Szef to ja - SUPER!!! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-09, 12:26   #301
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość



Kochana a to samodzielny ksiegowy, czy ksiegowy z biura? Bo Ci z biura maja taniej, bo maja np 100 firm malutkich , kilku pracownikow i daja rade, a taki jeden samodzielny zwykle bierze kilka wiekszych firm, a te małe sa dla nich niezbyt dochodowe, wiec albo maja je w nosie, albo podwyzszaja ceny
Samodzielny księgowy. Więc musze się rozejrzeć za jakimś z biura, może rzeczywiście będzie taniej
Ale puki co chcę też sama to załapać żeby orientować się w sprawach swojej firmy
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 12:30   #302
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Ja pitole, przeprowadzam sie do łodzi!!! U nas naprawde nie ma tak tanio , tysiac to minimum . Boze 200 zł... Bez zastanowienia bym wynajeła , od teraz nawet!

Zapraszam Ja tez wzięłam z dnia na dzień
Morphen- w dzisiejszych czasach nic za darmo ja nie wiem nawet co to jest pozycjonowanie, ale może moglibyśmy nawiązać jakąś internetową współpracę to chetnie bym się dogadała Jednak nie wierzę, że są jeszcze tacy ludzie.
Heheheh. Pozycjonowanie pomaga w wyszukiwarkach (np.google) po wpisaniu odpowiedniego tagu (np. ubrania) znalezc Twoja strone na 1 stronie.

Teczowaa, no widzisz, porozgladaj sie.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 12:42   #303
morphen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 252
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Morphen- w dzisiejszych czasach nic za darmo ja nie wiem nawet co to jest pozycjonowanie, ale może moglibyśmy nawiązać jakąś internetową współpracę to chetnie bym się dogadała Jednak nie wierzę, że są jeszcze tacy ludzie.
Mogę zrobić co potrzebujesz, obojętnie czy reklama czy pozycjonowanie, czy nawet optymalizacja kodu strony która jest równie ważna, ewentualnie nowa szata graficzna. Ale jest jeden warunek: nic za to nie chce i nic nie będziesz mi proponować
A swoją drogą zawsze chciałem zobaczyć łódź - fajne miasto do pozwiedzania w kilka godzin ? ^^

kycia a Ty stosujesz gotowy skrypt sklepu czy firma pisze Ci dedykowany cms? ;p

Edytowane przez morphen
Czas edycji: 2010-07-09 o 12:44
morphen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 14:08   #304
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

No no wystarczył jeden męski osobnik, żeby dyskusja się rozwinęła
Muszę powiedzieć, że mnie rozwaliłyście... 200 zeta za wynajem lokalu? Toż to jak za darmo!
A swoją drogą - ja niedawno miałam kontrolę ze skarbówki I wiecie, mokra cała byłam, ale na szczęście byli mili i tacy wyrozumiali
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 14:28   #305
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

A jeśli można wiedzieć, to była pierwsza Twoja kontrol? I czy długo już masz działalność i wszystko sama prowadzisz? pytam z ciekawości
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 14:34   #306
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

No pierwsza kontrola, może dlatego tak się przestraszyłam księgowość prowadzę sama, jestem na księdze przychodów i rozchodów. już prawie rok będzie jak prowadzę. Gdzieś na początku tego wątku można znaleźć moje posty
__________________


Edytowane przez Zmienna kobieta
Czas edycji: 2010-07-09 o 14:36
Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 14:39   #307
morphen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 252
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
No no wystarczył jeden męski osobnik, żeby dyskusja się rozwinęła
Muszę powiedzieć, że mnie rozwaliłyście... 200 zeta za wynajem lokalu? Toż to jak za darmo!
A swoją drogą - ja niedawno miałam kontrolę ze skarbówki I wiecie, mokra cała byłam, ale na szczęście byli mili i tacy wyrozumiali
"Mili i wyrozumiali" hahah pierwsza kontrola jak nic ;D. Poczekaj niech Ci sie w papierki 1 błąd wkradnie to podczas kontroli będziesz miała armageddon . Dlatego drogie Panie jak nie jesteście pewne czy wszystko jest ok to lepiej dać to komuś do sprawdzenia, lub co lepsze zlecić obsługę innej firmie Na początku koszt powinien wynosić nie więcej niż 150zł miesięcznie, niby pieniążki lecą, ale nic nie zastąpi spokoju na duszy :p

Zmienna a Ty się pozbieraj tak jak gadaliśmy .. wieczorem mam nadzieję zastać Cię na komunikatorze :P

Edytowane przez morphen
Czas edycji: 2010-07-09 o 14:40
morphen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 14:48   #308
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Morphen no przecież, że byli mili i wyrozumiali to z lekką ironią pisałam Może mi trochę nie wyszła
I już się chłopcze ogarnęłam
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 14:52   #309
morphen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 252
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
I już się chłopcze ogarnęłam
wow ale to zabrzmialo ... xd ja nic złego na myśli nie miałem :p
morphen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 14:57   #310
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez morphen Pokaż wiadomość
wow ale to zabrzmialo ... xd ja nic złego na myśli nie miałem :p
No ja wiem Po prostu mam dobry humor Może to przez ten dzisiejszy utarg Dobra, muszę zamknąć ten dom rozpusty i spadam do domku
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 14:58   #311
morphen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 252
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
No ja wiem Po prostu mam dobry humor Może to przez ten dzisiejszy utarg Dobra, muszę zamknąć ten dom rozpusty i spadam do domku
A... no to gratulacje ! Miłego wieczorka :p
morphen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 23:18   #312
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez morphen Pokaż wiadomość
Mogę zrobić co potrzebujesz, obojętnie czy reklama czy pozycjonowanie, czy nawet optymalizacja kodu strony która jest równie ważna, ewentualnie nowa szata graficzna. Ale jest jeden warunek: nic za to nie chce i nic nie będziesz mi proponować
A swoją drogą zawsze chciałem zobaczyć łódź - fajne miasto do pozwiedzania w kilka godzin ? ^^

kycia a Ty stosujesz gotowy skrypt sklepu czy firma pisze Ci dedykowany cms? ;p
Raczej nie gotowy (szczegoly dopiero dogadamy) , ale pokazałam im sklep zagraniczny jaki mi sie podoba, w funkcjonowaniu itd i powiedziałam, ze taki chce + inne atrakcje, jak np. integracja z allegro, płatnosc karta , dotpay itd.Wydaje mi sie ze lepiej nie gotowy, prawda? Zeby był dopasowany do mnie, do tego co chce, a nie na 1 kopyto, ktore nie zawsze jest funkcjonalne
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 23:21   #313
morphen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 252
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Raczej nie gotowy (szczegoly dopiero dogadamy) , ale pokazałam im sklep zagraniczny jaki mi sie podoba, w funkcjonowaniu itd i powiedziałam, ze taki chce + inne atrakcje, jak np. integracja z allegro, płatnosc karta , dotpay itd.Wydaje mi sie ze lepiej nie gotowy, prawda? Zeby był dopasowany do mnie, do tego co chce, a nie na 1 kopyto, ktore nie zawsze jest funkcjonalne
Zależy czy go później sama ogarniesz . Hmm porządny projekt, z 5tys wyłożysz minimalnie ;D. Jak porządna firma to 7-8k + . A rozwiązania każdy powinien wybierać pod siebie
morphen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 09:17   #314
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez morphen Pokaż wiadomość
Zależy czy go później sama ogarniesz . Hmm porządny projekt, z 5tys wyłożysz minimalnie ;D. Jak porządna firma to 7-8k + . A rozwiązania każdy powinien wybierać pod siebie
Firme wybrałam- po tym jak zrobili sklep znajomemu. Bardzo mi sie spodobało, kolega był mega zadowolony z nich, a cena... powaliła mnie na kolana-pozytywnie . Firma te robiła stronke jednej z najwiekszych firm oponiarskich, wiec lipy nie ma. Takie "szczególy" jak cena ustalilismy od razu, po prostu powiedziałam, co chce, jak chce, nawet jakie tło , i zrobili mi wycene - kwota niziutka .
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 10:45   #315
morphen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 252
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Firme wybrałam- po tym jak zrobili sklep znajomemu. Bardzo mi sie spodobało, kolega był mega zadowolony z nich, a cena... powaliła mnie na kolana-pozytywnie . Firma te robiła stronke jednej z najwiekszych firm oponiarskich, wiec lipy nie ma. Takie "szczególy" jak cena ustalilismy od razu, po prostu powiedziałam, co chce, jak chce, nawet jakie tło , i zrobili mi wycene - kwota niziutka .
Zapytam o coś na priv w takim razie
morphen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 11:50   #316
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Firme wybrałam- po tym jak zrobili sklep znajomemu. Bardzo mi sie spodobało, kolega był mega zadowolony z nich, a cena... powaliła mnie na kolana-pozytywnie . Firma te robiła stronke jednej z najwiekszych firm oponiarskich, wiec lipy nie ma. Takie "szczególy" jak cena ustalilismy od razu, po prostu powiedziałam, co chce, jak chce, nawet jakie tło , i zrobili mi wycene - kwota niziutka .
No proszę proszę to będzie strona z prawdziwego zdarzenia Jak tylko będzie już gotowa to chcę namiary
Tylko pozazdrościć Ja na razie o takich "szczegółach" jeszcze nie myślę
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 17:30   #317
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez morphen Pokaż wiadomość
Zapytam o coś na priv w takim razie
:P
Cytat:
Napisane przez Teczowaa Pokaż wiadomość
No proszę proszę to będzie strona z prawdziwego zdarzenia Jak tylko będzie już gotowa to chcę namiary
Tylko pozazdrościć Ja na razie o takich "szczegółach" jeszcze nie myślę
Mam nadzieje Kochana , bardzo bym chciała , żeby wyszło tak, jak chce
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 19:36   #318
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Mam może dziwne pytanie. Czy przy zakładaniu własnego biznesu korzystała, któraś z Was z dotacji? Ja niestety widzę, że oszczędności nie pozwolą mi na założenie firmy, a bycie własnym szefem (z tego, co tu piszecie) jest pozytywne. Jak wygląda staranie się o takie dotacje? A może jakiś inny sposób na kapitał początkowy? Ja trochę czytałam o konkursie Darboven, ale chyba trochę brakuje mi pomysłowości...
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 20:29   #319
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez fanala Pokaż wiadomość
Mam może dziwne pytanie. Czy przy zakładaniu własnego biznesu korzystała, któraś z Was z dotacji? Ja niestety widzę, że oszczędności nie pozwolą mi na założenie firmy, a bycie własnym szefem (z tego, co tu piszecie) jest pozytywne. Jak wygląda staranie się o takie dotacje? A może jakiś inny sposób na kapitał początkowy? Ja trochę czytałam o konkursie Darboven, ale chyba trochę brakuje mi pomysłowości...
Ja korzystałam z dotacji z urzędu pracy . W poniedziałek ide podpisywac umowę (od lutego się "ciagnie" ) . Otrzymałam dokładnie 18 417 , 00 zł na e-biznes . Jak cos chcesz wiedziesz to pytaj .
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-10, 21:33   #320
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez fanala Pokaż wiadomość
Mam może dziwne pytanie. Czy przy zakładaniu własnego biznesu korzystała, któraś z Was z dotacji? Ja niestety widzę, że oszczędności nie pozwolą mi na założenie firmy, a bycie własnym szefem (z tego, co tu piszecie) jest pozytywne. Jak wygląda staranie się o takie dotacje? A może jakiś inny sposób na kapitał początkowy? Ja trochę czytałam o konkursie Darboven, ale chyba trochę brakuje mi pomysłowości...
Tak, tak, jeśli tylko się da korzystaj z dotacji z UP. Zawsze lepiej mieć więcej na start. Niektórym tak jak wyżej koleżance udało się z dotacją , no ale mi już niestety nie. Własny biznes i tak otwieram. Mimo to uważam, że warto próbować Zawsze to też jakieś nowe doświadczenie. Życzę powodzenia
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 10:27   #321
morphen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 252
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Teczowaa Pokaż wiadomość
Tak, tak, jeśli tylko się da korzystaj z dotacji z UP. Zawsze lepiej mieć więcej na start. Niektórym tak jak wyżej koleżance udało się z dotacją , no ale mi już niestety nie. Własny biznes i tak otwieram. Mimo to uważam, że warto próbować Zawsze to też jakieś nowe doświadczenie. Życzę powodzenia
Pamiętajmy tylko, że dotacja ma swoje wady i zalety. Zaletą jest oczywiście zastrzyk gotówki, jednakże trzeba pamiętać że dotacja jest bezzwrotna tylko w momencie w którym utrzymamy naszą firmę przez rok, oraz dotacje wydamy zgodnie z rozpiską [nie możemy wydać na co chcemy]
morphen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 12:13   #322
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez morphen Pokaż wiadomość
Pamiętajmy tylko, że dotacja ma swoje wady i zalety. Zaletą jest oczywiście zastrzyk gotówki, jednakże trzeba pamiętać że dotacja jest bezzwrotna tylko w momencie w którym utrzymamy naszą firmę przez rok, oraz dotacje wydamy zgodnie z rozpiską [nie możemy wydać na co chcemy]
Tak, zgadzam się. Są i wady i zalety dotacji z UP.
Jednakże warto też pamiętać, że każdy UP ma swój wewnętrzny regulamin, z którym warto się zapoznać. I zaznaczam tu, że są UP bardziej przyjazne (czyt. mniej wymagające) i te, które wymagają trochę więcej wysiłku
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 13:51   #323
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

+ nie trzeba wykazać, że firma ma zysk (może mieć stratę czego nie zyczę)

ale za kase z UP nie mozna zapłacić ZUSu i podatków - o tym trzeba pamietać

czyli pieniądze z UP to np. komp, meble do biura, tel, samochód, rzeczy na handel itd

jednym słowem i tak trzeba mieć swoją kasę aby mieć na przetrwania kilku m-cy
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 22:02   #324
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez morphen Pokaż wiadomość
Pamiętajmy tylko, że dotacja ma swoje wady i zalety. Zaletą jest oczywiście zastrzyk gotówki, jednakże trzeba pamiętać że dotacja jest bezzwrotna tylko w momencie w którym utrzymamy naszą firmę przez rok, oraz dotacje wydamy zgodnie z rozpiską [nie możemy wydać na co chcemy]
Dokładnie
Cytat:
Napisane przez Teczowaa Pokaż wiadomość
Tak, zgadzam się. Są i wady i zalety dotacji z UP.
Jednakże warto też pamiętać, że każdy UP ma swój wewnętrzny regulamin, z którym warto się zapoznać. I zaznaczam tu, że są UP bardziej przyjazne (czyt. mniej wymagające) i te, które wymagają trochę więcej wysiłku
U Ciebie było przegięcie
Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
+ nie trzeba wykazać, że firma ma zysk (może mieć stratę czego nie zyczę)

ale za kase z UP nie mozna zapłacić ZUSu i podatków - o tym trzeba pamietać

czyli pieniądze z UP to np. komp, meble do biura, tel, samochód, rzeczy na handel itd

jednym słowem i tak trzeba mieć swoją kasę aby mieć na przetrwania kilku m-cy
- nie trzeba wykazywac zysku

Pozdrawiam Szefostwo. Ide jutro podpisac umowe. Dopiero wróciłam, miałam intensywna niedziele i chce mi sie spaaaaaaaaaaaać. Dobranoc
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez kycia1
Czas edycji: 2010-07-11 o 22:10
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 22:04   #325
morphen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 252
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
+ nie trzeba wykazać, że firma ma zysk (może mieć stratę czego nie zyczę)

ale za kase z UP nie mozna zapłacić ZUSu i podatków - o tym trzeba pamietać

czyli pieniądze z UP to np. komp, meble do biura, tel, samochód, rzeczy na handel itd

jednym słowem i tak trzeba mieć swoją kasę aby mieć na przetrwania kilku m-cy
To Ty chyba nie wiesz jak kręcić kasą z dotacji tak, żeby zostało Ci jeszcze kilka tysięcy na czysto w własnej kieszeni
morphen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 22:10   #326
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez morphen Pokaż wiadomość
To Ty chyba nie wiesz jak kręcić kasą z dotacji tak, żeby zostało Ci jeszcze kilka tysięcy na czysto w własnej kieszeni
Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiii
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 23:01   #327
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
U Ciebie było przegięcie

Pozdrawiam Szefostwo. Ide jutro podpisac umowe. Dopiero wróciłam, miałam intensywna niedziele i chce mi sie spaaaaaaaaaaaać. Dobranoc
Oj było, niestety.
Ale mówią, że co nas nie zabije, to nas wzmocni.
Dam radę
Mam nadzieję.


Co do Twojej umowy "troszkę" to trwało, ale wytrwałość w osiągnięciu celu trzeba trenować Opłaciło się jak widać
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 10:16   #328
Ekspresyjna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cześć Szefowe! Uff przebrnęłam "prawie" przez te 11 stron Osobiście jestem na dobrej drodze do założenia swojego biznesu, jednak niejakie doświadczenia w tym względzie już mam, ponieważ jakiś czas temu mój TŻ zakładał biznes i pisałam mu biznesplan Dostał wtedy dotacje z UP, ale biznesplan przydał się też na starcie jako harmonogram (wiecie jacy są faceci - niepoukładani ). W chwili obecnej sama myślę o swojej działalności i szukam, cały czas szukam oczywiście nie pomysłu, bo ten juz jest, ale o dotacjach i innych programach pomocowych. Jakbyście coś wiedziały na ten temat, to będę tu zaglądać

Przyszła Szefowa
Ekspresyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 10:46   #329
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Ekspresyjna Pokaż wiadomość
Cześć Szefowe! Uff przebrnęłam "prawie" przez te 11 stron Osobiście jestem na dobrej drodze do założenia swojego biznesu, jednak niejakie doświadczenia w tym względzie już mam, ponieważ jakiś czas temu mój TŻ zakładał biznes i pisałam mu biznesplan Dostał wtedy dotacje z UP, ale biznesplan przydał się też na starcie jako harmonogram (wiecie jacy są faceci - niepoukładani ). W chwili obecnej sama myślę o swojej działalności i szukam, cały czas szukam oczywiście nie pomysłu, bo ten juz jest, ale o dotacjach i innych programach pomocowych. Jakbyście coś wiedziały na ten temat, to będę tu zaglądać

Przyszła Szefowa
Witaj, o dotacjach masz w wątku > http://www.wizaz.pl/forum/showthread...dofinansowanie może coś przydatnego znajdziesz
A tu masz linka o dotacjach unijnych > http://www.roefs.pl/Local/exeDefault/
Powodzenia
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 10:48   #330
morphen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 252
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Ekspresyjna Pokaż wiadomość
Cześć Szefowe! Uff przebrnęłam "prawie" przez te 11 stron Osobiście jestem na dobrej drodze do założenia swojego biznesu, jednak niejakie doświadczenia w tym względzie już mam, ponieważ jakiś czas temu mój TŻ zakładał biznes i pisałam mu biznesplan Dostał wtedy dotacje z UP, ale biznesplan przydał się też na starcie jako harmonogram (wiecie jacy są faceci - niepoukładani ). W chwili obecnej sama myślę o swojej działalności i szukam, cały czas szukam oczywiście nie pomysłu, bo ten juz jest, ale o dotacjach i innych programach pomocowych. Jakbyście coś wiedziały na ten temat, to będę tu zaglądać

Przyszła Szefowa
Powiedz mi co lubisz robić, to znajdę Ci i rozpiszę dochodowy biznes
morphen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-19 14:34:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.