Wysypka na ustach !! POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 14:36   #1
bronks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 26

Wysypka na ustach !! POMOCY


Witam wszystkich jestem 17 letnim chłopakiem z dużym problemem (...
Od prawie pół roku mam problem z ustami . Przez długi czas stosowałem maśc sterydowa na usta bo dobrze nawilzala. Gdy przestałem jej używać pojawiły się problemy z moimi ustami. Na początku swedzą a gdy dotke ich jezykiem to mam taki kwasny posmak na drógi dzien na wargach pojawia sie masa malutkich krosteczek . Nieraz nawet się sącza i jest w nich jakis plyn sa malo widoczne ale czuje jak bym mial wielkie spuchniete usta. Ale jak posmaruje tą maścią CLOBEDERM tą co smarowalem długi okres czasu po kilku godzinach opuchlizna i krostki się zmniejszaja i na drógi dzien znikają. CZytalem ze tych masci nie mozna uzywac dluzej niz 3 miesiace a ja jej uzywalem ponad rok i to na usta .Mam z tym duzy problem bo jestem niesmialy i wstydze się tych ust nie moge znalesc przez to dziewczyny :/... Prosze was o pomoc !!
bronks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 15:00   #2
jestinna
Raczkowanie
 
Avatar jestinna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sthlm
Wiadomości: 190
Dot.: Wysypka na ustach !! POMOCY

Leć do dermatologa! I przestań smarować się sterydami! Takie są właśnie skutki stosowania sterydów przez długi czas... Szybko to raczej tego nie wyleczysz. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Tu jest link do wątku o posterydowym zapaleniu skóry
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=237154
jestinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.