Ciągle ten sam schemat! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-21, 10:57   #1
Tirosoma
Zadomowienie
 
Avatar Tirosoma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 991

Ciągle ten sam schemat!


.

Edytowane przez Tirosoma
Czas edycji: 2011-03-05 o 15:37
Tirosoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:08   #2
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

Cytat:
Napisane przez Tirosoma
Mam swoje zdanie. Da się ze mną pogadać o wieelu rzeczach, jestem inteligentna. I nieśmiała jakaś nie jestem absolutnie. W wyglądzie nic mi nie brakuje, choć jeśli chodzi o to, to wolałabym żeby faceci zwracali uwagę na moje wnętrze.
Cytat:
Napisane przez Tirosoma
Tak sobie myślę, że może to wynika z mojej zaniżonej samooceny?
To się chyba troszkę wyklucza

A wracając do tematu - nie zrażaj się. Postaraj się jakoś "ocieplić" swoje zachowanie, skoro jesteś odbierana jako chłodna osoba. Widzę, że przyciągasz podobny typ facetów - entuzjastów, którzy szybko obojętnieją. Może też wywierasz dobre pierwsze wrażenie, a potem zaczynasz zachowywać się inaczej, oschlej?
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:13   #3
Tirosoma
Zadomowienie
 
Avatar Tirosoma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

To znaczy to jest tak - teoretycznie zdaję sobie sprawę ze swoich zalet, ale nie odzwierciedla się to w zachowaniu etc.
Właśnie odwrotnie, na początku jestem oschła, zdystansowana, a potem się otwieram, ale też nie aż tak żeby facetowi w tyłek włazić . Mam czasem wrażenie że oni właśnie tego oczekują. Ech, męski, marsjański ród .
Ja nie chcę, żebym i z tym facetem tak się stało :/.

Edytowane przez Tirosoma
Czas edycji: 2011-02-21 o 14:28
Tirosoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:16   #4
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

Mam tak samo.Jestem ładna,uśmiechnięta,wesoła ,inteligentna,ooooooo jaka skromna.W każdym razie normalna dziewczyna,gości są zainteresowani do czasu.Jednak ostatnio największy szok mam z kolegą,o którym każdy mówi że za mną lata baa sama to widzę i tak lata i lata,nagle przerywa i w ogóle się nie odzywa,żeby potem znowu.
Jak łatwo się domyślić nie potrafię doradzić...
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:19   #5
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

Cytat:
Napisane przez Tirosoma Pokaż wiadomość
To znaczy to jest tak - teoretycznie zdaję sobie sprawę ze swoich zalet, ale nie odzwierciedla się to w zachowaniu etc.
Właśnie odwrotnie, na początku jestem oschła, zdystansowana, a potem się otwieram, ale też nie aż tak żeby facetowi w tyłek włazić . Mam czasem wrażenie że oni właśnie tego oczekują. Ech, męski, marsjański ród .
Ja nie chcę, żebym i z tym facetem tak się stało :/. Jeszcze jest starszy o 8 lat . Ale połączyła nas miłość do muzyki elektronicznej, podobne gusta, i tak wyszło że gadamy sobie na portalu społecznościowym, jest strasznie miły, interesuje się mną bardzo, a za 2 tyg spotykamy się na imprezie tejże muzyki .
Może właśnie tu tkwi diabeł? Oni polecieli na tę chłodną i obojętną kobitkę (=wyzwanie), a tu się nagle ona ociepla (a oni oczekiwali długiej walki o to ocieplenie). Nie twierdzę, że to źle z Twojej strony, w końcu nie wyznajesz im natychmiast miłości itp., po protu jesteś milsza i przystępniejsza, to jest normalne, ale może to z nimi jest coś nie tak jak być powinno, po prostu takich przyciągasz
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:23   #6
Tirosoma
Zadomowienie
 
Avatar Tirosoma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

Może rzeczywiście... Ale nawet jak się ocieplam, to w sposób czysto koleżeński, nawet całować z nimi to rzadko się całuję . I nie nawijam za wiele o seksie czy coś w te desenie. Więc to tak jakby etap nr 2 dopiero, a oni już wieją <:-].
Tirosoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:33   #7
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

Cytat:
Napisane przez kenio26 Pokaż wiadomość
Mam tak samo.Jestem ładna,uśmiechnięta,wesoła ,inteligentna,ooooooo jaka skromna.W każdym razie normalna dziewczyna,gości są zainteresowani do czasu.Jednak ostatnio największy szok mam z kolegą,o którym każdy mówi że za mną lata baa sama to widzę i tak lata i lata,nagle przerywa i w ogóle się nie odzywa,żeby potem znowu.
Jak łatwo się domyślić nie potrafię doradzić...
To ciekawe, bo ja mam zupełnie odwrotnie, jestem chłodna i nie szukam kontaktu z ludźmi, większość ma mnie za wyniosłą, a jak pokażę "ludzką" twarz to dużo ludzi lgnie, rozmawiają, zapraszają

Btw uwielbiam dziewczyny, które nie boją się przyznać, że uważają się za ładne. Za dużo tej skromności Ale i nie jakoś bezczelnie, wiadomo

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Tirosoma Pokaż wiadomość
Może rzeczywiście... Ale nawet jak się ocieplam, to w sposób czysto koleżeński, nawet całować z nimi to rzadko się całuję . I nie nawijam za wiele o seksie czy coś w te desenie. Więc to tak jakby etap nr 2 dopiero, a oni już wieją <:-].
A widzisz, ja nawet nie pomyślałam o pocałunkach czy rozmowach o seksie. Może za szybko??
Mi chodziło o ocieplenie w sensie chęci do rozmowy, inicjatywy w tym właśnie zakresie - rozmowa, ale jeśli tak stawiasz sprawę, to poste, dotarli do pierwszej bazy (buzi buzi i rozmowy o seksie, które nawet w żartach prawie nigdy nie są żartem w odbiorze) i są zdziwieni, że królowa śniegu tak łatwo im to dała. Ot taki szczególik

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

I jeszcze...mówisz, że masz stosunek czysto koleżeński, a się całujesz.... Ja się z kolegami nie całuję.
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 11:52   #8
Tirosoma
Zadomowienie
 
Avatar Tirosoma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

Jak napisałam, całuję się rzaadko... Parę razy zdarzały się wyskoki po %, ale to dawno.

Hm, rozmowy o seksie mają charakter nie personalny, tylko ot taki, lubię gadać o wielu rzeczach. Ale możliwe że i w tym tkwi szkopuł. Zresztą, to zależy od faceta, z niektórymi o tym gadam, z niektórymi nie.
Tirosoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 12:04   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

Może mówisz coś takiego, co sprawia, że faceci tracą zainteresowanie? Nawet takie ogólne dywagacje, niby nie personalne, mogą sprawić, że facet wyrobi sobie o Tobie o opinię (bo słucha i rozumie to tak: acha, ona w tym momencie siebie ma na myśli, czyli takie ma poglądy na to, czy na tamto)? - albo sprawiasz wrażenie zbyt niezależnej, takiej, której wiszą związki, faceci, albo druga strona medalu - czyli sprawiasz wrażenie pozornie wyluzowanej, a tak naprawdę mega pragnącej kogoś poznać, być w związku, "złapać faceta". Lub jeszcze coś innego odstrasza. Lub też - równie prawdopodobne - celujesz w grupę facetów, którym kompletnie nie w głowie randki, związki i dlatego się wycofują - co nie chcą nawet niczego zaczynać. I jeszcze inny trop: może za bardzo wpisujesz się w schemat dobrej kumpeli - takiej co to się nie obrazi, że się nie zadzwoniło i nie spotkało z nią w umówionym terminie, bo będą inne okazje, a to przecież nie miała być randka, a luźne ugadanie się.

A co Ty dokładnie im mówisz o tym seksie?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 12:40   #10
Tirosoma
Zadomowienie
 
Avatar Tirosoma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

sprawiasz wrażenie pozornie wyluzowanej, a tak naprawdę mega pragnącej kogoś poznać, być w związku, "złapać faceta"

O, o! Jestem poniekąd taka. Bo niby olewam, niektórych szczerze (bo widzę że do mnie nie pasują) ale w głębi duszy chcę poznać kogoś 'swojego'. I jakby się tak zastanowić, to osobnicy, na których mi zależalo w głębi duszy, szli w siną dal (choć było też kilku na których mi nie zależało i też tak zrobili), ale częściej dłużej pozostają Ci, na których mi zależeć nie zależy.
No kurczę, oni to muszą instynktownie wyczuwać. A że faceci boją się stałych związków, to wieją...
O seksie - gadamy o antykoncepcji, in vitro, one night stand, taka tematyka.
Tirosoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 12:47   #11
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Może mówisz coś takiego, co sprawia, że faceci tracą zainteresowanie? Nawet takie ogólne dywagacje, niby nie personalne, mogą sprawić, że facet wyrobi sobie o Tobie o opinię (bo słucha i rozumie to tak: acha, ona w tym momencie siebie ma na myśli, czyli takie ma poglądy na to, czy na tamto)? - albo sprawiasz wrażenie zbyt niezależnej, takiej, której wiszą związki, faceci, albo druga strona medalu - czyli sprawiasz wrażenie pozornie wyluzowanej, a tak naprawdę mega pragnącej kogoś poznać, być w związku, "złapać faceta". Lub jeszcze coś innego odstrasza. Lub też - równie prawdopodobne - celujesz w grupę facetów, którym kompletnie nie w głowie randki, związki i dlatego się wycofują - co nie chcą nawet niczego zaczynać. I jeszcze inny trop: może za bardzo wpisujesz się w schemat dobrej kumpeli - takiej co to się nie obrazi, że się nie zadzwoniło i nie spotkało z nią w umówionym terminie, bo będą inne okazje, a to przecież nie miała być randka, a luźne ugadanie się.

A co Ty dokładnie im mówisz o tym seksie?
chyba znalazłam zrodło swoich problemow
__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 12:52   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

Cytat:
Napisane przez Tirosoma Pokaż wiadomość
(...)
No kurczę, oni to muszą instynktownie wyczuwać. A że faceci boją się stałych związków, to wieją...
(...)
Nie wszyscy faceci, nie z każdą kobietą . Nie uogólniaj, bo głupio sobie w tym momencie tłumaczysz pewne sprawy.

Trudno będzie Ci kogoś poznać, jeżeli rzeczywiście jesteś taką "samotną zdesperowaną" (plus pozorne wyluzowanie) - sama taka byłam, więc wiem jak to jest. Zrozum jedno: byle gdzie i u byle kogo nie znajdziesz tego, czego szukasz. Są faceci, którym równie mocno zależy na znalezieniu tej wyjątkowej osoby, ale nie tak łatwo trafić akurat na kogoś takiego. Postaraj się złapać więcej autentycznego luzu - porób jakieś fajne, nowe rzeczy ale, bez skupiania się na "a może dzisiaj kogoś poznam?", nie patrz na każdego fajnego faceta jako na "potencjalnego", bo zamęczysz się, jak się umawiasz na randkę, to na randkę, a nie na "ach jak cudownie, on na mnie leci, widzę oczami duszy nadchodzące uczucie".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 12:56   #13
Tirosoma
Zadomowienie
 
Avatar Tirosoma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

Tak, ja to po 2 randce (o ile mi się facet spodoba) wybiegam w przyszłość i planuję bóg wie co .
Muszę nabrać dystansu i traktować randki jako dobrą zabawę, przynajmniej początkowo.
Tirosoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 13:36   #14
201708250923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 813
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

[QUOTE=Tirosoma;25246436][B]Tak,

Edytowane przez 201708250923
Czas edycji: 2017-08-24 o 22:32
201708250923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 13:44   #15
Tirosoma
Zadomowienie
 
Avatar Tirosoma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

No pewno, że marzenia .
Tirosoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 13:49   #16
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

Cytat:
Napisane przez kenio26 Pokaż wiadomość
Mam tak samo.Jestem ładna,uśmiechnięta,wesoła ,inteligentna,ooooooo jaka skromna.W każdym razie normalna dziewczyna,gości są zainteresowani do czasu.Jednak ostatnio największy szok mam z kolegą,o którym każdy mówi że za mną lata baa sama to widzę i tak lata i lata,nagle przerywa i w ogóle się nie odzywa,żeby potem znowu.
Jak łatwo się domyślić nie potrafię doradzić...
Ja mam identycznie!!!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Może mówisz coś takiego, co sprawia, że faceci tracą zainteresowanie? Nawet takie ogólne dywagacje, niby nie personalne, mogą sprawić, że facet wyrobi sobie o Tobie o opinię (bo słucha i rozumie to tak: acha, ona w tym momencie siebie ma na myśli, czyli takie ma poglądy na to, czy na tamto)? - albo sprawiasz wrażenie zbyt niezależnej, takiej, której wiszą związki, faceci, albo druga strona medalu - czyli sprawiasz wrażenie pozornie wyluzowanej, a tak naprawdę mega pragnącej kogoś poznać, być w związku, "złapać faceta". Lub jeszcze coś innego odstrasza. Lub też - równie prawdopodobne - celujesz w grupę facetów, którym kompletnie nie w głowie randki, związki i dlatego się wycofują - co nie chcą nawet niczego zaczynać. I jeszcze inny trop: może za bardzo wpisujesz się w schemat dobrej kumpeli - takiej co to się nie obrazi, że się nie zadzwoniło i nie spotkało z nią w umówionym terminie, bo będą inne okazje, a to przecież nie miała być randka, a luźne ugadanie się.

A co Ty dokładnie im mówisz o tym seksie?
Oj, ja się chyba w taki schemat wpisałam Kolega na każdym spotkaniu wypytywał się mnie, czy łatwo się wkurzam i czy często się obrażam. Niby w żartach, ale to wzbudziło moje podejrzenia a potem jeszcze gadaliśmy o pisaniu SMSów i powiedział, że czasem dopiero późno w nocy się bierze za odpisywanie na wszystkie SMSy z całego dnia, ale "ja się chyba nie obrażam, że później odpisuje"...
No, a teraz coraz rzadziej do mnie pisze

Cytat:
Napisane przez Tirosoma Pokaż wiadomość
Tak, ja to po 2 randce (o ile mi się facet spodoba) wybiegam w przyszłość i planuję bóg wie co .
Muszę nabrać dystansu i traktować randki jako dobrą zabawę, przynajmniej początkowo.
Ja też muszę, tylko nie mam pojęcia, jak to wcielić w życie
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 14:04   #17
Tirosoma
Zadomowienie
 
Avatar Tirosoma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

Jak mnie facet komplementuje to ja już się rozczulam i tak głupio no.
Najlepsza metoda to po prostu nie myśleć o tym. Zająć się innymi ciekawymi rzeczami, jak za bardzo się rozczulasz/napalasz.

Edytowane przez Tirosoma
Czas edycji: 2011-02-21 o 14:29
Tirosoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 17:09   #18
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

Cytat:
Napisane przez Tirosoma Pokaż wiadomość
Mam jakiegoś strasznego pecha do facetów. Co kogoś nie poznam, to się świetnie gada, są mną zachwyceni, a potem stopniowo mnie olewają, olewają... aż koniec albo spotkamy się raz na 2 miesiące tudzież są tacy, hm, nastawieni obojętniej.
Moje zachowanie względem nich? Jestem sympatyczna, ale się nie narzucam, może troszeczkę wieje ode mnie chłodem (czasem pytali, jak mnie ocieplić), ale z czasem się otwieram, adekwatnie do rozwoju znajomości... Mam swoje zdanie. Da się ze mną pogadać o wieelu rzeczach, jestem inteligentna. I nieśmiała jakaś nie jestem absolutnie. W wyglądzie nic mi nie brakuje, choć jeśli chodzi o to, to wolałabym żeby faceci zwracali uwagę na moje wnętrze.
Ostatnio taki jeden, szalejący za mną, umówił się ze mną do klubu. Ale w dniu wyjścia nie zadzwonił, nie dograliśmy szczegółów i godziny. Przepadło. A jest to przyjaciel brata i brat mówi, że jest w szoku, bo gość jest naprawdę OK. Też tak myślałam.Wypisywał do mnie i się napraszał... I cóż z tego? Inny zaś zachowuje się tak samo jak opisałam na początku.

Kompletnie nie rozumiem ich mechanizmu działania.
Tak sobie myślę, że może to wynika z mojej zaniżonej samooceny? Odrzuca ich to podświadomie?
Teraz poznałam takiego gościa, i cholera, jest naprawdę świetny, nie chcę żeby nasza znajomość potoczyła się tak samo jak większość moich innych. Proszę o jakieś rady...
Jeśli Cię pocieszę, to całe 3 lata studiów miałam ten problem, odkąd zaczęły się poważniejsze znajomości. Aż w końcu miałam serdecznie dość facetów, odpuściłam i... następnego faceta który do mnie zagadał w ogóle nie potraktowałam na zasadzie "a może...?". Był nim mój obecny TŻ Na randkę poszłam ubrana ładnie, kobieco, ale nie obiecywałam sobie dużo. Owszem - pomyślałam że fajny chłopak, mądry i wesoły, ale idę tam się spotkać, pogadać, może nieco pokokietować jak to na randce
Dziś mija nam 10 miesięcy a zakochani jesteśmy wciąż do szaleństwa

Po prostu poczekaj bo ten który naprawdę będzie chciał CIEBIE - nie zrazi się ani niezależnością, inteligencją, samooceną czy Bóg wie czym


a na koniec : przez tamte lata moim problemem było to: "czyli sprawiasz wrażenie pozornie wyluzowanej, a tak naprawdę mega pragnącej kogoś poznać, być w związku, "złapać faceta". " Nie wiem jak, ale oni to chyba wyczuwali i dlatego nie wychodziło
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 17:21   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ciągle ten sam schemat!

Ja swojego TŻ poznałam, gdy - no właśnie, gdy wyluzowałam, odpuściłam sobie szukanie faceta (stwierdziłam, że związki chwilowo nie dla mnie), poszłam na spotkanie w celach całkowicie nie randkowych, pogadać. 7 lat razem.

Oczywiście z tego mojego luzu nic by nie wyszło, gdyby nie to, że trafiłam po prostu na tego właściwego dla mnie faceta. Warto było się nieco przemęczyć, poznać sporo osób, aby w końcu poznać jego. Tak miało być.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2011-02-21 o 17:22
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.