Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-14, 10:52   #811
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Spokojnie,to jest dosłownie sekunda.Tyle co przebić igłą kawałek skóry
Nawet nie zdążysz się zastanowić,czy boli,czy nie.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 15:57   #812
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ehhh...PO
Kurde do zlej osoby poszlam chyba:/ znaczy na pewno..Pani bardzo mi chciala przebic pistoletem,ja chcialam igla,mowila ze ludzie tak wymyslaja ze to niby gorzej "przeciez by nie bylo tylu chetnych",i po co sobie utrudniac itd..No ale sie uparlam.Potem kolczyk stwierdzila ze z kuleczka mi zalozy,ja nie chcialam to wreszcie dala taki "zawiniety" od wewnatrz.Juz pomine ze wyprostowala ten "drut" i potem postanowila go "zagiac" dopiero na moja uwage ze taki wbija mi sie w przegrode>W ogole caly czas panikowala jeszcze bardziej niz ja(a to trudne:P) ze sie boi,nie lubi takich spokojnych osob przebijac(;/),czy ja jestem pewna itd,potem rozpaczliwie "nie otwieraj oczu,nie otwieraj!!!":P No w koncu przebila..I porady-mam sobie antybiotyk kupic zeby sie ladnie goilo,przemywac spirytusem albo innym alko,uwazac zeby nie wypadl bo dziurka zarasta w pare minut (??!!).Spytalam zcemu mnie tak poobkladala recznikami,czy tu krew sie miala lac..a ona ze to b ciezkie miejsce do przebicia,nos jest mocno unerwiony i WSZYSTKO SIE MOGLO ZDARZYC .No i na pytanie za ile moge zmienic kolczyk powiedziala ze no z tydzien poczekac zeby sie zagoilo:| ehh...

Kupilam ten ocenisept i sol,poczekam ze zmienianiem dluuuzej i mam nadzieje ze bedzie dobrze.. Wiem,glupio zrobilam bo moglam sie niby juz w trakcie wycofac ale jakos za duzym zaufaniem darze obcych ludzi...

Edytowane przez gosiak87
Czas edycji: 2008-02-14 o 16:52
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 20:34   #813
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

kurczę szkoda,bo niewłaściwie przekłuty nos może się babrać.
Trzeba było powiedzieć,że wychodzisz i już,ale trudno.
Teraz pielęgnuj ładnie i miejmy nadzieję,że będzie super.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 21:51   #814
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ło Jezu, z tego co czytam, to kosmetyczka pierwszy raz w życiu robiła kolczyk igłą!

było wyjść, ładnie podziękować i tyle, profesjonalizm na poziomie zerowym.
a padło pytanie - dlaczego pistolet nie, igła tak: jest cały wątek na ten temat, wystarczy poszukać. nie pamiętam jak się nazywa, ale wyszukiwarka nie gryzie.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 08:04   #815
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ehh wiem wiem,powinnam wyjsc stamtad

Mam nadzieje ze bedzie ok,mam tylko pytanko praktyczne,jak mam ta sol fizjologiczna to jest na niej napisane zeby nie przechowywac otwartej i zuzyc na raz.Czy mam rzeczywiscie kupowac te najmniejsze objetosci i wywalac to co zostanie(w sumie wiekszosc) czy do tych celow nic sie nie stanie jak sol postoi pare dni otwarta?

Aha,czy to w miare normalne ze rano wokol kolczyka mialam troszke takeij krwistej wydzieliny? Dodam ze nie czuje go wcale chyba ze ziewam czy cos gdzie sie rusza nosek

dziekuje dziewczyny!
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 10:13   #816
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja sól używałam 2 razy dziennie jedną fiolkę,ale otwartą zatykałam grubym patykiem od pędzla.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 15:02   #817
szyszymora
Przyczajenie
 
Avatar szyszymora
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

( zaraz po ->http://odsiebie.com/pokaz/43901---295a.html) zdjecia są słabe ale to przez to że moja koleżanka się bała widoku... Tak więc zakażenia nie mam reka mi się już zagoiła po 2 tygodniu . Jak narazie jest cudownie XD (co do kolczyka to jest to kolczyk do brwi 12mm x 1.2mm)

Edytowane przez szyszymora
Czas edycji: 2008-02-21 o 13:02
szyszymora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 20:36   #818
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

Cytat:
Napisane przez szyszymora Pokaż wiadomość
(http://odsiebie.com/pokaz/35367---710e.html to moja ręka w trakcie przekłuwania atu zaraz po ->http://odsiebie.com/pokaz/43901---295a.html) zdjecia są słabe ale to przez to że moja koleżanka się bała widoku... Tak więc zakażenia nie mam reka mi się już zagoiła po 2 tygodniu . Jak narazie jest cudownie XD (co do kolczyka to jest to kolczyk do brwi 12mm x 1.2mm)
do brwi? yy do brwi oznacza do brwi nie do reki a w 2 tygodnie to sie nic nie wygaja.
poza tym czemu na jednym zdjeciu masz niebieskie paznokcie na drugim nie?
z czego wykonany?
gratluje odpowiedzialnosci i profesjonalizmu.

scarlett26 a czym grozi wydawanie takiej opinii przez internet w takim razie?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 23:22   #819
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

Niebieskie paznokcie miala piercerka na zdjeciu
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 08:44   #820
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

badz co badz zabieg domowy niezwykle profesjonalny i odpowiedzialny, nic tylko pogratulowac. ;]
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 12:26   #821
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;6602441]
scarlett26 a czym grozi wydawanie takiej opinii przez internet w takim razie?[/quote]

tym, że niektórzy traktują forum zbyt poważnie - skąd niby pewność, że wszystko jest ok, jak ktoś nawet nie widzi jak to wygląda? jest to po prostu pochopne wydawanie opinii, a na leczeniu przez Goździkową jeszcze niekt dobrze nie wyszedł
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 14:35   #822
Aleex
Przyczajenie
 
Avatar Aleex
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

słowo sterylnosc niektorym jest chyba obce...
Aleex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 15:56   #823
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

Cytat:
Napisane przez Aleex Pokaż wiadomość
słowo sterylnosc niektorym jest chyba obce...
nie ma czegoś takiego jak sterylna rana
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 21:42   #824
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
tym, że niektórzy traktują forum zbyt poważnie - skąd niby pewność, że wszystko jest ok, jak ktoś nawet nie widzi jak to wygląda? jest to po prostu pochopne wydawanie opinii, a na leczeniu przez Goździkową jeszcze niekt dobrze nie wyszedł
nie no rozumiem, to moga byc tylko nasze domysly na podstawie opisu i zdjecia, nie wydaje wyroku zadnego

cos autorka zamilkla
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:13   #825
szyszymora
Przyczajenie
 
Avatar szyszymora
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

zamilkłam bo nie jestem codziennie na forum kolczyka robiła mi dobra znajoma która sie na tym zna,a akurat w tym miejscu jest taki sam kolczyk jak do brwi
szyszymora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 17:34   #826
ilona88
Raczkowanie
 
Avatar ilona88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dziewczynki mam problem a w zasadzie niewiem czy to jest normalne czy nie. W sobote zrobiłam sobie kolczyka w nosie, tzn byłam u kosmetyczki. Robiła go pistoletem, trwało to pare sekunt i wogóle nie bolało. Kolczyk nie jest zakończony kulką tylko jest tak jakby normalny do ucha czyli ma zatrzask. Jak wróciłam do domku to próbowałam go wyciagnąć ale nie moge niewiem co mam robić. Może któraś z was miała podobny problem? Prosze o pomoc
ilona88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 15:01   #827
eisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hej hej

przypadek chcial, ze do Was napisalam ostatnio pierwszy raz- a dzisiaj mialam wypadek. zahaczylismy sie z mężem o mojego kolczyka w nosie-zamroczyło mnie i zaczelo krwawic-pobiegl po sol fizjologiczna-z tego co czytam powyzej to 2 razy dziennie go potraktowac ta sola? nie wiem czy sie nie rozwalil troche, przestraszylam sie
shit happens
eisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 15:11   #828
Zulli
Przyczajenie
 
Avatar Zulli
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nie mam kolczyka w nosie,
ale to co tu piszesz to jakas totalna pomyłka

pistoletem mozna przekłuwać tylko płatki uszu! <powinno się przebijac nim tylko płatki uszu... ale roznie ludzie praktykuja jak widac ... *.*

i taki kolczyk jak do ucha??

o.O

mi sie to w głowie nie mieści po prostu...
ja bym poszła do tej kosmetyczki i nawrzucała jej, że jest... yhhh... ehhh... conajmniej niekompetentna :|

eisha
sol jak najbardziej i tribiotyk , jezeli mowisz, ze krwawiło, tzn. ze ranka jest ,
a tribiotyk to antybiotyk, który przyspiesza gojenie
Zulli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:24   #829
nelly!
Raczkowanie
 
Avatar nelly!
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 50
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

Nie chcę być wredna, ale gdyby ta znajoma choć trochę się znała, to może by użyła gumowych rękawiczek?
nelly! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 22:48   #830
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

Cytat:
Napisane przez szyszymora Pokaż wiadomość
zamilkłam bo nie jestem codziennie na forum kolczyka robiła mi dobra znajoma która sie na tym zna,a akurat w tym miejscu jest taki sam kolczyk jak do brwi
aa zna się.
a piszesz,że bała się widoku i jak widac na zdjęciu nawet rękawiczek gumowych nie założyła.
No to,rzeczywiście,zna się jak diabli.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 13:00   #831
szyszymora
Przyczajenie
 
Avatar szyszymora
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

tak więc widoku bała się koleżanka co robiła zdjęcie bo nie lubi igieł, a gumowe rękawiczki były... nie wiem po co to tak krytykujecie, bo to nic nie zmienia, a zakładając taki temat myślałam nie tylko o sobie ale i o osobach które mają zamiar zrobić sobie takiego kolczyka i pewnie z chęcią dowiedziały by się czegoś ciekawego a nie tego jaka to ja jestem nieodpowiedzialna ( bo to z leksza moja sprawa)
szyszymora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 18:50   #832
Nataleia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Noo napewno kolczyk w nosie czy pepku... nie boli tak jak na jezyku..
Sama mam w noosie.. i musze przyznac ze bardzo nie bolalo.. prawie w ogole nie czulam nic.....i naprawde jest bezpiecznie...
Nataleia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 20:07   #833
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez ilona88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam problem a w zasadzie niewiem czy to jest normalne czy nie. W sobote zrobiłam sobie kolczyka w nosie, tzn byłam u kosmetyczki. Robiła go pistoletem, trwało to pare sekunt i wogóle nie bolało. Kolczyk nie jest zakończony kulką tylko jest tak jakby normalny do ucha czyli ma zatrzask. Jak wróciłam do domku to próbowałam go wyciagnąć ale nie moge niewiem co mam robić. Może któraś z was miała podobny problem? Prosze o pomoc
trzeba było myśleć przed,bo wybrałaś tak profesjonalny zakład,że teraz mając problem nawet nie masz do kogo iść,bo pani specjalistka,która Ci to robiła nie ma na ten temat bladego pojęcia.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 16:42   #834
ilona88
Raczkowanie
 
Avatar ilona88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
trzeba było myśleć przed,bo wybrałaś tak profesjonalny zakład,że teraz mając problem nawet nie masz do kogo iść,bo pani specjalistka,która Ci to robiła nie ma na ten temat bladego pojęcia.

ona mi powiedziala że ponoć jak bede smarowała antybiotykiem to opuchlizna zejdzie i bez problemu bede mogła go wyjąć. Smaruje juz to prawie tydzień ale nie wydaje mi sie żebym miała aż tak dużą opuchlizne że kolczyk by nie wyszedł gdyby nie był zatrzaskowy. Niewiem :/ Poczekam jeszcze pare dni i dam znać co z tym moim noskiem sie dzieje.
ilona88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 16:48   #835
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez ilona88 Pokaż wiadomość
ona mi powiedziala że ponoć jak bede smarowała antybiotykiem to opuchlizna zejdzie i bez problemu bede mogła go wyjąć. Smaruje juz to prawie tydzień ale nie wydaje mi sie żebym miała aż tak dużą opuchlizne że kolczyk by nie wyszedł gdyby nie był zatrzaskowy. Niewiem :/ Poczekam jeszcze pare dni i dam znać co z tym moim noskiem sie dzieje.

antybiotyk stosuje sie 3-5 dni w razie zakazenia ropa itd a nie na okroaglo bo sie na niego uodparniasz ;/ ja na twoim miejscu to poprosilabym kogos o wyjecie tego kolczyka bo jak nie zrobisz tego ty zrobi to chirurg bo takie kolczyki sie nie nadaja do nosa sa zatrzasniete ze zbyt duza sila i po prostu wrastaja w platek nosa, nie zycze ci tego ale tak zazwyczaj sie konczy jak ma sie taki kolczyk w nosie
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 18:03   #836
elmo__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 34
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

ja robiłam sobie sama, na spontana, jak zawsze z resztą. szczerze mówiąc, przemywałam tylko wtedy, gdy zmywałam makijaż, a nic mi się z nim nie działo .

odrobinkę bałam się jak nauczyciele zareagują w szkole - więc na niektóre lekcje, min. te z panią dyrektor, wyjmowałam go. potrafiłam zapomnieć o nim i nie włożyć potem przez cały dzien, lecz nie miałam problemów z włożeniem go z powrotem.

ogólnie - fajny bajer.


buźka. ;*
elmo__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 19:16   #837
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

P O M O C Y... musicie mi doradzić. 4 dni temu zrobiłam sobie kolczyka w nosie nie bolało nie spuchło już sobie nim kręce i wogóle przemywałam wodą utlenioną i nie boli mnie wogóle. ale mam pytanie... czy jak jutro czyli w 5 dniu po przebiciu wyjme na chwile kolczeka ja nakieś nie wiem.. 15 minut to czy bede mogła go sobie włośzyć spowrotem?? błagam o pomoc to dla mnie ważne
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 20:28   #838
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez hdgasjdgasidgcbkjuasf Pokaż wiadomość
P O M O C Y... musicie mi doradzić. 4 dni temu zrobiłam sobie kolczyka w nosie nie bolało nie spuchło już sobie nim kręce i wogóle przemywałam wodą utlenioną i nie boli mnie wogóle. ale mam pytanie... czy jak jutro czyli w 5 dniu po przebiciu wyjme na chwile kolczeka ja nakieś nie wiem.. 15 minut to czy bede mogła go sobie włośzyć spowrotem?? błagam o pomoc to dla mnie ważne
musimy powiadasz...

nie wolno Ci wyjmować kolczyka parę tygodni po przekłuciu,więc 5 dni po to już w ogóle.
A to,że kręcisz i przemywasz woda utlenioną-życzę Ci powodzenia...
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 21:08   #839
elmo__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 34
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
musimy powiadasz...

nie wolno Ci wyjmować kolczyka parę tygodni po przekłuciu,więc 5 dni po to już w ogóle.
A to,że kręcisz i przemywasz woda utlenioną-życzę Ci powodzenia...

ja wyjmowałam w 2 dniu po przekłuciu na więcej niż godzina lekcyjna, i wkładałam potem bez problemu .
elmo__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 06:35   #840
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Pomijam juz wszystko inne ale smieszy mnie jak ktos robi kolczyk i lazi obsrany bo co mama powie,wyjac trezba bo Pani w szkole zobaczy i wezwie rodzicow:P Albo nie robcie i poczekajcie na odpowiedni wiek albo robcie ze swiadomoscia tego ze wielu osobom sie nie bedzie podobalo i juz.

Ja mam 2 tyg i wiele osob mi robilo uwagi i ch** maja problem ja na pewnop nie wyjme;p
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-11 17:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.