kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 12:16   #181
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez BabyOnion Pokaż wiadomość
Myślę, że Soni07 chodziło o zmarszczki pod oczami, nie o kurze łapki
Oczywiście kurze można robić na dwa sposoby- kwas lub botox. Ja robie kurze i pod oczami dysportem (mocniejsza wersja botoxu) i trzyma mi 9 miesięcy. Pewnie mogłabym jeszcze trochę przetrzymać ale nigdy nie udało mi się spróbować bo leciałam na skrzydłach na powtórkę..
9 miesięcy to ładnie a próbowałaś innych metod botox lub kwas?? czy tylko dysportem?? skoro to mocneijsza wersja botoxu to może warto spróbować czegoś łagodniejszego a nadal skutecznego bo jak wiadomo botox utrzymuje się 3-4 miesiąca a kwas ponad rok
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 15:27   #182
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Próbowałam na początku raz botoxem ale po jakiś 5 miesiącach musiałam powtarzać a o ile pamiętam mogłam nawet wcześniej. Póżniej robiłam czoło, kurze, lwią i pod oczami tylko dysportem. Wypełniałam nosowo-wargowe robiłam dokładnie Surgigermem i trzyma mi....................... ........ od maja 2007!!!!!! Już zaczyna być widać cieńką niteczkę i będę znowu robiła jakimś wypełniaczem i może nawet tym samym bo jestem baaaaaaaaaaaaardzo zadowolona. Chociaż kusi mnie na spróbowanie czegoś nowego..
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 11:36   #183
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Ja wierzę w kwas hialuronowy. Jest w większości (jeśli nie wszystkich) kremach korygujących, więc nie mam wrażenia, że to bardzo inwazyjne i jest bardziej naturale. Kilka moich koleżanek robiło sobie wypełnienie przy nosie i ustach i faktycznie są świetne efekty. Dlatego sama rozważam tylko te metodę.
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 18:55   #184
sonia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 48
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

A co sądzicie o laserze fraxel?Czy nie byłby najlepszy na zmarchy pod oczami?
sonia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 10:06   #185
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

BabyOnion to super jak myślisz o czymś nowym to może rzeczywiście kwas? ja się też zastanawiam więc możemy razem popytać tyle że ja jeszcze nie miałam takiego zabiegu
i mam pytanie jakim kryterium się podpieracie wybierając kwas bo wiem że sa różne firmy a zależy mi na jak najdłuższym efekcie no i żeby mnie nie uczuliło i nie miała żadnej niespodzianki na buzi
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 20:21   #186
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Zależy co chcesz sobie zrobić W zależności od tego, jaką część twarzy chcesz wypełnić dobierana jest trochę inna konsystencja i ilość. Chodzi o to, żeby wypełniacz był plastyczny - wtedy osoba robiąca zabieg nie powinna zrobić Tobie żadnej niespodzianki.
Ja chce poprawić sobie te zagłębienia przy ustach i nosie i też szukam najlepszego rozwiązania dla siebie.
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 09:56   #187
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

ja myślę o dolinie łez i może o liniach biegnących od nosa w okolicach ust to sie chyba nazywa fałda nosowo-wargowa a ty jaki preparat wybrałaś na okolice ust i nosa?? słyszałam że trzeba bardzo jednorodnej konsystencji żelu żeby efekt był ładny i sie długo utrzymał
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 17:13   #188
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Ja własnie szukam - chce, żeby przede wszystkim efekt był naturalny. Próbuję się w tym wszystkim rozeznać, żeby błędu nie popełnić. Troszkę boję się, że może boleć. Ale podobno Juvederm (koleżanka ostatnio nim miała robione) ma środek znieczulający w składzie i dlatego prawie nic nie czuć
Słyszałam jeszcze, że jeśli kwas jest "gorszej jakości", to się jakieś grudki bolesne robią. Ale nie wiem, od czego to zależy i na czym polega. Miałyście coś takiego?
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:21   #189
louix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 23
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

BabyOnion, jesteś z W-wy, powiedz, gdzie wykonujesz zabiegi i u kogo?
Pozdr
louix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 21:53   #190
beita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

hej dziewczyny ja robilam twarz w pazdzierniku 2009 i do tej pory sa super efekty.
kwasem RESTYLANE boli ale polecam
beita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:05   #191
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Wierzę, że efekt jest dobry, ale jakoś nie zachęciłaś mnie tym bólem... To ja zostanę póki co przy Juvedermie z lidokainą w składzie No i podobno efekt po nim utrzymuje się przez 12 miesięcy (sprawdzę to jeszcze na koleżance ;P)
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 08:31   #192
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez beita Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja robilam twarz w pazdzierniku 2009 i do tej pory sa super efekty.
kwasem RESTYLANE boli ale polecam

ja też robiłam w październiku 2009...ale to jeszcze zbyt krótki okres by skakać z radości...Dermatolog powiedziałą, że efekt powinien utrzymać się od 7 do 18 miesięcy. Gdy u mnie wytrzyma 9 bedę się cieszyć
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 12:25   #193
efka206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 76
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez BabyOnion Pokaż wiadomość
Próbowałam na początku raz botoxem ale po jakiś 5 miesiącach musiałam powtarzać a o ile pamiętam mogłam nawet wcześniej. Póżniej robiłam czoło, kurze, lwią i pod oczami tylko dysportem. Wypełniałam nosowo-wargowe robiłam dokładnie Surgigermem i trzyma mi....................... ........ od maja 2007!!!!!! Już zaczyna być widać cieńką niteczkę i będę znowu robiła jakimś wypełniaczem i może nawet tym samym bo jestem baaaaaaaaaaaaardzo zadowolona. Chociaż kusi mnie na spróbowanie czegoś nowego..
kochana zdradź koniecznie gdzie robiłaś surgidermem w wawie, a najlepiej nazwisko lekarza....też się przymierzam do ostrzykiwania, ale gabinetów jest tyle, że nie wiem czym sie kierowac w wyborze....
efka206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 14:28   #194
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

a kogo polecacie z Trójmiasta ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 17:40   #195
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

ja słyszałam że restylane dlatego boli przy rozmasowywaniu ze względu na swoją konsystencję dlatego warto wybrać bardziej jednolity kwas ale fajnie że Ci trzyma efekt mam nadzieję że będzie tak jak najdłużej
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 13:30   #196
centrum consensus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy należy do substancji wypełniających przestrzeń międzykomórkową skóry. Wyjątkowe cechy kwasu hialuronowego wynikają z jego wysokiej masy cząsteczkowej oraz dużej objętości. Przeplatające się łańcuchy kwasu hialuronowego wypełniają przestrzenie między włóknami kolagenowymi, zatrzymując wodę, działają jak „molekularna gąbka”. Żele na bazie kwasu hialuronowego są często wykorzystywane przy produkcji implantów służących do wypełnienia zmarszczekczypowiększania ust. Niekiedy kwas pełni także rolę nośnika, ułatwiając wprowadzenie innych składników preparatu w głąb skóry.
Lekarz wstrzykuje kwas hialuronowy który jest naturalną substancją występującą w organizmie człowieka, działa poprzez wiązanie wody przywracając młody wygląd skórze, Zabiegi na bazie kwasu hialurownoego znalazly zastosowanie min w przypadkach rozjąsniania cieni pod oczami. Są to zabiegi w pełni bezpieczne.

Jeżeli mają Państwo pytania na temat kwasu hialuronowego, chętnie na nie odpowiemy korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia.
centrum consensus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:34   #197
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam Wszystkich w wątku!
Prosze o radę, który z wypełniaczy utrzymuje się najdłużej i jaki są ceny mniej wiecej. Jestem z warszawy, mam 33 lata i w szybkim tepie buzia zaczęła mi lekko więdnąćmam zamiar wstrzyknac botox w lwią zmarche-wiem, że koszt to 400,-, wypełnić bruzdy nosowowargowe i doline łez, troszke poliki opadają, a i powinnam jeszcze kąciki podniesc ust i to na tyle. Zapisałam sie na dzisiaj do Medidermu, ale okres sie spoznia, a podobno przed zabiegów sie nie robi. Prosze o rade jai preparat w w/w okolicach mojej buzi utrzymuje sie najdłuzej i gdzie ewentulnie polecacie sie udac w Warszawie.
mylda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 16:42   #198
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Z tego co wiem, to najdłużej utrzymuje się Juvederm Voluma (do 18 miesięcy). Ale nie wszystko się nim wypełnia. Na pewno nie dolinę łez (tam dobierany jest "delikatniejszy" kwas). Z tego co piszesz, to chyba chcesz zabieg na całą twarz - pewnie lekarz zaproponuje Ci różne gęstości w zależności od głębokości bruzd. Najlepiej idź na konsultacje, to lekarz oceni, czego faktycznie Twojej buzi potrzebne.
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 17:54   #199
mimisia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dzeiwczyny,a czy kwasem mozna jakos zlikwidowac worki pod oczami-plisss odpowiedzcie
mimisia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 20:07   #200
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez fanala Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to najdłużej utrzymuje się Juvederm Voluma (do 18 miesięcy). Ale nie wszystko się nim wypełnia. Na pewno nie dolinę łez (tam dobierany jest "delikatniejszy" kwas). Z tego co piszesz, to chyba chcesz zabieg na całą twarz - pewnie lekarz zaproponuje Ci różne gęstości w zależności od głębokości bruzd. Najlepiej idź na konsultacje, to lekarz oceni, czego faktycznie Twojej buzi potrzebne.
czy taka Voluma wypełni (spłyci) blizny ubytkowe ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 13:30   #201
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Słyszałam o tym, ale nie potwierdzę na sto procent. Ale jeśli jest to robione w ten sposób, to sądzę, że dobiera się mniej gęsty kwas. Voluma w zasadzie jest do modelowania owalu twarzy i przywracania objętości.
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 22:52   #202
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

mimisia8 można zlikwidować cienie pod oczami tzw. dolinę łez, czy w twoim przypadku?? to powie Ci jedynie lekarz po konsultacji ale myślę że warto się przejść bo efekt jest na prawdę ładny i długotrwały. tylko pamiętaj o dobraniu najlepszego kwasu bo to bardzo delikatna okolica i cienka skóra
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 11:59   #203
mimisia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Pieknie dziekuje Hostess,problem jest w tym,ze ja nie mam cieni czy sincow pod oczami tylko workiMimi to,pojde to dermatologa
A moze Hostessa i inne dziewczyny mialy to robioneProsze napiszcze,ewentualnie jaki fialurem-Wy tutaj jestescie wiekszymi expertkami niz"lekarze".Dzieki i podrawiam serdecznie.
Mam jeszcze jedno pytanie,czy hialurem mozna rowniez wypelniac zmarszczki czola i kurze lapli-jakos boje sie Bpotoxu
mimisia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 22:38   #204
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Jeśli chodzi o kwas i mezoterapie to jestem jak najbardziej zwolenniczką i przyznaje, że to bardzo dobrze działa. Mała uwaga: idźcie do sprawdzonych wczesniej gabinetów typu Keramed, moja kolezanka niestety zaryzykowała i niefajnie sie to skonczylo.
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 11:52   #205
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

oj mimisia8 nie czuję się ekspertem ale uważam że w momencie kieyd decydujemy się na wypełnienie powinnyśmy znać dobrze produkt jaki wybieramy i jego wady i zalety, żeby się nie zaskoczyć jakim hialurem?? mój osobisty wybór to juvederm ultra w szczególności na te partie twarzy które wymieniłaś ponieważ utrzymuje najdłuższy efekt wypełniacze sa bardzo dobre na kurze łapki i okolice ust i nosa a co do botoxu to oczywiście Twój osobisty wybór ale myślę że użyty prawidłowo daje bardzo ładne efekty w szczególności na czole
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:32   #206
mimisia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Pieknie dziekuje Hostess,
Serdecznie pozdrawiam,moge sobie tylko wyobrazic jaka jestes sliczna
mimisia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 23:49   #207
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

W zasadzie to lekarz podejmuje ostateczną decyzję, co lepsze botox, czy kwas hialuronowy. Teoretycznie na czoło najlepiej działa botox. Ale to oczywiście zależy od tego, co chcemy zrobić. Kwas tylko wypełni zagłębienia - wygładzi i sprawi, że przestaną być widoczne. Natomiast botoxem można zatrzymać pogłębianie się zmarszczek
A wracając jeszcze do kwasu - popieram wybór hostess: w przypadku okolic oczu sprawdza się Juvederm Ultra, bo ma odpowiednią gęstość do takiego wypełnienia no i się długo utrzymuje
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:17   #208
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

tak jak mówi fanala botox bardzo ładnie zatrzymuje dalsze pogłębianie się zmarszczek dlatego jeśli masz już widoczne linie na czole warto zastanowić się nad tym. z tego co wiem są też zabiegi łączone czyli np. botox + juvederm ultra i wtedy masz wypełnienie obecnych i zatrzymanie tworzenia się nowych zmarszczek
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:34   #209
ruda28x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Brzeziny
Wiadomości: 4
GG do ruda28x
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam..ja zapisałam sie za 2 tyg na zabieg wypełniania zmarszczek w łodzi w salonie spa i jedwab ul Piwna 3...poleciła mi moja przyjaciólka.
ruda28x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 14:07   #210
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez martinka_81 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kwas i mezoterapie to jestem jak najbardziej zwolenniczką i przyznaje, że to bardzo dobrze działa. Mała uwaga: idźcie do sprawdzonych wczesniej gabinetów typu Keramed, moja kolezanka niestety zaryzykowała i niefajnie sie to skonczylo.
Martinka_81, Współczuję Twojej koleżance bardzo... Czy możesz powiedzieć co się jej stało po zabiegu?????

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda28x Pokaż wiadomość
Witam..ja zapisałam sie za 2 tyg na zabieg wypełniania zmarszczek w łodzi w salonie spa i jedwab ul Piwna 3...poleciła mi moja przyjaciólka.
Ruda28x, odezwij się proszę po zabiegu i opowiedz jak się czujesz i czy jesteś zadowolona z efektów? Czym wypełniałaś?
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.