Jak szukać zniżek? smart shopping - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-14, 14:51   #1
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123

Jak szukać zniżek? smart shopping


Hej,
Macie jakieś ulubione miejsca.. jakiś spis, porównywarkę lokalnych sklepów na papierze, cokolwiek dzięki czemu wiecie że kupujecie najtaniej za tę samą jakość?
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:21   #2
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Czytalyście to:
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodar...upow_z_UE.html
?
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 04:11   #3
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Cytat:
Napisane przez Rzeczywiscie15 Pokaż wiadomość
No i co w związku? Ot, statystyka
Polskie eBay jest tragicznie zaopatrzone, zatem ludzie, którzy szukają towarów niedostępnych w Polsce wybierają eBay zagraniczne, reszta zadowala się polskim Allegro. I?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 09:36   #4
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

No jak to co?
Popatrz na temat całego wątku.
I nie chodzi tu o szukanie produktów niedostępnych w Polsce, ale produktów w ogóle.
I nie chodzi mi wyłącznie o allegro i ebay - to były wyłącznie przykłady - jak można kupić rzeczy znacznie taniej, bez większego wysiłku.
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:34   #5
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Cytat:
Napisane przez Rzeczywiscie15 Pokaż wiadomość
No jak to co?
Popatrz na temat całego wątku.
I nie chodzi tu o szukanie produktów niedostępnych w Polsce, ale produktów w ogóle.
I nie chodzi mi wyłącznie o allegro i ebay - to były wyłącznie przykłady - jak można kupić rzeczy znacznie taniej, bez większego wysiłku.
A, to owszem. Potraktowałam ten artykuł bez związku z tematem wątku, moja nieuwaga.
Pisałam już to na innym wątku, ale powtórzę tutaj - ostatnio porównywałam ceny aparatów cyfrowych i laptopów w Polsce i w sklepach zagranicznych (on line i "realnych") i ku mojemu zdziwieniu ceny w Polsce były sporo niższe. Zatem może to nie jest taka oczywistość, że sprowadzając wszystkie rzeczy z zagranicy oszczędzimy.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 09:28   #6
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Teraz, kiedy dolar tak wysoko stoi faktycznie nie warto. Trzeba znać okresy promocyjne jakimi się rządzą różne kraje UE. (np. przeceny w Wielkiej Brytanii w lato. Czasem warto wydać 200zł na bilet i zrobić zakupy w Londynie;>)

No to jak Wy znajdujecie okazje/promocje?
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 18:38   #7
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Cytat:
Napisane przez Rzeczywiscie15 Pokaż wiadomość
Teraz, kiedy dolar tak wysoko stoi faktycznie nie warto. Trzeba znać okresy promocyjne jakimi się rządzą różne kraje UE. (np. przeceny w Wielkiej Brytanii w lato. Czasem warto wydać 200zł na bilet i zrobić zakupy w Londynie;>)

No to jak Wy znajdujecie okazje/promocje?
Ja generalnie wcale
Mam strasznie rozrzutną naturę, jak mi się coś spodoba, to po prostu kupuję (o ile mnie stać), nie czekam na wyprzedaż.

Natomiast czasami kupuję kosmetyki w promocji "dwa w cenie jednego".
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 21:40   #8
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

a znacie to ?
www.ceneo.pl/
www.skapiec.pl/
www.nokaut.pl
www.torturacen.pl/
www.kupujemy.pl/
bazzar.interia.pl/

ja osobiscie nie korzystam czesto - najczesciej z ceneo - wole jednak zakupy w prawdziwych sklepach
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 05:19   #9
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Cytat:
Napisane przez magdaka13 Pokaż wiadomość
a znacie to ?
www.ceneo.pl/
www.skapiec.pl/
www.nokaut.pl
www.torturacen.pl/
www.kupujemy.pl/
bazzar.interia.pl/

ja osobiscie nie korzystam czesto - najczesciej z ceneo - wole jednak zakupy w prawdziwych sklepach
A, w przypadku internetowych zakupów owszem, zaglądam głównie na ceneo.pl skapiec.pl, ale warto pamiętać, że to sponsorowane strony i czasami można znaleźć coś taniej, jak się samemu poszuka
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 13:10   #10
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Sponsorowane? tzn?
Myślałam, że zarabiają na ruchu - odwiedzalności strony (i reklamach) ale same sklepy, które są widoczne w porówywarce nic nie płacą za to...

To ja proponuję stworzyć (w ramach mądrych zakupów i zbliżających się świąt) społeczną porównywarkę!!! Co wy na to? Np. gdzie najtaniej i najlepiej można zaopatrzyć się w (aparat foto nie, karp też nie, choinka - za prędko...) pyszną kawę!
Moja propozycja - meksyk maragogipe ciemno palona (idealna do ekspresu) za 13zł/10dag

paranoja -
jak masz tak rozrzutną naturę polecam poczytać coś o zakupoholizmie;> a nuż jesteś uzależniona...
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 20:04   #11
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Cytat:
Napisane przez Rzeczywiscie15 Pokaż wiadomość
Sponsorowane? tzn?
Myślałam, że zarabiają na ruchu - odwiedzalności strony (i reklamach) ale same sklepy, które są widoczne w porówywarce nic nie płacą za to...

To ja proponuję stworzyć (w ramach mądrych zakupów i zbliżających się świąt) społeczną porównywarkę!!! Co wy na to? Np. gdzie najtaniej i najlepiej można zaopatrzyć się w (aparat foto nie, karp też nie, choinka - za prędko...) pyszną kawę!
Moja propozycja - meksyk maragogipe ciemno palona (idealna do ekspresu) za 13zł/10dag

paranoja -
jak masz tak rozrzutną naturę polecam poczytać coś o zakupoholizmie;> a nuż jesteś uzależniona...
Nie, no bez przesady Dla mnie to taka "szybka" rozrywka jest
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 13:56   #12
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Powstał niedawno taki program Usta-Usta - dla aktywnych internautów. Tzn. jeśli lubisz rozmawiać ze swoimi znajomymi przez intenret (np. na wizazu) to program jest najprawdopodobniej dla ciebie
W Usta-Usta - osoby zarejestrowanie nazywane są Agentami. Agenci w zamian za szczere i rzetelne opinie na temat produktów czy usług przeróżnych marek otrzymują wspomniane produkty czy usługi.
Co Wy o tym sądzicie?
Dostajesz produkt do testowania (np. stanik z nowej kolekcji jednego z lepszych producentów damskiej bielizny). Stanik jest już Twój. Ty masz go teraz ocenić i opisać a jak produkt się spodobał to również zarekomendować go swoim znajomym.
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 13:33   #13
mmed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Cytat:
Napisane przez Rzeczywiscie15 Pokaż wiadomość
Powstał niedawno taki program Usta-Usta - dla aktywnych internautów. Tzn. jeśli lubisz rozmawiać ze swoimi znajomymi przez intenret (np. na wizazu) to program jest najprawdopodobniej dla ciebie
W Usta-Usta - osoby zarejestrowanie nazywane są Agentami. Agenci w zamian za szczere i rzetelne opinie na temat produktów czy usług przeróżnych marek otrzymują wspomniane produkty czy usługi.
Co Wy o tym sądzicie?
Dostajesz produkt do testowania (np. stanik z nowej kolekcji jednego z lepszych producentów damskiej bielizny). Stanik jest już Twój. Ty masz go teraz ocenić i opisać a jak produkt się spodobał to również zarekomendować go swoim znajomym.
jestem jak najbardziej za takimi akcjami - dlatego zostałam Agentem
mmed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 15:28   #14
casablanka6
Raczkowanie
 
Avatar casablanka6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 162
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

ja również jestem zwolenniczką takowych akcji. uwielbiam poznawać nowe produkty. Jestem osobą komunikatywną dlatego z miłą chęcią będę dzieliła się wiedzą na ten temat z innymi.
casablanka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 09:30   #15
villemo855
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

witam ja również zostałam Agentką uwielbiam wypróbowywanie nowych produktów i nowinek więc jestem bardzo zadowolona z powstania takiej akcji
villemo855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 17:52   #16
mercedes23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

ejj stanik? hehe dziwne, jak ktos moze wyslac mi stanik... i spytac o opinie... i co ja moge napisac? ze byl wygodny? nie gniotl mi ekhemmm? Nie da sie tego wypubowywac tak po prostu... zeby dobrac odpowiedni stanik trzeba go zmierzyc itd nie wiem nie wyobrazam sobie tego...
mercedes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 18:24   #17
Light_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Light_Blue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 280
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Zarejestrowałam się wchodzę w newsy i nie ma żadnych akcji nie do końca to rozumiem i trochę się obawiam bo trzeba było podać dokładne dane osobowe
__________________
"W deszczu maleńkich żółtych kwiatów..."

21.05.2011...Notre jour
Light_Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 18:28   #18
mercedes23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Cytat:
Napisane przez Light_Blue Pokaż wiadomość
Zarejestrowałam się wchodzę w newsy i nie ma żadnych akcji nie do końca to rozumiem i trochę się obawiam bo trzeba było podać dokładne dane osobowe
Jak się zarejestrujesz to w "Moje akcje" jest coś
mercedes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:21   #19
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

A gdzie niby jest ten link? Bo w wyszukiwarce mie nie wyskakują te usta-usta.
Ja często korzystam z ceneo, zwłaszcza jeśli chodzi o sprzęt rtv czy audio, w internecie zawsze znajdę coś tańszego niż to co jest w moich miejscowych sklepach.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 12:46   #20
getchen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Cytat:
Napisane przez magdaka13 Pokaż wiadomość
a znacie to ?
www.ceneo.pl/
www.skapiec.pl/
www.nokaut.pl
www.torturacen.pl/
www.kupujemy.pl/
bazzar.interia.pl/

ja osobiscie nie korzystam czesto - najczesciej z ceneo - wole jednak zakupy w prawdziwych sklepach
Osobiście zawsze korzystam z www.ceneo.pl, gdyż umożliwia mi on odnalezienie największej liczby pozycji tzn. jest najbardziej dokładny i konkretny. Porównuję też wskazane przez www.ceneo.pl ceny z cenami poszukiwanych produktów dostępnych na allegro. I w taki sposób decyduję, czy kupuję za pośrednictwem allegro.pl, czy też nie
getchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 12:46   #21
mercedes23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Jezeli chodzi o ceneo to nie wiem czy ja robie jakis blad ale gdy wpisuje np rolki k2 to nigdy nie znajduje mi lyzworolek tej firmy tylko wszystkie produkty tej firmy w ogole... co do usta usta to linka masz tu: www.usta-usta.pl
mercedes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 12:59   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Ja bym do tego usta-usta podchodziła bardzo ostrożnie.
1. Nie da się poznać bliższych szczegółów bez zarejestrowania się.
2. Trzeba podać bardzo dużo danych, aby się zarejestrować.
3. Niewiele informacji z innych, wiarygodnych źródeł (chodzi mi o artykuły, że takowy portal powstał).
4. Nie zadbali o pozycjonowanie w Google - ciężko ich znaleźć. A przecież celem tego jest pozyskanie wielu oceniających, testerów.

Cytat:
Napisane przez mmed Pokaż wiadomość
jestem jak najbardziej za takimi akcjami - dlatego zostałam Agentem
Cytat:
Napisane przez casablanka6 Pokaż wiadomość
ja również jestem zwolenniczką takowych akcji. uwielbiam poznawać nowe produkty. Jestem osobą komunikatywną dlatego z miłą chęcią będę dzieliła się wiedzą na ten temat z innymi.
Cytat:
Napisane przez villemo855 Pokaż wiadomość
witam ja również zostałam Agentką uwielbiam wypróbowywanie nowych produktów i nowinek więc jestem bardzo zadowolona z powstania takiej akcji
A akcję zachwalają użytkownicy Wizażu zarejestrowani w przeciągu dwóch dni, z małą ilością postów... Wybaczcie, jeśli niesłusznie, ale jestem podejrzliwa.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-02-01 o 13:04
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 08:43   #23
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Hej
Doris1981 mam nadzieję że uda mi się sprostować parę rzeczy:
1' Już można. Wchodząc na usta-usta.pl pojawia się blog, gdzie wszystko jest opisane. Jak czegoś nie wiem, pisze na kwaterę - odpisują bardzo szybko.
2' Obawiałam się wyłącznie danych dot. adresu zamieszkania - ale tak jak informują w panelu - musisz je podać by mogli Ci wysłać produkt do testowania.
3' http://www.kariera.com.pl/index.php?gm=1&wi=5394&st=1
i ten sam, jednak w 'garażu' marki, która stworzyła usta-usta: http://www.adnews.pl/public_relation...,389,i175.html
4' O pozycjonowanie z tego co mi wiadomo zadbali - ale system istnieje ok 2 tygodni (?) i Bartek mówił mi że na efekty pozycjonowania trzeba poczekać odrobinę dłużej.

A widziałyście nową akcję? jest o bezpieczeństwie w internecie.
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 10:49   #24
joyous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z Południa:)
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Dziewczyny, mnie do zostania agentem zachęcił mój znajomy, który de facto jest moderatorem strony, a więc ufam mu w mnie pomysł jest co najmniej dobry dostajesz produkt (chętnie sprawdziłabym nawet stanik nim takowy bym kupiła), oceniasz, piszesz raport i po wszystkim Uważam, że inicjatywa jest poparta dobrą znajomoscią naszego społeczeństwa
joyous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 13:43   #25
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Miałam parę pytań odnośnie działania tego programu i w sobote dostałam pliczek z odpowiedziami.
Poprosili mnie bym zamieściła go też w miejscu w którym szeptam bo inni też mogą mieć podobne pytania więc zamieszczam
--
Czy każdy Agent dostaje produkty do testowania?
Do każdej z akcji mamy określoną ilość produktów. Jeśli akcja się powiedzie, jest oczywiście duże prawdopodobieństwo, że klient będzie chciał powtórzyć akcję i wtedy dostajemy kolejne produkty do rozdania naszym Agentom.
Produkty do testowania dostają Agenci, którzy przeszli kwalifikację oraz w pierwszym tygodniu akcji wykazują swoją aktywność w akcji - piszą, pytają się, oceniają, porównują z innymi markami itp (wszystko na forach, blogach, gg, maile - również do nas) - spośród tych osób pod koniec pierwszego tygodnia wyłonimy osoby, które dostaną do przetestowania produkt - tym samym te osoby, będą mogły pozostałym Agentom odpowiedzieć na powstałe w pierwszym tygodniu pytania.
Dzięki temu i Agenci i reszta internautów zaglądających do wątku będzie miała pewność, że opinie są wiarygodne.
Czy Agent, który dostał produkt może go dostać jeszcze raz?
Nie. Dajemy szansę wszystkim Agentom do testowania produktów. Jeśli ktoś otrzymał już produkt - może brać udział w kolejnych edycjach kampanii (dzięki czemu zdobywa kolejne punkty) jednak produktu już nie otrzyma.
Dla jasności napiszę - że chodzi o jeden i ten sam produkt. Agent może brać udział w różnych akcjach i z każdej może otrzymać produkt do testowania.
Jak mam oceniać produkt, z którego nie korzystałam? Mam tylko wiadomości o nim, ale nie miałam go w ręce...
W pierwszej fazie akcji, każdy ma taki problem. Dlatego zawsze, zaczynając akcję z produktem z którym nie miałaś styczności - zadawaj pytania.
"czy ktoś ma bieliznę z DONNY?", "podobają mi się wzory, którymi chwalą się na stronie, ale czy taka bielizna jest trwała? Jest wygodna? "
Takie szepty również są dla nas istotne! Rozpoczynając akcję dostajesz mnóstwo informacji o marce - masz też możliwość wysłania nam zapytania odnośnie szczegółów - my przesyłamy je marce i ona wysyła Tobie pełną i kompetentną odpowiedź.
Nie potrafię zapisać swoich danych w moim profilu i z tego powodu nie mogę wejść do działu gadżety:/
Problem powinien być już rozwiązany. Jeśli jednak zauważysz, że problem nadal istnieje daj nam o tym znać - ostatecznie zawsze możemy wpisać go ręcznie (do takich sytuacji jeszcze doszło
Za jakie wpisy dostaję punkty? za wpisy w wątku o marce też, chociaż nie pisze o marce?
Punkty przyznawane są wyłącznie za wpisy odnoszące się do marki/produktu. Mogą to być jak wyżej wypisaliśmy - pytania, mogą to być oceny (zarówno pozytywne jak i negatywne) mogą to być porównania z innymi markami. Pamiętaj jednak by swoją wypowiedź odpowiednio argumentować - wypowiedź "DONNA jest fajna" nie będzie wliczana. Jednak już "DONNA jest fajna bo mają prześliczne wzorki" jest taka jaka być powinna.
Pamiętaj! Zawsze czytaj uważnie to co wysyłamy Ci w plikach mówiących o akcji. Dostajesz to ponieważ są to istotne dla Ciebie informacje.
--
Jak na razie tyle.
Zdrówko!
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 08:05   #26
Cammile
Raczkowanie
 
Avatar Cammile
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 134
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Hej. Też jestem Agentką
Pomysł podoba mi się. Można poznać wiele fajnych, czasem nieznanych marek i je przetestować.

Na ustach dodali dwa nowe punkty w Kodeksie. Przeczytajcie, warto.
Program walczy ze spamem, więc Agenci zarejestrowani w nim zwracajcie szczególną uwagę na to by nie spamować hm?

Może tutaj podyskutowałybyśmy wszyscy co wg. Was jest spamem?

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Ps. i nie cukierkujcie! przecież jak czytałam kodeks jest jasno napisane, żeby oceniać i opisywać produkt czy usługę szczerze ale też i swobodnie. Jak ktoś pisze, że marka na D. jest piękna i cudowna i jeszcze przeznaczona wyłącznie do wyjątkowych osób - czy mówi prawdę;>? może jej się tak tylko wyjade;> wg. mnie jest nie rzetelna (tym bardziej, jeśli ma 2 posty na forum).

Wg. mnie bawić się byciem Agentem jest opisywanie marki D. nie "D. jest fajna bo mają prześliczne wzorki" ale "A ja dostałam zaproszenie od D. i jak wpadne do slepu to wam opowiem jak to z mojej strony wygląda", albo "Jestem z gdańska i kij, mam tak daleko do tej D. że cięzko będzie mi mowic cokolwiek o niej. Ale ma u mnie mały plus bo chce poznac opinie kobiet o swojej serii bielizny"
__________________
Wytrwałość i skupienie określa Twój status społeczny
Cammile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 19:42   #27
Baska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Jak szukać zniżek? smart shopping

Ja z kolei polecam serwis geloo.pl Niedawno się o nim w ogóle dowiedziałam, ale już udało mi się z niego skorzystać. Macie tam aukcje ujemne, za każdym kliknięciem zmniejszacie cenę towaru 1,01 zł. Można naprawdę skorzystać i kupić taniej.
Baska1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.