Wypadające włosy cz. V - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-21, 09:25   #481
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Ja się coraz gorzej czuję, zupełnie jak wtedy, gdy miałam niedoczynność tarczycy. Na wizyte kazala mi endo przyjsc w grudniu, ale lece jutro robic wyniki i jak cos to pojde do niej wczesniej. Pewnie znowu mi spadly i stad brak okresu i wypadajace wlosy...oby tym razem skuteczniej dobrala mi dawke lekow, bo przy wiekszej dawce wypadalo mi max 20 wlosow dziennie, a teraz znowu mam masakre na glowie. Coz, przynajmniej mam jakis trop.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 09:51   #482
Majdul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 50
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Majdul, prywatnie idziesz? Ja w zwiazku z nadczynnoscia tarxzycy jestem pod okiem endo, ale na wypadajace wlosy ma wy je ba ne. Nastepna wizyta w grudniu, twierdzi, ze jest ok chociaz wyniki ledwo w normie sie miescily a ona jeszcze bardziej obnizyla mi dawke lekow.

Do grudnia porobie wszystkie wyniki i jak cos bedzie zle, to do niej od razu z nimi pojde. Bo sama z siebie to za cholere mi ich nie zleci.
Prywatnie, na fundusz to bez sensu, bo już wielokrotnie zostałam tam olana.
Najdziwniejsze jest to, że wyniki badania (które robiłam niecały rok temu) tsh, ft3, ft4 - były w normie, a na APW wyszło, że czynnośc mojej tarczycy jest słaba, tak więc podejrzewam że to może być przyczyna mojego wypadania. Stres na pewno także ma tu coś do powiedzenia, bo przez te włosy chodzę cały czas wściekła na cały świat
Majdul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 11:19   #483
Auska898
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 43
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez luiza_laura Pokaż wiadomość
Moim zdaniem branie anty to maskowanie problemu, po ich odstawieniu będzie jeszcze gorzej. Sama żałuję, że brałam ponad 2 lata i po części właśnie z nimi wiążę moje obecne problemy.
Dziewczyny, jak macie takie pryszcze i łojotok, badałyście androgeny?

Mam pytanie, niektóre dziewczyny pisały, że stosują jakieś spraye zwiększające objętość, dzięki którym włosy nie wyglądają tak źle. Możecie podać jakiś konkretny kosmetyk? Gdzie tego szukać?
Ja badałam androgeny i wyszły w normie ale w górnej granicy testosteron też w górnej, ale w końcu nie dostałam tabletek anty! Byłam na drugiej mezoterapii.. Zobaczymy jakie będą efekty. Trzymajcie się i nie poddawajcie!
Auska898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 12:29   #484
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Ja od piątku zaczynam mezoterapię.Dzisiaj się właśnie umówiłam na pierwszy zabieg

Auska
Jak wrażenia po mezo?
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 12:47   #485
Auska898
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 43
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez empressofshadows Pokaż wiadomość
Ja od piątku zaczynam mezoterapię.Dzisiaj się właśnie umówiłam na pierwszy zabieg

Auska
Jak wrażenia po mezo?
Ja miałam robioną pistoletem. Trochę boli, ale spokojnie da się wytrzymać. Po zabiegu chwilę piecze głowa, ale naprawdę to nic strasznego ja bym mogła mieć ją częściej Nie wiem czy to po zabiegach czy po innych specyfikach które łykam, ale moje wypadanie zmniejszyło się o jakieś 40%. A co jaki czas bedziesz miała robione zabiegi?
Auska898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 14:51   #486
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. V

auska
Z tego co czytałam i wiem to na początku zabiegi są co dwa tygodnie(przez dwa miesiące),ale w piątek na konsultacji dowiem się więcej.
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 18:31   #487
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Siempretalia Pokaż wiadomość
Catacomb_Kitten to już naprawdę dziwne, żeby wypadały nawet po ścięciu, gdy są lżejsze. Kurczę telogen nie telogen, jak zwał tak zwał, istotne jest to, że wypadają W sumie każdy człowiek przeżywa stres, nie ma takiego, który się wcale nie stresuje chyba, a włosy przecież nie każdemu wypadają.
Depresja to już poważniejszy kaliber, rzeczywiście wtedy włosy mogą lecieć, no ale ileż można

I to jest właśnie nasz drugi, niemniej poważny problem. Włosy zawładnęły naszym życiem, nie jesteśmy w stanie o nich nie myśleć, a one nie są w stanie przestać wypadać;(
Też nie moge tego zrozumieć, ale albo to zbieg okoliczności, albo moje włosy przyzywczajone były do cieżaru i będąc długie wypadało ich mniej. Nie wiem, już naprawdę nie wiem co robić, bo chyba nic już mi nie może pomóc
Nie wiem też co bedzie za miesiąc, dwa, jeśli to się nie uspokoi. Teraz włosy wychodzą mi 10 lub więcej sztukowymi pasmami i to jest przerażające
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 20:33   #488
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Też sobie nieraz wyobrażałam, jak moje włosy będą wyglądać za kilka miesięcy, gdy tak wypadają.. Gdy one tak lecą, to wydaje nam się, że lada chwila, a zostaniemy łyse
A od strony zdrowia, hormonów u Ciebie dobrze. Catacomb_Kitten? Bo ja to się jeszcze łudzę, że może z tymi hormonami/tarczycą coś nie tak, ale poczekam, co mi endo powie.
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 21:14   #489
patmank
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 41
Odp: Wypadające włosy cz. V

Hejka.
Mam problem z wlosami:
Sa bardzo slabe i wypadaja mimo ze uzywam tylko suszarki z zimnym powietrzem.
Polecacie jakies tabletki/szampony??
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
patmank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 09:02   #490
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Siempretalia Pokaż wiadomość
A od strony zdrowia, hormonów u Ciebie dobrze. Catacomb_Kitten? Bo ja to się jeszcze łudzę, że może z tymi hormonami/tarczycą coś nie tak, ale poczekam, co mi endo powie.
Tarczyca w porządku, TSH wręcz idealne...Pozostałych hormonów nie robiłam bo jak doktorka usłyszala że mam regularne okresy (teraz załuje ze jej tak powiedziałam, mogłam ściemniać że wcale takie nie są) stwierdziła ze nie ma sesnsu drążyc hormonów i nie dała mi skierowania
Ale w następnym tyg idę prywatnie do dermatologa, kij że to wydatek 90 zł przychodnia do której się wybieram robi też badanie włosów mikrokamerą, wiec pewnie to też zrobię choć nie sądze żeby to coś wniosło nowego...Mam nadzieje ze dermatlożka nie będzie miała mnie aż tak bardzo w du.ie, jak kiedyś dermatolodzy u których byłam na fundusz.
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 13:30   #491
Auska898
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 43
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez empressofshadows Pokaż wiadomość
auska
Z tego co czytałam i wiem to na początku zabiegi są co dwa tygodnie(przez dwa miesiące),ale w piątek na konsultacji dowiem się więcej.
Empressofshadows daj znać jak po zabiegu i pisz czy jest jakas poprawa. Trzymam kciuki! A mi dzis bardzo poleciały Po nocy z 20 a w ciagu dnia leca. Juz naliczylam 60 a do konca dnia daleko
Auska898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 14:37   #492
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Ja robiłam to badanie mikro kamerką, tylko, że w salonie fryzjerskim. Wszystko wyszło w porządku, skóra czysta, bez łupieżu, krost itp. Mi w sumie to badanie nic nie powiedziało, albo po prostu ta pani, co mi je robiła, nie znała się
Catacomb_Kitten to życzę Ci, żebyś trafiła na kompetentnego derma, tym bardziej, że wybierasz się prywatnie
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 14:58   #493
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Siempretalia Pokaż wiadomość
Ja robiłam to badanie mikro kamerką, tylko, że w salonie fryzjerskim. Wszystko wyszło w porządku, skóra czysta, bez łupieżu, krost itp. Mi w sumie to badanie nic nie powiedziało, albo po prostu ta pani, co mi je robiła, nie znała się
Catacomb_Kitten to życzę Ci, żebyś trafiła na kompetentnego derma, tym bardziej, że wybierasz się prywatnie
Jutro idę zapytać o to badanie, a powiedz, ile za nie płaciłaś? Spodziewam się ze u mnie to tez nic nie wniesie, ale chyba musze sprawdzić wszystko żeby mieć "względny" spokój
Co do dermatologów to własnie przekopałam cały internet w poszukiwaniu najlepszego w moim mieście, znalazlam jedną panią która zajmuje sie chorobami włosów i skóry głowy i ma same dobre opinie...Zobaczymy, może to coś rozjaśni. Ale jeśli dostanę recepte na Loxon, Alpicort czy coś standardowego to już znak że nie ma co się łudzić
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 

Edytowane przez Catacomb_Kitten
Czas edycji: 2013-08-22 o 14:59
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 15:08   #494
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Badanie miało kosztować 25 zł, tak było na stronie internetowej, ale ja robiłam je za darmo, ta panie, która je wykonywała mówiła, że jest bezpłatne, więc przynajmniej nic nie straciłam
Ja jakiś czas temu byłam u derma, też prywatnie, dał mi Loxon :/ Więcej do niego nie poszłam.
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 15:24   #495
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Wypadające włosy cz. V

O, to dobrze ze przynajmniej nie musiałaś płacić Ciekawe ile sobie zażyczą w tej przychodni do której się wybieram, ale jutro sie zorientuje.
Noo właśnie, boję się że u mnie bedzie tak samo - Loxon albo Alpicort, ten drugi przerabiałam bezskutecznie, a Loxonu się boję, bo wydaje mi się że on nie jest na mój "przypadek". Jeśli derma go przepisze i nic nowego nie powie to też zrezygnuje z dalszych wizyt. I będę dalej czekac na cud
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 16:12   #496
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Bądź dobrej myśli Nie rozumiem jak można przepisywać taki Alpicort czy Loxon ot tak, bez żadnych badań, to nieodpowiedzialne.
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 16:44   #497
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. V

auska
Ok,dam jutro znać jak było.
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 17:38   #498
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Umyłam dziś głowe.Jestem na tygodniowej przerwie od anty , specjalnie nie wzięłam dziś eutoryxu ,wczoraj wmasowałam kozieradkę , po umyciu zrobiłam płukanę z pokrzywy i skrzypu,ściełam włosy znowu do ramion. Miałam nadzieję ,że wypadnie jednak mniej włosów... Ale wypadło ponad 300 włosów jak nie wiecej. matka sie przeraziła.. Coraz bliżej do łysiny,coraz blizej..


Postanowiłam,że biorę ost.20 tabletek anty ii rezygnuje nie chce nigdy wiecej tego świnstwa. Niedość ze na włosy nic nie pomagają, to tylko żyje w stresie ,że mi szkodzą na zdrowie.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 21:32   #499
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Po 20 dniach zrezygnowałam z wcierki. Nie potrzebuję dodatkowych "wyrwanych" włosów od niej. Pomimo to i tak mi dużo ich poleciało. Cholera, nie ma bata, musze iść zrobić FT4 i liczyć, że to ono spadło dlatego kłaki lecą. Wtedy endo da silniejsze leki i może uratuję resztę kłaków;(
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 06:54   #500
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. V

dzamatasi
Ja jestem od ponad miesiąca bez tabletek anty,z tym,że ja nie brałam je na włosy,ale u mnie ilość wypadających włosów bez zmian,ani więcej nie leci,ani mniej.

auska
Jestem już po pierwszym zabiegu mezo.Zabieg do bezbolesnych nie należy,ale też nie było jakoś strasznie tragicznie.Następną wizytę mam za dwa tygodnie.
Jak mezo nie pomoże to zdecyduje się na zbieg osoczem,właśnie pani robiąca mi mezo powiedziała,że od września będą taki zabieg wykonywać.

Edytowane przez empressofshadows
Czas edycji: 2013-08-23 o 12:08
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 13:05   #501
Auska898
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 43
Dot.: Wypadające włosy cz. V

auska
Jestem już po pierwszym zabiegu mezo.Zabieg do bezbolesnych nie należy,ale też nie było jakoś strasznie tragicznie.Następną wizytę mam za dwa tygodnie.
Jak mezo nie pomoże to zdecyduje się na zbieg osoczem,właśnie pani robiąca mi mezo powiedziała,że od września będą taki zabieg wykonywać.[/QUOTE]

A o co chodzi z tym osoczem? Na czym to polega?
Auska898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 13:55   #502
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. V

auska
Osocze jest skuteczniejsze od mezo,ponoć starczy jeden zabieg i włosy po nim odrastają w miejscach,w których włosów już dawno nie było(oczywiście na głowie)Polega na tym,ze pobierają Ci krew i za pomocą odpowiedniego sprzętu oddzielają płytki krwi ,czy jakoś tak,poczytaj na necie.A i oczywiście jeden taki zabieg to koszt około 3 tysięcy
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 16:25   #503
Auska898
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 43
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez empressofshadows Pokaż wiadomość
auska
Osocze jest skuteczniejsze od mezo,ponoć starczy jeden zabieg i włosy po nim odrastają w miejscach,w których włosów już dawno nie było(oczywiście na głowie)Polega na tym,ze pobierają Ci krew i za pomocą odpowiedniego sprzętu oddzielają płytki krwi ,czy jakoś tak,poczytaj na necie.A i oczywiście jeden taki zabieg to koszt około 3 tysięcy
O nie.... Strasznie drogi Mam nadzieję, że zwykłe mezo nam pomogą.
Auska898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 20:21   #504
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. V

auska
No,ja też
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 07:57   #505
Magdaaa21
Przyczajenie
 
Avatar Magdaaa21
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 21
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Siempretalia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się nad zrobieniem badań tych hormonów mogących mieć wpływ na wypadanie włosów i potrzebuje porady Mam iść z tym do lekarza ( hmm jeśli tak to jakiego? Endokrynologa?) czy może lepiej zrobić badania na własna rękę i ewentualnie po ich interpretację udać się do lekarza, i jakie hormony powinnam zbadać pod kątem wypadania włosów?
Hej, mam podobny problem...
Myślę, że lepiej zrobić badania hormonów na własną rękę ;-) Endo na nfz to czekanie z pół roku, a prywatnie zapłacisz tyle, co za 3-4 hormony... Jeżeli masz skierowanie od endo, to bezpłatnie możesz wykonać badanie hormonów tarczycy: TSH, FT3, FT4. Możesz też iść do ogólnego i trochę pokombinować z objawami chorej tarczycy, wtedy takie skierowanie dostaniesz nawet od ogólnego, na którego czeka się max 3 dni ;-)
Pozostałe hormony (20-50zł każdy): androstendion, kortyzol, testosteron wolny, DHEA-SO4, prolaktyna, estradiol, aldosteron, 17hydroksyprogesteron, FSH, LH, DHT.
Źródło wiedzy - blog Anwen, polecam :-D
Jeżeli poziom hormonów bd niepokojący, to udaj się do endo - już teraz spróbój na nfz nie czekając na wyniki. Jeżeli bd czekać zbyt długo na nfz, to prywatnie, ale koszty tego wszystkiego przerażają, przynajmniej mnie ;/
Warto też zrobić badanie trychologiczne...
U mnie w mieście jest tylko jeden trycholog. Koszt u mnie to 30 zł, ale np w Poznaniu czy W-wie ok 80-150 zł...
Mam wizytę w pon, 3majcie kciuki ;-)
BTW, byłaś u dermatologa? ^^
Ja mam wizytę dopiero pod koniec listopada -_-
Magdaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 10:07   #506
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Wypadające włosy cz. V

cześć Magdaaa21 dzięki za odpowiedź
Do endokrynologa zapisałam się już prywatnie na 30 sierpnia, wiem, że koszty są duże, ale to wypadanie też mnie już przeraża. Jestem po prostu zdesperowana U ogólnego już byłam, dostałam skierowanie tylko na morfologię i TSH( tsh niby wyszło ok-1,9, ale rok temu miałam ok. 3,3) na własną rękę robiłam też żelazo-wyszło 94, norma 50-160 chyba.
U dermatologa byłam, a nawet u dwóch Jeden przepisał Novoxidyl i Merz special a drugi Loxon. Także wiele mi pomogli :P
Chętnie bym się wybrała do trychologa, ale nie wiem czy w Lublinie jest ktoś taki.
Ale czytałam, że wLuxmedzie robią trichogram, kosztuje 75 zł, trochę sporo. Badanie to polega na wyrwaniu ok 100 włosów z głowy i zbadaniu, w jakiej fazie się znajdują. Może takie badanie jeszcze zrobię, nie wiem, na razie idę do endo, zobaczę, co ona skaże mi zbadać i jak to wszystko wyjdzie. Jedno wiem na pewno: mam dość, przytłacza mnie już ten problem
Trzymam kciuki za Twoją wizytę u trychologa
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 10:20   #507
Magdaaa21
Przyczajenie
 
Avatar Magdaaa21
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 21
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Ehh...doskonale Cię rozumiem Siempretalia Ja też mam już tego dosyć... I nastroju w jaki wpadam myjąc, czesząc i dotykając włosy... Nawet jak nic nie robię to wszędzie je widzę i strzepuję z rąk, ubrań, pościeli...
Nie dziękuję :P Ale trzymam kciuki również za Ciebie i Twoje włoski
LOXON?? Niech się w czoło póknie... :O

Już kiedyś miałam ten problem, ale to była sprawka idiotycznej diety... Wtedy pomogły mi ampułki z Vichy, ale one kosztują 200zł :/
Teraz stosuję Inneov, Seboradin Niger i na zmianę szampony z Biokapu i Freederm pH Balance Polecam szczególnie ten ostatni, już kiedyś mi pomógł <3
Jak skończę Seboradin (na mnie chyba nie działa), to przerzucam się na serum Revitax
Zobaczę jak to wszystko będzie, ale już widzę siebie na fotelu u trychologa i sikam w majty :P

Edytowane przez Magdaaa21
Czas edycji: 2013-08-24 o 10:27
Magdaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 10:31   #508
Auska898
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 43
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Trycholog? Jesli jest dermatologiem to tak.. Jeśli ma tylko nazwę "Trycholog" to nie polecam...
Auska898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 11:07   #509
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Tak, włosy wypadające są wszędzie, tylko nie na głowie
Tego Loxonu nawet nie wykupywałam :P Seboradin niger wcierałam w czerwcu, a potem w lipcu po przerwie. Pierwsza kuracja pomogła mi, wypadało mi ok 60 włosów na dzień, ale po drugiej zrobiło się tak jak przedtem
Ten szampon Freederm pH Balance można kupić na allegro, bo wpisałam i się pojawia, jeśli to ten właściwy. On nie jest przenaczony docelowo na wypadanie, prawda?
Jeśli chodzi o Revitax, to miałam kiedyś taki szampon. Ale nie zauważyłam zeby mi pomógł, ale to tylko szampon
Magdaaa21 pewnie jesteś podekscytowana Ja tak samo czekam na wizytę u endo i co te wszystkie badania mi powiedzą.
Auska898 tylko, że ciężko trafić na dermatologa-trychologa A czasami trycholog, który sam miał kiedyś taki problem, może nas lepiej zrozumieć i pomóc, bo wie jakto jest łysieć. Za to wielu dermatologów po prostu olewa problem i daje Loxon
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 14:17   #510
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Empress.. ja jestem po 5 mezoterapiach, gdy byłam u dermatologa to kobietka powiedziała, że zwykła mezo to tylko efekt kosmetyczny, wtedy byłam oburzona na jej zdanie. Dziś przyznaję jej rację, po miesiącu od zabiegu znów włosy się sypią tragicznie, chyba nawet bardziej. Lekarka stwierdziła, że jak chcę się w to bawić to tylko mezo osoczem. Zabieg się robi tylko 2 razy co 6 tygodni. Koszty nie są takie ogromne, w Wawie widziałam już w promocji po 400 zł. Musisz poszukać.
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-20 13:09:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.