Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-01, 12:05   #1621
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem, że na ali najlepiej jest kupować te dość drogie ciuchy (jak na chiny) za 100-300zł, bo dopiero wtedy są spoko jakości. Taka narzutko-szmatka, nawet jeśli przyjdzie podobna, będzie koszmarnej jakości, do założenia na raz.
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Sylvia, narzutka bardzo w moim guście, jednak nie chce mi się wierzyć, że przyjdzie taka, jak na obrazku. Ilekroć zamawiałam jakąś chińszczyznę, to na żywo okazywała się za krótka/za szeroka/dziwnie skrojona.
Też tego się obawiam... Kurczę, podejrzewam, że rozmiarowo to będzie okok, ale stracham się o materiał. Pewnie będzie to cienka szmatka - tak jak Iamxshi mówi.



Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Bardzo fajna ta bluza! Ogólnie bluzy, to nie jest mój ubiór codzienny, ale od czasu do czasu bardzo lubię się w nie ubrać a rajstopy plus wielka bluza i fajne botki bardzo mi się podobają, z tym, że rajtki wolę kryjące.

Natomiast szmatka na ali ma rzeczywiście niezwykły krój. Nie mam kompletnie doświadczenia z chińskimi sklepami, ale moja szyjąca kuzynka kupuje tam akcesoria do szycia typu koronki, tasiemki itp i twierdzi, że niczym nie różnią się od tych polskich poza wielokrotnie niższą ceną. Ile kosztuje taka sukienka? Jak rzeczywiście tak mało, jak głoszą legendy, to może warto zaryzykować?
Bluzę w końcu wzięłam inną (dział męski, house), w załączeniu częsciowe jej zdjęcie - zakochałam się w napisach. Na rękawach pisze "unusual insomnia". Z reguły nie znoszę ubrań z napisami - to zasadniczo druga taka rzecz z napisami (pierwsza jest zwykła koszulka z napisem "trust me, I'm a psychologist" )

Tutaj jak widać wychodzi 70 zł i taka cena to już według mnie nie są znowu grosze (jak na ali, oczywiście) - ja nie lubię nba ciuchy kasy wydawać dużo, chociaż właśnie na ali to juz przepuściłam duże sumy. Wolę nawet nie liczyć ile kasy i zamwień poszło...

edt.
sprawdziłam ile zamówień poszło mi przez 3 lata... 290.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 123.jpg (347,6 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2018-01-01 o 12:13
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 21:12   #1622
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Bluzę w końcu wzięłam inną (dział męski, house), w załączeniu częsciowe jej zdjęcie - zakochałam się w napisach. Na rękawach pisze "unusual insomnia". Z reguły nie znoszę ubrań z napisami - to zasadniczo druga taka rzecz z napisami (pierwsza jest zwykła koszulka z napisem "trust me, I'm a psychologist" )

Tutaj jak widać wychodzi 70 zł i taka cena to już według mnie nie są znowu grosze (jak na ali, oczywiście) - ja nie lubię nba ciuchy kasy wydawać dużo, chociaż właśnie na ali to juz przepuściłam duże sumy. Wolę nawet nie liczyć ile kasy i zamwień poszło...

edt.
sprawdziłam ile zamówień poszło mi przez 3 lata... 290.
Też fajna ta bluza. Jak lubisz ciekawe bluzy, to polecam imprezy typu targi mody niezależnej czy kiermash (jeśli masz w okolicy, w Krakowie są regularnie co parę miesięcy). Spośród różnych dziwacznych ciuchów, bluz jest zawsze najwięcej, ceny średnie, ale nie zabijają.
Ja lubię bluzy z kapturem m.in. z tej marki http://mussfashion.com/. W tym momencie akurat z bluz chyba nie mają nic ciekawego (pewnie po świętach), ale robią krótkie serie i co chwile pojawiają się nowe modele.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 10:16   #1623
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Załącznik 7368946Dziewczyny, jakby któraś szukała efektownej kiecki allsaints to polecam tą, aktualnie na przecenie https://www.zalando.pl/allsaints-riv...1c024-k11.html.
UWAGA: na allegro opisana jest jako ciemnoniebieska, więc się wahałam przed kupnem, natomiast okazało się, że jest czarna, chyba, że jestem daltonistką. Robi fajny efekt na figurze.
Ha, na zalando wyprzedana, a na oficjalnej stronie All Saints jest jeszcze... za polowe tej ceny
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 11:38   #1624
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ha, na zalando wyprzedana, a na oficjalnej stronie All Saints jest jeszcze... za polowe tej ceny
Wzięłaś? Gratulacje Czyli ja przepłaciłam, ale nie żałuję, bo w zeszłym miesiącu miałam pieniądze, a w tym już nie i wściekła bym się, jak by mi przeszła koło nosa
Poszłam Twoim śladem i zainwenstowałam w wyjazd w cieplejsze rejony, więc problem wyprzedaży już mnie nie dotyczy
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 12:59   #1625
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Wzięłaś? Gratulacje Czyli ja przepłaciłam, ale nie żałuję, bo w zeszłym miesiącu miałam pieniądze, a w tym już nie i wściekła bym się, jak by mi przeszła koło nosa
Poszłam Twoim śladem i zainwenstowałam w wyjazd w cieplejsze rejony, więc problem wyprzedaży już mnie nie dotyczy
Tak, 42 funty plus przesylka Wsciekłabym sie, gdybym zdążyła ją kliknąć na zalando za 100 euro
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 13:23   #1626
asiaaa3
Raczkowanie
 
Avatar asiaaa3
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem, że na ali najlepiej jest kupować te dość drogie ciuchy (jak na chiny) za 100-300zł, bo dopiero wtedy są spoko jakości. Taka narzutko-szmatka, nawet jeśli przyjdzie podobna, będzie koszmarnej jakości, do założenia na raz.
Z doświadczenia wiem (ponad 1500 zamówień na aliexpress ), że ubrania w okolicach 20$ są już dobrej jakości i w niczym nie odbiegają jakości od ubrań z sieciówek.
__________________
Moje chińskie zakupy - znajdziesz u mnie recenzje i realne zdjęcia, poradniki o tym jak kupować, żeby się nie naciąć oraz ZNIŻKI do sprawdzonych przeze mnie sprzedawców.



asiaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 13:29   #1627
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

42 funty? Hmm... Na zalando można oddać, a ja w niej jeszcze nie chodziłam. Jeśli będzie mój rozmiar to może zrobię ten sprytny myk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-04, 13:40   #1628
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiaaa3 Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem (ponad 1500 zamówień na aliexpress ), że ubrania w okolicach 20$ są już dobrej jakości i w niczym nie odbiegają jakości od ubrań z sieciówek.
Dla mnie dobrej jakości i ubrania z sieciówek nie idzie zbytnio w parze. Za 20$ dostawałam krzywe szwy, wystające nitki i głównie 100% poliester.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 07:45   #1629
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
42 funty? Hmm... Na zalando można oddać, a ja w niej jeszcze nie chodziłam. Jeśli będzie mój rozmiar to może zrobię ten sprytny myk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sa jeszcze wszystkie rozmiary oprocz L
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 11:23   #1630
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiaaa3 Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem (ponad 1500 zamówień na aliexpress ), że ubrania w okolicach 20$ są już dobrej jakości i w niczym nie odbiegają jakości od ubrań z sieciówek.
oo to ciekawe, masz jakies wlasne zdjecia tych ciuchow?
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 01:43   #1631
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Robiłyście zakupy w sklepie https://www.emp-shop.pl?

Znalazłam tu kurtkę zimową, dokładnie tę https://www.emp-shop.pl/p/meralda/36...azimowa.365531

Na Zalando nie udało mi się jej kupić w korzystnej cenie, a tu jest za połowę ceny. W zakładkach mam jeszcze tę https://www.emp-shop.pl/p/karina/355607.html i nie wiem, którą brać.

Edytowane przez ja i moj kot
Czas edycji: 2018-01-06 o 01:44 Powód: błąd
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-06, 07:15   #1632
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Sa jeszcze wszystkie rozmiary oprocz L
Dzięki za cynk Udało mi się dorwać S. Różnica, biorąc pod uwagę przesyłkę, nie wyszła jakaś strasznie gigantyczna, niemniej jednak zaoszczędziłam ponad stówę.

Cytat:
Napisane przez ja i moj kot Pokaż wiadomość
Robiłyście zakupy w sklepie https://www.emp-shop.pl?

Znalazłam tu kurtkę zimową, dokładnie tę https://www.emp-shop.pl/p/meralda/36...azimowa.365531

Na Zalando nie udało mi się jej kupić w korzystnej cenie, a tu jest za połowę ceny. W zakładkach mam jeszcze tę https://www.emp-shop.pl/p/karina/355607.html i nie wiem, którą brać.
Nie znam tego sklepu. Kurtki spoko, bardzo podobne do siebie. Chyba wzięłabym po prostu tańszą
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 08:03   #1633
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Dzięki za cynk Udało mi się dorwać S. Różnica, biorąc pod uwagę przesyłkę, nie wyszła jakaś strasznie gigantyczna, niemniej jednak zaoszczędziłam ponad stówę.



Nie znam tego sklepu. Kurtki spoko, bardzo podobne do siebie. Chyba wzięłabym po prostu tańszą
Mi wyszlo łącznie 40 euro mniej niż na zalando, to prawie połowa. Z all saints spodobały mi się jeszcze szare klapki Gianna, ale też już wykupione zanim się namyśliłam, nawet link już nie działa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 08:15   #1634
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Mi wyszlo łącznie 40 euro mniej niż na zalando, to prawie połowa. Z all saints spodobały mi się jeszcze szare klapki Gianna, ale też już wykupione zanim się namyśliłam, nawet link już nie działa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się jeszcze podobała jedna sukienka, ale udało mi się wyrzucić ją z głowy. Czy planujesz nosić tą "naszą" dopiero w lecie, czy już teraz? Ja kombinuję z body pod spodem. Mam kilka zwykłych i siatkowe, które powinno fajnie wyglądać.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 08:29   #1635
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Hmm moim zdaniem to jednak typowo letnia sukienka, ale już w lutym lecę na wakacje, więc będzie okazja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 10:40   #1636
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja lecę w marcu, ale obawiam się, że we Włoszech raczej nie będzie jeszcze wtedy wystarczająco ciepło Niemniej jednak z body pod spodem i botkami naprawdę fajnie wygląda.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 13:08   #1637
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Odkryłam ciekawą markę obuwniczą na zalando
klik
Chociaż pewnie znacie

Red - for ju może? Czy już Ci się zmienił gust? Ja nie wiem, te buty są tak paskudne, że aż fajne
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 15:35   #1638
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Odkryłam ciekawą markę obuwniczą na zalando
klik
Chociaż pewnie znacie

Red - for ju może? Czy już Ci się zmienił gust? Ja nie wiem, te buty są tak paskudne, że aż fajne
Venezia ma czasem modele AS w niższych cenach. Stamtąd mam wszystkie swoje asy
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 16:05   #1639
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Odkryłam ciekawą markę obuwniczą na zalando
klik
Chociaż pewnie znacie

Red - for ju może? Czy już Ci się zmienił gust? Ja nie wiem, te buty są tak paskudne, że aż fajne
Moja droga, toć ja się do nich od lat ślinię Mam jedną parę ichniejszych sandałów i jedne botki "inspirowane".
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-27, 11:53   #1640
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja mam A.S. i z zalando i kilka par tej marki z Venezii (rzeczywiście są w nieporównywalnie niższych cenach), ale obraziłam się na nie, bo wszystkie po sezonie noszenia wyglądają jak po dobrych paru latach ciorania. IMO nie warte swojej ceny, chociaż bardzo wygodne. Jak byłam w lecie w Rzymie znalazłam całą ulicę obsadzoną sklepami z butami w tym stylu, w tym A.S. w jeszcze niższych cenach niż w Venezii, a niektóre innych marek znacznie ciekawsze od nich. Wybór przeogromny. Żeby było śmieszniej, ten wysyp butów motocyklowych znajduje się tuż przy murze Watykanu. Pewnie papieże chodzą tam po godzinach pracy i kupują buty na spacery incognito.
Lecę do Rzymu za miesiąc i strategicznie wynajęłam hotel właśnie tuż obok tej ulicy. Tym razem będę polować na botko-sandały. Swoją drogą Włochy to świetne miejsce na zakupy odzieżowe, mnóstwo fikuśnych ciuchów w umiarkowanych cenach, w tym wyrafinowanie-rockowych. Obok butów, polecam zwłaszcza, jak ktoś poszukuje ramonesek czy innych ciuchów ze skóry, są śmiesznie tanie.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 20:23   #1641
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Rawita , dzieki za polecenie Muss Fashion. Ja się zakochałam w ciuchach Edyty Jermacz i Cub Clothes!

Przez całą zimę szukałam nowego płaszcza i ostatecznie trzecią zimę przelatałam w wysłużonym płaszczysku Adrianna Damianii (załącznik). Nie mogę znaleźć płaszcza z asymetrycznym zapięciem takiego jak ten, z równie ogromnym (albo większym) kapturzyskiem jak znajdę, to płaszcz okazuje się nadawać tylko na jesień... Budżet do 600 PLN i zdecydowanie poszukuje czarnego. Polecicie coś?


Załączam Wam jeszcze fotę projektu płaszcza od Cub clothes (trzecie zdjęcie) - jest "ninja" kaptur, ale jak dla mnie za mały i nie wiem czy nadaje się na zimę ten model. Płaszcz mimo wszystko całkiem uroczy, tylko.. kapturzysko poproszę...

edt. Wyszukałam jeszcze jeden fajny model od 100% synthetic (załącznik: drugie zdjęcie), ale niestety tutaj nie ma ani kaptura, ani zimowego grzania... a na zalando trafiłam na ładniusi z Only, ale co z tego jak nie jest dostępny (pod czwartku mam ustawione przypomnienie o dostępności S lub M) - klik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FB_IMG_1517170881393.jpg (87,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dyplomata.jpg (57,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ninja 30.jpg (239,9 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2018-01-28 o 20:54
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 20:34   #1642
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

delete.

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2018-01-28 o 20:42
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 08:07   #1643
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ciężka sprawa, też lubię taki fason i ilekroć szukałam nie mogłam niczego znaleźć. A jakbyś kupiła jakiś płaszcz bez kaptura, a kaptur osobno? Widywałam w sieci kaptury-opończe czy raczej szale.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 08:11   #1644
TelephoneDesire
Evil olivE
 
Avatar TelephoneDesire
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 531
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Rawita , dzieki za polecenie Muss Fashion. Ja się zakochałam w ciuchach Edyty Jermacz i Cub Clothes!

Przez całą zimę szukałam nowego płaszcza i ostatecznie trzecią zimę przelatałam w wysłużonym płaszczysku Adrianna Damianii (załącznik). Nie mogę znaleźć płaszcza z asymetrycznym zapięciem takiego jak ten, z równie ogromnym (albo większym) kapturzyskiem jak znajdę, to płaszcz okazuje się nadawać tylko na jesień... Budżet do 600 PLN i zdecydowanie poszukuje czarnego. Polecicie coś?


Załączam Wam jeszcze fotę projektu płaszcza od Cub clothes (trzecie zdjęcie) - jest "ninja" kaptur, ale jak dla mnie za mały i nie wiem czy nadaje się na zimę ten model. Płaszcz mimo wszystko całkiem uroczy, tylko.. kapturzysko poproszę...

edt. Wyszukałam jeszcze jeden fajny model od 100% synthetic (załącznik: drugie zdjęcie), ale niestety tutaj nie ma ani kaptura, ani zimowego grzania... a na zalando trafiłam na ładniusi z Only, ale co z tego jak nie jest dostępny (pod czwartku mam ustawione przypomnienie o dostępności S lub M) - klik.

Znam jedną markę z Wielkiej Brytanii która szyje płaszcze w takim stylu jak ten na pierwszym zdjęciu. Niestety nie są to rzeczy tanie, bo dziewczyna szyje to ręcznie i ilość jest tez ograniczona.
Nazwa marki to Church of Sanctus, i warto wspomnieć że te ubrania są 100% wegańskie, także jeśli szukasz wełny lub skóry to nie polecam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We loved with a love that was more than love.
TelephoneDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 09:59   #1645
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ciężka sprawa, też lubię taki fason i ilekroć szukałam nie mogłam niczego znaleźć. A jakbyś kupiła jakiś płaszcz bez kaptura, a kaptur osobno? Widywałam w sieci kaptury-opończe czy raczej szale.
Doskonały pomysł z tym doszyciem kaptura. Zapłaciłabym pewnie z 50 u krawca i za kaptur ze stówę.. dobra opcja. Pytanie tylko gdzie dostać takie "opończe"... Zacznę poszukiwania jak w ciągu miesiąca nie dorwę płaszcza z legalnym kapturzyskiem już wiem jak wyglądałby idealny kaptur... poniżej wrzucam link i w załączeniu zdjęcie od marki polecanej przez koleżankę TelephoneDesire.

Cytat:
Napisane przez TelephoneDesire Pokaż wiadomość
Znam jedną markę z Wielkiej Brytanii która szyje płaszcze w takim stylu jak ten na pierwszym zdjęciu. Niestety nie są to rzeczy tanie, bo dziewczyna szyje to ręcznie i ilość jest tez ograniczona.
Nazwa marki to Church of Sanctus, i warto wspomnieć że te ubrania są 100% wegańskie, także jeśli szukasz wełny lub skóry to nie polecam.
O frejo... zakochałam się i już wiem, że nigdy nie będę zadowolona z płaszcza dopóki nie będę mniała czegos takiego : http://churchofsanctus.com/shop/asyl...ion-dark-wolf/
Oto NAJPIĘKNIEJSZY płaszcz jaki widziałam! i ten mega kożuch przy mega kapturze... Nie wiem czy Ci dziękować za polecenie Church of Sanctus czy też płakać nad swoją niedolą i kwotą jaką przyszłoby mi zapłacić za płaszcz od nich...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DarkWolf3.jpg (310,3 KB, 52 załadowań)
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 10:18   #1646
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Doskonały pomysł z tym doszyciem kaptura. Zapłaciłabym pewnie z 50 u krawca i za kaptur ze stówę.. dobra opcja. Pytanie tylko gdzie dostać takie "opończe"... Zacznę poszukiwania jak w ciągu miesiąca nie dorwę płaszcza z legalnym kapturzyskiem
Właściwie chodziło mi o noszenie kaptura osobno. Np. Hultaj Polski ma, ale to dresówki, nie sprawdzą się podczas śnieżycy: https://sklep.hultajpolski.pl/kapturro

Ten płaszcz z Hameryki piękny Chociaż dół wydaje się cieniutki, jesienny.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 12:34   #1647
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Właściwie chodziło mi o noszenie kaptura osobno. Np. Hultaj Polski ma, ale to dresówki, nie sprawdzą się podczas śnieżycy: https://sklep.hultajpolski.pl/kapturro

Ten płaszcz z Hameryki piękny Chociaż dół wydaje się cieniutki, jesienny.
Właśnie na Hultaja już trafiłam... nmie mogłam się wręcz powstrzymać i od razu zaczełam poszukiwania "w razie gdyyyyby". Powiem Ci, że te kapturki z Hultaja sa fajne całkiem i wydaje mi się osobiście, że wystarczające jeśli chodzi o GRZEWCZOŚĆ

Ok. Jest szansa, że zdecyduję się na projekt na zamówienie u Edytki Jetmacz. Dogadałyśmy się, że może mi doszyć gigantyczne kapturzysko do projektu w załączniku, a nawet zrobić ewentualnie krótszy - jeśli bym chciała... Sama nie wiem czy chcieć bo ładny taki długi, ale musiałabym się odważyć do niego.
Jedyny mój dylemat to teraz jego grubość i przydatność na zimę. Edyta mówi, że nadaje sie na zimę jeśli nie spaceruje się dużo i nie jest zmarzluchem. Nie wiem czy ryzykować, bo w przypadku projektów indywidualnych nie ma mozliwości zwrotu. Ogólnie cenowo spoko bo 420 PLN.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (55,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (52,0 KB, 45 załadowań)
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 13:24   #1648
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Jedyny mój dylemat to teraz jego grubość i przydatność na zimę.
A on ma jakąś podszewkę chociażby? Wygląda na jednowarstwowy, taka wełniana (?) miękka narzutka na jesień...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 13:58   #1649
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Piękny ten płaszcz, ale też mi wygląda raczej na jesienny. Jaki ma skład ta tkanina?

Kaptury poza hultajem ma też muss. Mam białoczarny w geometryczne wzory. Fakt, na śnieżyce nie za bardzo, ale widziałyście w tym sezonie jakąś?
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 14:06   #1650
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Fakt, na śnieżyce nie za bardzo, ale widziałyście w tym sezonie jakąś?
U mnie były ze dwie!
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 21:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.