Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-28, 19:07   #1
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Red face

Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...


Tak jak w temacie, mam małą zagwozdkę, otóż dziś dostałam zaproszenie do polubienia strony ze zdjęciami zrobionymi przez moją znajomą z innego miasta.Wchodzę na wspomnianą stronę,a tam m.in. dwa zdjęcia mojej córki, zrobione podczas naszej wizyty u niej.Myślałam wtedy,że robi te zdjęcia od tak,tylko do naszego użytku,żebyśmy mieli pamiątkę.Nic nie wspomniała o tym,że będą na facebookowym profilu,poświęconym fotografii(zajmuje się tym profesjonalnie).W ogóle nie zapytała ani mnie ani męża, czy życzymy sobie, żeby zdjęcia naszego dziecka były dostępne dla innych osób
Dodam ,że poznaliśmy się jakiś rok temu, z racji tego, że została dziewczyną naszego dobrego kolegi,więc wielka zażyłość nas nie zdążyła połączyć w żaden sposób
Nie wiem, może jestem dziwna, że poczułam się trochę tym faktem zniesmaczona,no ale może to normalne ,a ja robię z igły widły.Jednak nie wydaje mi się to w porządku...
Jakie jest Wasze zdanie w temacie?
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 19:15   #2
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Moje zdanie jest takie, że profesjonalny fotograf powinien choćby poinformować opiekuna nieletniego dziecka, że wizerunek może zostac upubliczniony, ale opiekun MUSI wyrazić zgodę. Takie jest prawo i osobiste odczucia niewiele tutaj dają.

Podobnie publikując GDZIEKOLWIEK zdjęcie osoby, której nie jesteś opiekunem (rodzeństwo, rodzice czy obcy ludzie na ulicy) powinnaś mieć (najlepiej na piśmie) zgodę każdej osoby na publikację zdjęcia (w internecie, prasie....). Jeżeli zdjęcie masz na własny uzytek nie jest to potrzebne. W innym wypadku albo zgoda albo zamazana twarz.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 20:18   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Dokładnie, musisz wyrazić zgodę, teraz 2 wyjścia - albo rozmowa z nią i usunięcie (jeśli tego sobie życzysz), albo zgłaszasz obsłudze fejsa, tak, jak np. nagie zdjęcia się zgłasza.

Nawiasem mówiąc, kilka dni temu zgłosiłam - nie znam kobiety, po prostu moja z kolei znajoma skomentowala fotkę - a na fotce 2 dzieci rozebranych i widać dokładnie miejsca intymne dziewczynki, na oko 6letniej. Niby fotka ciemna, telefonem robiona, ale głupota mnie rozwalila calkiem. Foto fejs usunął natychmiast.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 20:33   #4
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Z tego, co wiem, profesjonalny fotograf powinien nawet zapłacić za sesję lub wykorzystanie zdjęć lub czyjegoś wizerunku. Być może ta koleżana nie ma zbyt wiele wspólnego z profesjoalizmem... Oczywiście powinna poprosić Cię o Twoją zgodę, zanim udostępniła zdjęcia Twojej córki na forum publicznym. Skoro tego nie zrobiła masz prawo, żeby domagać się usunięcia zdjęć, a jeżeli fakt ten nie razi Cię do tego stopnia - zawsze możesz jej dać delikatnie do zrozumienia, że najpierw wypada spytać, zanim zacznie się reklamować swoją osobę czyimć kosztem.
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 21:19   #5
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Też uważam,że zdjęcia nie powinny być publikowane.
Myślę,że najlepiej powiedzieć,aby usunęła te zdjęcia i ze źle postąpiła nie pytając cię o zgodę.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 05:19   #6
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Dla mnie to niedopuszczalne. Powinnaś wyrazić zgodę na umieszczenie zdjęcia gdziekolwiek. Napisz lub zadzwoń do koleżanki i powiedz, że nie wyrażasz zgody na publikację. Jeśli to nie podziała to zgłoś problem przez fb.
Może koleżanka pomyślała sobie, że skoro nie protestujecie przy robieniu zdjęć to wyrażacie zgodę.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 05:22   #7
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Czyli,że nie jestem ,,inna"Dobrze wiedzieć
Dla mnie to bardzo niezręczna sytuacja-z jednaj strony nie podoba mi się to ,a z drugiej nie chcę jej zrobić przykrości...
Nie wiem, jak delikatnie dać jej do zrozumienia, że powinna była mnie zapytać i że zdjęcia mają być usnięte?
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 06:06   #8
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Czyli,że nie jestem ,,inna"Dobrze wiedzieć
Dla mnie to bardzo niezręczna sytuacja-z jednaj strony nie podoba mi się to ,a z drugiej nie chcę jej zrobić przykrości...
Nie wiem, jak delikatnie dać jej do zrozumienia, że powinna była mnie zapytać i że zdjęcia mają być usnięte?
Wprost, że ci się podobają zdjęcia ale nie wyrażasz zgody na ich publikację i prosisz o usunięcie ich. Nie rób aluzji, nie czekaj aż się domyśli.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 07:48   #9
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Zgadzam się z Glodomorkiem, nie rób aluzji tylko powiedz wprost. Najprościej jak można: "Widziałam na twoim profilu zdjecia mojej córki. Byłam zaskoczona, wiesz, gdybyś zapytała mnie o zgodę, nie wyraziłabym jej, a uważam że powinnaś mnie zapytać. Chciałabym żebyś je usunęła."
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 11:18   #10
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Ech ,szczypię się jak nie wiem, za dobra jestem ,no ale w końcu się zmobilizuję
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 12:18   #11
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Twoje dziecko zostało potraktowane jako reklama. Niestetty wykorzystanie wizerunku bez czyjejc zgody jest zabrobione.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 15:19   #12
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Właśnie dostałam wiadomość na FB od niej.Zaprasza w niej do polubienia zdjęć córki.Odpisałam jej, prosząc o usunięcie,mniej więcej w tonie jaki zaproponowałyście-grzecznie i konkretnie i...jest mi głupio:/Nie lubię takich sytuacji.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 16:37   #13
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam wiadomość na FB od niej.Zaprasza w niej do polubienia zdjęć córki.Odpisałam jej, prosząc o usunięcie,mniej więcej w tonie jaki zaproponowałyście-grzecznie i konkretnie i...jest mi głupio:/Nie lubię takich sytuacji.
To jej powinno być głupio. Ja też bym się wkurzyła gdybym zobaczyła zdjęcia mojego dziecka na facebooku..
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 17:40   #14
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Mnie się w ogóle nie podoba ta moda na wrzucanie zdjęć osób bez ich zgody na różne ogólnodostępne fora czy portale społecznościowe - ze spotkań towarzyskich, wesel czy innych okazji. Nie podoba mi się to.

A tutaj sprawa jest dla mnie również oczywista.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 18:30   #15
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Już usunęła, napisała,że doszło do nieporozumienia, bo przecież mówiła,że zdjęcia są tak ładne,że wrzuci je na profil.Nie przypominam sobie,ale ok.Grunt,że sprawa rozwiązana
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 19:21   #16
ewi83
Zadomowienie
 
Avatar ewi83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 1 669
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Mnie się w ogóle nie podoba ta moda na wrzucanie zdjęć osób bez ich zgody na różne ogólnodostępne fora czy portale społecznościowe - ze spotkań towarzyskich, wesel czy innych okazji. Nie podoba mi się to.

A tutaj sprawa jest dla mnie również oczywista.

Tea mi sie to nie podoba. Nie chcialabym any ktos bez mojej zgody wrzucal zdjecia moich dzieci na fb czy nk.
Ostatnio na nk zauwazylam ze przedszkolanka z mojej rodzinnej miejscowosci zamieszcza zdjecia dzieci na nk . watpie czy rodzice tych dzieci wyrazili na to zgode.
__________________
02 maj 2009- slub

21 maja 2010- Nikolas Filip
06 kwiecien 2013- Anton Leon
ewi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 07:25   #17
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

na swium profilu jako wlasciel masz mozliwosc pokazania zdjec tylko wybranym osobom, a nie calej społeczności.
uwazam takze jak inne dziewczyny ze powinna dostac oficjalna zgode, ale chyba duzo mlodsi ludzie ode mńie inaczej do prywatnosci podchodza moze to sie z wiekiem zmienia
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 07:44   #18
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Ja jak wrzucam zdjęcia córki np. z przedstawienia to robię tak,aby nie było widać buziek innych dzieci,osób etc.Ja sama nie życzyłabym sobie,aby ktoś mnie ,czy moje dzieci pokazywał na swojej stronie,czy też profilu.
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 13:22   #19
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Już usunęła, napisała,że doszło do nieporozumienia, bo przecież mówiła,że zdjęcia są tak ładne,że wrzuci je na profil.Nie przypominam sobie,ale ok.Grunt,że sprawa rozwiązana
taaaa bankowo chciała zachować twarz, pewnie głupio jej sie zrobiło i słusznie!
p.s. nawet jeśli tak było, to nie powinna wrzucać ich tak po prostu, powinna Ciebie zapytać a nie sama sobie coś stwierdzać że wrzuci
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 15:57   #20
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
taaaa bankowo chciała zachować twarz, pewnie głupio jej sie zrobiło i słusznie!
p.s. nawet jeśli tak było, to nie powinna wrzucać ich tak po prostu, powinna Ciebie zapytać a nie sama sobie coś stwierdzać że wrzuci
No właśnie...
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 08:59   #21
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Mnie także zniesmaczają tego typu sytuacje i wcale Ci się nie dziwię, że poczułaś się dotknięta. Dobrze, że poprosiłaś o usunięcie zdjęć.

A zdjęcia dzieci bez ubranek to już w ogóle porażka, powinny być kary dla takich niemądrych rodziców. Mój syn nawet nie ma takiego zdjęcia, bo nie pozwalam aby ktoś takie zrobił.
__________________
Nasz kochany Synuś

Edytowane przez thea2
Czas edycji: 2014-01-14 o 14:18
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 10:05   #22
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
A zdjęcia dzieci bez ubranek to już w ogóle porażka, powinny być kary dla takich niemądrych rodziców. Mój syn nawet nie ma takiego zdjęcia, bo nie pozwalam aby ktoś takie zrobił.
Porażką jest wrzucanie zdjęć nagich niemowląt do sieci, ale takie fotografie udostępniane jedynie w kręgu rodzinnym moim zdaniem są najzupełniej naturalne. Sama mam full zdjęć z cyklu: goły niemowlak na kocyku i fajnie się je ogląda po latach..
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 10:41   #23
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
A zdjęcia dzieci bez ubranek to już w ogóle porażka, powinny być kary dla takich niemądrych rodziców. Mój syn nawet nie ma takiego zdjęcia, bo nie pozwalam aby ktoś takie zrobił.
To już przesada w drugą stronę.

Ciało ludzkie jest neutralne, nie jest samo w sobie złe. Zwłaszcza ciałko malutkiego dziecka. Kwestia tylko, jak takie zdjęcia wykorzystamy.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 10:58   #24
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Mnie także zniesmaczają tego typu sytuacje i wcale Ci się nie dziwię, że poczułaś się dotknięta. Dobrze, że poprosiłaś o usunięcie zdjęć.
W dniu narodzin mojego syna jego zdjęcie wylądowało na facebooku- wstawiła je moja szwagierka. Szkoda tylko, że nie zapytała o zgodę. Poczułam się urażona, bo raz, że nie życzyłam sobie, aby ktoś wrzucał na fb zdjęcie mojego synka, a dwa, że fotka była taka "byle jaka", robiona telefonem, a synuś jeszcze taki biedny, czerwony i nieco opuchnięty. Poprosiłam męża, aby zwrócił swojej siostrze uwagę- od tego momentu szwagierka pyta, czy może zamieścić zdjęcie małego (choć i tak nie rozumiem po co pokazywać publicznie zdjęcia nie swojego dzieciątka... ).
A zdjęcia dzieci bez ubranek to już w ogóle porażka, powinny być kary dla takich niemądrych rodziców. Mój syn nawet nie ma takiego zdjęcia, bo nie pozwalam aby ktoś takie zrobił.
Teściowa mojej koleżanki pobiła wszelkie rekordy. Dziewczyna urodziła dajmy na to 0 20, leży na łóżku jeszcze porodowym z dzieckiem, wymęczona, widać krew, widać podciągnięte nogi, ogólnie widok BARDZO intymny. Fotkę zrobił mąż za jej zgodą, za jej zgodą posłał mamie, a ta... kretynka wrzuciła na nk. I na całe szczęście inna nasza koleżanka wlazła, zobaczyła (bo mamę znamy), pisze do mnie i czy mam jakiś kontakt z koleżanką bo niech mąż reaguje. No to od razu napisałam sms, mąż zareagował zrypaniem mamuni, fotka usunięta. Ale łba trzeba nie mieć...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 06:58   #25
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

No nieźle i to dorosła,dojrzała kobieta-szok:/
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 07:49   #26
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Zdjęcia mojej córki na facebooku znajomej...

Dziewczyny, może i to przesada w drugą stronę Ale ja po prostu nie czuję potrzeby robienia własnemu dziecku takich zdjęć. I dopóki ja jestem za dziecko w 100% odpowiedzialna, to takich zdjęć miał nie będzie. Inna sprawa to to, jak się te zdjęcia przechowuje. Koleżance kiedyś skradziono laptop. Nie martwiła się nawet o dokumenty, jakie miała na dysku, tylko właśnie o takie golaskowe fotki swojej córeczki.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;42347776]Teściowa mojej koleżanki pobiła wszelkie rekordy. Dziewczyna urodziła dajmy na to 0 20, leży na łóżku jeszcze porodowym z dzieckiem, wymęczona, widać krew, widać podciągnięte nogi, ogólnie widok BARDZO intymny. Fotkę zrobił mąż za jej zgodą, za jej zgodą posłał mamie, a ta... kretynka wrzuciła na nk. I na całe szczęście inna nasza koleżanka wlazła, zobaczyła (bo mamę znamy), pisze do mnie i czy mam jakiś kontakt z koleżanką bo niech mąż reaguje. No to od razu napisałam sms, mąż zareagował zrypaniem mamuni, fotka usunięta. Ale łba trzeba nie mieć...[/QUOTE]

Chora kobieta !
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-15 08:49:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.