Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 10:57   #1021
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
a skąd wróciłaś? Chyba mi coś umknęło o Twoim wyjeździe....
Byłam niedaleko Ciebie w Poznaniu z Wierkiem na targach
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 14:37   #1022
suziaa
Rozeznanie
 
Avatar suziaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 662
GG do suziaa
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

jak zająć dziecko na 5 minut: http://www.youtube.com/watch?v=Hc8EeF6qr34 w roli głównej Miłoszek
suziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 15:11   #1023
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

o co powiesilas baLONIK?
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 16:58   #1024
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Stella fajnie ze sie pojawilas wlasnie mialam cie pytac jak tam przygotowania do chrzcin i urodzin w jednym bo my bedziemy robic podobna imprezke wlasnie.Ja mysle ze na chrzciny to tylko rodzina i chrzestni i w takim skladzie pojdziemy na obiad do restauracji a potem znajomi dolacza na torta..14 czerwca to bedzie
a co do zebow ja tez mam odwieczne problemy, mam okropne zeby, szybko sie psuja i wogole nieefektowne ile ja w nie juz wlozylam kasy o rany... i tak ciagle chodze i chodze do dentysty i wiesz naprawiam te same zeby...Dobrze ze teraz ubezpieczenie pokrylo wszystko, choc teraz zmieniaja plan i 10% bede musiala zaplacic,na szczescie mam ostatnie dwa zeby kanalowo do leczenia i to by bylo na tyle narazie ufff

Suzia Sebastianek ogladal Miloszka z wielka uwaga;-) swietny filmik
__________________
https://getthefocus.net/

Edytowane przez Caterin17
Czas edycji: 2009-04-28 o 17:02
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 20:53   #1025
pomponik84
Raczkowanie
 
Avatar pomponik84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 306
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Hejka


Jezeli juz mowa o zebach to ja jestem wlasnie w trakcie zakladania aparatu stalego i przez ostatni tydzien musialam doprowadzic swoje zabki do porzadku, czekaja mnie jeszcze wiercenia w zebach w czwartek ehhh

Co do pasty to moi rodzice jak bylam mala mi jakos wpoili ze pasty nie wolno polykac hehehe i jakos tak mi teraz trudno nie umyc woda zebow. Takiemu maluchowi nie zaszkodzi pasta? pytam bo naprawde nie wiem hehehe.
__________________
MOJE ZĄBUSIE
pomponik84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 07:15   #1026
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Hejka

ja ostatnio to tak biernie na wizażu jestem... tylko podczytuje jakoś nie mam weny...


widzę, ze temat mycia ząbków, Iga ostanio nie daje sobie myć... odkąd wykluł się trzeci ząbek to wywala tylko wielki jęzor i tyle z mycia, a wcześniej to lubiła.... hmmm nie wiem moze niedługo znowu jej sie odmieni. A jak jej pokazuje jak ja myje zęby to tylko próbuje mi zabrać moją szczoteczke ;/
aha i nie płucze
a co do swoich zębów to muszę się w końcu wybrac do dentysty...az wsyd przyznać, ale po porodzie jeszcze nie byłam...

Suzia fajny filmik z Miłoszkiem i ten torcik, o którym była wczesniej mowa tez!!
Martucca ja też trzymam kciuki!! powodzenia!!

Caterin STO LAT!!! STO LAT!!! Wszystkiego najlepszego

Edytowane przez mala_stopka
Czas edycji: 2009-04-29 o 07:22
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 07:52   #1027
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez suziaa Pokaż wiadomość
jak zająć dziecko na 5 minut: http://www.youtube.com/watch?v=Hc8EeF6qr34 w roli głównej Miłoszek
Fajny filmik i widzę że masz stolik z szybą - u nas szybę musieliśmy wyjąć bo Szymon włazi pod stół i poważał głową szybę - Miłoszek tak nie robi?

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
Caterin STO LAT!!! STO LAT!!! Wszystkiego najlepszego
Ja co prawda nie wiem co to za okzazja ale też życzę wszystkiego najlepszego - powodzenia w szukaniu pracy i wytrwałości w postanowieniu kontynuowania nauki oraz pociechy z synka

Zdjęcie Szymona z wyżej wymienionym stolikiem :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stolik.jpg (120,5 KB, 14 załadowań)
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 08:02   #1028
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

no caterin i pusiula dzis mają urodzinki!!!! sto lat!!! widze ze nie tylko dzieciaczki z tego okresu ale i mam sporo jest

a mi sie dzis jakis jęczmien na powiece robi. arturowi chyba ząb idzie bo jak nie ma smoczka to wszystko w buzi jest: palce, klocki, zabawki, klucze, łyżki... slini sie ze az cieknie
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 08:44   #1029
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

no to dziewczyny Wszystkiego najlepszego! (i Caterin dzięki za odpowiedź)

sonia - pokazuj częściej synka, jaki dorosły!

ząbek coraz bardziej prześwituje, za kilka dni się przebije

moja tez uwielbia jak się jej pokazuje filmik z jej udziałem - wpatrzona jak w nic innego!

odkąd raczkuje to zapomniała co to zabawki - tylko za mną chodzi, i bawi się tym co napotka po drodze - drzwiami od łazienki, w sumie to reszte jej zabieram. A jak tylko usiąde to juz jej nie pasuje i chce na ręce albo żebym chodziła.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 09:04   #1030
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

CATERIN I PUSIULA WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE,SŁODKIEGO MIŁEGO ŻYCIA,POCIECHY Z DZIECIACZKÓW
zapisałam małego do pediatry-chirurga ,zobaczy co z ta stulejka czy potrzrebny zabieg.
Dzis Marcel dowalił-obudził sie o5:30!ledwo widziałam na oczy dobrze ,ze o 9 zasnał.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 09:35   #1031
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
no caterin i pusiula dzis mają urodzinki!!!! sto lat!!! widze ze nie tylko dzieciaczki z tego okresu ale i mam sporo jest

a mi sie dzis jakis jęczmien na powiece robi. arturowi chyba ząb idzie bo jak nie ma smoczka to wszystko w buzi jest: palce, klocki, zabawki, klucze, łyżki... slini sie ze az cieknie
ooo Pasiula też? jakos przeoczyłam... no ale

laseczki jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO


Monia, Igulec też cały czas cos w buzi memła... nawet jak ją karmie, to ona między łyzeczkami podgryza klocka, albo co tam złapie...

Gothika gratulacje dla Ramonki
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 09:44   #1032
suziaa
Rozeznanie
 
Avatar suziaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 662
GG do suziaa
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

hej mamuski!!

pusiula i caterin-sto lat sto lat niech zyja zyja nam...a kto z nami nie niech sie pod stol skryje

apropos stolu-Sonia u nas pod spodem jest poleczka ale Szymek widze tez niezly gigancik Miloszek ogranicza sie jedynie do walenia wszystkim co ma w rece w ta szybe...

moje dziecko konczy dzis w nocy o 3.30 rok....jakos niechce mi sie wierzyc ze to juz...kiedy to zlecialo??

ps. fotka nr. 1 przedstawia moje dziecko po drugim sniadanku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg weekend 123.jpg (51,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg minio.jpg (42,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ogród botaniczny 029.jpg (34,7 KB, 11 załadowań)
suziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 09:55   #1033
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Caterine, Pasiula wszystkiego najlepszego!!!
------)----)-----)----)
-------(--- (---- (--- (
------ () --() -- () - ()
-------|| - || - -||--||
-----*~*~*~*~*~}
-----@@@@@@@@
-----{~*~*~*~*~*}
-----{~*~100lat*~}
-----@@@@@@@@
---------)---------(
---------)---------(
--@@@@@@@@@@@
--{~*~*~*~*~*~*~*}
--{~*~100lat~*~*~*}
--{~*~*~*~*~*~*~*}
--@@@@@@@@@@@
-----------)---------(
-----------)---------(
@@@@@@@@@@@@@@
{~*~*~*~*~*~*~*~*~*~}
{~*~*~*~*~*~*~*~*~*~}
{*~*~*1oo lat~**~*~*~*}
{*~*~*~*~*~*~*~*~*~*}
{*~*~*~*~*~*~*~*~*~*}
@@@@@@@@@@@@@@
-----------)---------(
-----------)---------(
--_____,-----------,____
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:10   #1034
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez suziaa Pokaż wiadomość
apropos stolu-Sonia u nas pod spodem jest poleczka ale Szymek widze tez niezly gigancik Miloszek ogranicza sie jedynie do walenia wszystkim co ma w rece w ta szybe...

moje dziecko konczy dzis w nocy o 3.30 rok....jakos niechce mi sie wierzyc ze to juz...kiedy to zlecialo??

ps. fotka nr. 1 przedstawia moje dziecko po drugim sniadanku
U nas też jest półka i własnie po niej się wspina - ostatnio wdrapał się w ten sposób na blat.

Już dzisiaj wszystkiego najlepszego dla Miłoszka z okzaji urodzin - niech nam zdrowo rośnie.

Najlepsze życzenia także dla Pusiuli
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:14   #1035
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Wczoraj tesciowa mnie zdenerwowała bo zadzwoniła do niej chrzestna Michala z pytaniem czy mamy już jezdzik pchacz. teściowa powiedziała, że nie, choć wiedziała, że planujemy kupić. Od kilku tygodni szukam czegoś na allegro co by mi odpowiedało, miał być to wspólny prezent od nas i od moich rodziców. Mowię teściowej, ze trzeba zadzwonić do chrzestnej i powiedziać, że mamy już wybrany i jutro bedziemy zamiawiać i by kupiła cos innego a tesciowa zaczęła krzyczeć, że Michal nie musi mieć wszystkiego takiego super i niech chrzestna kupi i jaki bedzie taki bedzie a Michał i tak się zabawkami nie bawi i szysbko z tego wyrośnie. Tłumaczę jej, że to nie zabawka tylko jezdzik i chrzesna może nie wiedzieć jaki wybrać, że muszą być szelki i zapora by michał nie wypadł, w miare duże koła by dało się to prowadzić. A ta dalej, ze zepsujemy chrzesnej niespodziankę. łumaczę jej, że w takim wypadku teraz my zostaniemy na lodzie bo nie będziemy mieć prezentu dla małego... Jeszcze jak by tego było mało to kupila Michalowi pieluch Bella mimo, że ja ich nie lubie i ona to dobrze wie. Nie mają elastycznych boczków wiec Michał wiecznie chodzi ze zlanymi boczkami, ja go nie będę co 5 min przebierać. Tesciowa powiedziała tylko, że już jest duży i nie bedzie się tak zalewać. No faktycznie czym wieksze dziecko tym mniej sika...Za wszelką cene próbuje nas przekonac do tańszych pieluch. Bella sa tańsze tylko o 5 zl od Haggisów ale ja wolę już dopłacić właśnie ze względu na te boczki.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:25   #1036
malgo421
Rozeznanie
 
Avatar malgo421
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 658
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Caterin, Pusiula Wszystkiego naj,naj,najlepszego!!!
malgo421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:46   #1037
pomponik84
Raczkowanie
 
Avatar pomponik84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 306
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Sto lat dziewczny!!!!!!!
__________________
MOJE ZĄBUSIE
pomponik84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 13:01   #1038
pusiula
Raczkowanie
 
Avatar pusiula
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 214
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Dziękuję bardzo za życzenia, nie spodziewałam się że będziecie pamiętać, bardzo mi miło.
Caterin, moja imienniczko, wszystkiego najlepszego, samych sukcesów i radości w życiu z podwójnej okazji, dzisiejszych urodzin i jutrejszych imienin
No i dla Miloszka tez najcieplejsze życzenia, zdrowka, zdobywania nowych umiejetnosci, przynos rodzicom same radosci

Wiecie co, dzis przy sniadanku ogladalysmy z Marysia Toma i Jerrego i jak byla jakas smieszna scenka (typu kot dostał łopatą) to Marysia smiala sie w głos, nie wiem czy takie dziecko juz rozumie ale na to wygladało. Bardzo mnie to rozczulilo jakie mam madre dzieciatko.
pusiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 13:30   #1039
barbaratwarowska
Raczkowanie
 
Avatar barbaratwarowska
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 310
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

witajcie laseczki
ja na chwilke bo wlasnie Olcia sie budzi.

najlepsze zyczenie dla solenizantek i przyszlego solenizanta

monia swietne zdjecie Olcia jak jest pod opieka taty to rownież zasypia jak i gdzie sie tylko da najczesciej u nas na luzku.

co do jedzenie z podlogi to rowniez ja ciagnie, najczesciej sa to okruszki po jej sniadanku, ktorych jeszcze nie zdazylam sprzatnac,
ja zadko plucze Olci bużke po myciu zabkow bo nie bardzo wiem ja to zrobic, ale mamy paste dla dzieci wiec jej nie zaszkodzi jak polknie.

gothika i naas to samo zabawki juz nie sa interesujace, najlepiej to chodzic za kims i jak tylko przystanie to wstac przy nogawce.

suziaa swietne zdjatka.

ona wspolczuje tesciowej , moja tez nie jest aniolem, a szkoda!

martucca i jak egzamin, mozna juz GRATULOWAC!!

pusiula rosnie ci mala madrala

a u nas wczoraj Olcia weszla sama po schodach na gore, maz stal za nia i "asekurowal" a jak juz weczla to zaczela sobie bic brawo.
wiec juz trzeba zalozyc druga bramke tym razem na dole zeby sama nie wchodzila, bo tylko ja na chwilke z oka sopscic ja z oka a ona juz jest na schodach.

my dzisiaj idziemy do angielskiego ksiedza w sprawie chrztu Olci mam nadzieje ze nie bedzie mial zadnych ale, mielismy zrobic to w polsce ale niestety sie nie wyrobimy,
barbaratwarowska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 13:57   #1040
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Caterin Pusiula wszystkiego naj naj
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 13:58   #1041
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Barbara moja teściowa ogólnie test ok, tylko czasem ma takie odpały. Idę kończyć gotować zupe, mały marudzi, zawsze jak mam coś do zrobienia to chodzi za mna i jęczy. Wszystko robie na szybcika...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:31   #1042
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Wczoraj tesciowa mnie zdenerwowała bo zadzwoniła do niej chrzestna Michala z pytaniem czy mamy już jezdzik pchacz. teściowa powiedziała, że nie, choć wiedziała, że planujemy kupić. Od kilku tygodni szukam czegoś na allegro co by mi odpowiedało, miał być to wspólny prezent od nas i od moich rodziców. Mowię teściowej, ze trzeba zadzwonić do chrzestnej i powiedziać, że mamy już wybrany i jutro bedziemy zamiawiać i by kupiła cos innego a tesciowa zaczęła krzyczeć, że Michal nie musi mieć wszystkiego takiego super i niech chrzestna kupi i jaki bedzie taki bedzie a Michał i tak się zabawkami nie bawi i szysbko z tego wyrośnie. Tłumaczę jej, że to nie zabawka tylko jezdzik i chrzesna może nie wiedzieć jaki wybrać, że muszą być szelki i zapora by michał nie wypadł, w miare duże koła by dało się to prowadzić. A ta dalej, ze zepsujemy chrzesnej niespodziankę. łumaczę jej, że w takim wypadku teraz my zostaniemy na lodzie bo nie będziemy mieć prezentu dla małego... Jeszcze jak by tego było mało to kupila Michalowi pieluch Bella mimo, że ja ich nie lubie i ona to dobrze wie. Nie mają elastycznych boczków wiec Michał wiecznie chodzi ze zlanymi boczkami, ja go nie będę co 5 min przebierać. Tesciowa powiedziała tylko, że już jest duży i nie bedzie się tak zalewać. No faktycznie czym wieksze dziecko tym mniej sika...Za wszelką cene próbuje nas przekonac do tańszych pieluch. Bella sa tańsze tylko o 5 zl od Haggisów ale ja wolę już dopłacić właśnie ze względu na te boczki.
moja tescioa byla the best kupiła nam pieluchy z Biedronki szelesciły jak reklamowka.oj chciala dobrze...
Ps. dziewczyny moj mały chodzi przy czyms np.przy łozku to daleko jeszcze do takiego prawdziwego,chodzenia bez trzymanki?
Któras z WAs kiedys wklejała linka do aukcji na allegro o takim koniku lub innym zwierzaczku do bujania z drewna.to bylo super a teraz nie moge znalesc ani linka ani aukcji

Edytowane przez alusia*
Czas edycji: 2009-04-29 o 14:40
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:59   #1043
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

pusiula - to musiało być słodkie z tą bajką, moja śmiechem reaguje na telebisie

a ja lubie pieluchy biedronkowe, zawsze kupowałam z rosmana ale raz wziełam dade i spodobały mi się, są bardziej miękkie od rossmanowskich a nawet bym je porównała do pampersa
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:02   #1044
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
pusiula - to musiało być słodkie z tą bajką, moja śmiechem reaguje na telebisie

a ja lubie pieluchy biedronkowe, zawsze kupowałam z rosmana ale raz wziełam dade i spodobały mi się, są bardziej miękkie od rossmanowskich a nawet bym je porównała do pampersa
to nie były dada tylko fifi czy cos takiego.sprawdzalam to cena ok20zł
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:07   #1045
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

chodzenie - oj długo tak chodził, miesiac albo i dwa...

pieluchy - ja kupuje rosmanowskie, kolezanka dada, a moja siosra z tesco. ale nie te najtańsze, tylko troche drozsze, bo te zupelnie tanie to wlasnei są foliowe po tescowych miał wysypkę

bylismy dzis u homeopaty. mam juz dosyc ciaglego antybiotyku i zwolnien co 2 tygodnie. co chwile ze zwyklego kaszlu miał zapalenie oskrzeli, gardła... dostalismy tuberculinum w kroplach, ciekawe co po tym bedzie. czytam sobi tak o tej homepatii i az sie oje - bo ten lek to niby prądki gruzlicy, moe wystapic najpierw pogorszenie zdrowia by potem wyleczyc... strach się bać...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2009-04-29 o 15:12
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:13   #1046
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Alusia to ja dawałam namiary na firme ale zapomnialam nazwy zobacze na koniu i jutro ci napisze
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 17:29   #1047
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Ojej dziewczyny jak milo ile zyczen, dzieki dzieki wielkie
Pusiula to swietujemy podwojnie i urodzinki i imieninki jutro wszystkiego naj

Co do prezentow dla dziecka na 1 roczek daje wszystkim wolna reke, my sami nie bedziemy mu kupowac i tak tego nie rozumie jeszcze a poza tym bedzie mial tyle od innych

Pieluszki uzywamy tylko pampers od poczatku bo lubie i jest taka promocja i zbiera sie punkty i bedzie ona trwac do marca nastepnego roku i te punkty mozna zamienic potem na rozne rzeczy a to zabwki dla dziecka a to kupony z kasa do jakichs sklepow, bilety do kina no rozne rzeczy.

Alusia oj dlugo tak chodzil ze 2 miesiace
__________________
https://getthefocus.net/

Edytowane przez Caterin17
Czas edycji: 2009-04-29 o 17:34
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 18:01   #1048
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

alusia - a to myślałam że mówisz o dadzie

mnie osttanio noce wkurzaja - mała się przekręca na brzuszek, potem płacze że tak leży, czasem usiądzie a wtedy to napewno musze ja kłąść a raczej lulać na nowo, czasem jak się przekreci na brzuch to śpi dalej ale ja wole ją położyc na plecy bo i tak w pewnym momencie sie obudzi z płaczem, no a ja usnąć wtedy nie mogę i sie kręce 2 godz., a przed 6 pobudka
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:00   #1049
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Michał znowu w nocy ,,wędruje,, po całym łóżeczku i wali głową w szczeble tak mocno,że aż całe łóżeczko się trzęsie. Popłakuje troche przez sen, ale zaraz znowu zasypia, czasami musze go smokiem zatkaćNa ręce w nocy nie biorę odkąd przestałam zmieniac pieluchy, czyli od jakiś 9 miesięcy.

Alusia mój też jakiś czas chodził przy meblach, może z miesiąc, dwa... Jedno jest jednak pewne, następny krok to już chodzenie
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:18   #1050
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Hej dziewczyny!!!
Przesyłam spóźnione ale bardzo szczere życzenia dla wszystkich Jubilatek i Jubilata :roza :

Chciałam Was zapytać odnośnie kołysanek jeśli takowe śpiewacie dzieciaczkom swoim to jakie to są, bo mój repertuar jest bardzo ubogi - ogranicza się do "Był sobie król, był sobie paź...", " Z popielnika na Wojtusia" i tyle. Często tez nucę jej religijne pieśni, np. "Barkę" a ostatnio coś mnie wzięło i "Lulaj że Jezuniu" a dzisiaj nawet "Cicha noc".
Wiem to dziwne, bo nie czas ku temu, żeby śpiewać takie pieśni ale ja nie mam pomysłu na inne oczywiście słów mogę się nauczyć ale jak z melodią. Chciałabym jej śpiewać takie dziecięce kołysanki a nie religijne pieśni

gothika nie wiem jak to jest ale mi się wydaje, że chyba spora większość dzieci w pewnym okresie zaczyna spać na brzuszku. Moja już od dwóch czy trzech miesięcy a od jakiegoś miesiąca dodatkowo podkurcza nóżki - ja to nazywam pozycją "na allacha" więc chyba nic nie poradzisz jak ona chce tak będzie spała.

Ja równiez pieluszek tylko Pampers są najlepsze, kupiłąm kiedyś paczke Haggisów to 3/4 oddałam koleżance bo jak dla mnie są okropne, takie jakieś twarde Tutaj nie zbiera się punktów a dostaje się tzw. vouchery z różnych sklepów - wystarczy się zapisać do Klubu sklepowego - na pieluchy i dzięki nim można kupić taniej, a poza tym wiecznie są promocje, najczęściej 2 duże paczki za 16 funtów. Jak kiedyś sprawdzałam to sporo taniej niż w Polsce.

Na teściówkę nie moge nażekać Anioł nie kobieta, naprawdę trafiła mi się cudna mama

Kilka zdjęć z ostatnich harców w ogródku:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0022male.jpg (114,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0024male.jpg (109,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0037male.jpg (115,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0047male.jpg (147,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0083male.jpg (105,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0161male.jpg (117,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0212.jpg (32,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0180.jpg (33,3 KB, 9 załadowań)
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.