Torebki O-bag - miłośniczki, część II - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-01, 19:52   #1231
nikas7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 118
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
No,ja niby czekam dopiero 12 dzień na zwrot ale pisze maila codziennie żeby im pomarudzic zawsze odpowiadają tak samo,że mają 14 dni koniec kropka. Ja tam schaffy nie lubię
Ano wlasnie, trzeba sie z nimi uzerac a tego nie lubie.
nikas7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 19:54   #1232
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Odebrałam baskety! Wszystko cacy, wady w 100% zgodne z opisem i zdjęciami. Wklejam zdj. Szałwia zieloniutka, w słoneczku nawet bardzo, w cieniu już bardziej pastelowa, a w sztucznym świetle w domu przyjemny miętusek
Stalowy, mega Najzwyklejsza w świecie szarość, ni ciemna, ni jasna - po prostu szary, fajny

Torebki różnią się fakturą, stalowa jest matowa, satynowa. Natomiast szałwia z lekkim połyskiem i nie tak gładka. Myślę, że i tutaj leży pieseczek pogrzebany, inna faktura i już obag odbiega od standardu

Teraz czekam na trzeciego basketa i silver z lamówką
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 19:55   #1233
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Ja u nich kupiłam pierwszy i ostatni raz. Długo czekałam na przesyłkę no i teraz ten zwrot. Pytam konkretnie kiedy,którego dnia- to robią kopiuj wklej z regulaminu. Więc zostaje wierna fullspotowi
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 19:55   #1234
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

a no właśnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1179.jpg (23,7 KB, 330 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1189.jpg (29,4 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1201(1).jpg (31,3 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1207.jpg (19,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1212(1).jpg (26,0 KB, 337 załadowań)
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 19:57   #1235
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
a no właśnie
Masz stalowego basketa ? zazdroszczę
można takiego gdzieś dostać?
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 20:01   #1236
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Masz stalowego basketa ? zazdroszczę
można takiego gdzieś dostać?
A no mam
U nas chyba go nie było Ale Migotka pisała, że ma znowu u nas być stalowy Obag, więc może baskety też będą.
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 20:03   #1237
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
A no mam
U nas chyba go nie było Ale Migotka pisała, że ma znowu u nas być stalowy Obag, więc może baskety też będą.
Mam nadzieje )
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-01, 20:04   #1238
nikas7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 118
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Ja u nich kupiłam pierwszy i ostatni raz. Długo czekałam na przesyłkę no i teraz ten zwrot. Pytam konkretnie kiedy,którego dnia- to robią kopiuj wklej z regulaminu. Więc zostaje wierna fullspotowi
Ja czesto kupowalam buty i bylo ok, nie musialam zwracac niemniej platnosc tylko za pobraniem i ogladalam towar przed odbiorem. Niestety maja balagan i potrafia wyslac inny rozmiar lub np 2 lewe buty z tego co czytalam w necie. A co do zwrotu to mozna ich bombardowac wiadomosciami na ich stronie na fejsie, wiele osob taki robi.
nikas7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 20:09   #1239
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Kupiłam kwiatowy komplet do mini☺
Będzie super!

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Świetna kolekcja, wszystkie są



Dziewczyny czy na schaffie bywają mini czy tylko standard? Chcę magente, ale mini i z portmonetką wyszłaby dobra cena, nie chce standardu bo jest za dużo a ze mnie krasnal jest
Dziękuję

Miewają na Schaffie mini, trzeba polować ale kurcze, mini w Magencie to chyba nie widziałam

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Szalwie widzialam na zywo to ona wpada w zielen taki kolor jak lody mietowe albo pistacjowe. Aa żółta super ! Jak bedzie foro to chyba ja wezme
Wrzucam organizer kwiatowy jeszcze ciepły kurier dopiero drzwi zamknął wnioski: na krotkich rączkach obag zyskuje!!
Ja mam takie same wnioski już od dawna Cudo, koleżanko, cudo!!!! Prawdziwy cukiereczek
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 20:09   #1240
livia132
Raczkowanie
 
Avatar livia132
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 53
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Odebrałam baskety! Wszystko cacy, wady w 100% zgodne z opisem i zdjęciami. Wklejam zdj. Szałwia zieloniutka, w słoneczku nawet bardzo, w cieniu już bardziej pastelowa, a w sztucznym świetle w domu przyjemny miętusek
Stalowy, mega Najzwyklejsza w świecie szarość, ni ciemna, ni jasna - po prostu szary, fajny

Torebki różnią się fakturą, stalowa jest matowa, satynowa. Natomiast szałwia z lekkim połyskiem i nie tak gładka. Myślę, że i tutaj leży pieseczek pogrzebany, inna faktura i już obag odbiega od standardu

Teraz czekam na trzeciego basketa i silver z lamówką

Super kolekcja
livia132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 20:13   #1241
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
O, widzę że chyba jakaś dostawa była na fullsporcie, bo bardzo dużo kolorów jest dostępnych
Chcę klinkąć dzisiaj w ramach prezentu (na dzień dzieck, hahaha) jakąś torebkę. Coś fajnego na lato, żeby dobrze komponowało się ze sznurem naturalnym. Ale za dużo kolorów mi się podoba
Zawęziłam wybór do białej, lazurowej, różowej, turkusowej i szałwii. Pomocy, którą wybrać?
Ja doradzam lazurową, na pierwszą obag ideał!

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez livia132 Pokaż wiadomość
Super kolekcja
Dziękuję
Jutro powinna dołączyć silver i lazurowy basket

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez nikas7 Pokaż wiadomość
Kochana dziekuje, dziekuje, dziekuje
Zakupilam moja pierwsza torebke Polowalam na skalista, pudrowa albo lazurowa.
Mam tylko nadzieje, ze nie jakas ze zwrotow i ze skazami, nie chcialabym zwracac bo slyszalam, ze Schaffa straszne cyrki robi i trzeba sie o swoje pieniadze dlugo dopominac.
Gratki
Pudrowa jest mega, na lato super!
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 20:29   #1242
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez wiosenny_szept Pokaż wiadomość
Ja na pewno uszyję na swój użytek, już się nie mogę doczekać bo mam bardzo fajne materiały pasujące do pudrowej jak mi ładnie wyjdzie to na pewno się pochwale Wam ;P
najgorzej jest z wykończeniem dziurek... Ja ręcznie to robiłam, bo niestety na maszynie się nie dało estetycznie ich obszyć. Wykończenie samych dziurek zajęło mi 2 godziny trzymam kciuki za Twój
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 20:32   #1243
wiosenny_szept
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 140
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
najgorzej jest z wykończeniem dziurek... Ja ręcznie to robiłam, bo niestety na maszynie się nie dało estetycznie ich obszyć. Wykończenie samych dziurek zajęło mi 2 godziny trzymam kciuki za Twój
Dokładnie! To będzie największe wyzwanie, ale mam nadzieje, że jakoś wyjdzie, może obszyć lamówką..hm
wiosenny_szept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 20:34   #1244
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez wiosenny_szept Pokaż wiadomość
Dokładnie! To będzie największe wyzwanie, ale mam nadzieje, że jakoś wyjdzie, może obszyć lamówką..hm
za małe, nie zrobisz tego ładnie lamówką. Jutro postaram Ci się opisać, jak to zrobić
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 20:54   #1245
wiosenny_szept
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 140
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
za małe, nie zrobisz tego ładnie lamówką. Jutro postaram Ci się opisać, jak to zrobić
O, super, bardzo dziękuję!
wiosenny_szept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 21:01   #1246
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
a no właśnie


Baaaardzo ładne Szałwia to fajny kolor,na zdjęciach na fullspocie mi się nie podoba, ale jak tutaj ktoś wrzuca to całkiem inaczej wygląda.
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 21:16   #1247
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość

Ja mam takie same wnioski już od dawna Cudo, koleżanko, cudo!!!! Prawdziwy cukiereczek
cukiereczek chyba sobie pozycze to okreslenie boskie! aaaa kolekcji basketow zazdroszcze!! Tzn podziwiam i kibicuje , dla mnie one sa za male bo ja dupiasta chyba bym dziwnie wygladala Ale piekne kolory stalowy caloroczny szalwia super kiedys jechala obok mnie w tramwaju dziwczyna z nią i dobrze ja sobie obczailam mozna powiedziec zgwalcilam wzrokowo tzn szalwiowego obaga oczywiscie
Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Ja doradzam lazurową, na pierwszą obag ideał!

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------



Dziękuję
Jutro powinna dołączyć silver i lazurowy basket

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------



Gratki
Pudrowa jest mega, na lato super!
Jutro ma mi przyjsc pudrowa , musze to jakos ukryc przed teżetem jak to zrobic
__________________



Edytowane przez kunia1
Czas edycji: 2015-06-01 o 21:17
kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 21:24   #1248
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Baaaardzo ładne Szałwia to fajny kolor,na zdjęciach na fullspocie mi się nie podoba, ale jak tutaj ktoś wrzuca to całkiem inaczej wygląda.
Szałwia szałowa nie jest Tzn. w mojej opini taki sobie ten kolor, dla mnie za smutny troszkę.. no i za zieleniami zbytnio nie przepadam, ale fakt jest taki, że a). do wszystkiego mi prawie pasować będzie bo taka stonowana jest, b) tania była
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 21:28   #1249
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Szałwia szałowa nie jest Tzn. w mojej opini taki sobie ten kolor, dla mnie za smutny troszkę.. no i za zieleniami zbytnio nie przepadam, ale fakt jest taki, że a). do wszystkiego mi prawie pasować będzie bo taka stonowana jest, b) tania była

No ja generalnie za zielenią też nie bardzo, ale ten kolor wg mnie jest bardzo udany
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 21:34   #1250
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
cukiereczek chyba sobie pozycze to okreslenie boskie! aaaa kolekcji basketow zazdroszcze!! Tzn podziwiam i kibicuje , dla mnie one sa za male bo ja dupiasta chyba bym dziwnie wygladala Ale piekne kolory stalowy caloroczny szalwia super kiedys jechala obok mnie w tramwaju dziwczyna z nią i dobrze ja sobie obczailam mozna powiedziec zgwalcilam wzrokowo tzn szalwiowego obaga oczywiscie

Jutro ma mi przyjsc pudrowa , musze to jakos ukryc przed teżetem jak to zrobic
Cukiereczek doskonale określa to cudeńko z akcesoriami w romantyczną łączkę, prześlicznie się komponuje, ultra dziewczęco, no!

Ja też dupiasta jestem i miałam ten sam dylemat co Ty, dlatego jak nie z olx to nigdy, pomyślałam i chapnęłam zobaczę jak się polubimy jak już będę miała akcesoria, ale może źle nie będzie...

Słuchaj mój facet nie odróżnia turkusowego od stalowego Myśli, że to jeden i ten sam, obawiałam się że się połapie, ale gdzie tam! Chłopy ślepe na kolory są boję się tylko że z jasnoszarym się połapie, bo lamówkę ma

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
No ja generalnie za zielenią też nie bardzo, ale ten kolor wg mnie jest bardzo udany
No taki se Polecać go nie będę i cieszę się, że na obag w tym kolorze się nie zdecydowałam, bo na zdj. z schaffy, tym z aztecką opaską, mocno mnie kusił. W rzeczywistości on jednak bardziej zielony niż pastelowy, bardziej oliwkowy niż miętowy
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 22:40   #1251
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Baaaardzo ładne Szałwia to fajny kolor,na zdjęciach na fullspocie mi się nie podoba, ale jak tutaj ktoś wrzuca to całkiem inaczej wygląda.
Ja mam dokładnie identycznie z kolorem Morskim/Water...
Jak oglądam w sieci zdjęcia, czy na tym wątku od dziewczyn , które wrzucały swoje morskie , to baaaaardzo mi sie podoba , ale ten sam kolor na fullspocie wyglada OKROPNIE i chociaż mam ogromna ochotę na morski , jeszcze teraz na lato, to nie kliknę tam....


Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Szałwia szałowa nie jest Tzn. w mojej opini taki sobie ten kolor, dla mnie za smutny troszkę.. no i za zieleniami zbytnio nie przepadam, ale fakt jest taki, że a). do wszystkiego mi prawie pasować będzie bo taka stonowana jest, b) tania była
Ja tez za zielenią nie przepadam ,ale ta szałwia to ciekawy kolor jest...
Jeśli zapłaciłabym za nią pełną kwotę, to pewnie bym odsyłała, ale kupiłaś ją sporo taniej , wiec albo ją zostaw i noś, albo pchnij na Allegro i zarób. na jakiś kolor, który bardziej Ci sie spodoba, lub np. na organizer
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 23:03   #1252
mdominikaa
Raczkowanie
 
Avatar mdominikaa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 83
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
a no właśnie
Dobijasz mnie swoimi zdjeciami!!!
mega, mega i jeszcze raz meeega
Śliczne bardzo mmm
mdominikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 23:26   #1253
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Ja mam dokładnie identycznie z kolorem Morskim/Water...
Jak oglądam w sieci zdjęcia, czy na tym wątku od dziewczyn , które wrzucały swoje morskie , to baaaaardzo mi sie podoba , ale ten sam kolor na fullspocie wyglada OKROPNIE i chociaż mam ogromna ochotę na morski , jeszcze teraz na lato, to nie kliknę tam....




Ja tez za zielenią nie przepadam ,ale ta szałwia to ciekawy kolor jest...
Jeśli zapłaciłabym za nią pełną kwotę, to pewnie bym odsyłała, ale kupiłaś ją sporo taniej , wiec albo ją zostaw i noś, albo pchnij na Allegro i zarób. na jakiś kolor, który bardziej Ci sie spodoba, lub np. na organizer
Kurcze, niezły pomysł... myślę, że na allegro może by poszedł za cenę organizera Tyle że on ma taką maciu piciu maleniusią tę wadę i trochę szkoda mi się go pozbywać, bo brzydki w sumie nie jest - kurdę, pazerna jestem, chcę mieć wszystko Zastanowię się jak mi przyjdzie ten trzeci bo nawet nie bardzo wiem na jaki miałabym go zamienić... w sumie to najbardziej mi się biały podoba

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mdominikaa Pokaż wiadomość
Dobijasz mnie swoimi zdjeciami!!!
mega, mega i jeszcze raz meeega
Śliczne bardzo mmm
Kochana

Takie słodziaki te baskety, wyglądają jak dzieciątka przy mojej rodzince standardów

Aha! Zapomniałam, baskety są z tej starej gumy, twarde, nie marszczą się, grube i sprężyste, a a nie z tego gąbczastopodobnego tworu

Edytowane przez Anitka25
Czas edycji: 2015-06-01 o 23:31
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 23:41   #1254
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Aha! Zapomniałam, baskety są z tej starej gumy, twarde, nie marszczą się, grube i sprężyste, a a nie z tego gąbczastopodobnego tworu
Nie no.....
Jeszcze się znęca...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 06:12   #1255
agulinka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 32
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez agulinka1984 Pokaż wiadomość
Różne wpisy i tyle wątpliwości - czy grubość torebek z obecnej kolekcji różni się od tych wyprodukowanych wcześniej tj. 2-3 lata temu? Czy możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami? O tym, iż grubość rączek sznurkowych zmieniła się to już wiem I mam też zapytanie czy torby farbują od ubrań?
cytuję się, bo może ktoś dostrzeże wpis starszej koleżanki i zlituje się 😁 wszystkie obecnie to takie pianki czy stara dobra guma też istnieje?😏 dotykałam tylko lazurowej i pudrowej więc nie mam porównania, ale obie na pewno nie zostały zakwalifikowane do solidnej gumy 😔 A ja rozważna i romantyczna, nadal dumam nad pierwszą OBag, pomocy
agulinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 06:22   #1256
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

wczoraj widzialam dziewczyne ze standardem mieta i miala do niego te raczki jak sa przewaznie do mini, fajnie to wygladalo
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 07:33   #1257
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez wiosenny_szept Pokaż wiadomość
O, super, bardzo dziękuję!
A więc tak Na lewej stronie rysujesz kółko wielkości przyszłej dziurki. Z prawej strony przykładasz kawałek tkaniny (tej samej, z której masz organizer. No chyba, że jest za gruba, wtedy bierzesz po prostu jakąś cienką) o ok 1-1,5 cm większy z każdej strony od kółka, przypinasz szpilkami. Dalej ręcznie gęstym ściegiem za igłą obszywasz narysowane kółko po konturze łącząc jednocześnie obie warstwy - bok organizera i ten mały podłożony kawałek tkaniny. Jak już masz obszyte, to wycinasz delikatnie dziurę jednocześnie w 2 warstwach tkaniny zostawiając oczywiście ok 2 mm i uważając, żeby nie przeciąć ściegu. Przewracasz mały kawałek tkaniny przez dziurkę na lewą stronę, rozprostowujesz i rozprasowujesz. Przyszywasz ten kawałek tkaniny do lewej strony niewidocznym ściegiem, żeby nie wyłaził. W razie potrzeby obszywasz jeszcze gotową już dziurkę po obwodzie. Mam nadzieję, że cokolwiek z tego zrozumiesz
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 08:41   #1258
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez agulinka1984 Pokaż wiadomość
cytuję się, bo może ktoś dostrzeże wpis starszej koleżanki i zlituje się 😁 wszystkie obecnie to takie pianki czy stara dobra guma też istnieje?😏 dotykałam tylko lazurowej i pudrowej więc nie mam porównania, ale obie na pewno nie zostały zakwalifikowane do solidnej gumy 😔 A ja rozważna i romantyczna, nadal dumam nad pierwszą OBag, pomocy
hm ja mam fioletową która jest dość stara. jest ona z pianki, taka sama jak tegoroczna magenta [może minimalnie ciensza;
przeciez fullspot sie reklamuje ze ma torebki z eva a nie z gumy.
nie widzialam jeszcze gumowego obaga oprocz podróbek..
ale może mało widzialam
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 09:07   #1259
agulinka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 32
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
hm ja mam fioletową która jest dość stara. jest ona z pianki, taka sama jak tegoroczna magenta [może minimalnie ciensza;
przeciez fullspot sie reklamuje ze ma torebki z eva a nie z gumy.
nie widzialam jeszcze gumowego obaga oprocz podróbek..
ale może mało widzialam
Czytałam różne wpisy na portalu i trafiłam kilka razy na określenia, że to już nie jest to samo. Stąd wątpliwości, ale dziękuję za odpowiedź fioletowa - to musi być smakowita sztuka
agulinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 09:11   #1260
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez agulinka1984 Pokaż wiadomość
Czytałam różne wpisy na portalu i trafiłam kilka razy na określenia, że to już nie jest to samo. Stąd wątpliwości, ale dziękuję za odpowiedź fioletowa - to musi być smakowita sztuka
ja tylko widzę różnicę w fakturze - jedna jest minimalnie bardziej chropowata.

no i pisano tu, ze są ciensze niby te nowsze body...
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 23:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.