Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-11, 21:09   #721
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez KasiaK_080290 Pokaż wiadomość
dlaczego wcześniej nie znałam Twojej strony ? świetne zdjęcia robisz
a dziekuje
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:13   #722
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
Dziewczynki a Wy projektujecie własne zaproszenia z powodu szukania oszczędności czy to chęć oryginalności albo pasji?
Głównie z pasji - bardzo lubię robić takie rzeczy.
Oryginalność też na plus - podobają mi się spersonalizowane zaproszenia mówiące coś o Młodej Parze.

U nas dodatkowo składa się tak, że będzie to również oszczędność. Albo TŻ albo ja wydrukujemy, potniemy i poskładamy je w pracy, więc dla nas będzie to tylko koszt zakupu papieru (co pewnie też nie będzie mega wydatkiem, ze względu na 'wtyki' w branży. )

Wszystko ZA, więc inaczej być nie może.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2013-06-11 o 21:15
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:15   #723
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Fajne
Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
Dziewczynki a Wy projektujecie własne zaproszenia z powodu szukania oszczędności czy to chęć oryginalności albo pasji?

cavatina aż zazdroszczę Ci TŻta nie chodzi o to, że góralskie wesele będziecie mieć, a o to, że takie inne taka tradycja fajna jest
z pasji, z oszczednosci, ze wzgledu na to, ze moge personalizowac dowolnie i kiedy chce, nawet "po fakcie"


Verunka, to zapro bedzie mialo 3 strony czy jak?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:15   #724
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Ooo ale mnie sen muli. Wstawanie o 3.45 się odezwało. Spadam. Dobrej nocki
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:17   #725
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Siedzę i się śmieje jak głupia do monitora
ja się dziwie że moja rodzina nie uważa mne za wariatkę... zawsze jak siedze na wizażu przyłapie mnie babcia i pyta sie czemu sie ciesze do monitora...

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
Ja chciałabym takie przyśpiewki raz w życiu takie historie się zdarzają Super zdjęcia ma ten fotograf



alloffkowa powinnaś zostać stylistką na tym wątku i ubrać wszystkie PMki
tak mi dobrze tka mi rób
Cytat:
Napisane przez cavatina Pokaż wiadomość
Dziękuję, w takim razie w ramach próby wysyłam zaproszenie (stylizowane góralskie) które mi się spodobało i czekam na Wasze opinie

Loczek_brown właśnie wiem, to praktycznie sąsiad mojego M. i jest niesamowity!!!

alucior jakieś będą na 100%, ale nie wiem czy przeżyje takie całkowicie tradycyjne obrzędy cepca. Jeszcze mam czas aby się zastanowić
pięęęęęękneeee!!!!!!



Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
widziałam już kiedyś


Idę do tż, bo się mizdzy do mnie
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:18   #726
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Fajne


z pasji, z oszczednosci, ze wzgledu na to, ze moge personalizowac dowolnie i kiedy chce, nawet "po fakcie"


Verunka, to zapro bedzie mialo 3 strony czy jak?
tak, trzy i u góry będą razem przedziurkowane i przewiązane wstążką, albo po prostu jedna na drugiej położona i razem związane wstążką... czy cos takiego
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"




Verunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:18   #727
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez cavatina Pokaż wiadomość
Świetny wybór A macie już fotografa do sesji? Ja jeszcze nie myślałam gdzie zrobię plener. Pewnie mi się pomysły milion razy zmienią
Mamy, ten sam co na wesele. Nie ma strony internetowej bo fotografia to nie jest jego główna działalność życiowa - choć w sezonie przeważa i znamy go z tzw. polecenia

Cytat:
Napisane przez cavatina Pokaż wiadomość
No właśnie ja też ale to jakoś do mnie przemówiło chciałabym żeby to było góralskie zaproszenie i chyba ciężko będzie z minimalizmem aczkolwiek będę dalej poszukiwać, a nuż spodoba mi się jeszcze coś innego.
Aj tam aj tam minimalizm Bardzo mi się podoba!

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
jak nam przyjaciółka pokazała zdjęcia to zachwycaliśmy się nimi przez następny tydzień. A jak zobaczyliśmy u nich na ścianie w salonie panoramę, długą/szeroką?! na jakieś 120-150cm na płótnie w ramie z tej sesji w Tatrach z nimi na zdjęciu oczywiście to zbierałam szczękę z podłogi



jeśli czegoś nie pomyliłam to oni szli Doliną Kościeliską i nie pamiętam co dalej

w każdym razie busa mieli o 6 rano, na dole z powrotem byli koło 22

mówili, że przeżycia są niesamowite i że tachanie 5kg sukni na plecach i tych wszystkich innych akcesoriów jest potem po tysiąckroć wynagradzane zarówno widokami jak i cudownymi zdjęciami. A i warto też, żeby szedł ktoś z Wami ze znajomych, co by pomóc Pannie młodej przy przebieraniu się no i pomógł w noszeniu

I też nie wiem jak oni to zrobili ale na zdjęciach w ogóle nie widać po nich zmęczenia fajnie są zdjęcia przed i po: na jednym w trekach, bez makijażu, w dresie włosy spięte byle czym, a nagle w sukni

Dzięki za info My właściwie nie myśleliśmy o nikim do pomocy, jesteśmy przyzwyczajeni do ciężkich plecaków Ale może weźmiemy moją siostrę, żeby nie zawracać głowy świadkowej.

A zdjęcia w trekach muszą być
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 21:20   #728
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

cavatina, witaj

Byliśmy z C. na rowerach Oglądaliśmy suknie ślubne na wystawach,ale żadna mnie nie powaliła. Ale ceny pozytywnie zaskoczyły - były takie suknie za 1800 nawet

Miałam się zabrać za pisanie zmiennych do mojej pracy mgr, ale tak mnie zmuliło, że tylko ogarnęłam co tu pisałyście i zaraz mykam spać.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:21   #729
cavatina
Raczkowanie
 
Avatar cavatina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 33
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Powoli robi się późno, a jutro z samego rana podpisuję umowę dotyczącą stażu. Także dziś się z Wami żegnam. Dziękuję bardzo za miłe przyjecie!!! Mam nadzieję, że powoli się wdrożę i będę tu często zaglądać
Dobrej nocki
__________________
"– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus."
cavatina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:21   #730
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Dzięki za miłe słowa. Niestety, cały czas mało w siebie wierzę i dlatego jak nie jestem pewna swojej sytuacji to nastawiam się na najgorsze


Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny wczoraj trzymanie kciuków całkiem nieźle Wam poszło więc i dzisiaj proszę
egzamin mam o 16.30


chcę już skończyć te studia! Znudziło mi się już po trzech latach!
trzymam!!!

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Ulubiona piosenka weselna mojego Tż- nawet sobie śpiewa czasem pod nosem
Ale oczywiście, u nas jej nie będzie

Poza tym Tż uczy się przyśpiewek weselnych- ostatnio ćwiczyliśmy ''Niechaj gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie....''

ollka1994, witaj


Powiem Wam, że trochę wkurza mnie moja druhna Ze względu na to, że nie mieszkam w PL, kontakt mamy ograniczony, a ona nie potrafi jakoś korzystać z dobrodziejstw techniki typu e-mail, FB i dość rzadko się odzywa.
Gdy jestem w PL, wszystko jest super, spotykamy się codziennie itp., ale gdy wracam do siebie, to tak jakby lekkiej amnezji dostawała. Już raz ją opitoliłam za to i bardzo mnie przepraszała, mówiąc, że nie zdawała sobie z tego sprawy. Wiązankę puściła jej też nasza wspólna znajoma, bo tak samo się zachowywała wobec niej.
Czasem mam wrażenie, że ona jest niereformowalna...
Tylko nie puszczaj mu "bania u cygana" Skutki tego mogą być przerażające

Co do przyjaciółek... moja chyba uważa, że dzwoniąc do innego miasta płaci się jak dzwoniąc za granicę Przykre to jest. Nie będę wspominać co było jak wyjechałam studiować za granicę i to nie jedna a kilka. Najlepsze było to, ze przed wyjazdem i po przyjeździe zrobiły dla mnie mega imprezę i wszystko było ok



Cytat:
Napisane przez KasiaK_080290 Pokaż wiadomość
to samo przed chwilą powiedziałam TŻtowi w sumie to nie, trochę inaczej, stwierdziłam, że je rzucam bo już nie wytrzymam, jestem na 4 roku i zaczynam pisać magisterkę


i liczę na rewanż jutro o 18
nie wyobrażam sobie jak bym miała dalej studiować... pięć lat to było za dużo.
Trzymam kciuki!




Cytat:
Napisane przez cavatina Pokaż wiadomość
Ślub będzie prawdopodobnie w Sanktuarium na Krzeptówkach bo to parafia mojego M.

tajik girl co do sukni to sama się jej nie mogę doczekać Ostatnio mierzyłam na Długiej w Krakowie i mniej więcej mam wizję, prawdopodobnie będzie to prosta suknia z muślinu z trenem oczywiście potem podpinanym. Jak już nauczę się dodawać zdjęcia i znajdę miejsce gdzie mam to uczynić to dodam te które mi się podobały na razie niestety bez góralskich motywów, wersje salonowe.
Cytat:
Napisane przez cavatina Pokaż wiadomość
Będziemy i to całkiem sporo Mój przyszły mąż zakłada tradycyjny góralski strój. Ja "normalną" suknię, z elementem góralskim (haft na pasku w podobnej stylistyce co na ubraniu Pana Młodego lub kokarda zawiązana z tyłu również stylizowana). Jedziemy do ślubu konno (bryczka), będą prawdopodobnie też "pytace", dróżki i drużbowie po góralsku, kapela oczywiście też góralska a co do "cepca" to pertraktujemy... Generalnie dużo będzie motywów góralskich bo większość gości jest z zakopanego i okolic, a w dodatku narzeczony ma przywiązanych do tradycji znajomych i rodzinę. A ja... no cóż, mi to też odpowiada
witaj
masz zakaz pisania takich rzeczy! (bo niektóre zazdrość pożre )

to mi się zawsze strasznie podobało http://www.youtube.com/watch?v=IboE-...Xm1Ihg&index=4
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:22   #731
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez Verunka Pokaż wiadomość
tak, trzy i u góry będą razem przedziurkowane i przewiązane wstążką, albo po prostu jedna na drugiej położona i razem związane wstążką... czy cos takiego
aaa, ok czaje, nie moglam tego zwizualizowac na poczatku.
podoba mi sie kolaz, tylko to nie moje kolory
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:29   #732
vixena
Rozeznanie
 
Avatar vixena
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: somewhere in the middle
Wiadomości: 683
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

idę w kimono, milej nocy
__________________
21/2017
head over heels
vixena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:31   #733
helcia86
Raczkowanie
 
Avatar helcia86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 320
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez Verunka Pokaż wiadomość

ok zmobilizowałam sie i wrzucam foto mojej sali przystrojonej na wesele to tylko część jadalna, po drugiej stronie za kolumnami jest czesc taneczna Jakie kolorki do niej pasują? Doradźcie Myślałam o brzoskwini pastelowej i mięcie ten fiolet też fajnie wygląda. Z sensownych kolorow mają jeszcze wstążki w jasnej zieleni. Pomarancze, bordo, czerwienie odpadają, bo nie lubie ciepłych kolorów.


Jesli któraś miała by ochote zobaczyc moje wstepne wzory zaproszen prosze o info wysle na pw linka, jak Opiumalfa
Ja poprosze tez zaproszenia

Cytat:
Napisane przez Verunka Pokaż wiadomość
dzieki Kochana, bardzo fajny ten żeglarski motyw

Podoba mi sie albo tak:
http://3.bp.blogspot.com/-YbewPZCwyJ...StoryBoard.png

albo tak:
http://s3.amazonaws.com/wedding_prod...3a0927b7e765_m

TZtowi bardziej podoba sie navy blue
Mnie bardzo podoba sie polaczenie brzoskwini z mieta, bardzo ladne sa inspiracje - kiedys widzialam ze wrzucalas w innym watku.
Ale druga opcja, czyli polaczenie z navy blue tez jest fajne. Dodatkowo mozecie to polaczyc z motywem zagli, czyli wasza pasja. No i TZtowi sie podoba zatem wiecej punktow za ta opcja

Cytat:
Napisane przez Verunka Pokaż wiadomość
co ma przedstawiac to foto, bo nie czaje??? http://allegro.pl/smoking-firmybytom...301582411.html

wydalismy całą kase na wesele, a teraz bedziemy wcinac puszki z Lidla, czy o co kaman??
Moze ta reklamowka ma pokazac jak Lidl jest dla nich wazny moze poznali sie wlasnie przy kasie albo wyrywali sobie na promocji cos i wtedy zaiskrzylo

Cytat:
Napisane przez cavatina Pokaż wiadomość
Coś o nas... ja jestem studentką, właściwie to już praktycznie absolwentką UJ (obrona w ostatni piątek czerwca). Mój narzeczony - najprawdziwszy góral. I tak jak zapewne wszystkie PM jestem przeszczęśliwa

Ślub będziemy mieć 23.08.2014 w Zakopanem, wesele Kościelisko. Mam już właściwie wszystkie najważniejsze sprawy załatwione (przynajmniej tak mi się wydaje... ). Ale oczywiście to dopiero kropla w morzu.
Czesc
To bedziemy sie weselic niedaleko - my slub i wesele bedziemy miec we Witowie
Jak pisalas o sukience to or razu skojarzyla mi sie suknia Anny Guzik. Bardzo ladny byl ten motyw wyszyty na pasku.
A Brzozy zdjecia sa super..ale niestety cenowo wykracza ponad to co sobie zalozylismy..
helcia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:37   #734
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez helcia86 Pokaż wiadomość
A Brzozy zdjecia sa super..ale niestety cenowo wykracza ponad to co sobie zalozylismy..
zdjęcia piękne.. zdradzicie jaki to jest przedział cen?
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:44   #735
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Mamy, ten sam co na wesele. Nie ma strony internetowej bo fotografia to nie jest jego główna działalność życiowa - choć w sezonie przeważa i znamy go z tzw. polecenia



Aj tam aj tam minimalizm Bardzo mi się podoba!




Dzięki za info My właściwie nie myśleliśmy o nikim do pomocy, jesteśmy przyzwyczajeni do ciężkich plecaków Ale może weźmiemy moją siostrę, żeby nie zawracać głowy świadkowej.

A zdjęcia w trekach muszą być
ciężkie plecaki swoją drogą (oni też mieli, każdy po jednym) a do tego suknia ważąca 5kg albo i więcej problem jest taki że suknie w pokrowcu wygodnie się niesie dwóm osobom ale też zależy jaka suknia w każdym razie polecam wziąć kogoś ze sobą

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
zdjęcia piękne.. zdradzicie jaki to jest przedział cen?
mogę się mylić, ale jeśli dobrze pamiętam to coś koło 1,5 za sam plener całodniowy w górach.
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:45   #736
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Mykam spać, bo już mi się oczy kleją...
Dobranoc
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:49   #737
helcia86
Raczkowanie
 
Avatar helcia86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 320
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
zdjęcia piękne.. zdradzicie jaki to jest przedział cen?
2000 za reportaz z wesela, 1400 za plener. w cenie nie ma zadnych wywolanych zdjec czy albumu. Robisz to na wlasny koszt
helcia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:53   #738
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

dziewczynki jak ktoś chce coś zamówić z HM online Germany to dajcie znać na priv jeszcze dzis bo bedzie robione zamowienie na wizazu, a przeceny są
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 21:59   #739
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Co do przyjaciółek... moja chyba uważa, że dzwoniąc do innego miasta płaci się jak dzwoniąc za granicę Przykre to jest. Nie będę wspominać co było jak wyjechałam studiować za granicę i to nie jedna a kilka. Najlepsze było to, ze przed wyjazdem i po przyjeździe zrobiły dla mnie mega imprezę i wszystko było ok
Ona po prostu taka jest. Wszystkich znajomych traktuje w podobny sposób, nie zdając sobie z tego sprawy. Ostatnio byłam świadkiem jak ją koleżanka opierpapier przez telefon, bo 8 razy proponowała spotkanie, a moja świadkowa nic.... wymówki.
Problem w tym, że nie wszyscy moi polscy znajomi tak się zachowują, tym bardziej mnie to irytuje
Bardzo ją lubię, jest mi bliska i rozumiemy się bez słów, no ale chyba nie wymagam za dużo...

Co do Tż, ostatnio spodobało mu się również ''Stać będzie kraj nasz cały, stać będzie Piastów ród...''


Kurde, męczę tę prezentację i mam jej już dosyć
W dodatku prowadzący od etyki zostawił wyniki naszych prac końcoworocznych w przegródce na korespondencję W takim razie po co ten cały TurnitIn????
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:04   #740
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez ollka1994 Pokaż wiadomość
Ja też chcę się pochwalić salą: http://karczma-polska.pl/?sale,30
Nasza wybrana jest na tych pierwszych zdjęciach.
Co do studiów to może któraś z was sie bardziej orientuje gdzie mogę znaleźć studia zaoczne najlepiej w krakowie z grafiki komputerowej. tylko wolałabym żeby to nie była żadna szkoła prywatna.
sliczna

cavatina Witam i zazdroszcze Ci góralskiego weselicha .!!!

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczka25057 Pokaż wiadomość
Hej
Pisałyście o przekręcaniu nicków więc przyznam się, że dla mnie najtrudniejszy do zapamiętania jest nick Kishlaczkowej zawsze mylę z "Klishaczkowa" albo "Kilshaczkowa" Kulbensikowa przy Kishlaczkowej to "mały pikuś"
no właśnie tak samo myślę!!!

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez cavatina Pokaż wiadomość
Dziękuję, w takim razie w ramach próby wysyłam zaproszenie (stylizowane góralskie) które mi się spodobało i czekam na Wasze opinie

Loczek_brown właśnie wiem, to praktycznie sąsiad mojego M. i jest niesamowity!!!

alucior jakieś będą na 100%, ale nie wiem czy przeżyje takie całkowicie tradycyjne obrzędy cepca. Jeszcze mam czas aby się zastanowić
sliczne zaproszenia
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:05   #741
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez helcia86 Pokaż wiadomość
2000 za reportaz z wesela, 1400 za plener. w cenie nie ma zadnych wywolanych zdjec czy albumu. Robisz to na wlasny koszt
a to nie tak tragicznie myślałam że będzie gorzej cena niska to to nie jest ale i tak spodziewałam się więcej za tą jakość
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:05   #742
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

matko ile napisałyście
ja cały dzień w podróży bo pojechałam do domu, potem się z Tżtem widziałam i teraz nadrabiam
Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Na pierwszy taniec chciałabym jakiś walc- podoba mi się ten z "nocy i dni".
uwielbiam ten walc

u mnie też będzie disco-polo bo według mnie też nie ma zabawy bez tego
trzymam kciuki za wszystkie studentki, za egzaminy, obrony prac
i witam wszystkie nowe PMki

cavatina ślub na Krzeptówkach
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:08   #743
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość

to mi się zawsze strasznie podobało http://www.youtube.com/watch?v=IboE-...Xm1Ihg&index=4
cuuuuudownie!!!! !!!!
tylko PM taka jakaś z mężem wydaje się smutna, poważna..
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.

Edytowane przez kulbensikowa
Czas edycji: 2013-06-11 o 22:15
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:10   #744
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Powiem Wam, że sympatycznie na tym wątku jest
ja się żegnam, do napisania jutro w pracy
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:16   #745
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez cavatina Pokaż wiadomość
Wszystko da się jakoś ogarnąć (tak myślę...). A co do kosztów to powiem Ci że może nie będzie tak źle, jak już wspomniałam dużo znajomości, dobrych kolegów - właściwie jedna wielka rodzina. Mam zamiar nie zbankrutować A co do tych przyśpiewek to właśnie też tak nie zawsze mi się to podoba dlatego jeszcze trwają moje negocjacje z narzeczonym odnośnie cepca :P
Cześć
ja strasznie lubie górali ale samych gór nie lubie, kompletnie mnie nie kręcą zdjęcia w górach są piękne to fakt, ale u nas taka sesja byłaby np bezsensu bo kompletnie by nie pasowała do nas bo każdy wie, że my z górami to nic wspólnego nie mamy
ale na pewno Wasz ślub i zdjęcia będa cudne

a co do tych zaproszeń...mnie się wszystkie podobają co wklejacie bo ja jakoś nie przywiązuje do nich wiekszej wagi nie wiem czemu...mam wrażenie, że one gości i tak nie obchodza, więc ja osobiście nie czuje potrzeby, żeby w zaproszenia wkładać dużo energii bo uważam, że mogłabym ją spożytkowac lepiej

wiecie co, oglądaliśmy sobie dziś z TŻ Kac Vegas 2 i tam puszczali lampiony na weselu. I mówię Tżtowi, że fajnie to wygląda, ale że jest to zbędne, drogie i szkodliwe dla środowiska a On co? Że Jemu by się takie coś podobało myślałam, że padne... On chyba jest chory jak już cos Mu się zaczyna podobać odnośnie wesela to cos musi być nie tak
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:32   #746
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Ło losie, przebrnęłam
Witam Nowe PM
Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Ja też uwazam, że wesele bez disco polo sie nie uda.
Cytat:
Napisane przez aneczka25057 Pokaż wiadomość
A no i wesele bez disco polo raczej się nie uda
No nie przesadzajmy - ja myślę, że do udanego wesela wystarczy radosna Para Młoda...
Ja mimo, że dp lubię sobie ponucić to na weselu u nas nie będzie go wcale oprócz: Żono moja i Jesteś szalona.
Starsze towarzystwo wcale nie koniecznie musi się bawić dobrze przy dp, bo to są lata 90...
U nas będzie właśnie dużo starych zespołów: Abba, Queen, Beatlesi, Boney M, Bryan Adams, trochę latino, a z polskich, m.in.: Czerwone Gitary, Anna Jantar, Golce, Krawczyk, Dżem, Maryla Rodowicz, Big Cyc, Perfect, 2+1...
I liczę na to, że nasze wesele będzie udane
Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%
Piosenki disco polo i biesiada musi być. Sama nie wyobrażam sobie wesela bez "szła dzieweczka do laseczka" przy stołach. Taka kultura.
Byłam na jednym weselu gdzie DJ puszczał tylko nowości radiowe i starsza część gości miała problem ze złapaniem rytmu.
Z kolei u innej koleżanki grali w 90% disco polo ale wszystkie szybkie, przez całe wesele były może ze wolne piosenki i to też nie było dobre.
Przy wyborze zespołu kierowaliśmy się też tym jaką muzykę grają. Mieliśmy ofertę super zespołu, 5 osób, grają rewelacyjnie, wokalistka super, ale mają w repertuarze tylko covery nowoczesne, na stronie nawet zastrzegli że nie grają disco polo.
Oj, a biesiady to ja już w ogóle nie cierpię
I z racji tego, że mamy takiego wodzireja na szczęście jej u nas nie będzie
Mimo, że z racji zawodu (kosmetyczka) nie mam oporów przed dotykaniem ludzkiego ciała to właśnie wśród podpitych ludzi czuję się mega nieswojo i jak ostatnio na poprawinach śpiewali "miesiące" i ten fragment i "całuj na lewo..." - jak się na mnie jakieś ludzie rzucili do całowania to uciekłam po styczniu I to klejenie się przy bujaniu "na lewo, na prawo..." - nieee
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?

Edytowane przez Blondi2989
Czas edycji: 2013-06-11 o 22:34
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:43   #747
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Odp: Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%
Piosenki disco polo i biesiada musi być. Sama nie wyobrażam sobie wesela bez "szła dzieweczka do laseczka" przy stołach. Taka kultura.
Byłam na jednym weselu gdzie DJ puszczał tylko nowości radiowe i starsza część gości miała problem ze złapaniem rytmu.
Z kolei u innej koleżanki grali w 90% disco polo ale wszystkie szybkie, przez całe wesele były może ze wolne piosenki i to też nie było dobre.
Przy wyborze zespołu kierowaliśmy się też tym jaką muzykę grają. Mieliśmy ofertę super zespołu, 5 osób, grają rewelacyjnie, wokalistka super, ale mają w repertuarze tylko covery nowoczesne, na stronie nawet zastrzegli że nie grają disco polo.
zgadzam się
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:45   #748
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Ło losie, przebrnęłam
Witam Nowe PM


No nie przesadzajmy - ja myślę, że do udanego wesela wystarczy radosna Para Młoda...
Ja mimo, że dp lubię sobie ponucić to na weselu u nas nie będzie go wcale oprócz: Żono moja i Jesteś szalona.
Starsze towarzystwo wcale nie koniecznie musi się bawić dobrze przy dp, bo to są lata 90...
U nas będzie właśnie dużo starych zespołów: Abba, Queen, Beatlesi, Boney M, Bryan Adams, trochę latino, a z polskich, m.in.: Czerwone Gitary, Anna Jantar, Golce, Krawczyk, Dżem, Maryla Rodowicz, Big Cyc, Perfect, 2+1...
I liczę na to, że nasze wesele będzie udane

Oj, a biesiady to ja już w ogóle nie cierpię
I z racji tego, że mamy takiego wodzireja na szczęście jej u nas nie będzie
Mimo, że z racji zawodu (kosmetyczka) nie mam oporów przed dotykaniem ludzkiego ciała to właśnie wśród podpitych ludzi czuję się mega nieswojo i jak ostatnio na poprawinach śpiewali "miesiące" i ten fragment i "całuj na lewo..." - jak się na mnie jakieś ludzie rzucili do całowania to uciekłam po styczniu I to klejenie się przy bujaniu "na lewo, na prawo..." - nieee
to te miesiące się jeszcze praktykuje na weselach?
przynajmniej w jednym z TŻ jesteśmy zgodni: żadnego disco polo, żadnych zabaw, pociągów, przyśpiewek

Odpisali mi z Szybu Bończyk, tam gdzie wesele będzie miała Bachara
więc w soboty nie robią mniejszych imprez niż tradycyjne wesela i czy bym chciała normalne wesele, cze przyjęcie kilkugodzinne i tak bym musiała zapłacić pełną cenę, czyli w 2014 280zł/os ze wszystkim (5 ciepłych posiłków, przystawki, owoce, ciasta, tort, nielimitowane napoje, nielimitowany alkohol-wódka, wino, piwo, whiskey, barman na 4 h, kwiaty, dekoracje, pokrowce w cenie), no ale mnie to nie urządza
ale napisali, że w każdy inny dzień niż sobota moglibyśmy się dogadać i np cena takiej imprezy jak mnie i interesuje (obiad, deser, ciasta, tort, przystawki, ciepła kolacja) to ok 150zł.

Muszę pogadać z TŻtem. Ale jednak średnio mi się uśmiecha ślub w inny dzień niż sobota
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2013-06-11 o 22:57
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:54   #749
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
to te miesiące się jeszcze praktykuje na weselach?
przynajmniej w jednym z TŻ jesteśmy zgodni: żadnego disco polo, żadnych zabaw, pociągów, przyśpiewek
No praktykuje się

My, po poznaniu naszego wodzireja zmieniliśmy pogląd na zabawy weselne i wierzę, że będzie super
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 23:09   #750
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Za pół roku już hulanki, pospadają nam z głów wianki!! PM2014 cz.14

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
to te miesiące się jeszcze praktykuje na weselach?
przynajmniej w jednym z TŻ jesteśmy zgodni: żadnego disco polo, żadnych zabaw, pociągów, przyśpiewek
u nas też nie będzie disco polo ani biesiady. ja się z tego bardzo cieszę, bo tak jak już wspominałam od tego typu muzyki uszy mi więdną i wcale nie uważam, żeby z tego powodu miało mi wesele się nie udać
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.