Skierowanie do lekarza specjalisty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-11, 14:57   #1
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375

Skierowanie do lekarza specjalisty


Dziewczyny, pewnie macie większe doświadczenie w takich sprawach... Dostałam od lekarza rodzinnego skierowanie do poradni specjalistycznej, do lekarza specjalisty.
Z tego co zrozumiałam, nie mam narzuconego miejsca, gdzie mam iść. Mogę sama wybrać przychodnię.
Powiedzcie proszę jak to się odbywa. Czy można zapisać się telefonicznie, a skierowanie donieść już w dniu wizyty (pewnie dopiero za kilka miesięcy)? Czy trzeba będzie specjalnie jechać teraz z tym skierowaniem?
Jutro będę dzwonić i pytać, ale może coś podpowiecie i będę się mniej stresować całą sytuacją
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 17:00   #2
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Skierowanie do lekarza specjalisty

Cytat:
Napisane przez palomama Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pewnie macie większe doświadczenie w takich sprawach... Dostałam od lekarza rodzinnego skierowanie do poradni specjalistycznej, do lekarza specjalisty.
Z tego co zrozumiałam, nie mam narzuconego miejsca, gdzie mam iść. Mogę sama wybrać przychodnię.
Powiedzcie proszę jak to się odbywa. Czy można zapisać się telefonicznie, a skierowanie donieść już w dniu wizyty (pewnie dopiero za kilka miesięcy)? Czy trzeba będzie specjalnie jechać teraz z tym skierowaniem?
Jutro będę dzwonić i pytać, ale może coś podpowiecie i będę się mniej stresować całą sytuacją
Dzwonisz, mówisz że masz skierowanie, i w danej przychodni Ci powiedzą - czy masz przynieść już, czy donieść w dniu wizyty - co w tym stresującego?
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 17:12   #3
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Skierowanie do lekarza specjalisty

Teraz zwykle trzeba dostarczyc skierowanie w przeciagu 2 tygodni - tak jest od poczatku tego roku.Jesli juz korzystałaś z danej konkretnej poradni to mozliwe, ze pozwolą doniść w dniu wizyty.
__________________
01.01.2014 r. Szlaban na internet!
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 09:07   #4
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Skierowanie do lekarza specjalisty

Mnie pani z rejestracji wypytała przez tel. o dane ze skierowania (nazwa przychodni, imię i nazwisko lekarza wydającego skierowanie, data wydania itp.), a skierowanie przyniosłam dopiero w dniu wizyty (po ok 3 tyg. od rejestracji).
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-14 10:07:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.