Perfecta - No Problem - Mężczyzna w potrzebie - Trądzik na Barkach/Plecach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-12, 16:37   #1
xRobertoX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2

Perfecta - No Problem - Mężczyzna w potrzebie - Trądzik na Barkach/Plecach


Witam dzisiaj zakupiłem na trądzik serię Perfecty No problem:
-3w1 żel myjący,peeling i maseczka
-krem matujący
-tonik matujący
No i chciałbym jak najwięcej się dowiedzieć, jak je stosować ile odczekiwać między nimi, jaka kolejność, czy dobrze kupiłem, czy jeszcze coś dokupić? Bo ja za wszelką cenę chcę skończyć z trądzikiem i wągrami... POMOCY


Chciałbym dowiedzieć się również co stosować na trądzik na barkach, ręcach do łokcia i plecach... POMOCY !!!!!
xRobertoX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 17:02   #2
Rossczochranna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 46
Dot.: Perfecta - No Problem - Mężczyzna w potrzebie - Trądzik na Barkach/Plecach

Nie liczyłabym na rewelacyjny efekt, kosmetyki tego typu najczęściej pomagają po prostu utrzymać czystość, usunąć bakterie. Trochę może się poprawi, ale jeśli są to rzeczywiście poważniejsze zmiany, to są one raczej wynikiem tego co dzieje się "w środku" Twojego organizmu - w takim wypadku przyczyną jest najczęściej nieodpowiednia dieta, jakieś problemy hormonalne, zanieczyszczenie organizmu (świadczą o tym szczególnie zaskórniki, wągry - często gdy organizm już nie daje rady z usuwaniem toksyn klasycznymi drogami ( ), zaczyna oczyszczać się przez skórę). Nie jestem w stanie nic konkretnie poradzić, bo nie jestem specjalistką w tych sprawach, ale jeśli kosmetyki nie pomogą możesz poczytać na ten temat w internecie.

(Piszę to jako zwolenniczka naturalnych metod, a nie kosmetycznej chemii, dlatego nie doradzę nic odnośnie kupionych przez Ciebie kosmetyków, bo nie miałam z nimi styczności) Pozdrawiam
__________________
lubię tu być

70,5----65----60---55---(?)53(?)

Edytowane przez Rossczochranna
Czas edycji: 2013-07-12 o 17:05
Rossczochranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 17:04   #3
xRobertoX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Perfecta - No Problem - Mężczyzna w potrzebie - Trądzik na Barkach/Plecach

No mi jest wstyd jechać nad jezioro z tymi barkami/plecami, a tak twarz jest w miarę ok tylko blizny i trochę trądziku ;/ nie wiem chciałbym mieć dobrą dietę rozpisaną co bym druknął sobie i stosował ją ;/ może ktoś ma taką? co nie można jeść itd.
xRobertoX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 19:24   #4
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Perfecta - No Problem - Mężczyzna w potrzebie - Trądzik na Barkach/Plecach

Hmm wiesz, mi na wypryski na plecach pomógł płyn Acnosan i maść cynkowa. Dosłownie dzień w dzień mąż przecierał mi plecy płynem a potem smarował maścią cynkową. Wszystko zeszło więc może warto byś spróbował. Tym bardziej, że płyn kosztuje ok 11 zł a maść cynkowa jakieś 3 zł
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 23:35   #5
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Perfecta - No Problem - Mężczyzna w potrzebie - Trądzik na Barkach/Plecach

Mnie na trądzik na plecach pomogło mydło Aleppo Przejrzyj ten wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397752
Ale ogolnie popieram Rossczochranna, najpierw zastanów się jak wygląda Twoja dieta i styl życia. Jeśli są ok, spróbuj podziałać zewnętrznie, a jeśli nie, to musisz nad tym popracować i udać się do lekarza. Trądzik może mieć masę przyczyn, nie rzadko poważnych i warto to zwalczyć, a nie tylko zamaskować
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse



Edytowane przez tosiajola
Czas edycji: 2013-07-12 o 23:39
tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 14:55   #6
maravilla80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Perfecta - No Problem - Mężczyzna w potrzebie - Trądzik na Barkach/Plecach

ja mam to samo :/ tyle, ze mam 33 lata i w wieku 20 tego nie mialam. Plecy i ramiona w krostach. Z tym, ze na plecach to takie bolace wychodza. Bardzo bolace. Czasem mniejsze czasem wielkie. Sa to czerwone bulwy a po czasie robi sie bialy czubek. Wtedy boli bardzo wycisnac ale i tak wyciskam. Z tego powodu, ze czerwone spuchniete z bialym ropnym czubkiem wyglada obrzydliwie i po drugie boli. A jak wycisne to zasycha strupek i juz nie boli. Nie denerwuje.
Tylko problem jest taki, ze mam teraz plecy pokryte przbarwieniami od wyciskania kilkuletniego. Nie moge nosic bardziej odkrytuch pleckow latem bo nie wyglada to dobrze (a mieszkam na poludniu Hiszpanii, wiekszosc czasu upal :/ ) Nawet na ramiaczkach bluzka odslania juz ramiona, ktore tez sa pokryte krostami tyle, zetu juz wychadza mniejsze krostki. Nie te bolace bulwy. Raczej male czerwone albo male ropne. :/// Nie wiem co z tym mozna zrobic. Uzywalam jakis preparatow z antybiotykiem ale gdzie tam. Nic nie pomoglo.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez xRobertoX Pokaż wiadomość
Witam dzisiaj zakupiłem na trądzik serię Perfecty No problem:
-3w1 żel myjący,peeling i maseczka
-krem matujący
-tonik matujący
No i chciałbym jak najwięcej się dowiedzieć, jak je stosować ile odczekiwać między nimi, jaka kolejność, czy dobrze kupiłem, czy jeszcze coś dokupić? Bo ja za wszelką cenę chcę skończyć z trądzikiem i wągrami... POMOCY!
Na zelu myjacym masz "instrukcje obslugi" ale skoro to 3 w 1 to nkaladasz troszke produktu na reke i z odrobina wody rozmasowywujesz po twarzy powiedzmy okolo 30 sekund. Zmywasz dobrze woda. JAko, ze produkt tez jest maseczka to 2 razy w tygodniu po takim umyciu nakladasz na sucha twarz ten zel i zostawiasz na okolo 5 min. (pewnie na opisie sposobu uzycia podaje dokladny czas) Zmywasz dokladnie woda.
Osuszasz twarz i moczysz platek kosmetyczny w toniku. Przemywasz tym twarz dokladnie.
Juz nie plukasz woda. I jak wyschnie dokladnie to rozsmarowujesz krem.

Mam nadzieje, ze jakos ci pomoglam. Dla nas kobiet to takie logiczne bo od dziecka w tym siedzimy i niejedna z nas nie rozumie jak to facet nie wie jak ma krem czy tonik w reku co z tym zrobic heheh
maravilla80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 19:31   #7
Rossczochranna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 46
Dot.: Perfecta - No Problem - Mężczyzna w potrzebie - Trądzik na Barkach/Plecach

Prawdopodobnie już tu nie bywasz, ale jeśli, to polecam bardzo metodę OCM, możesz poczytać o tym w internecie albo na wizażu w dziale "biochemia kosmetyczna", mnie dosyć mocno pomogła z zaskórnikami na twarzy. Mam jeszcze, ale jest lepiej, może spróbuj, tanie i raczej nie powinno zaszkodzić. pozdrawiam
__________________
lubię tu być

70,5----65----60---55---(?)53(?)
Rossczochranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.