Orbitrek - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-27, 21:06   #1441
20Agatka20
Rozeznanie
 
Avatar 20Agatka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 911
Dot.: Orbitrek

Po mojej niestety dwudniowej przerwie dzisiaj 30 minut na Orbim i 30 hula-hop , mam jeszcze w planach Tamilee ...
20Agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 23:03   #1442
ungezogeneania
Raczkowanie
 
Avatar ungezogeneania
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 94
Dot.: Orbitrek

Za mną dzisiaj 50 min. orbiego i 30 siłowych
Dzięki za info o tych interwałach.
__________________
27/06/2009
ungezogeneania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 08:01   #1443
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Lubonka Pokaż wiadomość
no i guzik z cwiczen Maz sie rozchorowal i musze sie zajmowac synem- nie takie to znowu straszne Ale tak sie nastawilam-zwlaszcza na ten program fat burner o ktorym pisala ungezogeneania
Chyba naprawde sie zapre i wezme przyklad ze Sniezynki Jak juz czlowiek rano wstanie to ma pewnosc ze pocwiczy

Pewnie, ze bierz ze mnie przyklad Wogole to wydaje mi sie, ze bardziej aktywnie spedzam dzien, jak wstaje wczesniej, duzo rzeczy moge zrobic itd... Jak bylabys juz w poludnie mocno zmeczona to mozesz polozyc sie z synkiem, o ile jeszcze ma popoludniowe drzemki
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 10:41   #1444
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Orbitrek

nie chcę zapeszać, ale mój orbiś chyba będzie żył, wczoraj tż jeszcze raz zajrzał mu do wnętrzności cos tam pomajstrował i po wczorajszych 40 minutach mojej jazdy nie rozleciał się, hihihi, może sie wystraszył, ze go odeślę?
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 10:57   #1445
ungezogeneania
Raczkowanie
 
Avatar ungezogeneania
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 94
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
nie chcę zapeszać, ale mój orbiś chyba będzie żył, wczoraj tż jeszcze raz zajrzał mu do wnętrzności cos tam pomajstrował i po wczorajszych 40 minutach mojej jazdy nie rozleciał się, hihihi, może sie wystraszył, ze go odeślę?
Brawo dla Złotej Rączki
__________________
27/06/2009
ungezogeneania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 11:59   #1446
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Orbitrek

Ja po prawie miesiacu wocilam do cwiczen. Na razie 20 min orbitrek i 15 twister. Moje dziecko na wiele mi nie pozwala. Jest glodny co trzy godziny. W nocy tez. Czasami jestem jak zombie. Jego drzemki trwaja 15 min. Za to mam inne cwiczenia-podrzucanie mojego synka, skoki z nim na rekach. Wazy z 10kg juz, tak ze niezla silownia
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:14   #1447
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Orbitrek

witam
nie było mnie kilka dni ,bo nie cwiczyłam wcale i długo jeszcze nie będę tego robic
ponieważ spodziewam się dzidziusia ale wróce za jakies 8 miesięcy ,swoją droga szkoda że nie można cwiczyc w ciąży na orbim bo strasznie go polubiłam
pozdrawiam
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 12:46   #1448
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
witam
nie było mnie kilka dni ,bo nie cwiczyłam wcale i długo jeszcze nie będę tego robic
ponieważ spodziewam się dzidziusia ale wróce za jakies 8 miesięcy ,swoją droga szkoda że nie można cwiczyc w ciąży na orbim bo strasznie go polubiłam
pozdrawiam
moje gratulacje!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:50   #1449
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
witam
nie było mnie kilka dni ,bo nie cwiczyłam wcale i długo jeszcze nie będę tego robic
ponieważ spodziewam się dzidziusia ale wróce za jakies 8 miesięcy ,swoją droga szkoda że nie można cwiczyc w ciąży na orbim bo strasznie go polubiłam
pozdrawiam
Gratulacje!!!!!
ja prawie rok temu około 4 marca też dowiedziałam się, że jestem w ciąży, a dziś moje słodkie maleństwo ma 4 miesiące,
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:30   #1450
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
nie chcę zapeszać, ale mój orbiś chyba będzie żył, wczoraj tż jeszcze raz zajrzał mu do wnętrzności cos tam pomajstrował i po wczorajszych 40 minutach mojej jazdy nie rozleciał się, hihihi, może sie wystraszył, ze go odeślę?
Oby się już nie psuł
Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Ja po prawie miesiacu wocilam do cwiczen. Na razie 20 min orbitrek i 15 twister. Moje dziecko na wiele mi nie pozwala. Jest glodny co trzy godziny. W nocy tez. Czasami jestem jak zombie. Jego drzemki trwaja 15 min. Za to mam inne cwiczenia-podrzucanie mojego synka, skoki z nim na rekach. Wazy z 10kg juz, tak ze niezla silownia
A w jakim wieku masz synka?
Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
witam
nie było mnie kilka dni ,bo nie cwiczyłam wcale i długo jeszcze nie będę tego robic
ponieważ spodziewam się dzidziusia ale wróce za jakies 8 miesięcy ,swoją droga szkoda że nie można cwiczyc w ciąży na orbim bo strasznie go polubiłam
pozdrawiam
Gratulacje!!!
Ja w ciąży ćwiczyłam Oczywiście spokojnie, ale ćwiczyłam. Na rowerze też jeździłam. Po konsultacji z lekarzem oczywiście
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:54   #1451
20Agatka20
Rozeznanie
 
Avatar 20Agatka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 911
Dot.: Orbitrek

ma-li-na gratuluję !!!
Jak nie możesz powstrzymać się od ćwiczeń to mam dla Ciebie propozycję wprawdzie to nie Orbi ale zawsze coś płytka z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży
http://www.allegro.pl/item567709404_cwicz_w_cia zy_dvd_program_aktywne_9_ miesiecy.html
Tylko najpierw skonsultuj się z lekarzem żeby maleństwu nic złego się nie stało Jeszcze raz gratuluję i życzę zdrowego dzidziusia
20Agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 20:43   #1452
Lubonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 61
Dot.: Orbitrek

ma-li-na ogromne gratulacjeja o swojej ciazy dowiedzialam sie dokladnie 16.02 ubieglego roku, a teraz juz sie cieszymy z mezem 4-miesiecznym maluszkiem Zycze Ci abys bezproblemowo przeszla przez ciaze i aby dzidzius sie zdrowo rozwijal

Ja dzis 45min i 400kcal- to moj rekord
Lubonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 21:11   #1453
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Orbitrek

ja dzis tez 45 minut
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 21:48   #1454
20Agatka20
Rozeznanie
 
Avatar 20Agatka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 911
Dot.: Orbitrek

Dzisiejszy bilans , Orbi: 40 minut = 453,4 kcal = 12,2 km + 30 minut hula-hop + 15 minut Tamilee na pośladki w moim wykonaniu to po prostu szaleństwo
20Agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 05:56   #1455
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Orbitrek

dziewczyny dziękuję
na pewno będę cwiczyc ,ponieważ nie mam zamiaru przytyc tyle co poprzednio<30kg>
chcę tę ciąże przejsc aktywnie i zdrowo się odżywiac ,żadne ciasta słoddycze i bzdesy którymi się karmiłam za pierwszym razem ,warzywa owoce i chude mięso no i rzecz jasna nabiał ,tym razem jest inaczej
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 08:54   #1456
BjutifulGerl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 251
Dot.: Orbitrek

witam Was też zamierzam ćwiczyć na orbitreku ale muszę znaleźć motywację. to znaczy chodzi mi o to ile schudłyście w jakim czasie jeżdżąc na orbim? sama zastanawiam się na jaką formę aktywności sie zdecydować. \orbitrek stoi u mnie zakurzony i tymczasowo służy za wiweszak na ręczniki hi hi. czy mozna zgubić brzuch jeżdząc na orbitreku?
BjutifulGerl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 09:02   #1457
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
dziewczyny dziękuję
na pewno będę cwiczyc ,ponieważ nie mam zamiaru przytyc tyle co poprzednio<30kg>
chcę tę ciąże przejsc aktywnie i zdrowo się odżywiac ,żadne ciasta słoddycze i bzdesy którymi się karmiłam za pierwszym razem ,warzywa owoce i chude mięso no i rzecz jasna nabiał ,tym razem jest inaczej
ma-li-na ja też sobie obiecałam, że jak będę kiedyś w ciąży to naprawdę będę się starać ograniczać słodycze, bo to przez nie tak przytyłam (22 kg). Żarłam codziennie takie słodkości , że jak teraz o nich pomyslę to mnie mdli.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 09:59   #1458
martoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez BjutifulGerl Pokaż wiadomość
witam Was też zamierzam ćwiczyć na orbitreku ale muszę znaleźć motywację. to znaczy chodzi mi o to ile schudłyście w jakim czasie jeżdżąc na orbim? sama zastanawiam się na jaką formę aktywności sie zdecydować. \orbitrek stoi u mnie zakurzony i tymczasowo służy za wiweszak na ręczniki hi hi. czy mozna zgubić brzuch jeżdząc na orbitreku?
ja mam podobne wątpliwości co do orbiego mam go od nie dawna, ale bardzo cięzko mi sie na nim ćwiczy fakt że forma ostatanio zdecydowanie słaba u mnie((( przedwczoraj dałam jedynie 15min radę. ale się nie poddam...powoli myslę że wróce do sił i zrzuce te swoje 5kg tłuszczyku do lata.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez 20Agatka20 Pokaż wiadomość
Dzisiejszy bilans , Orbi: 40 minut = 453,4 kcal = 12,2 km + 30 minut hula-hop + 15 minut Tamilee na pośladki w moim wykonaniu to po prostu szaleństwo
ja jestem po piewszych dniach uzywania orbiego idzie mi zdecydowanie cięzko. podziwiam i gratuluje takiej formy. mam nadzieję ze ja tez do takiej będę wstanie dotrwać. początki bywaja trudne, biorę się w garść.
martoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 10:59   #1459
BjutifulGerl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 251
Dot.: Orbitrek

[quote=martoszka;11221288]ja mam podobne wątpliwości co do orbiego mam go od nie dawna, ale bardzo cięzko mi sie na nim ćwiczy fakt że forma ostatanio zdecydowanie słaba u mnie((( przedwczoraj dałam jedynie 15min radę. ale się nie poddam...powoli myslę że wróce do sił i zrzuce te swoje 5kg tłuszczyku do lata.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------


tylko 5 kg? jej to ja mam 2 razy tyle 10 kg.
BjutifulGerl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 14:20   #1460
20Agatka20
Rozeznanie
 
Avatar 20Agatka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 911
Dot.: Orbitrek

Martoszka dziękuję Ci za miłe słowa ale tu nie ma co podziwiać tylko trzeba ćwiczyć , z czasem będzie coraz lepiej ja to jeszcze nic , zobacz jak Śnieżynka zasuwa ja dopiero trzeci tydzień pedałuję na Orbim , ale muszę przyznać , że kondycja poprawiła mi się o parę stopni ostatnio leciałam na autobus i się nie zdyszałam
BjutifulGerl nie zastanawiaj się długo tylko wskakuj na Orbiego mi tygodniowo leci jeden kilogram , także jestem w pełni usatyswakcjonowana (może z czasem waga będzie spadać szybciej) , a jeżeli chodzi o brzuch to myślę , że masz szanse go zgubić bo ćwiczenia na Orbim są ogólno rozwojowe , także jest nadzieja spróbuj może jeszcze skakanke , podobno podczas skakania też brzuszek ładnie chudnie
Także dziewczyny nie poddawać się i ćwiczyć , bo do lata coraz bliżej
20Agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 18:51   #1461
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość

A w jakim wieku masz synka?
Moje dzieciatko ma prawie 8 miesiecy.
Malina gratulacje!
Co do cwiczen w ciazy, to moja polozna mowila, ze na rowerze mozna jezdzic, wiec na orbitreku chyba tez. Jakies sporty z umiarem, ale w sumie tu w Anglii troche slabo dbaja o ciaze.
Co do chudniecia z brzycha, to pewno, ze orbitrek pomaga, bo miesnie brzucha tez pacuja. Niestety to chyba najgorsze miejsce, jesli chodzi o zgubienie tliuszczyku. Najwolniek chudnie. Kilogram tygodniowo to sie nazywa zdrowe chudniecie. Ja jak sie wzielam za cwiczenie porzadnie, to mi po dwa tygodniowo lecialo.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 19:15   #1462
20Agatka20
Rozeznanie
 
Avatar 20Agatka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 911
Dot.: Orbitrek

No i już po ćwiczeniach dzisiaj 30 minut na Orbim i oczywiście 30 minut kręcenia hula-hop , pozatym 15 minut Tamilee na brzuch , tym razem pomieszałam pierwszą serię z drugą
20Agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 21:41   #1463
Lubonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 61
Dot.: Orbitrek

jakos przezylam te 40min... Ale jakos ciezko dzisiaj bylo, moze dlatego ze maly "szalal" w nocy

BjutifulGerl wskakuj na orbiego,a zobaczysz jak fajnie sie poczujesz, ja pamietam ze na poczatku tez werowalam net w poszukiwaniu efektow innych, a teraz mysle sobie- niewazne ile schudne, wazne zebym ladnie wygldala! Powodzenia

martoszka nie poddawaj sie, ja cwicze niedlugo, a juz niezle(tak mysle) mi idzie, jak pierwszy raz cwiczylam to udalo mi sie pojechac 4min z przerwami co 1min.. a terz juz nawet urozmaicam Sciskam za Ciebie kciuki
Lubonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 08:36   #1464
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
witam
nie było mnie kilka dni ,bo nie cwiczyłam wcale i długo jeszcze nie będę tego robic
ponieważ spodziewam się dzidziusia ale wróce za jakies 8 miesięcy ,swoją droga szkoda że nie można cwiczyc w ciąży na orbim bo strasznie go polubiłam
pozdrawiam

Moje gratulacje Teraz uwazaj na siebie i maluszka Ktory tydzien ?? Zagladaj do nas i opowiadaj, jak mija najpiekniejszy czas w zyciu kobiety
Ja tez zaszlam w ciaze, jak bylam w najwiejszym transie ale na czas ciszy przestalam cwiczyc... i przytylam 26 kg !!

Jeszcze raz GRATULUJE
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 09:43   #1465
Lubonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 61
Dot.: Orbitrek

Poszlam w slady Sniezynki i zamiescilam w podpisie wage moze gdy wystawie ja na widok publiczny to szybciej zacznie spadac....

ja juz dzis zaliczylam 60min=22km=275kcal malo troche kalorii,ale ten czas i dystans to moj absolutny rekord
__________________
Walka z kilogramami

85---->66


Lubonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 09:50   #1466
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Lubonka Pokaż wiadomość
Poszlam w slady Sniezynki i zamiescilam w podpisie wage moze gdy wystawie ja na widok publiczny to szybciej zacznie spadac....

ja juz dzis zaliczylam 60min=22km=275kcal malo troche kalorii,ale ten czas i dystans to moj absolutny rekord
Na moim Orbim po 60 min. tez mam ok 22 km i 300 kcal

Zacznie spadac waga, zobaczysz
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 09:55   #1467
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Orbitrek

dziewczyny to w takim razie z moim orbim jest dalej coś nie tak, bo pokazuje
czas 40 min
prędkość 43,2
kalorie prawie 500
dystans 25 km
to chyba niemożliwe???
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 10:04   #1468
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Orbitrek

anytsuj to możliwe, przy tej prędkości możesz spalić prawie 500kcal w godzinę, w końcu na rowerze można też tlye spalić w godzinę
dołączam sie do waszego wątku, wyciągnęłam z piwnicy mój zakurzony sprzęt i mam mocne postanowienie zlikwidować tłuszcz
wczoraj zobaczyłam mój cellulit i mi się płakać zachciało, w zimę sporo przytyłam
niestety mój orbitrek ma zepsuty komputerek, ale będę jeźdizć godzinę dziennie to liczę że przy porządnej prędkośći spalę ze 400kcal
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 10:53   #1469
ungezogeneania
Raczkowanie
 
Avatar ungezogeneania
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 94
Dot.: Orbitrek

Witajcie, znowu jestem po weekendowej przerwie, ale to była przerwa od netu , a nie od orbiego

Lubonka mi też już chodzi się lepiej, zwiększyłam czas z 40 do 50 min. i do tego 30 min. siłowych. Chyba muszę sobie sprawić nową wagę , no i czekam z niecierpliwością na te spodenki.

Malina serdecznie gratuluję
__________________
27/06/2009
ungezogeneania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 11:02   #1470
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
anytsuj to możliwe, przy tej prędkości możesz spalić prawie 500kcal w godzinę, w końcu na rowerze można też tlye spalić w godzinę
dołączam sie do waszego wątku, wyciągnęłam z piwnicy mój zakurzony sprzęt i mam mocne postanowienie zlikwidować tłuszcz
wczoraj zobaczyłam mój cellulit i mi się płakać zachciało, w zimę sporo przytyłam
niestety mój orbitrek ma zepsuty komputerek, ale będę jeźdizć godzinę dziennie to liczę że przy porządnej prędkośći spalę ze 400kcal
Chyba nie chcesz powiedziec, ze Anytsuj smiga prawie 45 km / h ??????? TO NIEMOZLIWE !!!!! Jakby tyle jechala to tyle km by zrobila...

Auta nie potrzebuje

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2009-03-02 o 11:04
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.