mnie były chyba Fast Play i Costa chic. Musiałabym mieć mocny makijaż bronzerem do Costa a i tak nie wiem czy zniwelowałabym ten efekt lekkiej tandety Fast Play wygląda na mnie jak szary brąz.. z tym się nie dało nic zrobić, więc ją oddałam.
Chyba musze też pozbyc się Creme Cup.
A reszta jest w sumie w porządku aczkolwiek Dark side jakoś mi wypada poza usta i przy opaleniźnie jest za ciepła. Podobnie z Dubonnet, która była piękna zimą. No i ta Chatterbox, która mi coś nie podpasowała, ale ją mam, może mi się odwidzi.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-07-28 o 19:06
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 19:26   #3033
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Jezusicku, skąd Ty wytrzasnęłaś jakiś brąz w Faux czy Craving??? W życiu bym się go tam nie dopatrzyła Ale skoro nie ma szału, to nie ma szału, z brakiem szału się nie dyskutuje

A co do Rebel to zgadzam się, że boska i na 100% ją wezmę (mam już do niej nawet konturówkę, se se se ). I powiem Ci, że choć w sztyfcie wygląda superciemno, na ustach nie wyszedł mi jakiś specjalnie mroczny efekt i nosiłabym zdecydowanie Moja ci ona będzie na bank.

Czerwieni raz jeszcze zazdroszczę - ja dziś przymierzyłam czerwienie ze swojej kolekcji i normalnie wyć mi się chciało, bo niestety nie pasuje mi toto za nic w świecie Nie wiem, co ja mam z karnacją, ale wszystko się jakoś gryzie i odcina i wygląda bardzo "in your face". A Lady Danger taka piękna... I Russian Red (która podobno WSZYSTKIM pasuje - yeah, right...) też cudna...

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------



Piona, u mnie to tak samo wygląda Tzn. na pewno nie dokładnie tak samo, ale z opisu podobnie
Może to ja jestem jakaś ślepa i faktycznie ona tak trochę śliwki ma w sobie, trochę brązu, ale jednak z brakiem szału na ustach się nie dyskutuje, także się wstrzymam
Rebel i FOF są piękne, nie sądziłam, że tak dobrze będę wyglądać w nich, a do tego jeszcze zrobiłam taki manewr, że nałożyłam Rebel, a na nią tak lekko wklepałam palcem błyszczyk Miley Cyrus, to jest dopiero boskość Chyba powinnam kupić ten błyszczyk Miley, bo sobie pomyślałam, że można go na każdą pomadkę właśnie tak nalożyć i to stworzy taki cudny trójwymiarowy efekt Ja też bym ją nosiła, po prostu nie codziennie, bo to nie jest kolor, do którego jestem przyzwyczajona, zawsze to jednak były róże, mniej dające po oczach, lub bardziej, a tutaj mamy Rebel, która jednak rzuca się w oczy Ale może to jest kwestia przyzwyczajenia do aż tak mocnego koloru, podobnie jak by było z FOF
Ja niestety Lady Danger nie testowałam, ale sam fakt, że ona ma pomaranczowość w sobie to już nie jest to, czego szukam, np. w tylko trochę pomarańczowej Flamingo nie wyglądałam super, noszalnie, ale nie kupiłabym tego koloru

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Malinowe są jedynymi, które przejdą Wielokrotnie wspominana przeze mnie Brick-o-la dobrze wygląda, Mystical też. Ale to wszystko są bardzo stonowane i rozmyte kolory, a mi się marzy taka naprawdę żywa, piękna czerwień No ale nie jesteśmy chyba sobie przeznaczone
A Cockney chyba ciepła jest dość mocno? Tak przynajmniej wygląda na zdjęciach w necie, nie oglądałam jej na żywo. Ale może faktycznie zerknę



Przetestuj Brick-o-lę, ona nawet na mnie dobrze wygląda, jest bardzo ładną czerwienią, a jednocześnie niekrzykliwą, więc taki myk może się udać nawet u osób z nietolerancją żywej czerwieni
Kochana, jeszcze wracając do czerwieni, jak ja je testowałam jedną po drugiej i na zmianę to stwierdziłam, że MAC Red to jest taka wiśniowa czerwień, RR to jest czerwień i jest chłodna, ale jednak Red ma w sobie taki wiśniowy/różowy podton, może dlatego spodobała mi się minimalnie bardziej i dlatego ją wzięłam jako pierwszą
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:26   #3034
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Narzekałyście na brak pigmentów i proszę, chyba was usłyszano Ci prawda tylko 4, ale moze warte będą zakupu


ale zbieg okoliczności
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:38   #3035
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Mam zamiar jutro użyć mhrrrocznego koloru szminki - konkretnie Talk That Talk RiRi Ciekawa jestem, czy do jasnego blondu dalej będzie mi pasowała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:48   #3036
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cześć Dziewczyny
Jestem tu nowa i chciałam zapytać Was o poradę.
Chcę kupić podkład w formie sypkiej lub w kompakcie, ale nie wiem który będzie odpowiedni do mojej cery - mieszana, w kierunku tłustej, z krostami, czerwonym nosem, sińcami pod oczami. Podkłady płynne zaraz po nałożeniu dają efekt "ciasta" na twarzy - zwyczajnie się w nią nie wtapiają, mimo pielęgnacji.
Mogłybyście mi coś polecić z produktów Mac`a ? i najlepiej z korektorem.
Pozdrawiam
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 21:04   #3037
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A jakie podkłady dotad używałaś i dawały efekt ciasta?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 21:15   #3038
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam zamiar jutro użyć mhrrrocznego koloru szminki - konkretnie Talk That Talk RiRi Ciekawa jestem, czy do jasnego blondu dalej będzie mi pasowała
piękny kolor, zazdroszczę ja to taka odważna nie jestem

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Jestem tu nowa i chciałam zapytać Was o poradę.
Chcę kupić podkład w formie sypkiej lub w kompakcie, ale nie wiem który będzie odpowiedni do mojej cery - mieszana, w kierunku tłustej, z krostami, czerwonym nosem, sińcami pod oczami. Podkłady płynne zaraz po nałożeniu dają efekt "ciasta" na twarzy - zwyczajnie się w nią nie wtapiają, mimo pielęgnacji.
Mogłybyście mi coś polecić z produktów Mac`a ? i najlepiej z korektorem.
Pozdrawiam
Cześć, do mieszanej powinien pasować mac studio fix powder plus foundation, ale poczytaj jeszcze opinie na blogach/makeupalley. Z korektorem nie pomogę, bo używam lekkiego, ale dużo osób chwali pro longwera. Czasem podkłady gryzą się z kremem, dlatego dobrze wybrać lekki pod podkład.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 21:17   #3039
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
piękny kolor, zazdroszczę ja to taka odważna nie jestem
To nie kwestia odważnosci, tylko u mnie po prostu zawsze sprawdzały sie wyraziste mocne kolory
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 21:23   #3040
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To nie kwestia odważnosci, tylko u mnie po prostu zawsze sprawdzały sie wyraziste mocne kolory
fajnie Ci :< ja się boję, że będę wyglądać jak straszydło, ale kiedyś może zaryzykuje.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 21:29   #3041
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
fajnie Ci :< ja się boję, że będę wyglądać jak straszydło, ale kiedyś może zaryzykuje.
No najlepiej ciemne potestować wczesniej jak można
Ja to się boję teraz w sierpniu iść do maca, ze jak pójde, to na zywo podpasuje mi za duzo szminek matte i Cremesheen Najlpeiej, jakby jedna albo dwie tylko ładnie u mnie wygaldały
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 21:31   #3042
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Używałam dużo drogeryjnych, w tym Revlona CS i potem kupiłam właśnie studio fix ale w formie fluidu, po którym się świecę jak latarnia mimo podkładu transparentnego, primera, bazy, ale od jakiegoś czasu interesował mnie właśnie w kompakcie tylko nie wiem czy może być dobry ? Korektor pro longwear też odpada. Ciastoli i na dodatek przy kolorze NC15 jest jaśniejszy od podkładu.
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 21:40   #3043
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No najlepiej ciemne potestować wczesniej jak można
Ja to się boję teraz w sierpniu iść do maca, ze jak pójde, to na zywo podpasuje mi za duzo szminek matte i Cremesheen Najlpeiej, jakby jedna albo dwie tylko ładnie u mnie wygaldały
nie mam koło siebie maca, także nie mogę potestować, ale z jednej strony to nawet dobrze Pójdziesz i przepadniesz, pocieszające jest to, że one są w stałej kolekcji, więc nie ma pośpiechu.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 21:49   #3044
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Używałam dużo drogeryjnych, w tym Revlona CS i potem kupiłam właśnie studio fix ale w formie fluidu, po którym się świecę jak latarnia mimo podkładu transparentnego, primera, bazy, ale od jakiegoś czasu interesował mnie właśnie w kompakcie tylko nie wiem czy może być dobry ? Korektor pro longwear też odpada. Ciastoli i na dodatek przy kolorze NC15 jest jaśniejszy od podkładu.
Może właśnie problem polega na tym, że za dużo warstw nakładasz na buzię? Piszesz, że używałaś jakiś podkład transparentny (nie mam pojęcia, co to jest), primer i bazę (to jest to samo), także może po prostu to już jest dla Twojej skóry za wiele?


Ja wzięłam wczoraj próbki podkładów, starego Pro Longa i nowego, dzisiaj mam ten stary cały dzień na twarzy i chyba odkryłam swojego Świętego Graala Studio Fix jest fajny, ale mam wrażenie, że jest za ciężki i nie potrzebuję aż takiego krycia (no i widać go na buzi), a w dodatku jestem pomiędzy odcieniem NW13 a NC15, z kolei Pro Longwear NC15 sprawuje się genialnie, nie ma szpachli, jest taki naturalny na buzi, ale kryje, trzyma się już 13 godzinę na mojej twarzy w nienaruszonym stanie i nie ściemniał, jeszcze potestuję, ale jak na dzisiaj jestem na TAAAAAAK ! :ha ppy:
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:36   #3045
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Narzekałyście na brak pigmentów i proszę, chyba was usłyszano Ci prawda tylko 4, ale moze warte będą zakupu

Też się cieszę na nowe pigmenty, jasny mi się podoba
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Nad tą Rebel myślę, ale ona jest taaaaaka mocna i mroczna, taka trochę gotycka, świetna do bladej cery jak moja, ale nie nosiłabym na co dzień
Na mnie Rebel nie jest mroczna, pięknie rozświetla bladą twarz Ja chyba jeszcze nie dojrzałam na tyle, żeby nosić na co dzień Heroine
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Kurcze, z tymi szminkami każda z nas ma inne wrażenia
Na mnie Rose Tweed (bliska Brave) jest różem bez żadnego brązu, Craving śliwką czerwonawą. Rebel jest fioletową śliwką i wcale nie jest mroczna wręcz powiedziałabym, że idzie w róż (Darkside i Dubonnet już są trochę jakby jesienne i idą w brąz, dają gotycki efekt). A Creme Cup w sumie jest tonem dobra do karnacji, z daleka wygląda ok tylko jako jaśniejsza od moich ust z bliska nie podoba mi się efekt. Chociaż jak teraz sobie zmierzyłam CC przy opalonej skórze to faktycznie wyglądam jakbym zmarła 3 dni temu.
Właśnie Rebel tak strasznie wygląda w sztyfcie, a na ustach kolor robi się bardzo przyjemny
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam zamiar jutro użyć mhrrrocznego koloru szminki - konkretnie Talk That Talk RiRi Ciekawa jestem, czy do jasnego blondu dalej będzie mi pasowała
Wow

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No najlepiej ciemne potestować wczesniej jak można
Ja to się boję teraz w sierpniu iść do maca, ze jak pójde, to na zywo podpasuje mi za duzo szminek matte i Cremesheen Najlpeiej, jakby jedna albo dwie tylko ładnie u mnie wygaldały
Mam ograniczony budżet w tym miesiącu, bo poszalałam na wyprzedażach i może tylko 1 szminkę wezmę Oby spodobały mi się tylko te, co wchodzą do stałej...
Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Używałam dużo drogeryjnych, w tym Revlona CS i potem kupiłam właśnie studio fix ale w formie fluidu, po którym się świecę jak latarnia mimo podkładu transparentnego, primera, bazy, ale od jakiegoś czasu interesował mnie właśnie w kompakcie tylko nie wiem czy może być dobry ? Korektor pro longwear też odpada. Ciastoli i na dodatek przy kolorze NC15 jest jaśniejszy od podkładu.
Ja mam Studio Fix w kompakcie i bardzo go lubię, często używam Korektor Pro Longwear też polecam, może za dużo go używasz? Najlepiej wygląda jak nakłada się go cienkimi warstwami.
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Może właśnie problem polega na tym, że za dużo warstw nakładasz na buzię? Piszesz, że używałaś jakiś podkład transparentny (nie mam pojęcia, co to jest), primer i bazę (to jest to samo), także może po prostu to już jest dla Twojej skóry za wiele?

Ja wzięłam wczoraj próbki podkładów, starego Pro Longa i nowego, dzisiaj mam ten stary cały dzień na twarzy i chyba odkryłam swojego Świętego Graala Studio Fix jest fajny, ale mam wrażenie, że jest za ciężki i nie potrzebuję aż takiego krycia (no i widać go na buzi), a w dodatku jestem pomiędzy odcieniem NW13 a NC15, z kolei Pro Longwear NC15 sprawuje się genialnie, nie ma szpachli, jest taki naturalny na buzi, ale kryje, trzyma się już 13 godzinę na mojej twarzy w nienaruszonym stanie i nie ściemniał, jeszcze potestuję, ale jak na dzisiaj jestem na TAAAAAAK ! :ha ppy:
Dużo też zależy od kremu do twarzy No i im więcej warstw, tym większe jest prawdopodobieństwo, że się wszystko sciastoli

Sprawdź też nowego Pro Longa

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-07-29 o 09:40
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:42   #3046
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Na mnie Rebel nie jest mroczna, pięknie rozświetla bladą twarz Ja chyba jeszcze nie dojrzałam na tyle, żeby nosić na co dzień Heroine

Właśnie Rebel tak strasznie wygląda w sztyfcie, a na ustach kolor robi się bardzo przyjemny

Sprawdź też nowego Pro Longa
Może mi się taka wydaje, ale wcale taka nie jest, po prostu pierwszy raz miałam aż tak ciemny kolor na ustach, być może to dlatego odniosłam takie wrażenie Ale efekt mi się podobał Kolor jest noszalny, ale wiem, że nie nosiłabym na co dzień, tylko przy jakichś specjalnych okazjach

Nowego Pro Longa też próbeczki wzięłam, wiadomo, jak mogę, to przetestuję, co się da
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:42   #3047
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Używałam dużo drogeryjnych, w tym Revlona CS i potem kupiłam właśnie studio fix ale w formie fluidu, po którym się świecę jak latarnia mimo podkładu transparentnego, primera, bazy, ale od jakiegoś czasu interesował mnie właśnie w kompakcie tylko nie wiem czy może być dobry ? Korektor pro longwear też odpada. Ciastoli i na dodatek przy kolorze NC15 jest jaśniejszy od podkładu.
Wiem o co Ci chodzi. ja też nie lubię takiej mąki podkładowej na twarzy. Studio fix daje taki efekt na mnie, do tego próbki NC są za żółte. Może przetestuj MAC face & body (ostrzegam, że krycie bardzo słabe, możesz ewentualnie nakładać wiele warstw, ale trwałość ciężko określić jako dobrą i do przetłuszczającej się skóry chyba średnio) albo mineralize ewentualnie.. (ten też jest rozświetlający). Ma lepsze krycie niz f&b.
Korektory.. żeby działały muszą być jednak mocniejsze może za mało kremu nawilżającego dajesz pod korektor dlatego Ci się osadza.
Poza tym czasami taki efekt na twarzy powoduje jej odwodnienie i za mało peelingów. Jak skóra jest odwodniona to próbuje się chronić produkując nadmiar sebum.. przez co przy nakładaniu jest sucha, suche skórki, osadza się a po 2 godzinach bardzo się świeci. Nakładasz pod makijaż coś oprócz bazy? Jeśli tak może ten krem nie wystarcza.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-07-29 o 09:45
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 12:43   #3048
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Niu kolekszyn na stronce
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 12:53   #3049
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Niu kolekszyn na stronce
grrr a w uk jeszcze nie ma
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 12:56   #3050
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Wczoraj rozmawiałam z artysta z Maca (jakims managerem) i on mi powiedzial, ze w UK ta kolekcja bedzie za dwa tygodnie w czwartek 😊
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 13:09   #3051
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Wczoraj rozmawiałam z artysta z Maca (jakims managerem) i on mi powiedzial, ze w UK ta kolekcja bedzie za dwa tygodnie w czwartek 😊
buu co tak długo. no nic to czekamy.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 13:10   #3052
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Niu kolekszyn na stronce

Co myślicie o zestawach Look in the box?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 13:27   #3053
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
buu co tak długo. no nic to czekamy.
Ja właśnie tego kolesia pytałam o Fix +, a potem spytałam oddzielnie o Cremesheen + Pearl i on mi mówił, że wszystko razem wyjdzie, widzę właśnie, że na pl stronce wszystko wyszło razem, matowe pomadki, cremesheen, fixy i maskara, palety Veluxe Trois i te cienie Electric, takze tego.... Chyba zaczynam odkładać kasę, bo jak u nas za 2 tygodnie się pojawi to wszystko, to nie będę wiedziała, gdzie oczy podziać

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Co myślicie o zestawach Look in the box?
Ja bym wzięła ten zestaw Fashion Lover Chociaż reszta też ładna, ale ten jeden mnie najmocniej kusi
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 13:31   #3054
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja bym wzięła ten zestaw Fashion Lover Chociaż reszta też ładna, ale ten jeden mnie najmocniej kusi
Właśnie o tym samym zestawie myślę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 13:32   #3055
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Kliknęłabym Star Magnolię i/lub Pickled Plum, Fixa (ale nie wiem którego ) Electric fajne, ale muszę pomacać, te veluxy miałam kiedyś z zestawu Look in a box, nawet fajne ale w sumie zbyłam bo kolor mi się nie podobał
a same zestawy look in a box to kusiłby mnie tez z tuszem i fluidkiem, ustne albo za ciemne albo za jasne
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 13:37   #3056
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A mnie Nippon trochę nęci.. tylko czy on nie będzie nijaki na mnie.. EH. Miałam pod kościołem zbierać na Macnificent. Jakieś złe myśli się wkradają do mojej głowy Wychodzę stąd
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 13:42   #3057
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Kliknęłabym Star Magnolię i/lub Pickled Plum, Fixa (ale nie wiem którego ) Electric fajne, ale muszę pomacać, te veluxy miałam kiedyś z zestawu Look in a box, nawet fajne ale w sumie zbyłam bo kolor mi się nie podobał
a same zestawy look in a box to kusiłby mnie tez z tuszem i fluidkiem, ustne albo za ciemne albo za jasne
Mnie veluxy w ogóle nie kuszą. Jakoś dziwnie te zestawy dobrali i żaden by mi nie pasował.

Klikaj Star Magnolię

W Fashion Lover Lip Kit jest FoF, a ją już mam, więc ten zakup odpada. Mogliby All Fired Up dać
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:03   #3058
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie veluxy w ogóle nie kuszą. Jakoś dziwnie te zestawy dobrali i żaden by mi nie pasował.

Klikaj Star Magnolię

W Fashion Lover Lip Kit jest FoF, a ją już mam, więc ten zakup odpada. Mogliby All Fired Up dać
czekam na jakieś słocze

kurcze szkoda że ja się sobie nie podobałam w FoF, ona jest taka piękna ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:13   #3059
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Właśnie o tym samym zestawie myślę
Ja przedwczoraj wlaśnie miałam okazję testować FOF, ale kupiłam trzy inne, także i tak bym ją chciała, a jak można w zestawie, to byłoby klawo. Powiedz mi tylko, jak ta konturówka Heroine ma się do pomadki FOF? Czy ona pasuje?

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A mnie Nippon trochę nęci.. tylko czy on nie będzie nijaki na mnie.. EH. Miałam pod kościołem zbierać na Macnificent. Jakieś złe myśli się wkradają do mojej głowy Wychodzę stąd
Zawsze możesz poczekac i przetestować, jeśli nie masz MACa u siebie w mieście, przeciez one wchodzą do stałej
Z tym żebraniem pod kościołem to zawsze możesz zrobić tak, że od rana do 14 koczujesz pod jednym, a od 14 do 22 pod innym, więc większa szansa na zebranie kasiurki
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:43   #3060
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ciekawe jak te pedzle z look in a box... Pewnie slabe?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.