BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-27, 16:59   #511
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Aaaaaaaaaaaaaa moje włosy!!!!!!!!!!!
Po tej Safirze wyszly rude, co ja narobilam cholera jasna!

Szybko pobiegłam do sklepu po szamponetke, kupiłam ciemny blond Marion i siedze z tym na głowie teraz, ryczec mi sie chce.
Ale jestem glupia zeby taką sraczke za przeproszeniem se na głowie zrobić.

Chyba pozegnałam się z ladnym blondem który miałam m-c temu
Pozostaje mi wracać chyba do mysich włosów, bo juz nie bede katowac ich farbami bo mi wylecą i bede łysa.

Normalnie zaraz sie załamie
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 17:12   #512
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaa moje włosy!!!!!!!!!!!
Po tej Safirze wyszly rude, co ja narobilam cholera jasna!

Szybko pobiegłam do sklepu po szamponetke, kupiłam ciemny blond Marion i siedze z tym na głowie teraz, ryczec mi sie chce.
Ale jestem glupia zeby taką sraczke za przeproszeniem se na głowie zrobić.

Chyba pozegnałam się z ladnym blondem który miałam m-c temu
Pozostaje mi wracać chyba do mysich włosów, bo juz nie bede katowac ich farbami bo mi wylecą i bede łysa.

Normalnie zaraz sie załamie
Rozumiem, że jeśli jesteś niezadowolona, to będziesz nakładać różne farby żeby wrócić do wymarzonego koloru, ale może warto przeczekać chwilkę, zregenerować włosy i wybrać się do fryzjera, który fachowo ściągnie kolor i nałoży blond. Nie znam sie na tym szczególnie ale moja koleżanka zmieniała dość drastycznie kolor włosów, bo przechodziła od brązu do popielatego blondu - i udało się. Samemu trudno zrobić to, co czego jest w stanie dokonać fryzjer.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 18:22   #513
Xara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witajcie! Mam pytanko i może któraś z was mi pomoże...
Chciałabym zmienić mój popielaty odcień włosów na coś cieplejszego.
Słyszałam, że wystarczy umyć włosy szamponem przeznaczonym do włosów brąz i efekt jest super... czy któraś z was praktykowała cos takiego?? Proszę o radę!
Xara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 18:29   #514
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że jeśli jesteś niezadowolona, to będziesz nakładać różne farby żeby wrócić do wymarzonego koloru, ale może warto przeczekać chwilkę, zregenerować włosy i wybrać się do fryzjera, który fachowo ściągnie kolor i nałoży blond. Nie znam sie na tym szczególnie ale moja koleżanka zmieniała dość drastycznie kolor włosów, bo przechodziła od brązu do popielatego blondu - i udało się. Samemu trudno zrobić to, co czego jest w stanie dokonać fryzjer.
Rycze jak glupia, nie mam czasu na regeneracje, bo mam 2 wesele, a wygladam ochydnie.

Jestem ruda!

Moze na braz pomaluje, bo do takiego blondu juz nie wróce, miałam i tak zniszczone losy balejazem a kolejne rozjasnianie juz nic nie da, po prostu mi wypadna

Boze co ja narobiłam tylko sie zastrzelic

Jeszcze tz mnie zdołował z tym kolorem.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 20:00   #515
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Rycze jak glupia, nie mam czasu na regeneracje, bo mam 2 wesele, a wygladam ochydnie.

Jestem ruda!

Moze na braz pomaluje, bo do takiego blondu juz nie wróce, miałam i tak zniszczone losy balejazem a kolejne rozjasnianie juz nic nie da, po prostu mi wypadna

Boze co ja narobiłam tylko sie zastrzelic

Jeszcze tz mnie zdołował z tym kolorem.
nie martw sie, glowa do gory, pewnie nie jest tak tragicznie jak mowisz i nie potrzebnie sie dolujesz i zobaczysz ze za miesiac pewnie ten problem zniknie bo po prostu fryzjerka do tego czasu doprowadzi Twoje wlosy do porzadku pozdrawiam
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 00:57   #516
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Maju ja kosmetyki z firmy Body Farm kupuje w Poznaniu - w sklepie z kosmetykami naturalnymi, oni sa jedynym przedstawicielem na Polske, szukalam ich w necie ale nigdzie ich nie ma niestety Mysle ze najlepszym rozwiazaniem byłby wlasnie inny preparat w sprayu tylko czasem spraye tez sa tłuste - nie wiem jak z tym Lorealem bo nie miałam Najlepiej wlasnie zainwestowac w dobra maske i spray na słonce Ja moje jestem zmuszona chronic włosy + dodatkowo nakładac na skóre głowy ( tz. na przedziałek) wysoki filtr bo inaczej skóra głowy mi sie potwornie spala, juz nie raz zapomniałam tam posmarowac i potem miałam istny żar na głowie
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 09:04   #517
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Również mam blond włosy i powiem szczerze że nie wiem już jakich kosmetyków do nich używać bo po każdym umyciu są takie szorstkie, "tępe", kompletnie brak im lekkości, miekkości i połysku...
Może macie jakieś sposoby na ten problem, może któraś z Was borykała się z takimi włosami?... pomóżcie..
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-29, 11:38   #518
Kama16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Eloo blondyneczki ... podziele się z wami swoimi doświadczeniami ... miałam zamiar malować włosy tą farbą którą polecała Eska88 (bo bardzo mi sie podoba jej kolorek włosów)... ale jakoś bałam się że na moim kolorze wyjdą za jasne... i kupiłam Farbe Garnier Color Naturals Bardzo Jasny Popielaty Blond - nr 9...wyprobowalam ją na pasemku i bylam troszke zawiedziona:/..bo kolor byl taki jak mialam po słodkim cappucino czyli ciemne, takie szarawe troche, ale naturalne..nawet mi sie podobal tylko ze jak na wakacje dla mnie to za ciemny:/...kolezanka miala w domu farbę marion(czy cos takiego) blond...no i pomalowałam...i powiem wam że wyszedł nawet fajny taki jasniutki blond mam nadzieje że zrobie zdjęcie i bede mogla wam pokazac
Kama16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 16:10   #519
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Kama16 Pokaż wiadomość
Eloo blondyneczki ... podziele się z wami swoimi doświadczeniami ... miałam zamiar malować włosy tą farbą którą polecała Eska88 (bo bardzo mi sie podoba jej kolorek włosów)... ale jakoś bałam się że na moim kolorze wyjdą za jasne... i kupiłam Farbe Garnier Color Naturals Bardzo Jasny Popielaty Blond - nr 9...wyprobowalam ją na pasemku i bylam troszke zawiedziona:/..bo kolor byl taki jak mialam po słodkim cappucino czyli ciemne, takie szarawe troche, ale naturalne..nawet mi sie podobal tylko ze jak na wakacje dla mnie to za ciemny:/...kolezanka miala w domu farbę marion(czy cos takiego) blond...no i pomalowałam...i powiem wam że wyszedł nawet fajny taki jasniutki blond mam nadzieje że zrobie zdjęcie i bede mogla wam pokazac
czekamy na zdjecia dobrze ze jestes zadowolona z nowej farby, a raczej jej efektu
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 08:54   #520
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja jutro idę do fryzjerki na rozjasnianie tej wpadki na glowie, czuje się najlepie we włosach blond, inny kolor nie jest w mojej naturze.
Mam nadzieję, że będę zadowolona.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 14:33   #521
jokooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 176
GG do jokooo Send a message via Skype™ to jokooo
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam Was
moje włoski chyba nie za bardzo widać ze to blond, ale malowałam miodowym blondem z londy na jasny złoty brąz z garniera i wyszło ało cos takiego. Po malowaniu były świetne a dziś umyłam i gó*** :\ chyba wrócę do brązu
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0193.jpg (32,0 KB, 84 załadowań)
__________________
Ludzie są naiwni, widzą uśmiech i myślą że tak jest naprawdę.

Kocham Cię

jokooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 16:09   #522
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez jokooo Pokaż wiadomość
Witam Was
moje włoski chyba nie za bardzo widać ze to blond, ale malowałam miodowym blondem z londy na jasny złoty brąz z garniera i wyszło ało cos takiego. Po malowaniu były świetne a dziś umyłam i gó*** :\ chyba wrócę do brązu
Pozdrawiam
Mam troche jasniejsze ale z tym odcieniem na odrostach po blond balejazu, nałozyłam na blond balejaz i odrosty 2 farby który w zadnym razie nie powinny dac rudych, ide w czwartek to badziewie rozjasniac.
Juz nigdy wiecej nie pomaluje wlosów farba sama w domu, jak cos to tylko rozjasnianie u fryzjera. Zlosc mi przeszła, ale nadal nie wychodze z domu wrrrrrr........

W czwartek jak wróce od fryzjera dam znac jak wyszło.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 17:01   #523
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczynki a ja rozjasniałam wlosy i za mocno i teraz mam okropne odrosty... i jeszcze ciemniejsze od naturalego koloru co zorbic?? niemoge znowu rozjasnic bo włosy juz sa w opłakanym stanie...przez to rozjasnianiebije sie wciaż w serce ale co robic
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 17:48   #524
Brooszkaa
Przyczajenie
 
Avatar Brooszkaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hej jestem tu nowa
Do wiosny tego roku byłam naturalną blondynką i nie chciałam tego zmieniać, jednak po zimie włosy ściemniały . Nie chciałam czekać do lata kiedy wypłowieją mi od słońca, więc farbnęłam się. Od początku używałam GARNIERA - z początku nutrisse [b. naturalne blondy, troszkę jaśniejsze i rozświetlone niż mój naturalny]po miesiącu włosy trochę żółkły, więc w wakacje próbowałam znaleść coś bardziej 'białego' - nie miałam kasy na fryzjera i szukałam odpowiedniej farby. Zainteresowało mnie kilka odcieni z PALETTE, ale dużo osób odradzało mi, bo podobno PALETTE strasznie niszczy włosy, w końcu wybrałam GARNIERA tym razem BELLE COLOR - b.jasny popielaty blond superrozjaśniający 111
http://www.garnierdbajosiebie.pl/_pl...=3600540319593
- nie wyszedł zupełnie taki jak na opakowaniu, ale i tak wyszedł jaśniutki i bez żółci, której nie cierpię i nadal mam zamiar farbować włosy tym kolorem. Aby zachować łądny popielaty blond myję włosy fioletowym szamponem z ROSSMANNA SILVER SHAMPOO [dowiedziałam się o nim z wizażu]-szampon kosztuje ok.6 zł. ale działa.
Polecam zarówno farbę jak i szampon.
jak bd mieć jakąś fotkę to wrzucę
Brooszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 18:36   #525
jokooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 176
GG do jokooo Send a message via Skype™ to jokooo
Thumbs up Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Mam troche jasniejsze ale z tym odcieniem na odrostach po blond balejazu, nałozyłam na blond balejaz i odrosty 2 farby który w zadnym razie nie powinny dac rudych, ide w czwartek to badziewie rozjasniac.
Juz nigdy wiecej nie pomaluje wlosów farba sama w domu, jak cos to tylko rozjasnianie u fryzjera. Zlosc mi przeszła, ale nadal nie wychodze z domu wrrrrrr........
to było moje 2 farbowanie w zyciu i z obydwoma nie chciałam ryzykować i malowała mi fryzjerka (przyszła bratowa) czekam na fotki

a co do nie wychodzenia z domu to ja nie wychodziłam jak pomalowałam sobie włosy szamponetką "winna czerwień" (8 miesięcy !! trzymała) ale nie wychodziłam na początku
będzie OK !
pozdrawiam
__________________
Ludzie są naiwni, widzą uśmiech i myślą że tak jest naprawdę.

Kocham Cię

jokooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 19:49   #526
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez olinciaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki a ja rozjasniałam wlosy i za mocno i teraz mam okropne odrosty... i jeszcze ciemniejsze od naturalego koloru co zorbic?? niemoge znowu rozjasnic bo włosy juz sa w opłakanym stanie...przez to rozjasnianiebije sie wciaż w serce ale co robic
Prosze przeslij fotki tych odrostów. Jesli pomalowałabys tylko odrosty to moze nic takiego by sie nie stało, a reszte włosów porzadnie zregenerowala olejkiem rycynowym i kokosowym oraz waxem, nie wpadaj w panikę.
A jesli juz nie chcesz tego kolorku, to wróc do naturalnych, pojdz do dobrej fryzjerki i popros o kolor włosów taki jak naturalny oraz intensywna regeneracje.

I drogie wizazanki, to nie prawda ze od rozjasniania naturalny kolor wlosów ciemnieje, kto wam takich głupot naopowiadał, kolor wydaje sie ciemniejszy bo jest wiekszy kontrast, a pozatym to "swierzy" włos ktory slonce nie zdarzylo jeszcze rozjasnic. po kilku latkach włosy znów by były takie jak przed rozjasnianiem, a moze nawet m-cach jesli szybko rosną.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:05   #527
Kama16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
czekamy na zdjecia dobrze ze jestes zadowolona z nowej farby, a raczej jej efektu
Nom juz daje fotke z imprezki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 02.jpeg (46,5 KB, 255 załadowań)
Kama16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:24   #528
jokooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 176
GG do jokooo Send a message via Skype™ to jokooo
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Kama16 Pokaż wiadomość
Nom ;) juz daje fotke :) z imprezki :D:D
śliczny kolorek :)
też o podobnym marzyłam ale u mnie nie zda egzaminu ;/
pzdr ;*
__________________
Ludzie są naiwni, widzą uśmiech i myślą że tak jest naprawdę.

Kocham Cię

jokooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:33   #529
jokooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 176
GG do jokooo Send a message via Skype™ to jokooo
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Kama16 Pokaż wiadomość
Nom juz daje fotke z imprezki
śliczny kolorek
też o podobnym marzyłam ale u mnie nie zda egzaminu ;/
pzdr ;*
__________________
Ludzie są naiwni, widzą uśmiech i myślą że tak jest naprawdę.

Kocham Cię

jokooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 09:07   #530
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

przesyłam zdjątko takie troche nie wyrazne, mam tylko takie bo od gory dopiero musze zorbic ale mam nadzieje ze cos widac, i okorpniemoj kolor farbonych włosów sie nie podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (77,8 KB, 89 załadowań)
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 10:30   #531
Brooszkaa
Przyczajenie
 
Avatar Brooszkaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Kama16 - b. ładny kolor włosów, tylko czy jest on bardziej platynowy czy wpada w żółć? Zdjęcie jest robione na dworzu, więć słońce robi swoje. Jakiej farby użyłaś?

Olincia-spróbuj jakoś rozświetlić kolor, jakimś'ciepłym' blondem
Brooszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 10:45   #532
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Kama16 Pokaż wiadomość
Nom juz daje fotke z imprezki
bardzo jasny, ale tez jednoczesnie bardzo ladny pasuje Ci do twarzy gratuluje wyboru odpowiedniej farby
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 13:15   #533
Kama16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

[QUOTE=Brooszkaa;4900168]Kama16 - b. ładny kolor włosów, tylko czy jest on bardziej platynowy czy wpada w żółć? Zdjęcie jest robione na dworzu, więć słońce robi swoje. Jakiej farby użyłaś?

No własnie slonce robi swoje ;p ale jak pytam wszystkich (bo mam cos na punkcie żolci) to mowia ze to na pewno nie jest zolty a uzywalam farby takiej w saszetce marion-blond...cos takiego :/ ;p pzdr.
Kama16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 13:17   #534
Kama16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
bardzo jasny, ale tez jednoczesnie bardzo ladny pasuje Ci do twarzy gratuluje wyboru odpowiedniej farby
dzieki ... pod koniec wakacji je przyciemnie ale jak narazie to mogą być takie ..pzdr
Kama16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 09:34   #535
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dzisiaj wszystko stanie się jasne, jadę do fryzjera coś zrobic z rudzielcami, albo całość rozjaśnię albo balejaz zrobię.
Jak wróce dam znać co wyszło.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 12:56   #536
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Dzisiaj wszystko stanie się jasne, jadę do fryzjera coś zrobic z rudzielcami, albo całość rozjaśnię albo balejaz zrobię.
Jak wróce dam znać co wyszło.
Właśnie wróciłam od fryzjera. Zrobiłam blond balejaż z kilkoma ciemniejszymi pasemkami, te co były rude wyglądają jakby były specjalnie, ogólnie na głowie mam sredni blond
niom i jestem zadowolona, włoski az tak bardzo się nie zniszczyły także jestem zadowolona. Niom powrót blondynki- żegnaj rudzielcu
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 16:49   #537
Brooszkaa
Przyczajenie
 
Avatar Brooszkaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

szukam farby, która daje efekt podobny do tego koloru włosów Dody.
zdjęcie:

http://www.pudelek.pl/artykul/3856/zre_na_potege/
i coś zbliżonego do tego co ma w Katharsis.
macie jakies propozycje? oczywiście nie chcę używać rozjaśniacza, bo i tak mam słabe włosy
Brooszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 17:02   #538
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Brooszkaa Pokaż wiadomość
szukam farby, która daje efekt podobny do tego koloru włosów Dody.
zdjęcie:

http://www.pudelek.pl/artykul/3856/zre_na_potege/
i coś zbliżonego do tego co ma w Katharsis.
macie jakies propozycje? oczywiście nie chcę używać rozjaśniacza, bo i tak mam słabe włosy

Doradze jedynie, że sama na własną rękę nie maluj włosów, bo spotka Cie to co mnie- rude ale juz jestem po fryzjerze i mi ulzyło
Wybierz sie do fyzjera i popytaj jak otrzymac taki odcień, nie radze farbowac całości, Doda ma profesjonalistów którzy odrazu maluja jej odrost, a Ty na własna rękę bedziesz męczyła się z odrostami, radzę lekki balejaż. A jaki masz kolorek włosów naturalny?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 17:28   #539
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ehhhh jak byłam mała to była ze mnie taka śliczna jasna blondyneczka... a teraz mi tak ściemniały, że nawet już nie wiem czy jestem ciemną blondynką czy jasną szatynką.... masakra....
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 19:18   #540
Brooszkaa
Przyczajenie
 
Avatar Brooszkaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Doradze jedynie, że sama na własną rękę nie maluj włosów, bo spotka Cie to co mnie- rude ale juz jestem po fryzjerze i mi ulzyło
Wybierz sie do fyzjera i popytaj jak otrzymac taki odcień, nie radze farbowac całości, Doda ma profesjonalistów którzy odrazu maluja jej odrost, a Ty na własna rękę bedziesz męczyła się z odrostami, radzę lekki balejaż. A jaki masz kolorek włosów naturalny?

właśnie boję się sama farbować włosy na tak jasny odcień, bo z farbami tanimi i drogimi bywa różnie a ja nie chce mieć na głowie 'kurczaczka' lub rudego jak w Twoim przypadku dobrze się tego pozbyłaś, bo to nic miłego-taka niespodzianka na głowie, a reklamować farby nie można;/
mój naturalny kolor to średni blond-od kilku miesięcy farbuje na troszkę jaśniejsze odcienie, bo po zimie trochę mi ściemniały i nie podobało mi się już to, a nie chciałam czekac do lata, aż wypłowieją mi od słońca, a poza tym farba jednak rozświetla włosy i nie są takie 'mysie' i nijakie
za jakiś miesiąc bd musiała farbować włosy i przejdę się po paru fryzjerach-zorientuję się w cenach i sprawdzę co mi zaoferują
Brooszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.