Niedojrzała nastolatka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-25, 23:45   #1
piotr1976a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6

Niedojrzała nastolatka


Cześć. Jestem facetem. Wiem taaak to kobiece forum, ale chcę zasięgnąć opinii. Kiedyś przez przypadek wysłałem zaproszenie do pewnej dziewczyny (na fb). Ona zaakceptowała, a potem napisała do mnie o co chodzi, kim jestem, czemu zaprosilem ja itp. Sam nie wiem jak do tego doszło. Musiałem jakoś przez przypadek, nie wiem. Ona po moim wytlumaczeniu przestała pisać,,ale ja nalegalem abyśmy jednak może popisali skoro już tak wyszło. Pisaliśmy o pierdołach. W końcu miałem dosyć pisania. Na dodatek zacząłem odczuwać do niej zauroczenie. Proponowalem spotkanie wiele razy, ale ona zawsze odmawiała. Jakie tłumaczenia?

Raz,,że jestem dla niej za stary .

Dwa, że do mnie nic nie czuje.

A trzy wymyslala jakieś bzdury ze jak ktoś ja spotkalby ze mną to by się roznioslo że pewnie umawia się ze starym dziadem na sponsoring. Bzdura totalna, ręce opadaja.

Tak czy siak nie rezygnowalem. Ona w końcu urwala ze mną kontakt. Jeszcze nazwala mnie psychopata bo jej kiedyś napisałem że jestem pod jej domem (A to był tylko żart, nie zrobilbym jej czegoś takiego!!!), ale ona najwidoczniej na zartach się nie zna. Parę tygodni później napisalem do niej znów, nie miło odpisała mi na wiadomość. Chamsko zaznaczyla ze mam się odczepic. Z jej profilu widzę, że sobie kogoś znalazła. Facet 9 lat starszy od niej.. ten widocznie już za stary dla niej nie jest )) Próbowałem jednak nawiązać już z nią koleżeński kontakt bo lubilem z nią pisać, łatwo przywiązuje się do ludzi. Ona mnie zbesztala i zablokowala całkowicie. Niby uważała się za taka wrażliwą dziewczyne, a mnie potraktowala jak smiecia. Nawet nie zdolala spotkać się na glupia kawę. Jeszcze bezczelnie w którymś momencie powiedziała że mi odpisywala jedynie z grzeczności i nie traktowala naszej relacji jako przyjaźni czy czegokolwiek. Wydawala się taka dojrzala jak na swój młody wiek, a jednak wyszła paskudna zimna zołza. Nie wiem czego oczekuje, chce opinii co o tym myślicie. Szkoda mi tracić kontakt z nią tylko nie wiem jak ja przekonać do siebie, żeby mi zaufala?

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Dodam że panna ma już skończone 18 lat .
piotr1976a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 01:00   #2
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Ja to myślę, że lepiej do niej po prostu nie pisać, ucieka to ucieka, na siłę jej nie złapiesz. Może ją czymś wystraszyłeś? Ma 18 lat, to w sumie normalne, że nie jest jeszcze dojrzała. I może faktycznie kogoś ma, nieważne w jakim wieku i nie ma potrzeby kontaktu z innymi facetami. Za wiele tutaj nie zdziałasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 01:55   #3
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Powiadam wam, ze trolla wyczuwam
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 05:49   #4
puchaty71
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 750
Dot.: Niedojrzała nastolatka

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7827800 6]Powiadam wam, ze trolla wyczuwam[/QUOTE]
Coś w tym jest. Już sam tytuł wątka powinien brzmieć nie "niedojrzała nastolatka" (swoją drogą co w tym dziwnego) tylko "niedojrzały czterdziestolatek". Jeśli jest jakakolwiek prawda w tym, co tu napisał, to nawet za jej mały fragment powinien dostać profilaktycznie po ryju w intencji aby się ogarnął.

Edytowane przez puchaty71
Czas edycji: 2017-10-26 o 05:51
puchaty71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 06:06   #5
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Cytat:
Napisane przez piotr1976a Pokaż wiadomość
cześć. Jestem facetem. Wiem taaak to kobiece forum, ale chcę zasięgnąć opinii. Kiedyś przez przypadek wysłałem zaproszenie do pewnej dziewczyny (na fb). Ona zaakceptowała, a potem napisała do mnie o co chodzi, kim jestem, czemu zaprosilem ja itp. Sam nie wiem jak do tego doszło. Musiałem jakoś przez przypadek, nie wiem. Ona po moim wytlumaczeniu przestała pisać,,ale ja nalegalem abyśmy jednak może popisali skoro już tak wyszło. Pisaliśmy o pierdołach. W końcu miałem dosyć pisania. Na dodatek zacząłem odczuwać do niej zauroczenie. Proponowalem spotkanie wiele razy, ale ona zawsze odmawiała. Jakie tłumaczenia?

Raz,,że jestem dla niej za stary .

Dwa, że do mnie nic nie czuje.

A trzy wymyslala jakieś bzdury ze jak ktoś ja spotkalby ze mną to by się roznioslo że pewnie umawia się ze starym dziadem na sponsoring. Bzdura totalna, ręce opadaja.

Tak czy siak nie rezygnowalem. Ona w końcu urwala ze mną kontakt. Jeszcze nazwala mnie psychopata bo jej kiedyś napisałem że jestem pod jej domem (a to był tylko żart, nie zrobilbym jej czegoś takiego!!!), ale ona najwidoczniej na zartach się nie zna. Parę tygodni później napisalem do niej znów, nie miło odpisała mi na wiadomość. Chamsko zaznaczyla ze mam się odczepic. Z jej profilu widzę, że sobie kogoś znalazła. Facet 9 lat starszy od niej.. Ten widocznie już za stary dla niej nie jest )) próbowałem jednak nawiązać już z nią koleżeński kontakt bo lubilem z nią pisać, łatwo przywiązuje się do ludzi. Ona mnie zbesztala i zablokowala całkowicie. Niby uważała się za taka wrażliwą dziewczyne, a mnie potraktowala jak smiecia. Nawet nie zdolala spotkać się na glupia kawę. Jeszcze bezczelnie w którymś momencie powiedziała że mi odpisywala jedynie z grzeczności i nie traktowala naszej relacji jako przyjaźni czy czegokolwiek. Wydawala się taka dojrzala jak na swój młody wiek, a jednak wyszła paskudna zimna zołza. Nie wiem czego oczekuje, chce opinii co o tym myślicie. Szkoda mi tracić kontakt z nią tylko nie wiem jak ja przekonać do siebie, żeby mi zaufala?

---------- dopisano o 23:45 ---------- poprzedni post napisano o 23:44 ----------

dodam że panna ma już skończone 18 lat .
wtf
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 06:48   #6
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Niedojrzała nastolatka

To nie ona jest niedojrzała a TY
Zostaw ją w spokoju ,powiedziala ci ze nie chce się spotykać,twoj wiek jej nie odpowiada ,co jeszcze ma powiedzieć żebyś zrozumiał ze nic z tego nie będzie?
Dojrzały człowiek by się już dawno wycofał to ty masz problem nie ona
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 06:51   #7
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Yyy biedna dziewczyna

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-26, 06:51   #8
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Masz jakis problem ze zrozumieniem ze ktos nie chce kontaktu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 07:17   #9
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 448
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Przyjmij do wiadomości że ona nie chce mieć z Tobą kontaktu. Zaznaczyła to nie raz a Ty jak jakiś natret pisales i pisałeś, więc nie dziwię się że chamsko Cię pożegnała. Jaka przyjaźń? Przecież nie zna Cię. Do tego Ty mówisz że się przywiazales. Do kogo? Do laski z netu? Weeezz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 07:28   #10
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Calutka wasza historia polegała na tym, że ona cię odrzuca, a ty jak natręt męczysz ją i męczysz. Nie jest niedojrzała, nie zrobiła ani jednej rzeczy źle, poza tym, że zgodziĺa się z tobą w ogóle romawiać.
Jeśli nie jesteś trollem, a pewnie jesteś (chociaż nawet jeśli, to przecież są ludzie, dla ktòrych "nie" nie istnieje, a kontakt z kimś im się należy), to masz zadatki na niezłego psychola.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 07:42   #11
piotr1976a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Nie jestem trolem. To jakaś niezwykła historia czy jak? Mimo wieku fajnie mi się z nią pisało. Bardzo jest inteligentna i mam o czym z nią gadać. Tylko później się wkurzyła o ten żart i propozycje spotkania, i zrobiła się wredna. Nie wiem dlaczego ja jestem niedojrzaly, chyba mogę chcieć mieć kolezanke? To ona jest niedojrzala, bo nie chciała się spotkać. Co ja jakiś zboczeniec czy co? Chciałem normalnie się z nią spotkać wśród ludzi, nic bym jej nie zrobił. Ale ona jest niedojrzala i wystarczalo jej pisanie na fejsbuczku.
piotr1976a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 07:48   #12
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Cytat:
Napisane przez piotr1976a Pokaż wiadomość
Nie jestem trolem. To jakaś niezwykła historia czy jak? Mimo wieku fajnie mi się z nią pisało. Bardzo jest inteligentna i mam o czym z nią gadać. Tylko później się wkurzyła o ten żart i propozycje spotkania, i zrobiła się wredna. Nie wiem dlaczego ja jestem niedojrzaly, chyba mogę chcieć mieć kolezanke? To ona jest niedojrzala, bo nie chciała się spotkać. Co ja jakiś zboczeniec czy co? Chciałem normalnie się z nią spotkać wśród ludzi, nic bym jej nie zrobił. Ale ona jest niedojrzala i wystarczalo jej pisanie na fejsbuczku.
Człowieku jesteś rok ode mnie młodszy sądząc po nicku i chcesz mieć 18-letnią koleżankę do pogaduch? Ty wiesz jak to brzmi?Pisała ,bo może chciała być miła ale wszystko ma granice.Słusznie się dziewczyna odcina a jeszcze ten ho,ho żarcik taki ,że jesteś u niej pod domem...wysokich lotów.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 07:58   #13
piotr1976a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Ja nie rozumiem. Ona jest pełnoletnia. Nawet na wizazu jest wątek o kobietach w zwiazkach ze starszymi facetami A ja chcę ją jako koleżankę już bo i tak kogoś ma. Co w tym złego?
piotr1976a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 08:15   #14
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Cytat:
Napisane przez piotr1976a Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem. Ona jest pełnoletnia. Nawet na wizazu jest wątek o kobietach w zwiazkach ze starszymi facetami A ja chcę ją jako koleżankę już bo i tak kogoś ma. Co w tym złego?

Matko święta.
Człowieku, słowo "nie" ma raptem tylko 3 litery.
Której konkretnie nie rozumiesz

Tez bym uciekła od takiego natręta. To ze tobie się z kimś "dobrze pisze i ty chcesz" nie oznacza że ta osoba ma obowiązek utrzymywać z toba jakikolwiek kontakt.
Po prostu traktujesz tą dziewczynę bardzo przedmiotowo, dlatego masz taki problem z przyswojeniem jej odmowy. Weź się nad sobą lepiej zastanów zanim Cię ktoś o stalking kolejnym razem ścignie.
No super żarcik po prostu: hej, stoję pod Twoim domem". I pewnie jeszcze myślisz że to miało być: zabawne/romatyczne/miłe ? Masakra. :/

Ogarnięta i dojrzałą dziewczyna, wyczuła chory klimat i odcięła się.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 08:26   #15
piotr1976a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Wiem, że ten żart był dow du**, ale nie pomyślałem. Przeprosilem ja i powiedziałem że skończę z takimi żartami. Ale nie rozumiem czemu ona nie chce. To tylko pisanie, akceptuje ze kogoś ma i nie mam zamiaru się wtrącać w jej związek. Chce tylko z nią czasem popisać i tyle. Ja łatwo przywiązuje się do ludzi i mi jej brakuje
piotr1976a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 08:36   #16
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Jak grochem o ścianę.

Ma prawo nie chcieć bez powodu. Nie ma tu pola do rozkmin.
A natrętne próby kontaktu są wtedy zwykłym nękaniem.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 08:38   #17
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Cytat:
Napisane przez piotr1976a Pokaż wiadomość
Wiem, że ten żart był dow du**, ale nie pomyślałem. Przeprosilem ja i powiedziałem że skończę z takimi żartami. Ale nie rozumiem czemu ona nie chce. To tylko pisanie, akceptuje ze kogoś ma i nie mam zamiaru się wtrącać w jej związek. Chce tylko z nią czasem popisać i tyle. Ja łatwo przywiązuje się do ludzi i mi jej brakuje
Biedna dziewczyna dobrze że Cię zablokowała. 41 facet pisał z 18 nieźle.
Autorze znajdź sobie może inne hobby a nie pisanie z nastolatką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 08:40   #18
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Cytat:
Napisane przez piotr1976a Pokaż wiadomość
Wiem, że ten żart był dow du**, ale nie pomyślałem. Przeprosilem ja i powiedziałem że skończę z takimi żartami. Ale nie rozumiem czemu ona nie chce. To tylko pisanie, akceptuje ze kogoś ma i nie mam zamiaru się wtrącać w jej związek. Chce tylko z nią czasem popisać i tyle. Ja łatwo przywiązuje się do ludzi i mi jej brakuje
Sorry, przywiązuj się do starszych ,nikt nie uwierzy ,że chcesz sie "tylko" kumplować z dziewczyną młodszą o 23 lata. Faceci w twoim wieku maja żony i dzieci w wieku gimnazjalnym a nawet jeśli nie, to 41 letni singiel narzucający sie nastoletniej dziewczynie zawsze wygląda podejrzanie i niedojrzale.Kryzys wieku średniego rzucający się przez krocze na mózg.Odpuść ,znajdź sobie partnerkę w chociaż trochę zbliżonym wieku.

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2017-10-26 o 08:43
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 08:47   #19
piotr1976a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Biedna dziewczyna dobrze że Cię zablokowała. 41 facet pisał z 18 nieźle.
Autorze znajdź sobie może inne hobby a nie pisanie z nastolatką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A 28 latek (jej chłopak) może się z nią całować i ja być może dotykać? Niby wiek to tylko liczby, a czemu nie jest tak w moim przypadku?

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Sorry, przywiązuj się do starszych ,nikt nie uwierzy ,że chcesz sie "tylko" kumplować z dziewczyną młodszą o 23 lata. Faceci w twoim wieku maja żony i dzieci w wieku gimnazjalnym a nawet jeśli nie, to 41 letni singiel narzucający sie nastoletniej dziewczynie zawsze wygląda podejrzanie i niedojrzale.Kryzys wieku średniego rzucający się przez krocze na mózg.Odpuść ,znajdź sobie partnerkę w chociaż trochę zbliżonym wieku.
Jestem singlem, nie mam dzieci, żadnej byłej żony. Jakoś tak wyszło, ale co to ma do rzeczy? Jestem jakiś gorszy? Lepiej by było gdyby ja nagabywal dzieciaty i żonaty facet? Bo nie rozumiem

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Jakbym nazwał moja rowiesniczke stara panna to by była wielka odraza, a jak facet nie ma żony w tym wieku to coś musi być z nim nie tak
piotr1976a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 08:50   #20
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Cytat:
Napisane przez piotr1976a Pokaż wiadomość
A 28 latek (jej chłopak) może się z nią całować i ja być może dotykać? Niby wiek to tylko liczby, a czemu nie jest tak w moim przypadku?

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------



Jestem singlem, nie mam dzieci, żadnej byłej żony. Jakoś tak wyszło, ale co to ma do rzeczy? Jestem jakiś gorszy? Lepiej by było gdyby ja nagabywal dzieciaty i żonaty facet? Bo nie rozumiem
Mógłbyś być jej ojcem. A on nie Czy gdybyś był ojcem czy byś pozwolił swojej 18 letniej córce pisać z 41 ????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 08:55   #21
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Cytat:
Napisane przez piotr1976a Pokaż wiadomość
A 28 latek (jej chłopak) może się z nią całować i ja być może dotykać? Niby wiek to tylko liczby, a czemu nie jest tak w moim przypadku?

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------



Jestem singlem, nie mam dzieci, żadnej byłej żony. Jakoś tak wyszło, ale co to ma do rzeczy? Jestem jakiś gorszy? Lepiej by było gdyby ja nagabywal dzieciaty i żonaty facet? Bo nie rozumiem

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Jakbym nazwał moja rowiesniczke stara panna to by była wielka odraza, a jak facet nie ma żony w tym wieku to coś musi być z nim nie tak
Nie jest z tobą nie tak ,że jesteś singlem ,bo tak napisałam ,nie starym kawalerem ale singlem ale dziwne jest to ,że uderzasz do sporo młodszej dziewczyny ,właściwie nastolatki, co pewnie może by uszło, gdyby ona chciała i była chętna ( jak np młoda Turnaówna i Marek Konrad ) i ją nagabujesz pomimo wyraźnej odmowy . Na dodatek jeszcze nic nie rozumiesz , co świadczy właśnie o twojej niedojrzałości.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 08:56   #22
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Cytat:
Napisane przez piotr1976a Pokaż wiadomość
A 28 latek (jej chłopak) może się z nią całować i ja być może dotykać? Niby wiek to tylko liczby, a czemu nie jest tak w moim przypadku?

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------



Jestem singlem, nie mam dzieci, żadnej byłej żony. Jakoś tak wyszło, ale co to ma do rzeczy? Jestem jakiś gorszy? Lepiej by było gdyby ja nagabywal dzieciaty i żonaty facet? Bo nie rozumiem

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Jakbym nazwał moja rowiesniczke stara panna to by była wielka odraza, a jak facet nie ma żony w tym wieku to coś musi być z nim nie tak
To wszytko jest bez znaczenia.
Kluczowe jest że ten konkretny _człowiek_(ona) nie ma ochoty na kontakt z konkretnym człowiekiem (tobą).
Koniec tematu.

I o ile u niedojrzałego gołowąsa mogłabym pojąć niezrozumienie tej kwestii wynikające z braku dojrzałości społecznej, to u dojrzałego człowieka, to objaw przedmiotowego traktowania tej kobiety i kompletnego braku szacunku do niej.

I jeszcze to gadanie roszczeniowe na dokąłdkę: bo inny może, bo ja chcę, bo ja się przywiązuję, bo ja lubię, bo ona niedojrzała, bo coś tam.
Nie ważne.
Nie znaczy NIE.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 09:34   #23
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Cytat:
Napisane przez piotr1976a Pokaż wiadomość
A 28 latek (jej chłopak) może się z nią całować i ja być może dotykać? Niby wiek to tylko liczby, a czemu nie jest tak w moim przypadku?

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------



Jestem singlem, nie mam dzieci, żadnej byłej żony. Jakoś tak wyszło, ale co to ma do rzeczy? Jestem jakiś gorszy? Lepiej by było gdyby ja nagabywal dzieciaty i żonaty facet? Bo nie rozumiem

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Jakbym nazwał moja rowiesniczke stara panna to by była wielka odraza, a jak facet nie ma żony w tym wieku to coś musi być z nim nie tak
Bo jej nie pasujesz, wybrała innego. To, że umawia się ze starszym od niej o 9 lat nie znaczy od razu, że różnica ponad 20 lat ma także jej pasować. Szukaj innej, nawet do samego pisania.

Czy ktoś pisze, że jesteś gorszy? Nie. Pisałeś, nie wyszło. Daj spokój bo to można by podpiąć pod nękanie.
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 09:34   #24
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Cytat:
Napisane przez piotr1976a Pokaż wiadomość
A 28 latek (jej chłopak) może się z nią całować i ja być może dotykać? Niby wiek to tylko liczby, a czemu nie jest tak w moim przypadku?

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------



Jestem singlem, nie mam dzieci, żadnej byłej żony. Jakoś tak wyszło, ale co to ma do rzeczy? Jestem jakiś gorszy? Lepiej by było gdyby ja nagabywal dzieciaty i żonaty facet? Bo nie rozumiem

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Jakbym nazwał moja rowiesniczke stara panna to by była wielka odraza, a jak facet nie ma żony w tym wieku to coś musi być z nim nie tak
Nienormalne jest to ze nie przyjmujes zodmowy. Przestan ja nagabywac.

Dlaczego mialoby ja obchodzic ze latwo sie przywiazujesz?

Jestes dojrzalym mezczyzna to sie tak zachowuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 09:36   #25
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Dziewczyny, zauwazylyscie, ze charakterystyczna cecha ostatnich trolli jest olewanie rad i jakby to wszystko do nich nie trafialo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 09:39   #26
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Cytat:
Napisane przez piotr1976a Pokaż wiadomość
A 28 latek (jej chłopak) może się z nią całować i ja być może dotykać? Niby wiek to tylko liczby, a czemu nie jest tak w moim przypadku?
Wiek moim zdaniem tu w ogóle nie ma nic do rzeczy - ona po prostu nie chce Ciebie, nie chce nic robić z Tobą, koniec, kropka, deal with it. Ma chłopaka, który jej odpowiada, dała Ci jasno do zrozumienia, że nie interesuje jej dalsza znajomość z Tobą, co to w ogóle za rozkmina

To nie ona jest niedojrzała tylko ty niuniu.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 09:52   #27
piotr1976a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Jak ja? Dużo więcej przezylem i mam na pewno większe doświadczenie życiowe. Nie widzicie nic złego ze w wieku 18 lat wiaze się z 9 lat starszym, a kolegi już mieć nie może FUCK LOGIC. Wiem że mówiła nie, ale chcę jeszcze z nią pogadać, jakoś przekonać. Nie będę już jej jakiś głupich żartów mówił.interesuje mnie zwykłe kolezenstwo, serio przysiegam
piotr1976a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 09:55   #28
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Ale JEJ nie interesuje koleżeństwo z TOBĄ.

Oczywiście, że może mieć kolegów i pewnie ma. Może nawet starszych od Ciebie to TY jej nie odpowiadasz i tyle. opanuj się, bo serio masz jakiś problem.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 10:01   #29
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Niedojrzała nastolatka

Cytat:
Napisane przez piotr1976a Pokaż wiadomość
Jak ja? Dużo więcej przezylem i mam na pewno większe doświadczenie życiowe. Nie widzicie nic złego ze w wieku 18 lat wiaze się z 9 lat starszym, a kolegi już mieć nie może FUCK LOGIC. Wiem że mówiła nie, ale chcę jeszcze z nią pogadać, jakoś przekonać. Nie będę już jej jakiś głupich żartów mówił.interesuje mnie zwykłe kolezenstwo, serio przysiegam
Jestem ciekawa i czym byś z nią rozmawiał o ocenach w szkole, o chłopakach którzy jej się podobają???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 10:05   #30
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Niedojrzała nastolatka

tutaj nie chodzi o Wasz wiek, ale o to, ze NIE znaczy NIE, a Twoje niedojrzale natretne zachowanie ociera sie o nekanie
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-28 13:04:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.