Prostytutka na pierwszy raz - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 23:22   #61
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Mati2010 Pokaż wiadomość
"DOPIERO 20 LAT!" W dzisiejszych czasach to już dużo, nie ma co się oszukiwać, 20 letni prawiczek budzi już zdziwienie, a znalezienie dziewicy w tym wieku to po prostu graniczy z cudem...
Kurczę, też żyję w dzisiejszych czasach, a znam i prawiczków, i dziewice 20+. I nikogo w moim otoczeniu to nie dziwi.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 09:28   #62
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz

Ja też znam. I nie ma w tym nic dziwnego. Niektórzy mają na tyle oleju w głowie, że nie poddają się presji otoczenia i presji jak najszybszego stracenia dziewictwa. Po prostu czekają na odpowiednią osobę. To według mnie świadczy nie tyle o dorosłości i prawdziwej gotowości na seks, ale o świadomości samego siebie, swoich wyborów i decyzji.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 12:09   #63
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Kurczę, też żyję w dzisiejszych czasach, a znam i prawiczków, i dziewice 20+. I nikogo w moim otoczeniu to nie dziwi.
Mam podobnie, ale Wizaż już od dawna uczy mnie, ze chyba żyję wśród dinozaurów...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 17:20   #64
Mati2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz

To zależy z jakiego powodu w waszych towarzystwach nie budzi to zdziwienia ? Ja w swoim środowisku także mam kilka takich osób, ale wszyscy jednoznacznie i zgodnie twierdzą, że te osoby mają taką a nie inną sytuację, ponieważ są zwyczajnie mało atrakcyjne dla płci przeciwnej, podobnie jak, np. moja szanowna osoba. No i to wtedy w zasadzie zgadzałoby się z moim poglądem na tę sprawę.

Przykro mi ale nie słyszałem dotąd o osobie (nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna), która ma powodzenie u płci przeciwnej i czeka z seksem do późniejszego wieku. Ja wiem, że w skali kraju na pewno można napotkać na takie przypadki, ale są to marginalne sytuacje.
Mati2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 18:02   #65
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Mati2010 Pokaż wiadomość
To zależy z jakiego powodu w waszych towarzystwach nie budzi to zdziwienia ? Ja w swoim środowisku także mam kilka takich osób, ale wszyscy jednoznacznie i zgodnie twierdzą, że te osoby mają taką a nie inną sytuację, ponieważ są zwyczajnie mało atrakcyjne dla płci przeciwnej, podobnie jak, np. moja szanowna osoba. No i to wtedy w zasadzie zgadzałoby się z moim poglądem na tę sprawę.

Przykro mi ale nie słyszałem dotąd o osobie (nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna), która ma powodzenie u płci przeciwnej i czeka z seksem do późniejszego wieku. Ja wiem, że w skali kraju na pewno można napotkać na takie przypadki, ale są to marginalne sytuacje.
W moim otoczeniu są normalne i często atrakcyjne osoby 20+, które z różnych powodów nie rozpoczęły jeszcze współżycia.
A to, że ktoś ma powodzenie, nie znaczy, że od razu zacznie uprawiać seks. Bo co z tego, że ileś ludzi się tą osobą interesuje, skoro żaden zainteresowany się tej osobie nie podoba? Albo gdy ta osoba potrzebuje czegoś więcej niż tylko jakiegokolwiek chętnego, by iść do łóżka?

Nie wspominam już o ludziach, który nie rozpoczynają współżycia ze względów religijnych bądź z poczucia, że nie są jeszcze gotowi na seks.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 20:57   #66
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Mati2010 Pokaż wiadomość
To zależy z jakiego powodu w waszych towarzystwach nie budzi to zdziwienia ? Ja w swoim środowisku także mam kilka takich osób, ale wszyscy jednoznacznie i zgodnie twierdzą, że te osoby mają taką a nie inną sytuację, ponieważ są zwyczajnie mało atrakcyjne dla płci przeciwnej, podobnie jak, np. moja szanowna osoba. No i to wtedy w zasadzie zgadzałoby się z moim poglądem na tę sprawę.

Przykro mi ale nie słyszałem dotąd o osobie (nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna), która ma powodzenie u płci przeciwnej i czeka z seksem do późniejszego wieku. Ja wiem, że w skali kraju na pewno można napotkać na takie przypadki, ale są to marginalne sytuacje.
a ja nie rozumiem sensu tego wątku.
zdecydowałeś się na pierwszy raz u prostytutki.ok
nie chcesz nawracania?ok
pytasz jaką wybrać.to zależy od preferencji i gustu.ok,dostałeś odpowiedź.
po co dalej pierdzielić ,tłumaczyć się z pobudek,snuć opowieści...
czy nie lepiej iść dać dupy zamiast dupczyć bez sensu?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 21:29   #67
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz

Wiesz, nie chce się wtrącać, mało mnie to obchodzi czy pójdziesz do tej prostytutki czy nie.. Natomiast wybacz, ale uważam, że płacenie za seks jest.. poniżające po prostu U Ciebie w dodatku widać, że jesteś zdesperowany. Żadna kobieta nie chciałaby faceta, który nie jest pewny siebie, totalnie zakompleksiony, a w dodatku desperat. To nie w prawictwie tkwi Twój problem. Ja bym zaczęła na Twoim miejscu od wizyty u dobrego psychologa
Swoją drogą, coś długo się nad tym zastanawiasz, w dodatku pytasz kobiety o to jaka prostytutka byłaby najlepsza.. No wybacz, ale dla mnie to absurd. Skąd my mamy wiedzieć jaka dla Ciebie byłaby najlepsza? Wg mnie po prostu nie masz nawet na to odwagi.
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 22:07   #68
Mati2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz

Jestem już umówiony na poniedziałek, więc argument braku odwagi odpada. Szukałem porady czysto technicznej, ale jej nie otrzymałem, mało ważne, ze swojej strony kończę dyskusję. Pozdrawiam.
Mati2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 00:13   #69
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz

chyba coś z tobą jest nie tak, skoro technicznych informacji o prostytutkach szukałeś na kobiecym forum... Chyba, że zakładałeś, że wizażanki to prostytutki?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 18:28   #70
miragee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez suserz Pokaż wiadomość
Jak widzę po tym co napisałeś to nie jesteś chyba do niczego bo wysłowić się potrafisz a mało jaki facet potrafi powiedzieć coś nie w jednym zdaniu.
To nie wiem w jakim srodowisku sie obracasz i z jakimi facetami masz do czynienia. Idiotyczna i kompletnie nieprawdziwa teza ;/
miragee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 12:02   #71
Katarzyncia23
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyncia23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz

Człowieku idź na imprezę, upij się, znajdź sobie tak samo upitą i jazda...wielkie rzeczy...
Katarzyncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 19:32   #72
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Autorze, wiem, ze istnieja portale z prywatnymi dziewczetami i na tych potralach klienci wystawiaja paniom recenzje (wiec mozesz zbadac grunt ). Moze ktos taki bedzie lepszy niz dziewczyna z agencji?
poważnie jest coś takiego?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 19:38   #73
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz

O matko. Co za zaskoczenie. Dziwki na ulicy są obrzydliwe i roznoszą choroby, w agencjach rządzi mafia i jest drogo a właśnie te dziewczyny, które dysponują swoim mieszkaniem i umawiasz się z nimi przez telefon są najlepsze ;d Aż napisze ci adres na PW ^^ Właściwie to wygląda jak jakieś allegro, ale na zdjęciach masz tylko kobiety ^^
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 21:36   #74
corkatswxd
Raczkowanie
 
Avatar corkatswxd
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 141
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz

Ja powiem tak - styczność z dziw.ami miałam parę razy (oczywiście nie w TYM sensie). Dziewictwo byś stracił, ale według mnie rozwalił byś tym sobie całe życie. Laska zrobi swoje, dasz jej pieniądze i chcąc nie chcąc nabierzesz tego zwyczaju. Za 10 lat żona będzie w 8 miesiącu ciąży, będziesz zdesperowany po tak długiej abstynencji i gdzie pójdziesz? To córek Koryntu. Poza tym czasami facet po takiej wizycie zmienia całkiem swój światopogląd. Wydaje mu się (naprawdę, czasami całkiem nieświadomie), że obowiązkiem kobiety jest dawać dupy za przeproszeniem na wszystkie sposoby, że może tego od niej bezpretensjonalnie wymagać.
Powiem tak: idź na dyskotekę. Może coś wyrwiesz? Tylko aby na trzeźwo!
__________________
I cel: 70-69-68-67-66-65
II cel: 64-63-62-61-60
III cel: 59-58-57-56-55
Start: 16 listopada 2012
Meta: 1 kwietnia 2013.

Zero słodyczy, zero alkoholu, zero napojów słodkich.
Biust: 90
Talia: 94
Biodra: 102
Uda: 59
Łydki: 41
corkatswxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 22:25   #75
abegnale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz

Odpuść sobie. Ja popełniłem ten błąd i to była zła dezycja. Całkowity niewypał.
abegnale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.