Męcząca samotność. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-22, 10:42   #1
Nadia18
Raczkowanie
 
Avatar Nadia18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 77

Męcząca samotność.


Pomóżcie mi znaleźć odpowiedź na pytanie bo chyba oszaleję. Mam 23 lata, w życiu miałam tylko jednego chłopaka.Miesiąc. Nie wiem czemu się tak dzieje, ale nie mogę sobie nikogo znaleźć. Nie jestem jakąś maszkarą.Wręcz przeciwnie, słyszę bardzo często komplementy.Szczupła długowłosa blondynka średniego wzrostu,spory biust. Oglądają się za mną a mimo to jestem sama. Nie wiem w jaki sposób mogę to wytłumaczyć.Ludzie na około pytają (znajomi) czemu taka ładna dziewczyna jest sama.Już nie wiem co im odpowiadać. Jest mi bardzo źle.Czuję się samotna. Nic mi się nie chcę.Popadam w jakąś depresję.Nic nie ma sensu.Patrzę z zazdrością ostatnimi czasy na pary.I wciąż zadaję sobie pytanie dlaczego ja nie mam nikogo. Co ze mną jest nie tak ? Studiuję, próbowałam, zająć się nauką i różnymi innymi zajęciami.Nie pomaga.Nawet poszłam do pracy ale tam też nie sposób nie patrzeć na zakochane pary.JUż nie wspominając o środkach komunikacji.
Mimo szczerych chęci nie jest w stanie o tym nie myśleć.

Zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach bardzo ciężko jest znaleźć fajnego, porządnego chłopaka.Jednak czasy się zmieniają i za parę lat będzie jeszcze gorzej.

Założyłam profile na dwóch portalach nawet.Nie poznałam nikogo ciekawego.Większość myśli jedynie o seksie.

Przytoczę jedną historię. Pewien chłopak podrywał mnie od ponad roku. Byłam nieugięta (średnio mi się podobał), niedawno dowiedziałam się, że przez ten czas jak umówiłam się z nim kilka razy to chodził z pewną dziewczyną, z którą chodzi już od dobrych dwóch lat.I ponoć planują się pobrać..
Dodam, że ten sam chłopak podkochiwał się we mnie.
Nadia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 10:47   #2
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Męcząca samotność.

Cytat:
Napisane przez Nadia18 Pokaż wiadomość
Pomóżcie mi znaleźć odpowiedź na pytanie bo chyba oszaleję. Mam 23 lata, w życiu miałam tylko jednego chłopaka.Miesiąc. Nie wiem czemu się tak dzieje, ale nie mogę sobie nikogo znaleźć. Nie jestem jakąś maszkarą.Wręcz przeciwnie, słyszę bardzo często komplementy.Szczupła długowłosa blondynka średniego wzrostu,spory biust. Oglądają się za mną a mimo to jestem sama. Nie wiem w jaki sposób mogę to wytłumaczyć.Ludzie na około pytają (znajomi) czemu taka ładna dziewczyna jest sama.Już nie wiem co im odpowiadać. Jest mi bardzo źle.Czuję się samotna. Nic mi się nie chcę.Popadam w jakąś depresję.Nic nie ma sensu.Patrzę z zazdrością ostatnimi czasy na pary.I wciąż zadaję sobie pytanie dlaczego ja nie mam nikogo. Co ze mną jest nie tak ? Studiuję, próbowałam, zająć się nauką i różnymi innymi zajęciami.Nie pomaga.Nawet poszłam do pracy ale tam też nie sposób nie patrzeć na zakochane pary.JUż nie wspominając o środkach komunikacji.
Mimo szczerych chęci nie jest w stanie o tym nie myśleć.

Zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach bardzo ciężko jest znaleźć fajnego, porządnego chłopaka.Jednak czasy się zmieniają i za parę lat będzie jeszcze gorzej.

Założyłam profile na dwóch portalach nawet.Nie poznałam nikogo ciekawego.Większość myśli jedynie o seksie.

Przytoczę jedną historię. Pewien chłopak podrywał mnie od ponad roku. Byłam nieugięta (średnio mi się podobał), niedawno dowiedziałam się, że przez ten czas jak umówiłam się z nim kilka razy to chodził z pewną dziewczyną, z którą chodzi już od dobrych dwóch lat.I ponoć planują się pobrać..
Dodam, że ten sam chłopak podkochiwał się we mnie.
To jest niemożliwe. Skoro jesteś atrakcyjna to powinnaś mieć grono wielbicieli chyba, że Twoja uroda jest nie tak wspaniała jak napisałaś. Pamiętaj, że bliscy Ci prawdy nie powiedzą bo będą chcieli Cie pocieszyć.

W dzisiejszych czasach, aby mieć powodzenie trzeba być modelką.
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 10:56   #3
Nadia18
Raczkowanie
 
Avatar Nadia18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 77
Dot.: Męcząca samotność.

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
To jest niemożliwe. Skoro jesteś atrakcyjna to powinnaś mieć grono wielbicieli chyba, że Twoja uroda jest nie tak wspaniała jak napisałaś. Pamiętaj, że bliscy Ci prawdy nie powiedzą bo będą chcieli Cie pocieszyć.

W dzisiejszych czasach, aby mieć powodzenie trzeba być modelką.
Czy uważasz, że ja się pytam znajomych co sądzą na temat mojej urody?Nigdy w życiu.Nie muszę zadawać takich pytań, bo często słyszę nawet od NIEZNAJOMYCH osób komplementy.

Poza tym Twoja teoria nie trzyma się kupy.widuję na prawdę brzydkie dziewczyny z przystojnymi facetami.
Nadia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 10:58   #4
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Męcząca samotność.

Cytat:
Napisane przez Nadia18 Pokaż wiadomość
Poza tym Twoja teoria nie trzyma się kupy.widuję na prawdę brzydkie dziewczyny z przystojnymi facetami.
To jest znikomy procent przypadków. Przynajmniej ja w mojej okolicy nigdy takiego przypadku nie spotkałam <no chyba, że mam wygórowane wymagania fizyczne co do facetów aby nazwać ich przystojnymi>
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 11:16   #5
Nadia18
Raczkowanie
 
Avatar Nadia18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 77
Dot.: Męcząca samotność.

Mam podobnie jak Ty.A Ci mężczyźni wyglądali jak modele.

Wracając do kwestii modelek- mi osobiście nie podoba się wiele modelek, np.Rubik, Giselle Bundchen,Cara Delavigne,candice swanepoel i wiele innych.W żadnym wypadku nie nazwałabym je ładnymi.
Nadia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 11:46   #6
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Męcząca samotność.

Cytat:
Napisane przez Nadia18 Pokaż wiadomość
Czy uważasz, że ja się pytam znajomych co sądzą na temat mojej urody?Nigdy w życiu.Nie muszę zadawać takich pytań, bo często słyszę nawet od NIEZNAJOMYCH osób komplementy.

Poza tym Twoja teoria nie trzyma się kupy.widuję na prawdę brzydkie dziewczyny z przystojnymi facetami.
Wiesz- uroda w związku to nie wszystko. Jak mówi przysłowie: "Ładna miska jeść nie da". Oprócz urody ważny jest też charakter, otwartość, uśmiech, Twój stosunek do ludzi, Twoje zainteresowania, wiedza i masa innych rzeczy. Piękno leży w oku patrzącego i dziewczyna, którą Ty uważasz za brzydką może być pełna uroku osobistego, oryginalności, ciepła, więc jakiś facet to w niej odkrył i docenił. Dlatego proponuję, żebyś przestala skupiać się na sobie i otworzyła na relacje z innymi ludźmi, trochę się nimi zainteresowała. Pomoże.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 12:20   #7
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Męcząca samotność.

No cóż, żyjemy w czasach, gdzie ludzie kojarzą się w pary z miłości (pomijam patologiczne sytuacje). Widocznie ty na swoją jeszcze nie trafiłaś.

Musisz ciągle nawiązywać znajomości z mężczyznami, aż trafisz na tego jedynego.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 12:47   #8
soulja_
Raczkowanie
 
Avatar soulja_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Męcząca samotność.

Cytat:
Napisane przez Nadia18 Pokaż wiadomość
Mam podobnie jak Ty.A Ci mężczyźni wyglądali jak modele.

Wracając do kwestii modelek- mi osobiście nie podoba się wiele modelek, np.Rubik, Giselle Bundchen,Cara Delavigne,candice swanepoel i wiele innych.W żadnym wypadku nie nazwałabym je ładnymi.
No jeśli Candice Swanepoel według ciebie nie jest ładna to jesteś chyba ślepa. Obiektywnie trzeba powiedzieć, że jest przepiękna, wysoka, szczupła, i idealna twarz
soulja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 12:51   #9
Nadia18
Raczkowanie
 
Avatar Nadia18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 77
Dot.: Męcząca samotność.

Cytat:
Napisane przez soulja_ Pokaż wiadomość
No jeśli Candice Swanepoel według ciebie nie jest ładna to jesteś chyba ślepa. Obiektywnie trzeba powiedzieć, że jest przepiękna, wysoka, szczupła, i idealna twarz

Uważasz, że jedna kobieta może podobać się wszystkim ludziom na świecie?Ile ty masz lat?9?10 ?Zejdź na ziemię lub dorośnij!Ile ludzi tyle gustów. Są gusta i guściki.
Nadia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 12:59   #10
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Męcząca samotność.

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość

W dzisiejszych czasach, aby mieć powodzenie trzeba być modelką.
Jeśli piszesz to serio to mylisz się
Do modelki mi daleko bom niska, pięknością wyjątkową nie jestem a powodzenie mam duże.
No, ale moze to kwestia charakteru
Albo nastawienia, bo jestem sama w sobie zakochana.
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 13:01   #11
soulja_
Raczkowanie
 
Avatar soulja_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Męcząca samotność.

Cytat:
Napisane przez Nadia18 Pokaż wiadomość
Uważasz, że jedna kobieta może podobać się wszystkim ludziom na świecie?Ile ty masz lat?9?10 ?Zejdź na ziemię lub dorośnij!Ile ludzi tyle gustów. Są gusta i guściki.
Dobra nieważne, może i masz racje.
Być może jesteś zbyt wyniosła i pewnie nie dajesz ludziom się poznać- siedzisz np jak mumia ze skrzywioną miną, nawet się nie odezwiesz, a jeśli już to z przymusu. Bo sorry, jeśli rzeczywiście jesteś taka ładna jak cię określają to na pewno miałabyś powodzenie i zainteresowanie ze strony facetów. Także albo jednak jesteś z wyglądu przeciętniakiem, a znajomi z grzeczności ci tak mówią, albo jesteś niedostępna i za wysoko się cenisz i nikt cię nie chce. Innej możliwosći nie ma.
No budowlańcom, wujkom, dziadkowi i rodzicom zawsze się będziesz podobać i dostawać komplementy, także już nie przesadzaj i zejdź na ziemię

Edytowane przez soulja_
Czas edycji: 2014-04-22 o 13:04
soulja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 13:25   #12
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Męcząca samotność.

Cytat:
Napisane przez soulja_ Pokaż wiadomość
Dobra nieważne, może i masz racje.
Być może jesteś zbyt wyniosła i pewnie nie dajesz ludziom się poznać- siedzisz np jak mumia ze skrzywioną miną, nawet się nie odezwiesz, a jeśli już to z przymusu. Bo sorry, jeśli rzeczywiście jesteś taka ładna jak cię określają to na pewno miałabyś powodzenie i zainteresowanie ze strony facetów. Także albo jednak jesteś z wyglądu przeciętniakiem, a znajomi z grzeczności ci tak mówią, albo jesteś niedostępna i za wysoko się cenisz i nikt cię nie chce. Innej możliwosći nie ma.
No budowlańcom, wujkom, dziadkowi i rodzicom zawsze się będziesz podobać i dostawać komplementy, także już nie przesadzaj i zejdź na ziemię
Oj święte słowa. Ja mam skłonności do narcyzmu a do niedawna bylam zdeklarowanym singlem. I moje zachowanie to odzwierciedlało, tak, jakbym miała przyczepioną etykietkę: "Możesz podziwiać ale z daleka". Z tym, że ja chciałam być sama z wyboru, więc moje zachowanie było mniej lub bardziej świadome. Nie wiem, jakim cudem TŻ potrafił przebrnąć się przez poklady mojego narcyzmu i ściągnął mi ten zadarty nos nieco w kierunku ziemi.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 15:57   #13
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Męcząca samotność.

A może problem tkwi w tym, że przebywasz w złym towarzystwie, jesteś za mało aktywna. Sama mówisz, że wokół Ciebie same pary. Gdzie chodzisz, gdzie się udzielasz? Sama miałam podobny problem, a jego źródłem było to, że po prostu za dużo czasu spędzałam sama w domu albo wsrod dobrych znajomych, nie miałam szansy nikogo poznać. Masz jakieś hobby, rozwijasz go?
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 17:24   #14
AllKnowingOne
Raczkowanie
 
Avatar AllKnowingOne
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 35
Dot.: Męcząca samotność.

W tym kraju o wiele łatwiej znaleźć kobiecie partnera niż mężczyźnie partnerkę, więc ja bym się nie martwił tak na twoim miejscu.
AllKnowingOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 11:14   #15
Nadia18
Raczkowanie
 
Avatar Nadia18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 77
Dot.: Męcząca samotność.

soulja_ Zaskoczę cię, otóż nie miałam na myśli panów pracujących na budowli lub znajomych co już wcześniej podkreśliłam. Komplementy słyszę od nieznanych mi osób, w zeszłym tygodniu zapytałam o drogę pewnego chłopaka zamiast udzielić mi odp. na pytanie zaczął mnie komplemntować i próbować umówić się ze mną na kawę.

Nie wiem, może faktycznie za rzadko się uśmiecham itd.Ale to, że będę się częściej uśmiechać nie daje mi gwarancji na poznanie kogoś sympatycznego.
Nadia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 11:25   #16
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Męcząca samotność.

Cytat:
Napisane przez Nadia18 Pokaż wiadomość
soulja_ Zaskoczę cię, otóż nie miałam na myśli panów pracujących na budowli lub znajomych co już wcześniej podkreśliłam. Komplementy słyszę od nieznanych mi osób, w zeszłym tygodniu zapytałam o drogę pewnego chłopaka zamiast udzielić mi odp. na pytanie zaczął mnie komplemntować i próbować umówić się ze mną na kawę.

Nie wiem, może faktycznie za rzadko się uśmiecham itd.Ale to, że będę się częściej uśmiechać nie daje mi gwarancji na poznanie kogoś sympatycznego.
Trzeba było na tę kawę pójść
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 13:24   #17
Nadia18
Raczkowanie
 
Avatar Nadia18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 77
Dot.: Męcząca samotność.

MaRtUhANiee, nie był zły, ale nie mój typ
Nadia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 14:48   #18
nadijka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 759
Dot.: Męcząca samotność.

Ja na Twoim miejscu pogadałabym z bliską przyjaciółką/siostrą - osobą, która bardzo dobrze Cię zna i nie boi się powiedzieć szczerze co myśli. Spytaj się jej, jakie według niej wrażenie robisz, czy nie jesteś zbyt złośliwa/dumna/chłodna itp. Przez neta ciężko ocenić, czy coś w ogóle jest "nie tak", czy po prostu nie znalazłaś tego jedynego.
nadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 16:37   #19
Rocker
Raczkowanie
 
Avatar Rocker
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 164
Dot.: Męcząca samotność.

Cytat:
Napisane przez AllKnowingOne Pokaż wiadomość
W tym kraju o wiele łatwiej znaleźć kobiecie partnera niż mężczyźnie partnerkę, więc ja bym się nie martwił tak na twoim miejscu.
Co Ty mówisz? Mnie się wydaje że jest raczej odwrotnie o.O
I dlaczego akurat W TYM KRAJU?
Rocker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-28 17:37:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.