Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-27, 14:45   #2371
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

kurcze a ja z nudy nalozylam sobie dzis cashmere light medium warm i... i kolor mi pasuje... ja juz nie wiem... ale formula mi za to nie pasi swieci sie szybko... niby to taki zdrowy blysk ale podkresla moje wszelkie niedoskonalosci cery. wiec jednak biore na zime light golden a na teraz light medium warm w VV. Zima wychodzi mi wiecej zoltych tonow... a jak mnie slonce chwyci to bardziej brzoskwinka jestem. Normalne to?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 15:17   #2372
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

To chyba jednak zależy od cery, może opalasz się na brzoskwiniowo
Ja nie lubię za bardzo swojej cery zimą, jestem taka blada, widać mi wtedy zaczerwienienia wokół nosa i policzków. Jak złapię trochę słońca cera staje się złocisto-pomarańczowa, taka zdrowa i to lubię
Dla mnie na zimę light Golden, na lato myślę, że dobry będzie light medium golden. Teraz pasuje mi Lauress Radiant Yellow
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 15:30   #2373
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
noooo dzis jest fantastycznie wczoraj wieczorem probe robilam koloru light medium warm wydawal sie dobry dzis sie upewnilam mam zamiennik dla mojego edm;D

foto robione ok 2h po nalozeniu podkladu mam formule vv i mam wrazenie ze kryje lepiej niz edm int. i jest bardziej kremowy;D podoba mi sie ;D nalozylam 4 warstwy lub 3 (?) juz nie pamietam;D

na policzkach tez lumiere ditto '0'

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1282908503

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1282908503

slicznie
ale sie ciesze, za zamowilam Ditto, bede taka piekna jak Ty
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 15:37   #2374
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

jednak biore tez w formule cashmere wlasnie przypudrowalam proszkiem herbacianym ze sweetscent i wyglada to pieknie. Za to z finiszera rezygnuje bo mam kilka bigow z roznych firm. No mi na ta pore roku zadne zolte nie pasuja bo wlasnie brzoskwinka sie robie. A zima natomiast zolcioch. Kurcze jak uzywalam drogeryjnych fluidow to nie przejmowalam sie az tak tym wszystkim
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:56   #2375
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kurcze a ja z nudy nalozylam sobie dzis cashmere light medium warm i... i kolor mi pasuje... ja juz nie wiem... ale formula mi za to nie pasi swieci sie szybko... niby to taki zdrowy blysk ale podkresla moje wszelkie niedoskonalosci cery. wiec jednak biore na zime light golden a na teraz light medium warm w VV. Zima wychodzi mi wiecej zoltych tonow... a jak mnie slonce chwyci to bardziej brzoskwinka jestem. Normalne to?
dziś stojąc przed lustrem i po raz milionowy zastanawiając się jaki w końcu do mnie pasuje kolor doszłam do identycznego wniosku.
medium beige 2.3 pasuje mi na lato, bo w lato robię się bardziej brzoskwiniowa (light medium warm na teraz jest za jasny i za mało brzoskwiniowy, brązowy...)
MB 2.3 w zimę, nie dość, że jest zwyczajnie za ciemny, to i zły odcień ma. na zimę potrzebne mi coś bardziej żółtego - ale tym będę się martwiła w zimę
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:57   #2376
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a są tu dziewczyny z light beige lub light medium beige? najlepiej VV
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:23   #2377
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
dziś stojąc przed lustrem i po raz milionowy zastanawiając się jaki w końcu do mnie pasuje kolor doszłam do identycznego wniosku.
medium beige 2.3 pasuje mi na lato, bo w lato robię się bardziej brzoskwiniowa (light medium warm na teraz jest za jasny i za mało brzoskwiniowy, brązowy...)
MB 2.3 w zimę, nie dość, że jest zwyczajnie za ciemny, to i zły odcień ma. na zimę potrzebne mi coś bardziej żółtego - ale tym będę się martwiła w zimę
ja wlasnie wole sie "zamartwic" tym teraz bo nie lubie dobierac ciagle kolorow... w mineralach siedze dopiero od stycznia a mam juz tyle dobierania za soba ze ho ho... bo to z firm roznych, bo to rozne formuly ale mam nadizeje, ze majac Lumiere bede zaspokojona na przynajmniej dobre pol roku
Lumiere Cashmere dobrze sie sprawdzilo jak upudrowalam je i trzyma do teraz.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 19:57   #2378
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
a są tu dziewczyny z light beige lub light medium beige? najlepiej VV
light beige używałam tamtej zimy
VV, a co ?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja wlasnie wole sie "zamartwic" tym teraz bo nie lubie dobierac ciagle kolorow... w mineralach siedze dopiero od stycznia a mam juz tyle dobierania za soba ze ho ho... bo to z firm roznych, bo to rozne formuly ale mam nadizeje, ze majac Lumiere bede zaspokojona na przynajmniej dobre pol roku
Lumiere Cashmere dobrze sie sprawdzilo jak upudrowalam je i trzyma do teraz.
ale trudno mi dobrać latem kolor na zimę mam w domu wlasnie biga light beige i light medium warm - jak skóra zacznie jaśnieć w zimę to będę sprawdzała, czy pasują, a jak nie, no to trzeba będzie walczyć dalej...

teraz jeszcze kusicie mnie innymi formułami
a ja od początku swojej minerałowej przygody i nieudanych romansów z edm - używam lumiere VV 1,5 roku będzie.
ciągną mnie inne firmy, kolory, formuły - bo a nuż trafię na coś lepszego, co nie zwarzy się na nosie i nie będę się tak świeciła - ale przeraża mnie to szukanie właśnie

dobrze, że znalazłaś coś, co Ci pasuje
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:59   #2379
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

w takim razie jabłuszku, powiedz mi, czy jest on bardzo jasny? na jakim etapie teraz jesteś?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 20:09   #2380
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
w takim razie jabłuszku, powiedz mi, czy jest on bardzo jasny? na jakim etapie teraz jesteś?
obecnie light mediumy z każdej rodziny (beige, warm, golden) są dla mnie za jasne
w tamtym roku w lato najbardziej pasował mi medium beige 2.3, sam medium beige był za żółty. więc z mojej perspektywy są one jasne.
masz jakieś odcienie lumiere do porównania? czy dopiero zaczynasz? bo mam kilka różnych próbek, więc może miałabym te, które Ty masz i mogła porównać do nich?

jutro, przy świetle dziennym mogę zrobić zdjęcia
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 20:12   #2381
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
obecnie light mediumy z każdej rodziny (beige, warm, golden) są dla mnie za jasne
w tamtym roku w lato najbardziej pasował mi medium beige 2.3, sam medium beige był za żółty. więc z mojej perspektywy są one jasne.
masz jakieś odcienie lumiere do porównania? czy dopiero zaczynasz? bo mam kilka różnych próbek, więc może miałabym te, które Ty masz i mogła porównać do nich?

jutro, przy świetle dziennym mogę zrobić zdjęcia
właśnie dopiero zaczynam... mam superdobrany z blusche - colombian (zdj. w załączniku), ale chyba niewiele da takie porównanie, chyba, że znasz


na zdjęciach na stronie Lumiere bardzo ciemne są te mediumy i ligt mediumy
no i wzięłam light medium beige a możesz coś powiedzieć o medium cool beige, czy nie miałaś styczności?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 20:24   #2382
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
właśnie dopiero zaczynam... mam superdobrany z blusche - colombian (zdj. w załączniku), ale chyba niewiele da takie porównanie, chyba, że znasz


na zdjęciach na stronie Lumiere bardzo ciemne są te mediumy i ligt mediumy
no i wzięłam light medium beige a możesz coś powiedzieć o medium cool beige, czy nie miałaś styczności?
niestety nie znam może cos by dało zdjęcia real.

light medium cool własnie zamówiłam, jestem go ciekawa dziewczyny tu często pisały, że mając czerwone tony używają odcieni cool i one wcale nie podkreślają tego czerwonego, wręcz przeciwnie. ciekawi mnie więc połączenie beige i cool.

czy te colombian nie jest troche żółtawy ?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 20:29   #2383
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
niestety nie znam może cos by dało zdjęcia real.

light medium cool własnie zamówiłam, jestem go ciekawa dziewczyny tu często pisały, że mając czerwone tony używają odcieni cool i one wcale nie podkreślają tego czerwonego, wręcz przeciwnie. ciekawi mnie więc połączenie beige i cool.

czy te colombian nie jest troche żółtawy ?
na żywo jest iście beżowy


a i mi chodziło o medium cool beige a nie light medium cool

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

a tutaj takiego swatcha znalazłam

czy rzeczywiście VV jest w takim odcieniu? czy zdjecie nieco przekłamuje?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik

Edytowane przez dottoressa
Czas edycji: 2010-08-27 o 20:26
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 20:39   #2384
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

patrzę teraz na stronie lumiere i chyba najbliższy do colombian jest light cool
hm. niech jeszcze ktoś się wypowie, bo wiadomo, że zdjęcia na jednej str nie są równe tym, na drugiej...

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
na żywo jest iście beżowy


a i mi chodziło o medium cool beige a nie light medium cool

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

a tutaj takiego swatcha znalazłam

czy rzeczywiście VV jest w takim odcieniu? czy zdjecie nieco przekłamuje?
nie wiem czemu napisałam light medium cool, gdy chodziło mi o medium cool beige i cała wypowiedź jest o nim przepraszam za pomyłkę

moim zdaniem zdjęcie nieco przekłamuje. zaraz poprzyglądam sie swojej próbce...

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

zdaje mi się, że na żywo jest bliższy kolorem do tego, co na zdjęciu przedstawia formuła Flawless jakby mniej brzoskwiniowy (w ogóle jasne odcienie bezy są wg mnie mało brzoskwiniowe, dużo mniej, niż te ciemniejsze, szczególnie mb 2.3), jaśniejszy?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 20:40   #2385
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

uf edytowałam zamówienie na Medium Cool Beige dziękuję Ci za pomoc

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

jeszcze spytam: czy w EDM, Lucy miałaś jakieś swoje odcienie?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:16   #2386
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
uf edytowałam zamówienie na Medium Cool Beige dziękuję Ci za pomoc

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

jeszcze spytam: czy w EDM, Lucy miałaś jakieś swoje odcienie?
byle nie było za ciemne!
bierzesz od razu big ? może trzeba bylo powalczyc z probkami.

bo nie wiem, czy dobrze doradziłam szczegolnie, że jeszcze z tym MCB nie mialam doczynienia


w EDM testowałam kilka odcieni... czy wśród nich był ten mój? raczej nie
medium beige neutral, perfect, light neutral, light medium, zupełnie nie pamiętam co mi wtedy jako tako podpasowało, ale celowałam w te i tylko light medium została resztka, więc chyba ten kolor pasował mi najmniej.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:19   #2387
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dostałam swoje pierwsze zamówienie próbkowe z Lumiere i mam w związku z tym parę wniosków. Zamówiłam 3 podkłady, róż i puder wykończeniowy.
Najpierw podkłady. Light medium neutral flawless face dla mnie jest wręcz trupio blady, choć w internecie na taki nie wyglądał. Light medium beige veena velvet i medium beige 2.3. cashmere foundation kolorystycznie są do siebie zbliżone, ale ten drugi (mb2.3.) jest nieco ciemniejszy, a pierwszy (lmb) wpada trochę w żółty ton. Wolę mb2.3., ale to wciąż nie jest to. Za to puder wykończeniowy Ivory silk powder okazał się strzałem w 10. Lekko matuje, ale zostawia efekt glow, taki trochę rozświetlający. W sumie mogłabym go używać solo, bo wydaje się uniwersalny. Bardzo mi pasuje i pewnie kupię normalne opakowanie. Róż fresh roses silk blush jest OK. Świadomie wybrałam kolor różowy (nie brzoskwiniowy, ani brązujący). Jednak szukam czegoś jaśniejszego, taki jasny róż, jak Carrie w Sex in the City. Jeśli któraś trafiła na taki odcień, to niech da znać. Konsystencja podkładów w porządku, choć wciąż uczę się, że w minerałach mniej znaczy lepiej
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 08:47   #2388
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

jabłuszku, zamawiam od razu cały z tej promocji dwa za 28$-35% - z koleżanką się połączyłyśmy - najwyżej się wymienię

też mi się wydaje, że light medium będzie za żółty... a medium cool beige wygląda baaaardzo ładnie
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 09:48   #2389
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dla mnie Lumiere są zbyt różowe każda formuła w goldenach ma różowe podtony, które się wybijają...gdyby nie to już bym miała biga, bo wysuszający cynk jest na odległym miejscu w składzie i nie ściągają jak inne podkłady...
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 10:13   #2390
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
dla mnie Lumiere są zbyt różowe każda formuła w goldenach ma różowe podtony, które się wybijają...gdyby nie to już bym miała biga, bo wysuszający cynk jest na odległym miejscu w składzie i nie ściągają jak inne podkłady...
zobacz wiec Warmy ja mam na sobie obecnie warm i wgapiam sie wlasnie w lostro i zadnego rozowego nie widze. zaznaczam ze mam cere beutralna i za rozowe albo za zlote mi sie od razu odcina na szyi;D neutrale z tego co mam jak porownuje sa bardziej ziemiste a warmy cieple jednak bez zoltego specjalnie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 11:40   #2391
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
jabłuszku, zamawiam od razu cały z tej promocji dwa za 28$-35% - z koleżanką się połączyłyśmy - najwyżej się wymienię

też mi się wydaje, że light medium będzie za żółty... a medium cool beige wygląda baaaardzo ładnie

hm, nie jest on tak żółty jak warm (na mnie warmy też są zółte ), czy tym bardziej golden, ale na pewno jakieś żółtawe tony ma. jak doleci do Ciebie ten MCB to podziel się opinią o nim

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
dla mnie Lumiere są zbyt różowe każda formuła w goldenach ma różowe podtony, które się wybijają...gdyby nie to już bym miała biga, bo wysuszający cynk jest na odległym miejscu w składzie i nie ściągają jak inne podkłady...
a jak neutrale? a może jakaś mieszanka? może warm właśnie? próbowałaś?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 11:42   #2392
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
zobacz wiec Warmy ja mam na sobie obecnie warm i wgapiam sie wlasnie w lostro i zadnego rozowego nie widze. zaznaczam ze mam cere beutralna i za rozowe albo za zlote mi sie od razu odcina na szyi;D neutrale z tego co mam jak porownuje sa bardziej ziemiste a warmy cieple jednak bez zoltego specjalnie
niestety warmy też gruntownie przetestowałam i na mnie są bardziej różowe niż goldeny...jestem żółtkiem, do tego opalonym
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:50   #2393
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Moze kogos zainteresuje recenzja kilku kosmetykow Lumiere:
http://makeuphunter.blox.pl/2010/08/...ych-z-USA.html

Od razu podpinam tez recenzje innej, mniej znanej w Polsce firmy produkujacej kosmetyki mineralne, Youngblood:
http://makeuphunter.blox.pl/2010/08/...-Recenzja.html
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:21   #2394
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Jak to w końcu jest- czy formuła Luminesse jest najciemniejsza, czy Cashmere? Jedna z wizażanek zrobiła porównanie i Cashmere jest duużo ciemniejsza z koloru Light Golden, no i pomarańczowa
Może się tu odezwie i wklei fotkę.

Ahooj Kung Fu
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:37   #2395
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ahoj
wiesz co, jak tak teraz sobię patrzę na ułożone obok siebie woreczki light golden we wszystkich formułach oprócz VV to faktycznie luminesse wydaje się najciemniejsza, ciekawe dlaczego więc na skórze wygląda to inaczej? ( hyhy chyba że ja pomyliłam podpisy na zdjęciu to zagadka wyjaśniona ) w każdym razie jutro postaram się jeszcze raz zrobić fotki.

tutaj na zdjeciu faktycznie luminesse jest najciemniejsza http://www.lumierecosmetics.com/prod...den-82-78.html

ale jak się patrzy na fair golden to luminesse i cashmere są podobnej ciemności
http://www.lumierecosmetics.com/prod...den-81-78.html
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:44   #2396
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Chyba wolałabym, żebyś się nie pomyliła, bo bardziej na Luminesse mi zależy (a wyszedł tam fajny żółcioszek). Jakbyś mogła, to wklej zdjęcie z wątku Lauress, bo nie chcę się rządzić i sama tu wklejać
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:53   #2397
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;21780744]Chyba wolałabym, żebyś się nie pomyliła, bo bardziej na Luminesse mi zależy (a wyszedł tam fajny żółcioszek). Jakbyś mogła, to wklej zdjęcie z wątku Lauress, bo nie chcę się rządzić i sama tu wklejać[/QUOTE]

oki doki już wklejam ale pisałaś że cashmere też zamówiłaś całe


Sicilia- a widziałaś róż Poppy ? chyba idealnie pasuje do Twojego opisu

Edit: uwaga przy formułach cashmere i luminesse są błędne podpisy, powinno być odwrotnie
__________________
chwalisz się czy żalisz?

Edytowane przez Kung Fu Candy
Czas edycji: 2010-09-01 o 16:25
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 22:00   #2398
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Nooo, wzięłam całe: Light Golden Cashmere, Light Golden Luminesse i Fair Golden Luminesse. Tylko, że opisem (efektu) bardziej pasuje mi Luminesse . Jeśli okazałoby się pomarańczowe (Luminesse), to nawet po zmieszaniu z jaśniejszym (Fair Golden) byłoby widać pomarańczkę... A ja nawet mieszać nie lubię. Cashmere wzięłam na próbę, a że promocja była (-35%), to wzięłam już te 4g zamiast próbki (gdyby okazał się przypadkiem fajny).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:29   #2399
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

chyba dojrzałam do minerałów i czuję, że byłabym zadowolona. Czytam i czytam, ale kompletnie się nie łapię od czego zacząć. Dziewczyny, poratujcie, gdzie tu jest jakieś kompendium wiedzy dla zupełnych laików w temacie, żebym wiedziała, co ew. dla mnie a co nie?

dziękuję z góry
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:51   #2400
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
chyba dojrzałam do minerałów i czuję, że byłabym zadowolona. Czytam i czytam, ale kompletnie się nie łapię od czego zacząć. Dziewczyny, poratujcie, gdzie tu jest jakieś kompendium wiedzy dla zupełnych laików w temacie, żebym wiedziała, co ew. dla mnie a co nie?

dziękuję z góry
Witaj . W pierwszych postach kazdego mineralnego wątku jest opis minerałów danego producenta - moze zacznij od tej lektury .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.