poraża mnie!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-06, 15:11   #31
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Re: poraża mnie!!!!

wiem, ze rozchodzi sie tu o sklepy kosmetyczne ale to co przydazylo mi sie wczoraj w sklepie z ubraniami bylo juz lekka przesada.Mianowicie, zazwyczaj nie chodze do tego sklepu wlasnie ze wzgledu na obsluge ale jak juz wdepne bo widze jakies ciekawe ubranka na wystawie to wychodze zniesmaczona! wczoraj wzielam do przymierzalni 2 swetry,przymierzylam,ubra lam sie i wzielam sie za odwieszanie ciuszkow spowrotem na wieszak.Po chwili wchodzi do przymierzalni ekspedientka i pyta sie czy moze w czyms pomoc.Bylo to dla mnie szokiem bo wydaje mi sie, ze przymierzalnia to dla klienta miejsce swiete i nie powinien nikt pchac sie tam nieproszony. Jestem zbulwersowana i chocby nie wiem co to juz tam nie pojde. Moze to dziwne ale chyba wole zeby nikt mnie w sklepie nie zauwazyl niz zeby "molestowal"mnie swoja nachalnoscia.
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 15:59   #32
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: poraża mnie!!!!

ach! przypomialomi sie jeszcze moje cudowne przezycie z kupowaniem spodni, wjednym ze sklepow mierzylam dzinsy i zapytalam pania czy sa wieksze a pani mi na to zetakich duzych rozmiarow ona nie mahehehe tyle ze ja nosze 38 ! teraz mnie to bawi. hihihi
albo poszlam ogladac obraczki, i kiedy poprosilam pana by pokazal mi jeden modeli pan zamiast je wyjac powiedzial ze to jedne z najdrozszych..... wiec zapytalam co z tego?? na copan,ze kaucja za nie to polowa kwoty wiec ja zapytalam co z tego?? na co pan nie odpowiedzial juz nic! i ja sobie poszlam, jego strata! a kosztowaly okolo 900zł, przy wyjsciu powiedzialm mu ze skoronie mam futra na sobie to nie znaczy ze nie stac mnie na takie obraczki!a akurat taka kwote sobie przeznaczylismy na ten zakup!!!!
ja tez staram sie byc kompetentna w tym co robie , jako studentka pracowalam w ronych miejscach, nawet sklepie spozywczym i uwierzcie mi za marne grosze ale staralam sie najpiew wypytac o produkty ktorych nie znalam by moc potwm cos komus polecic!
a pani w drogerii zworcilam uwage ze nie tak sie zakreca tusz ot taka mala rzecz ale potem dziwimy sie ze cos nie jest takiej jakosci jakiej oczekujemy! poprostu uwazam , ze kazdy powinien miec choc odrobine pojecia o tym czym sie zajmuje!pozdrowienia....
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 16:17   #33
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: poraża mnie!!!!

lilu1980 napisał(a):
> ach! przypomialomi sie jeszcze moje cudowne przezycie z kupowaniem spodni, wjednym ze sklepow mierzylam dzinsy i zapytalam pania czy sa wieksze a pani mi na to zetakich duzych rozmiarow ona nie mahehehe tyle ze ja nosze 38 ! teraz mnie to bawi. hihihi

Ja miałam podobnie przy zakupie eleganckich spodni i marynarki na maturę. Teraz noszę rozmiar 36, a przd maturą 34 i jestem nawet wysoka. Gdzie nie poszłam, nie było na mnie rozmiaru. Mówi się trudno, ale do szału doprowadzały mnie komentarze ekspedientek: "pani jest taka chuda, że niczego pani nie znajdzie", ew. "pani powinna trochę prztyć, to by sie coś znalazło", "gdzie takie spodnie na takie chude nogi"
W końcu, po kilku takich tekstach, miałam ochotę odpowiedzieć w podobnym stylu, np: 'pani jest zbyt pulchna, żeby mnie obsłużyć'
Wiem jak wyglądałam, nie byłam wychudzona, od zawsze tak mam, ale panie w sklepach miały widocznie inny pogląd na ten temat
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 17:04   #34
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: poraża mnie!!!!

lilu1980 napisał(a):
> wiecie co lubie kiedy ktos zajmuje sie czyms co potrafi, ja wiem ze zyjemy w takich czasach, ze kazdy chwyta sie zajecia , ktore akurat jest dostepne, ale jak bylo by pieknie gdyby ludzie przykladali sie do tego co robia! pozdrawiam wszystkich!
Lilu1980 - święte słowa. Mnie też się zdarzyło pracować "z musu" w zawodzie do którego nie miałam ani kwalifikacji ani predyspozycji i każdego dnia miałam nadzieję że to będzie ostatni dzień koszmaru. Musiałam pracować bo potrzebowałam pieniędzy a nie dlatego że miałam ambicje zostać kimś w tym zawodzie (mniejsza o to co robiłam). Kiedy mnie wywalili byłam w siódmym niebie (mimo że bez grosza )Rzeczywistość skrzeczy. Teraz mam wreszcie robotę którą lubie i to w zawodzie wyuczonym więc jest ok i mimo potknięć jakoś się nie zniechęcam a wręcz odwrotnie (mobilizuję się do wysiłku)
Co do podejrzliwych zezów pań i panów w sklepach
Kiedyś też się tym przejmowałam i strasznie mnie to drażniło. Jakoś staram się nie myśleć o tym dlaczego pracownicy tak patrzą klientom na ręce - kiedy nie myślę, nie wchodzę w rolę i jestem pewniejsza, asertywniejsza. Nie myślę o "złych intencjach" sprzedawcy (prawdziwych bądź urojonych) i już. Mam prawo testować, przymierzać i nie kupić - bez podania powodu. Wydaję swoje pieniądze i to ja będę ponosić konsekwencje własnego złego wyboru. Myślę że pora pozbyć się kompleksów Skoro jestem klientką zachowuję się jak klientka a nie jak podejrzana
Buziaki!
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 17:13   #35
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: poraża mnie!!!!

lexie napisał(a):
> No cóż, szkoda ze nie mam miłych doświadczeń związanych z Rosmanem... Może to tylko te kilka sklepów, które odwiedziłam? Przyznam, że nie we wszystkich było aż tak źle.
> Niemniej raz aż wyszłam ze sklepu bez zakupów i poszlam gdzie indziej, tak mnie wnerwił ochroniarz łażący za mną krok w krok (nawet się z tym nie krył, że patrzy mi na ręce)

Jestem prawie pewna że ochroniarz był z siebie dumny: :Tak jej pilnowałem że nic nie mogła ukraść!"

Wiem że to bywa mało zabawne i wyjątkowo nieprzyjemne ale my też nie powinnyśmy się aż tak przejmować co o nas myśli pracownik sklepu.
Kiedyś zrobiłam coś wyjątkowo głupiego w Douglasie. Testowałam Black Cashmere i zadzwonił mi w torbie telefon. W jednej łapie butelka i wącham nadgarstek. Byłam kompletnie zamyślona więc jakoś tak przyłożyłam butelkę do ucha i powiedziałam "Halo? Słucham?".

PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 17:18   #36
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Re: poraża mnie!!!!

Natalia napisał(a):
>Testowałam Black Cashmere i zadzwonił mi w torbie telefon. W jednej łapie butelka i wącham nadgarstek. Byłam kompletnie zamyślona więc jakoś tak przyłożyłam butelkę do ucha i powiedziałam "Halo? Słucham?".


Mnie też takie roztargnienia dopadają
Pozdrawiam
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 17:23   #37
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: poraża mnie!!!!

Jeśli nie uważają mnie za złodziejkę to na pewno zarobiłam na opinię wariatki.
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-06, 17:58   #38
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: poraża mnie!!!!

[b] We Wloszech jest jeszcze gorzej...
Do malych sklepikow z ubraniami, czy do malutkich perfumeryjek zaprzestalam juz nawet wchodzic. Zaraz przy wejsciu naskakuje na czlowieka ekspedientka gotowa do pomocy z niesmiertelnym pytaniem "Wczym moge pomoc?". A ja lubie pomoc sobie sama. Czasem nawet nie wiem CO TAKIEGO chcialabym kupic - chce tylko poogladac nowosci, poszukac czegos interesujacego - a noz cos mi sie spodoba.
Gdy grzecznie odmawiam - ekspedientka zawiedziona odmowa wraca do swej pracy (obserwacji z ukrycia). Czasem mysle, czyzby te ekspedientki sie nudzily, czyzby taki klient byl dla nich ostatnia okazja na rozrywke dnia...
Chodze zawsze do wiekszych, sieciowych perfumerii - to samo ze sklepami z ubraniami - chociaz nie ukrywam, czasem mialabym ochote zajrzec do malutkiego sklepiku z oryginalna odzieza, ale te ekspedientki skutecznie mnie zniechecily swoja natarczywoscia...
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 20:30   #39
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Re: poraża mnie!!!!

> Ale to z tym tuszem co opisała Lilu to...
> Przeciez każda z nas może kupić taki napompowany tusz.
Dlatego ja zawsze kieruję sie taką zasadą - zawsze biorę najdalej/najgłębiej połozony kosmetk. Albo odpowiada mi sposób w jaki opakowane są kosmetyki w Galerii Centrum-zafoliowane
__________________
nic
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 20:37   #40
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: poraża mnie!!!!

Hyang napisał(a):
> >
> Dlatego ja zawsze kieruję sie taką zasadą - zawsze biorę najdalej/najgłębiej połozony kosmetk. Albo odpowiada mi sposób w jaki opakowane są kosmetyki w Galerii Centrum-zafoliowane

Robie to samo - najdalej/najgłębiej położony tusz/błyszczyk/fluid... Wlasciwie wszystko co mogło w jakiś sposob zostac "naruszone"
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 20:37   #41
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: poraża mnie!!!!

Hyang napisał(a):
> > Ale to z tym tuszem co opisała Lilu to...
> > Przeciez każda z nas może kupić taki napompowany tusz.
> Dlatego ja zawsze kieruję sie taką zasadą - zawsze biorę najdalej/najgłębiej połozony kosmetk. Albo odpowiada mi sposób w jaki opakowane są kosmetyki w Galerii Centrum-zafoliowane

Ja też tak mam, wszystkie koleżanki się ze mnie śmieją, ale ja wiem, co robię grzebiąc w najdalej wetkniętych kosmetykach
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-06, 20:45   #42
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Re: poraża mnie!!!!

tak, ze mnie też sie śmieją, że to niby jakis przejaw psychozy...Pamietacie film "Lepiej być nie może" i zachowanie Jacka Nicholsona? ...obsesyjne sięganie po najdalej połozony kosmetyk
__________________
nic
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 20:51   #43
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Re: poraża mnie!!!!

FEMME*BANALE napisał(a):
> [b] We Wloszech jest jeszcze gorzej...
> Do malych sklepikow z ubraniami, czy do malutkich perfumeryjek zaprzestalam juz nawet wchodzic.
Wiecie co, czasem wydaje mi sie, że u nas jest tak samo - najbardziej chamska obsługa "trafiła" mi się właśnie w małych drogeriach. To tam panie zawsze wciskały mi najdrozszy towar albo bubel i robiły przekomicznie skrzywione miny, gdy po oglądaniu nie decydowałam się na kupno czegoś.
__________________
nic
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 21:28   #44
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: poraża mnie!!!!

ja pamiętam incydent,który na długo utkwił mi w pamięci.Poszłam na zakupy do pobliskiego sklepu z kosmetykami w celu kupienia korektora w płynie oraz tuszu.Spotkałam się z bardzo miłą i przesympatyczną panią Na moje pytanie o testery ,po prostu wzięła produkt pełnowymiarowy ,otworzyła go i wycisnęła odrobinę na dłoń ,po czym odłożyła go z powrotem na półkę.Zaś jesli chodzi o tusz,zapytała mnie,czy mam coś na rzęsach,bo jeśli nie "to mogę pomalować się tą maskarą".Straszne!!A potem pewnie wcisnęłaby ją komuś
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 21:49   #45
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: poraża mnie!!!!

Hyang napisał(a):
> Wiecie co, czasem wydaje mi sie, że u nas jest tak samo - najbardziej chamska obsługa "trafiła" mi się właśnie w małych drogeriach. To tam panie zawsze wciskały mi najdrozszy towar albo bubel i robiły przekomicznie skrzywione miny, gdy po oglądaniu nie decydowałam się na kupno czegoś.

a ja mama pod blokiem małą drogerię z asortymentem ktorej nie powstydziłaby sie Sephora,Douglasy czy inne duże perfumerie,fakt Dior i Chanel nie leży tam na półce ale jeśli powiem że potrzebuje to za dwa dni mam do odbioru,ceny mają dużo niższe niż w w/w sklepach,obsługa świetna,"rodzinny interes" prowadzony od lat,zawsze mi doradzą i maja odpowienie testery,często podczas zakupów ucinamy sobie pogawędki i atmosfera jest luz bardzo lubie tam kupować.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 21:51   #46
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: poraża mnie!!!!


no tak, na nachalne sprzedawczynie to mam jeden sprawdzony sposob - na pytanie czy mozna mi w czyms pomoc odpowiadam "nie, dziekuje, ja tylko ZWIEDZAM" to dziala wrecz cudownie - jesli ekspedientka ma poczucie humoru to parska smiechem (i wtedy mozna se z nia pogawedzic) albo sie zmywa ...
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 21:56   #47
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Re: poraża mnie!!!!

asinek napisał(a):
>
> no tak, na nachalne sprzedawczynie to mam jeden sprawdzony sposob - na pytanie czy mozna mi w czyms pomoc odpowiadam "nie, dziekuje, ja tylko ZWIEDZAM" to dziala wrecz cudownie - jesli ekspedientka ma poczucie humoru to parska smiechem (i wtedy mozna se z nia pogawedzic) albo sie zmywa ...
No, no Asinku /nko?/
Słyszałam w radio, że jakiś właściciel sklepu zoologicznego bierze po 5zł od klienta, który nic nie kupił- to za zwiedzanie i sprzatanie po takich zwiedzających
oby to się nie rozprzestrzenilo na drogerie, bo to byłby strach
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 22:02   #48
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Re: poraża mnie!!!!

Kiya, tylko pozazdrościć ja tez sobie cenię takie małe sklepy z przyjazną i serdeczną obsługą, tylko że do drogerii chyba nie miałam szczęścia

Kiya napisał(a):
> a ja mama pod blokiem małą drogerię z asortymentem ktorej nie powstydziłaby sie Sephora,Douglasy czy inne duże perfumerie,fakt Dior i Chanel nie leży tam na półce ale jeśli powiem że potrzebuje to za dwa dni mam do odbioru,ceny mają dużo niższe niż w w/w sklepach,obsługa świetna,"rodzinny interes" prowadzony od lat,zawsze mi doradzą i maja odpowienie testery,często podczas zakupów ucinamy sobie pogawędki i atmosfera jest luz bardzo lubie tam kupować.
>
__________________
nic
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.