rozdwojenie jaźni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 21:33   #1
tamgdzieumierajaanioly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 34

rozdwojenie jaźni


od jakiegos czasu nasilaja sie u mnie dziwne stany. zakladam nowe konta na fb i wypisuje do moich znajomych pod innymi danymi, wypytuje ich o jakies dziwne rzeczy, podrywam dziewczyny, podrywam facetów, pisze do byłych mojego tż różne przykre rzeczy. Nie potrafie nad tym zapanowac.. dzieje sie tak przez jakis tydzien później mam spokoj wszystkoo wraca do normy, po czym znowu mam takie napady. czy ja jestem chora psychicznie?
tamgdzieumierajaanioly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 21:49   #2
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: rozdwojenie jaźni

To lekarz powinien stwierdzić od siebie dodam ze nie jest to normalne do końca
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 22:13   #3
_Miyu
Raczkowanie
 
Avatar _Miyu
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 53
Dot.: rozdwojenie jaźni

Raczej Twoje zachowanie nie jest normalne. Proponuje znaleźć sobie jakieś ciekawe hobby.
_Miyu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 23:43   #4
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: rozdwojenie jaźni

Idź po poradę, ale pamiętaj, że osoba chora psychiczna nie zdaje sobie sprawy ze swojej choroby, więc myślę że w twoim wypadku to nie żadne schorzenie. Być może to reakcja na jakieś problemy, niepowodzenia w życiu? Wybierz się do psychologa.
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 00:14   #5
Qrola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: rozdwojenie jaźni

to jest dziwne, może spróbuj sobie poblokowac jakos profile do byłych i do ludzi , apmiętam ja po roztsaniu kiedys z eks, żeby go nie pogdlądać na fb scignełam sobie taki porogram, gdzie sie wkleja dany link/ strone ustawia sie hasło w tym przypadku wpisalam z zaknietymi oczami byle jakie ,zebym nie mogła potem oodbkować , i nie możemy potem wejsć na daną stronę. Bo jest ona zablokowana. Moze to Ci pomoże.
Fakt ,ze zdajesz sobie sprawe z tego co robisz wskazuje na to,że nie jest z tobą tak źle.
Qrola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 05:56   #6
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: rozdwojenie jaźni

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Idź po poradę, ale pamiętaj, że osoba chora psychiczna nie zdaje sobie sprawy ze swojej choroby, więc myślę że w twoim wypadku to nie żadne schorzenie. Być może to reakcja na jakieś problemy, niepowodzenia w życiu? Wybierz się do psychologa.

Pogrubione: bzdura.

Autorko: koniecznie po poradę. Zaczęłabym faktycznie od psychologa, pokieruje Cię dalej w razie potrzeby.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 06:29   #7
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: rozdwojenie jaźni

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Idź po poradę, ale pamiętaj, że osoba chora psychiczna nie zdaje sobie sprawy ze swojej choroby, więc myślę że w twoim wypadku to nie żadne schorzenie.
Super. Czyli wszyscy leczący się psychiatrycznie, zażywający leki, umawiający się na wizytę... są tak naprawdę zdrowi
A chorych psychicznie to Twoim zdaniem tylko siłą doprowadzają na leczenie? I wszyscy są w stanie permanentnego braku świadomości i kontaktu z rzeczywistością?
Nie wolno czekać tak długo.
Cytat:
Napisane przez tamgdzieumierajaanioly Pokaż wiadomość
od jakiegos czasu nasilaja sie u mnie dziwne stany. zakladam nowe konta na fb i wypisuje do moich znajomych pod innymi danymi, wypytuje ich o jakies dziwne rzeczy, podrywam dziewczyny, podrywam facetów, pisze do byłych mojego tż różne przykre rzeczy. Nie potrafie nad tym zapanowac.. dzieje sie tak przez jakis tydzien później mam spokoj wszystkoo wraca do normy, po czym znowu mam takie napady. czy ja jestem chora psychicznie?
Objawy są niepokojące. Im szybciej dowiesz się o co chodzi, tym szybciej dowiesz się jak nad tym zapanować. Ani "hobby" ani próby odcięcia się od facebooka nie pomogą jeśli to coś głębszego. Umów się jak najszybciej póki masz motywację, bo następnym razem może być jeszcze trudniej.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-04 07:29:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.