Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 05:45   #4171
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Dobrrrrrrry

Makarona- też mam ochotę obejrzeć "Skrzydlate świnie" (zwłaszcza po Twoim komentarzu o Małaszyńskim ), ale znając mnie ogarnę się dopiero, gdy przestaną ten film grać
Myślę, że pomysł z herbatą jest bardzo dobry, zwłaszcza jeśli ma zostać wręczony miłośnikom herbat. Jeśli chodzi o kupowanie prezentów mało który facet może służyć za wsparcie. Jak zwykle my kobiety musimy liczyć w tej kwestii na siebie
A ziółka... Na mnie nie działają totalnie... Zwłaszcza gdy osiągnę taki moment jak teraz, czyli "frustruje mnie absolutnie wszystko, a niektóre osoby doprowadzają mnie do szału samym faktem, że w ogóle oddychają". Ostatnio zastanawiam się czy nie wrócić na boks: mało co pozwalało mi tak rozładować negatywne emocje jak ten sport. Ale oczywiście brak czasu staje mi na drodze (plus myśl, że nie mogę przepuszczać nie wiadomo ile kasy na zajęcia dodatkowe)... Ech...

Trinette- znowu zapomniałam Ci wczoraj odpisać...
Niemożliwa jestem. Przepraszam
"...i dołożę wszelkich starań, aby podobna sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości" (jeden z najczęściej używanych przeze mnie zwrotów w pracy )
Jeśli chodzi o cenę sylwestra w knajpie trudno coś powiedzieć, bo zależy na jaki lokal się decydujesz. Myślę, że plus minus 200 zł/osobę trzeba liczyć. Ja szczerze mówiąc wolałabym chyba pójść gdzieś się pobawić, ale mogę negocjować
Odnośnie jakości dzisiejszych facetów nawet się wypowiadać nie będę... Chociaż może rzeczywiście wynika to z faktu, że gdy miałyśmy 17 lat wystarczyło, żeby ten chłopak po po prostu był, a teraz oczekujemy, że jednak będzie coś sobą prezentować...

Copy- polecam książkę "Z pokorą i uniżeniem", którą ostatnio miałam przyjemność przeczytać. Historia tłumaczki pracującej w japońskiej firmie. Od razu człowiek zyskuje zdrowego dystansu do swojej pracy i z każdą stroną przekonuje się, że nie jest jednak taka zła

Irmuś- słyszałam o mlekomatach i też mnie to rozwaliło

Copy, Irmandara- miałam przyjemność poznać Was obie w realu i z pełnym przekonaniem stwierdzam, że obie jesteście fajne i przesympatyczne takoż na forum jak i w życiu codziennym

Ech... A mnie podrywa kolejny żonaty facet... Zdradźcie mi proszę nawet najgorszą prawdę. Mam gdzieś na czole napisane: "Niezobowiązujący romans? Ja! Ja! Ja! Mnie wybierz!", taaaaaak?
Notabene, odkryłam ciekawą zależność. Każdego żonatego faceta nie rozumie żona, są ze sobą tylko ze względu na dzieci i nawet ze sobą nie sypiają od dwóch lat. Zawsze są to dwa lata. Ani miesiąc krócej, ani dłużej.
Porażka

Zmykam
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:52   #4172
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Trinette- znowu zapomniałam Ci wczoraj odpisać...
Niemożliwa jestem. Przepraszam
"...i dołożę wszelkich starań, aby podobna sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości" (jeden z najczęściej używanych przeze mnie zwrotów w pracy )
Jeśli chodzi o cenę sylwestra w knajpie trudno coś powiedzieć, bo zależy na jaki lokal się decydujesz. Myślę, że plus minus 200 zł/osobę trzeba liczyć. Ja szczerze mówiąc wolałabym chyba pójść gdzieś się pobawić, ale mogę negocjować
Odnośnie jakości dzisiejszych facetów nawet się wypowiadać nie będę... Chociaż może rzeczywiście wynika to z faktu, że gdy miałyśmy 17 lat wystarczyło, żeby ten chłopak po po prostu był, a teraz oczekujemy, że jednak będzie coś sobą prezentować...
A co konkretnie proponujesz?
Cytat:
Ech... A mnie podrywa kolejny żonaty facet... Zdradźcie mi proszę nawet najgorszą prawdę. Mam gdzieś na czole napisane: "Niezobowiązujący romans? Ja! Ja! Ja! Mnie wybierz!", taaaaaak?
Notabene, odkryłam ciekawą zależność. Każdego żonatego faceta nie rozumie żona, są ze sobą tylko ze względu na dzieci i nawet ze sobą nie sypiają od dwóch lat. Zawsze są to dwa lata. Ani miesiąc krócej, ani dłużej.
Porażka
Olej go. Jak nie ma papierka, ze wzięli rozwód to niech sie nie zbliża.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 15:31   #4173
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

witam

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Słusznie mówisz, to nie jest dobre wytłumaczenie
Żeby odkupić swoje przewinienia napisz nam natychmiast W SZCZEGÓŁACH co tam u Ciebie słychać! Jak plecki, skarbie? Lepiej już?
Jak Ci się układa z TŻ? Z tego co pamiętam Twoi rodzice za nim nie przepadali... Udało się Wam wszystkim dojść do porozumienia?
Jak tam w pracy? Zadowolona jesteś?
A juz myslała,ze zostałam zapomniana jednak
Juz, juz pisze co u mnie...

Jesli chodzi o plecki to bez zmian, tzn własciwie sa coraz słabsze,ale jeszcze jakos daje rade... cały czas jestem pod obserwacja lekarzy, przyjmuje nieprzyzwoita ilosc lekow zeby w miare normalnie funkcjonowac.
Z TZ (nie zapeszajac-tfu, tfu,tfu) bardzo dobrze sie uklada Switnie sie dogadujemy, choc wiadomo jak to w zyciu i klotnie sa ,ale potrafimy z nich wyjsc, porozmawiac. Zreszta ja nie wierze ze sa mozliwe zwiazku bez klotni, sprzeczek... nie ma nic ani nikogo idealnego
Tak moja mama nie akceptowała tego,ale od jakiegos czasu pomału pracujemy nad tym i mam z mama coraz lepszy kontakt,a co cieszy mnie jeszcze bardziej zaczeła powaznie nasz zwiazek traktowac, zaprasza nas na obiadki razem Wiec mam nadzieje,ze wszystko idzie w dobrym kierunku.
W pracy dobrze. Tj. najlepsza chyba praca jaka miałam Robie co lubie Duzo fajnych ludzi jest oczywiscie wredne typy tez sa,ale coz...:P -radzimy sobie z nimi jakos, choc czasami jest naprawde nerwowo,bo wprowadzaja taka atmosfere,ze nie wyrabiam nerwowo

A tak poza tym to co jeszcze... Do konca tygodnia chyba wolne mamy od wtorku,bo transport nie dojechał... siedzimy z TZ w domku, opychamy sie frytkami i siedzimy przed TV:P
Teraz po tych kilku miesiacach mieszkania z TZ widze jak wyglada zycie juz nie na garnuszku u mamy... bez porownania.... Choc ja i tak szybko miałam szkole zycia w domu rodzinnym jak moj ojciec odszedł... szybko do proacy poszłam i musiałam z mamma dac rade z problemami, utrzymac dom...
W kazdym razie teraz inaczej to wyglada... jestesmy zdani sami na siebie, sami musimy rozwiazywac problemy, radzic sobie codziennie...
Tyle dobrze mam,ze gotowac nie musze codziennie TZ uwielbia i wychodzi mu to swietnie, za to ja zajmuje sie sprzataniem,praniem... -ale i w tym duzo mi pomaga...


W ogóle witam nowe kolezanki, ktorych nie miałam dotad okazji poznac-mam nadzieje,ze poznamy sie w najblizszym czasie lepiej

Dziewczynki u Was tez pogoda taka okropna?? Nic sie nie che...szaro,pomuro, deszczowo, mgly...masakra totalna...
Lim swietnie Cie rozumiem... Tez mam totalna niechec do wszystkiego... Ale u mnie to takie jesienno-zimowe nastawienie jak co roku chyba...
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:14   #4174
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
No coz ja Ci poradze... Dlatego mysle by cos wykombinowac, by wszyscy byli szczesliwi
Ejjj musiałabym czekac 1,5h Uwielbiam Cie, ale nie az tak Nawet na TŻ maksymalnie czekam 40minut pozniej do niego dzwonie i foch
Nie no, ja Cie rozumiem przecież, też by mi się nie chciało czekać na nikogo tyle czasu zresztą dobrze że nie czekałaś, bo jak tylko wysiadlam z metra w centrum to od razu poleciałam na autobus do domu

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Dobrrrrrrry
Trinette- znowu zapomniałam Ci wczoraj odpisać...
Odnośnie jakości dzisiejszych facetów nawet się wypowiadać nie będę... Chociaż może rzeczywiście wynika to z faktu, że gdy miałyśmy 17 lat wystarczyło, żeby ten chłopak po po prostu był, a teraz oczekujemy, że jednak będzie coś sobą prezentować...
Taaaa, szkoda gadać. Ja to tak po cichu trochę żałuję że nie jestem lesbijka

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Copy, Irmandara- miałam przyjemność poznać Was obie w realu i z pełnym przekonaniem stwierdzam, że obie jesteście fajne i przesympatyczne takoż na forum jak i w życiu codziennym


Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Ech... A mnie podrywa kolejny żonaty facet... Zdradźcie mi proszę nawet najgorszą prawdę. Mam gdzieś na czole napisane: "Niezobowiązujący romans? Ja! Ja! Ja! Mnie wybierz!", taaaaaak?
Notabene, odkryłam ciekawą zależność. Każdego żonatego faceta nie rozumie żona, są ze sobą tylko ze względu na dzieci i nawet ze sobą nie sypiają od dwóch lat. Zawsze są to dwa lata. Ani miesiąc krócej, ani dłużej.
Porażka

Zmykam
I weź wyjdź za mąż
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:30   #4175
makarona
Rozeznanie
 
Avatar makarona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 987
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez mav Pokaż wiadomość
Ja mam poprostu wymagania, ktore po dwoch latach chyba kazda kobieta ma jesli chodzi o zwiazek. W tym wypadku moglam trzymac jezyk za zebami, skad mialam wiedziec ze jak rozmowa zejdzie na dziecko to on sie przerazi.
Czyli chciałabyś mieć z nim dziecko, a on jeszcze nie jest gotowy? I o to są sprzeczki?
Wiesz, może to faktycznie nie najlepszy czas? Może daj mu się z tym oswoić?

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Makarona- też mam ochotę obejrzeć "Skrzydlate świnie" (zwłaszcza po Twoim komentarzu o Małaszyńskim ), ale znając mnie ogarnę się dopiero, gdy przestaną ten film grać
To sobie zrobisz wieczorek filmowy w domu i zaprosisz kumpele, wypijecie winiacza, zjecie tonę frytek
Film fajny, ale doprowadził do tego, że chodziłam przez cały wieczór zła na tż, za to tylko, że jest kibicem. Za bardzo sobie wszystko biorę do serca
Małaszyński to ciacho, w tym filmie zwłaszcza. Taki boski był w tym dresiku.... mrauuu

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Myślę, że pomysł z herbatą jest bardzo dobry, zwłaszcza jeśli ma zostać wręczony miłośnikom herbat. Jeśli chodzi o kupowanie prezentów mało który facet może służyć za wsparcie. Jak zwykle my kobiety musimy liczyć w tej kwestii na siebie
Chyba właśnie przy tych herbatkach zostanę. 3 takie zestawy i spokój.
Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
A ziółka... Na mnie nie działają totalnie... Zwłaszcza gdy osiągnę taki moment jak teraz, czyli "frustruje mnie absolutnie wszystko, a niektóre osoby doprowadzają mnie do szału samym faktem, że w ogóle oddychają". Ostatnio zastanawiam się czy nie wrócić na boks: mało co pozwalało mi tak rozładować negatywne emocje jak ten sport. Ale oczywiście brak czasu staje mi na drodze (plus myśl, że nie mogę przepuszczać nie wiadomo ile kasy na zajęcia dodatkowe)... Ech...
Szkoda. Ja lubię się ziołować
W takim razie musisz zużyć nadmiar energii na kimś, może być brat, kuzyn, facet A tak poważnie, to może jogging?

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Copy, Irmandara- miałam przyjemność poznać Was obie w realu i z pełnym przekonaniem stwierdzam, że obie jesteście fajne i przesympatyczne takoż na forum jak i w życiu codziennym
A skąd jesteście dziewczyny? Pewnie z daleka... Ja ze śląska. Jest tu ktoś z moich rejonów?

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Ech... A mnie podrywa kolejny żonaty facet...
Facet porażka, faktycznie, ale pomyśl o tym boksowaniu
Spław go i tyle.
Chociaż widzisz, moja koleżanka sypia sobie z żonatym obcokrajowcem, i dzieciatym w dodatku. A wszystkie ostrzeżenia, moje i innych lasek, potraktowała chyba jako zazdrość. Powiedziała, że ona nie niszczy żadnego małżeństwa, bo to wyszło z jego inicjatywy



Oh, kobiety. Byłam w szkole i wróciłam z jakimś niesmakiem. Przez 2 godziny pani sędzina użalała się nad naszym marnym stanem wiedzy. Nie był on fascynujący, ale od zeszłego semestru wiele zapomniałyśmy, a to były 1 ćwiczenia. No i zadała nam tyle nauki na przyszłą środę, że chyba zacznę za moment...

Tak narzekacie na facetów, ale nie każdy to pospolity lać (papuć czy inne takie). Mój tż ma swoje za uszami, ale jest odpowiedni. Stara się, wykazuje inicjatywę, pomaga, wspiera, robi niespodzianki (ostatnio kupił mi szal), spełnia zachcianki, robi masaże, dzwoni dziennie, pisze sms na dobranoc, martwi się. Jest w porządku. No, ale czasem lubi sobie poimprezować z kumplami, niekiedy nie myśli tyle ile powinien, ogólnie jest lekkoduchem i smakoszem piwa. Ale jest kochany. Dlatego sądzę, że niekiedy zbyt surowo oceniacie naród męski. Każdy ma swoje wady, ale tego nie da się wyeliminować, można tylko nad nimi wspólnie pracować. Na tym polega związek
__________________
Cytat:
Szanujmy się.



Nasz czas oczekiwania
makarona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:43   #4176
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez makarona Pokaż wiadomość
A skąd jesteście dziewczyny? Pewnie z daleka... Ja ze śląska. Jest tu ktoś z moich rejonów?
Akurat ja, Lim i Trinette jesteśmy z Warszawy więc się czasami widujemy, i to już od ponad roku o ile dobrze pamiętam

Cytat:
Napisane przez makarona Pokaż wiadomość
Facet porażka, faktycznie, ale pomyśl o tym boksowaniu
Spław go i tyle.
Chociaż widzisz, moja koleżanka sypia sobie z żonatym obcokrajowcem, i dzieciatym w dodatku. A wszystkie ostrzeżenia, moje i innych lasek, potraktowała chyba jako zazdrość. Powiedziała, że ona nie niszczy żadnego małżeństwa, bo to wyszło z jego inicjatywy
Tu się akurat trochę z nią zgodzę, gość sam sobie niszczy małżeństwo. Ona jest wolna więc może sypiać z kim chce, fakt że z zajętym się nie powinno, ale z drugiej strony... jakby ona się nie pisała na romans to napewno znalazłaby się jakaś inna chętna

Cytat:
Napisane przez makarona Pokaż wiadomość
Tak narzekacie na facetów, ale nie każdy to pospolity lać (papuć czy inne takie). Mój tż ma swoje za uszami, ale jest odpowiedni. Stara się, wykazuje inicjatywę, pomaga, wspiera, robi niespodzianki (ostatnio kupił mi szal), spełnia zachcianki, robi masaże, dzwoni dziennie, pisze sms na dobranoc, martwi się. Jest w porządku. No, ale czasem lubi sobie poimprezować z kumplami, niekiedy nie myśli tyle ile powinien, ogólnie jest lekkoduchem i smakoszem piwa. Ale jest kochany. Dlatego sądzę, że niekiedy zbyt surowo oceniacie naród męski. Każdy ma swoje wady, ale tego nie da się wyeliminować, można tylko nad nimi wspólnie pracować. Na tym polega związek
Jasne, że nie każdy, znam sporo szczęśliwych związków szkoda tylko że jakoś mi się nie trafiają... Byłam w trzech i wszystkie były nieudane i każdy krótszy od poprzedniego
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:14   #4177
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Nie no, ja Cie rozumiem przecież, też by mi się nie chciało czekać na nikogo tyle czasu zresztą dobrze że nie czekałaś, bo jak tylko wysiadlam z metra w centrum to od razu poleciałam na autobus do domu
Widzisz... to byl znak ze powinnysmy sie wybrac razem w innym terminie
Cytat:
Taaaa, szkoda gadać. Ja to tak po cichu trochę żałuję że nie jestem lesbijka
I mialabys takiego tombboy (zapamietalam to slowko z angielskiego, jest to dziewczyna ktora ubiera sie i zachowuje jak facet )
Cytat:
Napisane przez makarona Pokaż wiadomość
Czyli chciałabyś mieć z nim dziecko, a on jeszcze nie jest gotowy? I o to są sprzeczki?
Wiesz, może to faktycznie nie najlepszy czas? Może daj mu się z tym oswoić?
Ona niech nawet nie mysli o dziecku z nim. Bo inaczej
Mav chcesz miec duzy problem? Wiesz jaki on jest i jak sie zachowuje. Skoncz studia i nie mow glupot. Jak sie zmieni, bedzie odpowiedzialny, nie bedzie fochow strzelal i zamieszkacie razem, to wtedy mozesz zaczac myslec o tym.

Lim a czy Twój kręgosłup wytrzyma trenowanie boksu? Nie na wszystko niestety mozna sobie pozwolic. Ja gdybym mogla to bym sobie jeszcze salse solo wstawila gdzies ale coz... pieniadze ograniczaja.
Cytat:
A skąd jesteście dziewczyny? Pewnie z daleka... Ja ze śląska. Jest tu ktoś z moich rejonów?
A dokladniej?
Ja pochodze z Kielc, ale mieszkam w Warszawie i bardzo sie z tego ciesze, bo mam Zołzy blisko
Cytat:
Tak narzekacie na facetów, ale nie każdy to pospolity lać (papuć czy inne takie). Mój tż ma swoje za uszami, ale jest odpowiedni. Stara się, wykazuje inicjatywę, pomaga, wspiera, robi niespodzianki (ostatnio kupił mi szal), spełnia zachcianki, robi masaże, dzwoni dziennie, pisze sms na dobranoc, martwi się. Jest w porządku. No, ale czasem lubi sobie poimprezować z kumplami, niekiedy nie myśli tyle ile powinien, ogólnie jest lekkoduchem i smakoszem piwa. Ale jest kochany. Dlatego sądzę, że niekiedy zbyt surowo oceniacie naród męski. Każdy ma swoje wady, ale tego nie da się wyeliminować, można tylko nad nimi wspólnie pracować. Na tym polega związek
Słońce za mało wiesz na temat ex facetow dziewczyn by oceniac Gdyby Ci ex byli tacy jak Twoj, to watpie by dziewczyny ich zostawiły. Miedzy ludzmi po 1 musi byc chemia i miłość, po 2 musza miec wspolne tematy do rozmow i nie nudzic sie swoim towarzystwem, po 3 facet musi o swoja kobiete dbac (nie olewac i byc przy niej kiedy ona tego potrzebuje). Każda z nas ma inne kategorie wyboru. Niestety sa pewne rzeczy, ktore od razu skreslaja faceta i wtedy nie warto sie meczyc w imię "miłości".
Ja sobie wybrałam inteligentnego złośliwca. Oboje wiele przeszlismy w tym zwiazku, ale poki co oczu sobie nie wydlubalismy (jak sie klocimy to oboje tracimy panowanie nad soba). TŻ juz dostał w oko niechcacy parasolka, stanelam mu w nocy na noge przypadkiem, stanelam na palca, prawie zlamalam reke itd. ale jakoś wciąż żyje Niezdara ze mnie i nawet juz nie musze nic mowic jak mu coś zrobię. On od razu mowi" Tak wiem, to było niechcący "

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Akurat ja, Lim i Trinette jesteśmy z Warszawy więc się czasami widujemy, i to już od ponad roku o ile dobrze pamiętam
Na pewno, w koncu sylwka razem spedzilysmy
Cytat:
Jasne, że nie każdy, znam sporo szczęśliwych związków szkoda tylko że jakoś mi się nie trafiają... Byłam w trzech i wszystkie były nieudane i każdy krótszy od poprzedniego
Bo na glupich facetow trafialas. Na pewno jeszcze znajdziesz tego jedynego
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney


Edytowane przez Trinette
Czas edycji: 2010-11-17 o 20:11
Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 21:00   #4178
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
I mialabys takiego tombboy (zapamietalam to slowko z angielskiego, jest to dziewczyna ktora ubiera sie i zachowuje jak facet )
Bez przesady, myślę że moje upodobania nie zmieniłyby się AŻ TAK orientacja orientacją, ale jakieś poczucie estetyki trzeba zachować btw, widziałam kiedyś takie "prawdziwe" lesbijki i musiałam się przez chwilę zastanawiać czy osoba stojąca koło mnie jest kobietą czy facetem, miała nieogolone nogi (takie jak spotyka się jeszcze czasami u pań 50+, koniecznie w przezroczystych rajstopach :P). Ja tam się nie znam, może jako lesbijka miałabym jakieś inne postrzeganie rzeczywistości, ale to przecież mniej więcej tak samo jak bym teraz była z zaniedbanym facetem

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Ja pochodze z Kielc, ale mieszkam w Warszawie i bardzo sie z tego ciesze, bo mam Zołzy blisko
Sama jesteś zołza ze mnie jest miła dziewczynka

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Na pewno, w koncu sylwka razem spedzilysmy
Bo na glupich facetow trafialas. Na pewno jeszcze znajdziesz tego jedynego
No jakoś nie mam szczęścia, ale co ja na to poradze że żaden fajny i porządny facet nigdy nawet nie spojrzał w moją stronę?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:06   #4179
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Sama jesteś zołza ze mnie jest miła dziewczynka
Jasne... Powiedz jeszcze, że grzeczna i w ogóle
Cytat:
No jakoś nie mam szczęścia, ale co ja na to poradze że żaden fajny i porządny facet nigdy nawet nie spojrzał w moją stronę?
Musisz rozszerzyc krag poszukiwan i zwracac uwage nawet na tych, co na pierwszy rzut oka sie niezbyt podobaja. Może jak popatrzysz na nich pod innym katem to sie spodobaja Przeciez musza miec cos w glowie
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:07   #4180
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
A co konkretnie proponujesz?
Konkretnie to jeszcze nic
Sylwester wydaje mi się tak odległy, że nie mogę się zmusić, by zacząć o nim myśleć

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Olej go. Jak nie ma papierka, ze wzięli rozwód to niech sie nie zbliża.
Nie, nie, nie... Żeby była jasność: ja w ogóle nie jestem tym panem zainteresowana!
Fascynacja jest to zdecydowanie jednostronna.
Co nie zmienia faktu, że rozwalił mnie totalnie

Cytat:
Napisane przez monika7891 Pokaż wiadomość
A juz myslała,ze zostałam zapomniana jednak
Juz, juz pisze co u mnie...
W życiu
Bardzo się cieszę żaba, że wszystko tak fajnie Ci się układa i trzymam kciuki, żebyś mogła cieszyć się tą sielanką jak najdłużej
Za plecki też trzymam kciuki!
Zaglądaj do nas częściej, co?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Taaaa, szkoda gadać. Ja to tak po cichu trochę żałuję że nie jestem lesbijka
No wiesz, Copy... Zawsze można spróbować... Nigdy Ci tego nie mówiłam, ale zawsze uważałam, że bardzo atrakcyjna z Ciebie babeczka...

Cytat:
Napisane przez makarona Pokaż wiadomość
A tak poważnie, to może jogging?
Bieganie raczej nie jest w moim stylu
Tym bardziej w taką pogodę...

Cytat:
Napisane przez makarona Pokaż wiadomość
Chociaż widzisz, moja koleżanka sypia sobie z żonatym obcokrajowcem, i dzieciatym w dodatku. A wszystkie ostrzeżenia, moje i innych lasek, potraktowała chyba jako zazdrość. Powiedziała, że ona nie niszczy żadnego małżeństwa, bo to wyszło z jego inicjatywy
W moim przekonaniu to w tym małżeństwie już coś jest nie halo, skoro facet rozgląda się za innymi kobietami. Trochę się zgadzam z Copy, że gdyby nie trafił na Twoją koleżanką to przygruchałby sobie jakąś inną dziewczynę.
A że laska takim, a nie innym związkiem sama sobie robi krzywdę to już inna sprawa...

Cytat:
Napisane przez makarona Pokaż wiadomość
Tak narzekacie na facetów, ale nie każdy to pospolity lać (papuć czy inne takie). Mój tż ma swoje za uszami, ale jest odpowiedni. Stara się, wykazuje inicjatywę, pomaga, wspiera, robi niespodzianki (ostatnio kupił mi szal), spełnia zachcianki, robi masaże, dzwoni dziennie, pisze sms na dobranoc, martwi się. Jest w porządku. No, ale czasem lubi sobie poimprezować z kumplami, niekiedy nie myśli tyle ile powinien, ogólnie jest lekkoduchem i smakoszem piwa. Ale jest kochany. Dlatego sądzę, że niekiedy zbyt surowo oceniacie naród męski. Każdy ma swoje wady, ale tego nie da się wyeliminować, można tylko nad nimi wspólnie pracować. Na tym polega związek
Ależ ja się zupełnie z Tobą zgadzam!
Zdecydowanie nie ma ideałów. I zdecydowanie nie wszyscy faceci są beznadziejni. Sęk w tym, że ani ja ani Copy nie miałyśmy okazji przekonać się o tym z autopsji, bo trafiamy na samych dupków...
Albo może inaczej. Zawsze uważałam, że facet nie musi być księciem z bajki, ale powinien zaspokajać Twoje priorytety. Mi się dotąd taki nie trafił...
A jak się przypadkiem trafił okazywało się, że ma żonę/dziewczynę, a ja miałam być tylko przyjemną odskocznią

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Akurat ja, Lim i Trinette jesteśmy z Warszawy więc się czasami widujemy, i to już od ponad roku o ile dobrze pamiętam
Jeszcze Muiee
Z tego co pamiętam spotkałyśmy się zaraz po tym, gdy zaczęłam pracę w obecnej firmie, więc będzie już jakieś 1,5 roku.

Ja miałam przyjemność poznać- podczas tegorocznego szkolenia w Krakowie- Irmandarę, która właśnie stamtąd pochodzi.

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
I mialabys takiego tombboy (zapamietalam to slowko z angielskiego, jest to dziewczyna ktora ubiera sie i zachowuje jak facet )
Widzę, że Twój kurs nie idzie na marne

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Lim a czy Twój kręgosłup wytrzyma trenowanie boksu?
Właśnie nie wiem... Ostatnio trochę się buntował, ale z drugiej strony jest już zdecydowanie lepiej.

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Ja pochodze z Kielc, ale mieszkam w Warszawie i bardzo sie z tego ciesze, bo mam Zołzy blisko


Chociaż i tak spotykamy się stanowczo zbyt rzadko...

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Słońce za mało wiesz na temat ex facetow dziewczyn by oceniac

Jak nas broni... Kochana nasza Trinette


Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Na pewno, w koncu sylwka razem spedzilysmy
A ja jak na złość się wtedy rozchorowałam
Może w tym roku będę miała okazję nadrobić

Dziewczyny, nie mogę Wam jeszcze powiedzieć o co chodzi (boję się, że zapeszę...), ale bardzo, bardzo, ale to bardzo ładnie uśmiecham się o Wasze kciuki jutro
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:23   #4181
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez makarona Pokaż wiadomość
Czyli chciałabyś mieć z nim dziecko, a on jeszcze nie jest gotowy? I o to są sprzeczki?
Wiesz, może to faktycznie nie najlepszy czas? Może daj mu się z tym oswoić?




A skąd jesteście dziewczyny? Pewnie z daleka... Ja ze śląska. Jest tu ktoś z moich rejonów?


Trini odpowiedziala
ja mysle o tym on nie. zmuszac go nie zamierzam.on ma prawie 40 lat i powinien po takim czasie wiedziec czego chce no nie?
on sie nie oswoi a ja nie jestem glupia i nie bede go na dziecko lapac przeciez...

ja tez slask okolice Gliwic. no juz nie teraz za granica buszuje
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:27   #4182
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Konkretnie to jeszcze nic
Sylwester wydaje mi się tak odległy, że nie mogę się zmusić, by zacząć o nim myśleć
Mysl juz teraz, bo pozniej moze byc troszke za pozno
Cytat:
Nie, nie, nie... Żeby była jasność: ja w ogóle nie jestem tym panem zainteresowana!
Fascynacja jest to zdecydowanie jednostronna.
Co nie zmienia faktu, że rozwalił mnie totalnie
UF
Cytat:
No wiesz, Copy... Zawsze można spróbować... Nigdy Ci tego nie mówiłam, ale zawsze uważałam, że bardzo atrakcyjna z Ciebie babeczka...
Oplułam monitor
Cytat:
Ja miałam przyjemność poznać- podczas tegorocznego szkolenia w Krakowie- Irmandarę, która właśnie stamtąd pochodzi.
Ja tez chce ją poznac Hmm... Mam plan! Moze zrobimy sobie wycieczke do Krakowa? Ja pojade w piatek po sukienke, a w sobote zabierzecie mnie po drodze z Kielc
Cytat:
Widzę, że Twój kurs nie idzie na marne
No cóż... takie fajne słówka od razu zapadaja w pamięci
Cytat:
Właśnie nie wiem... Ostatnio trochę się buntował, ale z drugiej strony jest już zdecydowanie lepiej.
Wiec moze nie nadwyrężaj go

Cytat:


Chociaż i tak spotykamy się stanowczo zbyt rzadko...
I know, I know... Zreszta wisze Ci kawe i mam wciaz Twoja ksiazke (nie bij ) wiec musimy sie spotkac minimum 2 razy
Cytat:
A ja jak na złość się wtedy rozchorowałam
Może w tym roku będę miała okazję nadrobić
Jak to może? Nawet sobie zartow nie rob! Jesli sie rozchorujesz to impreza bedzie przy Twoim lozku w domu Nie wykiwasz nas
Cytat:
Dziewczyny, nie mogę Wam jeszcze powiedzieć o co chodzi (boję się, że zapeszę...), ale bardzo, bardzo, ale to bardzo ładnie uśmiecham się o Wasze kciuki jutro
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:40   #4183
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Jasne... Powiedz jeszcze, że grzeczna i w ogóle
Może nie?!

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Musisz rozszerzyc krag poszukiwan i zwracac uwage nawet na tych, co na pierwszy rzut oka sie niezbyt podobaja. Może jak popatrzysz na nich pod innym katem to sie spodobaja Przeciez musza miec cos w glowie
Rozglądam się, rozglądam i... dupa ja ogólnie mało facetów poznaję, może w tym jest problem. Zresztą z wiekiem robię sie coraz mniej wybredna (albo coraz bardziej zdesperowana ), przynajmniej jak chodzi o wygląd.

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
No wiesz, Copy... Zawsze można spróbować... Nigdy Ci tego nie mówiłam, ale zawsze uważałam, że bardzo atrakcyjna z Ciebie babeczka...
Hmmm

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mogę Wam jeszcze powiedzieć o co chodzi (boję się, że zapeszę...), ale bardzo, bardzo, ale to bardzo ładnie uśmiecham się o Wasze kciuki jutro

Ale jutro powiesz?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:47   #4184
makarona
Rozeznanie
 
Avatar makarona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 987
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Akurat ja, Lim i Trinette jesteśmy z Warszawy więc się czasami widujemy, i to już od ponad roku o ile dobrze pamiętam
Wow. Patrzcie, Warszawa stolicą, a nigdy jeszcze nie byłam. Ostatnio, jak byliśmy z tż w Krk, to stwierdziliśmy, że na następny jakiś długi weekend pojedziemy do Wwa Zobaczę, co tam u was się dzieje.

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Tu się akurat trochę z nią zgodzę, gość sam sobie niszczy małżeństwo. Ona jest wolna więc może sypiać z kim chce, fakt że z zajętym się nie powinno, ale z drugiej strony... jakby ona się nie pisała na romans to napewno znalazłaby się jakaś inna chętna
No tak, tylko w tej historii najbardziej uderzyło mnie to, że żona tego faceta pojechała do ojczyzny, bo w PL nie bardzo im się powodziło. On jeszcze jednak na jakiś czas został i od razu wziął się za podryw. A moja kumpela radośnie mu do łóżka wskoczyła i jeszcze chwali się tym na lewo i prawo Faktycznie, powód do dumy.

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Jasne, że nie każdy, znam sporo szczęśliwych związków szkoda tylko że jakoś mi się nie trafiają... Byłam w trzech i wszystkie były nieudane i każdy krótszy od poprzedniego
Widocznie faceci nie byli odpowiedni, a ten odpowiedni gdzieś jest i też cię szuka
Ja sama nie mam pewności czy mój tż to ten jedyny i forever, ale jak sobie wspominam poprzednie związki to walę głową w mur , bo to były niezłe cielaki z tych facetów.

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Słońce za mało wiesz na temat ex facetow dziewczyn by oceniac
Nie mam ptasiego móżdżku, więc domyślam się, że skoro ktoś jest ex to coś było nie tak, w tym związku.

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Gdyby Ci ex byli tacy jak Twoj, to watpie by dziewczyny ich zostawiły.
Zależy, na którym etapie, bo nietestety kiedyś też narobił mi wiele przykrości swoich zachowaniem.

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Miedzy ludzmi po 1 musi byc chemia i miłość, po 2 musza miec wspolne tematy do rozmow i nie nudzic sie swoim towarzystwem, po 3 facet musi o swoja kobiete dbac (nie olewac i byc przy niej kiedy ona tego potrzebuje). Każda z nas ma inne kategorie wyboru. Niestety sa pewne rzeczy, ktore od razu skreslaja faceta i wtedy nie warto sie meczyc w imię "miłości".
Jasne, że nie warto latami wzdychać do kogoś, kto nie jest wart naszych uczuć, do kogoś kto nas skrzywdził czy do kogoś, kto po prostu nie jest odpowiednią osobą.

Ale najlepsze jeszcze przed dziewczynami. Nowe, świeże związki, czas zakochania, oczekiwania i różne inne takie, które wspomina się z sentymentem Ja nie miałam zamiaru na nikogo naskakiwać, tylko czasami warto nowych potencjalnych partnerów potraktować trochę lżej. Bo nie wszystko jest wspaniałe od już.

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Ja sobie wybrałam inteligentnego złośliwca. Oboje wiele przeszlismy w tym zwiazku, ale poki co oczu sobie nie wydlubalismy (jak sie klocimy to oboje tracimy panowanie nad soba). TŻ juz dostał w oko niechcacy parasolka, stanelam mu w nocy na noge przypadkiem, stanelam na palca, prawie zlamalam reke itd. ale jakoś wciąż żyje Niezdara ze mnie i nawet juz nie musze nic mowic jak mu coś zrobię. On od razu mowi" Tak wiem, to było niechcący "



Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
W moim przekonaniu to w tym małżeństwie już coś jest nie halo, skoro facet rozgląda się za innymi kobietami. Trochę się zgadzam z Copy, że gdyby nie trafił na Twoją koleżanką to przygruchałby sobie jakąś inną dziewczynę.
A że laska takim, a nie innym związkiem sama sobie robi krzywdę to już inna sprawa...
Zdradzę tyle, że to jest turek, a nie znam turka, który przyjeżdża do PL i nie rozgląda się za kobietami Na serio. Oni to chyba mają we krwi, wpisane na zawsze

Ta moja koleżanka robi sobie krzywdę, zwłaszcza, że dopiero uciekła z beznadziejnego związku, w którym facet ją zdradzał, okłamywał, nie szanował. Dwa razy mu wybaczyła, w końcu olała. A teraz zaś się w takie bagno wpakowała. Narobi sobie dziadostwa...



Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Ależ ja się zupełnie z Tobą zgadzam!
Zdecydowanie nie ma ideałów. I zdecydowanie nie wszyscy faceci są beznadziejni. Sęk w tym, że ani ja ani Copy nie miałyśmy okazji przekonać się o tym z autopsji, bo trafiamy na samych dupków...
Albo może inaczej. Zawsze uważałam, że facet nie musi być księciem z bajki, ale powinien zaspokajać Twoje priorytety. Mi się dotąd taki nie trafił...
A jak się przypadkiem trafił okazywało się, że ma żonę/dziewczynę, a ja miałam być tylko przyjemną odskocznią
Dobrze, że to wyszło przedwcześnie, a nie po 5 latach małżeństwa, że ktoś jest skończonym dupkiem, na serio

Ja jestem w waszym wieku, ale miałam przed moim Ł. 2 poważne związki (wydawały mi się do końca życia wtedy) i kilka mniejszych.

1 facet był absolutnym bluszczem. Co ja z nim przeszlam... Trzebaby 3 dni opowiadać jakie akcje mi odwalał. W końcu stwierdził, że znudził mu się nasz związek i poszedł na sylwka sam, z jakimiś koleżankami. To ja sobie poszłam z koleżanką na domówkę. Tam poznałam mojego 2 tż. On twierdził, że zakochał się od pierwszego wrażenia. Zerwałam w między czasie z bluszczem i związałam się z największym kretynem w moim mieście. Zdradził mnie już pierwszego dnia trwania związku i to z prostytuką Dowiedziałam się tego może rok temu, od mojego dzisiejszego tż, który był kumplem tamtego k*rwika parkowego.Jak widać, gdyby nie te dwa chore związki to nie poznałabym Ł.

Dlatego absolutnie nie ma co narzekać, trzeba żyć chwilą, a facet sam się znajdzie, baa! przypełźnie na kolankach

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mogę Wam jeszcze powiedzieć o co chodzi (boję się, że zapeszę...), ale bardzo, bardzo, ale to bardzo ładnie uśmiecham się o Wasze kciuki jutro
Trzymam!

Cytat:
Napisane przez mav Pokaż wiadomość
Trini odpowiedziala
ja mysle o tym on nie. zmuszac go nie zamierzam.on ma prawie 40 lat i powinien po takim czasie wiedziec czego chce no nie?
on sie nie oswoi a ja nie jestem glupia i nie bede go na dziecko lapac przeciez...

ja tez slask okolice Gliwic. no juz nie teraz za granica buszuje
To zaczekaj, gdzie się tak uwijasz? Może to jeszcze nie ten facet...?
__________________
Cytat:
Szanujmy się.



Nasz czas oczekiwania
makarona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 06:24   #4185
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Patrzcie co znalazlam
http://www.youtube.com/watch?v=f8xWm...7904A&index=26
Tez tak chce
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 17:25   #4186
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

hey

te co mnie na FB widzialy

widzicie mnie w blondzie:confused :
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 17:37   #4187
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez mav Pokaż wiadomość
hey

te co mnie na FB widzialy

widzicie mnie w blondzie:confused :
Nie bardzo

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Lim (+ekipa), Copy (+ekipa) - co powiecie na sylwka w domku niedaleko Kielc? TŻ proponuje, bo moze sie pozbyc rodzicow na pare dni
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 17:51   #4188
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Nie bardzo

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Lim (+ekipa), Copy (+ekipa) - co powiecie na sylwka w domku niedaleko Kielc? TŻ proponuje, bo moze sie pozbyc rodzicow na pare dni

no dobra to blondu nie bedzie

chyba potrzebne mi wakacje za miesiac bede w Polsce
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:06   #4189
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez mav Pokaż wiadomość
hey

te co mnie na FB widzialy

widzicie mnie w blondzie:confused :
Raczej nie ale z drugiej strony, mi osoby które znają mnie odkąd mam ciemne włosy też mówią, że nie widzą mnie w blondzie, a przez 20 lat byłam naturalną blondynką i wcale jakoś tragicznie nie wyglądałam

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Nie bardzo

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Lim (+ekipa), Copy (+ekipa) - co powiecie na sylwka w domku niedaleko Kielc? TŻ proponuje, bo moze sie pozbyc rodzicow na pare dni
Jak Ci mówiłam - mi się pomysł podoba (muszę to skonsultować z dziewczynami jeszcze), tylko z realizacją może być ciężko jeśli będę musiala iść do pracy
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:34   #4190
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Jak Ci mówiłam - mi się pomysł podoba (muszę to skonsultować z dziewczynami jeszcze), tylko z realizacją może być ciężko jeśli będę musiala iść do pracy
Reazlizacja to najmniejszy problem
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 12:03   #4191
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Raczej nie ale z drugiej strony, mi osoby które znają mnie odkąd mam ciemne włosy też mówią, że nie widzą mnie w blondzie, a przez 20 lat byłam naturalną blondynką i wcale jakoś tragicznie nie wyglądałam

no ja siebie tez w blondzie nie widze, nie po to jej farbowlam na czekolade, zeby teraz robic z siebie barbie

szukam pracy. widzialam sklepik z ksiazkami gdzie szukaja pomocy. pojde tam w poniedzialek lub dzis jesli zdarze ze wszytkim w domu.

wiecie mam coraz wieksza ochote wrocic do Polski
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 12:16   #4192
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez mav Pokaż wiadomość
szukam pracy. widzialam sklepik z ksiazkami gdzie szukaja pomocy. pojde tam w poniedzialek lub dzis jesli zdarze ze wszytkim w domu.
Powodzenia!!
Czemu chcesz wracac?
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 12:34   #4193
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Powodzenia!!
Czemu chcesz wracac?

Dzis mam taki dzien.

I te studia. studiuje kazdy, nawet po 15 semestrow ( tu nie ma czegos takiego jak przesiew) eh.
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 20:44   #4194
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Hej wszystkim...
Chciałabym Was prosić o doradztwo

A propo..

Mam czarne wyblakłe już włosy z odrostami na całej głowie wiecie.. takie prześwity rudawego koloru.. chciałabym coś takiego uzyskać na głowie jak poniższe foto.. co mi radzicie?



jakieś farby czy od razu udać się do fryca po poradę?
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 20:01   #4195
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cześć babeczki

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
I know, I know... Zreszta wisze Ci kawe i mam wciaz Twoja ksiazke (nie bij ) wiec musimy sie spotkac minimum 2 razy
Jaką książkę?

Ja tam się chętnie z Tobą spotkam i 22 razy

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Jak to może? Nawet sobie zartow nie rob! Jesli sie rozchorujesz to impreza bedzie przy Twoim lozku w domu Nie wykiwasz nas
Podoba mi się ten pomysł! Impreza stylizowana! Wszyscy w flanelowych piżamach i alko pite z butelek po syropach

Cytat:
Napisane przez makarona Pokaż wiadomość
Wow. Patrzcie, Warszawa stolicą, a nigdy jeszcze nie byłam. Ostatnio, jak byliśmy z tż w Krk, to stwierdziliśmy, że na następny jakiś długi weekend pojedziemy do Wwa Zobaczę, co tam u was się dzieje.
Warszawa zaprasza Makaronę
Jeśli podczas wizyty będziesz miała ochotę na kawkę w miłym (tak sobie pochlebiamy ) towarzystwie to wiesz kogo atakować!

Cytat:
Napisane przez makarona Pokaż wiadomość
Dlatego absolutnie nie ma co narzekać, trzeba żyć chwilą, a facet sam się znajdzie, baa! przypełźnie na kolankach
I hope so
Widzę kochana, że Ty też swoje przeszłaś z facetami, ale najważniejsze, że koniec końców natrafiłaś na Pana Właściwego

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość

Lim (+ekipa), Copy (+ekipa) - co powiecie na sylwka w domku niedaleko Kielc? TŻ proponuje, bo moze sie pozbyc rodzicow na pare dni
Już Ci pisałam, że ja niestety jeśli chodzi o wyjazd odpadam.

Dziewczyny, Wasze kciuki są magiczne!
Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną na moje wymarzone stanowisko w mojej wymarzonej firmie!!! Co prawda staram się za bardzo nie jarać (tak na prawdę nie mam wszystkich wymaganych kwalifikacji i zaprosili mnie tylko dlatego, że zarekomendował mnie mój znajomy, który tam pracuje), ale marnie mi to idzie...
Z drugiej strony... Gdyby nie widzieli we mnie potencjału przecież w ogóle by mnie nie zaprosili, żeby nie marnować na mnie swojego cennego czasu, prawda?
Z resztą nie ważne... Wszystko rozstrzygnie się jutro...
BARDZO, BARDZO, BARDZO proszę o Wasze kciuki, które najwyraźniej mają moc sprawczą

Poza tym wszystko u mnie stosunkowo ok.
Po dzisiejszym dniu zastanawiam się tylko czy kiedyś uda mi się uzyskać kontrolę nad własnym życiem. Na razie zakres tejże kontroli jest taki sam, jakbym starała się kontrolować namydlonego węgorza pod prysznicem
Nieważne...

Pozdrawiam, ściskam całuję
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 21:42   #4196
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
Hej wszystkim...
Chciałabym Was prosić o doradztwo

A propo..

Mam czarne wyblakłe już włosy z odrostami na całej głowie wiecie.. takie prześwity rudawego koloru.. chciałabym coś takiego uzyskać na głowie jak poniższe foto.. co mi radzicie?



jakieś farby czy od razu udać się do fryca po poradę?
Moim zdaniem bez fryzjera się raczej nie obejdzie. Podobno w ogóle lepiej nie próbować rozjaśniać włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Warszawa zaprasza Makaronę
Jeśli podczas wizyty będziesz miała ochotę na kawkę w miłym (tak sobie pochlebiamy ) towarzystwie to wiesz kogo atakować!
Albo coś mocniejszego zapraszamy

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wasze kciuki są magiczne!
Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną na moje wymarzone stanowisko w mojej wymarzonej firmie!!! Co prawda staram się za bardzo nie jarać (tak na prawdę nie mam wszystkich wymaganych kwalifikacji i zaprosili mnie tylko dlatego, że zarekomendował mnie mój znajomy, który tam pracuje), ale marnie mi to idzie...
Z drugiej strony... Gdyby nie widzieli we mnie potencjału przecież w ogóle by mnie nie zaprosili, żeby nie marnować na mnie swojego cennego czasu, prawda?
Z resztą nie ważne... Wszystko rozstrzygnie się jutro...
BARDZO, BARDZO, BARDZO proszę o Wasze kciuki, które najwyraźniej mają moc sprawczą
Gratulacje
a co do Twoich wątpliwości - realia są takie, że najłatwiej dostać pracę właśnie z rekomendacji, więc myślę że masz jak najbardziej szanse np. u mnie w biurze zatrudnili ostatnio siostrzenicę jednej z pracownic...
Tak czy inaczej kciuki będą trzymane

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Poza tym wszystko u mnie stosunkowo ok.
Po dzisiejszym dniu zastanawiam się tylko czy kiedyś uda mi się uzyskać kontrolę nad własnym życiem. Na razie zakres tejże kontroli jest taki sam, jakbym starała się kontrolować namydlonego węgorza pod prysznicem
Nieważne...

Pozdrawiam, ściskam całuję
Co żeś znowu nawykręcała?

Mi weekend minął doprawdy ekscytująco - siedziałam bite 2 dni przed kompem, usiłując pisać magisterkę i referat na wtorkowe zajęcia, ze średnim powodzeniem nie mogę się doczekać kiedy skończe te studia, jak dobrze pójdzie to za jakieś 7 miesięcy obrona...

Za to pochwale się, że postanowiłam wziąć się trochę za siebie i już 2 dzień ćwiczę wieczorem
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 22:01   #4197
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość


Za to pochwale się, że postanowiłam wziąć się trochę za siebie i już 2 dzień ćwiczę wieczorem
a ja mam z Gropuna bon na miesiac do Fitness studio i nie zawacham sie go urzyc
tylko nie wiem czy przed czy po swietach


poprawil mi sie humor
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 15:36   #4198
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Trzymajcie prosze kciuki w czwartek o 12 !

mam 'dzien' probny.....

Ps.nie wiem jak sie obsluguje kase i sie boje
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:06   #4199
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Już Ci pisałam, że ja niestety jeśli chodzi o wyjazd odpadam.
Pisalam to przed twoim smsem I jak juz wiesz, sylwek w naszym mieszkaniu tez pasuje, bo TŻ jest bardzo chetny robic Nie wywiniesz sie

Mav dasz rade

Ide sie dołować
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:36   #4200
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Pisalam to przed twoim smsem I jak juz wiesz, sylwek w naszym mieszkaniu tez pasuje, bo TŻ jest bardzo chetny robic Nie wywiniesz sie

Mav dasz rade

Ide sie dołować

czego sie dolujesz?
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.