Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-07, 12:46   #3421
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez aagatkax3 Pokaż wiadomość
reklama
A mogłabyś wrzucić skład INCI każdego z nich- dopiero wtedy dowiemy się, czy naprawdę są naturalne i dlaczego takie fajne

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2014-06-07 o 17:22 Powód: edycja cytatu
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 13:13   #3422
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46791423]A mogłabyś wrzucić skład INCI każdego z nich- dopiero wtedy dowiemy się, czy naprawdę są naturalne i dlaczego takie fajne [/QUOTE]

To była kryptoreklama a nie normalny post.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 13:23   #3423
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
To była kryptoreklama a nie normalny post.
A z mojej strony- prowokacja
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 14:45   #3424
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

Ja nie miałam, ale podobają mi się kosmetyki Acure. Do tej pory miałam tonik, balsam, szampon i wszystko się sprawdziło.

.
A ktory mialas tonik,szampon i balsam?
Ja mialam balsam ujedrniajacy i strasznie szybko go wykonczylam.Teraz mysle zeby kupic nawilzajacy bezzapachowy bo akurat jest na wyprzedazy.Mialam tez krem tej firmy ale mnie zapchal wiec dam siostrze
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 16:16   #3425
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

zakupilam przeciwlupiezowy szampon Natura Siberica - mam zmasakrowana skore glowy.. w sumie nie wiem, chyba od szamponu z slsem.
zakupiam tez szampon MOP - ktory reklamuje sie jako firma naturalna, niestety szampony maja SLS.. do bani.

od jakiegos czsu testuje tez firme REN - na All zakupilam miniaturki do cery wrazliwej i powiem Wam ze serum Omega 3 jest swietne! juz prawie mi sie konczy, a pomoglo na duze podraznienie spowodowane kwasami. ma postac olejku wklepuje sie na noc
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2014-06-07 o 16:21
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 16:24   #3426
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Tak, tak, ale te z YR nie Pochwal nam się tymi naturalnymi

Od jakiegoś czasu używam serum z wit. C dla sucharów z BU i jest bardzo dobre, dodaję małą kropelkę żelu HA, naprawdę jestem zadowolona póki co. A jak pachnie
Używałyście może jakiegoś kosmetyki bezzapachowe z Desert Essence? Ciekawi mnie jak pachnie ta seria, bo jakiś zapach pewnie ma, a się obawiam czy nie będzie śmierdolić w związku z tym Opakowania mają cudne.
Ok, jutro wrzuce
Ja używam serum z witaminą C z ZSK i jest cudowne! Niewydajne, ale świetnie działa
Też używam lekkiego kremu Sylveco(tłustego także) i wcale nie uważam, że jest on lekki. Musiałabym znaleźć coś innego na lato, bo moja tłusta cera nie umie się z nim dogadac w takie ciepłe dni. Co polecice? Szczerze mówiąc mam ochotę na krem Make Me Bio, tylko nie wiem, który z nich będzie odpowiedni na lato.
Powiedzcie mi jeszcze, co z filtrami? Używałam JMO, ale za słabo mnie chronił i zrezygnowałam z poszukiwań naturalnego, wysokiego filtra...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 18:27   #3427
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ok, jutro wrzuce
Ja używam serum z witaminą C z ZSK i jest cudowne! Niewydajne, ale świetnie działa
Też używam lekkiego kremu Sylveco(tłustego także) i wcale nie uważam, że jest on lekki. Musiałabym znaleźć coś innego na lato, bo moja tłusta cera nie umie się z nim dogadac w takie ciepłe dni. Co polecice? Szczerze mówiąc mam ochotę na krem Make Me Bio, tylko nie wiem, który z nich będzie odpowiedni na lato.
Powiedzcie mi jeszcze, co z filtrami? Używałam JMO, ale za słabo mnie chronił i zrezygnowałam z poszukiwań naturalnego, wysokiego filtra...
Sądzę, że Sylveco chodziło o to, że jest lżejszy niż zwykły krem, nie używałam go, ale po składzie śmiem stwierdzić, że jest dość tłusty. A ten lekki krem jest lekki dla osób ze skórą, która nie jest tłusta Użyłam go tylko kilka razy, ale mimo wszystko to nie jest tłuścioch. A on chyba jest dla takich bardziej suchych cer?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-07, 20:22   #3428
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu używam serum z wit. C dla sucharów z BU i jest bardzo dobre, dodaję małą kropelkę żelu HA, naprawdę jestem zadowolona póki co. A jak pachnie
Mam w koszyku wersję lekką


Witaj Moooniek
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 20:29   #3429
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mam w koszyku wersję lekką


Witaj Moooniek
Bierz Lekka nie będzie tak pięknie pachnieć (olej śliwkowy ), ale według mnie naprawdę fajnie działa na skórę. Nie sądziłam, że coś da, to tylko mazidło, krótko używam, a naprawdę tak rozjaśnia cerę, jakoś inaczej niż zwykle wygląda, inaczej niż po samym oleju. I wchłania się ładnie, i cera gładka, mam nadzieję, że za miesiąc też będę zadowolona
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 21:03   #3430
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Bierz Lekka nie będzie tak pięknie pachnieć (olej śliwkowy ), ale według mnie naprawdę fajnie działa na skórę. Nie sądziłam, że coś da, to tylko mazidło, krótko używam, a naprawdę tak rozjaśnia cerę, jakoś inaczej niż zwykle wygląda, inaczej niż po samym oleju. I wchłania się ładnie, i cera gładka, mam nadzieję, że za miesiąc też będę zadowolona
Moja gęba bardzo lubi wit. C. więc powinno być dobrze A jutro przymierzam się do otwarcia soku z granata z jej dodatkiem. Wcześniej mnie z BU serumy nie kusiły, ale teraz zmienili receptury i zadbali o tych, co nie lubią olejów, więc ich polubiłam. Mam też 7 czy 8 innych produktów w koszyku. Teraz tylko czekają, aż pozużywam to co mam i zwolni się miejsce w szafce, bo inaczej nie da rady.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 21:28   #3431
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Moja gęba bardzo lubi wit. C. więc powinno być dobrze A jutro przymierzam się do otwarcia soku z granata z jej dodatkiem. Wcześniej mnie z BU serumy nie kusiły, ale teraz zmienili receptury i zadbali o tych, co nie lubią olejów, więc ich polubiłam. Mam też 7 czy 8 innych produktów w koszyku. Teraz tylko czekają, aż pozużywam to co mam i zwolni się miejsce w szafce, bo inaczej nie da rady.
Co jeszcze masz w koszyku? Ja zamówiłam i używam: olejek myjący z pomarańczą, serum z wit. C, krem łagodzący, żel HA. W koszyku mam tonik z PHA (pierwszy raz kwasy, się boję, nie wiem czy zamówić), olej monoi, maseczkę morską i serum lemon dla TŻ-ta.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 05:16   #3432
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jeszcze, co z filtrami? Używałam JMO, ale za słabo mnie chronił i zrezygnowałam z poszukiwań naturalnego, wysokiego filtra...
Jezeli chodzi o naturalne filtry to ja juz przetestowalam duzo ale zawsze wracam do tego bo latwo sie rozprowadza,nie bieli i nawilza:
http://www.iherb.com/Devita-Solar-Bo...1&sr=null&ic=1
Ostatnio testowalam tez ten i nie polecam bo strasznie bieli i jest tepy no i wysusza:
http://www.iherb.com/product-reviews...-ml/42595/?p=1
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 10:22   #3433
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o naturalne filtry to ja juz przetestowalam duzo ale zawsze wracam do tego bo latwo sie rozprowadza,nie bieli i nawilza:
http://www.iherb.com/Devita-Solar-Bo...1&sr=null&ic=1
Ostatnio testowalam tez ten i nie polecam bo strasznie bieli i jest tepy no i wysusza:
http://www.iherb.com/product-reviews...-ml/42595/?p=1
Niestety SPF30 mnie nie zadowala. Nawilżające filtry także nie, ale dziękuję za propozycję
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 10:34   #3434
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Co jeszcze masz w koszyku? Ja zamówiłam i używam: olejek myjący z pomarańczą, serum z wit. C, krem łagodzący, żel HA. W koszyku mam tonik z PHA (pierwszy raz kwasy, się boję, nie wiem czy zamówić), olej monoi, maseczkę morską i serum lemon dla TŻ-ta.
Czarne mydło afrykańskie, peeling enzymatyczny, tonik aha, tonik pha, do toników konserwant eko, puder jedwabny, skwalan, ściereczki do mycia twarzy, no i to serum C.

Miałam tą maseczkę morską, ale nie zachwyciła mnie, ponownie nie kupię. u mnie nic nie robiła.

Edit: Przepraszam, miałam błotną, nie morską, ta błotna nic nie robiła.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-06-08 o 10:38
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 10:41   #3435
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość

Dziewczyny, mozecie polecic jakis fajny, skuteczny antiperspirant? Ogladalam dzis Jansona aloesowego ale wolalam nie kupowac bez porady.
Ja ostatnio używam deo z Dr Organic, jesli masz gdzieś Holland & Barrett w pobliżu to mogłabyś sprawdzić, który zapach Ci odpowiada. Ja bardzo lubię zapach manuki (miodowy, słodki) i aloesowego (lekki, świeży).

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Dezodorant bardzo fajny Dzięki za polecenie
Ciężko się wypowiadać po jednym zastosowaniu maseczki. Na pewno nie pachniała powalająco, zresztą jak cała seria Wydawało mi się, że lekko piecze ale skóra po zmyciu nie była w ogóle podrażniona. Suma sumarum nie zauważyłam jakiś specjalnych efektów


Nakupiłam cudów u Emilii w http://plantsforbeauty.pl/ Już się nie mogę doczekać aż będą u mnie są też nowości w sklepie Ah, to mi się podoba
A dziewczyny jak u Was spisują się kosmetyki Uoga Uoga i 100% pure?
Dziękuję .

A co wziełaś? Ja też czekam na paczuchę z plants for beauty. Z Uoga jeszcze nic nie miałam, ale niebawem przetestuję glinkę do mycia i krem Velvet Skin. A kosmetyki 100% pure bardzo lubię, szczególnie podkład i puder. Ale np. serum Red Wine koszmarnie mnie zapchało, a maseczka z tego zestawu nic szczególnego nie robiła, na szczęście miałam tylko małe opakowania.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
A ktory mialas tonik,szampon i balsam?
Ja mialam balsam ujedrniajacy i strasznie szybko go wykonczylam.Teraz mysle zeby kupic nawilzajacy bezzapachowy bo akurat jest na wyprzedazy.Mialam tez krem tej firmy ale mnie zapchal wiec dam siostrze
Tonik dobrze nawilżał http://www.iherb.com/Acure-Organics-...oz-60-ml/36381, szampon http://www.iherb.com/Acure-Organics-...z-235-ml/40491 i balsam też ten ujędrniający http://www.iherb.com/Acure-Organics-...z-240-ml/36243, zapach trawy cytrynowej .
A który krem zapchał?

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2014-06-08 o 12:31
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 11:14   #3436
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czarne mydło afrykańskie, peeling enzymatyczny, tonik aha, tonik pha, do toników konserwant eko, puder jedwabny, skwalan, ściereczki do mycia twarzy, no i to serum C.

Miałam tą maseczkę morską, ale nie zachwyciła mnie, ponownie nie kupię. u mnie nic nie robiła.

Edit: Przepraszam, miałam błotną, nie morską, ta błotna nic nie robiła.
Mydło mam, myję nim włosy, ściereczki też kupiłam. One są małe, uprzedzam, nie sprawdziłam jakie mają wymiary i się troszkę zdziwiłam
Używałaś już toniku PHA?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 11:31   #3437
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mydło mam, myję nim włosy, ściereczki też kupiłam. One są małe, uprzedzam, nie sprawdziłam jakie mają wymiary i się troszkę zdziwiłam
Używałaś już toniku PHA?
Nie używałam jeszcze żadnego toniku BU i w ogóle kwasowego, ale ten Pha miałabym na lato, bo ponoć nie jest fotouczulający, a potem bym się przerzuciła na Aha. Kręciłam parę lat temu sama tonik migdałowy, ale szybko zrezygnowałam, bo mi się nie podobał, zwalam jednak winę na moje lewe ręce i generalnie inne oczekiwania miałam, nie znałam się.

Jeśli o kwasy chodzi, to one w niższych stężeniach nawilżają, tzn u mnie tak robił kwas mlekowy, że do 5% wygładzał i nawilżał, a w wyższych przesuszał i złuszczał, ale na koniec tego cera i tak nabierała nawilżenia, jeśli chodzi o ogólny stan.

Właśnie się jeszcze zastanawiam nad tymi ściereczkami ze względu na wymiary, no zobaczę jeszcze Ja lubię rozmiar 30x30 cm, taki, jak mają ręczniczki frotte te podróżne.

Ale dziś upał

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-06-08 o 11:32
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 11:42   #3438
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mydło mam, myję nim włosy, ściereczki też kupiłam. One są małe, uprzedzam, nie sprawdziłam jakie mają wymiary i się troszkę zdziwiłam
Używałaś już toniku PHA?
Ja ostatnio do włosów odkryłam odżywkę Jantar, jest naprawdę świetna składem i działaniem. Wcześniej smarowałam brwi olejem rycynowym i nic, a posmarowałam tym 3 razy i już się zakrzaczyły.

Mogłabyś napisać co to jest to BU? Ta witamina C z BU? .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 11:57   #3439
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie używałam jeszcze żadnego toniku BU i w ogóle kwasowego, ale ten Pha miałabym na lato, bo ponoć nie jest fotouczulający, a potem bym się przerzuciła na Aha. Kręciłam parę lat temu sama tonik migdałowy, ale szybko zrezygnowałam, bo mi się nie podobał, zwalam jednak winę na moje lewe ręce i generalnie inne oczekiwania miałam, nie znałam się.

Jeśli o kwasy chodzi, to one w niższych stężeniach nawilżają, tzn u mnie tak robił kwas mlekowy, że do 5% wygładzał i nawilżał, a w wyższych przesuszał i złuszczał, ale na koniec tego cera i tak nabierała nawilżenia, jeśli chodzi o ogólny stan.

Właśnie się jeszcze zastanawiam nad tymi ściereczkami ze względu na wymiary, no zobaczę jeszcze Ja lubię rozmiar 30x30 cm, taki, jak mają ręczniczki frotte te podróżne.

Ale dziś upał
Takie mam oczekiwania jeśli chodzi o PHA, niech nawilży, trochę wygładzi czy co on tam ma robić

Ojj, ta ściereczka nawet twarzy nie przykrywa (mojej przynajmniej). Więc nie nakładam jej na twarz jak się przy OCM robi, a po prostu nią myję. Jest bardzo delikatna

Niestety

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio do włosów odkryłam odżywkę Jantar, jest naprawdę świetna składem i działaniem. Wcześniej smarowałam brwi olejem rycynowym i nic, a posmarowałam tym 3 razy i już się zakrzaczyły.

Mogłabyś napisać co to jest to BU? Ta witamina C z BU? .
BU to Biochemia Urody - http://biochemiaurody.com/ A witamina C z BU to - http://biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html , jest jeszcze takie - http://biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html , ale w tym skład mi się nie podoba, za dużo składników, hydrolat, którego jeszcze nie używałam i nie wiem czy by nie uczulał, wolałam nie ryzykować.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 12:25   #3440
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

A widziałyście promocję na europejskiej stronie http://www.100percentpure.eu/default.asp, do zakupów powyżej 35 e dostaje się gratis primer, maskarę, róż, kredkę, rozświetlacz i kosmetyczkę. Pojawiła się też nowa seria Purist, niestety do kupienia tylko w zestawie.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2014-06-08 o 12:39
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 12:28   #3441
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dzięki, faktycznie to co polecasz ma świetny skład, a ile wychodzi mililitrów tego?

Kurde coraz bardziej podoba mi się robienie własnych kosmetyków i coraz bardziej się na to nakręcam .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 13:07   #3442
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Dzięki, faktycznie to co polecasz ma świetny skład, a ile wychodzi mililitrów tego?

Kurde coraz bardziej podoba mi się robienie własnych kosmetyków i coraz bardziej się na to nakręcam .
20 ml Ja zużywam 4 krople + 1 kropla żelu HA na jedno użycie. Bez żelu HA używałam 2 krople na wilgotną skórę.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 14:20   #3443
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Żel HA masz na myśli żel z kwasem hialuronowym?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 14:32   #3444
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Żel HA masz na myśli żel z kwasem hialuronowym?
Tak Taki mam http://biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgelx3.html , ma konserwanty, ale w takiej ilości w jakiej używam nie powinno mnie w najbliższym czasie zabić
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 15:36   #3445
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Hm, jak będę po sesji to się zainteresuję tym i coś zamówię, tymczasem chcę coś zrobić z tego co już mam, tj. to serum z witaminą C o której pisałam .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 15:40   #3446
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Czy któraś z Was robiła może zamówienie z Iwos i korzystała z kuponu na darmową dostawę? Jaki kod miałyście? Cyfry, literki? Bo ja mam coś takiego napisanego: "Darmowa dostawa od 50zł z kodem (coupon_code)". Zgłupiałam już totalnie
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 15:55   #3447
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was robiła może zamówienie z Iwos i korzystała z kuponu na darmową dostawę? Jaki kod miałyście? Cyfry, literki? Bo ja mam coś takiego napisanego: "Darmowa dostawa od 50zł z kodem (coupon_code)". Zgłupiałam już totalnie
Jak taki kupon zdobyć?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 15:56   #3448
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Jak taki kupon zdobyć?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hehe, wystarczy wejsć na swoje konto i zaznaczyć, że chce się otrzymywać smsy i tyle.
Tylko coś ten kod chyba trefny jest
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 15:58   #3449
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

sylwiusaka
Dzieki za info
Tez mialam brac ponownie ten balsam z trawa cytrynowa ale akurat na wyprzedazy byly balsamy avalon wiec go wzielam.One kiedys mi b podeszly no i lubie opakowania z pompka
Co do kremu to zapchal mnie ten:
http://www.acureorganics.com/radical...m#ReviewHeader
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 16:02   #3450
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was robiła może zamówienie z Iwos i korzystała z kuponu na darmową dostawę? Jaki kod miałyście? Cyfry, literki? Bo ja mam coś takiego napisanego: "Darmowa dostawa od 50zł z kodem (coupon_code)". Zgłupiałam już totalnie
Kochana mam ten sam problem, w dodatku pisałam do nich w tej sprawie i nic mi nie odpisali, trochę nie fajne zachowanie, ale głupio mi się domagać, bo mam już u nich jeden rabat i to dość duży. Z drugiej strony promo na iwos łaczą się. Ten dziwny kod nie wchodzi w ogóle.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.