łóżeczko turystyczne kojec 2w1 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-01, 21:21   #31
fledgling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29
GG do fledgling
Dot.: łóżeczko turystyczne kojec 2w1

My na codzień używamy jeszcze drewnianego, ale chcemy niedługo Oliwkę przetransportować do turystycznego.Właśnie skończyła roczek, a to co potrafi wyczyniać w łóżku to przechodzi ludzkie pojęcie.Oczywiście te "zabawy" kończą się płaczem i kolejnym siniakiem na główce.Ochraniacz na szczebelki u nas się nie sprawdził, bo mój Potworek rozbrajał go w kilka minut .
Wprawdzie po kilku razach w łóżeczku turystycznym w siatce powstało troszkę dziur bo tak dłubała w nich paluchami, ale teraz to już nie problem
Jednak dla małego dziecka zdecydowanie lepsze jest zwykłe, drewniane.
Należy też pamiętać, że te turystyczne są wykonane ze sztucznych materiałów, które nie przepuszczają powietrza
fledgling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 10:03   #32
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Hej Mamuśki!

Własnie szukam opinii na temat łóżeczek.

Może jakies nowe wieści i doświadczenia? Będę wdzięczna za wszystkie uwagi.

Pozdrwiam i odświażam temat
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 12:31   #33
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość
Hej Mamuśki!

Własnie szukam opinii na temat łóżeczek.

Może jakies nowe wieści i doświadczenia? Będę wdzięczna za wszystkie uwagi.

Pozdrwiam i odświażam temat

Ja zakupiłam własnie pare dni temu takie łóżeczko jesteśmy naprawde zadowolenie, córcia ma teraz 8 miesięcy obnizyliśmy na sam dół bo Majka już wstaje sama,wcześniej miała drewniane zwykłe tak sie biedactwo optukiwała kiedy prubowała siadać albo wstawac nie dało sie jej samej nawet na minutke zostawić teraz jak bęcnie to przynajmniej nic nie boli żałujemy że nie kupiliśmy takiego na samym początku

Acha jedna uwaga niezbdne jest to żeby dokupić materack bo to co jest na samym spodzie to nie bardzo nadaje sie do spania,a pozatym łóżeczko ma przewijak (z ktorego niestety już nie zdążyliśmy skozystać)fajną budke i moskitiere baaaaaardzo praktyczna rzecz !,takie cosik przyczepiane na boku łóżeczka gdzie można położyć butelke smoczek czy zabawki.Generalnie jestem bardzo zadowolona Maja widze że też
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 22:13   #34
Anndraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 305
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

łóżeczko turystyczne używałam jako kojec,ale spało na noc w normalnym, ale w dzień bawił się i nie było obawy że uderzy się w szczebelki. Można go przenosić z pokoju do pokoju bo jest lekkie i wygodne.POza tym można było go zabrać na wypady do rodzinki. Trzeba tyylko jeżeli dziecko ma spać na dłużej dać materac, bo te ich materacyki są twarde i niewygodne dla dziecka.
__________________
KUBUŚ

ALBUM
Anndraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 18:43   #35
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

moje dziecie od urodzenia spi w łózeczku Baby ONO jestem z niego bardzo zadowolona. Nie było zadnych przykrych wypadków typu siniak o szczebelki itp. Wszędzie mozna je wziąc
Jedynym minusem jest to, ze karuzelki nie sa dopasowane do takich łózeczek ale my sobie poradzilismy z montazem

jesli o mnie chodzi to mysle, ze łozeczka turystyczne maja więcej plusów niż tradycyjne
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 12:55   #36
zarzeczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Łóżeczko szczebelkowe chyba jednak jest lepsze, bo ma twardszy materacyk. Żeby dziecko się nie obijało (wiadomo że strasze - takie któej już siedzi raczkuje, bo niemowlaka to nie dotyczy, ono się nie rusza ), można przepleść szczebelki jakimś materiałem: np. kupic polar , aldnie do obszyć fajnym materiałem i obwinąc łóżeczko.

ja chowam drugie dziecko i jasne - czasem noga gdzieś się zawnienie, ale nie ejst to dramat.. łóżeczko turystyczne mamy na wszelkie wyjazdy - do dziadków na cały dzień np.
__________________
www.benc.pl
zarzeczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 14:04   #37
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

ale po co owijac szczebelki jak mozna miec boki z materiału

a co do materaca to przeciez tak czy siak trzeba go kupic nikt normalny nie polozy dziecka na tym czyms co jest dołaczone do łózeczek turystycznych

ja nie umiem znaleźć zalet łozezka szczebelkowego no chybaże te co się da póżniej zmienic w tapaczanik...
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 00:10   #38
kati7401
Raczkowanie
 
Avatar kati7401
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 146
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Mój najmłodszy synuś od narodzin śpi w łóżeczku turystycznym i jestem bardzo zadowolona.Teraz ma już pół roku i obniżyliśmy materacyk bo próbuje wstawać . Nigdy nie zdarzyło się żeby samo się złożyło.Mam też niespełna trzyletniego szkraba który kilka razy wszedł do łóżeczka ale nigdy nie zdarzyło się żeby je wywrócił. Nie zamieniłabym tego łóżeczka na zwykłe bo według mnie jest bardziej bezpieczne szczególnie dla takich maluszków ,które często się przewracają.
kati7401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 18:05   #39
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Dziewczyny, podbijam temat i pytam: do jakiego wieku Wasze maluchy spały w tego typu łóżeczkach?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 19:00   #40
fajna7
Przyczajenie
 
Avatar fajna7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Ja też zastanawiam się nad łózeczkiem turystycznym... Mysle, że nie ma sie co zastanawiać nad funkcjonalnością takiego sprzętu, bo czy na wakacjach, czy w domu, na pewno sie przyda. Przyznam, że czytając wasze opinie zaczęłam się troche bać i zastanawiać nad jego kupnem. Do tej pory polecano mi takie łózeczka, znajoma poleciła mi nawet firmę, z której sama miała takie łózeczko. to łózeczko było podobne do tego, nawet nie wiem czy nie takie samo: http://www.moje-dziecko.com/p,pl,183...+travel+b.html
Moze któras z Was miała cos z tej firmy i powie mi czy to dobra i zaufana firma?
__________________
...Na zawsze już tak zostań...
fajna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:27   #41
iza60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

http://allegro.pl/item563635001_loze...2_poziomy.html

http://allegro.pl/item564581705_loze...bra_polka.html

http://allegro.pl/item565961070_koje...er_gratis.html

witam czy ktos posiada takie łóżeczka turystyczne jezeli tak prosze napisac jak sie sprawuja Dziekuje z góry za opinie
iza60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 17:43   #42
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Ja mam łóżeczko drewniane i turystyczne(u mamy w domu).W drewnianym dziecko nie obija sie o szczebelki ponieaż mam bardzo dobre wysokie ochraniacze dookoła łóżeczka już nie wspomne ze jest bardzo stabilne(jak każde drewniane),co do turystycznego to osobiśnie nie kupiłabym go zamiast drewnianego ponieważ nie jest takie stabilne,wyższy poziom sie kołysa, dziecko ma tylko 4 uchwyty zeby sie podciągnąc,nie za bardzo jest jak bo niego przypiąć baldachim-nie ma za co na dole złapać(ja nie miałam baldachimu ale to jest uwaga do tych którzy by chcieli,podobnie jest z karuzelą-można ją zamontować tylko na mechanizmach do skladania bo wszędzie indziej sie nie trzyma).Łóżeczko turystyczne które jest u mojej mamy służy raz na dwa tygodnie,a miedzy czasie jest złożone i nie zajmuje dużo miejsca i pod tym względem jest ok.Jak gdzieś wyjeżdzam to je zabieram i powiedzmy ze jest ok ale zamiast drewnianego to bym nie kupiła.

Uwagi do kupujących łóżeczka turystyczne:
-osbiście radze dokupić do tego materac-jeżeli ma służyć zamiast łóżka drewnianego ponieważ ten co jest w komlecie to jest dykta poczyta materiałem i niewielką ilości chyba pianki(nie zaglądałam do środka)ponieważ tylko coś takiego mogłoby sie zmieścic do torby od takich łóżek wiec warto kupić łóżęczko o wymiarach 120x60 i od razu materac
-warto też zwrócic uwage by siatka którą poszyte jest łóżko był biała a nie np czarna,niektóre dzieci czują sie osaczone i przytłoczone przez ta czerń przez co nie chcą w nim przebywać.(nie twierdze ze wszystkie tak mają moj syn nie chciał leżeć w takim z czarną siatką-poza tym mało przez nią widać-jakby to komus lub dzicko miało przeszkadzac)
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 16:43   #43
Ewas1
Rozeznanie
 
Avatar Ewas1
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: G.W.
Wiadomości: 816
GG do Ewas1
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Szukam łózeczka turystycznego które byłoby stabilne i bardzo łatwo się składało. Inne wymagania: niedrogie, bez zbędnych bajerów (typu przewijak, wibracje, pałąki) - jednopoziomowe. Możecie podać jakieś konretne spawdzone firmy
Ewas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 11:32   #44
kotikaa
Raczkowanie
 
Avatar kotikaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK / Kraków
Wiadomości: 244
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Ja miałam łóżeczko marki Mothercare i zdecydowanie odradzam. Mechanizmy popsuły sie juz przy pierwszym uzyciu. Najpierw nie dało sie go złożyc, tz musiał uzyc do tego troche siły a potem ponownie juz go nie rozłozylismy, bo mechanizmy sie chyba wyrobiły i 2 z nich nie zaskakiwały.

I jeszcze inna sprawa, nie zwrocilismy uwagi na jego wymiary. Okazało sie, ze miało tylko 93cm długosci wiec dlugo by nam i tak nie posłuzyło, bo nasz synek jest dosc duzy. W pierwszym zamysle mialo ono sluzyc jako glowne łózeczko, gdy mały wyrosnie z kołyski. No coz, przeoczylismy taki szczegol jak wymiary... nasza wina. Ale suma sumarum wyszło dobrze, bo kupilismy tradycyjne łózeczko szczebelkowe i okazało sie o niebo lepsze do codziennego uzytku.

To tylko moja subiektywna opinia.
kotikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 16:37   #45
Ewas1
Rozeznanie
 
Avatar Ewas1
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: G.W.
Wiadomości: 816
GG do Ewas1
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Już wstępne rozeznanie zrobiłam. Wybrałam 3 łóżeczka. Może któraś z was je ma i może podać plusy i minusy
Venus Coneco
Arti Fibo Basic
Baby Design simple
Ewas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 14:09   #46
grudzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 21
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Ja również zastanawiałam się nad zakupem turystycznego łóżeczka zamiast drewnianego i powiem wam że babeczka ze szkoły rodzenia zdecydowanie odradzała mi jego zakup. Powiedziała, że dobry materacyk i stabilne łóżeczko jest niezwykle ważne dla prawidłowego ukształtowania kręgosłupa malucha i nie warto oszczędzać kasy i kupować turystycznego bo poźniej będziemy tylko żałować jak zrobimy dziecku krzywdę.
grudzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 20:23   #47
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Cytat:
Napisane przez grudzia Pokaż wiadomość
Ja również zastanawiałam się nad zakupem turystycznego łóżeczka zamiast drewnianego i powiem wam że babeczka ze szkoły rodzenia zdecydowanie odradzała mi jego zakup. Powiedziała, że dobry materacyk i stabilne łóżeczko jest niezwykle ważne dla prawidłowego ukształtowania kręgosłupa malucha i nie warto oszczędzać kasy i kupować turystycznego bo poźniej będziemy tylko żałować jak zrobimy dziecku krzywdę.
A kto mówi o oszczędzaniu kasy. No raczej żadna z nas nie chce kupić taniochy z Reala, tylko sprawdzony i polecany model...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 06:29   #48
iza60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

http://allegro.pl/item862096561_swee...u_zabawki.html ja kupilam to lozeczko i bylo spoko dopuki nie obnizylam poziomu na sam dol i materac okazal sie za maly na powierzchnie dolna i powstala szpara z 20 cm trzeba tam wlozyc jakies poduszki albo koce bo dziecko moze tam wpasc podczas snu reszta OK melodyjki swiatelko do zapalenia zabawki na palaku dla dziecka przebierak stabilny i fajne przegrodki na pampersy i jakies inne potrzebne rzeczy + uchwyty do wstawania szybko i latwo sie skklada i rozklada

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A kto mówi o oszczędzaniu kasy. No raczej żadna z nas nie chce kupić taniochy z Reala, tylko sprawdzony i polecany model...

lozeczo drewniane mozna kupic za 60 zl nie widzialam nawet turystycznego takiego taniego a zreszta nie jest wazne lozko jako calosc tylko dobry materac bo dziecko na nim spi wiec na materacu nie warto oszczedzac
iza60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 17:01   #49
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

hej dziewczyny mi co prawda zostało duuuużo czasu na zastanawianie się ale z moim zbieraniem to już teraz się zastanawiam nad łóżeczkiem. planuje kupić jednak to turystyczne zamiast zwykłego i myśląłam właśnie nad polecaną firmą ARTI tylko tu nie moge się zdecydować między 2 modelami
1 Deluxe Plus
2 Medium
Różnią się tym że 1 posiada płozy do bujania oraz moduł grająco świecąco-wibrujący 2 natomiast ma uchwyty do nauki wstawania co pewnie będzie ważne jeśli chce z tego łóżeczka korzystać na codzień
no i nie wiem może się orientujecie może takie uchwyty sa dostępne osobno żeby można było je do modelu 1 przyczepić czy coś ? jeśli coś wiecie to prosze o info pozdrawiam
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 09:04   #50
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Czy któraś z Was ma może łóżeczko ABC Design Moonlight?
Nie mogę go namierzyć w sklepach stacjonarnych, a muszę wiedzieć czy materiał, z którego jest zrobiony nie szeleści.

Kupiłam zwykłe łóżeczko na Allegro i chyba je wywalę, bo szeleści przy każdym ruchu dziecka (jest z nylonu niestety). Mały wybudza mi się w nim co chwilę.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:54   #51
malenstwo21
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo21
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 115
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

ja z czystym sumieniem polecam caretero grande nie ma możliwości żeby się złożyło a nawet powiem że ciężko je złożyć mi samej jest sztywne materiał dobrze naciągnięty mój syn śpi w nim ponad rok i ani razu nie wypadł ani nic sobie nie zrobił a dzięki składanym płozom mogę go łatwo uśpić znajoma kupiła łóżeczko drewniane a jak jej mały płakał to ruszała łóżeczkiem żeby się uspokoił i pewnej nocy mały spadł z górnego poziomu :/ potem sobie wsadził nóżkę między szczbelki wyrzuciła łóżeczko drewniane kupiła turystyczne i jest mega zadowolona
jeśli chodzi o wstawanie to są specjalne uchwyty do kojców moje dziecko poradzilo sobie bardzo dobrze z nauką wstawania z kojcem jak zlądował to przynajmniej głową po siatce a nie po drewnianych szczebelkach...
malenstwo21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 15:09   #52
emesjot
Raczkowanie
 
Avatar emesjot
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 87
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

z czystym sumieniem polecam łóżeczko turystyczne firmy Beebee; kupowane na allegro 4 lata temu, syn przespał w nim ponad 3 lata - nigdy nie było problemu ze złożeniem czy rozłożeniem, 2 poziomy plus dokupiony materac i git eksploatowane na maksa - w nocy i w dzień
wtedy kosztowało ok 250 zł
minusy takiego łóżeczka to niestety jednorazowość - po moim synu już chyba nikt w nim nie pośpi- materiał na łączeniach trochę się rozszedł (tam, gdzie były siatkowane boki)
emesjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 09:27   #53
casablanca102
Raczkowanie
 
Avatar casablanca102
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 61
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

ja właśnie zakupiłam takie http://gumowakaczuszka.istore.pl/pl/...-babymoov.html i jestem super zadowolona. Nie jest tanie ale warte swojej ceny.
casablanca102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 20:39   #54
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Postanowilam podbic temat.
Dziewczyny, czy ktoras z Was moglaby sie wypowiedziec na temat ktoregos z tych modeli? Bylabym bardzo wdzieczna, bo nie chcialabym kupic czegos, z czego pozniej nie bylabym zadowolona.
A moze ktoras z Was mialam jeszcze inne lozeczko turystyczne, ktore jest godne polecenia?

http://www.arti.pl/lozeczko-arti-del...s_prod128.html

http://www.coneco.pl/index.php?go=apollo

http://www.babyono.com/produkty/poko...azeniem_malpka

http://www.tomiko.pl/431,espiro-melo...rystyczne.html

http://www.justbaby.pl/lozeczko-tury...-caretero.html
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 07:29   #55
mamaninja
Raczkowanie
 
Avatar mamaninja
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Sama czegoś szukam Jak będę bardziej w temacie to napisze :P
mamaninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 14:13   #56
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

pearpearl, My mieliśmy to łóżeczko z 4 linka podanego przez Ciebie http://www.tomiko.pl/431,espiro-melo...rystyczne.html.
Ja bym nigdy go nie kupiła,bo dla mnie za drogie,ale kupował tż bez mojej zgody, więc..
Jednak oprócz ceny nie mogę powiedzieć nic negatywnego na temat tego łóżcezka.
Może i te bajery-światełko,melodyjki, były dla nas zbędne,ale sama stabilnośc i jakość tych metalowych rurek jest po prostu super! Wcześniej oglądałąm jakieś tańsze łóżeczka, ale one się chwiały na wszystkie strony,a to nie.

Na pewno radzę pójśc do sklepu i pomacać rozłożone łóżeczka,bo na zdjęciu wszystko może wyglądać fajnie,ale jakość czuje się w rękach

Ja powyższe łóżeczko szczerze polecam,na pewno się nie przechyli.
Acha,my używaliśmy je tak od 6 m-ca już na stałe
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 15:26   #57
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Xandra, dziekuje za odpowiedz
Poki co moim faworytem jest coneco apollo, ale fakt, ze tego espiro nigdzie nie mialam okazji "pomacac" i zobaczyc na zywo, wiec moze, moze...
Chociaz cena jest troche odstraszajaca :/
Tez wlasnie chcialabym po 5-6 miesiacach uzywac turystycznego caly czas zamiast drewnianego
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 08:11   #58
mamaninja
Raczkowanie
 
Avatar mamaninja
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

ja widziałam ostatnio takie fajne, chyba czerwono czarne z jakims królikiem, tylko nie wiem jakiej bylo firmy, i teraz nie moge znaleźć... a tak mi jakos wpadlo w oko ostatnio...
mamaninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:13   #59
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

Cytat:
Napisane przez mamaninja Pokaż wiadomość
ja widziałam ostatnio takie fajne, chyba czerwono czarne z jakims królikiem, tylko nie wiem jakiej bylo firmy, i teraz nie moge znaleźć... a tak mi jakos wpadlo w oko ostatnio...
moze takie? http://www.ag2.pl/lozeczka/lozeczka-...-czerwone.html
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 03:41   #60
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: łóżeczko turystyczne ??

ja polecam coneco z przewijakiem.
dość duże, ma podwieszaną górę dla malucha, wyjście na suwak, świetny stabilny przewijak, kieszonki. składa się do małych rozmiarów.
łatwe w montażu.
te muzyczki i światełka nie mają najmniejszego sensu. dla mnie sens miał przewijak. i ładny limonkowy kolor.
większość tych łóżek ma jednak fatalną kolorystykę.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-15 15:26:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.