:( :( :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-03, 09:22   #1
_K_a_s_i_u_l_k_a_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Unhappy

:( :( :(


Nie wiedziałam gdzie umieścić tego posta, więc piszę tutaj. Mam wielki problem. Otóż jestem wiecznie z siebie niezadowolona. Zacznę od wypisania tego, co mi się we mnie nie podoba. Mam bardzo nieproporcjonalną budowę, ogólnie jestem chuda i wysoka, ale prawie w ogóle nie mam biustu, mam za to wielką pupę i uda z cellulitem, bardzo krzywe nogi oraz wielkie stopy (rozmiar 40-41!), a także kościste ramiona . Moja twarz wygląda jakbym miała z 20 lat więcej niż mam. Mam zmarszczki na czole oraz "uśmiechowe", a moje policzki są takie "obwisłe" W ogóle moja skóra jest bardzo dziwna, na nosie jest tłusta, ale się łuszczy (nie mogę nałożyć podkładu, bo on to tylko podkreśla) policzki są okropnie suche i często baaardzo mocno się czerwienią, to wygląda okropnie. Z charakterem też nie jest najlepiej, bo jestem strasznie leniwa. Nie chce mi się uczyć i nie pomagam mamie w obowiązkach domowych. Chociaż chciałabym to nie potrafię tego zmienić. To wszystko mnie dobija. Często zamykam się w łazience i płaczę. Myślę, że gdyby mnie nie było na tym świecie byłoby lepiej. Nie posiadam żadnych talentów, nie potrafię śpiewać czy malować, w sporcie też się nie wyróżniam. Uważam, że jestem gorsza od wszystkich moich znajomy, których tak nawiasem mówiąc też mam niewielu. Często jak idę ulicą to porównuję się ze wszystkimi i gdy patrzę na kobiety, które pięknie wyglądają, są uśmiechnięte to chce mi się płakać, bo wiem, że ja nigdy taka nie będę. Nie wiem, co mam ze sobą robić, proszę o pomoc Wiem, że niektórym z Was może się to wydać śmieszne, ale ja nie potrafię już na siebie patrzeć...


_K_a_s_i_u_l_k_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 16:55   #2
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: :( :( :(

Ehh przejmujesz sie niepotrzebnie. Mam prawie 19 lat, jestem bardzo drobna osoba i dlatego wygladam na 15 lat, a na twarzy tez mlodziutko wygladam a to napewno nie jest przyjmne gdy wszyscy ktorzy mnie widza i nie widza ile mam lat mysla ze jestem dzieckiem ;/ czasami mnie to dobija ale staram sie tym nie przejmowac ( wkoncu jak bede miala 30-stke na karku bede wygladala mlodziej ;P) i ty tak samo powinnas szukac w sobie tego co dobre, a moze po prostu jestes tak przejeta soba i swoim wygladem ze zauwazasz tylko to co ci sie w tobie nie podoba. Nie ma idealnych ludzi. Ja kiedys mialam to samo, poprostu przestalam sie przejmowac soba, zastosowalam sie do zasady "jestem, jaka jestem". Zaczelam wiecej o sobie dbac i jest dobrze. Wiecej wiary w siebie. Nie mozna uzalac sie nad soba bo to jeszcze bardziej dobija. Dla mnie zazwyczaj szklanka jest do polowy pelna i z tą zasada jest mi latwiej zyc Wiec glowa do gory. Jesli nie potrafisz sobie sama z tym poradzic to zastosuj sie do tego co napisala koleznka u gory- dobry psycholog. Pozdrawiam
blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 21:06   #3
arowww
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 133
GG do arowww Wyślij wiadomość przez MSN do arowww
Dot.: :( :( :(

Nie przejmuj sie , niepotrzebnie sie zamartwiasz dziewczyno , każda z nas ma takie mysli, nie kazdy jest idealny, ale ja nie wierze ze jestes taka jaka opisalas siebie napewno masz jakies zalety. Ja mysląlam tak jak ty kiedys, nie dbałam o siebie wougule bo ciągle uwazałam ze jestem gorsza od innych. Ale powiedziałam w koncu STOP!, tak dalej byc nie moze. Zainwestowąłam w siebie troche kasy , odwiedziłam fryzjera, kupiłam sobie kosmetyki, jakies ciuszki i efekty było widac od razu. Poznałam mężczyzne z którym jestem juz ponad dwa lata. Dziewczyno głowa do góry, najwzaniejsze to nie poddawac sie . Nie masz co zazdroscic innym ze sa lepsi, napewno nie maja czegoś co ty posiadasz, pomyśl troche bardziej pozytywnie, pokaż sie światu , nie badz szarą myszka, wystarczy chciec a uda ci sie osiągnąc cos o czym marzysz !!!!
arowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 21:46   #4
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: :( :( :(

Dziewczyno !!
nikt a w szczegolnosci zadna kobieta nie jest brzydka ..trzeba tylko troche w siebie uwierzyc ..
Wiem wiem łatwo sie mowi ..
Niesttety (stety) przezywalam to co ty ..takze jestem wysoka ryj mam nie propocjonalny i w ogole jakies dziwnej budowy ciala jestem ..
Ale dorbze trafilam znalazlam sie na wizazu i dziewczyny od razu wziely mnie w obrty ..naucyzly mnie co mam nosic a co unikac jak mam wyeksoponowac to co jest u mnie fajne(nie wiedzialam ze taie rzeczy sa)

Arowww ma racje trzeba uwierzyc w siebie kupic sobie jakis fjany ciuch jakis komsetyk i z brzytkiego kaczatka narodzi sie piekna osoba !!

Zreszta Jak mozesz to wyslij fote a nawepno dzieczyny cos Tobie doradza .....
Przeciez chyba juz wiecej stracic nie mozesz?!
A napewno co Tobie doradzimy, poza tym czytaj porady kotre sa udzielane innym dziewczyna i napewno cosik do siebie dobierzesz...no ale my tu gada gadu a czas leci wklej fotke
pozdrawiam gorąco
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 22:29   #5
gosiak00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36
Dot.: :( :( :(

Ja tez mam ten problem. Jestem totalnie zakompleksiona. Czasem nie moge na siebie patrzec!! Zero biustu, duzy tylek No i co z tego?? Duzo jest pieknych kobiet z malym biustem i duza pupa... Problemy ze skora mozesz wyleczyc - uzywac odpowiednich kremow itp. A jesli nie podoba ci sie cos w Twoich ksztaltach - po co lamentowac?? Wez sie za siebie - zrob cos w tym kierunku. To jak sie czujesz, a nawet jak wygladasz zalezy od Ciebie. No a co do tych ksiazek od ktorych tak uciekasz... Tez tak mialam, ale doszlam kiedys do wniosku ze chce byc madra kobieta i... zaczelam zagladac do ksiazek nawet z przyjemnoscia...
Powodzenia!!
gosiak00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 10:31   #6
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: :( :( :(

Mam taki sam problem jak Ty...
Ale biorę się za siebie
Będzie dobrze!
Staram się uwierzyć, że to jakie jesteśmy, w 99% zależy od nas!
Trzymaj się
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 14:23   #7
red_poppy
Raczkowanie
 
Avatar red_poppy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: :( :( :(

ojojoj za bardzo sie na sobie skupiasz i dlatego cierpisz, sprobuj znalesc cos co cie cieszy zobaczysz ze wtedy przestaniesz myslec o tym wszystkim co cie doluje, sadze ze za bardzo skupiasz sie na tym jaka CHCIALABYS BYC i co chcialabys miec zamiast dostrzegac i doceniac to co masz a to co ci sie nie podoba zaczac zmieniac!! z takim podejsciem do sprawy tylko sie pograzasz... Ale najpierw pozbadz sie lenistwa to wtedy cala reszta przyjdzie ci latwiej
__________________
... Bo ja się uczę największej sztuki życia,
uśmiechać się zawsze i wszędzie
i bez rozpaczy znosić bóle
i nie żałować tego co przeszło,
i nie bać się tego co będzie ...

red_poppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 16:28   #8
mw071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Unhappy Why?:(

Hej wam! Widze że każda dziewczyna przeżywa to samo Ja tez jestem równie zakompleksiona. Też mam wielką stope rozmiaru 40/41 ;( -dlatego nie nawidze kupowac butów . Szerokie biodra W ogóle nie podoba mi sie moja figura Moje wymiary to od góry 86/65/90 ;( i jak to sie cieszyć...biodra jak armata...dobrze że przynajmniej nie mam tłustego tyłka bo to już by był kompleks wyższej wagi. Poza tym ostatnio koleżanka z klasy wprowadziła nową teorie...nie wiem w końcu jak jest na prawde Powiedziała że nogi proste powinny się stykać ze sobą i nie powinno byc pomiedzy nimi żadnych szparek. A mi się łączą nóżki tylko w górnych udach, kolanach, łydkach i kostkach..i pomiedzy tym mam dziury Koleżace nogi sie łączyły i wiekszości zresztą też a mi nie wiec zaliczyłam wielkiego buraka. To nie wszytskoe jestem wysoka 175 cm wzrostu i to mnie też załamuje. Np podobająmi się niektórzy chłopcy niżsi ode mnie np o 2 cm...i dla takiego jestem już skreślona a poza tym sama sie przy nich źle czuje ;( W klasie mam tylko 3 wyższe dzieczyny reszta ma po 165, 160 Czuje sie jak olbrzym. To tylko kompleks wyglądu a co z innymi?też mam oczywiście pare. Np. ucze sie w najlepszym liceum w moim mieście ale co z tego skoro nad lekcjami siedze do 24 i jeszcze rano przed wyjściem do szkoły sie ucze bo oczywiscie nie zdąrze wszystkiego odrobić czy ja aż taka tempa jestem?dlaczego mi tak wszystko wchodzi pomalu do głowy? Jak ja zdam mature...ona juz za rok...skoro ja jeszcze nic nie umie...a co sie nauczyłam to zapominam. No i ostatni kompleks...czuje sie nie kochana JUż od dawna nie miałam stałego chłopaka..owszem przygody się zdarzały- wakacyjne, spotkanie na pare razy...było ich paru, ale dlatczego nie mam kogos na dużej? I jakos mi sie nie udaje znaleźć Czy ja się nie podobam czy to wina charakteru...ale coś mi się wydaje ze chodzi o wygląd ponieważ jestem lubiana osoba Pozostaje mi tylko płakac.jestem ogromnie nieszczęśliwa. Nie umie znaleźć w sobie żadnej pozytywnej cechy, ciągle sie porównuje z innymi i ciągle widze u siebie 1000kompleksów.Nie umie sobie z tym poradzić Kiedyś byłam grubsza -w podstawówce, i teraz mam manie odchodzania co wieze sie z pewnymi problemami w domu. I tak raz chudne razy tyje . Jak przytyje to jestem załamana i od nowa zacznają sie ,oje problemy! Niech mi ktos pomoze!
mw071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 13:02   #9
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Why?:(

Cytat:
Napisane przez mw071
W ogóle nie podoba mi sie moja figura Moje wymiary to od góry 86/65/90 ;(

To wg Ciebie są złe wymiary???
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 13:51   #10
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: :( :( :(

ehhhh dziweczyny...przestańcie narzekać)) w końcu młodość ma się tylko jedną może jest coś co w sobie lubicie????włosy, oczy itp???? skupcie się na tym co jest Waszym atutem....a jeśli będziecie widzieć tylko to, na co narzekacie, zobaczą to też inni...przecież nie ma idealnych osób....najlepszym wyjściem jest zaakceptowanie siebie (choc to trudne) reszta problemów zniknie jak ręką odjął pozdrawiam
brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 13:58   #11
Julka...
Raczkowanie
 
Avatar Julka...
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 174
Dot.: :( :( :(

A ja wczoraj sobie kupilam bluzke fajna i najblizysz terminie planuje kupic dzinsy- na pewno jasne!
Julka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-13, 14:28   #12
Kate_86
Rozeznanie
 
Avatar Kate_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kolbuszowa
Wiadomości: 852
GG do Kate_86
Dot.: Why?:(

Cytat:
Napisane przez mw071
Szerokie biodra W ogóle nie podoba mi sie moja figura Moje wymiary to od góry 86/65/90 ;(
Ja mam prawie identyko wymiary i biodra też mam szerokie A pozatym mam 165 cm wzrostu Do niedawna też narzekałam, ale doszłam do wniosku, że "jestem, jaka jestem" Przestałam się użalać nad sobą i jestem z tego powodu szczęśliwa Zauważyłam też, że coraz więcej osób mi mówi, że wyładniałam Myślę, że to zasługa tego, że zaczęłam bardziej dbać o siebie i przestałam się użalać nad sobą


Dziewczyny głowa do góry Jak ktoś kiedyś powiedział: "Nie ma kobiet brzydkich ..."
__________________
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...




Proste, zwykłe dni
Uśmiech, albo łzy

studentka
Kate_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 06:51   #13
Herbcia
Raczkowanie
 
Avatar Herbcia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 43
Dot.: Why?:(

[Moje wymiary to od góry 86/65/90 ;( i jak to sie cieszyć...biodra jak armata]
przeciez wszedzie mowia ze idealna figura to 90/60/90 wiec pomysl ze masz bioderka idealne, zadne tam szerokie. Talie tez masz dobra bo wg mnie 60 to gruba przesada. Biust mozesz podkreslic biustonoszem push up i juz jestes idealna pozdoffki
Herbcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:49   #14
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: :( :( :(

Hmm... prawda jest taka, że każda babeczka stojąc przed lusterkiem widzi jakieś mankamenty: a to jedna za wysoka, inna za niska, za duży biust albo za mały, kto inny narzeka na nogi...itd itd, można tak wymieniać w nieskończoność moje wymiary od góry to:96-66-91 przy wadze 57kg, i wzroscie 168cm
też marudze ale przecież świat się nie kończy na grubym tyłku czy krzywych nogach co nie? a co do biustu duży też nie jest dobry: jak mam kupić bielizne to mnie skręca bo ta, która mi się najbardziej podoba jest w mniejszych rozmiarach
pzdr
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:07   #15
mw071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: :( :( :(

Może i masz racje W końcu faktycznie na tym świat się nie kończy Dziewczynki jesteście the best! Dzięki za słowa otuchy -Madzia. Buziaki
mw071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:11   #16
mw071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: Why?:(

Cytat:
Napisane przez Herbcia
[Moje wymiary to od góry 86/65/90 ;( i jak to sie cieszyć...biodra jak armata]
przeciez wszedzie mowia ze idealna figura to 90/60/90 wiec pomysl ze masz bioderka idealne, zadne tam szerokie. Talie tez masz dobra bo wg mnie 60 to gruba przesada. Biust mozesz podkreslic biustonoszem push up i juz jestes idealna pozdoffki
hmm chyba tak własnie zrobie Kupie sobie push up i życie będzie kolorowsze. Idealne idealnymi ale prawdą jest, że stareotypy sa stareotypami a dziewczyny w tym ja i tak dążą do czegos innego. Do tego co widać w telewizji, w reklamach i gazetach. Myśle że to tak na mnie działa...ach te media... Pozdrowionka
mw071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 13:02   #17
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Exclamation Dot.: Why?:(

Cytat:
Napisane przez mw071
Moje wymiary to od góry 86/65/90 ;(
O czym Ty mówisz!? Wiesz ile ja bym dała żeby mieć takie wymiary?
No poezja normalnie...
Spokojnie mogłabyś być modelką...A z tymi prostymi nogami to też nie powiedziałabym, że jest tak jak Twoja koleżnaka mówiła. Bo z kolei ja czytałam że proste nogi powinny się stykać się właśnie w udach, kolanach i kostkach.
Hehe jak ja mam kompleksy to zaraz przypomnam sobie wszystkie komplementy jakie usłyszałam ostatnio Albo...oglądam Fashion TV Serio, niektóre modelki nie są wcale ideałami...zwłaszcza w kwestii "prostych nóg"
Pozdrawiam inie dołować się!!! Bo to zaczyna byś użalanie się nad sobą...wiem, wiem każdy tak ma czasem, ale ja stwierdziłam, że nie mam zamiaru użalać się nad sobą, bo to jest trochę żałosne...
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 20:26   #18
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: Why?:(

Cytat:
Napisane przez mw071
Ja tez jestem równie zakompleksiona. Też mam wielką stope rozmiaru 40/41 ;( -dlatego nie nawidze kupowac butów . Szerokie biodra W ogóle nie podoba mi sie moja figura Moje wymiary to od góry 86/65/90 ;( i jak to sie cieszyć...biodra jak armata...dobrze że przynajmniej nie mam tłustego tyłka bo to już by był kompleks wyższej wagi. W klasie mam tylko 3 wyższe dzieczyny reszta ma po 165, 160 Czuje sie jak olbrzym.
dziewczyno po pierwsze masz idealne rozmiary więc nie wiem czy ten post miał na celu wpędzenie innych w kompleksy (moje wymiary np. bardziej odbiegają od ideału niż Twoje a wcale się tym nie przejmuję). Po drugie nie uważasz że skoro wyróżniasz się wzrostem tzn. że jesteś jedyna w swoim rodzaju, łatwiej na Ciebie zwrócić uwagę? Biodra jak armata? w Rozmiarze 90?? daj spokój, ja mam w biodrach 96 i wcale nie czuje sie jak armata.
Trochę wiary w siebie !!! spójrz w lustro i zobacz zgrabna, piękna dziewczynę!!
pozdrawiam serdecznie
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 11:43   #19
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: :( :( :(

kurcze ja to sama nie wiem co tu napisac z moim wygladem nie jest zle! jestem chuda , moze i ladna , zgrabna ale co z tego!! mam za to wiele innych problemow! odkad pamietam zawsze mialm problemy ze zdrowiem: a to bolaly mnie ciagle nerki, glowa... tera zmam problemy z zoladkiem, no nie wiem z czym jeszcze lae nigdy nie bylo dnia zeby mnie cos nie bolalo! czuje sie z tym fatalnie! do tego dochodzi jeszce potworny bol brzucha jak mam okres!!! nie warto przejmowac sie swiom wygladem kiedy sa troszke wieksze zmartwienia! nie wiem czy to kogokolwiek pocieszy ale ja wolalabym nie wygladac jak wygladam ale zebym byla zdrowa i nie musiaal sie meczyc, biegac po lekarzach i wogole czuc ze zeyje)) pozdrawiam
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.