Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-22, 14:49   #3151
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Dziewczyny, a Theraflu? Chciałabym, dzisiaj sobie wypić, bo coś mnie cholera bierze choróbsko
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 15:04   #3152
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

a paracetamol wplywa na dzialanie tabletek?
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 15:49   #3153
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

wyższe dawki paracetamol wpływają, ale nie obniżają skuteczności pigułek
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 16:02   #3154
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

to dobrze nie no wzielam jedna tylko

dziekuje
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 22:17   #3155
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Kupiłam sobie herbatę wspomagającą odchudzanie, jestem w składzie kilka ziół takich jak rumianek, mniszek polny i rumianek, do tego jest tam czerwona herbata, yerba mate i l-karnityna. Wiem, że dziurawiec osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych, ale czy któreś ze składników tej herbaty też maja takie dzialanie?
Chciałam się dopytać, bo przezorny zawsze ubezpieczony
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 09:05   #3156
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie herbatę wspomagającą odchudzanie, jestem w składzie kilka ziół takich jak rumianek, mniszek polny i rumianek, do tego jest tam czerwona herbata, yerba mate i l-karnityna. Wiem, że dziurawiec osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych, ale czy któreś ze składników tej herbaty też maja takie dzialanie?
Chciałam się dopytać, bo przezorny zawsze ubezpieczony
Nie przesadzajmy rumianek, mniszek polny, czerwona herbata, yerba mate i l-karnityna nie osłabiają działania pigułek. Spokojnie.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 09:12   #3157
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: duomox i amertil a cilest

Ja mam takie pytanie (nie wiem czy padlo bo nie czytałam wszystkich stron wątku, trochę tego jest ;p) więc zażywam tabletki antykoncepcyjne od 8 dni... wiedziałam, że działanie antybiotyku obniża działanie tabletek, ale kurczę witamina C? To znaczy, ze nie mogę przyjmować witamin, np. witaminy A+E tez nie moge zazywac bo bedzie zmniejszona skutecznosc? No i przed tabletkami anty bralam leki na stan zapalny pochwy (tabletki dopochwowe) one były przeciwgrzybicze, dosłownie ostatnia tabletkę przyjęłam dzień przed tabletką antykoncepcyjną... to moze miec jakis wplyw na dzialanie tabletek? Od czasu brania tabletek 2 razy wspolzylam ale tak na wszelki wypadek stosowałam tez prezerwatywę jak na razie... ale i tak się boję ;-) Bardzo nie chcę miec w tym momencie dzieci. Wiec jesli moglibyscie mi uswiadomic jak to jest z tymi lekami przecigrzybiczymi i witaminami

Edytowane przez ladyinblack90
Czas edycji: 2010-10-26 o 09:30
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 14:09   #3158
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Nie przesadzajmy rumianek, mniszek polny, czerwona herbata, yerba mate i l-karnityna nie osłabiają działania pigułek. Spokojnie.

Tak myślałam, chociaż wolałam się dopytać.
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 09:28   #3159
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Mam pytanie, czy preparat Bio-Uroda o składzie:
-MSM (metylosulfonylometan)
- celuloza mikrokrystaliczna (E460(i))
- wyciąg ze skrzypu polnego
- dwutlenek krzemu (E551)
- hydroksypropylometylocelu loza (E 464)
- stearynian magnezu (E470b)
może obniżać skuteczność tabletek anty?
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:14   #3160
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

wg mnie nie, ale wiem, że z tym skrzypem różnie ludzie mówią, więc warto zachować odstęp z 4h pomiędzy jednym i drugim
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 15:00   #3161
riave
Zadomowienie
 
Avatar riave
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 988
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

czy sedatif pc ma jakis wpływ? w ulotce jest napisane 'niektóre leki uspakajające' w jednej aptece Pani powiedziała, że nie a w drugiej, że nie jest pewna i bądź tu człowieku mądry
__________________
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, się nie żałuje

(A. Sapkowski)
riave jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 17:36   #3162
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

homeopatia, skrzyp, biouroda- nie obniżają skutecznosci pigułek.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 22:05   #3163
algien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Hej wszystkim ostatnio brałam antybiotyk Zamur i gdy skonczyłam go przyjmować skończyłam też zażywać tabletki antykoncepcyjne, ponieważ nigdzie nie było napisane żeby nie robić 7 dniowej przerwy.. dopiero dzisiaj to wyczytałam i jestem zaniepokojona.. kochałam się dokładnie 8 dnia po przerwie czyli jak przyjełam 1 tabletke anty w 8 dni po zakończeniu antybiotyku.. jak myślicie mogę być w ciąży?
algien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 22:08   #3164
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez riave Pokaż wiadomość
czy sedatif pc ma jakis wpływ? w ulotce jest napisane 'niektóre leki uspakajające' w jednej aptece Pani powiedziała, że nie a w drugiej, że nie jest pewna i bądź tu człowieku mądry
Jeśli obniża, to informacja w ulotce będzie.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 22:13   #3165
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

biore tabletki jestem w trakcie 1 opakowania [1blister] biore je 2 tygodnie, zaczelam brac w 1 dzien miesiaczki i mam pytanie troche z innej beczki.

mialam tylko 2 poslizgi raz godz pozniej, raz 3 godz ozniej wzielam tabletke, czy to zmniejsza skutecznosc?

moge juz kochac sie bez zprezerwatyw?
mm jakies wewnetrzene schizy


acha i czy mam sie martwic jesli po skonczeniu 1 blistru - microgynon nie dostane okresu czy dostane jakos pozniej mam sie martwic? mialam nieregularne okresy bardzo i nie wiem czy po 1 blistrze tak od raz dostane okres i sie zastanawiam

nie mam komu sie spytac moje znajome nie biora tabletek;/
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 22:19   #3166
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
biore tabletki jestem w trakcie 1 opakowania [1blister] biore je 2 tygodnie, zaczelam brac w 1 dzien miesiaczki i mam pytanie troche z innej beczki.

mialam tylko 2 poslizgi raz godz pozniej, raz 3 godz ozniej wzielam tabletke, czy to zmniejsza skutecznosc?

moge juz kochac sie bez zprezerwatyw?
mm jakies wewnetrzene schizy


acha i czy mam sie martwic jesli po skonczeniu 1 blistru - microgynon nie dostane okresu czy dostane jakos pozniej mam sie martwic? mialam nieregularne okresy bardzo i nie wiem czy po 1 blistrze tak od raz dostane okres i sie zastanawiam

nie mam komu sie spytac moje znajome nie biora tabletek;/
to pytanie przede wszystkim nie jest do tego wątku jest wątek o zapomnieniu tabletki itd.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 15:19   #3167
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Jeśli obniża, to informacja w ulotce będzie.

Warto jednak zauważyć, że nie wszystko jest w ulotce wymienione np. dziurawiec.
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:09   #3168
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

No własnie nie wszystko jest w ulotce, np. o witaminie C tez pierwsze slysze, ze obniza skutecznosc. ktos mi odpowie na pytanie czy witamina A+E lub leki przeciwbolowe tzn z paracetamolem tez obnizaja czy nie? Juz teraz sama nie wiem co moge brac a czego nie :P W ulotce byly wymienione tylko niektore antybiotyki i leki na hiv... i leki przeciwgrzybicze. Jeszcze mam pytanie czy jesli bralam leki na stan zapalny pochwy (dopochwowe) ktore rowniez sa lekami przeciwgrzybiczymi a dzien pozniej zaczeam brac tabletki anty to tamte poprzednie leki mogly obnizyc skutrecznosc? Z gory dzieki za odp
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:17   #3169
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Dziewczyny, a czy lek Telfexo obniża skuteczność Anty?
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 08:18   #3170
halinka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

A jakto jest z tabletkami iolowymi na uspokojenie Labofarm ?

Skład:

Korzeń kozłka 170 mg
Szyszka chmielu 50 mg
Liść melisy 50 mg
Ziele serdecznika 50 mg
Składniki pomocnicze: skrobia ziemniaczana, krzemu dwutlenek koloidalny (E551).
halinka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 08:25   #3171
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez halinka18 Pokaż wiadomość
A jakto jest z tabletkami iolowymi na uspokojenie Labofarm ?

Skład:

Korzeń kozłka 170 mg
Szyszka chmielu 50 mg
Liść melisy 50 mg
Ziele serdecznika 50 mg
Składniki pomocnicze: skrobia ziemniaczana, krzemu dwutlenek koloidalny (E551).

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2638
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 08:36   #3172
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Dziewczyny, a jak to jest z tym teflexo?
szukałam w necie i nic się nie dowiedziałam, w ulotce też nic nie wspomniano.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 08:46   #3173
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak to jest z tym teflexo?
szukałam w necie i nic się nie dowiedziałam, w ulotce też nic nie wspomniano.
z tego co udało mi się doczytać to telfexo jest odpowiednikiem telfast'u
a info o telfascie jest tutaj:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1440

więc telfexo też nie wpływa
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 08:48   #3174
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Dzięki, złota kobieto)
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 08:57   #3175
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
No własnie nie wszystko jest w ulotce, np. o witaminie C tez pierwsze slysze, ze obniza skutecznosc. ktos mi odpowie na pytanie czy witamina A+E lub leki przeciwbolowe tzn z paracetamolem tez obnizaja czy nie? czy jesli bralam leki na stan zapalny pochwy (dopochwowe) ktore rowniez sa lekami przeciwgrzybiczymi
vitamina a,e, leki dopochwowe/miejscowe NIE wpływają wcale na pigułki.

wit.C, paracetamol podnoszą stężenie "hormonów pigułkowych" we krwi. znaczenie tego faktu jest niejasne i nie ma go w ulotkach (dlatego przyjmujemy zasadę, żeby używać, ale w umiarkowanych dawkach). jeśli lek ma zmniejszyć skuteczność pigułek, to musi obniżyć steżęnie tych hormonów.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 09:09   #3176
szczurodziub
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 94
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Czy któraś z was wie, czy antybiotyk Xorimax (dostałam go na zapalenie oskrzeli) obniza skuteczność tabletek Yaz? W ulotce antybiotyku niby nic nie ma, ale jak tak szukałam po necie, to znalazłam, że jeden składnik może obniżać... Więc jak to w koncu jest? A i antybiotyk biorę do wtorku (łącznie 8 dni) a krwawienie powinno mi się zacząć w kolejny poniedziałek lub wtorek (tydzień po skończeniu antybiotyku). Czy jest możliwość, że to krwawienie nie wystąpi, albo się jeszcze przesunie?

A i jak jest z ketonalem? Bo raz czytam, że nie ma wpływu a raz, że ma...

Edytowane przez szczurodziub
Czas edycji: 2010-10-31 o 09:52
szczurodziub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 16:29   #3177
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez szczurodziub Pokaż wiadomość
Czy któraś z was wie, czy antybiotyk Xorimax (dostałam go na zapalenie oskrzeli) obniza skuteczność tabletek Yaz? W ulotce antybiotyku niby nic nie ma, ale jak tak szukałam po necie, to znalazłam, że jeden składnik może obniżać... Więc jak to w koncu jest? A i antybiotyk biorę do wtorku (łącznie 8 dni) a krwawienie powinno mi się zacząć w kolejny poniedziałek lub wtorek (tydzień po skończeniu antybiotyku). Czy jest możliwość, że to krwawienie nie wystąpi, albo się jeszcze przesunie?

A i jak jest z ketonalem? Bo raz czytam, że nie ma wpływu a raz, że ma...
hej, justy, w jednym temacie napisała o zinnacie, który ma ten sam składnik czynny co xorimax:
Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
zinnat najprawdopodobniej obniża skuteczność pigułek, jak i inne cefalosporyny. więc, jeśli rozpoczniesz pigułki, to pewnie powinnaś się dodatkowo zabezpieczać podczas leczenia i 7 dni po jego zakończeniu.

a ketonal chyba nie wypływa ale specjalistą nie jestem
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:10   #3178
marudek
Raczkowanie
 
Avatar marudek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łaziska Górne
Wiadomości: 199
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
hej, justy, w jednym temacie napisała o zinnacie, który ma ten sam składnik czynny co xorimax:



a ketonal chyba nie wypływa ale specjalistą nie jestem
Hej dziewczyny
Xorimax, Ceroxim, Zinnat - wszystkie mają ten sam składnik czynny.
Niedawno brałam Ceroxim - lekarka jak i farmaceutka powiedziały, że nie wpływa na anty.
Na stronie Ministerstwa Zdrowia w porównywarce też nic nie wychodzi >> http://bil.aptek.pl/servlet/interakcje/calc, a np Bactrim czy Augmentin już tak.

W ulotce też nic nie ma na ten temat.
Więc mamy jakieś sprzeczne informacje

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Ketonal nie wpływa.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Chociaż na niektórych medycznych stronach pisze, że Cefalosporyny (Xorimax, Ceroxim, Zinnat) obniżają skuteczność anty.
Zgłupiałam :|
__________________
marudek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:18   #3179
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marudek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Xorimax, Ceroxim, Zinnat - wszystkie mają ten sam składnik czynny.
Niedawno brałam Ceroxim - lekarka jak i farmaceutka powiedziały, że nie wpływa na anty.
Na stronie Ministerstwa Zdrowia w porównywarce też nic nie wychodzi >> http://bil.aptek.pl/servlet/interakcje/calc, a np Bactrim czy Augmentin już tak.

W ulotce też nic nie ma na ten temat.
Więc mamy jakieś sprzeczne informacje

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Ketonal nie wpływa.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Chociaż na niektórych medycznych stronach pisze, że Cefalosporyny (Xorimax, Ceroxim, Zinnat) obniżają skuteczność anty.
Zgłupiałam :|
chyba najlepiej sie zapytac swojego ginekologa i paru farmaceutek
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:52   #3180
szczurodziub
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 94
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Ja już też zgłupiałam... Na stronie ministerstwa znalazłam właśnie, że ketonal wpływa a wszędzie indziej widzę, że nie... To też zależy pewnie od ilości... Tak samo już nie wiem jak to jest z tym antybiotykiem. Niby lekarka mi nic o tym nie powiedziała, jak sie pytałam wcześniej jak mi zapisywała pierwsze leki w ostatnim tygodniu czy mają jakiś wpływ na tabletki i jak to jest z antybiotykami.
szczurodziub jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 23:47:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.