Percing - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-13, 17:55   #1
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Arrow

Percing


Mam Kilka pytan związanych z percingiem a dokłądnie to z przebiciem brwi. Bardzo chiałabym mieć kolczyk w brwi i mam kilka pytań:
a) Czy to bardzo boli
b)Ile mniej wiecej kosztuje taki zabieg
c)Czy jeśli bym dostała uczulenia moge wyciagnać kolczyk
d)Jesli go wyciagnę to czy drzurka bedzie duza i czy zarośnie jesli tak to w jakim czasie

bardzo prosze jesli znacie odpowiedz na chocby jedno z nurtujacych mnie pytan odpowuedzcie z góry dziekuje pozdro
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 19:50   #2
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: Percing

Cytat:
Napisane przez freedka
Mam Kilka pytan związanych z percingiem a dokłądnie to z przebiciem brwi. Bardzo chiałabym mieć kolczyk w brwi i mam kilka pytań:
a) Czy to bardzo boli
b)Ile mniej wiecej kosztuje taki zabieg
c)Czy jeśli bym dostała uczulenia moge wyciagnać kolczyk
d)Jesli go wyciagnę to czy drzurka bedzie duza i czy zarośnie jesli tak to w jakim czasie

bardzo prosze jesli znacie odpowiedz na chocby jedno z nurtujacych mnie pytan odpowuedzcie z góry dziekuje pozdro
wiec sama mam kolczyk w brwi juz drugi rok po 1 to nie boli bo masz znieczulenie i nic nie czuc po 2 zalezy od salonu wjakim robisz ale lepiej isc do lepszego i zaplacic wiecej niz mieliby cos zle zrobic za tanioche wiec ok 80-90 żł po 3 kolczyk wyciagnac zawsze mozna kolczyki sa z jakis stali hirurgicznych itp po 4 dziurka nie jest duza nie wiem w jkaim czasie sie zarazsta ale podejrzewam ze szybko mam tez w jezyku kolczyka a dziurka tam podobno w ciagu jednego dnia sie zarasta pozdrwaiam
patrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 22:12   #3
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Percing

Cytat:
Napisane przez freedka
Mam Kilka pytan związanych z percingiem a dokłądnie to z przebiciem brwi. Bardzo chiałabym mieć kolczyk w brwi i mam kilka pytań:
a) Czy to bardzo boli
Nie
Oczywiscie ja nie mialem zadnego znieczulenia
Cytat:
b)Ile mniej wiecej kosztuje taki zabieg
Ja placilem 120 pln z kolczykiem
Cytat:
c)Czy jeśli bym dostała uczulenia moge wyciagnać kolczyk
Wyjac zawsze mozna
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 12:17   #4
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Talking Dot.: Percing

Mam jeszcze jedno pytanko czy zna ktoś moze Dobre studio W Nowym Sączu??
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 15:24   #5
Amyla
Raczkowanie
 
Avatar Amyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 129
GG do Amyla
Dot.: Percing

hejka jestem z Nowego Sacza i polecam syudio Nowy Sącz
ul. Sobieskiego 1A moja kummpela przekuwała tam własnie brew i jest bardzo zadwolonona. Kolczyk wyjąc można zawsze a przekuwanie bardzo nie boli z pewnością wytzrymasz
Amyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:58   #6
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Percing

Hey. odkopuję wątek bo w przyszłym tygodniu mam zamiar isć przekłuć brew i nie wiem gdzie iść bo już 3 osoby mi mówiły, żebym poszła tam na Sobieskiego, ale ja znalazłam w internecie strone studia które się znajduje przy ulicy Matejki - Stigmatum i kurczę nie wiem co zrobić bo wydaje mi się ze to jest dobre, a tam na sobieskiego to nie widziałam żadnego studia :/ Co sądzicie o tym stigmatum, warto tam iść?
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 07:19   #7
czarnasm
Raczkowanie
 
Avatar czarnasm
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Śmigiel
Wiadomości: 32
GG do czarnasm
Dot.: Percing

Cytat:
Napisane przez freedka Pokaż wiadomość
Mam Kilka pytan związanych z percingiem a dokłądnie to z przebiciem brwi. Bardzo chiałabym mieć kolczyk w brwi i mam kilka pytań:
a) Czy to bardzo boli
b)Ile mniej wiecej kosztuje taki zabieg
c)Czy jeśli bym dostała uczulenia moge wyciagnać kolczyk
d)Jesli go wyciagnę to czy drzurka bedzie duza i czy zarośnie jesli tak to w jakim czasie

bardzo prosze jesli znacie odpowiedz na chocby jedno z nurtujacych mnie pytan odpowuedzcie z góry dziekuje pozdro
hej ;* co do kolczyka w brwi ... hmm jedno jest pewne ze jest to bardzo ryzykowny zabieg ze wzgledu na nerwy ktore znajduja sie w okolicach oczu .. nie chce straszyc ale juz byly przypadki przeklucia nerwu kolo brwi i powieka opadla tzn obniza sie o kilka mm ;/ zabieg kosztuje w okolicach 60 zl, czy jest bolesny ? hmm to zalezy od organizmu .. jednego boli barziej jednego mniej ale szczerze jest to jedno z miejsc ktore przeklucie boli barziej niz np w pepku ;/, po sciagnieciu kolczyka brew zarasta i pozostaje nieduzt slad po dziurce .. wiecej pytan kierujcie do mnie pozdrawiam ;****
czarnasm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 14:39   #8
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Percing

nie wiem czy uzyskam tu odpowiedz bo widze ze malo kto tu zaglada ale ze niektorzy maja problemy z tym gdzie sie pisze to pisze tu

czy jesli zrobilam 2 kolczyki w uchu [na platku] wczoraj i dzis wyciagnelam je to czy one mi zarosna szybko?

chodzi o to ze dziewczyna w salonie zrobila mi krzywo te dziurki i na dodatek za blisko siebie
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 22:41   #9
marta271
Zakorzenienie
 
Avatar marta271
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 3 953
Dot.: Percing

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
nie wiem czy uzyskam tu odpowiedz bo widze ze malo kto tu zaglada ale ze niektorzy maja problemy z tym gdzie sie pisze to pisze tu

czy jesli zrobilam 2 kolczyki w uchu [na platku] wczoraj i dzis wyciagnelam je to czy one mi zarosna szybko?

chodzi o to ze dziewczyna w salonie zrobila mi krzywo te dziurki i na dodatek za blisko siebie
tak, powinny dośc szybko zarosnac
__________________
Ślub: 17.06.2017 !!!
marta271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 09:28   #10
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Percing

Wyszukiwarka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=152525 jest cały wątek zbiorczy na temat kolczyka w brwi.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.