jak przywrócić biel końcówkom paznocki ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-30, 13:44   #1
sylwia14076
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2

jak przywrócić biel końcówkom paznocki ?


Witam!
Otóż kilka miesięcy do tyłu kiedy moje paznokcie były długie i zdrowe, końcóweczki były śnieżno białe, tak białe że aż koleżanki się pytały czy nie mam ich pomalowanych, ale cóż paznokcie zaczęły się łamać a ja zaczęłam używać odżywek z serii eveline.. po jednej z odżywek moje paznokcie nie były już takie białe, a łamały się bardziej, biel trochę wracała gdy nie miałam żadnego lakieru na sobie i były SUCHE, jeżeli np miały styczność z wodą nawet kilkoma kroplami, albo z czymś tłustym albo kiedy zmywam z nich lakier biel znikała, nie całkiem ale znikała zostają takie.. szare plamy ? zdjęcia umieszczam na końcu, używam teraz tylko i wyłącznie olejku rycynowego i nie zapuszczam ich bardzo, staram się dbać o nie. Od macierzy są jaśniutkie i w ogóle śliczne ale wolny brzeg czyli ,,końcówki' są w niektórych miejscach białe, a reszta jest przezroczysta albo szara, nwm co robić aby znów były takie jak dawniej. Może macie jakieś sposoby albo też się wam tak zdarzyło ? pomóżcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0392.jpg (44,3 KB, 46 załadowań)
sylwia14076 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 17:51   #2
han_56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: jak przywrócić biel końcówkom paznocki ?

Hej

Też kiedyś miałam taki problem i akurat mnie pomogło moczenie końcówek w cytrynie oraz ta odżywka eveline 8 w jednym. Dodatkowo kupiłam sobie kiedyś (bodajże w Oriflame) biała kredke do paznokci i tez było ładnie. Daj znać czy coś pomogło

Pozdrawiam
han_56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 11:32   #3
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: jak przywrócić biel końcówkom paznocki ?

Cytat:
Napisane przez sylwia14076 Pokaż wiadomość
Witam!
Otóż kilka miesięcy do tyłu kiedy moje paznokcie były długie i zdrowe, końcóweczki były śnieżno białe, tak białe że aż koleżanki się pytały czy nie mam ich pomalowanych, ale cóż paznokcie zaczęły się łamać a ja zaczęłam używać odżywek z serii eveline.. po jednej z odżywek moje paznokcie nie były już takie białe, a łamały się bardziej, biel trochę wracała gdy nie miałam żadnego lakieru na sobie i były SUCHE, jeżeli np miały styczność z wodą nawet kilkoma kroplami, albo z czymś tłustym albo kiedy zmywam z nich lakier biel znikała, nie całkiem ale znikała zostają takie.. szare plamy ? zdjęcia umieszczam na końcu, używam teraz tylko i wyłącznie olejku rycynowego i nie zapuszczam ich bardzo, staram się dbać o nie. Od macierzy są jaśniutkie i w ogóle śliczne ale wolny brzeg czyli ,,końcówki' są w niektórych miejscach białe, a reszta jest przezroczysta albo szara, nwm co robić aby znów były takie jak dawniej. Może macie jakieś sposoby albo też się wam tak zdarzyło ? pomóżcie.
Odżywka Eveline cię załatwiła, niestety
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 15:34   #4
electrode
Raczkowanie
 
Avatar electrode
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: jak przywrócić biel końcówkom paznocki ?

moja mama wciera w paznokcie i skórki sok z cytryny. ja nie próbowałam, ale jej pomaga. ma naprawdę ładne paznokcie.
electrode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 16:04   #5
sylwia14076
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: jak przywrócić biel końcówkom paznocki ?

no właśnie chciałabym odstawić odżywki z tej serii ponieważ niszczą mi pazurki ;c a kredka też odpada bo chce mieć białe końcówki znów naturalne;/ aczkolwiek dziękuje za pomoc

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez electrode Pokaż wiadomość
moja mama wciera w paznokcie i skórki sok z cytryny. ja nie próbowałam, ale jej pomaga. ma naprawdę ładne paznokcie.
ale wciera tą cytrynę codziennie ? bo jeżelibym wcierała przez jakiśokres czasu to po pewnym czasie wcierania cytrynki i olejku chciałabym odstawić wszystko aby końcówki znów były ZAWSZE białe bez wcierania ablosutnie niczego
sylwia14076 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 20:56   #6
aneta036
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: jak przywrócić biel końcówkom paznocki ?

Kredka Oriflame to taki półśrodek moim zdaniem. Kiedyś próbowałam odżywki z Loreal'a 7 w 1 (taka złota butelka) - paznokcie się wzmocniły faktycznie, ale z końcówkami problem dalej jest (takie szarawe są).
aneta036 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 12:37   #7
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: jak przywrócić biel końcówkom paznocki ?

u mnie pomogło smarowanie cytryną
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 10:16   #8
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: jak przywrócić biel końcówkom paznocki ?

Też cytryny używam. Prosto, i tanio, bo jakieś specyfiki wybielające w lakierze zamalowują tylko problem, po zmyciu lakieru paznokcie takie same jak przed.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 22:56   #9
justynaaa00
Zadomowienie
 
Avatar justynaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 907
Dot.: jak przywrócić biel końcówkom paznocki ?

Zgadzam się totalnie Cytryna na paznokcie, a przy okazji miód wymieszany z cytryną na dłonie - cudowne efekty!
justynaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 14:00   #10
barteksmolinski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: jak przywrócić biel końcówkom paznocki ?

Być może barakuje ci jakichś witamin, zadbaj o uzupełnienie niedoborów. Oprócz tego w takich przypadkach można stosować odżywki do paznokci, które powinny wzmocnić płytkę.
barteksmolinski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 17:51   #11
chinskiejablko
Przyczajenie
 
Avatar chinskiejablko
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: jak przywrócić biel końcówkom paznocki ?

Cytat:
Napisane przez sylwia14076 Pokaż wiadomość
używam teraz tylko i wyłącznie olejku rycynowego
Autorko, radziłabym uważać na olejek rycynowy używany sam jeden (dodawanie go do mieszanek to co innego). Mnie po dwóch tygodniach wysuszył kilka paznokci, myślę, że gdybym nie zaprzestała kuracji ten efekt by się pogłębił. Za to na skórki działa cuda.

Całkiem przypadkiem odkryłam kiedyś, że wazelinka z Bielendy wtarta pod paznokcie troszkę je wybiela. Stosowałam ten zabieg kilka razy i przy systematyczności niestety stracił na działaniu. Rozwiązania NIE POLECAM autorce, gdyż efekt, który dwa razy osiągnęłam z sukcesem nie jest oszałamiający i trwa kilka dni albo krócej. Ale jeśli któraś z wizażanek miałaby tę akurat wazelinkę pod ręką to polecam sprawdzić, czy ten sposób rzeczywiście działa czy w moim wypadku był to jedynie przypadek.
chinskiejablko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 09:31   #12
hexaaa
Raczkowanie
 
Avatar hexaaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 38
Dot.: jak przywrócić biel końcówkom paznocki ?

Nie raz słyszałam wiele niedobrego na temat tych odżywek z Eveline, że wyrządzają więcej szkody niż pożytku. Sama kiedyś z jednej z nich korzystałam, ale mój słomiany zapał nie pozwolił mi na zachowanie regularności w tym działaniu, może to nawet dobrze. Kruchych paznokci w sumie nie mam, ale szare końcówki mam od lat i nie wiem jak się tego skutecznie wyzbyć. Nic nie działa. Myślicie, że palenie papierosów może mieć na to jakiś istotny wpływ?
hexaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 22:45   #13
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: jak przywrócić biel końcówkom paznocki ?

tak, papierosy mają niestety wpływ na to, mogą też zażółcać paznokcie

Edytowane przez 201606220925
Czas edycji: 2016-05-11 o 22:46
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-11 23:45:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.