czuje sie staro ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-18, 10:55   #1
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180

czuje sie staro ;/


Witam
mam 25 lat a czuje się jakbym miała ok 40 ostatnio przy zmianie dowodu osobistego pokazałam zdjecie ktore robiłam ok 7 lat temu pani mi powiedziała że na zdjęciu za młodo wygladam zdołowało mnie to przyszłam do domu i spojrzałam w lustro i faktycznie te 7 lat zrobiło swoje 2 dzieci i kłopoty ale nie o tym chciałam
patrzyłam tak na swoja twarz i stwierdziłam ze mam szary kolor cery sińce pod oczami i pojawiły mi sie zmarszczki wokół oczu nie używałam prawie żadnych kremów (niegdy nie było na to czasu żeby zadbac o siebie) mam cere mieszaną i kompletnie nie wiem jaki krem używac zeby poprawic wyglad cery żeby wygladała na promienna bez przebarwien i tych okropnych sińców prosze doradzcie mi jakiś krem no nie wiem jakis nawilżajacy czy... no nie wiem prosze was
nie mam uczulenia raczej na nic
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 12:01   #2
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: czuje sie staro ;/

Kochana, nie znam się za bardzo na kosmetykach...ale może na początek umów się na poradę do kosmetyczki-każda cera ma swoje wymagania.


Na zmęczoną cerę pomogły mi witaminy A+E, więcej snu, dieta bardziej bogata w warzywa.(dużo zieleniny, marchwi)
Na sińce pod oczami i drobne zmarszki mimiczne - krem Nivea Visage pod oczy i krem ziaja ze świetlikiem(to na sińce)

Pozdrawiam i życzę powodzenia
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 12:27   #3
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: czuje sie staro ;/

Z doświadczenia wiem, że najlepsze rezultaty przynosi regularna, codzienna pielęgnacja. To naprawdę nie zajmie Ci dużo czasu - trzeba się tylko trochę zmobilizować, a po jakimś czasie stanie się nawykiem.

Kup sobie coś do mycia buzi, tonik, krem nawilżający i może jakiś o działaniu przeciwzmarszkowym na noc - każdemu odpowiada coś innego, przejrzyj KWC, na pewno znajdziesz coś dla siebie. O jakich kosmetykach myślałaś - może wtedy łatwiej będzie mi coś polecić.
Raz w tygodniu jakiś peeling i maseczka dotleniająca. Ładne efekty daje maseczka aspirynowa. Pod oczy faktycznie może pomóc świetlik - ja używam od bardzo dawna, ładnie pielęgnuje okolice oczu.
Jeśli masz przebarwienia - może pomyśl o kuracji kwasami i filtrowaniu? Zajrzyj na biochemię - tam jest kopalnia wiedzy na ten temat.

A na codzień, żeby się poczuć młodziej i atrakcyjniej - może lekki makijaż? Nic skomplikowanego - lekki podkład lub krem koloryzujący, który wyrówna koloryt buzi, tusz do rzęs i jakaś naturalna szminka czy błyszczyk - zajmie chwilkę, a od razu się inaczej wygląda A wygląd bardzo poprawia samopoczucie. Jestes młoda - więc na pewno wystarczy troszkę zadbać o siebie, żeby z lustra znowu spojrzała na Ciebie 25-latka.
__________________
Prawdziwy przyjaciel pozostawi ślady łap na Twoim sercu.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 12:43   #4
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: czuje sie staro ;/

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
A wygląd bardzo poprawia samopoczucie. Jestes młoda - więc na pewno wystarczy troszkę zadbać o siebie, żeby z lustra znowu spojrzała na Ciebie 25-latka.

bardzo Ci dziękuję te słowa podziałały na mnie jak taki mocny hmmm impuls do działania
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 13:16   #5
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: czuje sie staro ;/

Nie ma za co Też jestem mamą i wiem, że czasem człowiek czuje się, jakby miał na karku conajmniej dwa razy tyle, ile w metryce. Na początku troszkę mobilizacji i będzie super
__________________
Prawdziwy przyjaciel pozostawi ślady łap na Twoim sercu.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 13:23   #6
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: czuje sie staro ;/

widze ze dziewczyny polecily kajies kremiki. ja zachecam do zazywania witaminek i zmiany diety-owoce,warzywa duzo wody niegazowanej! na pewno skorzystaja na tym rowniez wlosy i paznokcie no i makijaz ktory potrafi ukryc naprawde wiele powodzenia
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 13:36   #7
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: czuje sie staro ;/

Myślę, że też Twój nastrój przyczynia się do bardziej negatywnego postrzegania siebie. Ja też mam sińce i właściwie przekonałam się, że kremami sie ich nie zlikwiduję bo to kwestia np. zatok. Dlatego stosuję jakiś tam krem pod oczy, a sińce maskuję korektorem rozświetlającym Vipera. Naprawdę dużo daje A poza tym jest nie drogi. Pozdrawiam Cie serdecznie!
Tity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 15:43   #8
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: czuje sie staro ;/

Skąd ja to znamte sięczuje staro no ale w końcu 27 lat to sporo.Ostatnio zaczełam brać witaminy i olej z ogecznika i widze poprawe.
Trzymaj sie.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 15:45   #9
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: czuje sie staro ;/

ojj biedne my mlode staruszki
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 14:57   #10
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: czuje sie staro ;/

ja mam dopiero 17 lat wiec jak na razie nie mam takich problemow:P ale sadze ze w kazdym wieku wazne jest aby uzywac lekkiego kremu nawilzajacego. dzieki niemu skora jest gladka i wypoczeta
i oczywiscie trzeba jesc duzo owocow i warzyw (podobno marchewka jest dobra na cere ale nie wiem czy to prawda:P)
powodzenia
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:55   #11
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: czuje sie staro ;/

Uważam , że nie tylko dobra pielęgnacja się przyda , ale także lepsza dieta , dużo snu , przybywania na powietrzu ( uprawianie sportów ) , dużo śmiania się to jak się czujemy wpływa na stan naszej cery
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 21:51   #12
anai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: czuje sie staro ;/

A może by jakąś serię zabiegów w gabinecie kosmetycznym??? Na początek oczyszczanie twarzy, jakiś zbieg głębokiego nawilżania a pózniej seria kwasików (kwas kojowy jest rewelacyjny, używany do przebarwień skóry a i blasku buzce doda). Jeśli gabinet nie wchodzi w rolę to pelling raz w tygodniu zaraz po nim maseczka (odżywcza, dotleniająca, nawilżająca, matująca) na rano krem nawilżjący a wieczorem jakiś kremik z kwasikami (np. Effaklar K). Po za tym w miarę możliwości odpoczynek, dobre odżywianie i przynajmniej 1,5 l wody dziennie. Głowa do góry.
anai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 10:38   #13
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: czuje sie staro ;/

A z ta wodą to trudno! Nie chce mi się aż tyle pić . I jak to zrobić???? Wiem, że mam za małe nawilżenie skóry, a to pierwszy krok do zmarszczek.
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 23:07   #14
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: czuje sie staro ;/

Cytat:
Napisane przez Błękitny Frędzelek Pokaż wiadomość
A z ta wodą to trudno! Nie chce mi się aż tyle pić . I jak to zrobić???? Wiem, że mam za małe nawilżenie skóry, a to pierwszy krok do zmarszczek.
Ja już pije wode mineralną niegazowaną dzień w dzień od praaawie roku.
Już po miesiącu zauważyłam u siebie poprawę w wyglądzie cery (także z pomocą aptecznego kremu Iwostin, zmianie kosmetyków-tych kolorowych) udało mi się powrócić do cery normalnej, o jednolitym kolorze, bez żadnych niespodzianek. Trzeba pamiętać, że stres, zbyt mało snu, nieodpowiednie odzywianie nie sprzyja naszemu zdrowiu, dlatego wedle możliwości powinniśmy zmienić swoje nawyki.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.