Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 10:16   #631
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

O PWSZ w Nysie myślałam, nie wygląda najgorzej. Ale nie wiadomo, trzeba by było kogoś stamtąd popytać. Ja zawsze ludzie z różnych szkół łapałam na NK.

Te ceny to skandal ;/
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 10:22   #632
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

nie ma nic za darmo
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 12:19   #633
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez Qarola90 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o PWSZ w Nysie ?
mam dwie kolezanki co tam studiuja. Sa zadowolone. Jednak z jedna bylam na praktykach i podobno po pierwszym roku umiala tylko masaż twarzy, i nie umiala trzymac pilniczka.


Ale nie oszukujmy sie, to zalezy od osoby. Ja np mam do tego "reke" jak ktos to okreslil. Moge robic wszytsko tylko nie henne
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 16:26   #634
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

To jeszcze zależy kto się trafi do nauczania, bo przecież nie ma jednego nauczyciela na całą szkołę :P
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 10:35   #635
Wenus1988
Raczkowanie
 
Avatar Wenus1988
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: FrOm My SpaCe ;)
Wiadomości: 186
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Przywoluje watek do zycia

Jak tam pierwsze dni wakacji? Macie juz jakies plany? a moze bedziecie sie uczyc..apropos.. macie juz jakies ksiazki z kosmetyki? Czytacie cos?
Ja widzialam ostatnio fajna ksiazke na allegro "Immunologia" J. Golab
Bardzo mnie zaciekawila A mysle, ze moze sie przydac..
Wenus1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:07   #636
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Ja jeszcze nic nie czytałam, ale mam zamiar przejrzeć sobie tą stronkę http://www.innovia.pl/, znalazłam ją kiedyś przypadkiem jak szukałam czegoś o kosmetologii.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 12:03   #637
Wenus1988
Raczkowanie
 
Avatar Wenus1988
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: FrOm My SpaCe ;)
Wiadomości: 186
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nic nie czytałam, ale mam zamiar przejrzeć sobie tą stronkę http://www.innovia.pl/, znalazłam ją kiedyś przypadkiem jak szukałam czegoś o kosmetologii.
Widze, ze sa tam dosyc ciekawe rzeczy.. ale niestety.. nienawidze czegos dlugo czytac na kompie
Wenus1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 12:27   #638
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez Wenus1988 Pokaż wiadomość
Przywoluje watek do zycia

Jak tam pierwsze dni wakacji? Macie juz jakies plany? a moze bedziecie sie uczyc..apropos.. macie juz jakies ksiazki z kosmetyki? Czytacie cos?
Ja widzialam ostatnio fajna ksiazke na allegro "Immunologia" J. Golab
Bardzo mnie zaciekawila A mysle, ze moze sie przydac..
Zamiast immunologi bardziej polecam fizjologie traczyka tam tez ten temat jest zawarty a są wykłady z tego przedmiotu no i jest obszernijsza - przyda Ci sie do wiekszosci przedmiotów
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 13:23   #639
Wenus1988
Raczkowanie
 
Avatar Wenus1988
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: FrOm My SpaCe ;)
Wiadomości: 186
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Zamiast immunologi bardziej polecam fizjologie traczyka tam tez ten temat jest zawarty a są wykłady z tego przedmiotu no i jest obszernijsza - przyda Ci sie do wiekszosci przedmiotów
Brzmi ciekawie dziekuje poszukam w internecie
Wenus1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 17:32   #640
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

kochane czytalam juz sporo na wizazu o kosmetologii ,ale ale mam pare pytan

Czy kosmetologia na akdemiach medycznych nie jest "lepsza"?
Czy w warszawie jest gdzies nie prywatna kosmetologia?
Czy jesli jest jakas naprawde dobra w Poznaniu lub Gdansku to mozecie mi podac jaka?Chyba,ze jest nieplatna w Gdansku (ogolnie Trojmiescie) ale takowej nie znalazlam

co myslicie o kosmetologii w Bydgoszczy?

Zalezalo mi na kos.na AM w Poznaniu,ale przegapilam termin ;(

i nie wiem czy isc teraz na chemie kosmetyczna i potem na kosmetologie czy jak... eh ;/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 12:38   #641
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Mary_Q powiem ci ze ja tez pzregapilam terminy w poznaniu niestety.. tez wybieram sie na kosmetologie. chcialam isc do poznania i tylk odo poznania bo mam tam siostre ale przegapilam termin. mialam taki plan zeby w tym roku isc do pracy a od przyszlego studiowac na platnej kosmetologi albo popraiwc mature z bio i startowac na uczelnie medyczna. Tez mi sie wydaje ze na medycznych uczelniach mzona zdobyc wieksz awiedze niz w w "innych" palcowkach . ale naparwde duzo juz sie ansluchalam ze na takich uczelniach nie maja dobrego spzretu to praktyk itp. dlatego pomyslam ze mzoe zloze do Nysy wczensiej tego nie planowlaam. tylko nie wiem czy tam sie dostane mature zdalam chemie podstawe na 82% a bio rozszezrenie na 52% tylko.. i nie wiem czy sens tam skladac. jakbym sie dostala doNysy to musialabym tez z kims wynajmowac mieszknaie wiec nie wiem co robic.. Mary_Q a ty co postanowilas??wogole planujes zskladac papiery doNysy ?? jak bedzieszz chcial mzoesz sie odezac na gadu i inny dziewczyny tez 7827960
jagodzianka612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 17:41   #642
Sylwia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 183
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

A czy ktoś wybiera się na kosmetologię do Szczecina na PAM?
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam...

Chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

/Dżem - Do kołyski /
Sylwia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 09:17   #643
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

JA od pazdziernika bede uczennica studium kosmetycznego we Wrocku-ktoras jeszcze bedzie z Was kosmetyczka?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 23:23   #644
kinokinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 41
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

ja jestem po Szkole Daleckiej (ktora w sumie polecam innym http://www.wizaz.wroc.pl/) czyli w sumie naleze do studentek kosmetologii

studenci laczcie sie
kinokinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:15   #645
Wenus1988
Raczkowanie
 
Avatar Wenus1988
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: FrOm My SpaCe ;)
Wiadomości: 186
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

hej dziewczyny! strasznie ten nasz temacik ucichl..
czyzbyscie wszystkie wylegiwaly sie leniuchowato na plazy?
Pisze bo mam dylemat..
Stoje przed wyborem pojscia do collegu w Londynie na Beauty Therapy
a pojsciem na kosmetologie u nas w PL..
Nie wiem juz kompletnie co mam wybrac..
Patrzac na to wszystko co sie dzieje w naszym kraju odechciewa mi sie samego studiowania skoro ma mi to pojsc w przyszlosci na marne..
Wiadomo jak u Nas w PL zawod kosmetologa jest postrzegany..
Jedni mowia, ze "nie ma wystarczajacej praktyki" inni, ze nie ma porownania z kosmetyczka, ktora nie potrafi tego co kosmetolog i daleko jej do tego..
Nie mam juz kompletnie pojecia co wybrac
Kieruje raczej swoja przyszlosc na to, ze zostane tutaj..
slyszalam tez, ze poziom nauki w angielskich szkolach w porownaniu do naszych jest zenujacy...
Co Wy o tym myslicie, bo a juz sie pogubilam
__________________
Koniec z paleniem 01.03.2009
01.10.2009 studentka Ekonomii
Wenus1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 11:04   #646
AAANNNIIIAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 145
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

a mi.. na kosmetologie stacjonarna na UM zabrakło, na chemię kosmetyczną na UAM zabrakło ;/ na UM na kosmet. niestacjonarnej jestem 10/32 więc chyba tam pójdę bo reszta mnie nie chce;( buh!

tylko płacić 500/ 600 zł miesięcznie

A Wenus.. hm może akurat ta szkoła jest dobra? nie masz kogoś kto by coś o tym wiedział? zawsze możesz przerwać naukę i wrócić?! a żebyś nie żałowała że nie skorzystałaś!

Edytowane przez AAANNNIIIAAA
Czas edycji: 2009-07-14 o 12:02
AAANNNIIIAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 13:56   #647
Ancik89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Mam takie pytanko czy może ktoś dostał się na kosmetologię do Szczecina? Ja poszukuję wspóllokatorów. Jak coś to dajcie znać

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwia90 Pokaż wiadomość
A czy ktoś wybiera się na kosmetologię do Szczecina na PAM?
Nie widziałam wcześniej Twojego posta... Ja się wybieram do Szczecina na kosmetologię
Ancik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 15:53   #648
magde90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Hej. Ktoś wybiera się na zaoczne do wsziu( w Poznaniu) i jest w grupie B ?

Edytowane przez magde90
Czas edycji: 2009-07-24 o 15:59
magde90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 20:26   #649
Dudi86
Raczkowanie
 
Avatar Dudi86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 37
GG do Dudi86
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Ja wybieram się do WSPiA w Poznaniu
Szczerzę, to już nie mogę się doczekać.
Czekam na wieści kto również zaczyna studia w tej szkole.
Pozdrawiam
__________________
02.o8.2010r.
Zdrowo się odżywiam
Poszerzam horyzonty

Kocham, Wierzę i mam Nadzieję... (12.06.2010r. )

Piękna Kobieta jest jak rzeka, w której toną mędrcy...

Dudi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 10:20   #650
tucia09
Raczkowanie
 
Avatar tucia09
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

ja skonczylam 1 rok na nowowiejskiej
__________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile...
-----------------------------------
tucia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 12:14   #651
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

tucia09 i jak? Ja się tam właśnie wybieram, już się zapisałam jakiś czas temu
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:43   #652
Katarina8818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Ja od pazdziernika wybieram sie na kosmetologie na Nowowiejską. Jesli ktos tez tam idzie to prosze dajcie znac...zawsze to fajniej poznac wczesniej dziewczyny z tej samej szkoly, a może nawet z klasy
Katarina8818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:27   #653
Ewcia300590
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 39
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Witajcie wszystkie przyszłe kosmetolożki
Ja od października też będę studentką tego kierunku . Póki co dostałam się do Szczecina na PAM, czekam jeszcze na drugą listę z UM w Poznaniu, bo póki co brakuje mi 2 pkt . Dużo bardziej wolałabym Poznań więc jeśli się tam dostanę to pewnie przeniosę papiery . Czy któraś z was wybiera się może do tych szkół?? A może już studiujecie lub znacie opinie starszych znajomych i możecie mi coś powiedziec o tym jak się studiuje na tych uczelniach ??
Pozdrawiam!
Ewcia300590 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:37   #654
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez Dudi86 Pokaż wiadomość
Ja wybieram się do WSPiA w Poznaniu
Szczerzę, to już nie mogę się doczekać.
Czekam na wieści kto również zaczyna studia w tej szkole.
Pozdrawiam

w październiku zaczynam III rok na tej uczelni.

Moze Ty bedziesz zadowolona, bo z tego co wiem, pracownia kosmetyczna do receptury kosmetycznej bedzie dopiero utworzona. Nie jest to typowa szkola dla kosmetologii, nie maja odpowiedniego sprzetu, sal. Nie robilismy zadnych receptur itp.

Jedynie na chemii jakies smieszne banalne mieszanki jak w liceum, malo tego nie mieli sali i sprzetu do chemii, trzeba bylo jezdzic do innej szkoly na te zajecia. Poza tym czesne wzrasta z roku na rok.

Juz nie wspomne o kierowniczce zajec praktycznych, kobieta nie ma pojecia o tym kierunku.

Ale moze Ty bedziesz zadowolona, moze Twoj rocznik bedzie mial lepiej jedyny plus taki, ze kazdy zdaje, u mnie jest ten sam sklad, wszystkich puszczaja. Chociaz nie nazwalabym tego plusem, bo niektore dziewczyny na tym kierunku to pomylka
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:42   #655
Oddity
Raczkowanie
 
Avatar Oddity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Weil am Rhein
Wiadomości: 209
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Dziewczyny,czy jakaś dobra wizażanka studiuje,zaczyna studiować, czy też studiowała w PWSZ w Nysie? (jeśli tak, to dajcie znać jak tam jest)
Oddity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 22:46   #656
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez Wenus1988 Pokaż wiadomość
Stoje przed wyborem pojscia do collegu w Londynie na Beauty Therapy
a pojsciem na kosmetologie u nas w PL..
Nie wiem juz kompletnie co mam wybrac..
Wenus ja już kosmetologię mam za sobą ... i gdybym miała drugi raz wybierać to napewno bym nie chciała dwa razy wdępnąć w to samo gówno Teraz mam w planach wiele lat studiów podyplomowych, bo tak naprawdę ten zawód staje się takim bez żadnej przyszłości. Nie narzekam ... pracuję w ekskluzywnej klinice, wykonuję wszytskie zabiegi (tradycyjna kosmetyka, lasery, endermologia itp), mam mnóstwo szkoleń ... i mogę powiedzieć, że czuje się szczęśliwa bo wykonuję zawód który naprawde lubię ... ale nie wyobrażam sobie siebie np. za 20-30 lat ciągle za fotelem

Kilka lat temu jak wchodziła kosmetologia jako nowy kierunek...wiele się mówiło, wiele obiecywało ... a tak naprawde czy kosmetyczka, czy kosmetolog - to jedno i to samo. Nie rozumiem skąd niby wyższość kosmetologów nad kosmetyczkami, bo mamy dokładnie ciągle takie same uprawnienia w tym zawodzie ... chyba tylko ze schorowanych ambicji kosmetologów Wiedza jak to wiedza ... mam kontakt z wieloma osobami po kosmetologii, a nieraz poziom ich wiedzy jest zastraszający! i czasami wręcz niebezpieczny dla samych pacjentów Ja osobiście przenosiłam się z jedenej uczelni na inną bowiem poziom wiedzy w tej pierwszej nawet jak dla mnie prostego kosmetologa był żenujący, zatem zalezy jakie są Twoje oczekiwania względem samej siebie ... i ile masz szczęscia oraz gdzie trafisz

Jeżeli poziom wiedzy na zagranicznych uczelniach jest żenujący, to poszukaj naprawde dobrej uczelni w PL, a jeżeli masz trafić do byle jakiej w PL tak jak mi się to przytrafiło za pierwszym razem to równie dobrze możesz studiować za granicą. Napewno studia dzienne sa setki razy lepsze od zaocznych, przynajmniej tam gdzie ja skończyłam studia

Życzę wszystkim studentkom dużo wytrwałości oraz powodzenia ... bo z pracą w renomowanym gabinecie jest naprawdę ciężko
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 17:25   #657
Ewcia300590
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 39
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Ja właśnie się dostałam na UM w Poznaniu . Byłam dziś zawieźc resztę dokumentów. Ciężko było odnalezc się w tym ogromnym mieście, straszny hałas :/. Aż zaczynam się martwic jak będę tam żyła w tej wielkomiejskiej dziczy i jak będę sobie dawała radę . Nie wiem też co wybrac, czy akademik (bo tani, bo wszędzie blisko, bo dużo przydatnych znajomości), czy może jakąś stancję (ale nikt z moich znajomych nie idzie do Poznania więc tak z obcymi ludźmi mieszkac to dziwnie, skąd mam wiedziec na kogo trafie :/, no i oczywiście drożej niż akademik). A Wy co zamierzacie wybieracie i dlaczego?? Co byście mi radziły??
Może jednak któraś się wybiera na UM ??

Edytowane przez Ewcia300590
Czas edycji: 2009-08-03 o 17:27
Ewcia300590 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 18:06   #658
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez Oddity Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy jakaś dobra wizażanka studiuje,zaczyna studiować, czy też studiowała w PWSZ w Nysie? (jeśli tak, to dajcie znać jak tam jest)
mam tam 2 kolezanki, to publiczna szkola, za darmo, sa zadowolone
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 18:48   #659
Liselore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Złotoryja / Wrocław
Wiadomości: 7
GG do Liselore
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Hej W tym roku zaczynam studiowac kosmetologie na WSF we Wrocławiu.
Zapraszam wszystkie dziewczyny, które również zaczynają od października na NK żeby się poznać.

http://nasza-klasa.pl/school/61073/86

Pozdrawiam
Liselore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:00   #660
AAANNNIIIAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 145
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez Ewcia300590 Pokaż wiadomość
Ja właśnie się dostałam na UM w Poznaniu . Byłam dziś zawieźc resztę dokumentów. Ciężko było odnalezc się w tym ogromnym mieście, straszny hałas :/. Aż zaczynam się martwic jak będę tam żyła w tej wielkomiejskiej dziczy i jak będę sobie dawała radę . Nie wiem też co wybrac, czy akademik (bo tani, bo wszędzie blisko, bo dużo przydatnych znajomości), czy może jakąś stancję (ale nikt z moich znajomych nie idzie do Poznania więc tak z obcymi ludźmi mieszkac to dziwnie, skąd mam wiedziec na kogo trafie :/, no i oczywiście drożej niż akademik). A Wy co zamierzacie wybieracie i dlaczego?? Co byście mi radziły??
Może jednak któraś się wybiera na UM ??
ja się wybieram na UM ale na niestacjonarne. na dzienne zabrakło mi pkt;(
AAANNNIIIAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-17 14:13:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.