jaka antykoncepcja? pomóżcie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-13, 17:50   #31
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez karolina_jurcz Pokaż wiadomość
A jakie jest wasze zdanie w temacie wazektomii? Ogólnie to fajna sprawa, by to mężczyzna zajął się antykoncepcją. Nie od dziś wiadomo, ze np. tabletki nie mają zbyt dobrego wpływu na nasze zdrowie... A wazektomia to stosunkowo prosty i bezbolesny zabieg.
super sprawa. Ja planuje wyjazd do jakiegoś cywilizowanego kraju i sterylizacje
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 19:34   #32
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Monika_67 Pokaż wiadomość
wazektomia to zabieg nie odwracalny i nigdy bym nie namawiala partnera na nic takiego bo nie wiadomo jaks sie nasze zycie potoczy.. moze jestem staromodna ale uwazam ze najlepsze rozwiazanie to tabletki.. biore od lat i jestem zadowolona. Mam normalnie okres miedzy blistrami wiec spokojna głowe, nic mnie nie boli a na dodatek urosly piersi wiec kolejny plus
Tabletki są dobre, ale zobaczysz jak odstawisz po parudziesięciu latach. Lepsza wazektomia niż niechciana wpadka i aborcja, dom dziecka, albo sfrustrowane życie osób, które nie chciał mieć dzieci i teskty typu "zmarnowałeś mi życie, gówniarzu"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 22:12   #33
Afojack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 35
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Nie wiem, może ja też jestem staromodna, ale wazektomia dla mnie to jest już ostateczna ostateczność, nie pozwoliłabym na taką ingerencję w organizm mojemu facetowi. Serio lepiej stosować gumki czy tabletki, a nawet lepiej wkładkę Levosert, która wydaje się być najwygodniejszą formą zabezpieczenia, niż przecinać nasieniowody. Jesteśmy tylko ludźmi, dzisiaj dzieci nie chcemy na 100%, a nagle za dwa lata olśnienie i nam się zachce... wtedy to już trochę za późno
__________________
Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić
Afojack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 10:52   #34
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Afojack Pokaż wiadomość
Nie wiem, może ja też jestem staromodna, ale wazektomia dla mnie to jest już ostateczna ostateczność, nie pozwoliłabym na taką ingerencję w organizm mojemu facetowi. Serio lepiej stosować gumki czy tabletki, a nawet lepiej wkładkę Levosert, która wydaje się być najwygodniejszą formą zabezpieczenia, niż przecinać nasieniowody. Jesteśmy tylko ludźmi, dzisiaj dzieci nie chcemy na 100%, a nagle za dwa lata olśnienie i nam się zachce... wtedy to już trochę za późno
Dzietnym też tak piszesz? Nie rób dzieci, jesteśmy tylko ludźmi, może ci się odmieni i co z dzieckiem zrobisz, oddasz do domu dziecka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 17:54   #35
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Afojack Pokaż wiadomość
Nie wiem, może ja też jestem staromodna, ale wazektomia dla mnie to jest już ostateczna ostateczność, nie pozwoliłabym na taką ingerencję w organizm mojemu facetowi. Serio lepiej stosować gumki czy tabletki, a nawet lepiej wkładkę Levosert, która wydaje się być najwygodniejszą formą zabezpieczenia, niż przecinać nasieniowody. Jesteśmy tylko ludźmi, dzisiaj dzieci nie chcemy na 100%, a nagle za dwa lata olśnienie i nam się zachce... wtedy to już trochę za późno
Wazektomia jest świetna dla osób, które są pewne, że nie chcą dzieci. Z partnerem się zbieramy do tego
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 17:57   #36
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7464336 1]Tabletki są dobre, ale zobaczysz jak odstawisz po parudziesięciu latach. Lepsza wazektomia niż niechciana wpadka i aborcja, dom dziecka, albo sfrustrowane życie osób, które nie chciał mieć dzieci i teskty typu "zmarnowałeś mi życie, gówniarzu"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Tzn. co się wtedy stanie twoim zdaniem?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 18:53   #37
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Taletki - leżałam na neurologii. Oddziały są pełne młodych dziewczyn po udarach. Na zdrowie
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-14, 23:09   #38
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Taletki - leżałam na neurologii. Oddziały są pełne młodych dziewczyn po udarach. Na zdrowie
No i co w związku z tym?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 08:40   #39
majaberka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 47
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Czytam Was i musze przyznać że nie wybiegam aż tak daleko w przyszłość, poszłam po antykoncepcję, dostałam tabletki vines i jak na razie wygląda na to że jest ok. Wiem na pewno że na tą chwilę nie chcę zajść w ciążę a co będzie później nie mam pojęcia.
majaberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 12:15   #40
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Spirala. Dla mnie najlepsza opcja.
Prezerwatywy z nowymi partnerami
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 21:29   #41
karolina_jurcz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 65
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Monika_67 Pokaż wiadomość
wazektomia to zabieg nie odwracalny i nigdy bym nie namawiala partnera na nic takiego bo nie wiadomo jaks sie nasze zycie potoczy.. moze jestem staromodna ale uwazam ze najlepsze rozwiazanie to tabletki.. biore od lat i jestem zadowolona. Mam normalnie okres miedzy blistrami wiec spokojna głowe, nic mnie nie boli a na dodatek urosly piersi wiec kolejny plus

No i widzisz, myślę, że stąd sie bierze niechęć do tego zabiegu, bo ludzie niewiele o nim wiedzą tylko powtarzają gdzieś zasłyszane/wyczytane wiadomosc, ktore niewiele maja wspolnego z prawdą... Wazektomia jest odwracalna i nie czyni mężczyzny bezpłodnym, tylko niepłodnym. Jasne, tabletki też są ok, ale u mnie na przyklad duzo czasu zajelo znalezienie takich, po ktorych w miare dobrze bym sie czula. Mialam problemy ze zdrowiem, z wagą itd. Dla mnie koszmar.
karolina_jurcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 14:20   #42
Afojack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 35
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7465789 1]Dzietnym też tak piszesz? Nie rób dzieci, jesteśmy tylko ludźmi, może ci się odmieni i co z dzieckiem zrobisz, oddasz do domu dziecka?

[/QUOTE]

Nie rozumiem co masz na myśli. Ja sugeruję tylko zastosowanie metody antykoncepcyjnej, która nie ma w sobie ryzyka zrobienia z mężczyzny osoby niepłodnej. Nie wiesz co przyszłość przyniesie, możesz nagle zapragnąć kolejnego dziecka, a może być wtedy za późno. Normalna antykoncepcja nie odcina tej drogi jak nieudany zabieg rewazektomii
__________________
Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić
Afojack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 14:43   #43
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Afojack Pokaż wiadomość
Nie rozumiem co masz na myśli. Ja sugeruję tylko zastosowanie metody antykoncepcyjnej, która nie ma w sobie ryzyka zrobienia z mężczyzny osoby niepłodnej. Nie wiesz co przyszłość przyniesie, możesz nagle zapragnąć kolejnego dziecka, a może być wtedy za późno. Normalna antykoncepcja nie odcina tej drogi jak nieudany zabieg rewazektomii
Ale kiedyś człowiek dorasta do decyzji, że nie chce w swym życiu dziecka. Ciachnie się i ma spokój. Prezerwatywy/hormony na dłuuuższą metę są męczące i kosztowne.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 07:14   #44
majaberka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 47
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Myślę że za jakieś 10 może 15lat bym się na taki zabieg zdecydowała, ale teraz póki co vines wystarczy. Zmieniłam sobie dawkowanie na poranne i teraz branie tabletek nie jest wcale kłopotliwe, biorę zanim zaparzy mi się kawa, taki codzienny mój rytuał się z tego zrobił.
majaberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 20:45   #45
Trinitty90
Raczkowanie
 
Avatar Trinitty90
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Autorko wątku po antykoncepcję najlepiej wybrać się do ginekologa - to od badań zależy w większości jaką wogóle możemy stosować. A jak wiadomo ile osób tyle zdań na temat przeróżnych metod. Ja kiedyś próbowałam plastrów i to całkowicie nie dla mnie rozwiązanie. Obecnie kończę brać tabletki i będę zakładać system levosert bo przez najbliższe parę lat dziecka nie chcę na pewno a codzienne pamiętanie o pigułce też jest czasem uciążliwe. Co do wazektomii bo widzę temat również został poruszony na chwile obecną nie pozwoliłabym na to swojemu partnerowi to już trzeba mieć dobrze przemyślane i być całkowicie pewnym, ze nie będzie się chciało posiadać żadnych bądź kolejnych dzieciaczków.
Trinitty90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 11:56   #46
AnnaOOO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 16
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Ginekolog niestety będzie radził coś co jest w jego/jej interesie. Jasne, że nie doradzi wazektomii męża, bo traci klientkę. Smutne, ale w 95% prawdziwe. Natomiast w kwestii posiadania dzieci - jest sporo metod, które albo odwracają zabieg, albo w inny sposób pozwalają mieć dzieci (np. in vitro, zamrożenie nasienia etc.).
AnnaOOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 16:37   #47
Afojack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 35
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Ale kiedyś człowiek dorasta do decyzji, że nie chce w swym życiu dziecka. Ciachnie się i ma spokój. Prezerwatywy/hormony na dłuuuższą metę są męczące i kosztowne.
Strasznie to w ogóle brzmi, ciachnie się
Prezerwatywy fakt, są drogie i w dodatku niewygodne. Ale kochana, jeśli hormony Ci przeszkadzają to wystarczy wkładka, po prostu. I to też rozwiązanie ekonomiczne. Na 3 lata koszt to jakieś 600zł jeśli chodzi o levosert, wazektomia z tego co się orientuje jest jakieś 3-4 razy droższa. I w dodatku taką kwotę płaci się za coś co może być nieodwracalne Na pierwszy rzut oka widać co się bardziej opłaca, choć oczywiście wiem, że każdy ma swoje poglądy i filozofię. To jest tylko moja subiektywna opinia i nikogo nie potępiam
__________________
Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić
Afojack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 09:44   #48
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Afojack Pokaż wiadomość
Prezerwatywy fakt, są drogie i w dodatku niewygodne.
Jeżeli są dla Ciebie niewygodne to nie stosuj. Ja sobie chwalę ich komfort.
Cytat:
Napisane przez Afojack Pokaż wiadomość
Ale kochana, jeśli hormony Ci przeszkadzają to wystarczy wkładka, po prostu. I to też rozwiązanie ekonomiczne. Na 3 lata koszt to jakieś 600zł jeśli chodzi o levosert, wazektomia z tego co się orientuje jest jakieś 3-4 razy droższa.
Wazektomia kosztuje od 1600zł, czyli 9 lat wkładki i koszt zostaje przekroczony więc gdzie tu ekonomia?
Cytat:
Napisane przez Afojack Pokaż wiadomość
I w dodatku taką kwotę płaci się za coś co może być nieodwracalne
Dla nas to nie problem. Ba, zaleta.
Cytat:
Napisane przez Afojack Pokaż wiadomość
Na pierwszy rzut oka widać co się bardziej opłaca, choć oczywiście wiem, że każdy ma swoje poglądy i filozofię. To jest tylko moja subiektywna opinia i nikogo nie potępiam
No tak, wazektomia się lepiej opłaca, racja
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 19:14   #49
Afojack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 35
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Dlatego napisałam, ze każdy ma swoje poglądy na to i filozofię Jesteś pewna, ze nie chcesz mieć dzieci to ok. ja w przyszłości może zachcę ponownie zostać matką, tak więc stawiam na antykoncepcję długoterminową, w moim przypadku wkładki hormonalnej. Nie wiem jak to będzie później - fakt wazektomia to wygodne rozwiązanie dla osób, które akceptują to, że już nigdy mogą nie mieć dzieci, ale to nie dla mnie
__________________
Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić
Afojack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 18:00   #50
polo3345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 9
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Ale wazektomia jest odwracalna na co najmniej kilka sposobów. A wkładka hormonalna, jak sama nazwa wskazuje ingeruje w gospodarkę hormonalną. W krótkim okresie czasu wiele Kobiet ma już problemy. Co będzie później? Koncerny farmaceutyczne skutecznie blokują wszelkie badania. Wiadomo - wazektomia nie jest opłacalna - jest jednorazowa. Tabletki można sprzedawać i 30 lat jednej Klientce.
polo3345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 18:06   #51
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez polo3345 Pokaż wiadomość
Ale wazektomia jest odwracalna na co najmniej kilka sposobów. A wkładka hormonalna, jak sama nazwa wskazuje ingeruje w gospodarkę hormonalną. W krótkim okresie czasu wiele Kobiet ma już problemy.
W jakim okresie czasu, jak wiele kobiet i jakie problemy?
Cytat:
Co będzie później? Koncerny farmaceutyczne skutecznie blokują wszelkie badania. Wiadomo - wazektomia nie jest opłacalna - jest jednorazowa. Tabletki można sprzedawać i 30 lat jednej Klientce.
Które koncerny blokują jakie badania i w jaki sposób?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 22:30   #52
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

No wkładka niehormonalna, jak ktoś nie chce hormonów, a chce anty długoterminową.
Jest tyle metod antykoncepcji, że każda para wybierze coś dla siebie ^^
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 22:35   #53
Afojack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 35
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez polo3345 Pokaż wiadomość
Ale wazektomia jest odwracalna na co najmniej kilka sposobów. A wkładka hormonalna, jak sama nazwa wskazuje ingeruje w gospodarkę hormonalną. W krótkim okresie czasu wiele Kobiet ma już problemy. Co będzie później?
Jest odwracalna, ale nie w 100%. Teraz dokładnie danych nie przytoczę, bo musiałabym trochę poszperać, ale kiedyś czytałam o tym że jest jakiś odsetek zabiegów rewazektomii, które się nie udają. Dlatego wszędzie są ostrzeżenia, że trzeba brać pod uwagę taką sytuację.

A wkładka hormonalna, nie ingeruje w gospodarkę, ponieważ jej działanie skupia się na macicy, dokładniej mówiąc zapobiega wzrostowi endometrium i zagęszcza śluz w szyjce macicy, w ten sposób uniemożliwiając drogę plemnikom. Żadne hormony nie dostają się do krwi, nie krążą po organizmie, ani nic w tym stylu. Nawet kobiety karmiące piersią mogą je mieć założone, więc o czymś to świadczy prawda?
__________________
Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić
Afojack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 20:07   #54
dominique24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 17
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Afojack Pokaż wiadomość
Jest odwracalna, ale nie w 100%. Teraz dokładnie danych nie przytoczę, bo musiałabym trochę poszperać, ale kiedyś czytałam o tym że jest jakiś odsetek zabiegów rewazektomii, które się nie udają. Dlatego wszędzie są ostrzeżenia, że trzeba brać pod uwagę taką sytuację.

A wkładka hormonalna, nie ingeruje w gospodarkę, ponieważ jej działanie skupia się na macicy, dokładniej mówiąc zapobiega wzrostowi endometrium i zagęszcza śluz w szyjce macicy, w ten sposób uniemożliwiając drogę plemnikom. Żadne hormony nie dostają się do krwi, nie krążą po organizmie, ani nic w tym stylu. Nawet kobiety karmiące piersią mogą je mieć założone, więc o czymś to świadczy prawda?
Racja. Widzę, że dużo osób poleca wkładki, ale też nie każda kobieta może skorzystać z takiej metody. Moja siostra ma mięśniaka i z wkładką powodował on bardzo obfite krwawienia. Czasem wazektomia to najlepsze wyjście- zdrowie kobiety nie cierpi. Ale rozumiem, że w większości przypadków na taki zabieg decydują się te pary, które są przekonane, że nie chcą mieć więcej dzieci.
dominique24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 21:03   #55
KatjaMilay
Raczkowanie
 
Avatar KatjaMilay
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 69
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Ja brałam na początku tabletki przez 7 miesięcy. Byłam bardzo zadowolona. Jednak wystąpił u mnie zakrzep i niestety nie mogę brać żadnych hormonów. Mój organizm dość szybko się przestawił na brak tabletek. Teraz używam z moim Tż prezerwatyw, nie byłam do tego przekonana. Teraz jednak wszystko jest już dobrze, nie mam problemów i nie jeżdżę po sorach zestresowana. Ten błąd z tabletakmi u mnie by się nie pojawił gdyby mój ginekolog zażądał badań. Idź do lekarza i zrób badania. Niech ci dobierze najlepsze dla ciebie rozwiązanie.
KatjaMilay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 11:25   #56
kairi93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 25
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

Ja od ponad 2 lat stosuję krążek Nuvaring i jestem mega zadowolona.
- brak efektów ubocznych
- libido w normie
- wygodny w użyciu, nie czuć go i nawet się nie pamięta że się go ma
- podczas seksu można spokojnie wyjąć (na max 3h)
- cena to ok. 40 zł za sztukę
Innych metod antykoncepcji dla kobiet nie próbowałam
kairi93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 22:15   #57
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: jaka antykoncepcja? pomóżcie!

najprostszym rozwiązaniem będą prezerwatywy. Choć wiadomo, 100% nie ma.
Idź do ginekologa, może on indywidualnie dobierze odpowiednią dla Ciebie metodę antykoncepcji .
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-07 23:15:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.