zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz brzuszki - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 18:12   #1321
roket20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Edzia400, bardzo współczuje , myślę ,że wiele lasek tutaj przeszło jakieś swoje traumatyczne chwile, madziorka tak jak każda tu pisze nikt nie mówi Ci tu nic ,żeby Ci dowalić tylko,żeby przetłumaczyć, to jest Twoje,życie tak jak wcześniej pisałam i Twoja sprawa, ale jeżeli chcesz opinii od nas to nie dziw się,że każda z nas pisze co myśli.A ja dzisiaj tylko trochę popłakałam, a teraz czuje się świetnie mój TŻ powiedział,że kocha mnie bardzo i podobam mu się i nawet jak będę ważyłą 100kg to będzie mnie chciał

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Zamówiłam sobie wczoraj takie spodenki.
http://www.sesile.pl/product-pol-644...mo-oliwka.html


nono fajniutkie te rybaczki a ile kosztuja?bo tam ceny nie widze niestety
roket20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:12   #1322
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne spodenki tylko troszke za drogie jak dla mnie, no ale jak kogos stac to czemu nie, na pewno bedzie ładnie wyglądać
Troszku drogu, ale wiesz potem można sprzedać na allegro, albo jakoś przerobić wiele ciążowych ciuchów potem można spokojnie nosić.Teraz nie wydaję na papierosy a wydawałąm codziennie ponad 10 zł za paczkę, dotego lubiłam wypić sobie piwko, albo winko a tu teraz praktycznie na nic nie wydaję to chociaż te spodenki.
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:14   #1323
zosia2005
Raczkowanie
 
Avatar zosia2005
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Ja jeszcze też mam tyle - tylko czemu lekarze straszą i ten obowiązek prenetalnych badań około35 lat???

[QUOTE=Basima;18432539]Kochana, a ja mam 34 lata i co nie przejmuję się ile mam lat, teraz sporo jest kobiet po 30 i po 20, wrzuć na luz

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------
__________________
Zosia2005
zosia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:16   #1324
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Cytat:
Napisane przez roket20 Pokaż wiadomość
nono fajniutkie te rybaczki a ile kosztuja?bo tam ceny nie widze niestety
Spodenki kosztują 129 zł a tu jest strona do tego sklepu dla ciążówek
http://www.sesile.pl/
Ja już wcześniej zamóiłam sobie spodnie i jestem z nich zadowolona, dobre gatunkowo i wygodne.
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:18   #1325
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Edzia400, bardzo współczuje , myślę ,że wiele lasek tutaj przeszło jakieś swoje traumatyczne chwile, madziorka tak jak każda tu pisze nikt nie mówi Ci tu nic ,żeby Ci dowalić tylko,żeby przetłumaczyć, to jest Twoje,życie tak jak wcześniej pisałam i Twoja sprawa, ale jeżeli chcesz opinii od nas to nie dziw się,że każda z nas pisze co myśli.A ja dzisiaj tylko trochę popłakałam, a teraz czuje się świetnie mój TŻ powiedział,że kocha mnie bardzo i podobam mu się i nawet jak będę ważyłą 100kg to będzie mnie chciał

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Zamówiłam sobie wczoraj takie spodenki.
http://www.sesile.pl/product-pol-644...mo-oliwka.html
Rybaczki fajne i cena też fajna. A gdzie znalazłaś takiego męża??
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:18   #1326
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Troszku drogu, ale wiesz potem można sprzedać na allegro, albo jakoś przerobić wiele ciążowych ciuchów potem można spokojnie nosić.Teraz nie wydaję na papierosy a wydawałąm codziennie ponad 10 zł za paczkę, dotego lubiłam wypić sobie piwko, albo winko a tu teraz praktycznie na nic nie wydaję to chociaż te spodenki.
Nie no pewnie nie żałuj sobie kochana, sporo kasy ci teraz zostaje chocby z fajek wiec nie ma co kupuj jak ci sie podobają
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:21   #1327
roket20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Spodenki kosztują 129 zł a tu jest strona do tego sklepu dla ciążówek
http://www.sesile.pl/
Ja już wcześniej zamóiłam sobie spodnie i jestem z nich zadowolona, dobre gatunkowo i wygodne.

no sa swietne i w ogole...ale ja czekam do rowiazania a to tylko 2miesiace a mam zagrozenie porodem przedwczesnym....wiec nie oplaca sie juz....ja powoli musze inwestowac w koszule do karmienia
roket20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 18:28   #1328
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Cytat:
Napisane przez zosia2005 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze też mam tyle - tylko czemu lekarze straszą i ten obowiązek prenetalnych badań około35 lat???
Słuchaj wiadomo jest większe prawdopodobieństwo jakiś powikłań genetycznych u dzidziusiów kiedy mama ma ponad 35 lat, ale nie znczy,że każda z nas urodzi chore dziecko.'Ja w sierpniu będę miała 35 lat a we wrześniu rodze czyli widzisz też jestem w tej grupie podwyższonego ryzyka, będąc w 13 tc miałam robione usg genetyczne każda kobieta takie usg ma 20 -to latka czy 30-sto latkai dopiero na podstawie tego usg lekarz może zalecić badania prenatalne inwazyjne lub nieinwazyjne, u mnie odpukać dzidziuś ma wszystko w normie na 70 %, bo więcej lekarz nie powie, ale ma nóżki, rączki prawidłowe odstępy między karkiem itp nie wiem nie znam się w każdym razie powiedział,że nie ma co się denerwować wszystko jest oki, następne takie ważne badanie około 20 tc i będzie wiadomo więcej. Jeszcze na pocieszenie znam kobiety po 40 które miały pierwsze dziecko i urodziły zdrowe śliczne dzidziusie.Tak więc głowa do góry wszystko będzie oki

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Rybaczki fajne i cena też fajna. A gdzie znalazłaś takiego męża??
To narzeczony może dlatego taki fajnyJesteśmy ze sobą od 5 lat tzn na początku to spotykaliśmy się tak hmmmm na seks, ja miałam męża acz kolwiek już wtedy miedzy mną a mężem się psuło, potem zaczeliśmy z obecnym coraz bardziej za sobą przepadać, coraz więcej spędzać ze sobą czasu itp od 2 lat mieszkamy razem od roku jestem po rozwodzie i od roku zaręczona
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:30   #1329
zosia2005
Raczkowanie
 
Avatar zosia2005
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Jak strzelicie gola w maju to i ak rozwiązanie będzie na styczeń2011.

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Witajcie
Nio Ja już po wizycie u pana
Jestem już wolna bez spirali
Wyjął mi spirale, i zbadał czy nie mam jakiegoś guzku czy cuś podobnego i powiedział że teraz mogę zajść już w ciąże
Jak przyjechałam mężuś też zadowolony widac jest
My przez ponad te 2 lata nie zabezpieczaliśmy się wogóle zawsze było do końca , nie wiem jak przyjdzie teraz nam gumke założyc . No chyba że stwierdzimy że jak bedzie teraz to też fajnie , ale nie chce jeszcze w tym roku urodzić tylko w przyszłym.
__________________
Zosia2005
zosia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:32   #1330
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Cytat:
Napisane przez roket20 Pokaż wiadomość
no sa swietne i w ogole...ale ja czekam do rowiazania a to tylko 2miesiace a mam zagrozenie porodem przedwczesnym....wiec nie oplaca sie juz....ja powoli musze inwestowac w koszule do karmienia
Nie to pewnie,że nie ma sensu, ale Ty w pięknym miesiącu urodzisz, przed Toba praktycznie całe lato, miłe spacerki, a ja 30 września na samą zime
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:41   #1331
zosia2005
Raczkowanie
 
Avatar zosia2005
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Cosma nie ma do końca racji w wymuszaniem pawia bo za piewrszym razem też mnie mdliło, skręcałoz mdłości a efektu nad klozetem nie było - więc też kilka razy wymusiłam i poczułam pewną ulgę. Ja się ratowałam rumiankiem - gorzkim bo na słodki mnie naciągasło.

Cytat:
Napisane przez roket20 Pokaż wiadomość
dobra cosma rozejm.... a jezeli chodzi o jedzenie to raczej nie jem w duzych ilosciach chyba ze w ostatnich miesiacach to jest duzo bo ja np na sniadanko zjadlam 2kanapki z dzemikiem i wypilam kakao po ok 2 godzinach dopiero kolejne jedzenie i to tez malo.....serio jem po troszku moze tez dlatego ze lezalam bo skurcze mialam....i sie trawilo na lezaco.....

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

oj to przykro....
__________________
Zosia2005
zosia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 18:42   #1332
weronia83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warmińsko mazurskie
Wiadomości: 825
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

myszka_maj nie pamięta czy juz gratulowałam Ci ale mysle że drugie Gtarulacje nie zaszkodzą


QUOTE=Edzia400;18443546]Ja ci cos powiem nikt cie na straty nie spisuje pamietasz po co jestesmy po to by mówić i pisać prawde niewiadomo jaka by ona była jestes naszym kurczaczkiem ale musisz pamietać ze nie zawsze bedziemy cie głaskać
tak naprawde to kochana sama z siebie spisujesz swoje dziecko na straty a powiedziec ci dlaczego posłuchaj mojej historii a raczej historii moich braci
mam urodziła ich majac 37 lat koło 40 przy badaniu wyskoczyły mamie u gin jakies nieprawidłowosci dostała leki i diagnoza ze obnizona macica itd itd i ze sa mięsniaki które trzeba nadzorować i tak se mineło parenascie miesiecy to ze mame nic nie bolało do lekarza nie poszła bo sie bała pewnego dnia złapał ja straszny ból po lewej stronie brzucha (potem przyszły krwawienia nieregularne ) ginekolog ja wyczyscił dał leki sytuacja sie powtórzyła wg lekarza z pogotowia zapalenie rwy kulszowej dostała zastrzyk i w pon do lekarza rodzinnego tam dostała przez 15 dni 2 razy dziennie tramal po 12 dawkach nie mogliśmy sie z nia dogadać a w boku dalej bolało mama zaczeła krwawić pojechała do gin i po usg od razu na oddział (pękły te mięsniaki ) operacja po 2 dniach mogliśmy do niej dopiero iść myslelismy ze wszystko co najgorsze ma juz za sobą a jednak nie
po 2 tyg na zdieciu szwów zawołał mnie do siebie lekarz i mówi powiem pani szybko zanim mama usłyszy niestety dostalismy ekspertyzy próbek rak mamie zostało max 4 -6 miesiecy życia prawie zemdlałam dostałam od pielegniarek troche wody bo nie moga mi nic podac idzie mama mina usmiechnieta w gabinecie lekarz troche nakolorował przyjezdzamy do domu a tam czeka rodzenstwo brat wtedy 24 lata siostra 20 i dwóch podrostków 13 letnich i jak ja mam im to powiedzieć !!!!!!!!!! jak !!!!!!!!!!!! walka trwała 4 lata 8 marca dokładnie o 16.07 2009 roku w otoczeniu nas i swoich braci i siostry odeszła od nas mama po bardzo ciezkiej i wyczerpującej walce

i teraz sie zastanów czy chcesz cos takiego zafundowac swojemu dziecku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piotr i Paweł maja teraz 17 lat i dla nich ja jestem jak mama czasem nawet sie mylą i nie zawołaja mnie po imieniu tylko zawołaja Mamo e sorrki czasem popłynie mi łza i straszna nienawisc do samej siebie ze wtedy nie było netu i wtedy nie miałam tyle w głowie zeby mamae wysłać na badania i na operacje kiedy jeszcze mogła niezależnie kto bedzie ojcem twojego dziecka pamietaj ze ty bedziesz jego mama chciałabyś zeby cie zabrakło w jego zyciu kiedy tak naprawde jest ten czas kiedy cie bedzie najwiecej potrzebować

przemysl to i ja na twoim miejscu pedziłabym do lekarza a potem sie starała o dziecko

mówisz ze tobie sie zawaliło życie wiec wiesz jak to jest chcesz to ofiarować swojemu jesli tak naprawde masz czas temu zapobiec


przeprawszam dziewczyny ale musiałam ide sie teraz wypłakać [/QUOTE]




Cytat:
Napisane przez zosia2005 Pokaż wiadomość
No jasne że zostaję na razie łykam folik iczekam na ozdrowienie po wiosennych katarach

Witaj


Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Edys

Ja w szoku jestem, bo jak ja z nim bylam to mialam 12-16 lat - wiem szybko zaczelam sie rozgladac za chlopakami ale to byl raczej taki hm przyjaciel, bez sexu itp On ma teraz 25 lat a jego dziewczyna ledwo 18 w tym roku skonczyla- wiec dalej woli mlodsze
Ciesze sie ze juz z nim nie jestem. Martin to najlepsze co moglo mnie spotkac- no moze poza kilkoma szczegolami, za ktore bym go normalnie

No to

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------



Dlugo konta nie uzywalam, nie wiem kilka miesiecy. Ale kase na nim mam, nic nie zmienialam, nic mi nie przyszlo. Zbieraja kase ode mnie za prowadzenie nibydarmowego konta i jeszcze mam z nim cyrk
A ile biora za nieprowadzenie konta

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Edzia400, bardzo współczuje , myślę ,że wiele lasek tutaj przeszło jakieś swoje traumatyczne chwile, madziorka tak jak każda tu pisze nikt nie mówi Ci tu nic ,żeby Ci dowalić tylko,żeby przetłumaczyć, to jest Twoje,życie tak jak wcześniej pisałam i Twoja sprawa, ale jeżeli chcesz opinii od nas to nie dziw się,że każda z nas pisze co myśli.A ja dzisiaj tylko trochę popłakałam, a teraz czuje się świetnie mój TŻ powiedział,że kocha mnie bardzo i podobam mu się i nawet jak będę ważyłą 100kg to będzie mnie chciał

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Zamówiłam sobie wczoraj takie spodenki.
http://www.sesile.pl/product-pol-644...mo-oliwka.html

Fajne
__________________
16.08.2008r. połaczenie dwóch serc
weronia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:51   #1333
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Cytat:
Napisane przez zosia2005 Pokaż wiadomość
Cosma nie ma do końca racji w wymuszaniem pawia bo za piewrszym razem też mnie mdliło, skręcałoz mdłości a efektu nad klozetem nie było - więc też kilka razy wymusiłam i poczułam pewną ulgę. Ja się ratowałam rumiankiem - gorzkim bo na słodki mnie naciągasło.
Ja tylko pytalam po co wymusza
Cytat:
Napisane przez weronia83 Pokaż wiadomość

A ile biora za nieprowadzenie konta
Ok 10 zl miesiecznie schodzi mi z konta- za studenckie

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Nie jade do Anity na noc ... Nie mam co na siebie wlozyc ...
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:52   #1334
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Dobra ja mykam robic amciu, dzis bede ogladac Avatar
Dobrej i upojnej nocki laseczki!!!!!!!!!!!

Do jutra- buźki
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:52   #1335
zosia2005
Raczkowanie
 
Avatar zosia2005
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

[QUOTE=[B]Basima[/B];18445610]Słuchaj wiadomo jest większe prawdopodobieństwo jakiś powikłań genetycznych u dzidziusiów kiedy mama ma ponad 35 lat, ale nie znczy,że każda z nas urodzi chore dziecko.'Ja w sierpniu będę miała 35 lat a we wrześniu rodze czyli widzisz też jestem w tej grupie podwyższonego ryzyka, będąc w 13 tc miałam robione usg genetyczne każda kobieta takie usg ma 20 -to latka czy 30-sto latkai dopiero na podstawie tego usg lekarz może zalecić badania prenatalne inwazyjne lub nieinwazyjne, u mnie odpukać dzidziuś ma wszystko w normie na 70 %, bo więcej lekarz nie powie, ale ma nóżki, rączki prawidłowe odstępy między karkiem itp nie wiem nie znam się w każdym razie powiedział,że nie ma co się denerwować wszystko jest oki, następne takie ważne badanie około 20 tc i będzie wiadomo więcej. Jeszcze na pocieszenie znam kobiety po 40 które miały pierwsze dziecko i urodziły zdrowe śliczne dzidziusie.Tak więc głowa do góry wszystko będzie oki

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------


Czyli jesteś rocznik 75? Cieszę się że Twoja dzidzia ma się dobrze, napawasz mnie optymizmem - ale czasami (raczej częściej niż czasami) mam doła i wtedy rodzi sie w mojej głowie wiele "chorych myśli". Będę trzymać za was kciuki we wrześniu. - jak dobrze pójdzie to ja będę wtedy oczekiwać
__________________
Zosia2005

Edytowane przez zosia2005
Czas edycji: 2010-04-08 o 18:53
zosia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:04   #1336
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Basima, moj TZ jest w Twoim wieku tez Co do meza, rozwodu i nowego TZ- jak dla mnie lepiej tak nizeli bys sie miala meczyc w tamtym zwiazku co prawda nie popieram zdrad- uraz z dziecinnstwa, ale wiem ze czasami poka,zuje to nowa droge i czesto okazuje sie ze lepsza


Wczoraj moj TZ byl jakis dziwny. Rozmawialismy o ty, ze chyba mam owulacje i podszedl do mnie, objal mnie mocno i powiedzial ze tak sobie myslal ze gdyby mu ktos powiedzial ze zostaly mu dwa lata zycia to pierwsze czym pomyslal to zebysmy mieli dziecko ... I byl zdziwiony jak mu powiedzialam ze nie wiem czy ja bym tak chciala- w takiej sytuacji....

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Dobra ja mykam robic amciu, dzis bede ogladac Avatar
Dobrej i upojnej nocki laseczki!!!!!!!!!!!

Do jutra- buźki
Ogladalam Avatar 3d i musze przyznac ze efekty niesamowite ale sam film nie dla mnie w sumie tak samo jak na Alicji w krainie czarow bylismy z TZ ostatnio tez tylko dlatego ze 3d bylo teraz szykujemy sie na Kampf der Titanen 3d
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:07   #1337
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

[QUOTE=zosia2005;18446459][


Czyli jesteś rocznik 75? Cieszę się że Twoja dzidzia ma się dobrze, napawasz mnie optymizmem - ale czasami (raczej częściej niż czasami) mam doła i wtedy rodzi sie w mojej głowie wiele "chorych myśli". Będę trzymać za was kciuki we wrześniu. - jak dobrze
Tak kochana jestem rocznik 75, pewnie ,że jakas obawa jest, ale słuchaj u mnie młoda dziewczyna w pracy zaszła w ciąże ona 23 lata jej mąż 25 lat oboje młodzi zdrowi, urodziła chłopca, który ma zanik mięśni choroba genetyczna. Nie chce tu nikogo straszyć, ale nie ma reguły,że mając lat 30 35 czy 40 będziesz miała chore dziecko, a mając 20 zdrowe to jest kochana genetyka, więc przestań się tym zadręczać
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:17   #1338
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Tak kochana jestem rocznik 75, pewnie ,że jakas obawa jest, ale słuchaj u mnie młoda dziewczyna w pracy zaszła w ciąże ona 23 lata jej mąż 25 lat oboje młodzi zdrowi, urodziła chłopca, który ma zanik mięśni choroba genetyczna. Nie chce tu nikogo straszyć, ale nie ma reguły,że mając lat 30 35 czy 40 będziesz miała chore dziecko, a mając 20 zdrowe to jest kochana genetyka, więc przestań się tym zadręczać
Niestety takie zycie.... Niby mowi sie ze im wczesniej tym lepiej- mam na mysli ze niby latwiej znosi sie ciaze i latwiej w nia zajsc kobietom mlodszym- ale bedac tu na forum mozna zobaczyc ze niektorym 30latkom jest zajsc latwiej niz 20 ... I rzeczywiscie reguly nie ma.
Nie warto sobie zaprzatac glowy takimi myslami bo zdarzyc moze sie wszystko, tak samo jak nie mozna miec pewnosci ze jesli wczesniej by sie na dziecko zdecydowalo to byloby lepiej. Matki maja to do siebie ze zawsze beda sie martwic o dziecko- najpierw czy donosza ciaze i czy bedzie zdrowe, pozniej czy sie nie przewroci i nie skaleczy a potem czy zda mature, czy nie pali nie pije itp

Ja jak kiedys bede w ciazy chcialabym sie nia cieszyc- niestety tez za wiele wiem na ten temat i pewnie nie bede mogla spac po nocach

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Ide ogladac modelki
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:32   #1339
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Cosmaaaaaaa ja też nie popieram zdrad, poprostu moje małżeństwo był jakie było za długo by tu pisać, może kiedyś napisze, ale to chyba w odcinkach, teraz jest mi dobrze czuję się bezpiecznie, mój TŻ jest odpowiedzialnym człowiekiem. Kocham go i czuję się kochana mam nadzieje,że jak najdłużej. a co do urazu z dzieciństwa mój tata też zostawił moją mame i zostałyśmy same na szczęście w swoim małżeństwie nie miałam dzieci jedynie te 2 poronienia. Mój TŻ ma córke 10 letnią, ale on już wcześniej był po rozwodzie więc ja nie rozbiłam jego rodziny.Co do Avatara fajny filmik ale w kinie w domu oglądałąm i w sumie taki sobie, Alicji niestety nie oglądałąm bo wtedy siedziałąm w domu, zresztą teraz z moim sikaniem to nie wiem czy wyrobiłąbym w kinie na filmie

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Niestety takie zycie.... Niby mowi sie ze im wczesniej tym lepiej- mam na mysli ze niby latwiej znosi sie ciaze i latwiej w nia zajsc kobietom mlodszym- ale bedac tu na forum mozna zobaczyc ze niektorym 30latkom jest zajsc latwiej niz 20 ... I rzeczywiscie reguly nie ma.
Nie warto sobie zaprzatac glowy takimi myslami bo zdarzyc moze sie wszystko, tak samo jak nie mozna miec pewnosci ze jesli wczesniej by sie na dziecko zdecydowalo to byloby lepiej. Matki maja to do siebie ze zawsze beda sie martwic o dziecko- najpierw czy donosza ciaze i czy bedzie zdrowe, pozniej czy sie nie przewroci i nie skaleczy a potem czy zda mature, czy nie pali nie pije itp

Ja jak kiedys bede w ciazy chcialabym sie nia cieszyc- niestety tez za wiele wiem na ten temat i pewnie nie bede mogla spac po nocach

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Ide ogladac modelki
Ja jak nie mogłam przez 3 mce zajść to się denerwowałam,że pewnie będą problemy z zajściem, fakt nie mierzyłam temperatury i nie patrzyłam na dni płodne, jak zaszłam zaczęłam się martwić,czy przetrzymam najgorsze 4 miesiące trauma po 2 poronieniach, teraz martwię się czy donosze do 30 tc, potem pewnie będę się bałą porodu, a jak urodze to wtedy strach o dziecko i tak już przez całe życie aż do śmiercitaki nasz los kobiet.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Oki kochane spadam, zrobić sobie kolacje, bo znowu jestem głodna a o 17 jadłam obiad ech non stop głodna jak kopara takaDo juterka miłego wieczorku i upojnego seksu dla tych , które mogą
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 19:41   #1340
weronia83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warmińsko mazurskie
Wiadomości: 825
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja tylko pytalam po co wymusza


Ok 10 zl miesiecznie schodzi mi z konta- za studenckie

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Nie jade do Anity na noc ... Nie mam co na siebie wlozyc ...
a za studenckie płaciła w PKO ( te ze skarbonką) ze 3 zyle teraz płace za normale 7 zyli miesiecznie
__________________
16.08.2008r. połaczenie dwóch serc
weronia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:44   #1341
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

No i jestem

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

My tez jesteśmy w ING bank i nie narzekamy
Przelewy to chyba Moje uzależnienie i kupowanie na allegro

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

BASIMA rybaczki świetne
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:09   #1342
zenia2211
Rozeznanie
 
Avatar zenia2211
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 622
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Ale kochane dalyscie czadu.Nie bylo mnie pare godzin i tyle do nadrobienia szok
Kasiula fajnie ze sie pozbieralas i sie nie dolujesz.Chec posiadania dziecka jest silna ale wazne zeby to zaczelo nami rzadzic.Zeby nie robic tego mechanicznie.Masz napewno wspaniala core...ja mam siostrzenice Roksane i prawie w tym samym wieku.Moja ma 14 lat.I co nie bedziecie sie juz starac??buziaczki
zenia2211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:17   #1343
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Kochane mykam już spac, bo śpiąca jestem

DOBRANOC
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:37   #1344
jagda22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z Krainy Marzen
Wiadomości: 293
GG do jagda22
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

hej dziewczyny

moge do was dolaczyc??

chcialam tez pogratulowac 2 kresek

powiem cos o sobie,.,,,

jestem Jagoda z krakowa....mam za soba 2 poronienia....z czego to 2 jak widac w podpisie czyli 15 marca...nadal nie umiem sobei z tym poradzic...eheh;(:prosi :

ale starc sie bedziemy za jakies 2-3miesiace.....

pozdrawiam i dobranocka
jagda22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:55   #1345
zenia2211
Rozeznanie
 
Avatar zenia2211
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 622
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Witamy jagda22 oj strasznie mi przykro z powodu waszych aniolkow ale na nas mozesz liczyc i pomozemy ci sie pozbierac.Pisz co u cibie i jak dalsze starania.buziaki
zenia2211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 21:23   #1346
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Cytat:
Napisane przez jagda22 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

moge do was dolaczyc??

chcialam tez pogratulowac 2 kresek

powiem cos o sobie,.,,,

jestem Jagoda z krakowa....mam za soba 2 poronienia....z czego to 2 jak widac w podpisie czyli 15 marca...nadal nie umiem sobei z tym poradzic...eheh;(:prosi :

ale starc sie bedziemy za jakies 2-3miesiace.....

pozdrawiam i dobranocka
Przykro mi ....
Najwazniejsze to nie tracic wiary
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 21:42   #1347
zenia2211
Rozeznanie
 
Avatar zenia2211
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 622
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Cosmaaa kiedy slub?? a potem... no mysle
zenia2211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 06:54   #1348
marlenka0505
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 110
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Dzień Dobry

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez jagda22 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

moge do was dolaczyc??

chcialam tez pogratulowac 2 kresek

powiem cos o sobie,.,,,

jestem Jagoda z krakowa....mam za soba 2 poronienia....z czego to 2 jak widac w podpisie czyli 15 marca...nadal nie umiem sobei z tym poradzic...eheh;(:prosi :

ale starc sie bedziemy za jakies 2-3miesiace.....

pozdrawiam i dobranocka
Witaj i życzę żeby smutki poszły w dal a nastała radość oczekiwania
__________________
Oliwia 30.11.2004 Nasza Modelka
Wojtuś 03.08.2010 Mistrz w sikaniu na odległość
marlenka0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 07:10   #1349
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

Dzień dobry laseczki!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
__________________


Edytowane przez Pamela86
Czas edycji: 2010-04-09 o 07:30
Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 07:51   #1350
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: zakręcona z nas płeć bejbika chcemy mieć!!!)))(starające i niestarajace oraz br

o matko... zaczęłam was czytać o 7.30 a już prawie 9 żeście się rozpisały kochane a ja sobie leniuchuję jeszcze w łóżeczku... nie chce mi sie wstawać... może tylko po kawusię wczoraj późno się położyłam bo na urodziny szykowałam de'volaye... całe 54 sztuki mi wyszły no ale ze 4 godziny je szykowałam... a jeszcze by się przydało do pracy iść jakiś pieniądz zarobić... ech teraz same wydatki.. jutro urodziny sióstr tz (osiemnaste) więc i prezent większy, zwłaszcza, że one są dwie... 24 wesele, jeszcze nie opłaciłam rachunków za prąc i wodę w tym miesiącu, jeszcze rata za aparat i za telefon abonament... ech a stroju nadal nie mam na to wesele więc jeszcze tu się wydatek szykuje... i skąd mi się na to wszystko uzbiera?? ech... a jeszcze remont przed nami bo chcemy się przeprowadzić do teściów do tej parterówki u nich na podwórku, żeby tu czynszu za wynajem takiego drogiego nie płacić... psieplasiam za moje marudzenie od rana ale jakoś tak aż głowa boli jak się o tym wszystkim myśli...
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.