plamy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-09, 16:29   #1
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176

plamy


Witam mam cerę suchą nigdy nie miałam problemu z trądzikiem od jakiegoś czasu zaczęły na twarzy wyskakiwać ,plamy czerwone wielkości pryszcza strupy ...;/ wygląda to na alergie niestety dermatologa dopiero wybieram się w połowie stycznia do tego czasu muszę kupić W aptece coś bez recepty Co mi polecacie skutecznego? jakąś maść cokolwiek
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 16:50   #2
del200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: plamy

jest spore prawdopodobienstwo, ze masz luszczyce co jest ostatnio coraz bardziej powszechne... da sie to leczyc ale jak pojdziesz do lekarza to zanim zrobi ci badania na alergie niech ci zrobi tez na luszczyce i grzybicie, bo moja kolezanke pol roku leczyli, ze to niby alergia a sie okazalo ze luszczyca, 3-mam kciuku zeby Ciebie to ominelo
del200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 09:15   #3
tusienka16111991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
GG do tusienka16111991
Dot.: plamy

Ja miałam dosyć dziwną sytuację bo lekarze mnie skierowali do alergologa bo myśleli że to uczulenie i zanim mnie zbadali i zaczęli odczulać minął prawie rok (gratulacje dla naszej służby zdrowia za takie terminy) przez dwa lata mnie odczulali = 3 lata łażenia do jednego lekarza w tym dwa ponad na zastrzyki. Odczulanie było męczące ale niby miało mi pomóc... A mój stan na twarzy się pogarszał aby. No i na własną rękę zaczęłam chodzić i szukać pomoccy u dermatologów prywatnie (oczywiście odczulanie sobie dalsze darowałam) no i oczywiście okazało się że to trądzik różowaty leczenie było straszne ale jak widać lekarze się nie chcą nawet trudzić tylko leczą na to co jest najłatwiejsze i najprostrze dla nich do wyjaśnienia (alergie mam do dziś lecz alergia inaczej wygląda ) Nie daj sobie wmówić więc że to nic takiego tylko powiedz że mają ci zrobić badania najpierw zanim zaczną leczyć cokolwiek bo robią to co im wygodniej zrobić... Niestety najlepiej iść prywatnie aczkolwiek też nie zawsze... Pozdrawiam i życzę powodzenia
__________________
,,Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska" -Ignacy Józef Kraszewski
tusienka16111991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.