KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 14:33   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych



KOBO Professional to najnowszej generacji kosmetyki do makijażu, które charakteryzują się niezwykłą trwałością i łatwością aplikacji. Wybierając produkty KOBO każda konsumentka może liczyć na profesjonalny efekt wykonanego w domu makijażu, który nie obciąży zanadto jej kieszeni.
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 17:19   #2
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Boże dzisiaj zaszłam do natury i właśnie idę idę i patrzę... jakieś cudowne kolorowe stoisko, piękne opakowania, słoiczki, te cienie, ten wybór...
Kopara mi opadła, myślę -Jezu pewnie drogie
a tu zonk, bo stać mnie na to
aż zapytałam pani czy to nowość i powiedziała że tak, to nowe Polskie kosmetyki.
Naprawdę jestem wysoce podniecona tym co ujrzałam
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 19:58   #3
_Alessandra
Zakorzenienie
 
Avatar _Alessandra
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Świdnica.
Wiadomości: 6 069
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Pierwsza myśl , kiedy kliknęłam ten artykuł ' popatrzeć można, bo przecież nie dam ponad 100 za cień do powiek..' - zwiódł mnie chyba obrazek i nazwa A tu nagle takie ceny i do tego śliczne opakowania !! I nie ukrywam jestem bardzo, ale to bardzo zainteresowana tymi produktami Ciekawe tylko jak z jakością, ale sądzę, że w najbliższym czasie pojawią się recenzję nowościomaniaczek
__________________
14.08.2013 - England..

książkoholiczka


10.03.2009 - razem
_Alessandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 00:29   #4
SayuriSan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 1
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Cieszę się że marka Kobo została przedstawiona na Wizażu Po ostatniej wizycie w drogerii Natura bardzo mnie zainteresowała, do tego stopnia że postanowiłam zakupić sobie bazę pod cienie tej marki i jak narazie jestem zadowolona Czyżby tańszy następca Inglota?? Będę bacznie śledzić opinie wizażanek

Edytowane przez SayuriSan
Czas edycji: 2010-10-01 o 00:32
SayuriSan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:23   #5
Kamila g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 121
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Cześć dziewczyny.
Obiecałam, że się odedzwę jak będę miała jakieś informacje o Kobo. Podrzucam linki do poczytania o marce. Ja myślę, że KOBO będzie hitem na polskim rynku A przede wszystkim da szansę na wyposażenie kuferków młodym wizażystkom

http://www.handel-net.pl/producenci-...iegu-reki.html

http://modowo.pl/profesjonalny-makij...fessional-chic


http://www.handel-net.pl/nowe-produk...fessional.html

Ps. Zakupiłam tusz Spectacular Volume Mascara - Jest NIESAMOWITY !!! pogrubia, przedłuża i NIE SKLEJA

Jak przetestuję kolejne rzeczy, tudzież dowiem się czegoś nowego o KOBO dam Wam znać...

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez SayuriSan Pokaż wiadomość
Cieszę się że marka Kobo została przedstawiona na Wizażu Po ostatniej wizycie w drogerii Natura bardzo mnie zainteresowała, do tego stopnia że postanowiłam zakupić sobie bazę pod cienie tej marki i jak narazie jestem zadowolona Czyżby tańszy następca Inglota?? Będę bacznie śledzić opinie wizażanek


Moim zdaniem jedną z najlepszych baz pod cieni jest Baza "Art Deco", nie zakupiłam jeszcze KOBO , bo mam tą, ale widząc konsystencje produktu to myślę, że zajmie 2 lub pierwsze miejsce po Art Deco. Inglot leci na 3 pozycje Wypróbuje na pewno podzielę się opinią
Kamila g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 14:06   #6
Rayka
Rozeznanie
 
Avatar Rayka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: gdzies w Polsce:)
Wiadomości: 541
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Również ciesze się że została przedstawiona ta marka, stoisko w drogerii bardzo zachęca do zakupu i oczywiscie cena, sama mam baze pod podkład i serdecznie ja polecam, przedłuża makijaz i nawilża cerę a kosztuje 19,99 zł
__________________
Life is a bitch

To już 9 lat razem



http://www.suwaczek.pl/cache/607ef315c4.png
Rayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 15:51   #7
Nika062
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Wczoraj kupiłam cienie KOBO. Więc odrazu dziś się wymalowałam! I są po prostu rewelacyjne. Malowałam się o godzinie 8 rano jest godzina 17 a powieka wygląda jak bym malowała się 5 minut temu! Nic się nie zmieniło!! Mogę szczerze polecić! Napewno kupię jeszcze inne odcienie!

Pozdrawiam
Nika062 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 19:53   #8
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

tez kupiłam dzis marki kobo mazidełko to chyba korektor jest, bede go używać do przebarwien i pod oczy, zobaczymy czy jest wart swojej ceny http://modowo.pl/wp-content/uploads/...ake_Up_401.jpg
ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:53   #9
beretka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Zdążyłam już kupić cienie w 3 kolorach (trzymają się od rana do wieczora ) oraz bazę pod makijaż, która cudownie przedłuża makijaż

Jestem bardzo zadowolona z tej marki zwłaszcza, że ma takie ceny!!!
beretka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:49   #10
barceloneta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Ja kupiłam puder sypki transparentny tej marki. Przygotowałam recenzję na YT: http://www.youtube.com/user/cosmossi.../0/BkV_zY9Af9A
To moja 1. recenzja więc proszę o wyrozumiałość
barceloneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:27   #11
SuavementeBesame
Raczkowanie
 
Avatar SuavementeBesame
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 124
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Cytat:
Napisane przez Rayka Pokaż wiadomość
Również ciesze się że została przedstawiona ta marka, stoisko w drogerii bardzo zachęca do zakupu i oczywiscie cena, sama mam baze pod podkład i serdecznie ja polecam, przedłuża makijaz i nawilża cerę a kosztuje 19,99 zł

Ja również kupiłam bazę pod podkład (który również może być na oczy) i byłam naprawdę zdziwiona... w pierwszej chwili próbując tester stiwerdziłam, że jakiś badziew bo konsystencja jakaś płynna i się tylko rozmazuje na ręcę... , więc poszłam dalej czegoś szukać, ale zorientowałam się że baza się wchłoneła i dała taki milutki efekt delikatności
Poleciałam spowrotem i zakupiłam... pomalowałam się nią na mój ślub cywilny, siebie, mame i siostre... i po całym dniu stresu, zabawy, deszczu (bo lało okropnie) makijaż był wciąż świeży, jakbym się dopiero pomalowała ... cienie się nie gromadziły na powiekach.
I ta cena... każdego teraz stać na te kosmetyki.

Teraz mnie ciągnie do wypróbowania podkładu i korektora
__________________
poznaliśmy się: 28.09.2008 r.

zaręczyliśmy się: 25.12.2010 r.

ślubowaliśmy w USC: 11.02.2011 r.

ślubowaliśmy w kościele: 29.04.2011 r.

http://s6.suwaczek.com/20110429291120.png
SuavementeBesame jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 12:57   #12
kwiatuszek511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Hej! Ja też się skusiłam wczoraj na kosmetyk z tej firmy. Eyeliner Kobo- super! wygodny w użyciu i super trwały. polecam
a podkłady jakie mają działanie z tej firmy? orientujecie się może?
kwiatuszek511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:59   #13
madusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Katowic
Wiadomości: 66
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Witam Was Ja również odwiedziłam sklep Natura i zakupiłam bazę po cienie oraz bazę pod makijaż używam ich kilka dni aleod pierwszego momentu jestem bardzo mile zaskoczona cienie na powiekach trzymają się cały dzień Poluje jeszcze na podkład i puder, ale czekam aż wykocze te co mam.
madusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 08:21   #14
ewelina 112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

witam. TYCH KOSMETYKÓW ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!
w szczególności tuszu do rzęs, który kupiłam wczoraj tj. 17.04, a dzisiaj nadaje się do wyrzucenia. był to pierwszy mój zakup w ciemno, na szczęście nie wydałam fortunę(24,99). chciałam się nim dzisiaj umalować i spotkało mnie ogromne rozczarowanie: tak wysuszonego tuszu nigdy nie widziałam(nawet się nie umalowałam- po prostu się nie da). a oddać nie mogę ponieważ takich produktów się nie oddaje. jeśli ktoś jest ze stargardu szcz. to zdecydowanie nie polecam drogerii natury. przed zakupem radzę trzy razy się zastanowić. pozdrawiam
ewelina 112233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 14:38   #15
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

ja używam podkład matujący z firmy kobo,oraz sypki puder i muszę przyznać,że jestem zadowolona
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 22:17   #16
igusia304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Witajcie.
Cienie KOBO są rewelacyjne!!!!! nie używałam innych produktów ale mam zamiar spróbować. Cienie są znakomite, znakomite~!!! A drogi Inglot jest beznadziejny porównując go z KOBO. Cienie wchłaniają się w powiekę, tworzą taką jakby skórkę i nie ścierają się nawet gdy je traktuję palcem Nie używałam wcześniej cieni tak trwałych a kupowałam firmowe. POLECAM!!!!!
igusia304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 17:45   #17
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Cienie KOBO kosztuja 18zł? a z tego co wiem to INGLOT'A 11zł więc nie rozumiem dlaczego ktos tu napisał że INGLOT jest drogi???
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 14:36   #18
guzia86
Przyczajenie
 
Avatar guzia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 6
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
ja używam podkład matujący z firmy kobo,oraz sypki puder i muszę przyznać,że jestem zadowolona
ja dzisiaj kupiłam własnie ten puder,bo potrzebuje matujących a szczególnie w strefie T i mam nadzieje że okaże się dobry i bede mogła do niego wracać
guzia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:13   #19
Inusiaa88
Raczkowanie
 
Avatar Inusiaa88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 359
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Wczoraj udalam się do Natury w palącej potrzebie zakupu jakiegoś nowego podkładu matującego.. Ogólnie nie lubię tej drogerii bo dla mnie tam jest za drogo, ale tylko ona była otwarta. I udałam się po poradę do jednej z ekspedientek i poleciła mi właśnie podkład tej firmy... Zdziwilam się, bo wcześniej tej marki nie znalam No ale, że lubię próbować nowości to skusiłam się i zakupiłam za 22,99zl.
I oto dziś rano go użyłam i wydaję się naprawde bardzo dobry...
Chetnie bede probowc inne produkty tej marki. Polecam.
__________________

09.06.2012 godz. 13:00 - ŻONKA

"Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić,

to tylko jedno - miłować" - Jan Paweł II
Inusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 20:13   #20
LaEnergia
Przyczajenie
 
Avatar LaEnergia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 1
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Właśnie coraz bardziej zaczynam przekonywać się do tych kosmetyków. Zaczęło się od tego, że kupiłam córce do buta-tzn.Mikołaj Jej przyniósł - taki kosmetyk 2w1, który może służyć jako róż do policzków lub cień do powiek. Bardzo Jej się spodobał- mi zresztą też (bo podkradłam trochę). Później trafiłam na kilka interesujących opinii o innych kosmetykach tej firmy i postanowiłam zwiększyć swoje zasoby makijaż-owe o produkty właśnie tej firmy. Zatem mogę stwierdzić, że: brązer całkiem przyzwoity, tusz do rzęs jak najbardziej polecam, choć no cóż od Max Factor'a jestem uzależniona. Cienie do powiek są bardzo fajne. Ładnie przylegają do powieki i mają piękne kolory. Zamierzam dokupić jeszcze kilka pozycji tej firmy. Pozdrawiam
LaEnergia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 01:17   #21
anejda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Ja dziś kupiłam lakier z firmy KOBO, 9 poppy red, jest śliczny, wygląda zupełnie inaczej niż na stronie internetowej KOBO. 2 warstwy, idealnie pokryta płytka paznokcia, ciekawe jak będzie z wytrzymałością, bo nie ukrywam, że na tym mi najbardziej zależy. Musze skusić się na cienie do powiek
anejda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 17:48   #22
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Czy z Kobo dostepne sa puste palety?
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 09:23   #23
Natalia444444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Olesno Małopolska
Wiadomości: 1
Talking Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Ostatnio wypatrzyłam na promocji cienie kobo po 6 zł wiec zachęcona ceną kupiłam nawet 2. Myślałam że szału nie będzie i strasznie się pomyliłam. Były fantastyczne!!! Mam opadające powieki i każde cienie po kilku godzinach wyglądają delikatnie mowiąc nie za ciekawie a te... do samego rana były tam gdzie powinny. To po prostu wspaniałe!!! jestem nimi zachwycona. Na pewno jeszcze nie jeden kosmetyk tej firmy zagości w mojej kosmetyczce
Natalia444444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:03   #24
Rymiria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Ja zakochałam się w tych kosmetykach od znalezienia podkładu, który jest JASNY. Zawsze miałam z tym problem, mam cerę wręcz białą i wszystkie podkłady/pudry, były tak ciemne, że o używaniu nie było mowy. Podkład kobo (ten o konsystencji ciastoliny niemalże) bardzo, bardzo miło mnie zaskoczył. Jak stwierdzili moi znajomi "Photoshop bez komputera" i efekt faktycznie taki jest. Pięknie wyrównuje koloryt, maskuje niedoskonałości i naczynka. Jedyny minus: potrzeba do niego dobrego, matującego pudru, bo bardzo się błyszczy, ale poza tym jest absolutnie wspaniały.
O cieniach pisać nie będę, bo moje poprzedniczki już się rozpisywały i przychylam się do ich opinii. Świetne kosmetyki w świetnej cenie.
A i zapomniałabym. Jestem alergikiem, nawet AA potrafiły mnie uczulać, kobo nawet odrobinie nie podrażnił mojej wrażliwej skóry.
Rymiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 16:54   #25
igusia304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Cienie KOBO kosztuja 18zł? a z tego co wiem to INGLOT'A 11zł więc nie rozumiem dlaczego ktos tu napisał że INGLOT jest drogi???
witam
ja kupowałam cienie (4 kolory w jednym) za większe pieniądze, ale biorąc pod uwagę np tusz do rzęs, kobo 22 zł a inglot 34zł. podkład kobo 22 zł a inglot 52zł. na każdym produkcie zauważyłam różnicę ceny na korzyść kobo

ktoś pisał, że tusz jest do ...... ja kupiłam i jest świetny! Może ktoś kupił stary, mi Pani wyciągnęła ze świeżej dostawy, spod lady i jest znakomity. Fajna, silikonowa szczoteczka i efekt pogrubienia bez kilkukrotnego malowania rzęs. polecam. podkład jest też fajny za 22 zł. używałam matującego i wygładzającego. wygładzający mi nie służył ale to wina mojej teraźniejszej cery, przechodzi kompletne wysuszenie i mam z nią problem ale podkład jest ok. następny kosmetyk z kobo to świetny korektor w pędzelku, za małe pieniądze. Polecam KObo!
igusia304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 20:17   #26
JOY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Dot.: KOBO Professional - nowa marka kosmetyków kolorowych

Cześć dziewczynki chciałam zapytać jak oceniacie baze pod podkład i bazy pod cienie czy są warte kupienia Jeśli chodzi o cienie to mam kilka i naprawdę jestem z nich zadowolona - powiedziałabym, że dłużej się trzymają niż Inglota, które też posiadam.
JOY jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.