Wypadające włosy cz. V - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-17, 12:59   #451
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Dziewczyny, ja też miałam problem z wypryskami, szczególnie na plecach. Ale od jakiegoś czasu pojawiają się bardzo sporadycznie i zaraz znikają, wydaje mi się że to zasługa drożdży piwnych które zażywam od 23 kwietnia (troszkę już za długo ale chce skończyć opakowanie) i picia skrzypokrzywy. Na poczatku kuracji tymi specyfikami był jeszcze większy wysyp, ale teraz jest genialnie i mam spokój.
A w poniedziałek kupuje drożdże takie do ciast i będę się starała to wypić...Zalezy mi bardzo na szybszym wzroście włosów i moze tym razem wytrzymam. Za pierwszym razem nie dałam rady ze smakiem, ale wypróbuje przepis z dodatkiem soku marchwiowego, obym przetrwała
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 14:30   #452
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja też miałam problem z wypryskami, szczególnie na plecach. Ale od jakiegoś czasu pojawiają się bardzo sporadycznie i zaraz znikają, wydaje mi się że to zasługa drożdży piwnych które zażywam od 23 kwietnia (troszkę już za długo ale chce skończyć opakowanie) i picia skrzypokrzywy. Na poczatku kuracji tymi specyfikami był jeszcze większy wysyp, ale teraz jest genialnie i mam spokój.
A w poniedziałek kupuje drożdże takie do ciast i będę się starała to wypić...Zalezy mi bardzo na szybszym wzroście włosów i moze tym razem wytrzymam. Za pierwszym razem nie dałam rady ze smakiem, ale wypróbuje przepis z dodatkiem soku marchwiowego, obym przetrwała
Ja kiedys walczylam o przyrost, ale teraz to bez sensu. Po co mi przyrost jak lysieje? Moje marzenie, to zwalczyc wypadanie. Reszta jest do osiagniecia.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 14:44   #453
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Ja kiedys walczylam o przyrost, ale teraz to bez sensu. Po co mi przyrost jak lysieje? Moje marzenie, to zwalczyc wypadanie. Reszta jest do osiagniecia.
Ja musze walczyć o przyrost bo jeśli moje krótkie obecnie włosy przerzedzą się jeszcze bardziej to będe musiala zapomnieć o upięciu ktore nosze obecnie. Jak mialam długie czesałam się tak samo, tyle że kok był dużo większy, ale też trudniej było mi go utrzymać w ryzach. Teraz mam krótkie włosy, ale mogę je spiąć podobnie jak wczesniej z tą róznicą ze ledwo wysarcza mi włosów zeby schowac pod nimi spinki Więc jeśli zrobia się jeszcze rzadsze, a nie będą dłuższe, to nie wiem co będę nosić na głowie, bo o rozpuszczonych mogę zapomnieć.
Oczywiście nie przemyślałam tego przed obcięciem przez co jestem w jeszcze większej du.ie.
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 21:11   #454
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Ja do niedawna też walczyłam o przyrost, ale teraz już wszystko mnie irytuje. Pamiętam jak rok temu mówiłam, że wystarczy, że zetnę 20 cm włosów i pozbędę się prześwitów na długości. Minął rok, ścięłam ok 20 cm, a prześwit dalej jest, czyli, że włosy wciąż wypadają za mocno I jak tu być pozytywnie nastawionym;/
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 21:29   #455
tetyda_p
Przyczajenie
 
Avatar tetyda_p
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 15
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Siempretalia Pokaż wiadomość
KinkyGirl ja właśnie też zamierzam iść do endo w celu zbadania hormonów. Nie wiem czy tu można podawać linki innych stron, ale sprawdź sobie na stronie Ilony Jungi jakie trzeba zrobić badania hormonów. Tam ona wszystko podała, ale jest tego bardzo dużo. Moim zdaniem, jeśli masz problemy z okresem to na pewno powinnaś zbadać hormony płciowe:
LH,FSH
Estradiol
Prolaktyna
Progesteron
Testosteron
Androstendion
DHEA-S
Chociaż chyba lepiej by było skonsultować to z lekarzem, sama mam zamiar własnie w tym celu iść do endo.
A jeszcze mam pytanie do Ciebie, endo zajmuje się też hormonami płciowymi, tymi, które wcześniej wymieniłam, czy tylko tarczycą?
Zajmuje się chyba wszystkimi, ja miałam skierowanie do endo z wysoką prolaktyną i testosteronem, więc na pewno
tetyda_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 21:49   #456
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Wypadające włosy cz. V

tetyda_p dzięki za odpowiedź Oby teraz tylko trafić na dobrego lekarza, bo konowałów, niestety, nie brakuje.
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 09:21   #457
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Ja tez mam tradzik na plecach. Ale jest okropny. Wstyd na plaze wyjsc. Pelno czerwonych i ropnych pryszczy. Az dziury w plecach mi sie porobily. Czuje, ze to moze byc powiazane bo zaczelo sie razen z ostrym wypad
aniem wlosow.
Miałam identyczny trądzik na plecach. I na twarzy, ale na niej był inny, Taka kaszka.. Pojawił mi się razem z wypadaniem włosów.
Teraz zaczyna mi schodzić, coraz ładniejszą mam cere i plecy praktycznie są czyste, tylko kilka zostało. Wydaję mi się ze to od anty, ale co z tego skoro włosy dalej lecą, A najbardziej mi zależało zeby zahamować wypadanie. Pryszcze to nie był dla mnie az taki problem.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-18, 10:47   #458
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Miałam identyczny trądzik na plecach. I na twarzy, ale na niej był inny, Taka kaszka.. Pojawił mi się razem z wypadaniem włosów.
Teraz zaczyna mi schodzić, coraz ładniejszą mam cere i plecy praktycznie są czyste, tylko kilka zostało. Wydaję mi się ze to od anty, ale co z tego skoro włosy dalej lecą, A najbardziej mi zależało zeby zahamować wypadanie. Pryszcze to nie był dla mnie az taki problem.

ja naty nie biore, a pryszcze nie znikaja
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 18:41   #459
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. V

antuanetta
Jak tam teraz Twoje włosy?Ustało już wypadanie po mezoterapii?Bo pamiętam,że po którejś z kolei miałaś kryzys,został on zażegnany?
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 20:37   #460
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Dziewczyny, wczoraj byłam na dyskotece, napuszyłam swoje włosy, żeby w miare się prezentowały rozpuszczone. Od ucha w dół prześwity ;( patrzyłam z zazdrością na laski o gęstych włosach. jedna miała długie za biust, gęste, czułam się jak lesbijka non stop na nia patrząć. Może to głupio zabrzmi, ale dla mnie to co dzieje się z moimi kudłami jest upokarzające Upokarzające jest mieć pióra z prześwitami. Nie ukrywajmy, włosy to jest atrybut kobiecości...
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 21:20   #461
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Wypadające włosy cz. V

KinkyGirl doskonale Cię rozumiem Też się tak czasami czuję. Pamiętam nawet, że kilka miesięcy temu idę sobie ulicą, a tu przede mną 2 kobitki, jedna z nich miała gęste, długie, zdrowe, proste włosy do pasa (nie szkodzi, że blond i tak były śliczne i tak się zapatrzyłam na jej włosy, że poszłam prosto, a miałam skręcić Wiem, że to żałosne, ale co zrobię, że obecnie marzę o gęstych, trzymających się głowy włosach.
Czasem łapię nieciekawe nastroje z powodu włosów, ale później zbieram się i mówię sobie, że z rozwaloną psychiką problemu nie rozwiążę. Trzeba podejść do sprawy na chłodno i być zorientowanym na sukces i pozytywną zmianę. Czasami sama w to nie wierzę, ale po prostu muszę; stan psychiki ma wpływ na włosy. Zastanawiam się nawet, czy nie mam nawet jakiejś blokady psychicznej w środku, która uniemożliwia zmianę. Myślę nawet, że wypadanie może mieć podłoże psychiczne. Ciężko nam uwierzyć w sukces, gdy wokół kłęby włosów. To cholernie trudne, by wyobrazić sobie z pełnym przekonaniem powrót do gęstej czupryny.
Kurczę, jeśli po zrobieniu badań okaże się, że nic mi nie dolega, to naprawdę uwierzę, że za wypadaniem stoi moja psychika. I wtedy będzie trzeba od tej strony z tym walczyć.
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-18, 21:33   #462
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Jak do końca miesiąca nic się nie zmieni to pójdę robić badania na własną kieszeń.

To było okropne, tańczyłam i wypadały mi włosy. To na ramionach, to na bluzce, to w dłoni...
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 21:41   #463
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Tak, lepiej się przebadać dla własnego spokoju. Ja idę 30 do endo, ciekawe co mi zleci zbadać, aż boję się pomyśleć ile to będzie kosztować.
Poszłaś się odstresować, a tu dalej włosy na pierwszym planie ehh Dlatego w naszej sytuacji chyba lepiej spinać włosy, inaczej rzeczywiście można zwariować.
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 21:41   #464
tetyda_p
Przyczajenie
 
Avatar tetyda_p
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 15
Dot.: Wypadające włosy cz. V

To prawda, widząc u innych gęste, długie włosy, a u siebie cienkie i z prześwitami, ciężko myślec pozytywnie. A jednak takie myślenie i spokój maja ogromny wpływ na kondycję włosów - i hormony także od stresu mogą się zmieniać, więc obojetnie co, trzeba być silnym, żeby sytuacji nie pogarszać!
Sama już nieraz ryczałam przed lustrem, czesząc włosy i wyciągając pełno kłaków ze szczotki (wciąz nie mogą doczyścić dywanu, bo ma pełno powkręcanych włosów) musiałam jednak wziąć się w garść i chyba to też dało juz jakąś poprawę Inaczej ciężko o efekty
tetyda_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 21:47   #465
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Chyba spreóbuję wcierać olejek rycynowy na noc Chwytam się już wszystkiego.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 21:57   #466
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Ja to się boję, że od olejków jeszcze bardziej włosy mi lecą. Choć rycynowego nie próbowałam, a podobno jest dobry na te sprawy
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 23:05   #467
Auska898
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 43
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Miałam identyczny trądzik na plecach. I na twarzy, ale na niej był inny, Taka kaszka.. Pojawił mi się razem z wypadaniem włosów.
Teraz zaczyna mi schodzić, coraz ładniejszą mam cere i plecy praktycznie są czyste, tylko kilka zostało. Wydaję mi się ze to od anty, ale co z tego skoro włosy dalej lecą, A najbardziej mi zależało zeby zahamować wypadanie. Pryszcze to nie był dla mnie az taki problem.
Moje wypadanie też zaczęło się od tego trądziku (kaszki) i strasznie tłustej cery. Lekarz też polecił mi tabletki antykoncepcyjne. Myslicie ze to ma sens przy łojotoku? Czy pomoże na wypadanie?
Auska898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 11:53   #468
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Myślę, że to ma sens, bo przecież i za łojotok, i za wypadanie włosów odpowiadają hormony, więc tabletki powinny pomóc. Ale pozostaje pytanie, co będzie po ich odstawieniu. Ja nie próbowałam, jak dotychczas, terapii hormonalnych ani na trądzik, ani na włosy, więc w sumie nie wiem, jakie są doświadczenia dziewczyn
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 13:10   #469
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Proszę o porady - wypadające włosy

wcierka z nasion kozieradki mi bardzo pomogła, polecam też skrzyp + pokrzywę od środka.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 09:38   #470
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Hej kochane ;* Siedzę właśnie z rycyną na skalpie pod czepkiem foliowym i ręcznikiem. Potrzymam trzy godziny. Boję się nawet tego zmywać. Zapewne zapcham odpływ włosami. jeżeli wcierka powoduje u mnie duże wypadanie, to rycyna wyrwie mi z połowę włosów. Ale zobaczymy...
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 11:24   #471
luiza_laura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 76
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Moim zdaniem branie anty to maskowanie problemu, po ich odstawieniu będzie jeszcze gorzej. Sama żałuję, że brałam ponad 2 lata i po części właśnie z nimi wiążę moje obecne problemy.
Dziewczyny, jak macie takie pryszcze i łojotok, badałyście androgeny?

Mam pytanie, niektóre dziewczyny pisały, że stosują jakieś spraye zwiększające objętość, dzięki którym włosy nie wyglądają tak źle. Możecie podać jakiś konkretny kosmetyk? Gdzie tego szukać?
luiza_laura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 11:38   #472
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Ten kosmetyk to"volume booster" firmy CHI. Ja znalazłam tylko na allegro, na kwc też ma dobre opinie. Włosy się po nim trochę szybciej przetłuszczają, ale wolę to niż wyglądanie na laskę z dwoma włosami na krzyż....

Dziewczyny, zmyłam rycynę. To była masakra...włosów wyleciało od groma. Jednak poczekam z rozpoczęciem stosowania rycyny do września. Wtedy odstawię wcierkę. Bo wypadanie od wcierki+ od rycyny to już zdecydowanie za dużo. Odżywiam się całkiem nieźle, ale teraz postaram się jeszcze lepiej. Będę mixować w blenderze jabłko, pietruszkę, maliny, otręby owsiane. Wszystko co zdrowe i pić. Jak do października sytuacja się nie zmieni to idę do laboratorium z portfelem wypchanym kasą i robię badania...
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 15:52   #473
Majdul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 50
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Ja zrezygnowałam już ze wszystkich wcierek, olejków itd. Stosuję jedynie loxon, który zwykle mi pomagał, a teraz już 1,5miesiąca i nic załamałam się...

Jestem umówniona z ginekologiem-endokrynologiem, termin mam na 30 sierpnia, zobaczymy co powie. Chcę porobić wszystkie badania dotyczące tarczycy (ze względu na to, że jej praca jest słaba), ale też chcę potwierdzić/wykluczyć PCOS. Trzeba coś zacząć z tym robić, bo jeszcze chwila i bedę calkiem łysa (3
Majdul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 16:41   #474
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Majdul, prywatnie idziesz? Ja w zwiazku z nadczynnoscia tarxzycy jestem pod okiem endo, ale na wypadajace wlosy ma wy je ba ne. Nastepna wizyta w grudniu, twierdzi, ze jest ok chociaz wyniki ledwo w normie sie miescily a ona jeszcze bardziej obnizyla mi dawke lekow.

Do grudnia porobie wszystkie wyniki i jak cos bedzie zle, to do niej od razu z nimi pojde. Bo sama z siebie to za cholere mi ich nie zleci.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 16:52   #475
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Nie wiem czy to możliwe, i czy moze to mieć jakiś związek, ale odkąd obcięłam włosy (tydzien temu) wypada mi codziennie o połowę więcej włosów niż przed obcięciem. To chore Myślałam że jak będą krótsze to będzie mi je łatwiej rozczesać, nie będę szarpać i będzie chociaż minimalnie lepiej, a jest o wieeeleee gorzej. Zawsze obcięcie było dla mnie już ostatecznością, gdy doszło do niej okazało się się ze sytuacja jeszcze się pogorszyła.
Na wikipedii przeczytałam, że "Łysienie telogenowe to dolegliwość trwająca przez okres ponad 6 miesięcy." Więc dalej się łudzę, ze u mnie to akurat to.
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 16:56   #476
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to możliwe, i czy moze to mieć jakiś związek, ale odkąd obcięłam włosy (tydzien temu) wypada mi codziennie o połowę więcej włosów niż przed obcięciem. To chore Myślałam że jak będą krótsze to będzie mi je łatwiej rozczesać, nie będę szarpać i będzie chociaż minimalnie lepiej, a jest o wieeeleee gorzej. Zawsze obcięcie było dla mnie już ostatecznością, gdy doszło do niej okazało się się ze sytuacja jeszcze się pogorszyła.
Na wikipedii przeczytałam, że "Łysienie telogenowe to dolegliwość trwająca przez okres ponad 6 miesięcy." Więc dalej się łudzę, ze u mnie to akurat to.
Ja też liczę, że to przejściowe telogenowe...Patrząc wstecz to wykryto u mnie nadczynność tarczycy i potem miałam różyczkę. To tyle, nie wiem czy "wystarczy" na telogenowe.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 17:05   #477
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Wypadające włosy cz. V

U mnie to musiałoby być telogenowe od stresu, to akurat możliwe, bo mniej wiecej rok temu miałam ciężkie stresy, które trwały przez jakiś czas. Ale w sumie to ja cały czas mam jakiś konkretny stres wobec tego nie wiem czy kiedykolwiek się z tego telogenu wylecze (o ile faktycznie go mam).
W każdym razie sytuacja z włosami doprowadziła u mnie do tego ze przechodzę cięzkie chwile gdy musze wyjść z domu i najchętniej w ogóle bym tego nie robiła. Już nie potrafię się ogarnąć, zapomnieć o włosach i żyć normalnym życiem..
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 17:28   #478
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Ja miałam depresję, która trwała z pół roku. także to też mogło się przyczynić. Stres minął gdzieś w maju, ale wcześniej była masakra.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 21:24   #479
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Wypadające włosy cz. V

KinkyGirl to przykre, że olejek rycynowy Ci tylko zaszkodził. Ja nie rozumiem tych włosów, człowiek niemal by złoto na nie kładł, a one co- oczywiście wypad :/
Kurczę mam nadzieję, że jak pójdę do endo, to ona nie zlekceważy problemu włosowego, w sumie z tego powoda tam się wybieram.
Catacomb_Kitten to już naprawdę dziwne, żeby wypadały nawet po ścięciu, gdy są lżejsze. Kurczę telogen nie telogen, jak zwał tak zwał, istotne jest to, że wypadają W sumie każdy człowiek przeżywa stres, nie ma takiego, który się wcale nie stresuje chyba, a włosy przecież nie każdemu wypadają.
Depresja to już poważniejszy kaliber, rzeczywiście wtedy włosy mogą lecieć, no ale ileż można
Cytat:
Już nie potrafię się ogarnąć, zapomnieć o włosach i żyć normalnym życiem..
I to jest właśnie nasz drugi, niemniej poważny problem. Włosy zawładnęły naszym życiem, nie jesteśmy w stanie o nich nie myśleć, a one nie są w stanie przestać wypadać;(
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 08:42   #480
luiza_laura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 76
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Dziękuję KinkyGirl
Niedobrze, że włosy się po tym szybciej przetłuszczają, bo ja i tak myję codziennie :/ Do tego drogie, ale chyba sobie kupię, żeby mieć na specjalne okazje.

Endo u której ostatnio byłam z niedoczynnością tarczycy powiedziała, że tak, mogą mi od tego włosy wypadać, ale jak poprawią mi się wyniki po tabletkach, to nie koniecznie przestaną
luiza_laura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-20 13:09:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.