Wszystko dzieje się bez mojego udziału. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-03, 20:12   #1
LadyCzekoladowooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19

Wszystko dzieje się bez mojego udziału.


Hej dziewczyny. Mam już konto na Wizażu, ale absolutnie nie mogłam go użyć, do opisania tej żenującej, obrzydliwej sytuacji, bo by mnie wstyd zjadł. Mam taki problem... Tylko błagam, nie oceniajcie mnie na podstawie tej sytuacji, bo pierwszy raz w życiu coś takiego mi się przydarzyło i nie wiem jak mam się z tym czuć. Wiem jak to może z boku wyglądać, dlatego nawet mi nie mówcie co o mnie myślicie po tym wątku. Wystarczy porada co powinnam zrobić Waszym zdaniem. I oczywiście wiem, że na forum jest wolność słowa, więc z pewnością się nie obrażę za żadne komentarze, ale wiecie, oszczędźcie biedną idiotkę.

No dobra, chodzi o to, że... Eh. Trzy tygodnie temu zakończyłam związek, w którym żyłam jak pod kloszem no i jestem jak pies spuszczony ze smyczy. Postanowiłam sprawdzić jak to jest po trawie, którą wszyscy jarają i zachwalają. No i z moim eksem (ale NIE z tym, z którym się trzy tyg. temu rozstałam, tylko z takim poprzednim jeszcze) zajarałam sobie dwa dni pod rząd, tak bardzo, że jeszcze dzisiaj do końca nie ogarniam, mimo że to było przedwczoraj, w ogóle miałam jakieś omamy i wkręcałam sobie dziwne rzeczy... Nieważne... No i kiedy byłam taka zbakana, to się z nim całowałam, przytulałam i... umówiłam na seks we wtorek. Tak, tak wiem. Otóż ja nie mam pojęcia czemu to zaproponowałam, bo owszem chodziło mi to po głowie, ale podejrzewam, że na trzeźwo to ja bym raczej z taką inicjatywą nie wyskoczyła. I teraz mam moralnego kaca, bo nie wiem co powinnam zrobić... Boję się, że taki seks to będzie zaraz, że wyłączność, że jakieś przytulanie sranie w banie, a ja jeśli już to bym chciałam się z nim raz przespać i koniec... A potem dalej się przyjaźnić... Ale myślicie, że to jest możliwe? I czy nie byłoby to bardzo niemoralne? Nigdy takiego czegoś nie robiłam. Nie uprawiałam seksu poza związkiem. Do tego jeszcze, żeby nie było mi za łatwo, to seks proponuje mi też chłopak, który bardzo mnie pociąga (ale nie chciałabym z nim chodzić, tylko się przespać... I on tak samo, więc w ogóle by było super, ale też czuję się niemoralnie). A żeby było już w ogóle przezabawnie to z oboma tymi chłopakami muszę widywać się codziennie, bo uczymy się w jednym miejscu... I na Boga, tak się zagmatwałam, do tego tak ciężko mi się myśli, głowa mi pęka i najchętniej to bym zasnęła i obudziła się za jakiś tydzień... Co ja mam, kurde, robić? Mam straszną ochotę na seks, ale czuję się w tym momencie trochę dziwkarsko.
LadyCzekoladowooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:17   #2
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Nieśmieszny żart.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:21   #3
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez LadyCzekoladowooka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam już konto na Wizażu, ale absolutnie nie mogłam go użyć, do opisania tej żenującej, obrzydliwej sytuacji, bo by mnie wstyd zjadł. Mam taki problem... Tylko błagam, nie oceniajcie mnie na podstawie tej sytuacji, bo pierwszy raz w życiu coś takiego mi się przydarzyło i nie wiem jak mam się z tym czuć. Wiem jak to może z boku wyglądać, dlatego nawet mi nie mówcie co o mnie myślicie po tym wątku. Wystarczy porada co powinnam zrobić Waszym zdaniem. I oczywiście wiem, że na forum jest wolność słowa, więc z pewnością się nie obrażę za żadne komentarze, ale wiecie, oszczędźcie biedną idiotkę.

No dobra, chodzi o to, że... Eh. Trzy tygodnie temu zakończyłam związek, w którym żyłam jak pod kloszem no i jestem jak pies spuszczony ze smyczy. Postanowiłam sprawdzić jak to jest po trawie, którą wszyscy jarają i zachwalają. No i z moim eksem (ale NIE z tym, z którym się trzy tyg. temu rozstałam, tylko z takim poprzednim jeszcze) zajarałam sobie dwa dni pod rząd, tak bardzo, że jeszcze dzisiaj do końca nie ogarniam, mimo że to było przedwczoraj, w ogóle miałam jakieś omamy i wkręcałam sobie dziwne rzeczy... Nieważne... No i kiedy byłam taka zbakana, to się z nim całowałam, przytulałam i... umówiłam na seks we wtorek. Tak, tak wiem. Otóż ja nie mam pojęcia czemu to zaproponowałam, bo owszem chodziło mi to po głowie, ale podejrzewam, że na trzeźwo to ja bym raczej z taką inicjatywą nie wyskoczyła. I teraz mam moralnego kaca, bo nie wiem co powinnam zrobić... Boję się, że taki seks to będzie zaraz, że wyłączność, że jakieś przytulanie sranie w banie, a ja jeśli już to bym chciałam się z nim raz przespać i koniec... A potem dalej się przyjaźnić... Ale myślicie, że to jest możliwe? I czy nie byłoby to bardzo niemoralne? Nigdy takiego czegoś nie robiłam. Nie uprawiałam seksu poza związkiem. Do tego jeszcze, żeby nie było mi za łatwo, to seks proponuje mi też chłopak, który bardzo mnie pociąga (ale nie chciałabym z nim chodzić, tylko się przespać... I on tak samo, więc w ogóle by było super, ale też czuję się niemoralnie). A żeby było już w ogóle przezabawnie to z oboma tymi chłopakami muszę widywać się codziennie, bo uczymy się w jednym miejscu... I na Boga, tak się zagmatwałam, do tego tak ciężko mi się myśli, głowa mi pęka i najchętniej to bym zasnęła i obudziła się za jakiś tydzień... Co ja mam, kurde, robić? Mam straszną ochotę na seks, ale czuję się w tym momencie trochę dziwkarsko.
Nudzi Ci się podczas przerwy świątecznej?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:29   #4
LadyCzekoladowooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cholera, nie. Wiem jak to wygląda. Ale mówię poważnie.
LadyCzekoladowooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:29   #5
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

boszz.. jak się 'czujesz dziwkarsko' to tego nie rób i tyle.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:31   #6
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

umów się z gościem ktory tego nie rozgada na lewo i prawo, jak masz taką straszną ochotę.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:32   #7
LadyCzekoladowooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;18339096]umów się z gościem ktory tego nie rozgada na lewo i prawo, jak masz taką straszną ochotę.[/QUOTE]

Ani jeden ani drugi nie rozgada... A z dwoma to tak trochę nie wypada...
LadyCzekoladowooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 20:33   #8
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Po pierwsze, nie bakać więcej.

Po drugie, zastanowić się czy po takim seksie "bo swędzi" nie będziesz miała kosmicznego moralniaka. Jeśli tak, to róbta co chceta, byle nie z zajętym
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:35   #9
LadyCzekoladowooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Po pierwsze, nie bakać więcej.

Po drugie, zastanowić się czy po takim seksie "bo swędzi" nie będziesz miała kosmicznego moralniaka. Jeśli tak, to róbta co chceta, byle nie z zajętym

Oh, oczywiście, że więcej nie będę bakać. Co prawda było cudownie, jak w bajce, można by rzecz. Ale teraz drugi już dzień mam wrażenie, że mam kisiel zamiast mózgu i nie mogę się na niczym skupić, czekam aż to w końcu przejdzie.

No właśnie się zastanawiam i zastanawiam i raz myślę, że taki seks jest okej, a raz że to byłoby strasznie głupie...
LadyCzekoladowooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:36   #10
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Po pierwsze, nie bakać więcej.

Po drugie, zastanowić się czy po takim seksie "bo swędzi" nie będziesz miała kosmicznego moralniaka. Jeśli tak, to róbta co chceta, byle nie z zajętym
Dobrze powiedziane. Przemyśl punkt drugi.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:38   #11
LadyCzekoladowooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Dobrze powiedziane. Przemyśl punkt drugi.
Z tym mam duży problem.
LadyCzekoladowooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 20:39   #12
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez LadyCzekoladowooka Pokaż wiadomość
Ani jeden ani drugi nie rozgada... A z dwoma to tak trochę nie wypada...
hehe ja tam wolałabym nie ryzykowac
i wolałabym wibrator sobie kupic, on napewno nie wygada.

a co do seksu, róbta co chceta, w koncu chyba dorosła jestes
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:40   #13
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez LadyCzekoladowooka Pokaż wiadomość
Z tym mam duży problem.
To poczekaj aż Ci nieco mózg się skondensuje i wtedy dopiero pomyśl i podejmij decyzję.

Bo wiesz, seks bez zobowiązań to za***iaszcza rzecz, tylko że w łóżka trzeba w końcu wyjść...i dla wielu wtedy zaczynają się baardzo strome schody. Temu radzę przemyśleć czy owo uczucie "dziwkarstwa" Cię potem nie zamęczy.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:40   #14
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

jeśli czujesz się z tym"dziwkarsko"już teraz,zanim doszło do uprawiania seksu,to nie radzę się do tego posuwać.Będziesz miała kaca moralnego jak z zakopca po bałtyk.
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:42   #15
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;18339292]hehe ja tam wolałabym nie ryzykowac
i wolałabym wibrator sobie kupic, on napewno nie wygada.
[/QUOTE]

Otóż to

Opinię wypracowuje się długo, schrzanić można ją w sekundzie. Także opinię o samej sobie.

A wibratorek nie dość, że daje mnóstwo radości, to jeszcze dyskretny jest jak nikt (chyba, że ktoś go znajdzie )
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:49   #16
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Ale to naprawdę była zwykła trawa, bo z Twojego opisu to można odnieść wrażenie, że to jakiś nowy gatunek o nadzwyczajnych właściwościach... ?

I uwielbiam opisy zbakania, jakby co najmniej ktoś wciągnął pole koki...
__________________


Edytowane przez dzustam
Czas edycji: 2010-04-03 o 20:54
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:55   #17
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Ale to naprawdę była zwykła trawa, bo z Twojego opisu to można odnieść wrażenie, że to jakiś nowy gatunek o nadzwyczajnych właściwościach...

I uweilbiam opisy zbakania, jakby conajmniej ktoś wciągnął pole koki...
i faza utrzymująca się już 2 dni nie wiem skąd pochodził ten mocny gatunek.

a co do meritum-nie warto.Jak masz aż takie jazdy po trawie-utrzymujące się dłużej niż u przeciętego człowieka to tym bardziej wstrzymałabym się z tym seksem,bo potem jak już dojdziesz do siebie-możesz żałować.Jak ktoś napisał-po co psuć opinię o sobie nawet przed sobą samym.
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:56   #18
Liama
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 224
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Wiesz daj sobie spokój, człowiek to nie zwierzę, a sesk to nir tlen bez którego nie da się żyć, masz potrzeby rozumiem, ale jak zaczniesz je zaspokajac na lewo i prawo będziesz czuła się"dziwkarsko" i "dziwkarsko" bedą cię traktować inni ludzie.
skąd masz pewnośc ze ani jeden ani drugi nie wygada? Nie wierzę w takie cuda...
a można wiedziec ila masz lat?
__________________
Młoda żonka bloguje
Jak być kobietą i nie zwariować?
http://gohaa.blogspot.com/
Zapraszam
Liama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:03   #19
LadyCzekoladowooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Ale to naprawdę była zwykła trawa, bo z Twojego opisu to można odnieść wrażenie, że to jakiś nowy gatunek o nadzwyczajnych właściwościach... ?

I uwielbiam opisy zbakania, jakby co najmniej ktoś wciągnął pole koki...

Ja nie wiem czy ona zwykła była czy nie, ale wiem, że jednego dnia było super i bardzo radośnie, a drugiego to najpierw przestałam widzieć, a w uszach słyszałam pisk, potem jak wyszłam na dwór to mnie oślepiła jasność, a potem leżałam u koleżanki w łóżku i się trzęsłam i co chwila miałam takie ataki śmiechu, że samą mnie to przerażało i przy tym bawiło. I gapiłam się na moje palce i nimi poruszałam, bo wyglądały jak w zwolnionym tempie. A na koniec dnia narysowałam rysunek, w którym wszystko było jednocześnie czymś innym (włosy jakiejś osoby były dymem z komina, dróżka od domku z tym kominem była nogami jakiegoś gościa, którego głowa była drogą do sklepu, którego komin był ręką kogoś, kogo głowa była kołem od samochodu...).

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez twizzy Pokaż wiadomość
i faza utrzymująca się już 2 dni nie wiem skąd pochodził ten mocny gatunek.

a co do meritum-nie warto.Jak masz aż takie jazdy po trawie-utrzymujące się dłużej niż u przeciętego człowieka to tym bardziej wstrzymałabym się z tym seksem,bo potem jak już dojdziesz do siebie-możesz żałować.Jak ktoś napisał-po co psuć opinię o sobie nawet przed sobą samym.
Jejku, nie faza. Tylko uczucie takiego... hmm... odmóżdżenia. Nie mogę się skupić ani zebrać myśli... Trochę jakby to był sen. Ale nie mam fazy.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Liama Pokaż wiadomość
Wiesz daj sobie spokój, człowiek to nie zwierzę, a sesk to nir tlen bez którego nie da się żyć, masz potrzeby rozumiem, ale jak zaczniesz je zaspokajac na lewo i prawo będziesz czuła się"dziwkarsko" i "dziwkarsko" bedą cię traktować inni ludzie.
skąd masz pewnośc ze ani jeden ani drugi nie wygada? Nie wierzę w takie cuda...
a można wiedziec ila masz lat?

Bo jestem pewna, że by nie wygadali. Znam ich bardzo dobrze, bo kilka lat, a z jednym jeszcze prawie rok chodziłam (ale nie uprawialiśmy seksu).

19.
LadyCzekoladowooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 21:04   #20
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez LadyCzekoladowooka Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy ona zwykła była czy nie, ale wiem, że jednego dnia było super i bardzo radośnie, a drugiego to najpierw przestałam widzieć, a w uszach słyszałam pisk, potem jak wyszłam na dwór to mnie oślepiła jasność, a potem leżałam u koleżanki w łóżku i się trzęsłam i co chwila miałam takie ataki śmiechu, że samą mnie to przerażało i przy tym bawiło. I gapiłam się na moje palce i nimi poruszałam, bo wyglądały jak w zwolnionym tempie. A na koniec dnia narysowałam rysunek, w którym wszystko było jednocześnie czymś innym (włosy jakiejś osoby były dymem z komina, dróżka od domku z tym kominem była nogami jakiegoś gościa, którego głowa była drogą do sklepu, którego komin był ręką kogoś, kogo głowa była kołem od samochodu...).

Opis jakbyś wyjarała tego kilogram
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:06   #21
LadyCzekoladowooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Opis jakbyś wyjarała tego kilogram

Wiem, wszyscy tak mówią. A to był gram i to na dwie osoby... Ale bardzo mocno się zaciągałam. No i (jeśli to ma jakiś związek), to do alkoholu też mam bardzo słabą głowę.
LadyCzekoladowooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:07   #22
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez LadyCzekoladowooka Pokaż wiadomość

Bo jestem pewna, że by nie wygadali. Znam ich bardzo dobrze, bo kilka lat, a z jednym jeszcze prawie rok chodziłam (ale nie uprawialiśmy seksu).
Wiesz jak to jest z sekretem, który zna więcej niż jedna osoba? Przestaje być sekretem.

Ale dorosła jesteś.

Rób jak uważasz, uważaj jak robisz, żeby nie było "nie uważałaś jak robiłaś, teraz rób jak uważasz"
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:08   #23
LadyCzekoladowooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wiesz jak to jest z sekretem, który zna więcej niż jedna osoba? Przestaje być sekretem.

Ale dorosła jesteś.

Rób jak uważasz, uważaj jak robisz, żeby nie było "nie uważałaś jak robiłaś, teraz rób jak uważasz"

No wiem właśnie. Muszę nad tym dużo pomyśleć. Mam nadzieję, że już jutro będę mogła zebrać myśli... Bo na niczym nie mogę się za choinkę skupić.
LadyCzekoladowooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:24   #24
Liama
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 224
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wiesz jak to jest z sekretem, który zna więcej niż jedna osoba? Przestaje być sekretem.

Ale dorosła jesteś.

Rób jak uważasz, uważaj jak robisz, żeby nie było "nie uważałaś jak robiłaś, teraz rób jak uważasz"
Autorka może i jest dorosła metrykalnie, ale jak sprawy "iśc z nim do łóżka czy nie" przedstawia na forum ti chyba za bardzo dorosła nie jest...

Powiem ci szczerze? moim zdaniem? Na pewno będziesz żałować...
A sekret? nie masz na co liczyć....
__________________
Młoda żonka bloguje
Jak być kobietą i nie zwariować?
http://gohaa.blogspot.com/
Zapraszam
Liama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:28   #25
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez LadyCzekoladowooka Pokaż wiadomość
No wiem właśnie. Muszę nad tym dużo pomyśleć. Mam nadzieję, że już jutro będę mogła zebrać myśli... Bo na niczym nie mogę się za choinkę skupić.
wez kup sobie wibrator, bedziesz miala wszystko co zechcesz bez problemow, i nie cpaj wiecej bo widzisz ze ci szkodzi
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:28   #26
LadyCzekoladowooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez Liama Pokaż wiadomość
Autorka może i jest dorosła metrykalnie, ale jak sprawy "iśc z nim do łóżka czy nie" przedstawia na forum ti chyba za bardzo dorosła nie jest...

Powiem ci szczerze? moim zdaniem? Na pewno będziesz żałować...
A sekret? nie masz na co liczyć....

Oj Boże, nie miałam z kim pogadać, a czułam, że jak tej sytuacji komuś nie przedstawię, to zwariuję. To nie tak, że wy macie za mnie zadecydować czy mam z kimś spać, Boże broń. Po prostu chciałam poznać Wasze zdanie na ten temat. ; )

No może masz rację, że będę żałować... Ale nie zgodzę się, że nie mam co liczyć na sekret... Naprawdę ufam tym gościom... Znam ich nie od dziś i niejedną tajemnicę im powierzyłam.
LadyCzekoladowooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:30   #27
bitterCANDY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Dyskryminacja? Jeśli facet ma ochote to sobie "zamoczy" i po kłopocie. Jeśli wiesz, czego chcesz, to dlaczego to kisić w sobie? Jesteś młoda, dorosła i dlaczego miałabyś sobie odmawiać przyjemności?
Moja znajoma też miała taką sytuacje.. "-To miał być seks bez zobowiązań-" A skończyło się na tym... tak naprawde jeszcze się nie skończyło. Są parą od ponad roku, to tak bardzo do siebie pasowali w łóżku.
W tych czasach kobiety są wyzwolone i robią to na co mają ochote, więc dlaczego miałabyś nie spróbowac?
bitterCANDY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:30   #28
LadyCzekoladowooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;18340601]wez kup sobie wibrator, bedziesz miala wszystko co zechcesz bez problemow, i nie cpaj wiecej bo widzisz ze ci szkodzi[/QUOTE]


Ale wibrator to nie facet... Hahah, no nie będę już jarać, bo chyba mam za mało na to szarych komórek.
LadyCzekoladowooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:31   #29
Liama
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 224
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez LadyCzekoladowZnam ich nie od dziś i niejedną tajemnicę im powierzyłamooka Pokaż wiadomość
Oj Boże, nie miałam z kim pogadać, a czułam, że jak tej sytuacji komuś nie przedstawię, to zwariuję. To nie tak, że wy macie za mnie zadecydować czy mam z kimś spać, Boże broń. Po prostu chciałam poznać Wasze zdanie na ten temat. ; )

No może masz rację, że będę żałować... Ale nie zgodzę się, że nie mam co liczyć na sekret... Naprawdę ufam tym gościom... .
Wiem z autopsji...nie ufaj bezgranicznie nikomu...naprawdę, ufałam wiele lat, powiezyłam nie jeden sekret, a potem zostałam bardzo skrzywdzona...bądź ostrożna...
__________________
Młoda żonka bloguje
Jak być kobietą i nie zwariować?
http://gohaa.blogspot.com/
Zapraszam
Liama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:33   #30
LadyCzekoladowooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko dzieje się bez mojego udziału.

Cytat:
Napisane przez bitterCANDY Pokaż wiadomość
Dyskryminacja? Jeśli facet ma ochote to sobie "zamoczy" i po kłopocie. Jeśli wiesz, czego chcesz, to dlaczego to kisić w sobie? Jesteś młoda, dorosła i dlaczego miałabyś sobie odmawiać przyjemności?
Moja znajoma też miała taką sytuacje.. "-To miał być seks bez zobowiązań-" A skończyło się na tym... tak naprawde jeszcze się nie skończyło. Są parą od ponad roku, to tak bardzo do siebie pasowali w łóżku.
W tych czasach kobiety są wyzwolone i robią to na co mają ochote, więc dlaczego miałabyś nie spróbowac?
Ale z którym?

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Liama Pokaż wiadomość
Wiem z autopsji...nie ufaj bezgranicznie nikomu...naprawdę, ufałam wiele lat, powiezyłam nie jeden sekret, a potem zostałam bardzo skrzywdzona...bądź ostrożna...

No w sumie, to dużo racji w tym co mówisz... Ale jednak nie wyobrażam sobie, żeby oni mogli to rozgadać, no naprawdę...
LadyCzekoladowooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.