Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-08, 19:07   #4261
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

to i ja sie dolacze do grona keratyno-maniaczek
wlasnie siedze z wprasowana keratynka, za kilkanascie minut mycie itd, itp...gdyby nie to paskudne pieczenie oczu <wlosy zakrywaja mi prawe oko, ktore piecze jak szalone,grrrr> to caly zabieg nie bylby znowu specjalnie uciazliwy... no ale czy bylo warto to sie dowiem po jutrzejszym myciu wloskow...


Dziewczyny,a czy ktoas odzywke z ISANY mozna stosowac na prostowane keratynka wlosy? Widzialam,ze jest teraz promocja zarowno na te do splukiwania, jak i te w spray'u i jesli maja akceptowalny sklad to chetnie bym sie w ktoras wyposazyla
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 20:48   #4262
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
to i ja sie dolacze do grona keratyno-maniaczek
wlasnie siedze z wprasowana keratynka, za kilkanascie minut mycie itd, itp...gdyby nie to paskudne pieczenie oczu <wlosy zakrywaja mi prawe oko, ktore piecze jak szalone,grrrr> to caly zabieg nie bylby znowu specjalnie uciazliwy... no ale czy bylo warto to sie dowiem po jutrzejszym myciu wloskow...


Dziewczyny,a czy ktoas odzywke z ISANY mozna stosowac na prostowane keratynka wlosy? Widzialam,ze jest teraz promocja zarowno na te do splukiwania, jak i te w spray'u i jesli maja akceptowalny sklad to chetnie bym sie w ktoras wyposazyla
Z tego co pamietam to mozna stosowac Isane ta rozwowa wygladzjaca i z olekiem arganowym czy jakos tak Ale chetnie sie dowiem czy te inne tez mozna stosowac? Bo jest teraz fajan promocja w rossmanie na te odzywki i szamponik babydream
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 09:30   #4263
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Z tego co pamietam to mozna stosowac Isane ta rozwowa wygladzjaca i z olekiem arganowym czy jakos tak Ale chetnie sie dowiem czy te inne tez mozna stosowac? Bo jest teraz fajan promocja w rossmanie na te odzywki i szamponik babydream
Wlasnie troszke poszperalam i tez tak mi sie wydawalo,ze rozowa powinna byc ok w takim trzeba sie dzis koniecznie wybrac na zakupya promocja w Rossmanie jest naprawde fajna, szkoda tylko ze Hipp w tej samej co zwykle cenie...:/


Dzis wielkie pokeratrynowe mycieprosze trzymac kciuki za efekty
Ale narazie jestem dobrej mysli,bo wloski nawet przez noc sie nie pozaginaly, wiec mam nadzieje,ze jakiegos kuku nie bedzie
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 14:26   #4264
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Wlasnie troszke poszperalam i tez tak mi sie wydawalo,ze rozowa powinna byc ok w takim trzeba sie dzis koniecznie wybrac na zakupya promocja w Rossmanie jest naprawde fajna, szkoda tylko ze Hipp w tej samej co zwykle cenie...:/


Dzis wielkie pokeratrynowe mycieprosze trzymac kciuki za efekty
Ale narazie jestem dobrej mysli,bo wloski nawet przez noc sie nie pozaginaly, wiec mam nadzieje,ze jakiegos kuku nie bedzie

No wlasnie promocje fajne sa A mozesz wkleic zdjecia wloskow jak juz umyjesz i wyschna ? Bo jestem ciekawa jak wygladaja
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 16:07   #4265
basienkaslov24
Raczkowanie
 
Avatar basienkaslov24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

witam, obserwuje od kilku dni watek keratynowy i wlasnie mam pytanko do Was drogie dziewczyny i chlopaki sama jestem po keratynce dzisiaj robilam ja z moja fryzjerka i mam pytanie, jeszcze nie mylam wloskow ale zastanawiam sie jakie u Was one byly przed myciem, bo moje sa takie ciezkie troche, oklapniete i troche tluste od tych wszystkich specyfikow i boje sie ze taki efekt pozostanie po umyciu, prosze Was napiszcie jak to u was wygladalo ::::::::
basienkaslov24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 16:42   #4266
WMakuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny nadal jestem jeszcze przed prostowaniem, czekam na paczkę od jasona

Znalazłam fajną strone na ktorej jest podane jakie szampony, odzywki i inne produkty można używać po prostowaniu.

Oto ona:
http://anwena.blogspot.com/search?q=encanto

http://anwena.blogspot.com/2010/08/n...lse-false.html

Akurat dzisiaj sobie kupiłam z Garniera odzywkę z awokado i shea i ciesze się że ona się znalazła na tej listcie gdyż kupiłam ją zanim znalazłam tą stronę.
WMakuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 16:51   #4267
basienkaslov24
Raczkowanie
 
Avatar basienkaslov24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

prosze o odpowiedz dziewczyny?
basienkaslov24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 17:03   #4268
basiab30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

hej,
moje włosy też były ciężkie przed myciem, pozostałość tej odżywki .Po umyciu wyglądały znacznie lepiej - zmyła się odżywka. Zauważyłam jednak,że się bardziej przetłuszczają, teraz muszę obowiązkowo myć włosy co drugi dzień. Niestety ten "przyliz " zostanie ci ze 2 tyg., potem włoski będą odrastać i będą bardziej uniesione .
basiab30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 17:17   #4269
basienkaslov24
Raczkowanie
 
Avatar basienkaslov24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

dzieki za odpowiedz juz myslalam ze mi to tak zostanie, buuu
basienkaslov24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 19:38   #4270
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja też już jestem po kretynce i przy okazji kumpela się załapała. Obu nam wyszło super aż byłyśmy w szoku. Mi dzisiaj po pierwszym myciu i wysuszeniu odstawało kilka kosmyków z tyłu ale wystarczyło je przeczesać i z głowy. Moje włosy były zdrowe więc nie było aż takiego wow ale moja koleżanka miała mega spalone siano a teraz ma włosy jak jedwab. Poza tym odkryłam pewien sposób na drapanie w gardle wystarczy ssać tabletkę od bólu gardła np. strepsils ważne żeby były mocno miętowe i nie ma problemu, u mojej koleżanki wystarczyła tylko guma do żucia i nic nie czuła.
__________________
"Zwierzęta są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół. "
George Bernard Shaw
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 12:27   #4271
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez WMakuch Pokaż wiadomość
Dziewczyny nadal jestem jeszcze przed prostowaniem, czekam na paczkę od jasona

Znalazłam fajną strone na ktorej jest podane jakie szampony, odzywki i inne produkty można używać po prostowaniu.

Oto ona:
http://anwena.blogspot.com/search?q=encanto

http://anwena.blogspot.com/2010/08/n...lse-false.html

Akurat dzisiaj sobie kupiłam z Garniera odzywkę z awokado i shea i ciesze się że ona się znalazła na tej listcie gdyż kupiłam ją zanim znalazłam tą stronę.
Dzieki kochana super jest tam opisane
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 15:03   #4272
reasumujac
Rozeznanie
 
Avatar reasumujac
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 528
GG do reasumujac
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
to i ja sie dolacze do grona keratyno-maniaczek
wlasnie siedze z wprasowana keratynka, za kilkanascie minut mycie itd, itp...gdyby nie to paskudne pieczenie oczu <wlosy zakrywaja mi prawe oko, ktore piecze jak szalone,grrrr> to caly zabieg nie bylby znowu specjalnie uciazliwy... no ale czy bylo warto to sie dowiem po jutrzejszym myciu wloskow...


Dziewczyny,a czy ktoas odzywke z ISANY mozna stosowac na prostowane keratynka wlosy? Widzialam,ze jest teraz promocja zarowno na te do splukiwania, jak i te w spray'u i jesli maja akceptowalny sklad to chetnie bym sie w ktoras wyposazyla
Z tego co pamiętam jak sprawdzałam składy to wszystkie 4 rodzaje Isany do spłukiwania nie mają silikonów i można ich spokojnie używać. Mam różową i na prawdę jest świetna też kupiłam w promocji za 3 zl I jeszcze ta biała mnie kusi Natomiast te w sprayu niestety mają silikony
reasumujac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 16:52   #4273
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez reasumujac Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam jak sprawdzałam składy to wszystkie 4 rodzaje Isany do spłukiwania nie mają silikonów i można ich spokojnie używać. Mam różową i na prawdę jest świetna też kupiłam w promocji za 3 zl I jeszcze ta biała mnie kusi Natomiast te w sprayu niestety mają silikony
możesz wrzucić zdjęcie tych odżywek które można używać?
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 16:53   #4274
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Powolutku mi się sprawa z wypadaniem włosów uspokaja.
Dottoressa, jak u Ciebie? Lepiej?
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 17:59   #4275
azimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Witam! Starałam się prześledzić cały wątek....ciężko uwierzyć, że stworzyli coś co nie niszczy włosów
Mam pytanie czy jest możliwe zrobienie loków? Moje włosy są mocno zakręcone a chciałabym po prostu rozluźnić skręt i nie mieć siana.
Co o tym myślicie?

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

O znalazłam...padło już takie pytanie i odpowiedz była negatywna
szkoda...
azimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 18:00   #4276
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Powolutku mi się sprawa z wypadaniem włosów uspokaja.
Dottoressa, jak u Ciebie? Lepiej?
haha, też
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 18:36   #4277
WMakuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A czy ktoś wie jak to jest z szamponami koloryzującymi? Wiem że farbować można albo 2 tygodnie przed zabiegiem albo 2 tygodnie po, ale czy z farbami "nietrwałymi" (np. gloss i shine L'oreal) lub szamponetkami jest tak samo?
WMakuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 18:46   #4278
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
haha, też
Super
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:56   #4279
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Co do loków- ja mam bardzo fajny i prosty sposób na nie No może nie całkiem loki, ale ładne fale Po umyciu trzymam włosy trochę w ręczniku, rozczesuję i wszystkie zaczesuję do tyłu, robię kitkę, z tego robię 'ślimaczka' i zawijam jak najciaśniej w koka, obwiązuję drugą gumką.. Tak idę spać, rano wystarczy roztrzepać palcami i włosy wyglądają pięknie, nie potrzebuję już żadnych pianek
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 21:57   #4280
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja juz po pierwszym myciu Niestety nie mialam jak zrobic zdjecia,ale i tak opisze efekt
Keratynke nakladalam na wlosy dlugosci do ciut przed ramiona z przodu i nieco dluzsze z tylu, falowane (nie krecone!), mocno puszace. Prostowalam Remingtonem Protect&Shine nagrzewajacym sie do 220stopni, para leciala az milo
Po umyciu i wysuszeniu suszarka jestem bardzo zadowolona z efektu- wloski sa gladkie, sypkie i proste, a jednoczesnie wygladaja bardzo naturalnie No i ladnie sie blyszcza
Jedyne zastrzezenie mam do prawej strony- tam dwa pasemka wyraznie wywiaja mi sie na zewnatrz co odrobine mnie wkurza, ale ze bedzie z nimi problem wiedzialam juz w czasie zabiegu,bo za nic nie moglam ich do konca wyprostowac Moze jak podetne wlosy to beda sie ukladac jak powinny....


Cytat:
Napisane przez WMakuch Pokaż wiadomość
Dziewczyny nadal jestem jeszcze przed prostowaniem, czekam na paczkę od jasona

Znalazłam fajną strone na ktorej jest podane jakie szampony, odzywki i inne produkty można używać po prostowaniu.

Oto ona:
http://anwena.blogspot.com/search?q=encanto

http://anwena.blogspot.com/2010/08/n...lse-false.html

Akurat dzisiaj sobie kupiłam z Garniera odzywkę z awokado i shea i ciesze się że ona się znalazła na tej listcie gdyż kupiłam ją zanim znalazłam tą stronę.
Dzieki za przydatnego linka Szkoda tylko,ze tak ciezka o kosmetyki utrwalajace fryzure... ja bez lakieru do wlosow zyc nie moge, nie wiem jak to teraz bedzie, bo cos co mi usztywni grzywke byloby mile widziane...

Cytat:
Napisane przez reasumujac Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam jak sprawdzałam składy to wszystkie 4 rodzaje Isany do spłukiwania nie mają silikonów i można ich spokojnie używać. Mam różową i na prawdę jest świetna też kupiłam w promocji za 3 zl I jeszcze ta biała mnie kusi Natomiast te w sprayu niestety mają silikony
Dzieki Ja na szczescie kupilam tylko te do splukiwania- rozowa, z jedwabiem,w takiej tubie i biala z rozowa nakretka, wygladzajaca, za 2,99
Narazie wyprobowalam tylko te z jedwabiem,ale jestem bardzo zadowolona nie obciaza, a wloski dobrze sie rozczesuja
A orientujesz sie moze, czy ktoras z pianek z Isany nadaje sie po keratynce? Dla mnie sklady to jeszcze czarna magia i wole nie polegac na sobie
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 08:28   #4281
WMakuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 18
anise i edytka ciesze się że przydały się linki.
Właśnie mi paczka od jasona przyszła i jestem bardzo podekscytowana i równocześnie się trochę boje. Paczka przyszła w ciągu 5 dni nie wybrałam paczkę priorytetową więc pomijając weekend poczta szybko pracowała .

Myślę że dzisiaj zatrudnię szwagierkę do zabiegu ma ona ukończony kurs fryzjerski więc jestem spokojna że mi dobrze to nałoży. Oczywiście zrobię zdjęcia przed i po zabiegu i się wam pochwale, mam nadzieje że będzie czym


Myślałam sobie jeszcze włosy szamponetką pofarbować i odczekać 2 tygodnie ale po przeczytaniu niemal wszystkich stron doszedłam do wniosku że zaczekam z tym gdyż włosy mi się i tak rozjasnią w trakcie zabiegu (tak twierdzą tu dzięwczynny).

Trzymajcie kciuki

Przy okazji chce przepraszać za błędy ortograficzne i gramatyczne w pisanych przez ze mnie postach, jestem w Polsce od 5 lat i czasem mi się zdarzają błędy.

DMkAnia widze że bierzesz biotyne, czy mogłabys powiedzieć mi jakiej firmy? I gdzie ją kupiłaś?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-11 o 19:51 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
WMakuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 11:23   #4282
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Odpowiedź poszła na PW. A gdyby ktoś jeszcze chciał wiedzieć co konkretnie łykam...
http://www.puritan.com/biotin-421/bi...7961?NewPage=1
Sama nie zamawiałam, pomogła rodzina mieszkająca w USA. Jak widać się opłaca, Buy 2 Get 3 Free - 5 for $27.98. Ja mam 7 opakowań.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 17:41   #4283
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Pomaga ta biotynka na wlosy? Szybciej rosna ?
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 19:15   #4284
basienkaslov24
Raczkowanie
 
Avatar basienkaslov24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Witam wszystie dziewczyny i chlopakow, dzisiaj rano zmylam wlosy i wysuszylam suszarka po keratynie, wygladaja pieknie!!! jestem zachwycon, jeszcze nigdy nie byly takie gladkie, super super, ciesze sie bardzo mam proste wlosy ,chce je miec do konca zycia, jutro wstawie zdjecia bo zrobilam przed i po
basienkaslov24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 19:46   #4285
RoyalTigers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja też już po kupowalam od adam..coś tam na All.. nakładała mi koleżanka fryzjerka. Jedyny minus to pieczenie oczu, ale efekt rewelacyjny. Fryzjerka była zachwycona, chce odkupić połowę opakowania. Włoski lśniące, sypkie, PROSTE!!! Encanto było nakładane około 2 cm od skóry, aby włosy nie były przylizane. Dodatkowo koleżanka podkręcała prostownicą na końcach, aby fajnie się układały
Dzisiaj była rano mgła i włosy przeszły bojowy chrzest..nadal są śliczne.
Bardzo Wam Wszystkim dziękuję za ten wątek i wszystkie cenne rady..
Przy fajnej fryzurce nastrój od razu lepszy! Zwłaszcza, że to poniedziałek
RoyalTigers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 20:10   #4286
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Gratuluje i poprosze o fotki
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 08:47   #4287
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Pomaga ta biotynka na wlosy? Szybciej rosna ?
Czy na szybszy wzrost włosów to nie wiem...ja biorę na wypadanie i chyba działa a przynajmniej między innymi biotyna.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 10:00   #4288
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

http://allegro.pl/show_item.php?item=1271178075
coś potaniała niedawno mial po 225zł

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

ja robilam raz ten zabieg ale mialam prostownice do 200C i utrzymalo mi sie na włosach kolo miesiąca nie wiemczy to wina encanto ale strasznie duzo włosow mi wypada teraz
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 13:48   #4289
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Powolutku mi się sprawa z wypadaniem włosów uspokaja.
Dottoressa, jak u Ciebie? Lepiej?

Mam nadzieje, że u mnie też się poprawi.
Kupiłam porządne witaminy i zaczynam odżywianie. Nigdy nie miałam problemów z wypadaniem a teraz...
Już nigdy nie zdecyduję się na encanto
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 15:06   #4290
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

No nie mówcie, że po tylu miesiącach oszczędzania mam zrezygnowac z zakupu bo encanto okazuje się być koszmarem?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.