Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 17:45   #4141
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Hahaha
Bulwary Rawy.
Ławeczka jest dobra na wszystko. To jest takie miejsce studenckiego dumania.
Tylko w niektóre dni trzeba często zmieniać ławeczki, w zależności z której strony wieje.


Cytat:
A mi mój kochany instytut tak pożonglował dziekańskimi, że zaczynam suma sumarum zajęcia dopiero w przyszłą środę
Szkoda, że dopiero na ostatnim roku zaczynam lubić moją uczelnię i kierunek...
mi się zapowiada najnudniejszy semestr wszechczasów.

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
tęsknie za Kato
ta babka jets naprawde fajna jak sobie tego przypilnujecie to bedziecie mieć dostep do wszystkich masek Bingo
nie rycz, Mała!

Ja tam wszystkiego przypilnuję.



Chyba jutro cyknę sobie jakąś włosową fotę, bo coś mi się widzi, że moje włosy coś słabo rosną. Albo mam jakieś omamy.
O, i chciałam się przy okazji spytać czy któraś z Was miała przyjemność (bądź nieprzyjemność) testować nową odżywkę Schaumy w biało-niebieskim opakowaniu. Ktoś ma? Testuje? Testował? Powie coś?
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 17:46   #4142
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez CrimsonGhost Pokaż wiadomość
Zachwycają Fajnie, że zapach się utrzymuje po myciu. Jak wykończę tę i kallosa to kupię chyba kokosową ale to pewnie będzie za rok
Szkoda, bo przez to nieprędko przestanę się na nią napalać, a fundusze szybko stopniały. Dopiero w listopadzie może będę mogła sobie pozwolić
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 17:47   #4143
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
jaka masowa produkcja
No, jak wiedźma się czuję.
A rodzinka patrzy krzywo, ale już nie komentuje
Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, jestem ciągle sama
Ekchem, ekchem
Ale ostatnio mam taki dobry humor, że mi to nie przeszkadza
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 17:59   #4144
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Mnie po anty włosy wypadały...
ale tak jak pisałam, u mnie najpierw było wypadanie,a potem anty

Cytat:
Napisane przez supamolly Pokaż wiadomość
Do wszystkich utrapionych!

Ostatnio rozmawiałam z moją Panią Doktor na temat wypadania włosów, z którym też od jakiegoś czasu się męczę, zwróciła moją uwagę na to, że zbliża się jesień i to całkiem normalne że włosy mogą bardziej wypadać w tym sezonie.
Także głowa do góry, zażywajmy dalej suple, a za jakiś czas się sytuacja unormuje
Ja staram się nie zwracać uwagi na to, ile włosów zostaje na szczotce, bo im się bardziej tym denerwuje, tym więcej ich będzie wypadać
na jesień mogą wypadać,ale nie w mega ilościach.
Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
ja też kupiłam go przez przypadek, a teraz jest moim KWC mam po nim taką mięciutką skórę
o fajnie



a ja dzis choruję na tę grypę jelitową czy jak jej tam i po prostu nie dość, że dopiero się przymierzam do sucharków to jak wyszłam do apteki to w kolejce prawie zemdlałam, a ból brzucha i ogólne osłabienie życ mi nie dają. A najgorsze, że najpierw miałam biegunke, a potem przeszło w wymioty, nie było czym wymiotować to żołądek prawie wyplułam, a wszystkie leki są przeciwbiegunkowe,a nie wymiotne
a i tak mi ciut lepiej w porównaniu z tym co było
a najlepsze,że poszłam do apteki i po sucharki z olejem na włosach bo na noc napaćkałam,a nie miałam siły zmyć. I pierwszy raz od nie wiem kiedy bez fluidu,ale babka się gapiła na mój trądzik

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Nie masz nic na skórze głowy? Nic, totalnie nic?

Nie przejmuj się, jestem ciągle sama

Podoba mi się Twoja filozofia
Ale zapewniam Cię, że u mnie do tej pory jest co najmniej nie najlepiej. Z facetami, ze zdrowiem (tym razem to nawet przesadziło :P), z samopoczuciem. Ciągle Może kiedyś to się zmieni

W maju nie w maju, sprawdź sobie serię.

Tabletki anty, jak w mordę. Podrażnienie od farby by Ci 10 razy już przeszło, nawet bez leczenia.
I zapewniam, że aż tak by nie wypadały...

Ale wytłumaczenie jest proste jak budowa cepa - włos o słabszej cebulce obciążony dodatkowo czymś wyleci szybciej

Skalp mógł potrzebować mocniejszego mycia, ale też mógł być uczulony na coś w tych słabych myjadłach, których używałaś (mi wypadały po BD, poza tym większość delikatesów ma rumianek).

Ważne, że zaradziłaś

Cieszę się ostatnimi dniami wolności... bo dziś tylko od 8 do 17 było
pofarbowałam i zaczęły mi wypadać, a tabsy zaczęłam brać ok. 1,5 tyg później... I żadnych innych skutków ubocznych nie mam po tych tabsach, dlatego cały czas myślałam o tej farbie. Tym bardziej, że piekł mnie skalp przy farbowaniu. Już sama nei wiem, mam jeszcze 2 opakowania tych tabletek i liczyłam,że mi pomoże na cerę, bo już leciutka poprawa była po 1 opakowaniu (teraz jestem w tyg przerwy między cyklami)

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

w ogóle zauwazyłam,że przy zmywaniu odżywki więcej włosów mi leci niż przy zmywaniu szamponu,a najwięcej po czesaniu po wyschinięciu. ale zmieniam ciągle odżywki , wiec też odżywki nie mogę obwiniać
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 18:02   #4145
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
pofarbowałam i zaczęły mi wypadać, a tabsy zaczęłam brać ok. 1,5 tyg później... I żadnych innych skutków ubocznych nie mam po tych tabsach, dlatego cały czas myślałam o tej farbie. Tym bardziej, że piekł mnie skalp przy farbowaniu. Już sama nei wiem, mam jeszcze 2 opakowania tych tabletek i liczyłam,że mi pomoże na cerę, bo już leciutka poprawa była po 1 opakowaniu (teraz jestem w tyg przerwy między cyklami)
A nie pomyślałaś, że podrażnienie od farby było, minęło, a potem pojawiły się efekty tabsów?
Może to akurat jedyny efekt uboczny?

Versatille, Ale Ty nie jesteś tak wiekowa jak ja
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 18:07   #4146
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Wczoraj nałozyłam amle na cała noc ,dzisiaj na godzine odzywke alterry granat iii ale mi sie włosy swieca.
To moja pierwsza proba z AMLA chyba sie polubimy
stosuje ,ktoś z was mocznik na włosy ? w maseczkach? w psikaczu?

i łacze sie w bólu mi tez wypadaja moze nie nadmiernie to raczej sezonowe wypadanie...ale zwykle nie wypadało mi tyle wlosów wiec jak teraz wyciągam co chwile kilka włosów to naprawdę jest mi przykro...czas na sumplementy i pokrzywkę
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 18:14   #4147
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Wczoraj nałozyłam amle na cała noc ,dzisiaj na godzine odzywke alterry granat iii ale mi sie włosy swieca.
To moja pierwsza proba z AMLA chyba sie polubimy
stosuje ,ktoś z was mocznik na włosy ? w maseczkach? w psikaczu?

i łacze sie w bólu mi tez wypadaja moze nie nadmiernie to raczej sezonowe wypadanie...ale zwykle nie wypadało mi tyle wlosów wiec jak teraz wyciągam co chwile kilka włosów to naprawdę jest mi przykro...czas na sumplementy i pokrzywkę
Szczypta do porcji maski, do psikacza to tak na 50 ml 1/4 łyżeczki max, ale polecam mniej
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 18:15   #4148
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Versatille, Ale Ty nie jesteś tak wiekowa jak ja
Pewnie stara panna od razu niektóte moje koleżanki z rocznika są już zaręczone A najbardziej mi się podoba jak chłopak którego chcę poderwać, i powiem coś o mojej samotności, mówi: 'Spoko, jest tyle facetów na świecie, na pewno kogoś znajdziesz'
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 18:16   #4149
supamolly
Raczkowanie
 
Avatar supamolly
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 154
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
ale tak jak pisałam, u mnie najpierw było wypadanie,a potem anty


na jesień mogą wypadać,ale nie w mega ilościach.

o fajnie



a ja dzis choruję na tę grypę jelitową czy jak jej tam i po prostu nie dość, że dopiero się przymierzam do sucharków to jak wyszłam do apteki to w kolejce prawie zemdlałam, a ból brzucha i ogólne osłabienie życ mi nie dają. A najgorsze, że najpierw miałam biegunke, a potem przeszło w wymioty, nie było czym wymiotować to żołądek prawie wyplułam, a wszystkie leki są przeciwbiegunkowe,a nie wymiotne
a i tak mi ciut lepiej w porównaniu z tym co było
a najlepsze,że poszłam do apteki i po sucharki z olejem na włosach bo na noc napaćkałam,a nie miałam siły zmyć. I pierwszy raz od nie wiem kiedy bez fluidu,ale babka się gapiła na mój trądzik

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------


pofarbowałam i zaczęły mi wypadać, a tabsy zaczęłam brać ok. 1,5 tyg później... I żadnych innych skutków ubocznych nie mam po tych tabsach, dlatego cały czas myślałam o tej farbie. Tym bardziej, że piekł mnie skalp przy farbowaniu. Już sama nei wiem, mam jeszcze 2 opakowania tych tabletek i liczyłam,że mi pomoże na cerę, bo już leciutka poprawa była po 1 opakowaniu (teraz jestem w tyg przerwy między cyklami)

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

w ogóle zauwazyłam,że przy zmywaniu odżywki więcej włosów mi leci niż przy zmywaniu szamponu,a najwięcej po czesaniu po wyschinięciu. ale zmieniam ciągle odżywki , wiec też odżywki nie mogę obwiniać
a próbowałaś farbować na olej? Mi to bardzo pomaga. Nie odczuwam w ogóle żadnego pieczenia przy farbowaniu, włosy mi później nie lecą. Dzisiaj nawet farbowałam swoje włosy i jak na razie nie widzę większego wypadania.
supamolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 18:18   #4150
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Pewnie stara panna od razu niektóte moje koleżanki z rocznika są już zaręczone A najbardziej mi się podoba jak chłopak którego chcę poderwać, i powiem coś o mojej samotności, mówi: 'Spoko, jest tyle facetów na świecie, na pewno kogoś znajdziesz'
Ciesz się... Przynajmniej nie wpakowałaś się w coś chorego, a ja już dwa razy, i praktycznie zrobiłabym to trzeci raz

Moje znajome są zamężne
No cóż, przyzwyczajam się, że zaspokajać mnie będzie tylko laboratorium
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 18:45   #4151
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Hej
Od czwartku mnie nie było, nie wiem kiedy to nadrobię...
póki co przyszłam się pożalić, że jestem kompletnie zdemotywowana, w załącznikach możecie zobaczyć dlaczego... ostatnio się popłakałam, nic nie pomaga na te wypadające włosy i zamiast dbania myślę o obcięciu i tyle. Wygląda to tak słabo, że jeśli nawet za miesiąc czy dwa wypadanie ustąpi to nie będzie o co i po co dbać.
Ale zanim złapałam takiego doła zdążyłam kupić balsam Isany, Alterrę Perfumfrei, oliwkę na rozstępy BDFM (uzywałyście na rozstępy czy włosy?), Isanę Haarkur Intensiv Pflege i myślałam nad tą z jedwabiem z tej serii, ale nie wiedziałam czy one mają silikony czy nie? No i przyszła mi paczka z masłem shea i babassu oraz pudrem/maską Amli, której notabene na razie boję się używać. Bezsens totalny. Mimo tylu dobroci nie mam w ogóle podjarki i nie chce mi się ich używać. No dół totalny...
mi koleżanka dziś wyciągnęła z kitki wiszące włosy i znów ich sporo było aż mi łzy stanęły i pół dnia byłam smutna nic mnie nie potrafiło ucieszyć..
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
bardzo chciałabym Ci pomóc, ale niestety nie wiem jak... wiem, że pisanie 'nie przejmuj się' nic nie da, ale pamiętaj, że masz w nas oparcie. staraj się myśleć pozytywnie, bo stresem dodatkowo możesz potęgować wypadanie.
miałaś wcześniej podobny problem?
nigdy nie miałam aż takiego problemu Tak wiem, gdyby nie to forum i Wy to nie wiem...
Cytat:
Napisane przez supamolly Pokaż wiadomość
Do wszystkich utrapionych!

Ostatnio rozmawiałam z moją Panią Doktor na temat wypadania włosów, z którym też od jakiegoś czasu się męczę, zwróciła moją uwagę na to, że zbliża się jesień i to całkiem normalne że włosy mogą bardziej wypadać w tym sezonie.
Także głowa do góry, zażywajmy dalej suple, a za jakiś czas się sytuacja unormuje
Ja staram się nie zwracać uwagi na to, ile włosów zostaje na szczotce, bo im się bardziej tym denerwuje, tym więcej ich będzie wypadać
Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Takie pitolenie, gadki szmatki mnie wstrzymują od lekarzy ginekologów i dermatologów. Bajarze jakich mało Jak sobie o tym myślę to mam ochotę rozrywać ich na strzępki
dokładnie - mi wmawiają że to OKRES DOJRZEWANIA. Bo kto może wiedzieć dlaczego
Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
W takim razie spróbuj to przeczekać i się tak nie martwić. Mogło Ci się skumulować parę rzeczy - farbowanie, stres, teraz jesień itd., może po prostu trochę ich musi wypaść, żeby zrobić miejsce nowym. Nie powinnaś się tak martwić, bo to tylko pogorszy sprawę, po prostu obserwuj sytuację. Życzę Ci, żeby niedługo wszystko wróciło do normy.
Wmawiam sobie, ze robią miejsce zdrowszym włosom a te wszystkie słabe wypadają ale kurczę żeby aż tyle
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
nałóż na twarz jako maseczkę tylko uwaga, spływają
Oj spływaja i to nieźle, ale mi siemię przesuszyło twarz
Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Nie masz nic na skórze głowy? Nic, totalnie nic?
Nie przejmuj się, jestem ciągle sama
W maju nie w maju, sprawdź sobie serię.
ale to te niebieskie chyba są te złe, a nie różowe. NIC. Oczyszczałam włosy... Właśnie mi przyszło na myśl że to przez nieudane farbowanie henną potraktowałam je tydzień po chemią. Może kupić szampon Radical? Wiem że szampon ma tylko oczyszczać, bo jest na skórze za krótko by mógł coś zadziałać ale może?
Kupiłam Vitapil z biotyną, zażyłam dziś 1 tabletkę.
Ale tak dużo osób ma drugą osobę, każdy z kimś się spotyka, piszę a ja nic
Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość

Chyba jutro cyknę sobie jakąś włosową fotę, bo coś mi się widzi, że moje włosy coś słabo rosną. Albo mam jakieś omamy.
ja 8ego będę miała miesiąc od farbowania a odrost maleńki ok 6 mm
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 18:52   #4152
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość

ale to te niebieskie chyba są te złe, a nie różowe. NIC. Oczyszczałam włosy... Właśnie mi przyszło na myśl że to przez nieudane farbowanie henną potraktowałam je tydzień po chemią. Może kupić szampon Radical? Wiem że szampon ma tylko oczyszczać, bo jest na skórze za krótko by mógł coś zadziałać ale może?
Kupiłam Vitapil z biotyną, zażyłam dziś 1 tabletkę.
Ale tak dużo osób ma drugą osobę, każdy z kimś się spotyka, piszę a ja nic
Jo ni mom :P

Może Ci wypadają teraz jeszcze "podrażnione farbą" włosy? Bo takie wypadanie powód mieć jakiś musi
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 19:00   #4153
Krrem
Wtajemniczenie
 
Avatar Krrem
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

A ja dzisiaj puch mega a teraz pachnę jak hinduska piwnica czytaj amla na włosie mym. "Ucze się" (ach ta pamięć do biologii ) budowy oka, ucha i rozkładu smaków na języku i opisuję granice polski w 16 i 17 wieku. yaay

Mi włosy bardziej lecą jak sobie mieszanki robię o.O
Chyba to jest jak z moim uczuleniem na orzeszki. Same orzeszki a i owszem jeść mogę ale już SOLONE to nie zbrodnia i kara dajcie mi leki umieram
__________________
Zapuszczamy! Cel: Do łokci.

14.02.14

Blogowanko - Biochemia Urody, Serum - olejek z 10% witaminy C, DIY
Krrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 19:04   #4154
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak wasze maseczki bananowe? wciąż zachwycają? myślę nad kupnem.
Polecam. Zapach, mięciutkie i lśniące włosy...
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 19:05   #4155
narvia
Raczkowanie
 
Avatar narvia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 438
GG do narvia
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Co do jesiennego wypadania to ja u siebie odnotowuję wypadanie zawsze po zmianie diety, a tak się składa, że większość z nas tony owoców i warzyw je właśnie latem, a kiedy robi się zimno przechodzimy w dużej mierze na szkolne kanapki, batoniki i bardziej mięsno- węglowe dania.
Mi np. zawsze po dwóch tygodniach chińskich zupek, ryżu i mięsa bez większego wkładu warzyw sypie się czupryna, a po kolejnych dwóch tygodniach zdrowej diety z orzechami, warzywami i dobrym mięsem wszystko wraca do normy. Zwróćcie uwagę, jak to zmienia się jesienią
narvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 19:07   #4156
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez narvia Pokaż wiadomość
Co do jesiennego wypadania to ja u siebie odnotowuję wypadanie zawsze po zmianie diety, a tak się składa, że większość z nas tony owoców i warzyw je właśnie latem, a kiedy robi się zimno przechodzimy w dużej mierze na szkolne kanapki, batoniki i bardziej mięsno- węglowe dania.
Mi np. zawsze po dwóch tygodniach chińskich zupek, ryżu i mięsa bez większego wkładu warzyw sypie się czupryna, a po kolejnych dwóch tygodniach zdrowej diety z orzechami, warzywami i dobrym mięsem wszystko wraca do normy. Zwróćcie uwagę, jak to zmienia się jesienią
O. Jak dla mnie, do tej pory to jedyne rozsądne wytłumaczenie
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 19:12   #4157
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Pewnie stara panna od razu niektóte moje koleżanki z rocznika są już zaręczone A najbardziej mi się podoba jak chłopak którego chcę poderwać, i powiem coś o mojej samotności, mówi: 'Spoko, jest tyle facetów na świecie, na pewno kogoś znajdziesz'
U mnie na roku baby boom, a ja się czuję jak zakonnica conajmniej.
Jak już nie wytrzymam to sobie profil na hercklekoty.pl trzasnę.


Cytat:
Napisane przez narvia Pokaż wiadomość
Co do jesiennego wypadania to ja u siebie odnotowuję wypadanie zawsze po zmianie diety, a tak się składa, że większość z nas tony owoców i warzyw je właśnie latem, a kiedy robi się zimno przechodzimy w dużej mierze na szkolne kanapki, batoniki i bardziej mięsno- węglowe dania.
Mi np. zawsze po dwóch tygodniach chińskich zupek, ryżu i mięsa bez większego wkładu warzyw sypie się czupryna, a po kolejnych dwóch tygodniach zdrowej diety z orzechami, warzywami i dobrym mięsem wszystko wraca do normy. Zwróćcie uwagę, jak to zmienia się jesienią
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
O. Jak dla mnie, do tej pory to jedyne rozsądne wytłumaczenie
Chyba tak.
Obiecałam sobie, że tej zimy będę na potęgę jeść marchewkę, zobaczymy czy mnie ominie linienie.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 19:20   #4158
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
A nie pomyślałaś, że podrażnienie od farby było, minęło, a potem pojawiły się efekty tabsów?
Może to akurat jedyny efekt uboczny?

Versatille, Ale Ty nie jesteś tak wiekowa jak ja
to już chyba pech by musiał być, żeby i to i to
kurdę a w sobotę bylam u gina,a następna wizyta dopiero za 2 miesiące

Cytat:
Napisane przez supamolly Pokaż wiadomość
a próbowałaś farbować na olej? Mi to bardzo pomaga. Nie odczuwam w ogóle żadnego pieczenia przy farbowaniu, włosy mi później nie lecą. Dzisiaj nawet farbowałam swoje włosy i jak na razie nie widzę większego wypadania.
nie próbowałam, u mnie po farbowaniu nigdy mi żaden włos nie wyleciał, a teraz byłam u innej fryzjerki i się zaczęło... a że poszłam na spontanie to i się nie przygotowywałam ani olejem ani niczym innym

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Ciesz się... Przynajmniej nie wpakowałaś się w coś chorego, a ja już dwa razy, i praktycznie zrobiłabym to trzeci raz

Moje znajome są zamężne
No cóż, przyzwyczajam się, że zaspokajać mnie będzie tylko laboratorium
a co z tym Piotrkiem okazało się nie tak? Jesli to nie intymne pytanie bo zapowiadał się na porządnego
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 19:21   #4159
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez narvia Pokaż wiadomość
Co do jesiennego wypadania to ja u siebie odnotowuję wypadanie zawsze po zmianie diety, a tak się składa, że większość z nas tony owoców i warzyw je właśnie latem, a kiedy robi się zimno przechodzimy w dużej mierze na szkolne kanapki, batoniki i bardziej mięsno- węglowe dania.
Mi np. zawsze po dwóch tygodniach chińskich zupek, ryżu i mięsa bez większego wkładu warzyw sypie się czupryna, a po kolejnych dwóch tygodniach zdrowej diety z orzechami, warzywami i dobrym mięsem wszystko wraca do normy. Zwróćcie uwagę, jak to zmienia się jesienią
Eh, szkoda, że to nie o mnie
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 19:24   #4160
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

No cóż, przyzwyczajam się, że zaspokajać mnie będzie tylko laboratorium
Mnie najlepiej zaspokajają maski, oleje i dzisiaj glut

W przyszłym tygodniu czwartek i piątek będę w Krakowie jest jakieś ciekawe miejsce w pobliżu rynku do którego można udać się nocą (i nie tylko)?
Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
U mnie na roku baby boom, a ja się czuję jak zakonnica conajmniej.
Mam trzy dzieciate koleżanki


Jak się ktoś spyta: 'Po co ci te wszystkie maski, kremy, oleje? Naprawdę to ci coś daje? bo jakoś nie widać. A nie boisz się, że będziesz łysa?' to zabić od razu czy coś odpowiedzieć? I co konkretnie?
Dzisiaj myślałam, że mnie rozniesie
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 19:32   #4161
borczus88
Rozeznanie
 
Avatar borczus88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: "Częstochowa to dobre miasto"
Wiadomości: 669
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

witam

mi też wypadają kłaki chyba wróce do radicala, bo naprawdę mi pomagał (pisze o szamponie, wiem że to niedorzeczne)

a jak narazie to wsmarowałam krem z biedry, o 21 ide umyć i nakładam nowego bingacza na godzinkei oczywiście jedwab do zabezpieczenia
__________________
Where the f**k are my cookies?
Skalpel 36 Killer 5 Turbo 1
Tabata 1
Tiff 34 Mel 61 BB 2
Balance 8 Power 7 Superset 5
Waga 63,7kg Wzrost 173cm
borczus88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 20:07   #4162
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
[COLOR="LemonChiffon"]U mnie na roku baby boom, a ja się czuję jak zakonnica conajmniej.
A ja czuję się jak ufoludek, gdzie same "koleżanki" starsze i młodsze ode mnie o zaledwie rok albo chodzą z dziećmi za rączkę, albo dopiero co czekają na poród
Ten świat schodzi na psy.


Próbowałam jakoś upinać swoje krótkie loki, ale nic z tego. Zwłaszcza po ostatnim cięciu
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 20:10   #4163
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Przyszła moja bananowa maska Jutro będą testy.
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 20:18   #4164
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Żel Bielenda Bardzo mocny z Czarną Rzepą

Wcale nie taki mocny, ale stylizuje A z hardcorowych trzymaczy to Isana męska czarno - pomarańczowa i (tego nie testowałam na sobie) Joanna mrożąca.
Dziekuję, kupiłam męską isanę więc jutro będę wydobywać skręt

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość

gratuluje obrony
i prosze się zając włosami bo jak nie to będą baciki
dziękuję no właśnie jak wyżej pisałam, jutro będę coś kombinować, dzisiaj mnie pofalowało bardziej niż zwykle a to dlatego, że suszyłam włosy na heavymetalowca, czyli włączyłam muzykę i machałam głowa, wyschły szybciej niż przy suszarce

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a ja dzis choruję na tę grypę jelitową czy jak jej tam i po prostu nie dość, że dopiero się przymierzam do sucharków to jak wyszłam do apteki to w kolejce prawie zemdlałam, a ból brzucha i ogólne osłabienie życ mi nie dają. A najgorsze, że najpierw miałam biegunke, a potem przeszło w wymioty, nie było czym wymiotować to żołądek prawie wyplułam, a wszystkie leki są przeciwbiegunkowe,a nie wymiotne
a i tak mi ciut lepiej w porównaniu z tym co było
a najlepsze,że poszłam do apteki i po sucharki z olejem na włosach bo na noc napaćkałam,a nie miałam siły zmyć. I pierwszy raz od nie wiem kiedy bez fluidu,ale babka się gapiła na mój trądzik
Oj współczuję, przechodziłam kiedyś to, co zjadłam to mnie opuszczało, na wymioty dostałam taki syrop po którym spałam cały dzień i w ogóle wstać z łóżka nie mogłam aż doczytałam, że na butelce pisze, że brać tylko na noc
no to teraz masz dietę cud, ja po tych sucharkach i papkach tak schudłam, że mi się rozstępy na udach zrobiły i mam pamiątkę po chorobie
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 20:33   #4165
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość

Jak już nie wytrzymam to sobie profil na hercklekoty.pl trzasnę.

you made my day hercklekoty, muszę zapamiętać

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość

Mam trzy dzieciate koleżanki
w tym wieku? nieźle a mi się wydawało, że ja tak szybko mam zapędy do zakładania rodziny
Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Przyszła moja bananowa maska Jutro będą testy.
daj znać!
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 20:49   #4166
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
ale tak jak pisałam, u mnie najpierw było wypadanie,a potem anty


na jesień mogą wypadać,ale nie w mega ilościach.

o fajnie



a ja dzis choruję na tę grypę jelitową czy jak jej tam i po prostu nie dość, że dopiero się przymierzam do sucharków to jak wyszłam do apteki to w kolejce prawie zemdlałam, a ból brzucha i ogólne osłabienie życ mi nie dają. A najgorsze, że najpierw miałam biegunke, a potem przeszło w wymioty, nie było czym wymiotować to żołądek prawie wyplułam, a wszystkie leki są przeciwbiegunkowe,a nie wymiotne
a i tak mi ciut lepiej w porównaniu z tym co było
a najlepsze,że poszłam do apteki i po sucharki z olejem na włosach bo na noc napaćkałam,a nie miałam siły zmyć. I pierwszy raz od nie wiem kiedy bez fluidu,ale babka się gapiła na mój trądzik

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------


pofarbowałam i zaczęły mi wypadać, a tabsy zaczęłam brać ok. 1,5 tyg później... I żadnych innych skutków ubocznych nie mam po tych tabsach, dlatego cały czas myślałam o tej farbie. Tym bardziej, że piekł mnie skalp przy farbowaniu. Już sama nei wiem, mam jeszcze 2 opakowania tych tabletek i liczyłam,że mi pomoże na cerę, bo już leciutka poprawa była po 1 opakowaniu (teraz jestem w tyg przerwy między cyklami)

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

w ogóle zauwazyłam,że przy zmywaniu odżywki więcej włosów mi leci niż przy zmywaniu szamponu,a najwięcej po czesaniu po wyschinięciu. ale zmieniam ciągle odżywki , wiec też odżywki nie mogę obwiniać
Wiesz co, owszem włosy najpierw mogły lecieć przez farbę i w zasadzie nadal mogą. Ale z tego co wyszukałam w Twoich postach bierzesz Medinette, a tam w skutkach ubocznych jest :
Cytat:
Niezbyt często: występują mniej niż u 1 na 100, ale więcej niż u 1 na 1000 pacjentek
Ból brzucha, nadwrażliwość na lek, w tym skórne reakcje alergiczne, wzdęcie, biegunka, zaburzenia pigmentacji, brązowe plamy na skórze, łysienie, suchość skóry, ból pleców, dolegliwości ze strony mięśni, wydzielina z piersi, łagodne zmiany w tkance łącznej piersi, zakażenie grzybicze pochwy, zmniejszenie popędu płciowego, nadmierne pocenie się, zmiany stężenia tłuszczów we krwi, w tym zwiększenie stężenia triglicerydów.
Więc równie dobrze winne mogą być te tabletki, ale nie muszą. Czy też połączenie ich działania i farby. A przez anty miałaś w ogóle jakieś badania hormonalne? Jakąś diagnozę przyczyny trądziku?

Edytowane przez Limone
Czas edycji: 2012-10-03 o 20:56
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 21:03   #4167
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez borczus88 Pokaż wiadomość
witam
mi też wypadają kłaki chyba wróce do radicala, bo naprawdę mi pomagał (pisze o szamponie, wiem że to niedorzeczne)
to chyba jutro go kupię... Bo już nie wiem co robic może ktoś się jeszcze wypowiedzieć?


Kasieńko, moze dalej to jest to podrażnienie nie wiem, ale oby to się już skończyło, dopiero kępę włosów z dywanu pozbierałam( co sądzisz o tym radicalu ? warto ?
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 21:06   #4168
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
to chyba jutro go kupię... Bo już nie wiem co robic może ktoś się jeszcze wypowiedzieć?


Kasieńko, moze dalej to jest to podrażnienie nie wiem, ale oby to się już skończyło, dopiero kępę włosów z dywanu pozbierałam( co sądzisz o tym radicalu ? warto ?
ja bardzo lubię szampon radical. Nie wypadały mi po nim włosy.
mi leciały mega po nafcie.... masakra.
Pomógł mi seboradin w sprayu bardzo.
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 21:10   #4169
narvia
Raczkowanie
 
Avatar narvia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 438
GG do narvia
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
ja bardzo lubię szampon radical. Nie wypadały mi po nim włosy.
mi leciały mega po nafcie.... masakra.
Pomógł mi seboradin w sprayu bardzo.
o tak tak, dobroczynne działanie ma proporcjonalne do smrodku
narvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 21:15   #4170
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

jak nie pomoże ci lotion zesboradinu to mają jeszcze ampułki na przewlekłe wypadanie włosów. Myślę że to marka w którą warto zainwestować.
http://www.sklep.i-f.com.pl/pl/o/NOW...padaniu-Wlosow
te lotiony oba są super
http://www.sklep.i-f.com.pl/pl/o/Seb...i-modelowaniem
http://www.sklep.i-f.com.pl/pl/o/Seb...h-do-wypadania
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.