Wszystko o Avonie - część 7 :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 20:59   #151
kasia2904
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

to jesli ja mam dzien E tzn ze jest wieksze ryzyko ze z ofert netto mi nie przyjdzie pare rzeczy? bo ja nie rozumiem
kasia2904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:09   #152
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez kasia2904 Pokaż wiadomość
to jesli ja mam dzien E tzn ze jest wieksze ryzyko ze z ofert netto mi nie przyjdzie pare rzeczy? bo ja nie rozumiem
No tak właśnie jest. Chociaż czasami odnajdują różne rzeczy więc nigdy nic nie wiadomo Poza tym ktoś mówił, że mają przygotowane określone partie na każdy dzień, ale nie wiem jak jest naprawdę.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:45   #153
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Dziewczyny chciałabym spytać:
Jak składam zamówienie z opcją, abym mogła odebrać paczkę w COK to muszę to odebrać w danym dniu w którym będzie dostarczona czy niekoniecznie ?
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:00   #154
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałabym spytać:
Jak składam zamówienie z opcją, abym mogła odebrać paczkę w COK to muszę to odebrać w danym dniu w którym będzie dostarczona czy niekoniecznie ?
Niekoniecznie
Ponoć paczka czeka 2 tygodnie na odbiór, ale tego nie jestem pewna.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:20   #155
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Byłam dzisiaj po swoją paczuszkę z k11:

- logo bez cennika
- balsam do ust bananowy nawet mój Tż chciał się nim wysmarować
- ładnie pachnie miniaturka balsamu z SSS
- ładnie pachną również nowe 2 zapachy Senses (fioletowy i pomarańczowy)
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 07:59   #156
kasia2904
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
No tak właśnie jest. Chociaż czasami odnajdują różne rzeczy więc nigdy nic nie wiadomo Poza tym ktoś mówił, że mają przygotowane określone partie na każdy dzień, ale nie wiem jak jest naprawdę.
wielkie dzieki za odpowiedz
kasia2904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 08:57   #157
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Luskap: a co to za duże zakupy??

Oddałam ostatnio 1 spray Naturals, zamówiniony w promocji 3 za ileśtam i mam uznany zwrot
No to moim odwyku tak wyszło...że trochę zaszalałam No ale wzięłam raczej tanie rzeczy no i balsam SSS za 1 zł wpadł.
A zwrot wysyłasz sama, czy w biurze Twoja Liderka zbiera?Ja oddawałam kredki dawno temu, bo nie chciały się wysuwać, właśnie do biura i trzeba było zapłacić2 zł za zwrot, ale nie wiem jak jest teraz.

Co do kuriera, to szkoda że zmienili, bo mialam bardzo fajnego chłopaka, znał też moich sąsiadów i paczki zawsze wcześniej były, a UPS to najgorsza firma kurierska spośród dostępnych. Tez sporo zamawiam przez internet i miałam z nimi niezbyt miłe doświadczenia, no ale może tym razem będzie inaczej.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 10:12   #158
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Mam dylemat. I potrzebuje waszej pomocy. Zawsze się jakoś tak układało, że miałam zamówienia powyżej 150zł i kurierek mi przynosił kartony do domu.
Ale... teraz mam na 50zł (kat. 11). Dzisiaj mam I termin zamówień.
I teraz tak.
Złożyć zamówienie przez neta z odbiorem w coku?
czy,
Pojechać do coku i normalnie kupić te 3 produkty? Poproszą mnie o numer personalny żeby nabić mi te zamówienie czy coś.? Co jest w moim przypadku korzystniejsze? Są jakieś + i - każdej z tej opcji?
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL

aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 10:21   #159
jovita85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 196
GG do jovita85
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

w coku nie zapłacisz 10 zł za realizcję małego zamówienia, więc na twoim miejscu poszłabym i tam kupiła te trzy produkty. U mnie w kat. 11 podobnie masakrycznie małe zamówienie- ach wakacje, sezon urlopowy w pełni tak to jest...

A czy któraś z was wie może kiedy łaskawie podadzą wyniki krzyżówki z NovejTy nr 40?? Ciągle czekam i nic a mam nadzieję, że może tym razem uda się wygrać
jovita85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 10:22   #160
czajana
Raczkowanie
 
Avatar czajana
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

ja mam podobną sytuacje i jadę na zakupy do cok dlatego ze nie płace 10 zł za małe zamówienie (co naliczają zarówno przy zamówieniu przez neta do domu jak i do cok) minusy to niemożna zamówić nic z internetowej i na netto małe szanse że coś będzie no i trzeba do cok dojechać plus to przedewszystkim ta dycha w kieszeni
__________________
Najnowsze katalogi znajdziesz -> tutaj
Avon:
czajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 10:37   #161
baska513
Raczkowanie
 
Avatar baska513
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 74
GG do baska513
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

mi akurat sie w tym katalogu uzbierało ponad 300zł ale w poprzednich miałam po około 50 do 100... nieszczęsne wakacje ;/
__________________
...Kawałek Nieba w tym całym Betonowym Piekle...
baska513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 11:10   #162
magrens
Raczkowanie
 
Avatar magrens
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 321
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

u mnie brak:
70789 ZESTAW ANEW CLINICAL 19,90 ZL 1 0 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
magrens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 11:19   #163
gohaka
Raczkowanie
 
Avatar gohaka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dziki Wschód
Wiadomości: 57
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku.
Jestem wkurzona lekko, bo mam w brakach zestaw LBD za 69,90 ten ze stron wyprzedażowych, (...)
Aha, no i beznadziejnie, bo też chciałabym zamówić zestawy z oferty przez internet- opłaca się Anew, a tu takie chamstwo, że oferta ukazała się po złożeniu zamówień. Spełniłam warunki, a nie robię zamówień w następnych terminach
u mnie z tego co podejrzałam też zestaw LBD jest w brakach.. szkoda wielka.. i podobnie jak Ty zamówienie składam na jeden termin a oferta Anew pojawiła się godzinę po złożeniu zamówienia Napisałam do nich maila ale cisza.. się mówi trudno..

teraz tylko czekać jak to będzie w sierpniu z tym kurierem ups. Póki co do mojej miejscowości jeździ od nich zawsze jeden kierowca ale z reguły ok 16 więc ciekawe tak naprawdę jak to będzie.. pożyjemy zobaczymy..

miłego dnia i paczek bez braków
gohaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 13:54   #164
marta_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Witam,

Mam pytanie do tych osob ktore wygraly w konkursie sms iPody.

Czy juz je otrzymalyscie??

U mnie wygraly 2 osoby i obie ich jeszcze nie otrzymaly choc mialy informacje iz kurier przywiezie im je do 15sierpnia.

Jak to wyglada u Was?
marta_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 13:56   #165
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi jak jest z tą jednorazową zmianą adresu dostawy ? zawsze odbieram paczki w coku, ale są wakacje i nie mam czasu dojeżdzać do coku. ostatnio wybrałam tą opcję przy internetowym zamówieniu, jednorazowa zmiana adresu dostawy. czy mogę jeszcze raz skorzystać z tej opcji ??
Ile tylko razy zechcesz
Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
czy któraś z Was się orientuje czy ta oferta na K11 z kolczykami i zestawem Anew to działa tak że jak będę mieć zamówienie na 300zł to mogę zamówić i kolczyki i zestaw czy też jest to na zasadzie "albo albo" i mogę wybrać jedną z opcji?
Tylko jeden z tych produktów.
Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tej promocji na te nieszczęsne zestawy.. Tez dowiedzialam sie o niej jak juz zlozylam zamowienie, wiec czy moge je zamowic na 2 termin, jesli na 1 mialam ponad 300 zł? Czy na 2 termin tez musze miec wymagana kwote?
Napisz maila ze strefy, bo jeśli spełniłaś warunek , to uznają Ci reklamację. Od razu napisz co byś chciała, bo masz do wyboru
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku.
....Co do edycji zamówień, to nigdy z tego nie skorzystałam jak dotąd, ale uważam, że czasem taka opcja się przydaje. Powinna być taka możliwość chociaż 1 raz.
Aha, no i beznadziejnie, bo też chciałabym zamówić zestawy z oferty przez internet- opłaca się Anew, a tu takie chamstwo, że oferta ukazała się po złożeniu zamówień. Spełniłam warunki, a nie robię zamówień w następnych terminach
Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja napisałam maila żeby jeśli jest możliwość to dopisali mi te kolczyki do kolejnego zamówienia,a zadzwoniła Pani i powiedziała, że spełniam także warunek na zestaw i czy chce zestaw czy kolczyki(miałam ponad 300zł ale nie z samego katalogu) i powiedziała, że przyjmują reklamację i dopiszą mi zestaw Anew do kolejnego zamówienia.
Pisałam do nich, bo teraz nie mam takiego zamówienia, by składać przez internet. Chciałam skorzystać z tego przy zakupach w COK, ale zadzwoniła dziewczyna z Wa-wy i powiedziała, że tak nie mogę, ale że dopiszą mi oba (zakupy na min. 480 zł) i dostanę z kolejnym zamówieniem, może być nawet z K12
Cytat:
Napisane przez Nilfina Pokaż wiadomość
....
Mam powazne watpliwosci co do tego jak Avon na tym wyjdzie jako firma.
Dowiedzialam sie tez ze podobno ta zmiana z kurierami jest na probe (slowa doreczyciela paczek z Avonu) do grudnia. Moze wiec warto pisac do Avonu jesli ktos jest podobnie jak ja - zawiedziony mocno takimi zmianami.
We wrocławskim COK potwierdzono, że rzeczywiście z tym UPS to ma być na chwilę
Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj po swoją paczuszkę z k11:

- logo bez cennika
- balsam do ust bananowy nawet mój Tż chciał się nim wysmarować
- ładnie pachnie miniaturka balsamu z SSS
- ładnie pachną również nowe 2 zapachy Senses (fioletowy i pomarańczowy)
Mój TŻ też uważa, że ten Signature Silk ma zupełnie znośny zapach, ale Soft & Sensual nadal nas odrzuca.
Cytat:
Napisane przez magrens Pokaż wiadomość
u mnie brak:
70789 ZESTAW ANEW CLINICAL 19,90 ZL 1 0 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Powinnaś mieć poniżej rozbite na poszczególne kosmetyki, sprawdź na samym dole podglądu faktury.
Cytat:
Napisane przez gohaka Pokaż wiadomość
... i podobnie jak Ty zamówienie składam na jeden termin a oferta Anew pojawiła się godzinę po złożeniu zamówienia Napisałam do nich maila ale cisza.. się mówi trudno..
teraz tylko czekać jak to będzie w sierpniu z tym kurierem ups. Póki co do mojej miejscowości jeździ od nich zawsze jeden kierowca ale z reguły ok 16 więc ciekawe tak naprawdę jak to będzie.. pożyjemy zobaczymy..
miłego dnia i paczek bez braków
Mnie dopiero dzisiaj rano odpisali, a pisałam w piatek rano, więc nie trać nadziei
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 14:34   #166
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Dziewczyny skąd brać nowych klientów w wakacje? Normalnie w roku szkolnym mam duże zamówienia, tak od 200 do 1000zł, a w wakacje wszyscy znajomi ze studiów którzy zamawiają u mnie regularnie rozjeżdżają się do domów, inni wyjeżdżają na wakacje i zdarza mi się nawet tych 150zł nie wymodzić Macie jakieś pomysły??
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 15:21   #167
szczesliwa19
Raczkowanie
 
Avatar szczesliwa19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 479
GG do szczesliwa19
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

dziwna sprawa .... wczoraj miałam informację odnośnie zmiany dostawcy paczek na kuriera, a dziś śladu po tej wiadomości nie ma rozmyślili się czy jak?
szczesliwa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 15:26   #168
baska513
Raczkowanie
 
Avatar baska513
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 74
GG do baska513
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

mam do was prośbę... jeżeli ktoś posiada niech wrzuci na katalogowy HT do 12 z góry dzieki
__________________
...Kawałek Nieba w tym całym Betonowym Piekle...
baska513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 15:27   #169
Lavande
Raczkowanie
 
Avatar Lavande
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 291
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziewczyny skąd brać nowych klientów w wakacje? Normalnie w roku szkolnym mam duże zamówienia, tak od 200 do 1000zł, a w wakacje wszyscy znajomi ze studiów którzy zamawiają u mnie regularnie rozjeżdżają się do domów, inni wyjeżdżają na wakacje i zdarza mi się nawet tych 150zł nie wymodzić Macie jakieś pomysły??
Może spróbuj zabierać ze sobą katalogi np. do sklepów w których często robisz zakupy? Albo zapytaj sąsiadów czy nie chcieliby czegoś zamówić? Trzeba kombinować
__________________
I used to be schizophrenic, but we're ok now.
Lavande jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 16:06   #170
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez marta_87 Pokaż wiadomość
Witam,

Mam pytanie do tych osob ktore wygraly w konkursie sms iPody.

Czy juz je otrzymalyscie??

U mnie wygraly 2 osoby i obie ich jeszcze nie otrzymaly choc mialy informacje iz kurier przywiezie im je do 15sierpnia.

Jak to wyglada u Was?
po co sie denerwujesz skoro mamy 4tego sierpnia czyli jeszcze ponad tydzien czasu aby dostaly te nagrody.

kurier z reguly jest na drugi dzien wiec moga wyslac 14 i dojdzie do 15.

cierpliwosci
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 16:29   #171
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziewczyny skąd brać nowych klientów w wakacje? Normalnie w roku szkolnym mam duże zamówienia, tak od 200 do 1000zł, a w wakacje wszyscy znajomi ze studiów którzy zamawiają u mnie regularnie rozjeżdżają się do domów, inni wyjeżdżają na wakacje i zdarza mi się nawet tych 150zł nie wymodzić Macie jakieś pomysły??
Ja mam głównie zamówienia od rodziny :P A i koleżanki ze studiów czasem zamawiają tylko się z nimi potem umawiam gdzieś jak są akurat w moim mieście.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 18:54   #172
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziewczyny skąd brać nowych klientów w wakacje? Normalnie w roku szkolnym mam duże zamówienia, tak od 200 do 1000zł, a w wakacje wszyscy znajomi ze studiów którzy zamawiają u mnie regularnie rozjeżdżają się do domów, inni wyjeżdżają na wakacje i zdarza mi się nawet tych 150zł nie wymodzić Macie jakieś pomysły??
Ja ostatnio zdobyłam dwie nowe klientki w Biedronce ,w mojej dzielnicy.
Zawszenoszę z sobą 2 katalogi , opisane , no i udało mi się..
Nie są to bardzo duze zamóweinia ,ale takie po ok.100 zł, zawsze cos...
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 19:02   #173
gohaka
Raczkowanie
 
Avatar gohaka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dziki Wschód
Wiadomości: 57
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

a do mnie dzisiaj ok 17 zadzwonili w sprawie mojego maila z reklamacją tej ich internetowej oferty.. Pani powiedziała, że jako iż oferta pojawiła się po złożeniu przeze mnie zamówienia to oni mi dopiszą do następnego zamówienia, tylko miałam powiedzieć co chcę.. oczywiście chciałam zestaw anew.. mama się ucieszy

teraz czekam sobie na paczuszkę z avonu z zamówieniem.. może jutro będzie..
gohaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 19:05   #174
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez Lavande Pokaż wiadomość
Może spróbuj zabierać ze sobą katalogi np. do sklepów w których często robisz zakupy? Albo zapytaj sąsiadów czy nie chcieliby czegoś zamówić? Trzeba kombinować
Ale tak do carrefoura i dawać babkom przy kasie One mnie nawet nie kojarzą, nie wyobrażam sobie jakoś..

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zdobyłam dwie nowe klientki w Biedronce ,w mojej dzielnicy.
Zawszenoszę z sobą 2 katalogi , opisane , no i udało mi się..
Nie są to bardzo duze zamóweinia ,ale takie po ok.100 zł, zawsze cos...
Ale tak normalnie podeszłaś do nieznanych babek i spytałaś czy nie chcą zamawiać?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 19:19   #175
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ale tak do carrefoura i dawać babkom przy kasie One mnie nawet nie kojarzą, nie wyobrażam sobie jakoś..



Ale tak normalnie podeszłaś do nieznanych babek i spytałaś czy nie chcą zamawiać?
Ja na przyszłe moje klientki trochę poluję ,staram się być zauważona , odstawiam jakiś kulturalny tekścik, taki malutki , przy drugim spotkaniu z daną dziewczyną przy kasie coś miłego napomknę ,tak żeby mnie skojarzyła i zawsze kultura ,dziękuję , do zobaczenia ,a przy trzecim już lecę z propozycją typu , czy pani zna , czy pani używa , czy pani ma swoją konsultantkę ,a jezeli powie ,ze tak , to pytam sie ,czy przy zamóweiniu ,w zależności od wielkości dostaje jakieś suwenir, prezencik ,czy chociażby próbkę ,no i dziewczyna jest moja, wiadomo ,wywiazuję sie z tego i daję to co mam na zbyciu , oczywiscie w zależności od wartości zamóweinia....
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 20:02   #176
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Ja narazie bazuję na koleżankach z uczelni, z bloku, rodzince i tacie daje katalogi do pracy, żeby zanosił koleżankom. Potem będę kombinować:P

Zgłosiło się pare klientek i mam zamówienie za 200zł Bywało lepiej ale nie narzekam

Mam pytanko.
Klientce spodobała się szminka która była w kat. 10. W 11 jej nie ma. Czy mogę ją zamówić? W cenie regularnej by była wtedy? Numerki się chyba nie zmieniają..
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL

aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 20:11   #177
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez aqqA Pokaż wiadomość
Mam pytanko.
Klientce spodobała się szminka która była w kat. 10. W 11 jej nie ma. Czy mogę ją zamówić? W cenie regularnej by była wtedy? Numerki się chyba nie zmieniają..
zamówić możesz tylko produkt, który znajduje się w bieżącym katalogu, jeśli w K11 ta szminka jest tylko w cenie regularnej możesz ją zamówić po takiej właśnie cenie, natomiast jeśli w ogóle jej nie ma w katalogu będziesz musiała niestety czekać aż się pojawi..
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 20:21   #178
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
zamówić możesz tylko produkt, który znajduje się w bieżącym katalogu, jeśli w K11 ta szminka jest tylko w cenie regularnej możesz ją zamówić po takiej właśnie cenie, natomiast jeśli w ogóle jej nie ma w katalogu będziesz musiała niestety czekać aż się pojawi..
No szkoda.. dziękuje za szybką odpowiedz
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL

aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 20:55   #179
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Napisałam @ ze strefy do Biura Obsługi, że zachowują się nieprofesjonalnie, umieszczając promocję, po złożeniu zamówienia.

Dziś dostałam odpowiedź:
"Szanowna Konsultantko,

Informujemy, że jednorazowo przychyliliśmy się do Pani prośby i dopisaliśmy produkty z oferty Last Minute do jednego z kolejnych zamówień gdyż oferta ukazała się w niedogodnym dla Pani terminie. Przepraszamy za niedogodności."
Trah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 20:58   #180
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

dziewczyny
a jak to jest z pierscionkiem nixie? wielkosc w katalogu odpowiada rozmiarom rzeczywistym?
bo nie wiem jak doradzic klientce...
hm i pytala,na ktorym palcu sie go nosi?
mi wydaje sie ze na srodkowym,ale pewnosci nie mam.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.