Egoistka ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-23, 18:05   #1
pannakizia
Przyczajenie
 
Avatar pannakizia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Unhappy

Egoistka ?


Cześć wszystkim Pierwszy raz zdecydowałam się zadać pytanie na forum oczekując pomocy... Otóż za tydzień wyjeżdżam sama na ponad dwa miesiące do Francji. Mojego Lubego, z którym jestem 6 miesięcy pozostawiam w tutaj. Miałam nadzieję,że odwiezie mnie na lotnisko-obecnie mam jeszcze milion egzaminów,on pracę,wyjazdowe urwanie głowy i nie możemy spędzać dużo czasu razem,żeby "nadrobić",a on zadzwonił do mnie dzisiaj,około 4 rano (tak,spałam),że chyba dostał zlecenie-jest fotografem i czy może jechać,czy będę zła,że nie odwiezie mnie na to lotnisko... Zleceń ma dużo i finansowo nic go nie przymusza... Im dłużej tak piszę,tym bardziej mam wrażenie,że jestem egoistką... Nie jestem zła na Niego,ale jest mi cholernie przykro. To lotnisko było dla mnie takim symbolem,a teraz jadę i hm... Czuję się taka opuszczona (?). Jemu powiedziałam oczywiście,że zlecenie jest ważniejsze-perspektywy itd.
pannakizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:19   #2
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: Egoistka ?

sama zdecydowałaś się wyjechać na dwa miesiące, więc to chyba nie problem, że pożegnacie się wcześniej po prostu. w związku nie powinno się ograniczać wzajemnie, więc on nie ogranicza Twojego wyjazdu, a Ty jego zleceń.
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:22   #3
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Egoistka ?

Lotnisko mialo byc symbolem. Symbolem czego?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:32   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Egoistka ?

Cytat:
Napisane przez pannakizia Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Pierwszy raz zdecydowałam się zadać pytanie na forum oczekując pomocy... Otóż za tydzień wyjeżdżam sama na ponad dwa miesiące do Francji. Mojego Lubego, z którym jestem 6 miesięcy pozostawiam w tutaj. Miałam nadzieję,że odwiezie mnie na lotnisko-obecnie mam jeszcze milion egzaminów,on pracę,wyjazdowe urwanie głowy i nie możemy spędzać dużo czasu razem,żeby "nadrobić",a on zadzwonił do mnie dzisiaj,około 4 rano (tak,spałam),że chyba dostał zlecenie-jest fotografem i czy może jechać,czy będę zła,że nie odwiezie mnie na to lotnisko... Zleceń ma dużo i finansowo nic go nie przymusza... Im dłużej tak piszę,tym bardziej mam wrażenie,że jestem egoistką... Nie jestem zła na Niego,ale jest mi cholernie przykro. To lotnisko było dla mnie takim symbolem,a teraz jadę i hm... Czuję się taka opuszczona (?). Jemu powiedziałam oczywiście,że zlecenie jest ważniejsze-perspektywy itd.
wydaje mi sie, ze za duzo komedii romantycznych ogladasz
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:36   #5
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Egoistka ?

Cytat:
Napisane przez pannakizia Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Pierwszy raz zdecydowałam się zadać pytanie na forum oczekując pomocy... Otóż za tydzień wyjeżdżam sama na ponad dwa miesiące do Francji. Mojego Lubego, z którym jestem 6 miesięcy pozostawiam w tutaj. Miałam nadzieję,że odwiezie mnie na lotnisko-obecnie mam jeszcze milion egzaminów,on pracę,wyjazdowe urwanie głowy i nie możemy spędzać dużo czasu razem,żeby "nadrobić",a on zadzwonił do mnie dzisiaj,około 4 rano (tak,spałam),że chyba dostał zlecenie-jest fotografem i czy może jechać,czy będę zła,że nie odwiezie mnie na to lotnisko... Zleceń ma dużo i finansowo nic go nie przymusza... Im dłużej tak piszę,tym bardziej mam wrażenie,że jestem egoistką... Nie jestem zła na Niego,ale jest mi cholernie przykro. To lotnisko było dla mnie takim symbolem,a teraz jadę i hm... Czuję się taka opuszczona (?). Jemu powiedziałam oczywiście,że zlecenie jest ważniejsze-perspektywy itd.
Skoro jest Ci przykro, to czemu nie powiedzialas, ze wolalbys zeby pojechal z Toba na lotnisko? Kurcze, zamiast czekac az facet sie domysli wal prosto z mostu.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:36   #6
pannakizia
Przyczajenie
 
Avatar pannakizia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Egoistka ?

Anjya, bardzo spodobało mi się to, co napisałaś. Sedno sedna, nikt mnie nie ograniczał, więc też nie powinnam. (ale przykro mi będzie zapewne dalej...,chociaż Twój argument jest bezsprzecznie słuszny)

Jamestown, w moim życiu lubię oddzielać pewne momenty takimi symbolicznymi cezurami-tą cezurą jest tu lotnisko. Może to głupie, ale przywiązuję wagę do takich rzeczy. Wcześniej moją rzeczywistością było życie z Nim, każdego dnia On, we Francji, mimo, że to tylko dwa miesiące, tak nie będzie. Poza tym nie chciałam tu opisywać całej historii naszego burzliwego związku-wiem, że mnie kocha, ale to mężczyzna z tych, co kochają "mocno, ale krótko", fakt, że On jest starszy, że fizycznie zupełnie nie wpisuję się w jego gust, że nie czuję się pewnie w tym związku, że jestem nieufna etc.
pannakizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:43   #7
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Egoistka ?

Wyluzuj i nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 18:47   #8
xenacl
Raczkowanie
 
Avatar xenacl
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kaniwola
Wiadomości: 67
Dot.: Egoistka ?

Z jednej strony cię rozumiem bo chciałaś ostatni raz pożegnać się z nim przed wyjazdem a on przyjął to zlecenie co popsuło ci plany ale z drugiej strony pomyśl że on zgodził się na twój wyjazd a ty będziesz robiła mu wyrzuty za to że cię nie odwiezie? Chyba nie chcesz pokłócić się z nim prawda? Jeżeli godzisz się na to to nie widzę tu problemów
xenacl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:59   #9
pannakizia
Przyczajenie
 
Avatar pannakizia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Egoistka ?

Skasowało mi odpowiedź

Anjya, bardzo spodobało mi się to, co napisałaś. Jutro mu to powiem-on nie ograniczał mnie, ja nie mogę ograniczać jego. Bezsprzecznie dobry argument.

Jamestown, jestem osobą, która przykłada wagę do takich symbolicznych "cezur". Poza tym, nie chcę, żeby odwieźli mnie rodzice, On jest ważny, to w nim mam oparcie. Wcześniej moją rzeczywistością był On, we Francji, mimo, że to tylko dwa miesiące, tak nie będzie. Nie chciałam opisywać całej historii naszego burzliwego związku, ale nie wiem, co zastanę po powrocie. Luby, jest jednym z tych, którzy kochają "mocno, ale krótko", poza tym nie jestem kobietą wpisującą się w jego gust, więc czasami czuję się bardzo niepewnie.

Skazana_na_bluesa, wolę dramaty

Merys, chciałabym, ale jak wspomniała Anjya "wyjazd to był mój dobrowolny wybór". Każde zlecenie to niby też krok w przód dla fotografa. No, jest mi przepotwornie przykro, ale chciałabym żeby on podjął decyzję, nie chcę go "ograniczać".

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Dzięki dziewczyny, /głośno wzdycham/, co 15 minut mam zmianę nastroju z "jest mi tak przykrooooo" na "praca jest ważna, co tam pożegnanie" i tak w kółko.
pannakizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 19:00   #10
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Egoistka ?

Cytat:
ale nie wiem, co zastanę po powrocie. Luby, jest jednym z tych, którzy kochają "mocno, ale krótko", poza tym nie jestem kobietą wpisującą się w jego gust, więc czasami czuję się bardzo niepewnie.
- wybacz, ale na cholerę ci taki facet??? Masochistka jesteś? Przy takim nastawieniu pana, niepewności, na czym się stoi, odprowadzenie lub nie na lotnisko jest nic nieznaczącym gestem, bo skoro pan taki kochliwy, to równie dobrze może ciebie odwieźć, a godzinę po tym bzykać jakąś "pocieszycielkę" samotnego misia.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 19:02   #11
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Egoistka ?

Cytat:
Napisane przez pannakizia Pokaż wiadomość

Jamestown, jestem osobą, która przykłada wagę do takich symbolicznych "cezur". Poza tym, nie chcę, żeby odwieźli mnie rodzice, On jest ważny, to w nim mam oparcie. Wcześniej moją rzeczywistością był On, we Francji, mimo, że to tylko dwa miesiące, tak nie będzie. Nie chciałam opisywać całej historii naszego burzliwego związku, ale nie wiem, co zastanę po powrocie. Luby, jest jednym z tych, którzy kochają "mocno, ale krótko", poza tym nie jestem kobietą wpisującą się w jego gust, więc czasami czuję się bardzo niepewnie.


Przesadzasz.
Moim zdaniem momentem, do ktorego powinnas przylozyc najwieszka wage jest Twoja decyzja o wyjezdzie.
btw: jaki sens jest byc z osoba o ktorej piszesz w ten sposob? Zwiazek to zaufanie a nie "nie wiem, co zastane po powrocie".
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 19:15   #12
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Egoistka ?

To normalne, że jesteś smutna, że jednak nie odwiezie Cię na lotnisko. Wiadomo, obiecał, Ty już się nastawiłaś... A teraz się okazuje, że nie. Komu by nie było przykro
Ale ważne, że nie zamierzasz ograniczać faceta. Po prostu. Skoro Ty wyjeżdżasz tylko w swoich interesach, to i on ma prawo dbać tylko o swoje. Zwłaszcza, że jednak zlecenie jest ważniejsze od odwiezienia dziewczyny na lotnisko. Zawsze ktoś inny może Cię odwieźć

Cytat:
Napisane przez pannakizia Pokaż wiadomość
Nie chciałam opisywać całej historii naszego burzliwego związku, ale nie wiem, co zastanę po powrocie. Luby, jest jednym z tych, którzy kochają "mocno, ale krótko", poza tym nie jestem kobietą wpisującą się w jego gust, więc czasami czuję się bardzo niepewnie.
Nie wiesz co zastaniesz po powrocie? Po zaledwie niecałych 3 miesiącach rozłąki? Tego już nie rozumiem...
Ja wiem, że różnie się w życiu układa, ale jednak pewność co do partnera jest bardzo ważna. Mnie samej byłoby szkoda czasu na "mocny i intensywny, ale krótki związek". Ale to już moje podejście do sprawy.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 19:21   #13
pannakizia
Przyczajenie
 
Avatar pannakizia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Egoistka ?

Jestem zakochana, budzę się i uśmiecham na myśl o Nim. Miesiąc temu wspólny znajomy powiedział mi, że "artyści inaczej odbierają seksualność, take it easy". No to krztuszę się, ale staram zachować grymas uśmiechu, easy easy. Luby nie zdradzi mnie raczej bez udziału alkoholu, ale po 1. alkohol leje się często, po 2. Luby lubi jak się leje, po 3. dookoła są miliony (dosłownie) jego byłych przygodnych panienek ALE na razie powiedzmy czuję grunt pod nogami, więc tylko sobie gdybam o tym "co mogę zastać, a czego nie". Poza tym to całe podejście, które winnam przybrać w związku z artystą powoduje, że sama momentami lekko się dystansuje do Lubego.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Chatul, chciałabym, żeby to był związek na hm... całe życie ? Uzupełniamy się, jako osoby, ale niestety wiele jest zależne od Niego. Powiedzmy, że nie mam kontroli nad tym związkiem. Okej, swojego czasu Francja jawiła mi się jako lekarstwo dla tego związku, albo go wyleczy albo zwalczy.
pannakizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 19:25   #14
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Egoistka ?

Cytat:
Napisane przez pannakizia Pokaż wiadomość
Jestem zakochana, budzę się i uśmiecham na myśl o Nim. Miesiąc temu wspólny znajomy powiedział mi, że "artyści inaczej odbierają seksualność, take it easy". No to krztuszę się, ale staram zachować grymas uśmiechu, easy easy. Luby nie zdradzi mnie raczej bez udziału alkoholu, ale po 1. alkohol leje się często, po 2. Luby lubi jak się leje, po 3. dookoła są miliony (dosłownie) jego byłych przygodnych panienek ALE na razie powiedzmy czuję grunt pod nogami, więc tylko sobie gdybam o tym "co mogę zastać, a czego nie". Poza tym to całe podejście, które winnam przybrać w związku z artystą powoduje, że sama momentami lekko się dystansuje do Lubego.
Skoro masz już podejrzenia, że mógłby Cię zdradzić, to niezbyt jednak czujesz grunt pod nogami. Zwłaszcza, że sama piszesz, że "nie wiesz co zastaniesz po powrocie".

PS A Twój facet w ogóle coś wspominał o tym, że "artyści tak mają, że zdradzają, że piją" itd.?
PPS To podejście, które musisz mieć w swoim związku to nie kwestia tego, że związałaś się z artystą, tylko tego, że związałaś się z facetem, którego nie jesteś pewna. I być może nawet masz ku temu podstawy. Nie ma co faceta tłumaczyć tym, że jest artystą. Jako artysta powinien mieć wręcz bardziej wrażliwą duszę

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez pannakizia Pokaż wiadomość
Chatul, chciałabym, żeby to był związek na hm... całe życie ? Uzupełniamy się, jako osoby, ale niestety wiele jest zależne od Niego. Powiedzmy, że nie mam kontroli nad tym związkiem. Okej, swojego czasu Francja jawiła mi się jako lekarstwo dla tego związku, albo go wyleczy albo zwalczy.
Jak to "nie masz kontroli nad tym związkiem"?

A Francja nie będzie żadnym lekarstwem dla związku... Bo i dlaczego miałaby być? Owszem, odległość może pomóc zweryfikować pewne sprawy... Ale to tyle. Najważniejsza jest komunikacja. Bez szczerych rozmów ani rusz. To one powinny być lekarstwem na związek.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 19:40   #15
pannakizia
Przyczajenie
 
Avatar pannakizia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Egoistka ?

Miałam taką sytuację, że po 3 miesiącach nad naszym związkiem wisiały wielkie burzowe chmury... ale mimo tego poszliśmy razem na imprezę do moich znajomych-głównie studentów prawa (jeszcze wtedy nie mieliśmy wspólnych znajomych, jego znajomi-to była ta artystyczna bohemka). Między nami lekkie spięcie, ale ja radośnie biegałam sobie wśród znajomych, których z winy nauki i zainteresowania Lubym swojego czasu zaniedbałam. Luby siedzi z moimi dwoma przyjaciółkami-z czego jedna idealnie wpisuje się w jego gust-niewysoka,ciemne włosy,taka Ellen Page, ja w kontraście wyglądam bardziej na Weronikę Rosati w ciemnym blondzie. Luby spity totalnie zbliża się do wspomnianej Ellen w celu pocałowania jej. Ellen resztkami świadomości ponoć się odsunęła, jak było nie wiem. Luby też nic nie wie, nic nie miał na swoje wytłumaczenie-alkohol go zamroczył. Była burza, były gromy. Od tego czasu ponoć jest grzeczny.

Luby nie wspominał, Luby prowadził takie życie.
A ze "szczerych rozmów" wynika, że mnie kocha i liczę się tylko ja.
pannakizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 19:43   #16
pannakizia
Przyczajenie
 
Avatar pannakizia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Egoistka ?

Miałam taką sytuację, że po 3 miesiącach nad naszym związkiem wisiały wielkie burzowe chmury... ale mimo tego poszliśmy razem na imprezę do moich znajomych-głównie studentów prawa (jeszcze wtedy nie mieliśmy wspólnych znajomych, jego znajomi-to była ta artystyczna bohemka). Między nami lekkie spięcie, ale ja radośnie biegałam sobie wśród znajomych, których z winy nauki i zainteresowania Lubym swojego czasu zaniedbałam. Luby siedzi z moimi dwoma przyjaciółkami-z czego jedna idealnie wpisuje się w jego gust-niewysoka,ciemne włosy,taka Ellen Page, ja w kontraście wyglądam bardziej na Weronikę Rosati w ciemnym blondzie. Luby spity totalnie zbliża się do wspomnianej Ellen w celu pocałowania jej. Ellen resztkami świadomości ponoć się odsunęła, jak było nie wiem. Luby też nic nie wie, nic nie miał na swoje wytłumaczenie-alkohol go zamroczył. Była burza, były gromy. Od tego czasu ponoć jest grzeczny.


Luby nie wspominał, Luby prowadził takie życie.
A ze "szczerych rozmów" wynika, że mnie kocha i liczę się tylko ja.
pannakizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 20:42   #17
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Egoistka ?

Ja nie wiem, jak mozna byc w związku, w którym nie ma sie poczucia bezpieczenstwa i zaufania do partnera- a Ty nie masz.
I co to za argument, ze artysta inaczej postrzega seksualność? Kobito, mój TŻ jest fotografem, ja zresztą również... i jestesmy zupełnie normalnymi ludźmi! Nie zdradzamy się na prawo i lewo, jestesmy sobie wierni i mamy w związku poczucie bezpieczenstwa.


Wg mnie problem nie jest w odwożeniu na lotnisko ale w tym, ze Ty mu zwyczajnie nie ufasz.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 21:44   #18
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Egoistka ?

Spoko. Siedzisz na tykającej bombie zegarowej, a martwisz się, że Cię Luby nie odwiezie na lotnisko

Leć do tej Francji i baw się dobrze. A ten kolega od take it easy, to może po prostu grzecznie Cię ostrzegał... bo jakby nie patrzeć, raczej w Polsce w najbliższym czasie nie jest planowana dwumiesięczna prohibicja...

Głowa do góry. Olej lotnisko.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 00:18   #19
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: Egoistka ?

Cytat:
Napisane przez pannakizia Pokaż wiadomość
Jestem zakochana, budzę się i uśmiecham na myśl o Nim. Miesiąc temu wspólny znajomy powiedział mi, że "artyści inaczej odbierają seksualność, take it easy". No to krztuszę się, ale staram zachować grymas uśmiechu, easy easy. Luby nie zdradzi mnie raczej bez udziału alkoholu, ale po 1. alkohol leje się często, po 2. Luby lubi jak się leje, po 3. dookoła są miliony (dosłownie) jego byłych przygodnych panienek ALE na razie powiedzmy czuję grunt pod nogami, więc tylko sobie gdybam o tym "co mogę zastać, a czego nie". Poza tym to całe podejście, które winnam przybrać w związku z artystą powoduje, że sama momentami lekko się dystansuje do Lubego.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Chatul, chciałabym, żeby to był związek na hm... całe życie ? Uzupełniamy się, jako osoby, ale niestety wiele jest zależne od Niego. Powiedzmy, że nie mam kontroli nad tym związkiem. Okej, swojego czasu Francja jawiła mi się jako lekarstwo dla tego związku, albo go wyleczy albo zwalczy.
Super facet, nie ma co Pseudoartysta, który pije ile się da i śpi z kim popadnie....musisz być nieźle zdesperowana, że z nim jesteś
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 03:23   #20
Amitri
Zadomowienie
 
Avatar Amitri
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Egoistka ?

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jako artysta powinien mieć wręcz bardziej wrażliwą duszę
Tyle, że jeszcze nie widziałam wrażliwego alkoholika

I o to się tu rozchodzi, że Autorka związała się z puszczalskim wielbicielem wódki, tudzież innych trunków i wmawia sobie, że to synonim artysty (fotografa?) I że taki związek wymaga od niej (bo przecież nie od niego) wielu wyrzeczeń. Szczególnie wyrzeka się spokoju ducha nie będąc pewna czy ww. artysta nie zaaplikuje jej jakiegoś syfa po powrocie. Genialne!
__________________
Ciekawostka na dziś
Amitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 07:25   #21
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Egoistka ?

Cytat:
Napisane przez pannakizia Pokaż wiadomość
Okej, swojego czasu Francja jawiła mi się jako lekarstwo dla tego związku, albo go wyleczy albo zwalczy.
i tego się trzymaj
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 08:02   #22
pannakizia
Przyczajenie
 
Avatar pannakizia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Egoistka ?

Ze "szczerych rozmów" z Lubym wynika, że liczę się tylko ja i tylko mnie kocha.

Wczoraj próbowałam sto razy bezskutecznie zamieścić tutaj post o tym, że wydarzyła się już kiedyś sytuacja, która spowodowała, że zwątpiłam w stałość jego uczuć.

Dziękuję Dziewczęta za odpowiedzi, jeszcze 6 dni do wyjazdu, we Francji zastanowię się nad przyszłością tego związku.
pannakizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 08:26   #23
Kaffienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 345
Dot.: Egoistka ?

Dziewczyno, jedyne, co Ci radzę, to dzięki temu wyjazdowi złapać dystans i odzyskać trzeźwe spojrzenie. Piszesz, że jesteście razem 6 miesięcy i że wasz związek ma burzliwą historię i że twój luby jest twoją rzeczywistością, więc nic innego się nie liczy. A jeszcze teraz dopisałaś, że już zdarzyła się sytuacja, przez którą masz podstawy mu nie ufać... Czy nie widzisz, że trochę tego za dużo jak na tak krótki związek?
Mnie by już odrzuciły takie fakty jak: to, że twój facet lubi wypić i to, że miał wiele przygodnych panienek (mam nadzieję, że używacie gumek?).
Podsumowując, jesteś z nim tylko 6 miesięcy, skup się na sobie i niech ten wyjazd przypomni Ci o sobie samej. Zbyt się egzaltujesz z tym symbolem lotniska, to, że luby twą rzeczywistością jest. Mam wrażenie, że przedobrzyłaś z romansidłami. Ile masz lat?
Kaffienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 10:14   #24
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Egoistka ?

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Spoko. Siedzisz na tykającej bombie zegarowej, a martwisz się, że Cię Luby nie odwiezie na lotnisko

Leć do tej Francji i baw się dobrze. A ten kolega od take it easy, to może po prostu grzecznie Cię ostrzegał... bo jakby nie patrzeć, raczej w Polsce w najbliższym czasie nie jest planowana dwumiesięczna prohibicja...

Głowa do góry. Olej lotnisko.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 10:26   #25
Kaffienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 345
Dot.: Egoistka ?

Cytat:
Napisane przez pannakizia Pokaż wiadomość
Luby siedzi z moimi dwoma przyjaciółkami-z czego jedna idealnie wpisuje się w jego gust-niewysoka,ciemne włosy,taka Ellen Page, ja w kontraście wyglądam bardziej na Weronikę Rosati w ciemnym blondzie. Luby spity totalnie zbliża się do wspomnianej Ellen w celu pocałowania jej. Ellen resztkami świadomości ponoć się odsunęła, jak było nie wiem. Luby też nic nie wie, nic nie miał na swoje wytłumaczenie-alkohol go zamroczył.
Czy naprawdę chcesz być z człowiekiem, który idąc z Tobą pierwszy raz do Twoich znajomych zalewa się w trupa? Który będąc z Tobą na imprezie na twoich oczach bierze się za inną laskę? Naprawdę zastanów się nad tym. On w słowach, którymi go opisujesz nie jawi się jako osoba, z którą by można tworzyć związek na całe życie.
Kaffienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 11:46   #26
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Egoistka ?

Czyli tam: ty wyjeżdżasz na 2 miesiące i nie wiesz, co zastaniesz, jeśli chodzi o związek po tym czasie, bo:
-artyści mają inne poczucie seksualności (czyli co? bzykają co podejdzie, bo pan artysta???)
- pan lubi imprezy i chlańsko, no bo artysta, a po pijaku zawsze o jakąś waginę może zahaczyć
- koło pana multum panienek się kręci, ale ty wierzysz, że to miłośc jak z poematu.

Jak dla mnie - kosmos, a jedyna rada: po powrocie bez gumy i badań nie dopuszczaj pana artysty, bo jeszcze jakiegoś syfa ci zapoda (a tak serio: naprawdę kogoś kręcą tacy faceci???).
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.