Co robię źle? Co powinnam zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-23, 21:52   #1
kirisutegomen
Raczkowanie
 
Avatar kirisutegomen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Question

Co robię źle? Co powinnam zmienić?


Witam serdecznie!
Przeglądam to forum od jakiegoś czasu i widzę jak cenne rady otrzymują inne Wizażanki, więc pomyślałam sobie, że może czas bym i ja zebrała się na odwagę i poprosiła Was o pomoc...

Pytanie brzmi: co powinnam zmienić w swoim wyglądzie? Bo ostatnimi czasy nie czuję się zbyt pewnie i atrakcyjnie, a przede wszystkim zaczynam się samej sobie nudzić.

Dodaję dwa swoje zdjęcia. Co mogę o nich powiedzieć?
Pierwsze zdjęcie - tak noszę się na codzień. Nie zmieniam tej fryzury od dłuższego czasu, bo chyba w niej czuję się "najbezpieczniej". Grzywkę zawsze każę ścinać fryzjerce tak, by zakrywała brwi. Powód? Nie lubię swoich brwi. Ale o tym przy okazji drugiego zdjęcia.
Wcześniej eksperymentowałam z fryzurami: przez jakiś czas nosiłam ukośną grzywkę, włosy farbowałam już i na czarno, i na bordowo, raz zdecydowałam się nawet na super krótkiego boba - ale w żadnej z tych fryzur nie czułam się dobrze i za każdym razem wracałam w końcu do tej, którą widać na załączonym obrazku.

Drugie zdjęcie - po prostu pomyślałam, że może się przydać takie, gdzie widać całą moją twarz... No i te brwi. Nie chodzi nawet o to, że są ciemniejsze od mojego naturalnego koloru włosów, tak już mam. Najbardziej denerwują mnie za długie włoski, które nie chcą zostawać na swoim miejscu (nawet na fotce widać, że prawa brew jest lekko "zmierzwiona"). Poza tym moje brwi są asymetryczne. Chociaż może to mój brak wprawy w ich regulowaniu...?

Jednak mimo moich konserwatywnych poglądów na temat mojego wyglądu - jestem otwarta na wszelkie sugestie dotyczące zmian jakich powinnam dokonać.

Może tylko powinnam zaznaczyć, że wszystkie fryzury z kręconymi włosami, falami itp dla mnie odpadają - moje włosy odmawiają posłuszeństwa. Jakby ich nie ułożyć, prostują się samoczynnie. Niektóre koleżanki mi zazdroszczą, że rano mogę włosy tylko wysuszyć i nie używać prostownicy, a i tak będą proste. No cóż, może jest to pewna wygoda, ale na pewno zawęża pole manewru.

Aha, na fotkach nie mam żadnego makijażu. Mogę więc dodać, że na codzień używam tylko podkładu i pudru (żeby wyrównać koloryt skóry i ukryć wszystkie niedoskonałości) a na górnej powiece robię kreskę czarnym eyelinerem i rzęsy pociągam czarną mascarą. Poza tym nie robię nic więcej.


Dobra, koniec tej spowiedzi.
Z góry dziękuję za wszelkie rady!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard02.jpg (29,3 KB, 1369 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (24,4 KB, 1893 załadowań)
__________________
Wszystko co opłaca się mieć, opłaca się również, aby na to czekać.
kirisutegomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 00:11   #2
czarodzieka
Przyczajenie
 
Avatar czarodzieka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Mysle ,ze powinnas zapuscic grzywke, rozjasnic ( tylko odrobine , moze pasemka) i wycieniowac wlosy. Co do makijazu to mysle , ze czarna kredka , niebiesko-szary cien i jakas ladna ( byle nie rozowa , moze bys np. koralowa) pomadka. Uzywaj tez korektora pod oczy. A PRZEDE WSZYSTKIM - USMIECH !!!
Pobawilam sie troche Twoim zdjeciem i oto jak wyszlo ( uzywalam tych produktow o ktorych wczesniej Ci napisalam). Napisz jak Ci sie podoba . Pozdrawiam ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3makeover.jpg (31,7 KB, 664 załadowań)
__________________
Cogito ergo sum ...
czarodzieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 00:27   #3
kejsia
Przyczajenie
 
Avatar kejsia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

brwi ! koniecznie je 'zapuść' i udaj się do kosmetyczki aby nadała ładny kształt
po drugie zapuść grzywkę myślę że dobrze być wyglądała w takiej fryzurze chodzi mi o cięcie i o kolor również http://img.listal.com/image/292616/6...a-longoria.jpg
widzę że nie masz problemów z cerą więc podkład i puder w zupełności wystarczy
jednak myślę że powinnaś zainwestować jeszcze w rozświetlający korektor pod oczy i róż
do tego brązowa kredka do oczu i także brązowy tusz
__________________
Ciało jest tym najmniejszym, co kobieta może dać mężczyźnie.
kejsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 09:46   #4
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Mi sie bardziej podobasz na 2 zdjęciu, gdzie grzywka nie zasłania Ci brwi...post nr 1 (ze zdjęciem) myślę, że to bedzie dobry kierunek...
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 11:07   #5
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

A ja na początek zrobiłabym porządek z wąsem nad górną wargą
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 13:32   #6
kirisutegomen
Raczkowanie
 
Avatar kirisutegomen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
A ja na początek zrobiłabym porządek z wąsem nad górną wargą
z tym akurat robię porządek regularnie, ale byłam ostatnio chora i przez dłuższy czas nie wychodziłam z domu, więc wygląda to jak wygląda..
__________________
Wszystko co opłaca się mieć, opłaca się również, aby na to czekać.
kirisutegomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 14:07   #7
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

O wiele lepiej wyglądasz bez grzywki.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 19:43   #8
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Faktycznie, bez grzywki dużo lepiej! Zapuść grzywkę, bo bez jest Ci naprawdę ładniej. Masz małe, przylegające uszy, trzeba z tego korzystać (mówi to właścicielka odstających :/). Co do makijażu.. Ja bym nie szła w stronę: cienie, szminki.. Po co tyle? Może klasyczna kreska eyelinerem na górnej powiece? Jak jest dobrze zrobiona, to wygląda bardzo elegancko i ładnie podkreśla oko. Do tego tusz + pomadka ochronna lub błyszczyk.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 21:05   #9
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Grzywka na fotce nr 1 jest za ciężka zdecydowanie, pozbądź się jej albo zaczesuj na bok jak się da. Kształt brwi jest nieprawidłowo zarysowany do twojej twarzy, zapuść je i idź do kosmetyczki. Po nadaniku przez nią odpowiedniego kształtu łatwiej Tobie samej będzie potem je prawidłowo regulować.
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 10:23   #10
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Twoje brwi nie sa asymetryczne ani zwichrowane tylko sa zle wyregulowane. Zapusc je troche skoro i tak nosisz narazie grzywke to nie bedzie az tak przeszkadzac i lec z nimi do kosmetyczki, masz normalne i ladne brwi tylko trzeba im nadac odpowiedni ksztalt.

Co do wlosow to o ton jasniejszy lub o ton ciemniejszy zeby troszke podkreslic Ci buzie i pozbadz sie tej grzywy nie wygladasz w niej korzystnie a w polaczeniu z nijakim kolorem wlosow rozmywa twoja ladna buzie ,jestes jakby schowana za wlosami.
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 13:46   #11
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

korzystając z tego, że grzywka zasłania Ci brwi, koniecznie je zapuść tak, by całkowicie odrosły i wtedy udaj się do kosmetyczki na regulację. Masz ładny kształt łuku, ale raczej nie zabieraj się więcej sama za ich regulowanie.

Kiedy brwi będą już w porządku, koniecznie zapuść grzywkę, bo bez niej wyglądasz dużo lepiej. Grzywka bardzo poszerza Twoją twarz, przez co staje się kwadratowa.

Poza tym masz ładną cerę i rysy, więc nie musisz kombinować z codziennym makijażem. Lekki podkład, tusz do rzęs, róż i ew. błyszczyk będą ok. Możesz spróbować też z eyelinerem, mnie podoba się on na każdej dziewczynie.
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:04   #12
emi2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Cytat:
Napisane przez czarodzieka Pokaż wiadomość
Mysle ,ze powinnas zapuscic grzywke, rozjasnic ( tylko odrobine , moze pasemka) i wycieniowac wlosy. Co do makijazu to mysle , ze czarna kredka , niebiesko-szary cien i jakas ladna ( byle nie rozowa , moze bys np. koralowa) pomadka. Uzywaj tez korektora pod oczy. A PRZEDE WSZYSTKIM - USMIECH !!!
Pobawilam sie troche Twoim zdjeciem i oto jak wyszlo ( uzywalam tych produktow o ktorych wczesniej Ci napisalam). Napisz jak Ci sie podoba . Pozdrawiam ...
Droga Czarodzieko z jakiego programu korzystałaś aby pomóc naszej koleżance???? Chce przyciemnić włoski ale chciałabym najpierw sprawdzić jak będę wyglądała...........
emi2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 19:30   #13
kirisutegomen
Raczkowanie
 
Avatar kirisutegomen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Dzięki za wszystkie rady! Bardzo chciałam coś zmienić w swoim wyglądzie i szczerze mówiąc po tylu latach noszenia grzywki trochę się boję znów odsłonić czoło... No, ale jak to mówią, do odważnych świat należy.
Dlatego zapuszczam i brwi, i grzywkę... ale dopiero po 5.02, bo mam tego dnia studniówkę
__________________
Wszystko co opłaca się mieć, opłaca się również, aby na to czekać.
kirisutegomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 08:58   #14
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

ja za grzywka,ale na bok-krótką,która zasłoni część czoła i bedziesz sie cuzła komfortowo,pasemka na całej głowie cieniutkie jaśniejsze albo balejaż,byle nie grzywka na wprost!!!!!
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 10:35   #15
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
pobawiłam się w makijaż

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
pobawiłam się w makijaż
oj nie załączyło się a nie widzę edytowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (24,5 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz.jpg (24,0 KB, 608 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-02-12 o 00:04 Powód: post pod postem
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 14:41   #16
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

ta grzywka na cale czolo zupelnie ci nie pasuje. zliwkiduj ja calkiem, albo daj na bok
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:18   #17
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Kochana koniecznie zapuść brwi i poddaj się regulacji u kosmetyczki, nada im ładny kształt. Jeśli chcesz poskromić długie włoski brwi (sama mam takie), podcinaj je lekko (ok. 1 mm), a w miejscu utrzymasz je dzięki bezbarwnej odżywce do brwi lub rzęs.
Jeśli chodzi o włosy to tak jak dziewczyny już pisały, koniecznie zapuść grzywkę. Jeśli nie chcesz kręcić włosów to urozmaicaj fryzurę jakimiś upięciami, warkoczami itp. Osobiście mogę Ci polecić kanał na YouTube dwóch sióstr, które pokazują banalnie proste fryzury na średnie i długie włosy, a które bardzo efektownie wyglądają http://www.youtube.com/watch?v=G0b5twZ7Orw
W załączniku moja wizja Ciebie z upiętymi włoskami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (15,1 KB, 202 załadowań)
__________________

Yesterday
is a past,
Tomorrow is a mystery
Today is a gift!




Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 20:19   #18
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Moim zdaniem grzywka powinna zostać. Ale koniecznie przed brwi, żeby troszeczke wydłużyc twarz. Pomyslałbym o takie krótkiej, lekko na skos. Jeśli masz naturalnie proste włosy to będzie idealna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z4085362X,-b-ukosna-GRZYWKA-br---b---Asymetria-bokow-zrownowazona.jpg (21,8 KB, 146 załadowań)
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 18:54   #19
oolliinneekk
Przyczajenie
 
Avatar oolliinneekk
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

zapusc grzywkę, zrób makijaż, rozjaśnij włosy i bedzie dobrze
__________________
KcAB
oolliinneekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 22:02   #20
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Jak większośc koleżanek=koniecznie zapuść grzywkę-ona zupełnie do Ciebie nie pasuje. Sama widzisz różnicę jak grzywka daje ciężkość i podkreśla mankamenty. Brwi zdecydowanie źle regulowane. Powiem Ci tak,zazdroszcze Tobie takich brwi. Ja mam ich mało i jedna brew jest niżej od drugiej, I bawie się tą regulacją sama i daje sobie świetnie radę. Poszłam kiedyś do kosmetyczki to zrobiła mi takie grube brwi,że krzywiznę było widać na odległość. Niech Ci wydepiluje odpowiednio,ponieważ jak widać na zdjęciu,za bardzo ich poziom obniżyłaś i dalej poszłas trochę za wysoko. Z takimi brwiami można robić co się chce,a ich wygląd to połowa sukcesu w nadaniu charakteru twarzy.
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 10:39   #21
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Za długa i za ciężka grzywka. Podoba mi się grzywka zaproponowana przez Marlenę. Podobna do mojej. Wizyta u kosmetyczki z brwiami i wąsikiem, lekki makijaż i będzie OK.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 23:08   #22
asiunka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chester UK
Wiadomości: 13
Arrow Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

zapuść grzywkę, wycieniuj włoski, zapuśc brwi, podkreśl oczko mocno czarnym tuszem,nałóż na powiekę cień w odcieniach brązu, beżu i złotawego - ale bez przesady z tym złotym, podkreśl policzki i użyj pomadki w kolorze naturalnym. Jeśli chcesz extra przemiany to ożyw swoje włoski, nadaj im jakiegoś blasku, możesz użyć pianki koloryzującej, polecam Schwarzkopf "IGORA"- jeśli Ci się nie spodoba zawsze możesz przestać używać, pianka zmienia lekko kolor włosów daj znać!
asiunka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 17:20   #23
kirisutegomen
Raczkowanie
 
Avatar kirisutegomen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Słuchajcie, myślę nad fryzurą mniej więcej w tym stylu...
co wy na to? będzie mi pasować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a08209640024ef9d4d226970.jpg (68,1 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rachel-bilson.jpg (93,2 KB, 124 załadowań)
__________________
Wszystko co opłaca się mieć, opłaca się również, aby na to czekać.
kirisutegomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 12:36   #24
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Trafiłaś w dziesiątkę. Własnie o tym myślałam-pierwsze zdjęcie zdecydowanie-pozdrawiam.
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:47   #25
kirisutegomen
Raczkowanie
 
Avatar kirisutegomen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

zastanawiałam się jeszcze nad taką samą fryzurą tylko przedziałek z boku... sama nie wiem. jak lepiej?
__________________
Wszystko co opłaca się mieć, opłaca się również, aby na to czekać.
kirisutegomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 20:38   #26
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Myślę,że powinnaś zacząć od środka,ale zawsze to można zmienić. Zresztą lepiej będzie Ci zapuszczać grzywkę jak przedziałek będzie na środku.Pozdrawiam.
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 22:13   #27
peggy_sue_
Rozeznanie
 
Avatar peggy_sue_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Dla mnie tylko dwie rzeczy: pozbądź się grzywki i zapuść brwi, bo wyglądają tragicznie. Nie ruszaj ich i udaj się do kosmetyczki. Polecam smarowanie ich olejkiem rycynowym.
__________________
"If Placebo was a drug, they would no doubt be pure heroin - dangerous, mysterious and totally addictive."
Brian Molko


studentka germanistyki z językiem angielskim
na Uniwersytecie Jagiellońskim
peggy_sue_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 08:56   #28
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Masz śliczną buzię Grzywka zasłania Ci twarz, zdecydowanie lepiej wyglądasz bez niej, albo jak już ktoś powiedział mogłabyć ją zrobić taką na skos kończącą się nad brwiami, jednak... wydaje mi się, że gatunek włosów Ci nie pozwala na taką fryzurę Więc jednak zapuściłabym grzywkę, przedziałek z boku, ale nie jestem do końca pewna długości bo na drugim zdjęciu wydaje się jakbyś miała krótką szyję i wtedy trzeba robić fryzury max do linii brody i myślę, że wyglądałabyś super w takiej fryzurce Jeśli chodzi o kolor ja przyciemniłabym kolor na ciepły odcień brązu
No i zrob porządek z brwiami i będzie ok
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 06:23   #29
Ewusia2412
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia2412
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Jak dla mnie to pozbądź się grzywki zasłaniającej czoło,wcale nie jest Ci w niej dobrze,brwi tak jak mówiły dziewczyny.Kolor włosów mi wyszedł może nie taki jak chciałam,ale musiałam zmieniać z blondu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fot..jpg (14,3 KB, 301 załadowań)
Ewusia2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:15   #30
kirisutegomen
Raczkowanie
 
Avatar kirisutegomen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: Co robię źle? Co powinnam zmienić?

Cytat:
Napisane przez Ewusia2412 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to pozbądź się grzywki zasłaniającej czoło,wcale nie jest Ci w niej dobrze,brwi tak jak mówiły dziewczyny.Kolor włosów mi wyszedł może nie taki jak chciałam,ale musiałam zmieniać z blondu.
dzięki, ta przeróbka jest super aż sama się sobie podobam
__________________
Wszystko co opłaca się mieć, opłaca się również, aby na to czekać.
kirisutegomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.