Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 11:47   #631
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
witam,
Czy polecacie jakis konkretny model kuchenki mikrofalowej? Czy któras z Was ma może Zelmera? Na co zwrócic uwage przy wyborze kuchenki? pozdrawiam
Ja mam od 1,5 roku mikrofalówkę zelmera, tę pod zabudowę, jak na razie nie mam z nią żadnych problemów, ale szczerze mówiąc rzadko z niej korzystam.

Co do firmy to mam na jej temat bardzo dobre zdanie, kupiłam sporo sprzętu ich produkcji i jak na razie nie mam zastrzeżeń. Jedynie zajechałam silnik robota, ale nie naprawiałam tylko kupiłam sobie ten sam model robota, (dzięki temu mam teraz dwie miski obrotowe, bo jedna to było dla mnie za mało). Przy tym ile z robota korzystałam to i tak długo przeżył.


Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
ja nie stosuje calgonitu (ani razu) a mama tak i jak na razie bez kamienia
Bo ten calgonit to jest naciąganie ludzi na kasę. Proszki do prania mają substancje zmiękczające i na opakowaniu jest podane dozowanie w zależności od zabrudzeń i twardości wody.
Wiele lat temu jak byłam jeszcze mała to u mamy w pralce tworzył się kamień jedynie gdy stosowała proszek do prania ubranek dziecięcych: cypisek- były to chyba tylko płatki mydlane. W przypadku proszku "dla dorosłych" nic takiego się nie działo.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 12:01   #632
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
witam,
Czy polecacie jakis konkretny model kuchenki mikrofalowej? Czy któras z Was ma może Zelmera? Na co zwrócic uwage przy wyborze kuchenki? pozdrawiam
Z mojego doświadczenia stwierdzam jedno: zwracać uwagę na wielkość (pojemność w środku) i na wygląd ogólny (no chyba, że będzie stała w miejscu niewidocznym). Jeżeli ma się kuchenkę, piekarnik, to mikrofalówki używa się głównie do szybkiego odgrzewania obiadu, czy podgrzewania mleka, czy też do robienia popcornu, a większości programów i tak się nie używa, więc inwestowanie w bajery osobiście uważam za bezsens.

Ja mam od kilku ładnych lat mikrofalówkę Daewoo - gdy ją kupowałam ciężko było dostać mikrofalówkę w metalowej, inoxowej obudowie za rozsądną cenę, a ona spełniała te cechy. W dodatku odpowiednia pojemność (ponad 20-21 litrów zdaje się, mniejsze wydawały mi się za małe). Używamy jej kilka razy w tygodniu (podgrzewanie mleka, odgrzewanie obiadu), przetrwała dwie przeprowadzki - wygląda jak nowa.

Oczywiście warto zainwestować w coś lepszego, jeżeli nie posiada się kuchenki lub/i piekarnika.

Ranking kuchenek mikrofalowych (a raczej marek):
http://www.jakikupic.pl/index.php?op...=results&id=30

Zestawienie kuchenek mikrofalowych wg ocen z Ceneo:
http://www.ceneo.pl/Kuchenki_mikrofalowe;0113-1;004+skuchenki~~Mmikrofa lowe.htm

"Mikrofalówki" tylko Daewoo i Zelmer:
http://www.ceneo.pl/Kuchenki_mikrofalowe;0113-1;004+skuchenki~~Mmikrofa lowe;017P0-3234-8158.htm

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-03-22 o 12:28
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 12:33   #633
kasia08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

zardzewiałego nic nie mam, dbam o tą pralkę strasznie...

tu filmik do mojego traktora szósty zmysł
http://www.youtube.com/watch?v=rMsFhgAt8EY
kasia08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:06   #634
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia stwierdzam jedno: zwracać uwagę na wielkość (pojemność w środku) i na wygląd ogólny (no chyba, że będzie stała w miejscu niewidocznym). Jeżeli ma się kuchenkę, piekarnik, to mikrofalówki używa się głównie do szybkiego odgrzewania obiadu, czy podgrzewania mleka, czy też do robienia popcornu, a większości programów i tak się nie używa, więc inwestowanie w bajery osobiście uważam za bezsens.
zgadzam sie
ja mam mikrofale od 11 lat ,uzywam tylko 1-2 temp. do podgrzewania obiadów,mleka i robienie popcornu ,żałuje ze to musi byc tak wielkie pudło bo uzywam rzadko a chowac i wyciągac za cięzkie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:50   #635
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Szczerze mówiąc, to też pomyślałam o wypoziomowaniu. Bo z tego co Ty piszesz, to kwestia wibracji. Ja zalałam łożyska i też tak wszystko głośno pracować zaczęło. Jak mi pralka odstawiła ten numer jeszcze raz (a wymiana swoje kosztowała), to postanowiłam zmienić pralkę :| Poczytałam o LG, bo oni się chwalą jakąś nową budową - tak, że ma nie stukać, ma być cicho, mniejsze wibracje itp. Oni przynajmniej na to dają 10 lat gwarancji, więc przynajmniej tutaj pewność, że gwarancja się nie skończy. Jeszcze się sama na taką nie zdecydowałam, ale póki co wygląda najlepiej.
A może coś wiecie o pralkach parowych? Bo o takiej myślę.
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 21:56   #636
behemotek
Raczkowanie
 
Avatar behemotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 112
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Mówisz zdaje się o systemie Direct Drive? Faktycznie świetna sprawa, u mnie się sprawdziło - cicha praca, nie tańczy przy wirowaniu no i funkcje ma fajne. Dla mnie to jeszcze banalna obsługa była ważna i się nie zawiodłam.
Parowe to nie na moją kieszeń, ale jeśli Cię stać i planujesz mieć/posiadasz dzieci/męża chodzącego w koszulach to powinno się sprawdzić
__________________
Nasze kociaki!
behemotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 16:58   #637
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

To nawet nie kwestia na jaką mnie stać. Wiem, że to inwestycja na przyszłość. W tym sensie, że nie kupuję pralki co rok, dwa lata. Lepiej troszkę pozbierać i kupić coś, co faktycznie nas zadowoli. Ja lubię prasować, więc nie po to mi akurat taka pralka. Bardziej chodzi o to, że ten typ pralki mniej niszczy ubrania. A wiesz może, czy oni mają właśnie z tym systemem "Direct Drive" też i parowe? Mi się wydawało, że tylko tradycyjne mają ten cichy silnik...
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 19:55   #638
ysmay1
Raczkowanie
 
Avatar ysmay1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa czasem Kraków
Wiadomości: 344
GG do ysmay1
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

jakiś czas temu w TVN gadżet (w tym programie co Urbański były mąz Skrzyneckiej prowadzi) robili tes prali LG tej z DD i koszule były tylko trochę mniej pomięte niż w zwykłej pralce tj nie nadające sie od razu po wypraniu do założenia.
__________________
Nasz dzień: 07/06/2008 w Krakowie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650123.html

ysmay1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:53   #639
behemotek
Raczkowanie
 
Avatar behemotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 112
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Hmmm... No wiesz, to, czego by nie mówić, nie jest pralka prasująca Te niwelowanie zagnieceń to pewnie bardziej przy odświeżaniu parowym działa...
A parowe są też właśnie Direct Drive. I zgodzę się, że to inwestycja Plusem jest jeszcze pojemność, bo jeśli dobrze pamiętam to coś ok. 8 kg.
__________________
Nasze kociaki!
behemotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:01   #640
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Mi się jeszcze podoba, że te parowe LG właśnie z tym wsadem 8 kg mają duże drzwiczki i jednocześnie nie są takie wielkie, żeby zastawić pół łazienki. No nic - zobaczymy. W weekend może już się zdecydujemy. Ale chciałabym, żeby ten zakup był całkowicie przemyślany. Bardzo mi zależy na cichej pralce. Jeden facet w sklepi mówił, że dają 10 lat gwarancji na te silniki DD. To też mnie przekonuje.
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:55   #641
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Dziewczyny, czy któraś z Was ma lodówkę firmy Elektrolux? Jeśli tak, to czy jesteście zadowolone? Będę wdzięczna za odpowiedzi
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 08:50   #642
GOcha79
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 153
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

nie mam lodówki Elektrolux a LG kombi. więc nie doradzę.

a co do pralek parowych LG... jakie one mają zużycie energii?
GOcha79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 10:42   #643
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

moja mama ma lodówkę Elektrolux i nie narzeka, ale nie wiem dokładnie jaki to model, taka z zamrażalnikiem na górze...
na moje wymagania za mała, ale jej wystarcza
jeśli chodzi o pralkę to ja mam LG, co prawda nie parową, ale też ma ten napęd Direct Drive i jest bardzo cicha, a w wersji slim, czyli 44 cm głębokości mam 6 kg wsadu, co mnie bardzo cieszy
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 11:24   #644
zuziaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: kupuje sprzęt do kuchni prosze o radę!

Absolutnie odradzam amice!!Kuchenke elektryczno-gazowa zakupilismy ok 4 msc temu, od jakiego czasu czuc bylo gaz a od samego poczatki farba wewnatrz komory piekarnika odchodzila platami! Wiec kiedy pieklo sie cos z termoobiegiem te kawalki czarnej farby? fruwaly i osiadaly na jedzeniu

- myslelismy ze to przejdzie, ze trzeba piekarnik "wypalic" ale caly czas jest tak samo. Wezwalismy serwisanta w sprawie gazu- okazalo sie ze wszytskie 4 palniki!!! przepuszczaja gaz! !!!
A oczywsicie na czesci zamienne trzeba czekac miesiac.... Ostrzegam przed tym zakupem jest to niebezpieczne!
Kiedys tez mielismy kuchenke amici kupiona z 10 lat temu- dzialala wlasciwie bez zarzutu tylko w pewnym momencie piekarnik przestal grzac.. dlatego kupilismy nowa tej samj firmy ale okazuje sie ze duzo sie pozmienialo- wygalda to po prostu na chinszczyzne...Po prostu dramat a na zamiane sprzetu na nowy bez wad (jesli oczywsicie w ogole takie posiadaja) nie mamy praktycznie szans. Jednym slowem firma nierzetelna!!
zuziaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 11:59   #645
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: kupuje sprzęt do kuchni prosze o radę!

zuziaczka skoro farba odchodziła od samego początku to dlaczego ją kupiliście? Nie oglądaliście jej wcześniej? Albo nie zwróciliście w ramach gwarancji?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 20:35   #646
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Mycha84 Pokaż wiadomość
moja mama ma lodówkę Elektrolux i nie narzeka, ale nie wiem dokładnie jaki to model, taka z zamrażalnikiem na górze...
na moje wymagania za mała, ale jej wystarcza
jeśli chodzi o pralkę to ja mam LG, co prawda nie parową, ale też ma ten napęd Direct Drive i jest bardzo cicha, a w wersji slim, czyli 44 cm głębokości mam 6 kg wsadu, co mnie bardzo cieszy
Dzięki za odpowiedź
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 20:38   #647
zuziaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Dot.: kupuje sprzęt do kuchni prosze o radę!

Hej, przy zakupie nie bylo widac oczywiscie ze farba odchodzi! Wszystko wygladalo okej, zwlaszcza ze mielismy i zaufanie do sklepu i do producenta (okazuje sie ze bezpodstawne). Podczas uzytkowania zauwazylismy ze farba zaczela odchodzic, ale tak jak pisalam myslelismy ze to minie, ze piekarnik musi sie wypalic, czy cos w tym stylu..Natomiast historia z nieszczelnymi zaworami jest przerazajaca! Ze wszytskich czterech ulatnial sie gaz... Co do gwarancji to serwisant byl owszem potwierdzil usterki, ale ze posiadal jedynie 3 uszczelki to nie mogl nam sprzetu naprawic i mamy czekac 30 dni na ich sprowadzenie z krainy oddalonej o lata swietlne od Trojmiasta zwanej Poznaniem...Co do komory to tez ma byc do wymiany, natomiast zastanawiam sie jaki bedzie skutek tych napraw? Co tydzien bedziemy wolac do domu Pana Serwisanta zeby nam sprawdzil czy czasem ponownie nie ulatnia sie gaz? Bedziemy walczyc o zwrot pieniedzy, chociaz z tego co wiem sa na to male szanse..
zuziaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 22:11   #648
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez GOcha79 Pokaż wiadomość
nie mam lodówki Elektrolux a LG kombi. więc nie doradzę.

a co do pralek parowych LG... jakie one mają zużycie energii?
Pozwolę sobie zacytować:

"Pralki Steam Direct Drive™ cechują się wyjątkowo dużą pojemnością, co umożliwia pranie większej liczby rzeczy przy rzadszych cyklach pracy. Zastosowanie technologii parowej zapewnia także mniejsze zużycie energii (51%) i wody (o 44%) w porównaniu z tradycyjnymi pralkami."

Taką informację znalazłam na stronie LG. Jeszcze jest kwestia tego, że para szybciej osiąga wyższą temperaturę do prania, więc stąd też jest oszczędność. Ale jak to jest w praktyce, chyba każda z nas musiałaby przeprowadzić własne badania Mi w parowych podobają się dodatkowe funkcje których nie ma w tych tradycyjnych.
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 22:18   #649
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: kupuje sprzęt do kuchni prosze o radę!

Mogę doradzić tylko co do lodówki - mama uparła się na sbs i najbardziej jej odpowiadała LG. Wcześniej musiała rozmrażać lodówkę, a w tej nowej ma no frost i faktycznie świetnie to działa. Tak naprawdę przy wyborze sprzętu najistotniejsze jest to, czego Ty potrzebujesz, na co kładziesz nacisk. Bo mam wrażenie, że ile nas tu napisze, tyle różnych będziesz mieć opinii i nic Ci się nie wyjaśni
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 21:42   #650
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: kupuje sprzęt do kuchni prosze o radę!

Ja np usłyszałam opinię od zaufanej osoby sprzedającej sprzęt AGD od kilkunastu lat, że między tymi produktami (różnych firm) nie ma żadnej różnicy i powinno się patrzeć na wygląd i jakie bajery chcesz mieć bo reszta to wszystko ma to samo.
Może Ci się trafić Amica, której będziesz używać kilka lat bez żadnej awarii lub też sprzęt za parę tysięcy, który ciągle się psuje. Śmieszne, prawda?
Ja np mam płytę indukcyjną Teki i wiem, że jest dużo cichsza niż Elektrolux. A reszta? Przy wyborze patrzyłam na funkcje i wygląd właśnie.
Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Ja od prawie 10 lat używam jednego specyfiku do mycia i konserwacji płyty i nie mam żadnych rys, zadrapań, płyta wygląda jak nowa a też nie była z najwyższej półki, bo to Amica. Dlatego wnioskuję, że jednak zniszczyłaś płytę kilkunastoma środkami do czyszczenia.
A może nam zdradzisz ten sekret co to za cudowny środek?
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 22:05   #651
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

a ja mam do was ogromna prosbe
w tym tygodniu musze kupic pralke, mikrofale, zelazko i chcialabym abyscie mi cos polecily...
co do zelazka nie mam pojecia w ogole na co patrzec ale nie chcuialabym zeby bylo za ciezkie;p
co do mikrofali musi byc nie zwyklych rozmiarow tylko z tych mniejszych ze wzgledu na malo miejsca w kuchni, nie do zabudowy wolnostojaca

pralka hm chcialabym pralko-suszarke szerokosc max 60cm

jakie firmy w ogole polecacie?? na jakie zwrocic uwage??

prosze chociaz o jakies naprowadzenie czym sie kierowac przy wyborze konkretnych sprzetow

bede wdzieczna
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 06:41   #652
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: kupuje sprzęt do kuchni prosze o radę!

Cytat:
Napisane przez fanala Pokaż wiadomość
Mogę doradzić tylko co do lodówki - mama uparła się na sbs i najbardziej jej odpowiadała LG. Wcześniej musiała rozmrażać lodówkę, a w tej nowej ma no frost i faktycznie świetnie to działa. Tak naprawdę przy wyborze sprzętu najistotniejsze jest to, czego Ty potrzebujesz, na co kładziesz nacisk. Bo mam wrażenie, że ile nas tu napisze, tyle różnych będziesz mieć opinii i nic Ci się nie wyjaśni
Ja również mam LG - już od 2 lat - całkowicie no frost (bo często "no frost" jest tylko częśćchłodnicza, a nie zamrażalnik). Dobrze wypoziomowana chodzi cicho. Chłodzi i mrozi skutecznie, niczego nie trzeba z nią robić oprócz mycia. Chwale ją sobie bardzo. Przetrwała 2 przeprowadzki.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 07:53   #653
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ja mam pralkę Indesit. Jest cicha(mam ja juz rok), sterowana elektronicznie. Dużą zaletą jest wiele użytecznych programów- do butów i odzieży sportowej. Najczęściej używam program- "time for you"- pranie w godzinę. Polecam!
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:23   #654
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

awusia a jaki model tej pralki?
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 10:18   #655
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Dziewczyny proszę podajcie dokładny model tych pralek z LG o których tutaj piszecie, byłam przekonana do aristona bo moja mama ma i jest super ale niestety potrzebuję jak najpłytszej pralki tz. tak miedzy 40-50 głęboka i widzę że te z LG takie fajne są
A napiszcie proszę jeszcze co do głośności bardzo głośne czy nie słychać?? bo w jednym modelu wyczytałam w opiniach że pompka głośno chodzi

A może macie jakiś dobry okap wyspowy godny polecenia??
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:10   #656
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

hej dziewczyny wybralam sobie takie zelazka
ktore wy byscie polecily najbardziej?? ktore wybrac??

w tym momencie najbardziej jestem sklonna kupic to :
http://www.euro.com.pl/zelazka/opini...tml#content_3c

a reszta to:

http://www.euro.com.pl/zelazka/opini...tml#content_3c
http://www.euro.com.pl/zelazka/opini...tml#content_3c
http://www.euro.com.pl/zelazka/opini...tml#content_3c

ktore bracc pomozcie:P
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:20   #657
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

http://www.euro.com.pl/zelazka/opini...tml#content_3c to żelazko niedawno kupiła tż mama jest duże spodnie duże męskie koszulki ok się prasuje natomiast damskie koszule t-shirty ciężko bo jest po prostu duże może to kwestia przyzwyczajenia ale wygodniej prasowało mi się starym żelazkiem które było troszkę mniejsze ale jednak bardziej poręczne
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:27   #658
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

dsziekuje za odpowiedz
czyli zelazka philipsa wszystkie sa tych samych rozmiarow wiec... hmm
znowu tefal tez jest podobnych gabarytow....

eh czekam na dalsze opinie
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:28   #659
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ja chyba jednak bym wybrała Tefala jednakże najpierw bym obejrzała wszystkie jak leży w ręce i czy nie jest za duże, w końcu mam prasować a nie wkurzać się że mi się przyprasowuje jak przy powyższym żelazku.

Nie koniecznie starszy philips był mniejszy i o wiele poręczniejszy wygodnie się nim prasowało i w sumie po dziś dzień wyciągam go jeśli mam prasować swoje koszule z falbankami czy ogólnie bluzeczki. Zależy chyba od modelu radze przejechać się do najbliższego dużego sklepu ze sprzętem oglądnąć przymierzyć do ręki wrócić do domku i zamówić w sklepie internetowym gdzie cena jest rozsądna ja tak robię :P

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2010-04-06 o 18:31
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 19:39   #660
ysmay1
Raczkowanie
 
Avatar ysmay1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa czasem Kraków
Wiadomości: 344
GG do ysmay1
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

hej
co do żelazka ja powiem tak im cięzsze tym lepsze i mm wiekszy wyrzut pary tym lepiej.
najlepsze (znajomy siedzi w serwicie) sa brauna. ja ma brauna z wyrzutem pary 75. i prasowanie koszul męzowi czy jakis bardzo pogniecinych rzeczy znalezionych na dnie szafy idzie opornie.
ja obecnie choruje na cos takiego http://www.euro.com.pl/zelazka/tefal...c-gv8330.bhtml
__________________
Nasz dzień: 07/06/2008 w Krakowie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650123.html

ysmay1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-16 18:12:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.