Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-31, 08:38   #4951
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
dzięki, a ja myślałam że mogę zrobić tak 2 razy w tygodniu w końcu to tylko 20%, niewiele więcej niż 10% którą się smarowałam codziennie...
To jest dużo więcej
Ja codziennie przez tydzień leciałam po buzi tonikiem 10%i nic
Zrobiłam 20% peeling w poniedziałek i w kilku miejsach skóra złazi straszniePodkła d chyba jeszcze bardziej to podkreśla.W poniedziałek mam kilka spotkań z klientami i aż na samą myśl się boję,że z taką gębą pójdę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 08:50   #4952
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To jest dużo więcej
Ja codziennie przez tydzień leciałam po buzi tonikiem 10%i nic
Zrobiłam 20% peeling w poniedziałek i w kilku miejsach skóra złazi straszniePodkła d chyba jeszcze bardziej to podkreśla.W poniedziałek mam kilka spotkań z klientami i aż na samą myśl się boję,że z taką gębą pójdę
a po ilu dniach zaczęła CI schodzić skóra? bo ja wczoraj zrobiłam, a dziś jest gładziutka, ale nie wygląda tak jakby miała zamiar się zacząć łuszczyć
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 09:04   #4953
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a po ilu dniach zaczęła CI schodzić skóra? bo ja wczoraj zrobiłam, a dziś jest gładziutka, ale nie wygląda tak jakby miała zamiar się zacząć łuszczyć
Ja też byłam pewna,że moja nie zacznie się łuszczyćSkóra zaczęła złazić w środę.Czwartek-piątek było najgorzej.Wczoraj po wieczornym umyciu buzi gdzieś te skórki zniknęły i już się cieszyłam,że sobie poszły,ale dzisiejszy podkład "pokazał"że dalej sąchoć już mniej ich niż wczoraj.Tak liczę,że do poniedziałku sobie pójdą

Aga a Ty po zrobieniu peelingu po ilu dniach wracasz(o ile w ogóle)do stosowania toniku?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 09:18   #4954
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też byłam pewna,że moja nie zacznie się łuszczyćSkóra zaczęła złazić w środę.Czwartek-piątek było najgorzej.Wczoraj po wieczornym umyciu buzi gdzieś te skórki zniknęły i już się cieszyłam,że sobie poszły,ale dzisiejszy podkład "pokazał"że dalej sąchoć już mniej ich niż wczoraj.Tak liczę,że do poniedziałku sobie pójdą

Aga a Ty po zrobieniu tonik po ilu dniach wracasz(o ile w ogóle)do stosowania toniku?
chciałam od razu zacząć stosować tonik ale zaczynam się zastanawiać czy nie jestem zbyt lekkomyślna
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 09:26   #4955
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
chciałam od razu zacząć stosować tonik ale zaczynam się zastanawiać czy nie jestem zbyt lekkomyślna
No ja się znowu zastanawiam czy mogę wrócić do niego za dzień?dwa?ale sama nie wiem...
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 10:45   #4956
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Mialam mydelko naturalne, ale mi wysuszylo skore, nie pamietam dokladnie jakiej firmy. Czy mydelka nie zostawiaja osadu na skorze ?? Moze aleppo byloby ok ? Uzywam do ciala mydla z czarnych oliwek http://www.drogerianaturalna.pl/mydl...ch-oliwek.html -jest naprawde fajne, tylko ze troszke swadzi , ale nakladam balsam Jasona i zapaszek znika Moze sprobuje na twarz...jest wydajne
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam żadnego osadu na twarzy, zwłaszcza że potem używam jeszcze glinki. Ale mydełko, tak jak inne środki myjące, warto używać z gąbeczką, np. Calypso z Rossmanna. Wtedy przy opłukiwaniu twarzy za pomocą gąbeczki zmyje się też pozostałości kosmetyku (patent opisany na blogu naszych Dziewczyn - http://ekokosmetyczka.blogspot.c om/2012/03/gabeczki-celulozowe-pozornie-prosta-i.html). Aleppo niektórym bardzo służą do twarzy. Ja akurat mam marsylskie - oliwkowe i za nim nie przepadam, ale to tylko moja opinia. Wachlarzyk je lubi.

Margoltka polecała migdałowy krem myjący dr. Hauschka i własnoręcznie ukręconą wersję tego kremu. Chwali też plastelinki z Lawendowej Farmy. Myślę, że te kosmetyki mogą zastąpić glinki i też by się nadawały do dwufazowego mycia. http://zielony-koszyczek.blogspot.com - możesz poszukać wpisów.
Ja mydeł do mycia twarzy uzywam od bardzo dawna.
Nigdy nie używam do tego celu narzedzi pomocniczych typu gąbka - normalnie myję twarz namydlonymi rękami i nigdy nie miałam problemu ze zmyciem w ten sposób makijazu. Z gąbeczkami nie chce mi sie codziennie bawić...... Aleppo jest świetne, ale to dość trudny przeciwnik dla niektórych - może na poczatek spróbuj cos mniej kaprysnego . Żaden osad na buzi zostaje. Przetestuj na twarzy te mydełko, które masz - jak nie sprawdzisz to sie nie dowiesz
Jeśli o mnie chodzi skłaniam sie bardziej w kierunku mydełek tuli - jakos tak lepiej sie z nimi dogaduje chyba. Kokosowe, z jedwabiem, jakies oliwkowe chyba mają (ale nie to z weglem) powinny byc nawilżające. Zresztą jak przejrzysz ich ofertę to napewno cos znajdziesz. weź sobie wersje mini jak sie zdecydujesz. To sa naprawde fajne mydełka na spróbowanie tego sposobu mycia twarzy, jak Ci podpasuje to będziesz szukac czegos bardziej "wyrafinowanego" typu aleppo - taka jest moja propozycja

Oczywiście oprócz mydełek, olejków jest mnóstwo innych rzeczy do mycia twarzy - musisz sie zdecydowac od czego zacząć poszukiwania tego najlepszego dla siebie.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-31 o 10:47
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 11:21   #4957
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Anulka i jak ta pianka Alverde? ^^ A, i swoją drogą, mogłabyś coś powiedzieć o ich lakierze? Warty kupna? Mam ochotę sobie sprezentować coś do włosów
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 11:29   #4958
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

DZiekuje za porady
Wlasnie przeszukuje sklep z glinka biala Logony, czy ta glinka to jest w wersji z kwiatem lotosu, czy moze to jest jedna z odmian ?( Ciemna jestem trochu) Widzialam tez, wersje sypka, czy taka tez bedzie dobra ?

W sklepie e-natura zamierzam kupic serum z wit c, macie jakies doswiadczenia z tymi serami ?

eh nie wiem co mam kupic
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 11:37   #4959
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
DZiekuje za porady
Wlasnie przeszukuje sklep z glinka biala Logony, czy ta glinka to jest w wersji z kwiatem lotosu, czy moze to jest jedna z odmian ?( Ciemna jestem trochu) Widzialam tez, wersje sypka, czy taka tez bedzie dobra ?

W sklepie e-natura zamierzam kupic serum z wit c, macie jakies doswiadczenia z tymi serami ?

eh nie wiem co mam kupic
A to coś nowego - dziewczyny przeważnie nie wiedzą, czego by tu nie kupować
Są dwa rodzaje glinek Logony - z lotosem i z paczulą, w wersji sypkiej i w paście.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 11:47   #4960
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja mydeł do mycia twarzy uzywam od bardzo dawna.
Nigdy nie używam do tego celu narzedzi pomocniczych typu gąbka - normalnie myję twarz namydlonymi rękami i nigdy nie miałam problemu ze zmyciem w ten sposób makijazu. Z gąbeczkami nie chce mi sie codziennie bawić...... Aleppo jest świetne, ale to dość trudny przeciwnik dla niektórych - może na poczatek spróbuj cos mniej kaprysnego . Żaden osad na buzi zostaje. Przetestuj na twarzy te mydełko, które masz - jak nie sprawdzisz to sie nie dowiesz
Jeśli o mnie chodzi skłaniam sie bardziej w kierunku mydełek tuli - jakos tak lepiej sie z nimi dogaduje chyba. Kokosowe, z jedwabiem, jakies oliwkowe chyba mają (ale nie to z weglem) powinny byc nawilżające. Zresztą jak przejrzysz ich ofertę to napewno cos znajdziesz. weź sobie wersje mini jak sie zdecydujesz. To sa naprawde fajne mydełka na spróbowanie tego sposobu mycia twarzy, jak Ci podpasuje to będziesz szukac czegos bardziej "wyrafinowanego" typu aleppo - taka jest moja propozycja

Oczywiście oprócz mydełek, olejków jest mnóstwo innych rzeczy do mycia twarzy - musisz sie zdecydowac od czego zacząć poszukiwania tego najlepszego dla siebie.
A ja Ci powiem, że gąbką mi się myje o wiele łatwiej. Nie muszę nawet podnosić mydełka, tylko je pocieram. Wydaje mi się też, że dzięki temu mniej się ono moczy i wolniej zużywa. Chociaż w przypadku tego marsylskiego, to wołałabym, żeby się skończyło jak najszybciej. Jedyny minus, to że trzeba dbać o gąbeczkę, ale da się przeżyć.

Gdybym miała teraz wybierać, to pewnie też zaczęłabym od LF (mydełka dla wrażliwców) albo Tuli. Mydła Alepii zdecydowanie za "hardcorowe" na początek.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
DZiekuje za porady
Wlasnie przeszukuje sklep z glinka biala Logony, czy ta glinka to jest w wersji z kwiatem lotosu, czy moze to jest jedna z odmian ?( Ciemna jestem trochu) Widzialam tez, wersje sypka, czy taka tez bedzie dobra ?
Logona ma 2 rodzaje glinek: białą z lotosem i brązową z paczulą, w wersjach - sypka lub gotowa pasta. Ja wolę gotową, bo mniej zabawy, ale trzeba się liczyć z tym, że z czasem się rozwarstwia (wypływa z niej trochę wody). Na biopiekno.pl są te glinki i jest teraz promocja na dostawę paczkomatami do końca marca (czyli dzisiaj) - kosztuje tylko 1 zł.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-03-31 o 11:49
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 11:49   #4961
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Ooo tak olejowanie sprawia, że na naszych oczach dzieje się cud. Nareszcie mam włosy jak z reklamy.

Co do HiPP to nadal w Tesco i innych takich mnóstwo tych kosmetyków jest.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 12:03   #4962
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ooo tak olejowanie sprawia, że na naszych oczach dzieje się cud. Nareszcie mam włosy jak z reklamy.

Co do HiPP to nadal w Tesco i innych takich mnóstwo tych kosmetyków jest.
A jakie oleje aktualnie stosujesz, który Ci najbardziej pomaga?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 12:08   #4963
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A jakie oleje aktualnie stosujesz, który Ci najbardziej pomaga?
Wcześniej miałam Alterrę i nie robiła nic. Teraz mam sam jojoba i działa świetnie. Oprócz tego nakładam jeszcze maskę z Alterry, która też rewelacyjnie działa. W kolejce czeka olej kokosowy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 12:25   #4964
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Anulka i jak ta pianka Alverde? ^^ A, i swoją drogą, mogłabyś coś powiedzieć o ich lakierze? Warty kupna? Mam ochotę sobie sprezentować coś do włosów
pianka bardzo fajna!
Nie ma takiego efektu skrzypiących włosów. włosy nie traca na blasku i są mięciutkie - pianka wcale nie usztywnia. Dodaje objętości i pomaga w układaniu. Następnego dnia włosy mam w mniejszym bałaganie niż bez pianki
Ale nie działa ona tak mocno jak te chemiczne - nie usztywnia, włosy sa nadal elastyczne i sypkie. Działa duuuużo delikatniej, ale mi własnie to odpowiada. Nie lubie mieć fryzury az tak utrwalonej, że włos nie drgnie (przejaskrawiam oczywiście)
Mi się bardzo podoba. lavera bardziej przypomina w działaniu te chemiczne. Tak więc jak kto lubi. No i zalezy jakiego efektu sie oczekuje.
Lakieru nie uzywałam jeszcze. Postaram sie to zmienić

Co do oleju - jeśli chcesz dać włosom mocnego kopa to polecam sesę (wiem, nudna jestem z tą sesą ale ona uratowała moje włosy i do tej pory nie znalazłam godnego następcy). Ostatnio dodaję do sesy 1/4 oleju rycynowego i włosy są takie super sprężyste, skaczą jak na sprężynkach!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-31 o 12:27
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 12:35   #4965
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Powiem wam, że po pierwszym umyciu po Cassi włosy jednak były trochę fajniejsze. Wyglądały na zdrowsze, były takie gładkie, ale nie było żadnego wow. Niestety już po następnym myciu nie było tego efektu, więc kicha. Za to bardzo fajnie wpłynęła henna na skórę głowy
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 12:59   #4966
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczyny przepraszam, ze tak mecze ale tak bardzo chce juz zlozyc zamowienie, bo w koncu kupie znowu jakas glupote w aptece za rogiem
Mialyscie jakies pianki do zmywania makijazu z lavery , madary lub innych dostepnych marek w Polsce? Chce zlozyc zamowienie w matique...zauwazylam obnizke na glinke logony i jest tam tez pare innych produktow ktore chcialam kupic...jak szampon eubiona. Chcialam zlozyc zamowienie w jednym sklepie, zeby nie tracic na przesylki.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pianka bardzo fajna!
Nie ma takiego efektu skrzypiących włosów. włosy nie traca na blasku i są mięciutkie - pianka wcale nie usztywnia. Dodaje objętości i pomaga w układaniu. Następnego dnia włosy mam w mniejszym bałaganie niż bez pianki
Ale nie działa ona tak mocno jak te chemiczne - nie usztywnia, włosy sa nadal elastyczne i sypkie. Działa duuuużo delikatniej, ale mi własnie to odpowiada. Nie lubie mieć fryzury az tak utrwalonej, że włos nie drgnie (przejaskrawiam oczywiście)
Mi się bardzo podoba. lavera bardziej przypomina w działaniu te chemiczne. Tak więc jak kto lubi. No i zalezy jakiego efektu sie oczekuje.
Lakieru nie uzywałam jeszcze. Postaram sie to zmienić

Co do oleju - jeśli chcesz dać włosom mocnego kopa to polecam sesę (wiem, nudna jestem z tą sesą ale ona uratowała moje włosy i do tej pory nie znalazłam godnego następcy). Ostatnio dodaję do sesy 1/4 oleju rycynowego i włosy są takie super sprężyste, skaczą jak na sprężynkach!
Gdzie mozna dostac ten olej
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:02   #4967
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Gdzie mozna dostac ten olej
helfy.pl, mają siedzibę we Wrocławiu.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:07   #4968
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Jeszcze shea.pl, maja chyba tańszą przesyłkę i odbiór w Wawie.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:08   #4969
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
helfy.pl, mają siedzibę we Wrocławiu.
Gdzie ? Moj brat tam mieszka, jego moze nie pomecze, ale bratowa I mam zamiar tam pojechac wiec tak czy owak
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 13:14   #4970
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Gdzie ? Moj brat tam mieszka, jego moze nie pomecze, ale bratowa I mam zamiar tam pojechac wiec tak czy owak
Na Hallera 8.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:21   #4971
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Swoją drogą, mhm , napisałam do JMO, i okazało się, że przenoszą siedzibę pod W-wę, i w tej nowej nie będzie można kupować ani odbierać kosmetyków i próbek A w pozostałych sklepach nie można kupować próbek więc trochę kicha.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:28   #4972
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczyny z racji, że zaraz kończy nam się IV część wątku to założyłam już kolejną.
Podaję link: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=604908
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-03-31 o 13:31
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:29   #4973
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Swoją drogą, mhm , napisałam do JMO, i okazało się, że przenoszą siedzibę pod W-wę, i w tej nowej nie będzie można kupować ani odbierać kosmetyków i próbek A w pozostałych sklepach nie można kupować próbek więc trochę kicha.
a to pech; jeszcze w lutym jeździłam do nich na Puławską...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:30   #4974
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Korah, myślisz, że u mnie ta biała glinka z kwiatem lotosu by się sprawdziła?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:36   #4975
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Przetestowałam (dzięki Wam ) kosmetyki JMO wszystko to co mają w wersji próbkowej. Z pielęgnacji dobre jest serum z wit.C (chociaz na kolana nie powaliło, wole swoje) z szamponów może być ten z miodem i hibiskusem, dość dobra odżywka to ta z lawendą i avokado.
Natomiast bardzo mi odpowiada żel do stylizacji slodka pomarańcza i proteiny jedwabiu. Włosy błyszczące, lejące się, zdyscyplinowane, nie sklejone, nie obciążone (następnego dnia również świetne, mozna poprawić nakładając na suche włosy u mnie nie jest to konieczne) uniesione u nasady i zwiększona objętość, a przy tym naturalny wygląd. Dla moich włosów delikatnych, suchych i z dużą ilością 'bejbików' (po sesie i heenarze) doskonały. Własnie kupiłam 30 szt. próbek
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:44   #4976
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
tutaj też jest dostępne botani
i jakie obniżki na 100% Pure !!

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/promotions


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
W Warszawie pada śnieg
U nas leje, głowa mnie dziś boli od tej pogody

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Odnośnie kosmetyków Hipp w Rossmanie:
"Potwierdzamy tę informacje, zmniejszyliśmy asortyment kosmetyków z serii HiPP BabySanft w sieci Rossmann. Jednak te kosmetyki nadal znajdują się w sprzedaży w innych dużych sieciach handlowych, jak i w naszym sklepie internetowym" (cytat z maila od nich)


Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, ze tak mecze ale tak bardzo chce juz zlozyc zamowienie, bo w koncu kupie znowu jakas glupote w aptece za rogiem
Mialyscie jakies pianki do zmywania makijazu z lavery , madary lub innych dostepnych marek w Polsce? Chce zlozyc zamowienie w matique...zauwazylam obnizke na glinke logony i jest tam tez pare innych produktow ktore chcialam kupic...jak szampon eubiona. Chcialam zlozyc zamowienie w jednym sklepie, zeby nie tracic na przesylki.
Do oczyszczania twarzy polecam ten krem Alvy, tylko on też jest glinkowy, tak jak Logona wulkaniczna, albo coś od AMB. Madary mam mleczko, ale nie powaliło mnie na kolana, . Fajne, ale nie warte tej ceny. Polecam też maseczke z hibiskusem Balm Balm, ona jest z peelingiem. Born to bio mleczko raczej odradzam. A z szamponów i odżywek ponoć dobra jest seria różana Lavery.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:55   #4977
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jeszcze kończymy tamten wątek. Założyłam wcześniej troszkę.
meeh, pierdoła



Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Przetestowałam (dzięki Wam ) kosmetyki JMO wszystko to co mają w wersji próbkowej. Z pielęgnacji dobre jest serum z wit.C (chociaz na kolana nie powaliło, wole swoje) z szamponów może być ten z miodem i hibiskusem, dość dobra odżywka to ta z lawendą i avokado.
Natomiast bardzo mi odpowiada żel do stylizacji slodka pomarańcza i proteiny jedwabiu. Włosy błyszczące, lejące się, zdyscyplinowane, nie sklejone, nie obciążone (następnego dnia również świetne, mozna poprawić nakładając na suche włosy u mnie nie jest to konieczne) uniesione u nasady i zwiększona objętość, a przy tym naturalny wygląd. Dla moich włosów delikatnych, suchych i z dużą ilością 'bejbików' (po sesie i heenarze) doskonały. Własnie kupiłam 30 szt. próbek
możesz coś napisać o swoim serum z wit. C? Jakiś przepis?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:01   #4978
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Korah, myślisz, że u mnie ta biała glinka z kwiatem lotosu by się sprawdziła?
Ale w czym konkretnie?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:05   #4979
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

A wiedziałyście, że kosmetyki JMO są też na strawberrynet? Mają niższe ceny, darmową wysyłkę i zwracają ewentualne koszty cła. Kiedyś coś u nich zamawiałam i doszło bez problemu.

edit.
Oczywiście nie mają wszystkiego, ale produkty pojawiają się i znikają co jakiś czas.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-03-31 o 14:07
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:08   #4980
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Ja stosuję stary wedrujący po wizażu przepis na wodne serum
hydrolat/woda 7 ml + witC 2ml +alkohol 3 kropelki+ wit.E 5 kropelek i kw. felurowy 0,5 ml.
Jest też prostsza wersja woda (ampułki) 10 ml + kw.askorbinowy 1,7 ml + 3 kr.alkoholu.
Teraz kupiłam olejową wersję wit. C i stosuje w formie olejku 10%. Następną porcję chyba zrobię 15%.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.