Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-22, 15:46   #1
LadyMaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Smile

Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka


Cześć,
Mam 15, prawie 16 lat i jeszcze nigdy nie miałam chłopaka. Nigdy nie byłam na randce, nie całowałam się i nawet nie miałam żadnego kolegi. Jestem raczej nieśmiałą osobą i boję się, że nikt nigdy się we mnie nie zakocha, a będę się za bardzo wstydziła, aby zrobić pierwszy krok. Wiele moich koleżanek ma już chłopaków, w serialach, filmach i książkach 15 latki często są już po kilku rozstaniach...
Poradzicie jak znaleźć chłopaka, albo chociaż uspokoicie, żebym się tym tyle nie przejmowała???

Edytowane przez LadyMaja
Czas edycji: 2017-10-22 o 15:47
LadyMaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 15:49   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

To jest temat na serio?

Ja pierwszego poważnego chłopaka znalazłam w wieku 19 lat, a jakoś nie narzekam na powodzenie. Teraz mam innego, po drodze tez się jacyś znaleźli i jest mi dobrze.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 15:55   #3
LadyMaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Ja zdaję sobie sprawę z tego jak infantylnie brzmi to co piszę, ale naprawdę się tak czuję...
LadyMaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 15:56   #4
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Rany, przecież w filmach i serialach to ściema zwykła...totalnie nie masz się czym przejmować, bo wiele dziewczyn pierwsze "historie miłosne" przeżywa nawet po dwudziestce (chociażby ja) i jakoś nie są przez to mniej obyte czy cokolwiek.

A to, że koleżanki s już chłopaków mają, albo są "po kilku rozstaniach", to niespecjalnie jest czego zazdrościć... Na pewno miło im nie było rzucać, czy być rzucaną. Do tego, z moich czasów pamiętam, że często takie spotykanie się, to raczej z braku zajęcia wynikało i z takiego "muszę kogoś mieć!", niż z rzeczywistych uczuć...co moim skromnym zdaniem odbiera całą wartość takiemu "związkowi"
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 15:58   #5
LadyMaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Dzięki... czytanie takich komentarzy trochę pomaga. Chyba faktycznie za bardzo świruję...
LadyMaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 16:04   #6
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Gdybyś miała o 10 lat więcej to mogłabyś powoli zacząć się martwić, ale 15? Masz jeszcze dużo czasu, a te szkolne "związki" zwykle i tak nie przechodzą próby czasu. Jeszcze żeby Ci na kimś konkretnym zależało to zrozumiałabym te smutki, ale być z kimś byle by być to bezsens.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 16:04   #7
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Poddajesz się wewnętrznie presji swojego otoczenia, co jest w zasadzie częste i naturalne, szczególnie jak się jest nastolatką. Wystarczy spojrzeć na wszystko z dystansu i wszystko wróci do normy . Po prostu zaczynanie związków, to nie jest jakaś rzecz do odhaczenia na drodze do dorosłości, którą musisz zrobić wtedy co inni , każdy robi to w swoim tempie.

Rozejrzyj się po swoim otoczeniu, na pewno jest sporo dziewczyn w Twojej klasie, które nie mają chłopaków. Możesz się z nimi skumać, przynajmniej nie będziesz musiała słuchać, że "Kamil pisał wczoraj z Aśką i foch, a Jacek zaprosił mnie na ciastko, to chyba zerwę z Dawidem" ...
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-22, 16:06   #8
LadyMaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Bardzo pomagacie)) Dzięki wielkie!
LadyMaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 18:18   #9
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Pierwsza rada- nie patrz na kolezanki, zarówno jeśli chodzi o związki, karierę (przyszła) zawodową. Patrz na siebie. Życie nie polega na tym, żeby być w związku. Jeśli nie miałaś chłopaka to dlatego, że nie spotkałaś odpowiedniego. A chciałabyś być z nieodpowiednim? No bez sensu
Nie ma nic gorszego niż desperacki, dla których sensem życia jest być czyjąś dziewczyną.
Moje życie miłosne zaczęło się jak miałam 17 lat. Wiele moich koleżanek zaczęło randkowac na studiach i lepiej na tym powychodzilo niż kilka tych co za wcześnie zaczęło.
Druga rada- nie czerp wiedzy o związkach i w ogóle o życiu z filmów. Pic na wodę popatrz na prawdziwe zwiazki- siostry, rodziców. To jest prawda, a nie to oglądasz lub o czym czytasz.
Trzecia rada- posiadanie (odpowiedniego) chłopaka niewątpliwe jest fajne. Wiąże się jednak z.pewnymi problemami. Zarówno bycie w związku jak i bycie singlem ma swoje plusy i minusy.
Reasumując- masz czas. Możesz zacząć się martwić za 10 lat. Narazie skup się na sobie
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 18:32   #10
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Cytat:
Napisane przez LadyMaja Pokaż wiadomość
Cześć,
Mam 15, prawie 16 lat i jeszcze nigdy nie miałam chłopaka. Nigdy nie byłam na randce, nie całowałam się i nawet nie miałam żadnego kolegi. Jestem raczej nieśmiałą osobą i boję się, że nikt nigdy się we mnie nie zakocha, a będę się za bardzo wstydziła, aby zrobić pierwszy krok. Wiele moich koleżanek ma już chłopaków, w serialach, filmach i książkach 15 latki często są już po kilku rozstaniach...
Poradzicie jak znaleźć chłopaka, albo chociaż uspokoicie, żebym się tym tyle nie przejmowała???
15 lat i kilka rozstań?

Autorko nie przejmuj się, jesteś młodziutka i masz jeszcze dużo czasu na chłopaka, pocałunki itd. Ja byłam o wiele starsza od Ciebie jak zaczęłam z kimś "chodzić", o seksie nie wspominając.
Naprawdę nie masz czym się smucić i przygnębiać. Wszystko jest z Tobą ok.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 18:37   #11
LadyMaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Dzięki dziewczyny! Tyle tu mądrych rzeczy piszecie
LadyMaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-22, 19:39   #12
mel95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 271
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Nie przejmuj sie, ja mam 22 lata i wiadomo, coś przelotnie randkowałam, ale na osobę z którą moglabym się związać jeszcze nie trafiłam. Mimo wszystko nie martwie się na zapas tylko dbam o siebie i cieszę się życiem
Dobrze Ci radzę, nie patrz na innych i nie porównuj się bo nigdy nie będziesz ze swojego życia zadowolona. U mnie w grupie na studiach jest teraz sezon na zaręczyny i znam dziewczyny które chcą się zaręczyć tylko dlatego że inne mają już pierścionek i tak pasuje. Nie można robić z życia wyścigu na czas.
Postaraj się pomyśleć, czy faktycznie czujesz się już gotowa na związek czy po prostu widzisz że dużo osób w Twoim wieku jest już związanych i "tak pasuje"? U mnie to była ta druga opcja i odpuściłam poszukiwania na sile. Co ma być to będzie.
mel95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 19:39   #13
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Cytat:
Napisane przez LadyMaja Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny! Tyle tu mądrych rzeczy piszecie
Nie wiem jak reszta, ale ja jestem dwa razy starsza od Ciebie ale pamiętam jak to było jak miałam 15 lat. Też z pewną zazdrością patrzyłam na kolezanki, które miały chłopaków. Na brak powodzenia nie narzekałam, ale nie byłam w stanie "zmusić" się do chodzenia z żadnym kolegą. Teraz z perspektywy czasu, widzę że byłam wyjątkowo mądra nastolatką, ktora nie zadowalała się półśrodkami. I uwierz, to było dobre podejście. Moim pierwszym poważnym chlopakiem, dla którego straciłam głowę, była miłość mojego życia. A ja nie mam poczucie, że rozmienialam się na drobne.
Poczekaj, aż kogoś pokochasz warto
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 19:41   #14
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Ja jeszcze dodam, ze szukając kogoś na sile można wpakować się w coś nieciekawego... Dlatego lepiej poczekać na kogoś naprawdę fajnego
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 13:40   #15
honeybear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 159
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

W Twoim wieku byłam dokładnie taka sama Oprócz obaw i lęków, że królewicz nigdy się nie zjawi, miałam głowę pełną kompleksów. 13-15 lat to najgorszy czas - okres pierwszych miłostek, buntu i chęci znalezienia się w centrum zainteresowania :P

Za parę lat spojrzysz na swoje obecne zachowanie z dużym dystansem i pobłażliwością. Bądź cierpliwa - jesteś jeszcze młodziutka, chłopaki zaczną się kręcić w swoim czasie Nie pakuj się w byle co, nie trzymaj się "pierwszych lepszych męskich gaci", bo źle na tym wyjdziesz.
honeybear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 14:50   #16
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Biorąc pod uwagę, że niektóre 14 latki już dzieci urodziły to faktycznie jest się czym martwić... [ironia]
O zgrozo dokąd ten świat zmierza.
Jeszcze autorko przyjdzie i czas na ciebie, a być może jeszcze będziesz miała dość facetów, ale cóż taki wiek. Nie szukaj na siłę, lub żeby pochwalić się przed koleżankami.

Hehe w wielu serialach, filmach... Odróżniasz świat realny, od fikcji?
Więcej poprosimy, więcej programów typu "szkoła", "19+", "dlaczego ja" i innego dziadostwa widać na czym młodzież się wzoruje i czerpie wiedzę.
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 16:16   #17
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Ja się nie śmieję, też nie byłam na randce do pierwszej klasy liceum, a koleżanki były. Wtedy nie wiedziałam, że to normalne. W liceum nie było lepiej, zaliczyłam kilka przypadkowych pocałunków na imprezach, a mój rekord spotkań to były dwie randki z jednym kolesiem (który potem napisał mi SMS, że jednak nie będzie się ze mną spotykał, bo wtedy brakuje mu czasu, żeby jeździć z kolegami nad zalew, do dziś to pamiętam). Nie sądzę, żeby związki Twoich koleżanek były poważniejsze. W zasadzie to moim pierwszym chłopakiem był mój mąż. W standardach serialowo-książkowych jestem chyba prawdziwym looserem.

Zapewne jest jakiś niewielki odsetek ludzi, którzy są w stanie uformować sensowny związek w wieku 15 lat, jak i tych, którzy na miłość muszą czekać do osiemdziesiątki. Ale z moich obserwacji wynika, że większość związków tworzy się, gdy ludzie mają od 20 do 30 lat, a więc jeśli za 15 lat wciąż nie będziesz miała chłopaka, zacznij się martwić.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 21:56   #18
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Mój pierwszy pocałunek i pierwsza randka - tydzień przed 20. urodzinami, pierwszy chłopak - 23 lata. Jak widzisz, to nie ty bijesz rekordy . Ale w sumie rozumiem, też tak miałam od końca gimnazjum przez całe liceum (na studiach zaczęłam powoli tracić nadzieję). Te wszystkie pary i flirty wokół ciebie - chociaz dobra, w twoim wieku to chyba jeszcze nie aż tak bardzo. Najgorsze dopiero przed tobą ;p. O ile nie będziesz wręcz fobicznie nieśmiała tak jak ja, to poznanie kogoś nie powinno ci zająć aż tyle czasu.
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-19, 10:07   #19
LadyUla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 1
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Hej, nie mam pojęcia czy ktokolwiek jeszcze zobaczy ten wątek, ale jeśli jakaś 15 letnia dziewczyna przyjdzie tutaj z podobnym problemem jak LadyMaja to mam nadzieję, że to przeczyta i to jej pomoże. Bo LadyMaja to ja (tylko straciłam dostęp do tamtego konta) i teraz mam 22 lata. I miałam chłopaka i byłam na randkach, całowałam się i nawet robiłam pierwszy krok. Zajęło to trochę czasu, bo mój pierwszy pocałunek miałam „dopiero” w wieku 20 lat (co niesamowite DOKŁADNIE 5 lat po wrzuceniu tego posta, 22 października 2022). Ale nic nie jest ze mną nie tak. Ta presja i ten stres, który czułam były prawdziwe i mega smutne, że byłam taka niepewna siebie, ale teraz wiem, że po prostu każdy ma swoją drogę, swój czas na wszystko i nikt nie ma pojęcia co wydarzy się jutro, za tydzień, a już tym bardziej 5 czy 7 lat…
Więc jeśli czytasz to, bo boisz się że nigdy nie znajdziesz chłopaka, dlatego że aktualnie go nie masz, a jesteś nieśmiała, to proszę nie przejmuj się. Uwierz mi to się wydarzy, tak jak wiele innych niesamowitych rzeczy! <3
LadyUla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-03-19, 15:44   #20
xBuntowniczka
Raczkowanie
 
Avatar xBuntowniczka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 100
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Po zobaczeniu tego watku myślałam, że pisze go dwudziestoparolatka...
Tymczasem ja w wieku 25 lat z dwoma chłopakami (w porywach do trzech) w związku, ale w żadnym poważnym:

Zobaczyłam posta autorki w odpowiedzi i podzielam jej (Twoje) zdanie. Na wszystko przyjdzie czas, ale cierpliwości to czasami potrzeba aż za dużo. xD

Edytowane przez xBuntowniczka
Czas edycji: 2024-03-19 o 15:46
xBuntowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-19, 17:08   #21
Boryniarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 20
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

ee bardziej mnie dziwi jak to jest, że nie miałaś nigdy żadnego kolegi, przecież chyba z kimś chodzisz do klasy?
Boryniarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-19, 18:27   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Boję się, że nigdy nie będę miała chłopaka

Cytat:
Napisane przez LadyUla Pokaż wiadomość
Hej, nie mam pojęcia czy ktokolwiek jeszcze zobaczy ten wątek, ale jeśli jakaś 15 letnia dziewczyna przyjdzie tutaj z podobnym problemem jak LadyMaja to mam nadzieję, że to przeczyta i to jej pomoże. Bo LadyMaja to ja (tylko straciłam dostęp do tamtego konta) i teraz mam 22 lata. I miałam chłopaka i byłam na randkach, całowałam się i nawet robiłam pierwszy krok. Zajęło to trochę czasu, bo mój pierwszy pocałunek miałam „dopiero” w wieku 20 lat (co niesamowite DOKŁADNIE 5 lat po wrzuceniu tego posta, 22 października 2022). Ale nic nie jest ze mną nie tak. Ta presja i ten stres, który czułam były prawdziwe i mega smutne, że byłam taka niepewna siebie, ale teraz wiem, że po prostu każdy ma swoją drogę, swój czas na wszystko i nikt nie ma pojęcia co wydarzy się jutro, za tydzień, a już tym bardziej 5 czy 7 lat…
Więc jeśli czytasz to, bo boisz się że nigdy nie znajdziesz chłopaka, dlatego że aktualnie go nie masz, a jesteś nieśmiała, to proszę nie przejmuj się. Uwierz mi to się wydarzy, tak jak wiele innych niesamowitych rzeczy! <3
Dzięki za update i tak mądre słowa kogoś, kto zagląda we własną przeszłość.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-19 19:27:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.